Doktorumsun.com: ‘Sağlık turizmine büyük destek’

“Sağlık sektörünün arama motoru” olma hedefiyle yola çıkan doktorumsun.com “hastanın doktor bularak randevu aldığı bir yer” olmanın çok ötesinde. Uzun süren bir AR-GE çalışmasının ürünü olan platform, rakiplerine kıyasla çok daha fazla bilgiyi, çok daha kısa sürede hastaya ve hasta yakınlarına sunabiliyor, hasta ve hasta yakınlarının en hızlı şekilde ulaşmak istediği bilgiye erişmesine imkan tanıyor.

doktorumsun

Zamanın ne kadar kıymetli olduğunun farkında olan doktorumsun.com, aracısız iletişimi öne çıkararak hem doktora hem de hasta ve hasta yakınlarına zaman tasarrufu sağlıyor. Tüm üye doktorlarının iletişim bilgilerini, sosyal medya hesaplarını, asistan numarasını, whatsapp hattını ve kariyer bilgilerini tek platformda bir araya getiren doktorumsun.com, gelişmiş arama seçenekleri, videolar, yorum ve puanlama seçeneği, uzman yazıları ve makaleler sayesinde hasta-doktor etkileşimini arttırarak doktorun hastasına kendisini daha iyi ve doğru şekilde tanıtmasına, hastanın da doktorunu daha yakından tanımasına olanak sağlıyor.

“Uzun süredir sağlık sektöründe olduğunu, doktorların ve hastaların neye ihtiyacı olduğunu yakından takip ve tespit etme şansı bulduğunu” aktaran doktorumsun.com Yön. Kur. Başkanı Murat KAYNAK, “deneyimli kadrosu, kullanıcı dostu arayüzü, kusursuz müşteri deneyimi bakış açısıyla doktorumsun.com’u sadece Türkiye’nin değil, kısa süre içerisinde devreye almayı planladıkları çoklu dil desteği seçeneği ile Dünya’nın Dijital Sağlık Platformu haline getirmeyi ve kısa vadede sağlık turizmine ciddi katkılar sağlamayı hedeflediklerini” belirtiyor.

Doktorumsun.com hakkında diğer haberlere ulaşmak ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takip etmenizi öneriyoruz.

https://doktorumsun.com/

Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.