Astroloji: Venüs Yay transiti burç yorumları

Astroloji: Venüs Yay burcu transiti burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

burç yorumları

Astroloji: Venüs Yay burcu transiti burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları…

Venüs Yay transiti genel etkileri:

• İlişki kurmaya her zamankinden çok daha hevesli ve girişken olacağız. Birini elde etmeye çalışırken türlü eğlenceli yollar, espriler, şebekliklerle yapacağımıza işaret etmekte. İkili ilişkilerde iyimser ve enerjinin yükseldiği bir dönem başlıyor.


• Bu süreçte seyahatlerden daha fazla keyif alacağız. Daha çok evcil hayvanlar sahiplenilirsiniz. Felsefi ve dini konularla ilgilenmek ekstra keyif verir, mensubu olduğumuz dinin ritüellerini yapmak daha çok haz verir. Keyifli yurt dışı planları yapılabilir, farklı kültür ve inanıştan insanlarla daha çok bir araya gelinebilir. Spor yapmaktan çok daha keyif alabiliriz.

• Finansal anlamda durum çok parlak olmayabilir. Zira Venüs Yay burcundayken para kolay kolay birikmez. Hatta her zamankinden çok daha fazla harcamalar yapmaya neden olur. Bu harcamalar sevdiklerimize alacağımız hediyeler, çıkacağımız seyahatler, eğitimle ilgili konular, sporla ilişkili konular üzerine olabilir çoğunlukla.

• Venüs Yay burcunda aşkta macera arar, ciddi ilişkilerden kaçar. Ancak aşkta bağımsızlığını engellenmeyeceğinden emin olursa yaklaşır. Bu kişi sizinle serüvenlere çıkmaktan hoşlanmalıdır. Hayatın her durumunda olduğu gibi, sevgi de ona yeni şeyler öğretebilmelidir. Birden fazla evlilik yapabilir.

• Venüs yay burcunda iyimser, umutlu, insanları harekete geçirebilen bir özellik verir. Mutlu olmak için büyük şeylere ihtiyaç yoktur, küçük şeylerle çok kolay mutlu olabileceğimiz bir dönem olacaktır. Güler yüzlü, eğlenceli ve cömerttir Üniversite eğitimi, farklı kültürlere olan ilgisi, felsefi bilgileri ve filozofça yaklaşımları ile karşısındakini etkilemeyi başarır.

Venüs Yay transiti tüm burçları nasıl etkileyecek?

koç burcu

Koç burç yorumları

Koç burç yorumları: Venüs 9’uncu evinize seyahat ediyor. Yabancı kültürlerle ilgili kendinize yeni şeyler katacağınız, özellikle sanatsal anlamda yeni şeyler öğrenebileceğiniz, vizyonunuzu genişletecek güzel bir Venüs transiti sizin için. Şehirler arası ya da yurt dışı bağlantılı konular varsa gündeminizde, bunlar Venüs ile rahat ilerler. Güzelce hallolur.

Uzak yolculuklar, yabancılarla ilişkiler, eğitim, hukuk ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Tatile çıkabilir, yolculuklarımızda farklı kültürlerden yeni insanlarla tanışabilir, eğer bekarsak yeni bir ilişkiye yelken açabiliriz. Eğitim, medya gibi alanlarda başarılı olmamız mümkün. Hukuksal süreçler lehimize sonuçlanabilir.

Yabancı kültürlerin danslarına, müziklerine ilginiz artabilir bu dönemde. Kültürel anlamda zenginleşeceğiniz bir süreç. Akademik çalışmalarınızda, yüksek öğrenim hayatınızda, hocalarla olan iletişimlerinizde de destekler Venüs sizi. Bir eğitime de başlayabilirsiniz. Böyle bir getirisi de olabilir. Sinemayla, filmlerle, dizilerle daha çok ilgilenebilirsiniz ayrıca. Çünkü 9.evin temaları arasında sinema da var. Entelektüel anlamda güzel bir transit sizin için.


boğa burcu

Boğa burç yorumları

Boğa burç yorumları: Venüs 8. evinize seyahat ediyor. Borçlarınız, ödemeleriniz varsa, en basit örneği ile kredi kartı borcu gibi, onları küçültmenizi ya da bütünüyle bitirmenizi sağlayacak parasal fırsatlar doğabilir. Parasal konularda bir rahatlama olabilir Venüs ile. Hayatınızı kolaylaştıracak bazı bankacılık uygulamaları kullanmaya başlayabilirsiniz. Vergi, sigorta konularınız varsa, parayla ilgili yasal konular varsa, olumlu gelişmeler olabilir.

Eşin parası, ortak kaynaklar, finansal konular ön plana çıkacaktır. Finansal konularda ani fırsatlar önümüze çıkabilir. Bir süredir beklediğimiz bir ödemeyi alabiliriz. Kredi başvurularımız olumlu sonuçlanabilir. Eşimizin ya da partnerimizin parasında bir artış olabilir. Tabii bu arada ayağımızı yorganımıza göre uzatmayı da unutmamamız gerek. Libidomuzun da yükselebileceği bir dönemdeyiz.

Bir de ruhsal boyutu var bu evin. Korkular, kuruntular, karamsar bakış açıları, zihninizde tekrar eden takıntılı düşünceler, bunlar da 8.evde. Venüs ruhunuza iyi gelecektir. Ruhsal enerjinizi, zihninizi temizleyeceğiniz, psikolojik anlamda daha pozitif bir tarafa geçeceğiniz, güzel bir Venüs transiti bu sizin için.


ikizler burcu

İkizler burç yorumları

İkizler burç yorumları: Venüs 7. evinize seyahat ediyor. Evliliğiniz/ilişkiniz, iş ortaklıklarınız üzerinden güzel bir Venüs etkisi alıyorsunuz. İlişkiler içinde keyifli bir dönem. Güzel şeyler yaşayabilirsiniz. Sizi mutlu edecek bir şeyler olabilir. Bunlar dışında 7.ev, bizi herhangi bir alanda yönlendiren, rehberlik veren kişileri (örneğin spor hocası, müzik hocası gibi) ve danışmanları anlatır. Bu konularda da Venüs desteğiniz var. Bir alanda biriyle yol almak istiyorsanız, böyle bir bağlantı doğabilir.

Evlilik ve ortaklık ilişkileri ön plana çıkacaktır. Bekarsak, hayatımıza heyecan katacak yeni biri girebilir. Ya da yeni bir iş birliğine imza atabiliriz. Evliysek ilişkilerde karşı tarafa da söz vermeyi öğrenmeli ve kendi görüşlerimizin doğruluğu hakkında diretmekten kaçınmalıyız. Öte yandan ciddi bir ilişkinin içindeysek, evlilik kararı almamız mümkün.

Hayatınızda böyle kişiler varsa, bağlantınız içerisinde samimiyetiniz artacaktır. Hayatınızda sizin için özel olan biri varsa, karşılıklı bir çekim yaşadığınız, belki görüştüğünüz ama henüz adına ilişki diyemediğiniz bir durum varsa, aranızdaki bu bağ Venüs yayda iken bir ilişkiye dönebilir.


yengeç burcu

Yengeç burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Venüs 6. evinizde seyahatine başlıyor. Yani iş, hizmet, astlar, çalışanlar, sağlık ve gündelik yaşam evine. İş ortamında güzel şeyler yaşayabilirsiniz. Sevineceğiniz yeni şeyler olabilir. Bir görevin, görev tanımınızın içinde bir sorumluluğun yeniden düzenlenmesi gibi mesela.

Çalışma koşullarımız, iş yerimiz, sağlığımız ve günlük rutinlerimizle ilgili konular ön plana çıkacaktır. Daha keyifle çalışabilir, iş arkadaşlarımızın yanında kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Günlük yaşamımızda da keyfimize düşkünlüğümüz artabilir. Sağlık konularına dikkat etmeli, bol bol egzersiz yapmalı, kilo almamak için aşırı yeme içmeden kaçınmalıyız.

İşinizde, hizmet sunduğunuz alanlarda yeni bir şey kullanmaya başlamak, yeni bir düzene geçmek gibi. İhtiyacınız olan bir şeyin temin edilmesi gibi. Ayrıca işinizde arkadaş ilişkilerinizi de kuvvetlendirecektir Venüs. Sağlık konusunda bir çabanız varsa, aşmaya çalıştığınız bir durum varsa, Venüs destek verecektir size. Güzel bir etki alıyorsunuz. Evcil hayvanlarınız varsa, onlarla ilgili düzenleyeceğiniz, yenileyeceğiniz şeyler de olabilir. Problemli durumlar çözülebilir.


aslan burcu

Aslan burç yorumları

Aslan burç yorumları: Venüs 5. evinize seyahat ediyor. Aşk ve ilişkiler açısından güzel bir etki. Şanslı bir transit. Eğer hayatınızda sanat varsa, işiniz sanat ise ya da belki bir hobiyle, bir meşguliyetle sanatın içindeyseniz, Venüs yaptığınız işleri duyurmanıza, daha fazla insana ulaştırmanıza destek verecektir. Alkış, beğeni ve takdir getirecektir size.

Aşk, çocuklar, hobilerle ilgili konular ön plana çıkacaktır. Eğer ilişkimiz yoksa aşk hayatımız birdenbire alev alabilir. Gezip tozma, eğlenceli aktivitelere katılma arzumuz artabilir. Eğer ilişkimiz varsa, partnerimizle kendimizi eğlenceye vurabiliriz. Çocuk sahibi olmak istiyorsak uygun bir dönemdeyiz. Şansımız yüksek ancak yine de spekülatif yatırım araçlarında daha temkinli olmalıyız.

Beşinci evin diğer temalarını düşünecek olursak, çocuk sahibi olmak isteyenler için de iyi bir dönem. Çocukları olanlar, onlarla ilgili halletmek istedikleri şeyleri güzelce yapabilirler. Yoluna girmesini istediğiniz durumlar varsa, istediğiniz yönde çözülebilir.başak burcu

Başak burcu yorumları

Başak burç yorumları: Venüs 4. evinize seyahat ediyor. Aile içinde güzel bir dönem. Onlarla daha iyi anlaşacağınız, sorunlar varsa oturup çözeceğiniz, birbirinize sevginizi daha güçlü şekilde göstereceğiniz, güzel bir dönem. Ayrıca eviniz için yeni güzel eşyalar alabilirsiniz, yenilemek istediğiniz şeylerde güzel ürünler bulabilirsiniz, yaşam alanınızı daha şık, daha konforlu bir hale getirebilirsiniz Venüs buradan geçerken.

Ev ve aile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Evde, ailemizle güzel zaman geçirebileceğimiz bir dönemdeyiz. Ailemizle organizasyonlar düzenleyebilir, evimizde çok sayıda misafir ağırlayabiliriz. Ev dekorasyonu ile ilgili harekete geçebilir, evimizi güzelleştirmek için çabalayabiliriz. Yeni bir ev satın alma söz konusu olabilir.

Yeni yıla girmeden önce evinizde güzel bir dekorasyon da yapabilirsiniz. Aile içi mülk, arazi, arsa, ev yaptırma ya da taşınma, ev alma, satma, kiralama konuları varsa, Venüs’ün desteği ile güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hukuksal konular, davalar varsa, lehinize gelişmeler olabilir.


terazi burcu

Terazi burç yorumları

Terazi burç yorumları: Venüs 3. evinize seyahat ediyor. Arkadaşlarınızla, komşularınızla, yakın akrabalarınızla ilgili konular olumlu etki alıyor. Birbirinize desteğinizi, sevginizi göstereceğiniz şeyler olacaktır. Samimi paylaşımlar olacaktır.

Yakın çevremiz, kardeşlerimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Yakın çevremiz, kardeşlerimiz kuzenlerimiz ile bir araya gelebilir, uzaklardaki aile bireylerinden güzel haberler alabiliriz. Keyifli yolculuklar yapabilir, eğer eğitim hayatımız devam ediyorsa, olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. İletişim trafiğimiz artabilir.

Kardeşlerinizle ilgili sorunlu durumlar varsa iyileşebilir. Aranız bozuksa düzelebilir. Onların hayatında yeni güzel gelişmeler olabilir. İşiniz satış, pazarlama, e-ticaret, sosyal medya alanlarında ise, faaliyetleriniz açısından şanslı, verimli, iyicil bir süreç. İşinizden daha çok keyif almanızı sağlayacak güzel gelişmeler bekliyor sizi.


akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu yorumları

Akrep burç yorumları: Venüs 2. evinize seyahat ediyor. Maddi anlamda güzel bir Venüs etkisi alıyorsunuz. Elinize, sizi rahatlatacak paralar geçebilir. Yaptığınız işte geliriniz artabilir. 2.ev varlıklarımızı, sahip olduğumuz değerleri anlatır ve yeteneklerimizle de bağlantılı.

Para ve kaynaklarımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Finansal konularda bolluk ve bereket dönemindeyiz. Zam alabilir, farklı kaynaklardan da gelir kazanmaya başlayabiliriz. Spekülatif yatırım araçlarından kazanç elde edebiliriz. Ayrıca daha önce fark etmediğimiz bir yeteneğimiz ortaya çıkabilir.

Şu ana kadar aktive etmediğiniz, hayata geçirmediğiniz, görünür kılmadığınız bazı yeteneklerinizin üzerine gidebilirsiniz bu etkiyle birlikte. Hatta onlarla, kendinize yeni gelir kapıları açabilirsiniz.


yay burcu burç yorumları

Yay burç yorumları

Yay burç yorumları: Venüs, sizin burcunda seyahatine başlıyor. Yani Venüs sizin 1’inci evinizde. Daha çok eğlenmek, eğlenmek için yeni şeyler yapmak isteyeceğiniz, güzelliğinize, bakımınıza daha fazla özeneceğiniz, belki giyim kuşam alışverişleri yapacağınız, kendinizi yenilemek isteyeceğiniz bir dönem bu.

Dış dünyaya yansıttığımız imajımız, kendimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Neşeli, sempatik, konuşkan, özgüvenli davranışlarımızla dikkat çekebiliriz. İmajımızı farklılaştırabilir, hayatımızın her alanı ile ilgili yeni kararlar alabiliriz. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni girişimlerde de bulunabiliriz. Sanatsal konularla meşgul olabilirsiniz. Belki müzik, belki resim, yeni bir hobi, yeni bir meşguliyet eklenebilir hayatınıza. Kendinize yeni bir keyif alanı yaratabilirsiniz.

Venüsyen bir etki alıyor olmanız gayet güzel. Aşkta şanstır ayrıca Venüs geçişleri. Venüs 1.eve gelince aşk hayatınızda hareketlenme olabilir, yeni tanışmalar, flörtler olabilir. Hayatınızda zaten biri varsa, evli iseniz ya da bir partneriniz varsa, ilişkinin içinde bağınızı kuvvetlendirecek paylaşımlarınız olacaktır. Keyfiniz, uyumunuz artacaktır. Sorunlarınız varsa bu süreçte aşmak, anlaşmak, uzlaşmak mümkün.


oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu yorumları

Oğlak burç yorumları: Venüs 12’nci evinize seyahat ediyor. Güzel bir dinlenme, bir mola getirebilir size. Sakinlik, dinginlik, sessizlik getirebilir. Günlük hayatınız içinde iletişimler, koşturmalar, hareketlilikler azalabilir ve bu size çok iyi gelebilir. Göreceli olarak inziva diyebileceğimiz bir dönem yaşayabilirsiniz.

Bilinçaltımız ve ruhsal durumumuz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Huzuru kendi içimizde arayacağımız bir döneme giriyoruz. Sosyal ortamlar bu süreçte bizi çok sıkabilir ve gürültülü gelebilir. Hayatın karmaşasından uzaklaşmak bize çok iyi gelecektir. İlişkiler ve iç dünyamızı gözden geçirip, aydınlanma yaşamamız söz konusu olabilir.

Dengeye gelmek, kendinize vakit ayırmak, duygusal ihtiyaçlarınızı gözlemlemek, durup yaşam bileşenlerinize bakmak, sakinleşmek, dinginleşmek için çok güzel bir transit. Ruhsal konularda fayda getirir size, farkındalığınızı artırır bu geçiş. Bakış açılarınız değişir, yenilenir. Daha derinlikli biri olarak çıkarsınız bu süreçten.


kova burcu burç yorumları

Kova burç yorumları

Kova burç yorumları: Venüs 11’inci evinizde seyahat ediyor. Arkadaşları anlatan alana Venüs’ün gelmiş olması gayet güzel. Sizler için sosyalleşme zamanı diyebiliriz. Dijital sosyalleşmeler de aklınıza gelebilir. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla yazışmalarınız artabilir bu dönemde. Haberleşme trafiğiniz de artacak.

Sosyal çevre, arkadaşlar ve gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sosyal çevremiz hareketlenebilir. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni çevrelere girebiliriz. Tanıştığımız yeni insanlar, yeni fırsatlar yakalamamızı sağlayabilir. Arkadaş çevremizden biri ile yeni bir aşk söz konusu olabilir. Çalışıyorsak, kariyer kazançlarında da bir artış görebiliriz.

Size iyi gelecek dost sohbetleri olması muhtemeldir. İşinizde ekip içinde samimiyetiniz, birbirinize olan desteğiniz artar. Kendinizi ekip arkadaşlarınızdan yana şanslı hissedeceğiniz bir süreç. Projelerimiz, hedeflerimiz demektir ayrıca 11.ev. Dijital alanda yeni fikirleriniz olacaktır. Severek kullanacağınız aplikasyonlar keşfedebilirsiniz ayrıca.


balık burcu burç yorumları

Balık burcu yorumları

Balık burç yorumları: İşiniz, üstlerinizle olan diyaloglarınız, yönetimle, patronlarla ilgili konular, bunun dışında resmi işleriniz, devlet dairelerinde yapılacak işleriniz açısından pozitif bir transit. İş hayatınız, kariyeriniz, sorumluluklarınız Venüsyen etkiler altında olacak bu süreçte.

Yapacağınız şeylerden keyif alacaksınız. İşleriniz Venüs ile daha rahat akacak. Güzel iletişimler, yardımlaşmalar geliyor. Konum sahibi kişilerden destekler geliyor size. İş ve kariyerle ilgili konular ön plana çıkacaktır.


Eğer çalışıyorsak, kariyerimizde olumlu değişiklikler yaşayabiliriz. Önümüze yeni fırsatlar çıkabilir. Terfi durumları söz konusu olabilir. Üstlerimizin ve ebeveynlerimizin desteği ile rahatlayabilir, toplum önünde kendimizi gösterebiliriz.

Astroloji: İndigo Dergisi’ni Facebook, Twitter ve Instagram‘da takip edebilirsiniz!