Akşener’e soruldu: AKP seçimi kaybederse ertesi gün ne olacak?

Yeniçağ gazetesi yazarı Remzi Özdemir, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e seçimden sonra ne yapacağını sordu ve gelen cevapları köşesinde aktardı.

meral akşener

Yeniçağ gazetesi yazarı Remzi Özdemir, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile Ankara’daki iftarda yaptıkları sohbeti köşesine taşıdı.

Özdemir, “Devlet Planlama Teşkilatı’nın yeniden kurulmasından tutun da acil yargı reformu ve ekonomik birçok tedbir için kararnamelere kadar planlanmış ve hazırlığı yapılmış” dedi.


Nelerin değişeceğiyle ilgili tek tek hazırlık yapılmış

“Bu sadece benim değil neredeyse tüm ülkenin merak ettiği bir soru. Seçimler yapıldı ve AKP kaybetti. Ertesi gün ne olacak?” diye soran Özdemir, “Ertesi güne yönelik ciddi çalışmalar var. Hangi kararnamenin yayınlanacağı ve neyin değiştirileceğine yönelik tek tek hazırlık yapılmış” ifadelerini kullandı.

Türkiye’nin kaybedecek 1 günü bile yok


Özdemir, şunları söyledi: “Devlet Planlama Teşkilatı’nın yeniden kurulmasından tutun da acil yargı reformu ve ekonomik birçok tedbir için kararnamelere kadar planlanmış ve hazırlığı yapılmış. Akşener, Türkiye’nin seçimlerden sonra 1 gün bile kaybedecek vaktinin olmadığını söylüyor.”

Kulis: AKP’li vekillerin telefonları 2 gündür susmuyor!