Astroloji: 17 – 23 Ekim haftalık burç yorumları

Astroloji: 17 – 23 Ekim 2022 haftalık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

burç yorumları

Astroloji: 17 – 23 Ekim haftalık burç yorumları. 17 Ekim, 18 Ekim, 19 Ekim, 20 Ekim, 21 Ekim, 22 Ekim ve 23 Ekim tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

Burçlara göre haftanın tavsiyeleri yazının sonunda


koç burcu

Koç burcu 17 – 23 Ekim haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu hafta, daha önce yapmış olabileceğiniz gayrimenkul yatırımları sonucunda geliriniz artabilir. Bu durumda, bu parayı yeniden yatırmak için akıllıca bir karar verme seçeneğiniz olabilir. Kişisel konulardaki tavsiyelerini görmezden gelmeye çalışıyorsanız, ailenizde anlaşmazlıklar yaşanabilir. Bazılarınız muhtemelen terfi veya olumlu istihdam değişiklikleri alacaksınız. Yine de en başından patronlarınızla olan ilişkinizi güçlendirmeniz gerekecektir. Bu hafta hayata karşı tutumunuzu geliştirmenize yardımcı olacak yeni bir şey öğrenmeyi denemenizi tavsiye ederiz. Sağlık cephesinde midenizle ilgili sorunlar yaşamamak için dikkatli olmanızda fayda var.

Hafta sonu Venüs sekizinci evinizde ilerliyor olacak. Eğer borçlarınız varsa, en basit örneği ile kredi kartı borcu gibi, onları küçültmenizi ya da bütünüyle bitirmenizi sağlayacak parasal fırsatlar doğabilir. Hayatınızı kolaylaştıracak bankacılık uygulamaları kullanmaya başlayabilirsiniz. Parasal konularınızda, parayla olan ilişkinizde, parayı harcama, biriktirme yönteminizde değişiklikler yapabilirsiniz.

Parasal konularda bu dönemde daha dikkatli olun, özellikle bankalarla ilgili konular ve ikili ilişkilerin parası konularında. Eşin parası, ortak kaynaklar, finansal konular ön plana çıkacaktır. Vergi, miras, sigorta gibi konularda sorunlar yaşayabiliriz. Kredi almak ya da yeni yatırımlar yapmak gibi konularda çok dikkatli olmalı, tüm detayları iyice incelemeliyiz.

boğa burcu

Boğa burcu 17 – 23 Ekim haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta finansal durumunuz için pek uygun olmayabilir zira o alanda bazı zorluklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Harcamalarınız muhtemelen bütçenizi aşacağından para biriktirmek de mümkün olmayabilir. Hatalarınızı kabul etmek, olgunluk gösterecek ve çalışırken yaptığınız hatalar size avantaj sağlayacaktır. Zihinsel detoks uygulamanız, mantık kapasitenizi artıracaktır. Aileniz veya arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirmek bu hafta boyunca teşvik edilir. Bu sadece rahatlamanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda onlarla olan ilişkinizi daha da geliştirmenizi mümkün kılacaktır. Bir aile üyesinin sağlık durumunda bir iyileşme fark edebilirsiniz.

Hafta sonu Venüs yedinci evinizde ilerliyor olacak. Evliliğiniz/ilişkiniz, iş ortaklıklarınız üzerinden güzel bir Venüs etkisi alıyorsunuz. İlişkiler içinde keyifli bir dönem. Güzel şeyler yaşayabilirsiniz. Sizi mutlu edecek yeni şeyler olabilir. Yedinci ev bizi herhangi bir alanda yönlendiren, rehberlik veren kişileri (örneğin spor hocası, müzik hocası gibi) ve danışmanları anlatır. Bu konularda da Venüs desteğiniz var. Bir alanda biriyle yol almak istiyorsanız, böyle bir bağlantı doğabilir. Hayatınızda böyle kişiler varsa, bağlantınız içerisinde samimiyetiniz artacaktır.

İkili ilişkilere odaklı olacaksınız bu dönemde ve karşı tarafın eli daha kuvvetli olacak gibi, ilişkilerde bazı zarara uğradığınız durumlar olabilir. Evlilik ve ortaklık ilişkileri ön plana çıkacaktır. Eşimiz ya da ortağımız ile ilgili bir sır ortaya çıkabilir. Partnerimizi bunaltacak aşırı kıskançlıklardan kaçınmalıyız. Baskı kurmaya çalışmamız ilişkilerimizi kötü etkileyebilir. Eşimizle ilişkimizde tutkular artabilir.

ikizler burcu

İkizler burcu 17 – 23 Ekim haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Kariyeriniz olumlu yönde ilerleyecek. Ancak, ek iş yükü ve sorumluluklarınızı bütünüyle idrak etmenizi tavsiye ederiz. Dilerseniz, kimsenin üzerinden geçmeden doğrudan üstlerinizle konuşun. İşten erken çıkma ve ailenizle birlikte hobi veya sanatsal bir uğraş yaparak zaman geçirme olasılığınız yüksek. Akrabalarınızla daha önceki anlaşmazlıkları gidermede etkili olacaksınız. Yakın bir akrabanıza borç para vermekten kaçının çünkü geri almakta sorun yaşayabilirsiniz ve sonuç olarak ikili ilişkileriniz bundan zarar görebilir. Bu hafta öğrencilerin performansı artacak. Diğerlerinden daha iyi durumda görüneceksiniz.

Hafta sonu Venüs altıncı evinizde ilerliyor olacak. İş, hizmet, sağlık ve gündelik yaşam evine. İş ortamında güzel şeyler yaşayabilirsiniz. Sevineceğiniz şeyler olabilir. Günlük akışınızda bir rutinin, bir görevin, görev tanımınızın içinde bir sorumluluğun yeniden düzenlenmesi gibi. İş akışlarınızda yeni bir şey kullanmaya başlamak, yeni bir düzene geçmek gibi. İhtiyacınız olan bir şeyin temin edilmesi gibi. İşinizde arkadaş ilişkilerinizi de kuvvetlendirecektir Venüs.

Çalışma koşullarımız, iş yerimiz, sağlığımız ve günlük rutinlerimizle ilgili konular ön plana çıkacaktır. Çalışma ortamınızda ve işin parası konularında dikkatli olun, iyi pazarlık edin. İşyerinde kıskançlık kurbanı olabiliriz. Sağlık alanında özellikle üreme organlarıyla ilgili kontrollerden geçmemizde yarar vardır. İş arkadaşlarımız ile aramızda gizli bir çekişme olabilir.

yengeç burcu

Yengeç burcu 17 – 23 Ekim haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu hafta çoklu görev yeteneğinizi teste tabi tutacak birkaç etkinliğe katılabilirsiniz. Daha önce faydalanmak için sözleşme imzalayan iş insanları ve yatırımcılar, olumlu göstergeler alabilirler. İş anlaşmanız sonunda oldukça başarılı olabilirsiniz. Her yerde kahkahaların olacağı bir aile toplantısına katılabilirsiniz. İşyerinde gereğinden fazla konuşmanın ciddi sonuçları olabilir. Öğrenciler beklediklerinden daha iyi bir hafta geçirecekler ve bu hafta ödevlerini rahatlıkla teslim edebilecekler. Mide asidiyle ilgili sorunlardan kaçınmak için mümkünse dışarıda yemek yemekten kaçının.

Hafta sonu Venüs beşinci evinizde transit gerçekleştirecek. Aşk ve ilişkiler açısında güzel bir etki. Buralardan yana şanslı olacağınız bir dönem. Eğer hayatınızda sanat varsa, işiniz sanat ise ya da belki bir hobiyle, bir meşguliyetle sanatın içindeyseniz, Venüs yaptığınız işleri duyurmanıza, daha fazla insana ulaştırmanıza destek verecektir. Alkış ve takdir getirecektir size.

