Stil Sahibi Erkekler için Sonbahar Kombinleri

Havalar gün geçtikçe soğuyor. Sonbahara geçerken gardırobunuzu yenilemeyi düşünüyorsanız ve casual tarzınıza uyacak parçalar arayışındaysanız, bu seçki tam size göre.

bluemint sonbahar kombinleri

Değişen havalara uyum sağlamak için kat kat giyinmeyi sevenlerdenseniz baskılı t-shirt modellerini desenli sweatshirt ve triko hırkalarla kombinleyerek yaz stilinizi soğuyan havalara uyarlayabilirsiniz.

Polo yaka tişörtleri ise kot ceketler ve fermuarlı ceketlerle giymeyi tercih edebilirsiniz. Her ne kadar sonbaharda keten gömleklere veda ediyor olsak da, pamuklu gömlekler erkek giyiminde smart casual tarzın vazgeçilmezlerinden olmaya devam ediyor.

sonbahar kombinleri

Renkli, desenli, denim veya ekose gömlekleri daha rahat bir görünüm için t-shirtlerle kombinleyebilir ve önleri açık olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tarz görünümleri seviyorsanız gömlek ceketlere de göz atmayı düşünebilirsiniz. Soğuk kış günlerine geçiş yaptığımız bu dönemde, triko parçalar da edinerek soğuk günlere hazırlık yapmayı ihmal etmeyin.

triko kazak

Rahat giyinmeyi seven erkekler için kış sezonunun olmazsa olmazları sweatshirtler ve jogger pantolonlar. Eğlenceli baskılı ve işlemeli sweatshirtler kışın tarzınızı öne çıkarmanın en zevkli yolu. Şortları geride bırakmak zorunda kaldığımız serin havalarda da esnek kumaşlardan yapılmış pantolonlarla gün boyu rahat hissetmek mümkün.

sweat shirt

Esneyen ve vücut yapınıza uyum sağlayan bir denim pantolon ile günlük tarzınızı daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Streç pamuklu kumaştan chino pantolonlarla hem daha şık görünebilir hem de rahatlıkla hareket edebilirsiniz.

oduncu gömleği

Birbirinden tarz erkek giyim kombinleri, sonbahar-kış sezonunda hem rahat hem şık görünmek için ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz Bluemint Sonbahar-Kış ’21-22 Koleksiyonuna buradan ulaşabilirsiniz.

Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.