Melih Gökçek’in “Mansur Yavaş’ı 3 ayda bitireceğim” dediği video gündemde

Melih Gökçek’in Mansur Yavaş’ı bitireceğim açıklaması sonrası sosyal medyada Gökçek ile ilgili paylaşılan bir video en çok izlenenler arasında yer aldı. Gökçek’in zor anları sosyal medyanın diline düştü.

melih gökçek

Video aşağıda – Ahmet Hakan’ın sunduğu CNN TÜRK’teki Tarafsız Bölge programında konuşan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek söz konusu programda “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın siyasi hayatı 3 ay içinde bitecek” diye konuştu.

Konuşma sonrası Melih Gökçek sosyal medyanın dilini düştü. Melih Gökçek’in daha önce paylaştığı bir videonun üzerine Türkçe Olimpiyatlarında FETÖ elebaşını överken çekilen bir videosu montajlanarak paylaşıldı.


Gökçek’in programda “Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde geçmişten kalan bol miktarda FETÖ’cü var. Onların özellikle Mansur Yavaş’a yaptığı bir baskı var” ifadeleri tartışma konusu oldu. Ahmet Hakan, bu sözler üzerine “Bir dakika, sizin dönemden kalma mı?” sorusu üzerine, Gökçek, “Tabi” yanıtını verdi. Ahmet Hakan da “Niye temizlemediniz onları?” sorusunu yöneltti.


İşte sosyal medyada günden olan o video:

Belediye parasıyla Melih Gökçek’e mobilya