Aşk konularında dikkatli olun, kıskançlıklar, çekememezlik ve bazı sorunlar oluşabilir. Söylenmeyen ve saklanan bazı şeylerde olabilir. Aşk, çocuklar, hobilerle ilgili konular ön plana çıkacaktır. Hayatımızda tutkulu bir aşk başlayabilir. Çocuk sahibi olmaya karar verebilir ya da hamile kalabiliriz. Yeni bir hobi edinebiliriz. Aşk ilişkilerinde tartışmalara yol açacak kıskançlıklardan kaçınmalıyız.

aslan burcu

Aslan burcu 17 – 23 Ekim haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta, hayatınızı etkileyen çeşitli sorunlar psikolojik olarak dengesiz hissetmenize neden olabilir. Soğukkanlılığınızı koruyun ve sonuç olarak diğer insanların söylediklerine tepki vermekten kaçının. Bu dönemde her türlü uzun vadeli yatırımdan kaçınmanız sizin çıkarınıza olur. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek, ruhunuzu tazelemek için akıllıca bir fikirdir. Onların bakış açısını da öğrenmek için ailenizle zaman geçirin. Sakinlik bulmanın yanı sıra düşünce kapasitenizi genişletme şansına sahip olacaksınız. Kariyerle ilgili önemli hırslarınızı açıklamaktan kaçınmanızı tavsiye ederiz. Öğrenciler sağlıklarını hafife almamaları konusunda dikkatli olmalılar. Ayrıca günlük programlarında iyileştirmeler yapmaları gerekebilir.

Bu hafta sonu Venüs dördüncü evinize geliyor. Aile içinde güzel bir dönem. Onlarla daha iyi anlaşacağınız, sorunlar varsa oturup çözeceğiniz, birbirinize sevginizi daha güçlü şekilde göstereceğiniz, iyi bir dönem. Evinizden de bir Venüs rüzgarı geçiyor olacak. Güzel eşyalar alabilirsiniz, yenilemek istediğiniz şeylerde güzel ürünler bulabilirsiniz, yaşam alanınızı daha şık, daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Ev içinde bazı huzursuzluklar olabilir, alım – satım konularında da dikkat edin bir şeyi değerinin altına satmak veya değerinden fazlaya almak mümkün. Ev ve aile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Aile bireyleri ile yakınlaşabiliriz. Ancak, arada gizli bir rekabet ve çekişme yaşanabilir. Bir aile sırrı ortaya çıkabilir. Evle ilgili tadilat, dekorasyon gibi şeyler düşünüyorsak, bu konularda aksiliklere ve mücadeleye hazır olmalıyız.

başak burcu

Başak burcu 17 – 23 Ekim haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Yatırımlar ve parayla ilgili konularda iyi şanslar elde edeceksiniz. Uzun vadeli bir bakış açısıyla ihtiyatlı yatırımlar yapın. Hisse senedi ticaretinden kaçının ve varlık biriktirmeye odaklanın. Gelişiminizi hızlandırmak için kariyeriniz için yeni hedefler ve stratejiler geliştirebilirsiniz. Bu, motive olmanıza ve çabalarınızı odaklamanıza yardımcı olacaktır. Yükseköğretime hazırlanan öğrenciler bu haftadan yararlanacak. Yakın bir arkadaşınız veya aile üyeniz şüpheci davranabilir ve bu da sizi tedirgin edebilir. Eşinizin sağlığı konusunda endişelenebilirsiniz. Bazılarınızın hafif yaralanmaları olabileceğinden trafikte dikkatli olun.

Hafta sonu Venüs üçüncü evinizde transit yapacak. Arkadaşlarınızla, komşularınızla, yakın akrabalarınızla ilgili konular olumlu etki alıyor. Birbirinize desteğinizi, sevginizi göstereceğiniz şeyler olacaktır. Kardeşlerinizle ilgili sorunlu durumlar varsa iyileşebilir. Aranız bozuksa mesela, düzelebilir. İşiniz satış, pazarlama gibi alanlarda ise, e-ticaret ise, online işlerde ise, sosyal medya ile bağlantınız varsa, faaliyetleriniz açısından şanslı, verimli, iyicil bir süreç.


İletişim konularında son derece dikkat edin birisi size doğru söylemiyor olabilir. Yine kardeşler ve akrabalarla ilgili konularda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Yakın çevremiz, kardeşlerimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kardeşlerimizle aramızda kıskançlıktan kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Açıktan açığa olmasa da gizli bir rekabet içinde olabiliriz. Yakın çevreden birisiyle tutkulu bir aşk söz konusu olabilir.

terazi burcu

Terazi burcu 17 – 23 Ekim haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu hafta finansal istikrarınızı koruyacaksınız. Gelirinizi artırmak istiyorsanız, ancak sizden daha fazla bilgi ve uzmanlığa sahip kişilere danıştıktan sonra yatırım yapın. İş arkadaşlarınız, gelişiminiz ve büyümeniz nedeniyle iş yerinde sizi kıskanabilir. Bazen yardımları almakta zorlanabilirsiniz. Sınavlara hazırlanan öğrenciler başarılı olsalar bile dışarıdan yardım almamalıdırlar. Sağlığınız bu hafta iyi olacak ve ciddi bir sorun beklenmiyor. Eğlenmek için yakın arkadaşlarınız ve ailenizle kısa bir seyahat ayarlayabilirsiniz.

Hafta sonu Venüs ikinci evinizde ilerliyor olacak. Maddi anlamda güzel bir Venüs etkisi alıyorsunuz. Elinize, sizi rahatlatacak paralar geçebilir. Ortaklı paraların paylaşımı, aileden gelebilecek destekler söz konusu. Bunun dışında yaptığınız işte geliriniz de artabilir. Venüs’ün denk geldiği ikinci ev varlıklarımızı, sahip olduğumuz değerleri anlatır ve yeteneklerimizle de bağlantılı. Şu ana kadar aktive etmediğiniz, hayata geçirmediğiniz, görünür kılmadığınız bazı yeteneklerinizin üzerine gidebilirsiniz bu etkiyle birlikte, onlarla yeni gelir kapıları açabilirsiniz kendinize.

Parasal konularda son derece dikkatli olun zararlı çıkabilirsiniz, karşıdakinin dediğinin olması mümkün… Para ve kaynaklarımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kazancımız bu dönemde artış gösterebilir. Ancak, maddi konularda daha paylaşımcı olmaya özen göstermeliyiz. Ya hep ya hiç tavrımız, harcamalarda aşırıya kaçmamıza sebep olabilir. Kontrollü olmamızda yarar var.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 17 – 23 Ekim haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Bu hafta herhangi bir gayrimenkul yatırımı veya finansal işlem yapma konusunda şanslısınız. Karar verirken sadece kendinizin değil, diğer aile üyelerinin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Kariyerinizi ilerletmek için bu hafta birçok fırsatınız olacak. Her fırsatı dikkatlice düşünün ve bundan yararlanmaya çalışın. Öğrencilerin istenmeyen bir ziyaretçi tarafından dikkatlerinin dağılması muhtemeldir ve performanslarını artırmak için çok çaba sarf etmeleri gerekecektir. Spora katılım uzun vadede karşılığını verecektir. Enfeksiyonu önlemek için gerekli tüm önlemleri almalısınız.

Hafta sonu Venüs sizin burcunuzda transit yapacak. Bu da daha çok eğlenmek, eğlenmek için yeni şeyler yapmak isteyeceğiniz, güzelliğinize, bakımınıza daha fazla özeneceğiniz, belki giyim kuşam alışverişleri yapacağınız, kendinizi yenilemek isteyeceğiniz bir dönem olduğu anlamına geliyor. Sanatsal konularla meşgul olabilirsiniz. Belki müzik, belki resim, yeni bir hobi, yeni bir meşguliyet eklenebilir hayatınıza. Kendinize yeni bir keyif alanı yaratabilirsiniz.

Bu geçiş en iyi etkiyi size yapıyor çünkü ilişkilerde istediğinizi elde etmeniz mümkün ama sizden saklanan bazı konularda ortaya çıkabilir. Dış dünyaya yansıttığımız imajımız, kendimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde, daha önce gizli tuttuğumuz yönlerimiz daha görünür olabilir. Kendimiz ile ilgili yeni kararlar alabilir, görüntümüzde değişiklikler yapabiliriz. Çevremiz tarafından çok çekici olarak algılanacağımız bir dönemdeyiz.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 17 – 23 Ekim haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Bu hafta olumlu kariyer sonuçları elde edeceksiniz. Yurtdışına seyahat etme imkanları bulmak mümkündür. Bu, yeni bir şey öğrenirken yeni büyüme yollarını keşfetmenizi sağlayacaktır. Yatırım yaparken hızlı geri dönüş vaatleriyle kandırılmaktan kaçının. Bunun yerine, herhangi bir eylemde bulunmadan önce koşulları dikkatlice değerlendirin ve danışmanlık alın. Zaman zaman iş alanınıza odaklanmayı zor bulabilirsiniz. Bu hafta yurtdışına gitmek isteyen öğrenciler için bazı iyi haberler gelebilir. İstikrarlı bir şekilde egzersiz yapmak, formda kalmanız için çok önemli.

Hafta sonu Venüs 12’nci evinizde transit yapacak. Güzel bir dinlenme, bir mola getirebilir size. Günlük hayatınız içinde iletişimler, koşturmalar, hareketlilikler azalabilir ve bu size çok iyi gelebilir. Göreceli olarak bir inziva hali yaşayabilirsiniz. Dengeye gelmek, kendinize vakit ayırmak, duygusal ihtiyaçlarınızı gözlemlemek, durup yaşam bileşenlerinize bakmak, sakinleşmek, dinginleşmek için çok güzel bir transit.

Bilmediğiniz bazı konular, ilişkilerde sizden saklanan durumlar söz konusu olabilir, önemli yatırımları bu dönemde yapmayın… Bilinçaltımız ve ruhsal durumumuz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. İlişkiler ve sosyalleşmek için ideal bir dönemde olduğumuz söylenemez. Kendimizi biraz daha geriye çekmek ihtiyacı hissedebiliriz. Aşkımızı gözlerden uzak yaşamak ihtiyacı doğabilir. İlişkide fedakârlık etmemiz gerekebilir.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 17 – 23 Ekim haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu hafta yeteneklerinize inanmaya devam edeceksiniz. Çevrenizdeki insanlar sizi destekleyecek ve bağlılığınızı gördüklerinde size ilham vermeye ve motive etmeye istekli olacaklar. İşleri olanlar ara sıra para sıkıntısı çekebilirler, ancak geçinmek için yeterince paraları olacak. Önemli kararlar vermeden önce ailenizle konuşmanız önerilir. Anneniz sağlık sorunları yaşayabileceği için dikkatli olmasında fayda var. Kanunlara aykırı olabilecek herhangi bir davranışta bulunmaktan kaçının. Öğrenciler, akademik performanslarını olumsuz yönde etkileyebilecek anlamsız faaliyetlerle zamanlarını boşa harcayabilirler. Baş ağrısı ve hazımsızlık gibi sağlık sorunlarını hafife almayın.

Hafta sonu Venüs 11’inci evinizde ilerliyor olacak. Arkadaşları anlatan eve Venüs’ün gelmesi güzel mi? Gayet güzel! Pandemi koşulları ve özellikle de bugünlerde artmış olan vaka sayıları, sosyalleşmemizi engelliyor tabii. Dikkat etmek zorundayız. Hem kendimiz, hem başkaları için kurallara uymalıyız. O yüzden bu Venüs geçişi, muhtemelen çoğunlukla dijital sosyalleşmeler getirir size. Yazışmalarınız artar arkadaşlarınızla. Haberleşmeleriniz artar. Dost sohbetleri iyi gelir.

Hayalleriniz yolunda adımlar atmak istiyorsanız bu alanda kime güvendiğinize dikkat edin. Sosyal çevrenizden birisi ile bazı anlaşmazlıklar olabilir. Sosyal çevre, arkadaşlar ve gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Arkadaşlık ilişleri yoluyla önümüze yeni fırsatlar çıkabilir. Ancak arkadaş grupları arasında kıskançlık yüzünden tartışmalar yaşanabilir. Sosyal çevremizde kıskanılan, gizlice çekiştirilen bir figür olabiliriz. Biz de baskıcı ve ısrarcı davranışlardan kaçınmalıyız.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 17 – 23 Ekim haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Para biriktirme yeteneğinizin bir sonucu olarak mali durumunuz bu hafta önemli ölçüde iyileşecek. Mali durumunuzu güçlendirmek için önemli seçimler yapmanız gerekebilir. Sakinliği korurken karar vermeniz önerilir. Bazı kötü uygulamalarınız nedeniyle, ailede iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Onlara karşı sabırlı olun ve inatçı olmaya karşı koyun. Bazı konuları doğrudan büyüklerinizle netleştirme şansınız olacak. Yorumlarınızı dikkatli seçmeniz ve başkalarını incitebilecek güçlü bir dil kullanmaktan kaçınmanız tavsiye edilir. Sağlıklı ve besleyici yemekler tüketin, halen başlamadıysanız kendinize uygun bir diyen programına başlamak için doğru zaman.

Hafta sonu Venüs 10’uncu evinizde transit yapacak. İşiniz, üstlerinizle olan diyaloglarınız, yönetimle, patronlarla ilgili konular, bunun dışında resmi işleriniz, devlet dairelerinde yapılacak işleriniz açısından pozitif bir transit. Venüs burada iken oğlakta yer alan gezegenlerden uyumlu açılar da alacak. Haftalık gündem yazılarımda etkileri gün gün veriyorum, takip edebilirsiniz. İşiniz, kariyer hayatınız, sorumluluklarınız Venüsyen etkiler altında olacak bu süreçte. Keyif alacaksınız yapacağınız şeylerden. İşler Venüs ile daha rahat akacak.

Kariyer ve iş konularında dikkatli olun özellikle bir kadın figürü ile anlaşmazlıklar olabilir. İş ve kariyerle ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde kariyerimizde öne çıkabilir, ilişkilerimiz sayesinde yeni iş fırsatları yakalayabiliriz. Ancak, üstlerimizle olan ilişkilerimizde fazla ısrarcı ya da baskıcı olmamakta yarar vardır. Gizli rekabetlere ve çekişmelere karşı uyanık olmalı, kendimizi kontrol altında tutmalıyız.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 17 – 23 Ekim haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Sizin için genel itibariyle sıradan bir hafta. Planlarınızın lehinize sonuçlanması her zaman mümkün olmadığından, paranızı artırmak için güvenilir uzmanların tavsiyelerine kulak vermeniz gerekebilir. Mali sorunlar söz konusu olduğunda dikkatli olmalısınız. Aile hayatınız bu hafta huzurlu geçecek. Ama evde bir miktar maddi kayıp ihtimali olabilir. Öte yandan gezegenlerin konumları, iş yapanlar için istikrarlı kazançlara yol açan bir dizi olasılık sunacaktır. Bu, işlerin normal seyrine devam etmesine de izin verecektir. Ebeveynler ve öğretmenler öğrencilere yardımcı olacaktır. Sağlığınız iyileşecek ve enerji dolu olacaksınız.

Hafta sonu Venüs 9’uncu evinizde ilerliyor olacak. Yabancı kültürlerle ilgili kendinize yeni şeyler katacağınız, özellikle sanatsal anlamda yeni şeyler öğrenebileceğiniz, vizyonunuzu genişletecek güzel bir Venüs transiti sizin için. Şehirler arası konular varsa, yurt dışı bağlantılı yapmanız gereken şeyler varsa, bunlar Venüs ile rahat ilerler. Keyifli olur.


Uzak yolculuklar, yabancılarla ilişkiler, eğitim, hukuk ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Yeni eğitim fırsatları çıkabilir. Hayatımıza farklı kültürlerden biri girebilir ve tutkulu bir aşk yaşayabiliriz. Maneviyatımız artabilir, ruhsal konulara ilgi göstermeye başlayabiliriz. Hukuksal konular ve bazı eğitimlerle ilgili konularda dikkat! Her şey size anlatılan gibi olmayabilir.

Burçlara göre haftanın tavsiyeleri:

 • Koç burcu: Yeni bir şeyler öğrenin, hobi edinin.
 • Boğa burcu: Harcamalarınızı kontrol altına alın.
 • İkizler burcu: Doğru planlamayla iş yükünüzü yönetin.
 • Yengeç burcu: Sırlarınızı açıklamayın.
 • Aslan burcu: Ailenizle vakit geçirin.
 • Başak burcu: Kazalara karşı dikkatli olun.
 • Terazi burcu: Başkalarından tavsiye alın.
 • Akrep burcu: Yeni fırsatlar yakalamaya açık olun.
 • Yay burcu: Hem fiziksel hem zihinsel dinlenme zamanı.
 • Oğlak burcu: Becerilerinize güvenin.
 • Kova burcu: Kelimelerinizi dikkatli seçin.
 • Balık burcu: Finansal kayıplara karşı önlem alın.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram