Astroloji: 30 Ekim Mars Akrep transiti burç yorumları

Astroloji: 30 Ekim Mars Akrep transiti burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

mars burç yorumları

Astroloji: 30 Ekim Mars Akrep transiti burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları…

Genel etkiler:

Yaptığınız her hareket hem sizin için hem de çevrenizdekiler için dönüştürücü olacak. Uzun süre bir konuyu halledebilmek adına konsantre olmanız şimdi daha kolay olacak. Fiziksel gücünüz ve sağlığınız manevî gücünüzün yüksekliğine bağlı olacak. En büyük mücadelenizi de her zaman manevi gücünüzü korumak adına vereceksiniz ve bunu kaybetmek sizin için küçük bir kıyamet gibi olabilir bu dönem.


Gücünüzü korumak için hayatınızdan bazı besinleri ve gıda maddelerini de çıkarmaya karar verebilirsiniz. Bazı şeylerin kesinlikle zararlı olduğunu düşünebilirsiniz, çoğunlukla doğru olacak.

Sinsice, kurallı, derinden, hesaplar yaparak, taktiksel davranacağımız bir dönemdeyiz. “Savaşma, seviş” bu dönemin sloganıdır.

Uygun yerde, uygun zamanda, uygun şekilde harekete geçmek bu dönemde odağımız olacak. Girişimlerimiz sonuçsuz kalmaz. Hedeflerimize ulaşmak için her yolu mübah sayabiliriz. Asıl amaç aslında güç kazanmaktır. Yaptığımız iş, ilgilendiğimiz konu her ne ise o konuda güç ve iktidar kazanmak için çaba sarf ederiz. Fiziksel güç ve sabrın birleştiği bir dönemdir bu.

Başkalarından çok kişisel istek ve hedeflerimize odaklanacağız ve bu hedeflerden kolay vazgeçmeyeceğiz, oldukça kararlı ve cesur olacağız. Yalnız hedeflerimize doğru hareket ederken belli bir gizlilik içinde ve derin bir strateji ile hareket edeceğiz. Bu süreçte her şeyi “kontrol” etmeye çalışmaktan dolayı da çok defa yorgun düşebiliriz. Cinsel yaşam, erotizm ile ilgili konular yaşantımızda daha etkin bir şekilde yer almaya başlayacak.

Kaçınılması gerekenler:

  • Tembellik ve atalet. Metabolizmayı yavaşlatacak zevklere sahip olmak. Tatlı, şekerlere veya bağımlılık yaratabilecek şeylere düşkünlük. Aslında her türlü “zevk ve haz” konusu.
  • Paranın veya fizik gücün, görünüşün, doğa yasalarının en büyük güçler güçler olduğuna inanmak. Elle tutulur, gözle görülür kanıtlara fazla güvenmek.
  • Ortaklıklara fazla güvenmek. Uzlaşmalar.
  • Kesilmesi gereken ilişkilere kıyamamak.

Mars, bize “ne için mücadele ediyorum” sorusunun cevabını veren gezegendir. Aynı zamanda ne kadar cesur olduğumuzu, ne derece risk alabileceğimizi, nasıl mücadele ettiğimizi ve ne için savaştan keyif aldığımızı anlatır. Mars Akrep burcundayken bir süredir kararsızlık ve zorluklar yaşadığımız konularda artık kontrolü ele alabileceğiz. Daha stratejik adımlar atabilecek; işlerimize kolayca konsantre olabilecek ve enerjimizi verimli kullanabileceğiz. Ayrıca mücadele gücümüz artacağından, kolay kolay pes etmeyecek; ideallerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz. Yani Mars bu konumda ilerlerken, yeni girişimlerde bulunmak ve cesur davranmak için çok uygun bir zamandayız.

Burçlara etkileri:

koç burcu

Koç burç yorumları

Koç burç yorumları: Mars’ın Akrep burcundaki hareketi seni özellikle finansal konularda harekete geçirebilir. Gücünüzü, kuvvetiniz yönlendireceğiniz çaba sarf edeceğiniz alanın finansal konular, krediler, borçlar, ödemeler, ortaklaşa kazançlarla ilgili konular üzerinde olacağına işaret ediyor. Bu konularda yapacağınız mücadelelerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Mars, 8’inci evinizde. Bu ev, en temel hayatta kalma, sosyal güç elde etme ve üreme dürtüleriyle, yani sürüngen beynin konularıyla ilgili bir evdir. Bu yüzden hayati tehlikeler, ölümden dönüş, ameliyatlar, dönüşüm, korku, endişe ve paranoya ile seksüel güdüler bu evle ilgilidir. Bu evin batıl inançlarla, adli olaylarla, trajedilerle ve derinleşmekle de ilgisi vardır.

Enerjinizi para kazanmaya odaklayacaksınız biraz. Ekonomik durumunuzu değiştirecek hızlı gelişmeler söz konusu olabilir. Bir süredir gelir ve gider dengen üzerinde düşünüyorsan bu dönemde kredi başvurusunda bulunabilirsin. Kariyeriniz ile ilgili yapmak istediğiniz değişimi yapmak, iş kurmak, çalışma sisteminizi değiştirmek, iş ve para düzeniniz için yöneticilerinizle konuşmak için uygun koşullar söz konusu.

Ayrıca ilişkilerde fiziksel olarak çok tutkulu olacağın bir dönemdesin. Bu süreçte özellikle duygusal anlamda birtakım krizlere çekilebilirsiniz, ama bunları ustaca yönetebileceksiniz. Keza bu dönem libidonuzda da gözle görülür bir artış söz konusu olabilir.

boğa burcu

Boğa burç yorumları

Boğa burç yorumları: Mars transiti kuvvetinizi yönlendireceğiniz, çaba sarf edeceğiniz alanın ilişkiler, ortaklıklar ile ilgili olduğuna işaret etmekte. Mars, 7’inci evinizden geçiyor. Bu ev, birebir ilişkilerin tecrübe edildiği alandır. Bu yüzden eş, arkadaş, ortaklıklar, uzun süreli her türlü işbirliği ve açık düşmanlıklarla ilgilidir. Kan bağı olmadan ilişkide bulunulan tüm yabancıları sembolize eder. Birilerine vekalet edenler de bu evle sembolize edilir; avukatlar, siyasetçiler gibi.

Bu evden transit geçen gök cisimleri kişinin negatif veya pozitif etkileşimde olduğu kan bağı olmayan kişileri etkiler. İlişkilerinizi düzenlemek, ilişkilerden yana mücadele edeceğiniz durumlar olsa bile galibi siz olacaksınız. İlişkilerin ve ortaklıkların hızla canlanacağı bir dönem başlamış olacak sizler için.

Öte yandan Mars’ın savaşmakla ilgili olduğunu da unutmamak gerek! Bu alanda bir süreliğine huzuru bir kenara kaldıracaksınız. Bu dönemde ilişkiler senin için bir mücadele alanına dönüşebilir. Her türlü ikili ilişkide dikkatli olmanda yarar var. Rekabete ve güç savaşlarına açıksın. Karşındaki insanlar seni kontrol etmek isteyebilir, gizli ve derinden hareket edebilir, stratejik bir şekilde davranabilir. Ortak, eş veya partnerinizle ustaca tartışma ve savaşlara da girebilirsiniz bu süreçte. İkili ilişkilerde çatışmalardan uzak durmalı, hırsına yenilmemelisin.

ikizler burcu

İkizler burç yorumları

İkizler burç yorumları: Mars transitinin etkisiyle gücünüzü yönlendireceğiniz, çaba sarf edeceğiniz alan; çalışma ortamı, proje üretme, günlük rutinler, uzun süredir ötelediğiniz işleri yapma, profesyonel destekle diyet veya spor, sağlık üzerine olacaktır.

Mars, 6’ncı eviniz, yani sorumluluk evinizde. Günlük rutinin nasıl geçtiğiyle, çalışmalarla ve zorunluluklarla ilgili, fizik odaklı bir evdir. Bu yüzden meslek evidir de. Genel anlamda hastalıklar da bu evin kapsamına girerler. Evcil hayvanlarla da ilgili bir evdir. Bu evden transit geçen gök cisimleri kişinin çalışmalarını, iş yerindeki durumunu, sağlığını ve evcil hayvanlarını etkiler.

Önümüzdeki günlerde iş ortamında hedeflerine varmak için mücadele etmekten çekinmeyeceksin. Ancak adımlarını dikkatli atman gerektiğini unutma. İş ortamında seni çekemeyenler, arkandan iş çevirenler olabilir. Onlarla rekabet etmek durumunda kalabilirsin. Ayrıca sağlığınla ilgili konularda tedbirli olmanda yarar var, gizli seyreden bir rahatsızlık seni yıpratabilir.

yengeç burcu

Yengeç burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Mars transiti; kuvvetinizi yönlendireceğiniz, çaba sarf edeceğiniz alanın aşk, özel hayat, hobiler, riskli girişimlerle ilgili konular üzerinde olabileceğine işaret etmekte. Mars, 5’inci evinizde. Bu da keyiflere odaklanıyorsunuz demek. Keyifle, kendini ortaya koymak, sahnede olmak, tatmin olmak ve yaratıcılıkla ilgilidir. Bu yüzden eğlenceden anlama şekli, hobiler, spor, aşk ilişkileri, sanatsal ilgi bu evle ilgilidir. Çocuklar da bu evin kapsamında sayılırlar.

Bu evden transit geçen gök cisimleri kişinin moral ve motivasyonunu, hobilerini, aşk durumunu ve çocuklarını etkiler. Özellikle romantik ilişkilerinde tutku ve arzunun arttığı bir dönemdesin. Ancak gereksiz şüphelere kapılıp kıskançlık krizlerine girmemeli, kendini ve karşındaki insanı yormamalısın. İçindeki enerjiyi yaratıcılık gerektiren işlere yönlendirmen yerinde olur.

Kariyer kazançlarını arttırmak ve hobilerini kazanç elde edeceğin bir uğraşa dönüştürmek için çaba sarf edebilirsin. Eğer yalnız, sevgilisi olmayan gruptaysanız bir dolu flörtler söz konusu ama bu flörtlerin ama teması cinsellik üzerine olabilir, cinsel anlamda çok güçlü ilişkiler kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra çocuk sahibi olmak için çok keyifli bir sürece giriyorsunuz.

aslan burcu

Aslan burç yorumları

Aslan burç yorumları: Mars 4’üncü evinizde. Gücünüzü, çaba sarf edeceğiniz alanı; ev, yuva, aile, yerleşim, yaşadığınız ve yaşamı sorgulama ile ilgili konulara odaklıyor. Bu evden transit geçen gök cisimleri kişinin yaşadığı evi, aile yaşamını, sonuçlandırdığı konuları ve iç dünyasını etkiler. Genel olarak özel yaşamınız ile ilgili konulara odaklanıyorsunuz. İç dünya, bilinçaltı (kişisel), geçmişte edinilmiş deneyimler, köken duygusu, yaşadığımız yerler ve savunma mekanizmaları.

Yaşam ve ölüm bu evle temsil edilir. İçine doğduğumuz aile, ebeveynler ve yaşamın sonuna bu evden bakılır. Her türlü sonuçlanmalar da bu evle ilgilidir. Kendi evinizde tamirat, dekorasyon gerektiren çeşitli işlerle ilgilenebilirsiniz. Bunun yanı sıra ailenizle olası tartışmaların sonucunda haklı ve kazançlı olarak çıkabileceksiniz.

Enerjinizin çoğunu evinizle ilgili konulara yöneltmeye başlıyorsunuz. Çevrenizdeki kişilerde bir değişim meydana gelmeye başlayabilir yavaş yavaş, yeni gruplar içine girebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Güçlü kuvvetli kişilerle irtibat halinde olabilirsiniz. İş hayatınızdan kazandığınız gelirleri arttırmaya yönelik kendinize yeni stratejiler geliştirebilir, hedefler koyabilirsiniz.

başak burcu

Başak burcu yorumları

Başak burç yorumları: Mars’ın etkisiyle günlük hayatınızın temposu artabilir. Mars, 3’üncü evinizde. Gücünüzü yönlendireceğiniz alan; iletişim, eğitim, yakın çevre, kardeş, komşu ilişkileri, satış, pazarlama, tanıtım, reklam, halkla ilişkiler, web sitesi, blog, internet ile ilgili işler üzerinden olacak. Bu evden transit geçen gök cisimleri kişinin zihnini, yakın çevresinde görüştüğü kişilerle (kardeş ve komşular gibi) olan etkileşimini ve kısa yolculuklarını etkiler.


Kişisel algı, beyin ve yakın çevre konuları odağınız olacak. Sıklıkla ama yüzeysel görüşülen kişileri (komşu veya kardeş, yakın akrabalar gibi), kısa yolculukları temsil eder. Fikirler ve zihnin çalışma stiliyle, algılama kapasitesiyle, okuma ve yazma ile de ilgilidir.

İş hayatınıza ilişkin çalışma ortamı ve çalışma sisteminize ilişkin bir dönüşüm ve değişim habercisi olabileceği gibi, önemli bir iş arkadaşınızdan gelecek olan desteğe de işaret ediyor olabilir. Komşularınız ve kardeşlerinizle ilgili her türlü konularda gireceğiniz mücadele gerektiren konularda şans sizden yana olacak.

Elinizdeki ürünlerin satışı, pazarlaması, satılması konusunda motive bir şekilde hareket edebileceksiniz. İş hayatınızda daha kalıcı, sağlam adımlar atabilir, kolay kolay risk almayabilirsiniz. Maaş zammı gündeme gelebilir. Web sitenizi ve internetle ilgili projelerinizi köpürtmek için harika bir dönemde olacaksınız.

terazi burcu

Terazi burç yorumları

Terazi burç yorumları: Mars, 2’nci evinizde. Gücünüzü, kuvvetinizi yönlendireceğiniz, çaba sarf edeceğiniz alanın, kazançlar, para, finansal konularla ilgili olacaktır. Bu evden transit geçen gök cisimleri kişinin yeteneklerini ve malvarlığını etkiler. İstendiği zaman kullanılabilecek kaynakları ve elde olanları ifade eder. Bu yüzden hem para gibi somut kaynaklar hem de yetenekler gibi soyut kaynaklarla ilgilidir. Bir kişinin kullandığı tüm zihinsel ve fiziksel yetenekler bu evde toplanmıştır.

Mars en güçlü konumda, size zarar değil fayda olarak işleyecektir. Genel olarak kaynaklar odağınız olacak. Sahip olduğun yeteneklerin ve parasal konuların gündeme geleceği, zihinsel enerjinin de artacağı bir dönemdesin. Yeteneklerini gözden geçirebilir, kendini geliştirmek için harekete geçebilirsin. Yeteneklerini kazanca çevirmek konusunda daha azimli ve kararlı olman mümkün.

Paranızı daha etkin bir şekilde arttırmanın yollarını bulabilirsiniz. Evet dürüst olalım, Mars adama harcatır ama para gelecek ki harcayacaksınız! Maddi olarak tuttuğunuzun elinde kaldığı değil, tuttuğunuzu kopardığınız bir dönemde olacaksınız. Özel hayatınızda meydana gelen konulara duygusal değil daha gerçekçi yaklaşımlar sergileyeceksiniz. Duygusal sorumluluklarınız veya çocuklarınıza ilişkin sorumluluklarınız bu hafta biraz daha artabilir.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu yorumları

Akrep burç yorumları: Mars sizin burcunuzda seyahatine başlıyor. Yani Mars, 1’inci evinizde. Bu da gücünüzü yönlendireceğiniz, çaba sarf edeceğiniz alanın kendi kişisel yeteneklerinizi, motivasyonlarınızla ilgili olabileceğine işaret ediyor. Birinci ev, dışarıdan bakıldığında bir insan yada olayın nasıl göründüğü ile ilgilidir. Buna hem fiziksel görünüm hem de davranış modelleri girer.

Beden dili ve kişiye yön veren genel motivasyonlar örneğin 1. evle ilgilidir. Kişinin vital durumuna ve dayanıklılığına da bu ev yol gösterir. Bu evden transit geçen gök cisimleri kişinin fiziksel görünümünü, motivasyonlarını ve genel sağlık durumunu etkiler.

Artık sizler için uyku dönemi sona erdi! Harekete geçme, girişimlerde bulunma, yaşamınıza hız katma zamanı! Şu dönem sizler için süper bereketli bir dönem, iyi kullanın. Oldukça özgüvenli, cesur ve enerjik olacağın bir döneme giriyorsun.

İsteklerini elde etmek için kararlılıkla mücadele edebilirsin. Ancak ilişkilerinde dikkatli olmanda fayda var. Hep kendi bildiğini yapmak isteyebilir, bu nedenle karşındaki insanlarla çatışma yaşayabilirsin. Her şeyi kontrol edemeyeceğini unutmamalı, gerektiğinde taviz verebilmelisin.

yay burcu burç yorumları

Yay burç yorumları

Yay burç yorumları: Mars’ın etkisiyle gücünüzü, kuvvetinizi yönlendireceğiniz çaba sarf edeceğiniz alan; ruhsal konular, bilinçaltı, sağlık, yaşamınızda kontrolünüz dışı gelişen olaylar, konular, gizli düşmanlıklar, dedikodular üzerine olacaktır.

Mars, 12’nci evinizde. Bu ev, kolektif bilinç ve inziva evidir. Acılar ve kayıplar, izolasyon ve toplum dışında olmakla (şifa arayan fiziksel veya ruhsal hastalar, örneğin suçlular) ilgilidir. En gizli sırlar ve kontrol edilemez, ulaşılamaz bilgilerle, kolektif bilinçte iz bırakabilmek de (unutulmayan bir ünlülük durumu) bu evle değerlendirilir. Bu evden transit geçen gök cisimleri kişinin kendisinde çözmesi sorunları, arka plan çalışmalarını, sırlarını ve rüya konularını etkiler.

Bu dönem arkanızdan iş çeviren, gizli düşmanlıklar besleyen kişilerle yüz yüze gelmek durumunda kalabilirsiniz, belki de yüzleşme dönemidir ama hepsinin üstesinden gelebileceğinizi unutmayın. İçsel kaygılarının artacağı bir dönemdesin. Bilinçaltına ittiğin konular su yüzüne çıkabilir ve seni zorlayabilir. Fakat bu süreçte derindeki korkularınla yüzleşmek için gereken cesarete ve kararlılığa sahip olabilirsin.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu yorumları

Oğlak burç yorumları: Mars, 11’inci evinizde. Bu ev, sosyal grupların evidir. Grup arkadaşları, dernekler ve kulüpler bu evle ilgilidir. Bir ekip çalışmasına dayanan tüm faaliyetler de bu evin kapsamına girerler. Bilimsel keşifler, araştırma ekipleri gibi. Uzun vadeli gelecek planları ve durdurulamaz doğa olayları ve sosyal olaylarla da ilgilidir. Bu evden transit geçen gök cisimleri kişinin aldığı veya verdiği yardımları, arkadaşlarını ve içinde bulunduğu toplulukları, gelecek planlarını ve durdurulamaz büyük olayları etkiler.

Mars’ın Akrep transitinin etkisiyle gücünüzü, kuvvetinizi yönlendireceğiniz, çaba sarf edeceğiniz alanlar; sosyal ilişkiler, dostluklar, arkadaşlıklarla ilgili konular olacak. Kariyer kazançlarını artırmak için mücadele edeceğin bir dönem diyebiliriz. Bir süredir beklediğin bir zam varsa bunu elde etmek için daha kararlı hareket edebilirsin.

Daha hedef odaklı olacağın ve ideallerini tutkuyla savunacağın bir dönem. Sosyal çevreniz süper hareketleniyor, yeni insanlarla tanışma, onlarla ortak bilinçle hareket etme dönemi! Ancak arkadaş çevrenle gerilim yaşamamak için daha ılımlı olmalısın. Bu dönem daha önce görüşmediğinizden çok daha fazla insanla görüşebilir, arkadaşlarınızla çok daha vakit geçirebilirsiniz.

kova burcu burç yorumları

Kova burç yorumları

Kova burç yorumları: Mars, 10’uncu evinizde. Bu ev, toplumsal statü ve saygınlığın evidir. Başarıyla ve kariyerle oldukça ilgili bir evdir. Bu yüzden dolaylı yoldan meslekle ve tanınmışlıkla da ilgisi vardır. Bu evde aynı zamanda patron, anne ve/veya baba gibi otorite figürleri de yer alır. Bu evden transit geçen gök cisimleri kişinin patronunu, rol model ebeveynini ve toplumsal statüsünü etkiler.

Mars transitinin etkisiyle gücünüzü, kuvvetinizi yönlendireceğiniz ve çaba sarf edeceğiniz alan; iş ve kariyerinizi ilgilendiren konular olacak. Bu dönem kariyerinizde hızla yol alabilirsiniz, yapacağınız mücadelenin verimli meyvelerini alma zamanı artık sizler için. Güçlü olmak, güçlü görünmek, iddialı görünmek önemli olacaktır. İstediğiniz işi elde edebilir, daha iyi koşulları olan işler için mücadele edebilirsiniz.

Bu dönem özellikle yöneticilerinizden, sizin üst konumunuzda olan kişilerden güzel destekler söz konusu olabilecektir. Şu dönem kariyerinizi ve işinizi ilgilendiren her konuda asılın arkadaşlar, elinizden hiçbir şey kurtulamaz. Yalnız Mars’ın savaşmakla ilgili olduğunu unutmayın, bu dönem iş ve kariyerle ilgili konularda üstlerle ve patronlarla çokça zaman tartışmalar da söz konusu olabilecektir.

Gerek özel gerek iş hayatınla ilgili birçok konuda başarılı olma arzunun arttığı bir dönem. Özellikle kariyerin ve toplum önündeki konumun senin için çok önemli bir hal alıyor. Hedeflerine ulaşmak için daha stratejik ve hırslı davranabilirsin. Bu durum iş arkadaşlarınla arandaki rekabetin artmasına ve otorite figürleriyle çatışma yaşamana neden olabilir. Ailenle gerilim yaşamaktan kaçınmalısın.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu yorumları

Balık burç yorumları: Mars, 9’uncu evinizde. Bu ev, toplumsal bilincin evidir. Bu yüzden genel kültür, yabancı gelen konular ve kişiler, yükseköğretim, yayınlar, felsefe, din, uzun mesafeli ulaşım veya iletişim, rüyalar, medya bu evin kapsamındadır. Toplumsal bilincin bir uzantısı olan hukuksal meseleler, yasalar ve evlilik gibi toplumsal seramoniler de bu evin kapsamında değerlendirilir.

Dokuzuncu evden transit geçen gök cisimleri kişinin eğitim durumunu, uzun yolculuklarını, hukuksal meselelerini ve dış uyaranlara maruz kaldıkça değişen farkındalık durumunu etkiler. Mars transiti; zihinsel enerjini yükseltiyor.

Gücünüzü, kuvvetiniz yönlendireceğiniz çaba sarf edeceğiniz alanın, yurt dışı ile ilgili işler, yabancılar, akademik eğitim, yurt dışı yolculukları, ithalat ve ihracatla ilgili konular, din, felsefe ile ilgili konular üzerinde olacağına işaret ediyor. Bu konulardaki girişimlerinizden kazançlı çıkabilecek, önünüze gelen her türlü engeli rahatlıkla aşabilecek güçte olacaksınız.

Bu dönem artık o atıl enerjiyi üzerinizden atıp rahatlıkla harekete geçebileceksiniz. Bu dönem yurt dışına çıkmak için planlar yapabilir, turları inceleyebilir, kendinize bu alanlarda yeni hedefler koyabilirsiniz.


Bu dönemde inançlar senin için ön plana çıkabilir ve paranormal konulara merakın artabilir. Ancak görüşlerinde fazla ısrarcı olmamalı, inandığın şeyleri körü körüne savunmamalısın. Eşin kardeşleri aranızda rekabetten kaynaklanan bir gerilim olabilir.

Astroloji: İndigo Dergisi’ni Facebook, Twitter ve Instagram‘da takip edebilirsiniz!


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.