Astroloji: 18 – 24 Temmuz haftalık burç yorumları

Astroloji: 18 – 24 Temmuz 2022 haftalık burç yorumları! Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

burç yorumları

Astroloji: 18 – 24 Temmuz haftalık burç yorumları. 18 Temmuz, 19 Temmuz, 20 Temmuz, 21 Temmuz, 22 Temmuz, 23 Temmuz ve 24 Temmuz tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

Burçlara göre haftanın tavsiyeleri yazının sonunda


koç burcu

Koç burcu 18 – 24 Temmuz haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Durumunuz bu hafta düzelmeye başlayacak. Profesyonel olarak bu dönem, kaynaklarınızı doğru kullanmanıza, verimliliğinizi artırmanıza ve bekleyen projeleri tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Daha iyi finansal seçimler yapın ve kayıplarınızdan daha hızlı kurtulun. Bu dönemde tamamen ailemiz ve evimiz ile ilgili konulara odaklanıyor olacağız. Evle ilgili tadilatlar yapmamız, gayri menkul alım satım işleriyle uğraşmamız mümkündür.

Yatırımcıların iş ihtiyaçlarını karşılamak için bu hafta seyahat etmeleri gerekebilir. Kurumsal hedeflerinizi geliştirmeye ve üzerinizde kötü etkisi olan insanlardan uzak durmaya çalışın. Denediğiniz sürece aile üyelerinizle iyi geçinebilirsiniz. Eğitim alanındakiler hedeflerine bağlı kalmalıdır.

19 Temmuz Salı günü Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle ev alım satım işlemleri, yeni yuva kurma fikirleri, yatırım kaynaklı işlemler gündeminizde yer tutabilir. Maddi ve manevi değeri yüksek girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu konuda oldukça şanslı ve verimli bir dönemdesiniz. Duygusal kararlar vermemeye çalışmalısınız. Evimizde, ailemizle huzurlu ve keyifli bir dönem geçirebiliriz.

Yine 19 Temmuz’da Merkür Aslan burcuna geçiyor. Aşk, romantizm ve çocuklar ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Aşk ve ilişkiler konusunda hareketli ve romantik bir döneme giriyoruz. Mevcut ilişkimizde eşimiz ya da partnerimizle kendimizi çok daha iyi ifade edebilir, içimizdeki romantik şairi ortaya çıkarabiliriz. Yaratıcı projelerde de kendimizi göstermemiz mümkündür. Sosyal çevremizde parlayacağımız bir dönemdeyiz.


boğa burcu

Boğa burcu 18 – 24 Temmuz haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta rekabetçi ruhunuz güçlü olacak ve rakiplerinizi geride bırakabileceksiniz. Şirketinizde veya mevcut işinizde finansal olarak genişleyebileceksiniz. Ek olarak, daha iyi avantajlar sunan farklı bir şirkette çalışma şansınız da olabilir bu dönemde. Aileniz aracılığıyla tanışacağınız insanlarla işbirliklerine gidebilir, duygusal ilişkiler başlatabilirsiniz.

Bu hafta yatırımlar ve varlık büyümesi için finansal açıdan şanslı bir hafta. Mülk veya arazi yatırımları yüksek getiri sağlayacaktır. Ancak herhangi bir karar vermeden önce daima uzmanların tavsiyesini alın. Baskın bir tutum, kişisel ilişkilerde işleri yönetmeyi zorlaştırabilir. Babanız muhtemelen size finansal olarak yardımcı olacak ve onunla olan bağlantınız gelişecektir.

19 Temmuz Salı günü Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle sosyal çevrenizde özellikle kadınlarla olan iletişiminiz dikkatleri çekebilir. Göreceğiniz maddi ve manevi destekler ilerlemenizi kolaylaştırabilir. Daha cana yakın ve samimi ilişkiler kurabilirsiniz. Bu dönemde, kardeşler, akrabalar, yakın çevre ve komşularla bir araya gelebilir, aramızdaki sorunları çözebilir, küslükleri bitirebiliriz. Kardeşlerimizden her konuda duygusal destek almamız mümkündür.

Yine 19 Temmuz’da Merkür Aslan burcuna geçiyor. Aile ve ev ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Evimizde, ailemizle keyifli, güzel zamanlar geçirebileceğimiz bir dönemdeyiz. Saygın aile büyüklerini evimizde ağırlayabilir ya da arkadaşlarımız ile gösterişli parti organizasyonları yapabiliriz. Eğer ilişkimiz varsa, bu dönemde evlilik kararı almamız hiç şaşırtıcı olmaz.


ikizler burcu

İkizler burcu 18 – 24 Temmuz haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Gelecek için yeni bir plan geliştirmek için bu hafta önceki hatalarınızı düşünmelisiniz. Rekabetçi ruhunuz güçlü kalmaya devam edecek olsa da, rakiplerinizle doğrudan çatışmadan uzak durun. Siz ve eşiniz bazı kişisel çatışmalar yaşayabilirsiniz. Ek olarak, bazı eski sorunlar yeniden ortaya çıkabilir ve işleri daha da kötüleştirebilir.

Yapmak istediklerinize odaklanın ve kendinizi keşfedin. Büyük kardeşlerinizin serveti ve mal varlığı artacak. Rekabetçi sınavlara hazırlanan öğrenciler olumlu sonuçlar alacaktır. Sağlığınızı etkileyen uyku sorunları yaşayabilirsiniz. Gevşemeniz ve yeterince dinlenmeniz önerilir. Seyahat programları, dil eğitimleri ya da ticari konularda yapacağınız girişimler gündeme gelebilir. Enerjinizin yükselmesi, kendinizi daha dolu dolu ve keyifli bir şekilde ifade etmenizi sağlayacaktır.

19 Temmuz Salı günü Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte Temmuz ayının ikinci yarısı size kazançlar getirebilir. Gelir kaynaklarınızı geliştirip gelirinizi artıracağınız gelişmeler yaşanabilir. Hesaplarınızı iyi yapın. Ödemeler ve alacaklarınızın tahsili yeni iş girişimlerinizin de yönünü belirleyecektir. Daha tutumlu olacağımız, maddi konularda sadece kendimizi değil, ailemizi ve sevdiklerimizi de düşünerek temkinli davranacağımız bir dönemdeyiz. Önümüze yeni yatırım fırsatları da çıkabilir.

Yine 19 Temmuz’da Merkür Aslan burcuna geçiyor. Kardeşler ve yakın çevre ile olan ilişkiler ön plana çıkacaktır. Kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile bir araya gelebilir, keyifli sohbetler yapabiliriz. Yakın çevremize yeni insanlar katılabilir. Yeteneklerimizi değerlendirebileceğimiz yeni ve yaratıcı eğitimlere katılabilir, işimiz gereği bol bol küçük keyifli yolculuklar yapabiliriz.


yengeç burcu

Yengeç burcu 18 – 24 Temmuz haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu hafta daha organize olacaksınız, bu da tüm çabalarınızda profesyonel olarak ilerlemenize yardımcı olacak. Hem üstleriniz hem de astlarınız arasında iyi bir itibar oluşturmanıza yardımcı olacak başkalarıyla işbirliği yapacaksınız. Bu dönemde girişimcilerin projelerini güvence altına alması muhtemeldir ve hızlı bir sermaye akışı beklenebilir.

Seyahat etmek bu hafta avantajlı olabilir ve gelirlerinizi artırmanıza yardımcı olabilir. Aktif olarak sporla veya diğer rekabetçi faaliyetlerle ilgilenen kişilerin başarılı olma olasılığı daha yüksektir. Bu romantik hayatınız için de iyi bir zaman çünkü yeni bulunan enerji muhtemelen ilişkilerinize nüfuz etmeye başlayacak. Sağlığınız iyi olacak. Çevremizdeki herkes tarafından şefkatli, sevgi dolu, merhametli tavrımız ile takdir edilebileceğimiz bir dönemde olacağız.

19 Temmuz Salı günü Venüs’ün sizin burcunuza geçmesiyle kendinizi daha iyi hissedeceğiniz ve motivasyonunuzun sizi parlattığını göreceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İlgi odağı haline gelebilirsiniz. Estetik işlemleri, dolabınızdaki düzenlemelerle ilgilenebilir kişisel bakımınızı destekleyecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Duygularımızı etkileyici bir şekilde dış dünyaya aktarabiliriz. İmajımızla ilgili değişiklikler yapmamız söz konusu olabilir.

Yine 19 Temmuz’da Merkür Aslan burcuna geçiyor. Maddi konular ve para kaynaklarımız ile ilgili detaylar ön plana çıkacaktır. Para konularında risk almaktan korkmayacağımız, kendimizden emin adımlarla ilerleyeceğimiz bir dönemdeyiz. Yeni girişimler yapabilir, bize finansal konularda yardımcı olacak yeni insanlarla tanışabiliriz. Keyfimiz için yaptığımız harcamalarda aşırıya kaçmamaya dikkat etmeliyiz.


aslan burcu

Aslan burcu 18 – 24 Temmuz haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta daha özgüvenli, cesur ve hırslı olacaksınız ve istediğiniz sonuçları elde edebileceksiniz. Kendi işinizi kurmak için bu iyi bir dönem. Ek olarak, iş alanınızda size avantajlı fırsatlar sunulabilir. Birini etkilemeye çalışmayın; bunun yerine, görevinize konsantre olun. Finansal başarı seviyeniz yükselecek.

Bu hafta otorite konumundaki kişilerle çatışmalar yaşanması muhtemeldir. Bazılarınız gayrimenkul ve mülkle ilgili alanlarda başarı elde edebilir. Kişisel yaşamınız raylı rayında ilerliyor ve önceki evlilik sorunlarının çözülmesi olasıdır. İç huzuru ve ruhsal dinginliğe kavuşabileceğimiz bir dönemdeyiz. Geçmişe özlem duyacağınız günler yaşayabilirsiniz. Bu durumu bir depresif harekete dönüştürmemelisiniz. Zihinsel temizlik yapmamız, büyük bir enerjiye kavuşmamızı sağlayabilir.

19 Temmuz Salı günü Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi eski arkadaşlıklarınızı, ortamlarınızı ve aşklarınızı hatırlatabilir. Bir araya gelebileceğiniz insanlarla iletişime geçebilirsiniz. Ama bunu yaparken bu insanların ve olayların neden geçmişte kaldıklarını da hatırlamalısınız. Düşmanlıkları sonlandırmak, hayatın akışına geçmişin ayağınıza takılmamasını sağlamak bu sürecin en iyi yanı olabilir. Geçmişte olan olayları, hatalarımızı gözden geçirmek, eskiden kalma sorunlarımıza çözüm bulmaya çalışabiliriz.

Yine 19 Temmuz’da Merkür sizin burcunuzda seyahatine başlıyor. İmajımız, kendimizi dış dünyaya nasıl gösterdiğimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kendimizi çok daha iyi ifade edebileceğimiz, sözlerimizle çevremizi derinden etkileyebileceğimiz bir dönemdeyiz. Zihinsel enerjimiz, özgüvenimiz, cesaretimiz ve neşeli tavırlarımız ile hayranlarımızın sayısının arttığını görebiliriz.


başak burcu

Başak burcu 18 – 24 Temmuz haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Büyükleriniz, gayretli çalışmanız sonucunda bu hafta gösterdiğiniz çabayı takdir edecek. Mali durumunuza yardımcı olacak beklenmedik ödüller, geri dönüşler olabilir. İnançlarınıza karşı zaman zaman fikir ayrılıklarına yol açabilecek inatçı bir tutum geliştirebilirsiniz. Babanızla bir anlaşmazlık yaşamanız evde işleri gerginleştirebilir.

Eşyalarınıza özel bir özenle davranmanız gerekir; bunun yapılmaması birtakım maddi kayıplara neden olabilir. Bu dönemde seyahat etmekten kaçınmanızı tavsiye ederiz çünkü bu size stres getirebilir. Dış kazançlar ön plana çıkıyor. Yaralanma olasılığı yüksek olduğundan dikkatli araba kullanın. Sosyal ortamlarda kendimizi mutlu hissedeceğimiz, uzun süredir görmediğimiz arkadaşlarımızla buluşup hasret giderebileceğimiz, huzurlu ve keyifli bir dönemdeyiz. Sorun yaşadığımız dostlarımızla da bu süreçte aramızı düzeltmemiz mümkündür.

19 Temmuz Salı günü Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte, başlattığınız veya başlayacağınız işler ses getirebilir. Motivasyonunuz ve kazancınız yükseliyor. Bu da değişikliklerin ve yeni hedeflerin önünü açıyor. Kariyerinizi etkileyecek haberleri, çevrenizdeki insanlar aracılığıyla alabilirsiniz. Sevilen ve popüler biri olmanın getirileri büyük olacaktır. İlişkileriniz de iyileşiyor.


Yine 19 Temmuz’da Merkür Aslan burcuna geçiyor. İç dünya ve bilinçaltımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde bilinçaltımızda duygusal değişimler yaşamamız mümkün. Cesaretimizi toplayıp, özgüvenimizi artırarak, zekamızla kendimizi gösterebileceğimiz ve çekinmeden konuşabileceğimiz yeni bir döneme hazırlanıyoruz.


terazi burcu

Terazi burcu 18 – 24 Temmuz haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Profesyonel dünyadaki rakipleriniz sizi sinirlendirmeye çalışabilir. Ofiste dedikodu yapmaktan kaçının ve biriyle doğrudan yüzleşmekten kaçının çünkü böyle yapmak sizi gereksiz yere belaya sokabilir. Bu dönemde iş değiştirme isteğiniz muhtemelen artacaktır, ancak ani kararlar vermekten kaçınmalısınız.

Şu anda iş ortağınızla stratejilerinizi gözden geçirmek iyi bir fikirdir. Yaptığınız herhangi bir kredi başvurusunun onaylanma olasılığı yüksektir. Eşinizin sağlığı bu hafta istikrarsız olabilir ve ikiniz arasında bazı yanlış anlamalar yaşanabilir. Sakinliğinizi korumanızı tavsiye ederiz. Popülerliğinizin ağır basacağı bir dönem olacağı için girdiğiniz tüm ortamlar sizin için farklı getiriler saklıyor olacaktır.

19 Temmuz Salı günü Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle iş hayatınızda önemli destekler ve kazançlar elde edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yaptığınız çalışmalar, aldığınız sorumluluklar sizi birkaç adım ileriye taşıyabilir. Dikkatleri üzerinize çekeceğiniz için terfi, yer değişiklikleri ve zam haberleri gelebilir. İş konusunda elimizden geldiği kadar rasyonel olmaya çalışmalı, mantıkla hareket etmeliyiz. Kadın otorite figürlerinden hem maddi hem manevi büyük bir destek görebiliriz.

Yine 19 Temmuz’da Merkür Aslan burcuna geçiyor. Sosyal çevre, arkadaşlar, gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sosyal ortamlarda çok eğlenceli zamanlar geçireceğimiz bir dönemdeyiz. Kariyerimize yardımcı olabilecek yeni insanlarla tanışabilir, bu kişiler sayesinde yeni fırsatlar edinebiliriz. Arkadaşlarımızla, keyifli ve hararetli sohbetler bizi bekliyor.


akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 18 – 24 Temmuz haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Azim ve mücadeleci ruhunuz sayesinde olağanüstü projeleri tamamlayabileceksiniz. Bu, bir süredir beklemeye alınmış olabilecek bir zam almanızı sağlayabilir. Buna ek olarak, kendi işinizi kurmak için harika bir dönem çünkü önceki tüm fikirleriniz artık hayata geçirmeye başlayabileceksiniz.

Eşinizle özel hayatınızda bazı ego sorunları olabilir. Bununla birlikte, evli olmayanların müstakbel partnerleriyle tanışma şansı yüksektir. Yeniden evlenmekle ilgilenenler de bazı iyi haberler alabilirler. Sağlığınız için kızarmış ve baharatlı yiyeceklerden kaçınmanızı tavsiye ederiz çünkü mideniz ile ilgili sorunlara neden olabilir. Yabancılarla bir iş birliği söz konusu olabilir. Hayatımıza yurt dışından ya da farklı kültürlerden birisi girebilir.

19 Temmuz Salı günü Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle hayata bakışınız, enerjiniz değişiyor. Eskiye olan özleminizi iyi yönde kullanabilirsiniz. Hayatınızın eksik ve ihtiyaçlarına odaklanıyorsunuz. Bunu yapıcı bir şekilde uyguluyor olmak maddi ve manevi açıdan size kazanç sağlayacaktır. Hukuksal konular, eğitim hayatınızla ilgili olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Sezgilerimiz çok güçlenebilir. Manevi konularla ilgilenmeye başlayabiliriz.

Yine 19 Temmuz’da Merkür Aslan burcuna geçiyor. Kariyer ve iş hayatı ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde kariyerimizle ilgili yeni fırsatlar yakalayabiliriz. Statü sahibi kişiler bize işle ilgili projelerimizde yardımcı olabilir. Hedeflerimize ulaşmamızda yardımcı olacak yeni kişilerle tanışabilir, üstlerimizle keyifli konuşmalar yapabiliriz.


yay burcu burç yorumları

Yay burcu 18 – 24 Temmuz haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Bu hafta rakiplerinizin üstesinden gelme konusunda daha şanslı olacaksınız. İş arkadaşlarınızla çatışmalar yaşanabilir ve iş yükünüzde de artış olabilir. Şimdi mevcut pozisyonunuzu bırakmak için iyi bir dönem olabilir. Beklenmedik faturalarınız olabileceğinden, bu hafta gelir ve giderleriniz arasında mükemmel bir denge sağlamaya çalışmanızı tavsiye ederiz.

Bu dönemde yeni bir arabanın satın alınabileceğine dair işaretler var. Evinizin içinin nasıl dekore edildiğine özen göstereceksiniz. Öğrencilerin dikkat dağınıklığı nedeniyle odaklanmaları biraz zor olabilir. Çocukları olanlar, onların sağlığı ve mutluluğu için endişelenebilirler. Kaygılanmak yerine çocuklarınıza destek olmak, rehberlik etmek, alan açmak faydalı olabilir. Özgüveniniz ve motivasyonunuz yükseliyor. Bu da maddi beklentilerinizi gerçekleştirme konusunda size fırsatlar tanıyacaktır. Ancak maddi konularda fazla risk almamanız tavsiye edilir.

19 Temmuz Salı günü Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi, finansal olarak size bazı hareketlilikler getirebilir. Ek gelirlerinizin artışı, yeni işlerle ve imkanlarla tanışmanız söz konusu olabilir. Alacaklarınızı tahsil edebilir, ailenizden ve eşinizden göreceğiniz desteklerle de ekonomik problemlerin önüne geçebilirsiniz. Banka ve kredi işlemleriniz olumlu sonuçlanabilir. Güvendiğimiz insanlarla birlikte iş yapmaya karar verebiliriz. Miras, kredi, sigorta gibi konularda karşılaştığımız sorunlar kolayca çözülebilir.

Yine 19 Temmuz’da Merkür Aslan burcuna geçiyor. Eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşleri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde yurt dışı seyahatleri söz konusu olabilir. Yeni bir eğitim alanı ile ilgilenmeye başlayabilir, akademik alanlarda büyük başarı kazanabiliriz. Çevremizdeki insanlarla fikir tartışmaları yapmaktan zevk alacağız ancak sabit fikirli davranmamaya dikkat etmeliyiz.


oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 18 – 24 Temmuz haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Sert tutumlarınızdan ve acelecilikten bu hafta uzak durmanızı özellikle tavsiye ederiz. Bu eğiliminiz üzerinde çalışıyorsanız, bu hafta fırsatlarla dolu olacak ve sizden önemli bir projeye liderlik etmeniz istenebilir. Daha ikna edici olacaksınız, bu da bazı avantajlı ticari anlaşmaları güvence altına almanıza yardımcı olacak.

Bekar olanlar, özel birini bulabilirler. Çocuklarınızın derslerinde veya seçtikleri alanlarda istikrarlı bir şekilde ilerlediğini görmek sizi gururlandıracaktır. Gayrimenkul satmak veya satın almak istiyorsanız, şimdi tam zamanı. Bu süre zarfında iş için yapılan geziler muhtemelen daha sonra finansal olarak karşılığını verecektir.

19 Temmuz Salı günü Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle ikili ilişkilerinizdeki pürüzleri yok edebilirsiniz. İlişkinizi bir adım ileri taşımak, birbirinize zaman ayırmak ve romantik günler yaşamak için ideal bir zamandasınız. Duygusal yanınız ağır basabilir. Bu da severken kontrolü yitirmenize sebep olabilir. Öte yandan mevcut ilişkimizde yaşayabileceğimiz krizleri ya da sorunları kolaylıkla atlatabileceğimiz bir dönemdeyiz. Kendimizi partnerimize karşı sevgi dolu hissedebiliriz. Kalbimiz boşsa, ciddi ve uzun vadeli bir ilişki kurmamız söz konusu olabilir.

Yine 19 Temmuz’da Merkür Aslan burcuna geçiyor. Finansal konular ön plana çıkacaktır. Miras, vergi, sigorta, ortak kazanç konuları gündeme gelebilir. Maddi konularda cesur ve girişken hareket ettiğimiz bir dönemdeyiz. Bizi heyecanlandıran yatırımların peşinden gidebiliriz. Gündemimizde alım satım işleri olabilir. Bu konuda çok sayıda görüşmeler yapabiliriz.


kova burcu burç yorumları

Kova burcu 18 – 24 Temmuz haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu hafta iş yerinde daha yüksek düzeyde bir aktivite fark edebilirsiniz ve önemli görevleri tamamlama konusunda sizden bilgi istenebilir. Meslektaşlarınız arasındaki konumunuz artacak. Ancak stratejinizi sağlam tutun; aksi takdirde, fırsatları kaçırma riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Kariyer hayatı konusunda kendimizi huzurlu ve güvende hissedeceğimiz bir dönemdeyiz.

Annelik ilişkileriniz size yardımcı olmaya devam edecek. Ek olarak, bu hafta ev geliştirme ve bakım işlerine para harcamak için harika bir zaman olacak. Şu anda yeni bir araba satın almanız mümkündür. Geçmişten gelen bazı duygusal sorunlar yeniden ortaya çıkabilir ve bu da ev hayatını tatsız hale getirebilir. Sağlığımız her zamankinden daha iyi olabilir. Terfi, düzenleme, statü değişikliği gibi konularda isteklerinizi ortaya koymalısınız. Sağlığınızla ilgili sevindirici haberler alabilirsiniz.

19 Temmuz Salı günü Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte iş ortamınızda ve sorumluluklarınız konusunda olumlu etkiler altında olacaksınız. Hem işlerinizi yoluna koyacak, hem de emeklerinizin karşılığını alacağınız bir sürece gireceksiniz. İş görüşmeleri, üstlerinizle yapacağınız konuşmalar, maddi beklentileriniz olumlu sonuçlanabilir. İş ortamında da empatik ve şefkatli davranışlarımızla, birlikte çalıştığımız kişilerin takdirini toplayabiliriz.

Yine 19 Temmuz’da Merkür Aslan burcuna geçiyor. Evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar ön plana çıkacaktır. Eşimiz ya da partnerimiz tatlı bir rekabet yaşayabileceğimiz, içimizden geçenleri söylemekten çekinmeyeceğimiz bir dönemdeyiz. Karşılıklı atışmalar ve gerginlikler söz konusu olsa da yine de romantik duyguların ön plana çıktığını görebiliriz. Her iki tarafın da egolarını dizginlemesinde yarar var.


balık burcu burç yorumları

Balık burcu 18 – 24 Temmuz haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Kariyerinizi ilerletecek, daha yetkin ve enerjik bir şekilde çalışma motivasyonuna sahip olacaksınız. Çabalarınız cömertçe karşılığını verecek ve bu başarılar güveninizi ve kendinize olan inancınızı artıracaktır. Şimdi ilgi alanlarınızı, özlemlerinizi veya maceracı ruhunuzu şımartmak için harika bir dönem. Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz, daha iyi ifade edeceğiniz ve duygularınızı ortaya koyacağınız bir dönemdesiniz.

Kardeşlerle kişisel düzeyde bazı fikir farklılıkları olabilir. Bu nedenle, onlarla uğraşırken, soğukkanlılığınızı korumaya çalışın. Bekar insanlar hayatlarında yeni bir aşamaya başlayabilirler. Akademik olarak üstün yetenekli öğrenciler eğitimlerine devam etmeyi hedefleyeceklerdir. Sağlığınız mükemmel olacak ve bu, önceki herhangi bir hastalıktan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Kendinize zaman ayırmak, yeteneklerinizi fark etmek için güzel fırsatlar yakalayabilir bunları kazanca da çevirebilirsiniz. Tatil planları yapmaya başlayabilirsiniz.

19 Temmuz Salı günü Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte duygusal dünyanız için sevindirici haberler alabilirsiniz. Aşk, çocuklar, hobilerle ilgili konular ön plana çıkacaktır.  İlişkiler konusunda sürprizlere, yeni adımlara ve heyecanlı başlangıçlara hazırlıklı olun. Bu sadece duygusal konularda değil, sanatsal çalışmalarda da yüzünüzü güldürebilir. Özellikle aşk ilişkilerinde son derece romantik ve duygusal bir döneme giriyoruz. Mevcut ilişkilerimizde kendimizi güvende ve çok mutlu hissedebiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza huzur katacak, merhametli ve sevgi dolusu biri ile tanışabilir ve ciddi bir ilişkiye başlayabiliriz.


Yine 19 Temmuz’da Merkür Aslan burcuna geçiyor. Sağlık, günlük yaşam ve işyeri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. İş ortamında ve günlük yaşamda özgüven ve cesaretle hareket edeceğimiz, fikirlerimizi dile getirmekten çekinmeyeceğimiz bir döneme giriyoruz. Aşırı iddialı olmadığımız ve egomuzu kontrol altında tuttuğumuz sürece, yaratıcılığımız ile takdir edilmemiz mümkündür. Fazla iş yükü ile sağlığımızı zorlamamaya dikkat etmeliyiz.

Burçlara göre haftanın tavsiyeleri:

 • Koç burcu: Kaynaklarınızı kullanın
 • Boğa burcu: Rekabetçi kalın
 • İkizler burcu: Doğrudan çatışmalardan kaçının
 • Yengeç burcu: Kendinizi daha iyi organize edin
 • Aslan burcu: İşinize odaklanın
 • Başak burcu: Her konuda fikrinizi söylemeyin
 • Terazi burcu: Ani kararlar vermeyin
 • Akrep burcu: Egosal çatışmalardan kaçının
 • Yay burcu: Yeni bir pozisyon arayın
 • Oğlak burcu: İkna edici olun
 • Kova burcu: İş yerinde harekete geçmeye hazır olun
 • Balık burcu: Maceracı olun

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram