Ümit Özdağ’dan çağrı: Cumhurbaşkanı adayı Mansur Yavaş olmalı

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ: Sayın Mansur Yavaş’ı göreve çağırıyoruz. Cumhurbaşkanı adayı, halkın her kesiminden oy alabilecek Mansur Yavaş olmalı.

Mansur Yavaş

Video aşağıda – Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, partisinin seçimlerde Cumhurbaşkanı adayı olarak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı göreve çağırdıklarını açıkladı.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, konuğu olduğu FOX TV’de Çalar Saat programında partisinin Cumhurbaşkanı adayını açıkladı.


Özdağ, “Biz Zafer Partisi olarak bir yumuşak geçişi, Türkiye’nin gerilime girmeden, düzgün, parlamenter sisteme geçiş sürecini yönetebilecek ve halkın her kesiminden oy alabilecek kişinin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş olduğunu gördük. Biz Zafer Partisi olarak Mansur Yavaş’ı göreve çağırıyoruz” dedi.

Belediye dün ‘spekülatif haberler’ diyerek yalanlamıştı


Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin, Başkan Mansur Yavaş’la ilgili adaylık iddiaları üzerine “Bazı sosyal medya hesapları ve haber sitelerinde Başkanımız Sayın Mansur Yavaş’ın Cumhurbaşkanı adaylığı hakkında spekülatif haberler yer almaktadır. Bu haberlerle hiçbir ilgimiz bulunmamaktadır” açıklaması yapmıştı.

Ekrem İmamoğlu: Benim de adayım Kemal Kılıçdaroğlu’dur İndigo Dergisi’ni Facebook, Twitter, Instagram ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!