Astroloji: 29 Haziran Yengeç burcunda Yeni Ay burç yorumları

Astroloji: 29 Haziran Yengeç burcunda Yeni Ay burç yorumları! Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

burç yorumları

Astroloji: 29 Haziran Yengeç burcunda Yeni Ay burç yorumları! Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

koç burcu

Koç burcu Yeni Ay burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu yeniay döneminde aile içinde geçmişe ait bir takım konular yeniden su yüzüne çıkabilir ve irdelenebilir. Ortak bir kararla biri ile eve geçebilir, taşınabilir veya risk alarak ev almak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Evinizle ilgili önemli konular ve yenilikler gündeme gelebilir. Ev alım satımı ve gayrimenkullerinizle ilgili de bazı gelişmeler gündeminizde olabilir.


Bu yeni ay kariyeriniz adına da önemli fırsatlar barındırıyor olacak. Tamam mı devam mı kararı alacaksınız. Eviniz ve iş yeriniz arasındaki dengeyi dengelemekte zorlanabilirsiniz. İş yerinizde yaşadığınız zorluklar ve hayal kırıklıkları artık bitiyor. Aile ve aile kökeninizdeki akrabalarınızın size ihtiyacı olabileceği bir döngüden geçiyor olabilirsiniz. Yeniay’la birlikte özellikle ev ve aile ile ilgili konular gündeminde olacak. Ev almak için harekete geçebilirsin. Ailenle bir araya gelmek isteyebilirsin. Aile fertleri ziyaretine gelebilir.

Bazı Koç burçları başka ülke yada şehre yerleşmek için görüşmeler yapıyor olabilirken, bir kısmı hukuksal konularla ilgili hararetli zamanlar yaşayabilir. Kardeşlerinizin veya yakın akrabalarınızın hayatında değişen konular veya önemli bir rahatsızlık bulunuyorsa bu hafta itibariyle rahatlayan güzel enerjiler sizinle birlikte olacak.


boğa burcu

Boğa burcu Yeni Ay burç yorumları

Boğa burç yorumları: Sözlerinizle, düşüncelerinizle, fikirlerinizle oldukça dikkat çekeceksiniz. Bu fikirler, düşünceler yeni bir takım ortaklıkların, işlerin başlamasına başlangıç verebilir. Önemli bazı seyahatler gündeme gelebilir, size keyif verecek haberler alabilirsiniz. Bu Yeni Ay sayesinde bir süredir kafanızda olan bir web sitesi açma, kitap yayınlama gibi konularla ilgili güzel destekler alabilirsiniz.

Kısa seyahatler size bu dönemde çok iyi gelebilir. Bu Yeniay özellikle kardeş ve kuzenlerle ilgili konuları gündeme getirebilir. Komşu ziyaretleri artabilir. Finansal anlaşmalar yapman mümkün. Memleketine gidebilirsin. Yine yeni bir eğitim, seminer, kurs gibi hayatınıza yeni bilgiler akışı sağlayacak konulara rahatlıkla eğilebileceksiniz, bu bilgiler mesleki yaşamınızda size yarar sağlayacak eğitimlerde olabilir. Daha çok okuyabilir, araştırabilirsiniz. Sağlığınıza da keza özen göstermenizde de yarar var.

Önemli bir eğitimi tamamlama veya sınavları verdiğiniz günlerden geçiyor olabilirsiniz. Kısa seyahatler ve yolculuklar yapabilirsiniz. Seyahatleriniz sırasında olası bavul kaybetme veya hırsızlıklara çok dikkat etmelisiniz. Kalbi boş olan Boğa burçları uzun zamandır haber alamadığı eski flörtlerden bu hafta haberler alacak gibi görünüyor. Kalabalık ortamlar arasında kendinizi bulacağınız önemli bir zaman döngüsünden geçerken, parasal konulardaki kayıplarınızın yerine yeni anlaşma ve projelere hazırlık yapacaksınız gibi görünüyor.


ikizler burcu

İkizler burcu Yeni Ay burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu Yeni Ay sadece parasal anlamda değil, sahip olduğunuz eşyalar, mülklerinizle ilgili de olacaktır. Bir süredir almayı planladığınız yüklü meblağlı bir şey için atılım yapabilirsiniz. Dostlarınıza, arkadaşlarınızla gereksiz münakaşa ve gerginliklerden kaçınmanız gereken bir dönem. İnatçılık, kibir yüzünden sosyal ilişkiler zarar görebilir.

Özellikle maddi anlamda isteklerinizi elde etmek bu hafta zorlaşabilir, ödemeler, banka işlemleri, vergi konuları canınızı bir parça sıkabilir. Maddi kazanımlarınız, gelir gider dengenizde bazı değişimler olabilir. Gelirlerinizi artıracak bazı projelerle karşılaşabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilir, terfi edebilirsiniz. Özellikle finansal konular hareketlenebilir. Aile fertlerine maddi yardımda bulunabilirsin, ailenin gelirlerinden faydalanmam da mümkün veya yeni bir gelir kaynağı bulabilirsin.

Öte yandan parasal kaynaklarda artış yaşanabilir. Evli olan İkizler burçları eşleriyle birbirlerine kenetlendiği ve birbirlerine özel vakti biraz daha fazla ayıracağı zamanlardan geçerken, zihinlerindeki tamam mı devam mı soruları belki de bu hafta çözüm bulabilir. Eğitim, öğretim, yurtdışı ve hukuksal konularla ilgili yarım kalan projelerinizi tamamlamak ve bu konulardan haklarınızı almak için gökyüzü sizi destekliyor.


yengeç burcu

Yengeç burcu Yeni Ay burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu Yeni Ay döneminde hem fiziksel hem de zihinsel olarak oldukça dikkat çekici olacaksınız. Atacağınız adımlar, hayatınızın genelini etkileyecek tarzda olabilir. Yeni başlangıçlarla ilgili fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. Özel hayatınızla ilgili sorumluluk almaya, kontrolü ele geçirmeye, özel hayatınızı belki de düzenleme ve disipline etmek için uygun destekler altında olacaksınız. Sizin için kim dost kim düşman karşınızda olacak.

Hem kariyer hem de ilişkiler, ortaklıklar alanı bu hafta gergin. Hem kariyerinizde hem de özel hayatınızda gereksiz öfke patlamalarına, ani çıkışlar yapmamaya özen gösterin. Yöneticilerinizle veya eşinizle, ortağınızla gereksiz kibir, sert soğuk davranışlardan kaçınmakta yarar var. İlişkileriniz ve hayatınızla ilgili değiştirmek istediğiniz konu ve olayları gündeme getirebilir. Kendinizi değiştirmek istediğiniz her eksikliği düzenlemeniz ve değiştirmeniz adına yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kişisel görünümünüzü değiştirecek bazı bakımlarla ilgilenebilirsiniz.

Pozitif yanlarına bakarsak sizleri şanslı ve başarılı bir dönem bekliyor. Hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Evlenebilirsiniz veya çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmanız da mümkün. Evliliğinizle ilgili yeni bir döngünün içerisinden geçeceksiniz ve birbirinize şans vermek için şahane zamanlar. İmajınızı değiştirmek ve çevrenizdeki pek çok kişinin hayranlığını da kazanacağınız özel bir haftadan geçerken, sakinliğinizi korumanız oldukça önemli. Bu hafta borçlar ve banka kredilerinde bu hafta temkinli adımlar atmalı, ödeyemeyeceğiniz zorlukların içerisine kendinizi atmamalısınız.


aslan burcu

Aslan burcu Yeni Ay burç yorumları

Aslan burç yorumları: Sizden gizlenen bir takım bilgiler, arkanızdan dönen bazı dedikodular bu yeniay döneminde gün ışığına çıkabilir. Size set veya engel olunan koşullarla ilgili farkındalığınız artabilir. Size zarar verme ihtimali olan, düşman kişilikleri rahatlıkla tespit edebileceksiniz. Sağlığınıza ekstra dikkat etmekte fayda var. Özellikle alerji ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir.

Yurt dışı bağlantılı işlerde, eğitimde, sınavlarda, seyahatlerde veya yurt dışı gönderilerinizde aksaklıklar, engeller, problemlerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle uçak seyahatleriniz varsa bu hafta sıkça rötarlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızda stres yaratan bazı koşullara karşı güç mücadelesi içerisinde olabilirsiniz. Gizli kalmış bazı konu ve olayları öğrenebilirsiniz. Maddi ve finansal anlamda bazı borçlarınızı yeniden düzenleyebilirsiniz.

Kendinizi biraz daha arındırmak ve geri planda kalmak isteyeceğiniz bir yeniay dönemi olabilir. Ruhunuzu arındıracağınız bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle de çalışma hayatınızda gerçekleşen önemli bir değişim döngüsü sizleri bekliyor olabilir. Ekip arkadaşlarınızın açık düşmanlıklarıyla uğraşmak ve gerçek yüzlerini farkettiğiniz süreç içerisinde sakin, soğukkanlı ve profesyonel kalmanız önerilir. Hayatınızdaki kişiyle ben sen kavgaları içerisinde bulunmak belki de ihtiyacınız olan desteği az görmek bu hafta sizi yorabilir.


başak burcu

Başak burcu Yeni Ay yorumu

Başak burç yorumları: Bu Yeni Ay döneminde hayatınıza size destek sağlayacak yeni kişiler katılabilir, tanışmalar yaşayabilirsiniz. Yeni gruplar içinde kendinizi ifade edebilirsiniz. Sosyal yaşamınızda daha çok prim yapabilirsiniz. İş ile ilgili kazançlarınızı arttırmak için daha çok çaba sarf edebilirsiniz.

Mali anlamda işler haftanın ilk günleri pek istediğiniz gibi gitmeyebilir, krediler, ödemeler, borçlar konusu biraz canınızı sıkabilir. Özel hayatınızda da gereksiz kısıtlamalar, engeller söz konusu olabilir. Maddi konularda risk almak için uygun olmadığı gibi, ortaklaşa kazançlarınız varsa o noktalarda endişelenmenize neden olan durumlar söz konusu olabilir. Ancak zorlu bir Haziran ayını artık geride bırakıyorsunuz ve ödüllerinizi alma vakti geliyor. Bu yeniay sizlere sürpriz arkadaş destekleri veriyor olacak.

Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde önemli oluşumlar meydana gelebilir. Hayatınıza yeni insanlar dahil olabilir. Hayallerinize ve umutlarınıza daha yakın olabileceğiniz bir yeniay. Kalabalıkların arasında karşılaşacağınız, ruhunuzu mutlu eden kişilerle karşılaşacaksınız. Bu hafta çocuklarının sağlığıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sinir sitemi ve kazalara dikkat etmenizi öneriyorum. Olası seyahat ve organizasyonlar için plan yapabilirsiniz.terazi burcu

Terazi burcu Yeni Ay burç yorumları

Terazi burç yorumları: Daha çok toplum önünde olmanız gereken koşullarla karşılaşabilirsiniz. Ancak dikkatli olmanızda fayda var zira çok fazla göz önünde olacağınız için hem iyi hem de kötü adımlarınız gözden kaçmayacaktır. Aileyi ilgilendiren konularda, yaşadığınız alanda ve ortaklıklarınız ve partner ilişkilerinizde zorlanma, engel, gereksiz öfke patlamaları, gerginlikler, kibir ve ukalalık yüzünden sorunlar söz konusu olabilir. Aile içinde ise sağlık sorunları, baba ile ilgili problemler veya alım satım işleriniz varsa gecikmeler söz konusu olabilir.

Bu Yeni Ay sizleri, kariyer ve iş hayatında daha profesyonel açılımlar yapacağınız bir başlangıca doğru yöneltecek. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Toplumdaki yeriniz, statünüz sizi her zamankinden daha çok ilgilendirecek. Hayatınızda önem arz eden gündemler bu yeniaydan sonra sürprizli gelişmelere şahitlik edecek. Aile büyüklerinizin sizin desteğini beklemesi, iş konusunda yaşanılan belirsiz konular ve tamamlanma enerjisi içerisinde olmanız muhtemel.

Bu dönem partner ilişkileriniz makaslanabilir, gerginlikler, soğukluklar, mesafe gibi durumlar söz konusu olabilir. Eski aşklardan, görüşmediğimiz yakın arkadaşlarınızdan geri dönüşler alabilirsiniz. Uzun zamandır bebek isteyenlerin tedaviye başlayacağı enerjiler gündemde olacak ama sonu güzel olacak gibi görünüyor. İş hayatınızdaysa bitiremediğiniz projelerden olumlu dönüşleri toplamak ve yeni iş fırsatları yakalamak için uygun zamanlar.


akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu Yeni Ay yorumu

Akrep burç yorumları: Bu yeniay döneminde özellikle birlikte çalıştığınız kimselerle daha çok papaz olmaya işaret ediyor. Ego çatışmaları söz konusu olabilir. Tüm iletişim kanalları ile sorunlu bir iletişim kurabilirsiniz. Bu haftanın ana teması aslında sizlerin iletişimi olacak. Kullandığınız cep telefonları, bilgisayarlar, tabletler sizi yarı yolda bırakabilir. Yol demişken, bu hafta araç kullanan arkadaşlar daha dikkatli olsunlar. Gereksiz agresyondan, tartışmalardan kaçınsınlar trafikte.

Güneş Aslan burcuna geçiş yaptığı Temmuz ayı ortasında iş ve kariyerinizi ilişkin konularda daha hızlı ve çabuk bir şekilde organize olabilecek, konuları daha kolay idare edebileceksiniz Bu yeniaydan sonra aşk ve ilişkiler alanında sürpriz tanışmalar ve yeni heyecanlar söz konusu olabilecek. Tatil planları yapan Akreplerin de önemli fırsatlarla karşılaşabileceğini söyleyebiliriz.

Finansal fırsatlar ise size nefes aldıracak noktaya getirecektir. Yurt dışından misafirin gelebilir veya sen yurt dışına seyahate gidebilirsin. Eşinin akrabalarıyla bir araya gelebilirsin. Sözleşmeler ve hukuksal süreçleri iyi inceleyerek hareket etmelisiniz. Uzak yolculuklar, yurtdışı, eğitim konuları gündeminize gelebilir. Evlilik hazırlığı içerisinde olanlar eşlerinin ailelerinin onayını arkalarına alacak gibi görünüyor.


yay burcu burç yorumları

Yay burcu Yeni Ay burç yorumları

Yay burç yorumları: Bu Yeni Ay zamanı özellikle boşanma ile ilgili durumlarda nafakaya ilişkin özellikle güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız harcamalarınızı biraz denetim almakta fayda var. Eşinizden veya ortağınızdan finansal anlamda destek görebileceksiniz. Para geldiği gibi gider ve bu gider yerleri genelde sizlerin borçları ile ilgili olacaktır. Hayatınızda önemli bir gediği kapatabilirsiniz.

Krediler, borçlar, alacaklar, miras, nafaka ve vergi gibi konularınızda önemli gündem maddeleri oluşturacak. Banka ve devletle ilgili önemli işlemleriniz varsa veya hukuki bir mesele; bununla ilgili bir çözüm ve olumlu bir gelişme oluşabilir. Borçlarını ödemek için kredi alabilirsin. Parasal konularla ilgili çok dikkatli adımlar atmanız önerilir. Olası ameliyatlar ve sağlık sıkıntıları sizi yoruyor olabilir. Borçlarınızı yapılandırmak için gökyüzü sizi destekliyor olacak. Eşinizin ameliyat veya sağlık sıkıntıları bulunuyorsa çözümlemek için gökyüzü tüm desteğini size verecek.

Öte yandan para, finans, bütçe konuları yaşamınızın sıkıntılı anları olabilecek. Para yüzünden gerilebilir, ödemeler gelmeyebilir, para yüzünden tartışmalar yaşamaya açıksınız, dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Bu hafta riskli yatırımlar için hiç uygun değil, borç vermek ve almak için de. Gayrimenkul alım satımlar için çıkan fırsatları önümüzdeki hafta değerlendirebilirsiniz ve eğer ki taşınmak istiyorsanız gelişen şartlar ruhunuzu mutlu edebilir.


oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu Yeni Ay yorumu

Oğlak burç yorumları: Bazılarınız evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz, bazılarınız önemli bir iş anlaşması imzalayabilir, ortaklık gerektiren işlere soyunabilirsiniz. İlişkiler için tamam mı devam mı soruna yanıt aranacağı zamanlar. Kötü giden bir ilişkiniz, ortaklığınız veya evliliğiniz var ise bu Yeni Ay sayesinde artık nokta koymak için kolları sıvayabilirsiniz.

İlişkilerde karar zamanları diyebiliriz. Bazı Oğlaklar evlilik teklifleri alabilir. Bazılarımız evlilik adına daha net bir duruş sergileyebilir ve karar alabilir. Eğer iyi giden bir birliktelik ise bir üst kademeye taşımak için adımlar atılabilir. Kısacası hem ortaklık hem özel hayatınız, evli olduğunuz partner veya evlenmek üzere olduğunuz kişi ile ilgili önemli bir takım kararlar verilecek zaman. Yeni bir ilişkiye ciddi anlamda adımlar atabilirsiniz. Yeni tanışmalar gündeminizde olacak. Yeniay’la birlikte ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeminde olabilir. Karşınıza size fayda sağlayacak veya seni anlayacak insanlar çıkabilir.

Öte yandan bu hafta elinizi atacağınız tüm işler yarım yamalak kalabilir, sağlık anlamında güçlü hissetmeyebilir, tüm kişisel girişimleriniz engellenebilir, hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Dost düşman her şey gözler önünde olacak. Bu süreçte gizli düşmanlıklar ve iş yerinizdeki arkanızdan çevrilen oyunlara karşı çok dikkat etmelisiniz. Finansal anlamda borçlarınızı, ödemelerinizi toplayamadığınız zorlu bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Bu noktada birlikte olduğunuz partneriniz ile birlikte hareket etmeniz, kenetlenmeniz size önemli bir destek verecektir.


kova burcu burç yorumları

Kova burcu Yeni Ay burç yorumları

Kova burç yorumları: İş yükünüz artıyor, yeni bir takım projeler ve işler için görevlendirilebilirsiniz. Daha çok çalışacağınız ama çok fazla da takdir göremeyeceğiniz bir süreç olacak bu. Yine sağlıkla ilgili konularda destekleyici etkiler altında olacaksınız, fakat olası bir sağlık sorununun üstesinden gelmeniz de gerekebilir. Bu ameliyat gerektiren bir durum olabilir fakat endişe etmeyin, rahatlıkla atlatabileceksiniz.

Kötü bir takım alışkanlıkları bu Yeni Ay sayesinde bırakabilirsiniz. Dedikodular, güveninizin yıkılması, arkanızdan iş çevirenler, kuyunuzu kazanlar, gizli düşmanlar, size kötülük yapmak isteyen kişiler olabilir ve bunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi anlatamadığınız bir haftadan geçerken, pek çok kişi tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz. Aşk hayatınızda yaşadığınız sıkıntılar veya tam anlamıyla aradığınız kişiyi bulamamak ruhunuzu yormuş olabilir.

Çalışma prensipleriniz, çalışma hayatınız, çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkiler, sağlığınız, yapmak zorunda olduğunuz gündelik görevler gibi konularınızı gözden geçirebileceğiniz bazı gündem maddeleri ile ilgilenebilirsiniz. Evinizde artık yeni bir düzene geçmek isteyebilirsiniz. Bu Yeniay, iş ortamınla ilgili gelişmeleri gündeme getirebilir. Terfi edebilirsin veya iş yerinde sana faydası dokunacak kişilerle tanışabilirsin. Akraba ziyaretleri artabilir.


balık burcu burç yorumları

Balık burcu Yeni Ay yorumu

Balık burç yorumları: Çocuklar, aşk hayatı, hayattan daha çok keyif alabileceğiniz koşullar, yaratıcılık gerektiren işler, riskli aktiviteler, hobileriniz bu Yeni Ay’ın ana konusu içinde yer alacaktır. Kendinize iletişim ağırlıklı yeni bir uğraş, hobi edinebilirsiniz, yalnızlar için flörtöz etkiler devrede olacak, aşk için kapılarınızı aralayabilirsiniz.

Özellikle para mevzuları yüzünden sosyal ilişkilerinizin zarar görmesine izin vermeyin. Arkadaşlarınızın sizi anlamadığından dem vurabilirsiniz, bazı arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Bu hafta kimsenin sorunlarını üstlenecek psikolojiniz olmayabilir, daha çok kendinize dönmek isteyebilirsiniz. Psikolojinizi derinden etkileyen tüm konu ve korkulara bu hafta itibariyle elveda derken, ailenize ve en yakınlarınızla olmak ruhunuza iyi gelecek. Tatil ve seyahat organizasyonları yapmak isteyenler gökyüzünü arkasına alacak gibi görünüyor. Dostluk ilişkilerinizden gereksiz ukalalık, kibir yapmamaya özen gösterin, öfkenizi bu alana yöneltmeyin.


Yeni bir heyecan hayatınızı değiştirecek o kişi karşınıza çıkabilir. Balıklar, aşk konusunda da önemli bir döngüyü ya tamamlayacaklar. Hayatınıza mutluluk getirecek sevindirici bazı gelişmeler yaşanabilir. Şansınız dönüyor. Bebek isteyenler müjdeli haberler alabilirler. Yeniay’la birlikte hayattan daha fazla keyif alabilirsin. Bu dönemde aşık olmanız ve yeni bir romantik ilişkiye başlamanız mümkün. Oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Sanatsal faaliyetlerle, hobilerinizle ilgilenmeniz size iyi gelecektir.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram