Apple iPhone 14 Plus Kılıf Desenli Arka Yüzey Kamera Korumalı Ultra Koruma

Cep telefonları günlük hayatta vazgeçilmez teknolojik ürünler arasında yerini almaktadır. Çok işe yaradığından ötürü hayatımızın büyük bir bölümünü kapsamaktadır. Birçok işimizi telefon aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz için telefona zarar vermeden kullanmak isteyebiliyoruz. Bir hasar oluştuğunda telefonun bozulma ihtimaline karşı koruma kılıflarını tercih etmekte fayda vardır. Telefonunuz olası olumsuz bir durumda tamire gideceğinden belirli süre kullanamayacak duruma gelirsiniz. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için cep telefonu kılıflarını tercih edebilirsiniz.

iPhone 14 kılıf

Çok fazla talep gören telefon markası iPhone kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Özellikle iPhone 14 Plus modeli hayli tercih edilmektedir. Olumsuzlukla sonuçlanabilecek etkenlere karşı telefonunuzun güvenliğini sağlamak amacı ile Apple iPhone 14 Plus desenli kılıflarını tercih edebilirsiniz. Farklı desene sahip arka yüzeyi ve rengârenk kenar tasarımları ile telefonunuza şık bir görünüm katar. Güçlü kamera koruma tasarımı ile darbelere karşı dayanıklılık sağlayabilir. iPhone 14 Plus desenli kılıf telefonunuzu oluşabilecek çiziklerden, darbelerden, tozdan tam anlamıyla koruyabilir. Harika tasarımı ile telefon kılıfını çıkarmadan kulaklık girişlerine, yan tuşlarına, şarj yerine ulaşılabilir. Uzun süre kullanılabilir ve olası darbelere karşı yüksek koruma sağlar.


Apple iPhone Silikon Kılıf Hepsi Burada’da Sizleri Bekliyor

Silikon kılıf modelleri çok sık tercih edilen kılıflardan biridir. Bu kılıfları iPhone kalitesine benzer şekilde de almak mümkün olmaktadır. Şu an kullandığınız telefon iPhone 14 Plus ise bu kılıfı tercih edebilirsiniz. Şık bir tasarım istiyorsanız bu silikon kılıfları kullanmanızda yarar vardır. Farklı desenlere sahip silikon kılıflar rengârenk olarak üretilmektedir. Dilediğiniz silikon modeline karar vererek kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Efsane Cuma indirimlerinden faydalanarak oldukça uygun fiyata da sahip olabilirsiniz.

Her iPhone modeli için çeşitli kılıflar üretilmektedir. iPhone 11 modeli için de beğenebileceğiniz telefon kılıfları bulunmaktadır. Beğendiğiniz renkteki modelleri tercih edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Silikon kılıflar yumuşak ve kullanışlı dokusu ile sizi mutlu edecektir. Elinizde tuttuğunuz zaman ağırlık yapmaz ve kılıf yokmuş gibi hissedebilirsiniz. Her açıdan kullanım kolaylığı sağlar ve ipeksi dokusu ile sizi rahatsız etmez. Bütün kılıf modelleri üretim yapılırken farklı dayanıklılık aşamalarından geçmektedir. Bu aşamalar sayesinde darbe ve çizilmelere karşı maksimum koruma sağlanması hedeflenir.


Apple iPhone Kılıf Modelleri

apple kılıf modelleri

Birden fazla kılıf modeli ile karşımıza çıkan İphone cep telefonu kılıfları kullanıcıların beğenisine sunulur. Bu modellerden biri olan deri kılıflar farklı renkleri ile alıcılarının tercihine bırakılmıştır. Deri özelliği ile diğer kılıf modellerine oranla daha şık durduğunu ifade edebiliriz. Bu modelleri tercih ederseniz telefonunuzun daha şık ve zarif bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Çok fazla renk seçenekleri bulunan telefon kılıflarından kendi zevkinize hitap eden renk ve desenler doğrultusunda tercih yapabilirsiniz.

Her iPhone modeline uygun telefon kılıfları vardır. Kılıfların tasarımı telefonunuza tam oturacak şekilde tasarlanmıştır. Dış tasarımı oldukça yumuşaktır ve iç kısmında kullanılan malzeme sayesinde telefonunuz için gereken güvenlik sağlanmış olur. Diğer model olan şeffaf kılıf ise daha sade kullanım isteyenlerin tercihi olabilir. Bu kılıflar düz ve şeffaf dokusu ile telefonunuzun birebir görüntüsünü ortaya çıkartır. Dilerseniz kaliteli olan bu kılıf modelini de kullanabilirsiniz.

efsane cuma

Apple iPhone Kılıf Modelleri Fiyatları


Teknolojinin her geçen gün ilerlemesi ile birlikte telefon kılıfları modellerine de talep artmaktadır. Her yeni model farklı bir telefon kılıfı üretimi anlamına gelebilir. Telefonlar için önemli koruma sağlayan kılıflar hem görsel hem de şık duruşuyla göze hitap ediyor. Kılıf fiyatları iPhone telefon modellerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Özellikle efsane Cuma günlerinde istediğiniz modeldeki kılıflara buradan uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.