Hediye Kartı Ne İşe Yarar? Hediye Kartı ile Ne Alınabilir?

Hediyeye daha geniş ve seçilebilir bir yön veren hediye kart avantajı ile tanışın! Hem eğlenceli hem de oldukça pratik. Hediye alanında bir devrim niteliğinde fark yaratan, benzersiz deneyim içeriği ile Bodo, sizin için bu renkli dünyaya davetiye çıkarıyor.

Hediye Kartı

Öncelerde, bizi hediye alanında kısıtlayan engelleri, yaratıcı hizmetleri ile ortadan kaldırdı. Nasıl mı? Öncelikle sevdiklerimize herhangi bir armağan vermek istediğimizde, bunu obje olmaktan ileri götürmeyen piyasaya, bizi daha çok mutlu edebilecek, modern yaşamda en çok ihtiyaç duyulan ve ilgi gören konularda hediye seçenekleri oluşturdu. Bazılarınız, örneğin annesi için bir eğitim, hediye etmek istediğinde nasıl verileceği konusunda endişeye düştüğünden ya da hediye yerine geçemeyeceğinden korktuğundan bu planları ertelemek zorunda kaldı ya da iyi ve doğru bir sunum elde edemediği için vazgeçti. Bazılarımız da hediyenin yalnızca objelerden ibaret olabileceğinin dayatılmasına öyle alıştı ki farklı fikirleri düşünmedi bile. Sizler sevdiklerinize dilerseniz aktivite, dilerseniz dinlenme, dilerseniz de romantik bir sürpriz hediye edebilirsiniz. Hem de Bodo https://bodo.com/tr/ farkı ile mükemmel sunumlarla. Bu sunumları da elbette hediye kart kolaylığı sağlıyor.

Anneye hediye kartı

Bodo fikirlerinizin, hayalini kurduğunuz hediyelerin, yaşamayı istediğiniz anların gerçek olması için çalışıyor. Üstelik sizler için seçtiği alanları, hasretle beklediğiniz özel günlerinizi en iyi şekilde geçirmenizi sağlayacak en popüler aynı zamanda sıra dışı olanlar oluşturuyor. Anneler gününde, iyice eğlenip stres atmasını istiyorsanız, “Dolphinarium Gösterisi” sunabilirsiniz. Doğum gününe, “Geleneksel Thai Masajı”. Dünya Kadınlar Gününe, “Twizy Araçla İstanbul Turu”. Ebeveynlerinizin evlilik yıldönümünde ikisine de derinden etkileyecek ve baş başa vakit geçirmelerini sağlayacak, “İki Kişi için Hafta Sonu Kaplıca Tatili”. Tüm bu deneyimleri nasıl sunacağınız ise size kalmış. Bodo’da iki farklı harika seçenek var. Hediye kutusu tercih edip, içerisinde ödeme için yer alan hediye kartı ve renkli anlatım kartları eşliğinde sunabilirsiniz. Belki de e-posta adresine gönderebileceğiniz, e-sertifika seçeneğini tercih etmek istersiniz. Hangisini seçerseniz seçin, anneniz pakette olan en yüksek fiyatlı deneyimin ücretine göre de kendisine farklı bir tercih bulabilir. Bu kartların en güzel yanı da zaten bu.

Anneye hediye kartı ile verilebilecek hediyeler

Anneniz için almak istediğiniz hediye kartını, Bodo ile mükemmel kılmak elinizde. Güzel geçmesini istediğiniz tüm günler, Bodo ile güzelleşiyor. Üstelik bu deneyimler sayesinde, ona yaşamı boyunca unutamayacağı heyecanlar tattırma fırsatı da vermiş oluyorsunuz. Bir anneyi en çok mutlu edecek sürprizlerden biri, ailecek kaliteli vakit geçirmek. “Aile için Deniz Kıyısında Bisiklet Turu” bunu sağlayabilir. Eskiden beri ilgilenmek istediği hobiyle ilgilenme şansı tanıyın: “Çömlekçi Çarkında Seramik Atölyesi”. Deniz havası kime iyi gelmez ki: “Özel Yelkenli Yat Gezisi”. Ona, kendisi kadar tatlı bir şeyler yapabileceğini söyleyin: “Çikolata Yapım Dersi”. Cildini, kaslarını ve ruhunu gevşetmek için “Kahve Masajı”. Unutmayın, bu hayatta atacağımız her yeni adım, bizi mutluluğa taşıyacak bir gemiye götürebilir. Denemekten korkmayın. Bodo ile yeni umutlara yelken açın.

İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.