Ümit Özdağ’dan Nagehan Alçı’ya: Ben sizi son 10 senede Türkiye’deki toplumsal gerilimin mimarlarından biri olarak görüyorum

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, konuk olduğu programda gazeteci Nagehan Alçı’ya “Ben sizi son 10 senede Türkiye’deki toplumsal gerilimin mimarlarından biri olarak görüyorum” dedi.

ümit özdağ nagehan alçı

Video aşağıda – Ümit Özdağ’dan Nagehan Alçı’ya: Ben sizi son 10 senede Türkiye’deki toplumsal gerilimin mimarlarından biri olarak görüyorum.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Habertürk Gündem programında Muharrem Sarıkaya, Nagehan Alçı ve Şaban Sevinç’in sorularını yanıtladı. Program sırasında Özdağ, bir soruya yanıt olarak Alçı’ya yönelik “Ben sizi son 10 senede Türkiye’deki toplamsal gerilimin mimarlarından birisi olarak görüyorum” dedi.Bu ifadelerden sonra Alçı ise “Siz benim hakkımda çok ağır şeyler söylediniz. Bunların hiçbirini kabul etmiyorum. Ben sizin bir masum Afgan bakkal açtı diye onu fotoğraflayıp hedef göstermenizi ne de ‘Obez Suriyeliler’ diye ırkçı paylaşım yapmanızı burada dile getirmiyorum” ifadelerini kullandı.

Nagehan Alçı: 2023’te halk parlamentoyu, sonra da parlamento sembolik olarak cumhurbaşkanını seçmeli