Kadın Butiğinin Yıldızı Mylovebutik

Kadın giyim denildiğinde hemen ilk akla gelen öncü isimlerden olan Mylovebutik, kadın ruhunu okşayan şık, rahat ve stil sahibi tasarımları ile her geçen gün daha iyisi olma yolunda ilerliyor.

Mylovebutik

Ömer Nazenin tarafından yaratılan marka; hemen her yaş grubunun hem spor hem gündelik hem de özel günlerde kullanabileceği birbirinden şık tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Kadın giyim sektörünün dahil olduğu şıklık yarışına Mylovebutik; sadece şık değil hem rahat hem de şık parçalar ile katılarak kadınların daha özgür kıyafet tercihlerinde bulunabilmelerine de olanak sağlıyor. Standart kesim kumaş pantolonlarda bile kemer, kumaş ve dikiş detaylarıyla rahatlık unsurunun ne derece önemli olduğunun altını çiziyor.

Butik sektöründe adından sıklıkla söz ettiren ve kadın giyim denildiğinde listede hemen ilk sıralarda göze çarpan Mylovebutik için; moda takip edilen değil yaratılan bir süreç. Sezon koleksiyonlarında ortaya koyduğu farklılıklar ile butik giyim sektörüne bu anlamda yön vermeye de devam ediyor. Marka yaratıcısı Ömer Nazenin tarafından kontrol edilen ve oluşturulan koleksiyonlar hemen her beden kadının mutlaka kendisine uygun bir parça bulabileceği çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasıyla biliniyor.

Şık, Rahat ve Farklı Giyinmenin Adresi: Mylovebutik

Sezon koleksiyonları merakla takip edilen Mylovebutik hem yeniliğin öncüsü hem de modanın kurallarını değiştiren kadın giyim butikleri arasında yer almayı hedefliyor. Her geçen sezon daha göz alıcı ve farklı tasarımlarla müşterilerinin beğenisini kazanan bu özel butik; elbise, şort, Jean, kazak, sweatshirt, ceket, kaban ve mont gibi temel parçaların olabildiğince farklı tasarımlarda vücut bulması düsturuyla tasarımlarını ortaya koyuyor. Modellerin birbirleriyle olan uyumu da Mylovebutik.com müşterilerinin en beğendiği özellikler arasında yer alıyor. Sonbahar kış koleksiyonu içerisinde yer alan deri parçalar ile sezonun en dikkat çekici parçalarına ev sahibi yapan Mylovebutik için yenilik, şıklık ve özgün tasarımların önemi büyük. Her mevsim giyilen temel parçaların yanı sıra sezon trendlerini de yakından takip ederek koleksiyonlarında yer verdiklerini belirten Ömer Nazenin, kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ve özgün tasarımların firmalarının en önemli üç kuralı arasında yer aldığını belirtiyor.

Farklı ve dikkat çekici renk, desen ve kesimleri ile Mylovebutik, satışa sunduğu her bir parçanın sezonun en trend parçaları arasında yer aldığını görmekten mutluluk duyuyor. Genç, orta ve ileri yaş kadınlarının birbirinden farklı tarzlarına hitap eden sayısız model ve koleksiyonu ile Mylovebutik, butik sektöründe liderliği hedefleyen önemli bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Ömer Nazenin; markanın şu an bulunduğu konumdan son derece memnun olduğunu ancak hedeflerinin sektörün en tepelerine tırmanmak ve daha çok kadına Mylovebutik şıklığını ulaştırmak olduğunu belirtiyor. Tasarımcısından satış temsilcisine kadar tüm firma görevlilerinin de bu yolda aynı istek ve gayretle çalışmalarına yön verdiğini aktarıyor. Firmanın internet alışverişlerinde sağladığı güvenli ödeme ve kolay iade imkanları da müşteri haklarına duydukları özeni gözler önüne seriyor.