Astroloji: Güneş Aslan burcunda burç yorumları

Astroloji: Güneş Aslan burcunda burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

burç yorumları

Astroloji: Güneş Aslan burcunda burç yorumları! Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları…

GENEL ETKİLERİ:

Güneş Aslan burcunda ilerlerken tüm burçlar için eğlenceler, keyif aldığımız konular, tatiller, hayatın tadını çıkaracağımız şeyler, hobilerimiz ve ilgi alanlarımız, sanat, sahne, gösteriler, etkinlikler, spor, aktiviteler, gençler, çocuklar gibi temalar ön plana çıkacak. Aslan hayatın tadını çıkarmaktır. Sanatsal konularda yeni başlangıçlarımız olabilir. Şayet bir sanat dalı ile meşgulsek Güneş destekleyici olacaktır. Önümüzdeki bir aylık süreçte daha dışa dönük, daha sosyal olabiliriz. Tatiller, seyahatler artabilir. Eğlence odaklı bakış açılarında olabiliriz.


Krizleri gurur meselesi haline döndürmeden çözmekte de yarar var bu dönemde. Biraz alınganlığımız artabilir. Aslında bir şekilde her şeyin merkezinde olmak isteyeceğiz ya da en azından öyle hissetmek isteyeceğiz. Ama bu gerçekleşmezse o zaman huysuzlanabiliriz. Keyfi harcamalar, keyfi alışverişler yapabiliriz. Lüks tüketimlere daha eğilimli olabiliriz. Çocuklarla ilgili konular da artacaktır. Onların ihtiyaçları ve yapılması gerekenlerle meşgul olacak ebeveynler. Harıl harıl okul araştırmalar, kıyaslamalar, kayıt işlemleri, zihniniz bunlarla meşgul olabilir.

koç burcu

Koç burcu yorumları

Koç burç yorumları: Bir süredir keyifsiz hissediyorsanız, Güneş’in aslan burcuna geçişi iyi gelecektir size. Profesyonel bir yardımla diyete başlamak için harika bir süreç. İş arayışı içindeyseniz. Şans sizden yana. İş arkadaşlarınızla problemlerinizi çözebileceğiniz bir dönem başlıyor.

Keyifli, eğlenceli şeyler yapacaksınız 5.eviniz aktif iken. Aşk hayatınızda yeni gelişmeler olabilir. Enerjinizi sanata, spora aktarmak, ilgi alanlarınızla meşgul olmak isteyebilirsiniz. Bu bir aylık süreçte yakın çevrenizle keyifli planlarınız, programlarınız olabilir. Çocuk sahibi olanlar için, odaklanacakları konular daha çok onlarla ilgili olacaktır. Çocuklarınız için yapacağınız yeni şeyler olabilir. Yapmanız gerekenlerle meşgul olabilirsiniz.

Güneş ve Merkür içinizdeki gücü yeniden fark etmenizi sağlayacak. İstekleriniz hakkında daha çok konuşabilir, yatırımlarınıza ve ilgi alanlarınıza yönelebilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler, tanışacağınız insanlar bu yönde sizi fazlasıyla besleyebilir. Duygusal dünyanız hareketleniyor. Etkileşimlere ve yeni ilişkilere açıksınız. Duruşunuz, kimliğiniz ve fikirleriniz dikkatleri çekebilir. Sivrilmemeye özen gösterin. Çocuk sahibi olmakla ilgili fikirler, çocuklarınızın ihtiyaçları ve onlara yönelik aktiviteler gündeme geliyor.

Güneş’in Aslan burcuna geçişi ile önümüzdeki bir aylık süreçte aşk hayatınız, varsa çocuklarınız, eğlence, keyifli vakitler, hobilerinize vakit ayırdığınız, bu konuları daha ön plana çıkaracağınız zaman dilimi içerisinde olacaksınız. Keyifli günler sizi bekliyor. Aynı zamanda dostlar ile güzel görüşmeler de cabası.


boğa burcu

Boğa burcu yorumları

Boğa burç yorumları: Bu süreçte daha çok evinizle meşgul olacaksınız. Yeni eşyalar almak, yaşam alanınızı güzelleştirmek, atılacakları ayırmak, düzenlemek gibi işleriniz olabilir. Ev tutmak, almak, satmak gibi planlarınız varsa konular ilerleyebilir. Yalnız olanlar aşk konusunda şanslı etkiler altında olacak. Tanışmalar, ilginç karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Bir ay boyunca geleceğe yönelik hedeflerinize odaklanacaksınız.

Zihninizde bir şeyler netleşebilir. Ne istediğinizi, ne istemediğinizi belirleyebilirsiniz, karar alabilirsiniz, adım atabilir, uygulayabilirsiniz. Bu bir aylık süreçte aile içi iletişimlerinizi gözden geçirebilirsiniz ayrıca. Aile köklerinizi, aile büyüklerinizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Annenizden, babanızdan eskilerle ilgili anıları dinleyebilirsiniz.

ev hayatınızı hareketlendirebilir. Ailenizle ilgili bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz. Öğreneceklerinize göre tavır takınırken bunu bir takıntı ya da sorun haline dönüştürmemelisiniz. İşlerin istediğiniz gibi ilerlemesi buna bağlı olacaktır. Ev değiştirme, yaşam alanlarında düzenlemeye gitmeyle ilgili konular gündeme gelebilir.

Yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Kendinize, ailenize verdiğiniz değer size daha iyisini yapmak için fırsat tanıyabilir. Kabuğa çekilmek, kabukta olmak, sosyalleşmek yerine evde olmak isteyebilirsiniz. Güneş’in Aslan burcuna geçişi ile birlikte boğalar ev, yuva, yuva kurma, emlak alım-satım, taşınma gibi konular ön plana çıkıyor. Evlilik kararları alınabilir, miras ile güzel gelişmeler yaşanabilir.


ikizler burcu

İkizler burcu yorumları

İkizler burç yorumları: Yakın çevrenizle olan iletişim trafiğinizi, görüşmelerinizi artırıyor. Daha çok bir araya geleceğiniz bir döngü. Kardeşlerinizle ilgili konular öne çıkacaktır ayrıca. Paylaşımlarınızın, etkileşimlerinizin, iletişimlerinizin artacağı bir Güneş transiti diyebiliriz. Özellikle sosyal medyada çok fazla görünür olmanız, burada yeni çalışmalara başlamanız söz konusu olacağı için her zamankinden daha dikkatli hareket etmelisiniz. Dengeleri korumalısınız.

Bu bir aylık süreçte iletişim, halkla ilişkiler, tanıtım, reklam, satış, pazarlama, marka yönetimi, e-ticaret, sosyal medya, online platformlar, bilgi paylaşımları gibi konulara odaklanıyor olacaksınız. Bu temalarda aslan enerjisiyle, aslanın özgüveniyle daha fazla öne çıkmak isteyebilirsiniz. Güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. İyi fikirler de bulabilirsiniz.

Çevrenizde dikkatleri üzerinize çekecek işlere imza atabilirsiniz. Seyahat programları, dil eğitimleri ya da ticari konularda yapacağınız girişimler gündeme gelebilir. Enerjinizin yükselmesi, kendinizi daha dolu dolu ve keyifli bir şekilde ifade etmenizi sağlayacaktır. Sözlerinizde iğneleyici olmamak, organize eden ve öncülük yapan olmak isterken çevresinleri yok sayan biri konumuna düşmemek sizin önemli olacaktır.

Güneş’in Aslan burcuna geçişi ile birlikte seyahat alanınız tetikleniyor, yakın çevrenizden alacağınız kardeş ya da arkadaşlarınızdan olan destekler ile birlikte iş hayatınızda yaşayacağınız gelişmeler söz konusu olacak. Kısa tatillerin ön plana çıktığı bir sürecin içerisine gireceksiniz. İş ya da eğitim ile ilgili olan konular önümüzdeki bir aylık süreç içerisinde gündeminize oturacak.


yengeç burcu

Yengeç burcu yorumları

Yengeç burç yorumları: Kazançlarınız açısından pozitif bir etki. Daha iyi kazanabilirsiniz, gelir akışınızı güçlendirecek değişimler olabilir. Parasal konularda bir hareketlilik başlıyor. Keyifler, keyifli yaşam, keyifler için harcama odağınız olabilir. Kurallarınızı belirleyip gelirinin farkında olarak hareket etmek akıllıca olacaktır.

Bu Güneş transiti, harcamaların, alışverişlerin artacağına da işaret ediyor aynı zamanda. Botanik, bahçe konuları, ekmek, biçmek, bitki beslemek, sebze yetiştirmek gibi konular da burada. Parasal konularda önemli gelişmeler yaşanabilir. İş başvurularınızın geri dönüşleri, yeni çalışmalar, kendi işinizi kurmakla ilgili düşünceler kısa para kazanmaya yönelik tüm girişimler için oldukça ideal bir dönemdesiniz. Satın alma ve trafiğiniz artabilir. Kalıcı yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz.

Para hanenize doğan Güneş ile birlikte gelir ve giderlerle ilgili olan alanınız tetikleniyor. Burada farklı gelir kapılarının açılabileceği ve kendinizi finansal açıdan daha iyi hissedeceğiniz bir sürecin içerisine giriyorsunuz. Keyifli yolculuklara çıkacaksınız. Eğitime ilişkin güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kazançlarınızı artırmanın yollarını arayacaksınız.


aslan burcu

Aslan burcu yorumları

Aslan burç yorumları: Sizin döneminiz başlıyor. Motivasyonunuz yükseliyor. Kendinizi daha özgür, mutlu ve enerjik hissedebilirsiniz. En güzel, en parlak etkiyi siz alıyorsunuz. Parlamak sizin işiniz zaten. Güneş 1’inci evinizdeyken, yeni güzel şeyler başlayacaktır yaşamınızda. Kendiniz için iyi şeyler yapacaksınız. Yeniden bir doğrulma yaşayacaksınız. Dış görünüşünüz, saç bakımınızla ilgilenebilirsiniz.

Zamanı daha iyi kullanacağınız, hayatın keyifli yanlarına odaklanacağınız bir dönem olabilir. Çevrenizde dikkatleri çekiyor oluşunuz, hem iş hem de ilişkiler konusunda yeni sürprizleri de beraberinde getiriyor. Güneş Neptün üçgeni, size hayallerinizdeki hayatı getirme imkanı tanıyabilir. Gerekli motivasyona ve potansiyele sahip olduğunuzu fark ediyorsunuz. Bunu doğru yerde, doğru zamanda ve doğru şekillerde kullanmaya gayret etmelisiniz.

Bir süredir psikolojik olarak zorlandıysanız, hevesinizin ve motivasyonunuzun düşük olduğu bir zamandan geçtiyseniz, Güneş bu bir aylık süreçte sizleri toparlayacak, şifalandıracaktır. Kendinize olan inancınızı, özgüveninizi yükseltecek, hedeflerinize odaklanmanızı sağlayacak, sizi ve donanımlarınızı öne çıkaracak bir Güneş transiti bu.

Sizin burcunuza giren Güneş ile birlikte hem ilişkiler hem de iş hayatınızla ilgili güzel gelişmeleri yaşayacağınız, etrafınızda pırıl pırıl parlayıp dikkat çektiğiniz bir ayın içerisine giriyorsunuz. Bütün gezegenler sizden yana. Kazançlarınızı artırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Gardırobunuzda yer açmanız gerekebilir çünkü bol bol alışveriş yapacaksınız. Hedeflerinize kolayca ulaşacaksınız.


başak burcu

Başak burç yorumları

Başak burç yorumları: 12. evinize doğan Güneş ile birlikte farkındalığınız artacağı, kendinizi iyi ve aydınlanmış hissedeceğiniz bir sürecin içerisine gireceksiniz. İş hayatınız olsun, sağlık açısından olsun bu konulardan sevineceğiniz güzel bir dönem içerisindesiniz, keyfini sürün. Gizli konular ortaya çıkabilir. Sustuklarınızı konuşmak, arka planda yer alan konuları gündeme alabilirsiniz. Bu bir kriz şeklinde olmak yerine sürpriz iş ve aşk gelişmeleri şeklinde de olabilir. Her şey sizin süreci nasıl yöneteceğinizle alakalıdır.

Bu bir aylık süreçte ruhsal anlamda açılımlar yaşayabilirsiniz. Hayatla olan ilişkinizi gözden geçirmek, yaptıklarınızın geri dönüşlerini idrak etmek, farkındalık kazanmak ve hataları düzeltmek için harika bir fırsat döngüsü olabilir bu. İzole olmak, sosyal ortamlardan uzak olmak isteyebilirsiniz. Zaman zaman enerji düşüklüğü, halsizlik, özgüvensizlik de yaşayabilirsiniz. Ama bu dönemi şifalanmak ve dinlenmek için kullanırsanız size iyi gelecektir.

İstediğiniz şeyler konusunda kendinizi gözden geçireceksiniz ayrıca. Nerede ne sebeple incindiniz, bilinçaltınızda neler var, hangi deneyimde hangi konuyu genellediniz, neye inanıyorsunuz, hangi düşüncelerle hangi gerçeklikleri yaratıyorsunuz yaşamınızda, işte bütün bu konularda uyanış zamanı. İyileşeceğiniz, sakinleşeceğiniz ve kendinize yeni bir mod oluşturacağınız bir dönemdesiniz. Geçmişin etkisinden, güç savaşlarından sıyrılmalısınız. Planlarınıza, dinlenmeye ve durulmaya ayıracağınız zamanın ekmeğini Güneş’in burcunuza geçtiği dönemde yiyebilirsiniz.


Kişisel bakımınızla daha çok ilgileneceksiniz. Hayatınızdaki yeni başlangıçlar dikkat çekecek ve aşkla buluşacaksınız. 1 ay sonra Güneş sizin burcunuza geçtiğinde hem iş, hem ilişkiler, hem diğer yaşam bileşenleriniz açısından daha güçlü bir evrede olacaksınız. Ancak şimdilik durma, dinlenme, bekleme, gözden geçirme, yeni planlar yapma ve hazırlanma zamanı.


terazi burcu

Terazi burcu yorumları

Terazi burç yorumları: 11’inci evimizde seyahat edecek Güneş arkadaşlarımızı, dostlarımızı, içinde olduğumuz arkadaş gruplarını anlatır. Güneş burada ilerlerken arkadaşlarınızla iletişimlerinizi, görüşmelerinizi, buluşmalarınızı artırabilir. Dostlarınızın yaşamında yeni gelişmeler olabilir, onların güzel haberlerine sevinebilirsiniz. Yeni insanlar tanımak kendinizi göstermek ve kendinize yeni hedefler koymak adına size şans getiriyor.

Dijital olan şeyler, elektronik aletler, internet ve teknoloji ile ilgili konular için güzel bir dönem. Yeni elektronikler satın alabilirsiniz. İnternet hizmeti aldığınız servis sağlayıcıyı değiştirebilirsiniz. Teknoloji ile ilgili konularınız olabilir. Yapmak istedikleriniz konusunda destekler alabilir, görüşmeleriniz neticesinde olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Özgüvenli duruşunuz, ne istediğinizi bilen ve yönetebilen tavrınız size birçok kapı açacaktır.

Sosyal organizasyonlarda yer alabilirsiniz. Ancak otorite figürleriyle zıt düşmemenizde fayda var. Dikkatli ve kontrollü olmalısınız. Başkalarının iyiliği için çalışmak, gönüllü olmak, derneklerde yer almak, sosyal sorumluluk bilinci gibi temalar da dahil olabilir hayatımıza. İlişkisi olanlar gereksiz kıskançlıklar yüzünden kendilerini hırpalayabilirler, ilişkisi olmayanlar ise platonik aşklara yelken açabilirler.

Grup çalışmaları, sosyal çevrenizin aktifleştiği, bu konuların ön plana çıktığı aktif bir sürecin içerisine giriyorsunuz. Burada bulunan gezegenlerin etkisi ile hayallerinizin gerçekleşmesi söz konusu. Aynı zamanda aşk ve çocuklar ile ilgili olan alanlar da tetikleniyor. Bunlarla ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağı bir sürecin içerisindesiniz.


akrep burcu burç yorumları

Akrep burç yorumları

Akrep burç yorumları: İşinizle, iş ortamında yönetimle, patronlarınızla ilgili konular doğabilir. Yetki alanınız genişleyebilir. Terfi edebilirsiniz. Yeni sorumluluklar eklenebilir görev tanımınıza. Otoriteden yana zaman zaman tatsızlıklar olabilir. Rahatsız edici egosantrik tavırlar olabilir, sabit fikirli tutumlar olabilir. Yoğunluklar, yorgunluklar, yetiştirmeniz gereken şeyler olabilir.

Önümüzdeki bir aylık süreçte iş hayatınız oldukça hareketli ve kazançlı olabilir. Yeni projeler yöneteceğiniz, sorumluluklarınızın değişeceği, fark edileceğiniz bir dönemdesiniz. Kazanmak, ilerlemek adına birçok fırsat doğabilir. Emeklerinizin karşılığını hem maddi getiriler hem de tekliflerle alabilirsiniz. Bu süre zarfında konuşmalarınız, tavırlarınız önem arz edecektir. Tutamayacağınız sözler vermemeye dikkat etmelisiniz. Zira Merkür Mars karesi, sizi bu noktaya biraz sınayabilir. Haklıyken haksız duruma düşmeyeceğiniz bir tavır takınmalısınız.

Gergin hissedebilirsiniz. Anneniz, babanız ve ailenin diğer büyükleri, yine onlarla ilgili yapılması gereken şeyler, halletmeniz gereken durumlar sizi bu dönemde biraz strese sokabilir. Resmi işlemlerde, yasal süreçlerde ilerleyebileceğiniz bir zaman dilimi bu. Teslim etmeniz gereken evraklar, yapmanız gereken başvurular, onay süreçleri, beklediğiniz yasal bildirimler varsa, Güneş 10’uncu evinizden geçerken buralar hareketlenir, yol alırsınız, konular ilerler.

Aslan burcuna Güneş’in geçişi ile birlikte kariyer alanınızı ön plana çıkaran bir aya giriş yapıyorsunuz. Kariyerinizde neler yapabilirsiniz, kariyerinizi nasıl geliştirebilirsiniz konularında gökyüzünden size destek var. Olumlu-olumsuz her şeyi tüm çıplaklığı ile görüp değerlendirebileceğiniz bir sürecin içerisine giriyorsunuz, iyi değerlendirin. Tiyatro, konser gibi birçok aktiviteye katılacaksınız. Hayata dair her konuda dostlarınızdan destek göreceksiniz.


yay burcu burç yorumları

Yay burcu yorumları

Yay burç yorumları: Eğitimler, sınavlar, sonuçlar, başvurular, mülakatlar, akademik konular, proje, evrak teslim konuları gündeminizde olabilir ağırlıklı olarak. Seyahatler olabilir. Hatta uzak yerlere seyahatler olabilir. Şehir dışından ya da yurt dışından yakınlarınız gelebilir. Basın, medya, yayıncılık faaliyetleri olanlar için verimli bir dönem. İş değiştirmek isteyenler için şanslı bir dönem. Toplum önünde daha çok görünür olacak ve statünüz konusunda yeni gelişmeler yaşayacaksınız.

Aslan burcundaki Güneş size bazı önyargılarınızla tanışma ve onları kırma imkanı tanıyabilir. Yaşadığınız çevrede şahit olduğunuz gelişmeler, size farklı bir bakış açısı getirebilir. Aynı zaman da sizin de tecrübeleriniz başkalarına etki edebilir. Fikirlerine danışılan, çalışmaları takip edilen biri olabilirsiniz. Uzun vadeli adımlar atıyorsunuz. Şehir değişikliği, taşınma ve kalıcı düzen kurmakla ilgili işleriniz hızlanıyor.

Güneş başarı vadediyor. Bu bir aylık süreç, kültürel anlamda da son derece verimli bir dönem olabilir. Yabancı ülkelerle, yabancı kültürlerle, başka ülkelerin dansları, halk şarkıları, yemekleri, dilleri, inanç sistemleri ile ilgili pek çok yeni şey öğrenebileceğiniz, genel kültürünüzü besleyebileceğiniz bir dönem. Yaşamınıza dans ya da sinema ile ilgili konular dahil olabilir ayrıca. Bu yönde aktivitelere başlayabilirsiniz.

Eğitim hayatınızın ve uzaklara seyahatin tetiklendiği, yurtdışı temalarının ön plana çıkacağı bir dönemin içerisindesiniz. Aynı zamanda uzak ve yakın akrabalar ile ilgili konular, onların güzel mutluluk haberlerini alacağınızın bir sürecin içerisine giriyorsunuz. Keyifli, kendinizi iyi hissedeceğiniz, aşk hayatınızdan yana da mutlu olacağınız bir dönem. Keyfini sürün.


oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burç yorumları

Oğlak burç yorumları: Biraz sabır zamanı. Problemli durumları, krizleri yönetmeniz, özellikle parasal konularda dengede kalmanız gerekiyor. Gereksiz harcamalar yapmayın lütfen. Bu dönemde borç vermenizi ya da borç almanızı da önermem. Giden bir para geri gelmeyebilir. İçine girdiğiniz bir borç kolay ödenmeyebilir. Üstü örtülü ve gizli konulara merakınız artabilir. Çabalarınız ve girişimlerinizle aklınızdaki birçok sorunun cevabını bulabilirsiniz. Bu bilgileri kendi refahınız için kullanmanız ya da kullanmamanızla ilgili ayrımı doğru yapmalısınız.

8.ev kaotik bir ev çünkü. Vergi, prim, sigorta, muhasebecilik işlemleri, devlet bağlantılı işlemler, yasal prosedürler, denetimler, finansal konular, bankacılık işlemleri, krediler, kredi kartları gibi temalarda gündemleriniz olabilir bu bir aylık süreçte. Akrabalarınızdan, mevki sahibi kişiler size her konuda destek olacak. Yolculuğa çıkıp keyifli vakit geçirebilirsiniz. Başkalarına ait maddi kaynaklarla ilgili konulara odaklanacaksınız.

Parasal konularda şanslı olacağınız bir süreçtesiniz. Emeklerinizin karşılığını yüklü miktarlarla alabilir, yeni parasal kaynaklar edinebilirsiniz. Banka, kredi, borçlar ve alacaklar konusunda olumlu geri dönüşler gelebilir. Lüks tüketim ve yatırımlara kaçmamaya dikkat etmelisiniz. Maddi ve manevi cömertliğinize sınır koymanızda fayda var.

Ortak gelirlerden yana elde edeceğiniz finansal gelirlerde bir netleşme, kredi-borçlar ile ilgili olumlu bir iyileşme görebilirsiniz. Bu konuların ön plana çıkacağı, bunları derleyip toparlayacağınız bir sürecin içerisine giriyorsunuz. Finansal açıdan ve eş, aile büyükleri açısından desteklendiğiniz bir dönem, keyfini sürün.


kova burcu burç yorumları

Kova burcu yorumları

Kova burç yorumları: İlişki, evlilik konuları, partnerin yaşamındaki konular, özel ve sosyal ilişkiler, sözleşmeler, anlaşmalar, kontratlar, imzalar, danışmanlıklar, ortaklık kurma, ortaklı ticari girişimler, iş ortağınıza dair meseleler, iletişim ağınız, iş yaptığınız kişiler, bağlantılarınız odak noktanızda olabilir bu bir aylık süreçte.

Önümüzdeki bir aylık süreçte ilgiyi üzerinize çekebilir, duygusal anlamda önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinizi bir karar aşamasında hissedebilirsiniz. Bunu yaparken sadece kendi istek ve beklentilerinizi değil, karşı tarafı da düşünerek hareket etmenizde fayda var. Yeni sözleşmeler, anlaşmalar ve ortaklıklar dahil olabilir. Hayatınızda önemli yer tutacak konularda çalışmalar yapabilirsiniz.

En çok ilişkiler ve bağlantılar var bu ay gündeminizde. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bir flörtünüz varsa ilişkiye dönebilir, bağınız daha ciddi bir hal alabilir. Adı konabilir. Süregelen bir ilişkide evlilik yolunda adımlar olabilir. Ailelerin tanışması gibi örneğin. Hesapta olmayan kazançlar ortaya çıkabilir. Miras, nafaka gibi konularda da destekleyici etkiler altında olacaksınız.

Yeni iş bağlantıları doğabilir, yeni sosyal çevrelere katılabilirsiniz bu süreçte. İmzalı konular, sözleşmeler olabilir. İş ortaklıkları ve evlilik ile ilgili olan alana bir Güneş doğmakta. Burada var olan iyi, kötü ne varsa hepsi ortaya çıkıyor. Ve siz de bu konular ile ilgili önümüzdeki bir ay boyunca iniş ve çıkışlar yaşayabilirsiniz.


balık burcu burç yorumları

Balık burç yorumları

Balık burç yorumları: Çalışma hayatınız, çalışma ortamınızla ilgili konular, iş arkadaşlarıyla olan uyumunuz, günlük sorumluluklarınızla ilgili konular odağınızda olacak. Hayatınız adeta hızlanacak. Koşturmalar artacak. İş hayatınızdaki yoğunluk artıyor. Birçok yeni iş alabilir, sorumluluklarınızı değiştirebilirsiniz. Yaptığınız işin fazlasıyla görüleceği bir döneme giriyorsunuz. Dolayısıyla tutumlarınız konusunda dikkatli olmanız sizin faydanıza olacaktır.

İş sözleşmeleri ve anlaşmalar için harekete geçebilirsiniz. Çalışmıyorsanız iş fırsatları doğabilir. Sizler için oldukça verimli bir dönem. Çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizde söz sahibi ve lider ruhunuz gözlerden kaçmayacaktır. Ayrıca temizlik yapma isteğimiz artabilir. Yaşam alanımızı, bilgisayarımızı, ofisimizi, iş ortamımızı düzenlemek, düzene koymak isteriz.

Güneş’in parlak ve destekleyen enerjisi ile daha fazla çalışabilirsiniz, daha üretken olabilirsiniz, işinizde ilerleyebilirsiniz. İlişkileri olanları huzur ve mutluluk dolu günler bekliyor. Söz, nişan, evlilik konularında yeni adımlar atabilirsiniz.


6’ncı evinize doğan Güneş’in etkisiyle çalışma ortamınız, varsa çalışanlarınız ile ilgili konuların gündeme geldiği, gelişmelerin yaşanacağı bir ay yaşayacaksınız. Aynı zamanda sağlık ile ilgili iyileşme ve gelişmeler söz konusu. Kendinizi daha iyi dinleyeceğiniz, farkındalığınızın yükseleceği bir dönem.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram