Astroloji: 20 – 26 Şubat haftalık burç yorumları

Astroloji: 20 – 26 Şubat haftalık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

burç yorumları

Astroloji: 20 – 26 Şubat haftalık burç yorumları. 20 Şubat, 21 Şubat, 22 Şubat, 23 Şubat, 24 Şubat, 25 Şubat ve 26 Şubat tarihlerinde burçları neler bekliyor?

Haftalık burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.


koç burcu

Koç burcu 20 – 26 Şubat 2023 haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Farkındalığınızın artacağı, iç sesinizi dinleyerek kendinize vakit ayırdığınız bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Sağlık açısından iyileşmeler olası. Burada yeni bir döneme girdiğinizi fark edip genel anlamda düşüncelerinizi ve davranışlarınızı iyiden, güzelden yana kullanmalısınız. Tüm dikkatleri üzerimize topladığımız bir dönemdeyiz. Cesur, girişimci ve özgüvenli davranışlarımızla çevremizde hayranlık uyandırabiliriz. Bize yeni fırsatlar sunacak kişilerle tanışabilir, yeni bağlantılar kurabilir, kendimize yeni hayat hedefleri belirleyebiliriz.

20 Şubat’ta 12. evinizde meydana gelecek Yeni Ay sizi aydınlatacak yeni ufuklar açıp farklı deneyimler yaşamanıza vesile olacak. Sizi sıkan, daraltan ve kısıtlayan sorunlarınıza problemler bulabilir; bununla birlikte kendi özgürlüğünüzü oluşturabilirsiniz. Nedeni ve getirisi belli olmayan fedakârlıklarınız, hep kendinizden verdiğiniz ilişki modelleri artık kafanızda yeni bir ivme kazanacak. Ruhsal olarak arınmak ve şifa bulmak isteyeceğiniz bir süreç sizlerle birlikte olacak.

Bu dönemde geleceğe dönük etkileyici rüyalar görmeniz kendinizi ve hayatınızı farklı yönlerde şekillendirmenize neden olacaktır. Hayatınızda ruhsal anlamda bir kırılma dönemi yaşayabilirsiniz. Yalnız kalmak, inzivaya çekilmek ve burada kendinizi rahat hissetmek sizi harekete geçirecektir. Ayrıca geçmişinizde karmanızdan bu yana getirip taşıdığınız iyilik veya kötülük, bedel ödeme veya alma gibi karşılıkların net bir şekilde önünüze serildiğini göreceğiniz bir süreçle karşı karşıyasınız.

Bu hafta Venüs’ün bir döngüyü bitirip yeniden sizin burcunuza geçmesiyle birlikte hayatınızda yeni başlangıçlar yapacağınız bir sayfa açabilirsiniz. Yaşamınızda eksik olan her şeyi tamamlayabilir, gelişim kaydetmek istediğin alanlara ilk adımı atabilirsiniz. İlişkiler kadar bireysel alanlarda da bazı hazırlıklar yapabilirsiniz. Dış görünüş, giyim tarzı ve bakımınıza daha çok zaman ayırabilirsiniz. Dikkatlerden kaçmayacağınız için ortaya atacağınız fikirler ve insanlara olan yaklaşımlarınız size pek çok kapı açabilir.

boğa burcu

Boğa burcu 20 – 26 Şubat 2023 haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta itibariyle uzun zamandır arzu ettiğiniz hayalleriniz gerçekleşmeye başlayabilir. Mutluluk sizi buluyor. İçinde bulunduğun arkadaş grupları, mesleki gruplarda yaratıcılığını sergileyebilir veya sosyal çevrende bir takım yardım çalışmaları için boy gösterebilirsin. İleriye dair hayallerin ve planlarında bazı ikilemler içerisinde kalabilir, yeniden düzenlemek ve gözden geçirmek isteyebilirsin. Diğer yandan bilinçaltımızı kontrol etmekte zorlanabilir, kendimizi ilişkilerimizdeki belirsizlikler yüzünden baskı altında ve huzursuz hissedebiliriz. Hayatımızda gözlerden uzak yaşamak istediğimiz yeni bir ilişki başlayabilir.

20 Şubat’ta 11. evinizde meydana gelecek Yeni Ay ile birlikte gruplar, organizasyonlar ve davetlerde göz kamaştırmanız mümkün. Uzun zamandır arkadaşlarınıza vakit ayıramadıysanız bu dönem onlarla birlikte güzel vakit geçirmeniz için önünüzde bir engel olmayacak, emin olun. Yapmayı hayal ettiğiniz önemli bir projenizi güzel yardımlarla hayata geçirmeniz mümkün. Sadece sabrınızı burada göstermeye devam edin.

Davetlerde ve organizasyonlarda karşınıza hayatınızın aşkının çıkması veya bir arkadaşınızın size destek olmasıyla güzel bir birlikteliğe adım atmanız söz konusu. Boğaların en önemli dilekleri zaten önce Aşk’tır. Bu dileğinizin gerçekleşeceği veya gerçekleşmesine çok yaklaşacağınız bir süreç sizleri bekliyor. Hayallerinizi bir hedef haline dönüştürmek ve bunun için ilk hazırlıkları yapmak adına şanslı bir dönemdesiniz.

Bu hafta ayrıca yönetici gezegeniniz Venüs’ün Koç burcuna geçmesi sizi kendi hayatınızın arka planına çekebilir. Biraz daha kendi halinizde olmak, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik alanlar keşfetmek isteyebilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerden ziyade ruhsal bir iyileştirme planı yapabilirsiniz. Eski ilişkiler, aldığınız bazı haberler gündeminizde yer tutabilir. Yeni bir şeyler yapabilir, bir ilişkiye başlayabilirsiniz ancak bir süre bu tarz kararları kendinize saklamanız faydanıza olabilir.

ikizler burcu

İkizler burcu 20 – 26 Şubat 2023 haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Kariyerinizde yepyeni başlangıçlar gerçekleşmesi mümkün. Aynı zamanda ödemeler alanında yeni fırsatlar, yeni ek kazançlar da olası. Bu dönem uluslararası konularda bir takım sonuçlanmalar almanız da muhtemel. Sosyal ortamlarda enerjik, neşeli ve iddialı bir imaj çizdiğimiz bir dönemde olacağız. Arkadaş gruplarımız arasında liderlik rolüne soyunabilir, rekabetçi bir tavır takınabiliriz. Bu dönemde tanıştığımız kişiler vasıtasıyla yeni fırsatlar elde edebiliriz.

20 Şubat’ta meydana gelecek Yeni Ay 10’uncu evinizde gerçekleşiyor. Bu da toplum önündeki statünüz, kariyeriniz, kadersel gelişimleriniz, anneyle olan ilişkileriniz yeni bir ivme kazanacak demektir. Kariyer hayatınızla ilgili yeni bir gelişme ve yeni bir soluk alacağınız farklı bir yol açılabilir önünüze. Mesleki anlamda yeterliliklerinizi bu yeniayda kanıtlamak zorunda kalabilirsiniz ve toplum önünde görünürlüğünüzün daha da artacağını gözlemleyebilirsiniz.

İş hayatında yeni bir başlangıç yapmak istesen de bir takım ikili durumlar içinde kalabilirsin. Hedeflerinde bazı değişiklikler yapman gerekebilir. Plan ve projelerini yeniden gözden geçirmek ve varsa eksiklikleri tamamlamak bu süreçte daha sağlıklı olacaktır. Aynı yemeği ısıtıp yemeyin. Çok çalıştığınız dönemlerin ekmeğini yiyeceksiniz. Bugüne kadar yaşadığınız hayal kırıklıklarını unutun. Artık emeklerinizin karşılığını alacağınız bir dönem geliyor. Eve veya aidiyetlere dair bazı konular gündeme gelebilir. Aile ve iş hayatı arasında bir denge oturtmak için uygun günlerdesin.

Bu hafta ayrıca Venüs’ün Koç burcuna geçmesiyle birlikte geleceğinize daha büyük bir umutla bakabilir, daha cesur olabilirsiniz. Kendinize koyduğunuz hedeflere sadık kalmak, bunların sonuçlarını almak sizi daha da motive edebilir. Para kazanacağınız bir dönemdesiniz, bunu doğru bir şekilde değerlendirirseniz daha da büyük gelirler elde edebilirsiniz. Elinizde bulunan imkanları daha da geliştirebilir, çevrenizi de aynı şekilde büyütebilirsiniz.

yengeç burcu

Yengeç burcu 20 – 26 Şubat 2023 haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu hafta itibariyle yeni bir eğitim, uluslararası ve yurtdışı konularında yeni başlangıçlar yaşanması mümkün. İş yerinde yeni fırsatlar elde edebileceğimiz, kendimizi mücadeleye hazır, enerjik ve cesur hissedeceğimiz bir dönemdeyiz. Yeni bir projede yer alabilir veya yeni bir alana yönelmek isteyebiliriz. Üstlerimiz ve otorite figürlerine karşı daha uzlaşmacı olmaya çalışmalıyız. İkili ilişkilerinizde, evlilik gibi uzun dönemli beraberliklerinizde olumlu anlamda değişim ve dönüşüm var. Ayrıca bu dönem finansal anlamda ödemelerle ilgili bir takım konulara dikkat edebilir veya tamamen bir kredi borcunu kapatabilirsiniz.

Yeniay sizin 9.evinizi hareketlendirecek. Bu dönem olumlu anlamda güzel başlangıçlar, şanslı başlangıçlar yapabilirsiniz. Buradaki konuları aktifleştirecek; yeni bir eğitim fırsatının, eğitimsel gelişmelerin, yurt dışı ve yabancılarla alakalı konularınızın, satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ticaret ve benzeri meselelerin habercisi olacak. Kendinizi geliştirip düşünce dünyanızda yeni ufuklar açabilirsiniz. Eskiden size zarar veren, gelişiminizi engelleyen düşünce kalıplarını artık yıkmanız mümkün.

Yeni bir eğitim imkânı ve yükseköğrenimle ilgili fırsatlar karşınıza çıkabilir. Fırsatlar geldiğinde iyi değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Uzak deniz yolculukları, yurtdışı seyahatleri, yeni keşifler sizin döneminiz. Gittiğiniz yollarda iş ile ilgili projelerinizi de rahatlıkla hayata geçirebilirsiniz. Satış, pazarlama ve reklam faaliyetlerinizin yoğunlaşacağı bir zaman dilimi yine sizleri bekliyor. Bu alanlarda çalışanlar; yeni iş fırsatları karşınıza çıkacak. İlişkilerinizde yepyeni başlangıçlar ve oluşumlar size epey heyecan katacak noktada olacak. Var olan ilişkinizde eskiden kalan bir takım pürüzler varsa bunlarla ilgili de artık yüzleşmelerinizi yaşayacaksınız.

Bu dönemde görüşlerini ifade ederken bazı karışıklar veya yanlış anlaşılmalar yaşayabilir, fikirlerini aktarmakta zorlanabilirsin. Yeni bir eğitime başlamak istiyorsan seçenekleri gözden geçirebilir veya kişisel gelişim çalışmalarına katılabilirsin. Venüs, kariyerinizin zirvesine bir adım daha atmanızı destekliyor. Yeni sorumluluklar alabilir, mevcut çalışmalarınızın dışında da adımlar atarak yerinizi sağlamlaştırabilirsiniz. Hem evde hem iş ortamında yer değişiklikleri yapabilirsiniz. Bu dönemdeki cesaretiniz ve başlangıçlarınız ilerleyen zamanlarda kazancınızı katlamak için iyi bir sebep olabilir.

aslan burcu

Aslan burcu 20 – 26 Şubat 2023 haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Başkalarından elde ettiğiniz gelirlerle veya miras konularıyla ilgili artı bir kazanç ve gelir söz konusu. Bu dönem olumlu anlamda sevinebileceğiniz, bolluk ve bereketi yaşayacağınız bir sürecin içerisindesiniz. Kariyerinizle ilgili sürpriz gelişmelere açıksınız. Aynı zamanda bunlarla uğraşırken sağlık sorunlarına özellikle dikkat edin! İkili ilişkilerinizde zorlandığınız dönemler, bir takım yeni kararlar almanız olası.

Yeniay sizin 8.eviniz ve buradaki konuları aktifleştirecek. Bu da borçlar, paylaşılan kaynaklar, eşinizin veya ortağınızın varlıkları ve paraları, krediler, vergiler, devlet işleri, alacaklar, sözleşme imzalamalar, başkalarının değerleri, kaynakların veya enerjilerin ortak alanda toparlanması konularını önünüze getirebilir. Bizim paramız diye adlandırdığınız alan veya ortak paylaşımlarınızın olduğu alanı işaret ediyor ve sizleri bu konularda aydınlatıp önünüze yeni bir yol açacağını gösteriyor.

Para çıkışlarıyla ilgili bir takım değişken koşullar oluşabilir. Mali durumundaki belirsizlikler, içsel bir baskı hissetmene neden olabilir. Gelir gider dengeni sağlamak için yeni bir düzen oluşturmak isteyebilirsin. Planlı harcama yapman gereken bir dönemdesin. Uzun zamandır beklediğiniz miras konuları bu yeniaydan sonra çözüme kavuşabilir. Zor meseleler ve kriz yaratan durumlarınıza yeni bir soluk veya bir bakış açısı kazandırıp çözümler üretmeniz mümkün. Hayatınızda ortak paylaşımlarınızın olduğu partnerinizle ortak kazanımlar yaratacak projelere imza atabilirsiniz. Hamilelik gibi konularınız gündeme gelebilir. Dönüşüm planları yaratmaya doğru gidebilirsiniz. Kendinizi engelleyici ve kısıtlayıcı durumlar içinde hissederseniz bu alanda fevri davranışlar sergilemeyin.

Fiziksel ve zihinsel olarak hareketli bir döneme giriyorsunuz. Yeni bir amaç edinmek, hayatınızda birtakım değişiklikler yapmak ve bunu rutin haline getirmek için uğraş verebilirsiniz. Seyahat ve taşınma işlerine bağlı olarak önemli yer değişiklikleri yapabilir, burada tanıştığınız kişilerle bazı ortaklıklara girebilirisniz. Hakkınız olanı almak, hukuksal süreçleri lehinize çevirmek için iyi bir süreç olacaktır. Ayrıca medya, ticaret, anlaşmalı işler ve fikirlerinizi geniş alana sunacağınız yeni alanlar üzerindeki çalışmalarınızı başlatmak kariyerinize ve kişisel gelişiminize önemli katkılar sunabilir.

başak burcu

Başak burcu 20 – 26 Şubat 2023 haftalık yorumları

Başak burç yorumları: İkili ilişkileriniz ve iş hayatınızla ilgili olumlu anlamda sürpriz gelişmeler, kazançlar yaşayacağınız bir sürece giriyorsunuz. Bu dönem özellikle aşk hayatınız canlanırken sağlığınıza biraz daha özen göstermenizde fayda var. Maddi konularda yeni girişimler yapmak isteyebileceğimiz, riskli yatırımlara yönelebileceğimiz bir dönemdeyiz. Kazançlar konusunda şanslıyız ancak harcamalar konusunda çok dikkatli olmalı ve kontrollü hareket etmeliyiz. Eşimiz, partnerimiz veya iş birliği yaptığımız kişilerin parasında bir artış olabilir.

Yeniay sizin 7.evinizde gerçekleşecek. Evlilik ve tüm ortaklık konuları, birebir ilişkileriniz, açık düşmanlıklarınız, davalarınız, insanlarla kurulan ilişkilerde verme alma dengesi, danışmanlık ve halkla ilişkiler noktasındaki işler gündem maddeleriniz arasında. İlişkinizin artık hangi koşullar altında ilerleyeceğinizi görmeniz açısından kafanızda net oluşumlar canlanacak. Flu nitelikteki ilişkilerin sizin için kafanızda bitme vaktidir artık çünkü ilişkiler arenasında sizin için kabul etseniz de etmeseniz de yeni bir yol açılacağı çok net. Burada vereceğiniz karar yeniliğe doğru gitmek olacaktır.

Evliliğinle ilgili gözden geçirmen gereken konular olduğunu hissedebilirsin. Eşinle iletişiminde eksiklikler yaşayabilir, ben-biz dengesini sağlayabilmek adına hassasiyetle konuya yaklaşmak, yeni bir düzen getirmek isteyebilirsin. Bekar olan başakların karşısına evliliği düşündürecek sürpriz bir ilişki fırsatı çıkabilir. İlişkileri net bir şekilde ilerleyen başakların artık ilişkilerini bir üst kademeye taşıma vakitleri gelmiştir.


Bu hafta Koç burcuna geçen Venüs’ün desteğiyle maddi anlamda oldukça rahatlayacağınız ve yeni işler, alanlar keşfedeceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ek işlerinizde veya onların getirilerinde artış yaşayabilir, aileden veya ortaklarınızdan maddi destekler alabilir, bununla da sadece alım gücünüzü değil kapasitenizi ve bakış açınızı da genişletebilirsiniz. Kendi kendinizi dürtülemek, harekete geçirmek, çekindiğiniz konuları gündeminize taşımak isteyebilirsiniz. Bunu yaptığınızda, eğer mantıklı bir yol haritasıyla da ilerlerseniz sonuç sizi memnun edebilir.

terazi burcu

Terazi burcu 20 – 26 Şubat 2023 haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu hafta yeni bir düzen ve yeni bir çalışma ortamına giriyorsunuz. Bu dönem enerjiniz yüksek olacak. Özellikle kariyer anlamında ve evle ilgili olan konularda değişim ve dönüşüm arifesindesiniz diyebiliriz. Aşk hayatınızın canlandığı, enerjinizin yükseldiği zamanlar. Ayrıca ödemelerle ilgili zorlanmalar yaşasanız da önümüzdeki ay itibariyle işlerinizin kolaylaştığını görebilirsiniz.

20 Şubat’ta gerçekleşecek yeniay sizin 6. evinizde gerçekleşecek. Günlük işleriniz ve gündelik rutininizde önemli yer tutan olaylar, ofis ortamınız ve iş arkadaşlarınızla ilişkileriniz, evcil hayvanlarınız, beslenme düzeniniz, diyetiniz, sağlığınız, hizmet aldığınız veya verdiğiniz kişiler gibi konular aktif olacak. Ast üst ilişkileri ve ofis ortamındaki arkadaşlarınızla aranızda güç dengeleri yer değiştirebilir.

Sağlığınızla ilgili minik bir check-up yaptırmak gerekebilir veya sağlığınızla ilgili beslenmenize dikkat etmenizi gerektirecek durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle zehirlenme durumuna karşı teminkinli ve dikkatli olmalısınız. Ayrıca gündelik yaşamınızı etkileyen değişimler söz konusu olabilir. Ofis yeri değişimi, yeni çalışma arkadaşlarınızın aranıza katılması gibi etkenler de gündem maddeleri arasında. Varsa bir evcil hayvan edinmek isteyebilirsiniz. Onların bakımı ile ilgili yeni bir karar alabilirsiniz.

Mevcut ilişkimizde heyecanın, eğlencenin ama aynı zamanda gerilimin de artabileceği bir dönem. Partnerimizle aramızda ego çatışmaları yaşanabilir, birbirimize karşı agresif ve kırıcı davranabiliriz. Öte yandan bu dönemde hayatımıza aniden yeni birisi de girebilir. Karşımızdaki kişilere karşı daha uzlaşmacı olmaya çalışmalıyız. Medeni durumunuzu değiştirmek adına adımlar atabilir, mevcut ilişkilerinizdeki pürüzleri çözmeye başlayabilirsiniz. Yapılması gerekeni yapmak için beklememek size avantaj sağlayabilir.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 20 – 26 Şubat 2023 haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Bu hafta aşk hayatınız, çocuklarınız, hobileriniz ve sosyal hayatınız gündemde olacak. İlişkinde revize etmen gereken konuların olduğunu fark edebilirsin. Duygusal olarak kendini oldukça yoğun hissedebilir, bazı iletişim eksikliklerinden dolayı dağılıyormuş hissine kapılabilirsin. Sanatsal ve yaratıcılık gerektiren konulara odaklanmakta zorluk yaşayabilir, revize etmen gereken detaylar olduğunu fark edebilirsin. Sosyal çevren veya arkadaş gruplarınla ilgili organizasyonlar için harekete geçmek isteyebileceğin bir dönemdesin.

Bu yeniay sizin 5.eviniz ve buradaki konuları gündemde tutacak. Aşkta yenilenme ve tazelenme dönemi sizlere kapılarını açıyor. Yeni bir aşkın habercisi ve çok romantik, masallardan çıkıp gelen bir kahraman bile olabilir. İçinizi ısıtan romantik gündemler hayatınıza damgasını vuracak gibi görünüyor. Bekar olanlara evlilik teklifi veya ruh eşi ile karşılaşma, evli olanların ise çocuk haberleriyle mutlu olabilecekleri bir zaman dilimi. Ayrıca bu dönem iş değiştirme konuları, aile büyükleri ile ilgilenme ve evle ilgili sıkıntılarla ilgilenme konuları gündeme gelebilir.

Belirsiz aşk hikâyelerinizde artık sona gelinmiş olabilir; siz bu belirsizlikten sıkılıp geçmiş olayları yaşamamak adına nokta koyabilirsiniz. Çünkü zaten yeni fırsatlar kapıda. Hamilelik doğum gibi konularda şansını denemek isteyenler çocuk sahibi olabilirler. Ne olursa olsun bu yeniay sizin keyfinizi yerine getirecek ve keyifli haberler alacaksınız. İçinizde çocuksu bir sevince yer vereceksiniz. Parasal konularda bir iyileşme veya yeni kazanım alanları yakalayabilirsiniz.

Ayrıca bu hafta Koç burcuna geçen Venüs; çalışma koşullarımızı, iş yerimiz, sağlığımız ve günlük rutinlerimizle ilgili konuları ön plana çıkarıyor. Hem sorumluluklarınız hem çevreniz hem de gelirinizde iyileşmeler sözkonusu olabilir. İş ortamında eğlenceli ve dinamik bir rekabet ortamı oluşabilir. Kendimizi kanıtlamak için birçok projenin sorumluluğunu aynı anda üstlenebilir, daha sonra yorgunluktan kendimizi tükenmiş hissedebiliriz. Sağlığımız için tempomuzu biraz azaltmakta yarar var. Ani ve hızlı hareketlerle birtakım kazalarla karşılaşabileceğiniz için dikkatli olmanızda fayda var.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 20 – 26 Şubat 2023 haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Ev kurma, yeni bir iş başlangıcı peşinde olabilirsiniz. Bu başlangıçlarla birlikte hayatınızda ekstra gelirler elde etmek istiyor olabilirsiniz. Yalnız kararlarınızı doğru ve sezgisel olarak vermekte fayda var. O yüzden seçeneklerinizi iyi değerlendirip en doğru şekilde harekete geçme zamanları. Maddi konularda oldukça şanslısınız, hem aileden hem de kendi çabalarınızın neticelerinden destekler alabilirsiniz. Hakkınız olan size geliyor.

Bu hafta gerçekleşecek yeniay 4. evinizdeki konuları gündemde tutacak. Ev alım satımı, ailevi konularınız, babanızla ilgili konular ve sorunlar, gayrimenkulleriniz, içsel dünyanız gibi konular gündeminizde yerini alıyor. Satmak istediğiniz evinizi biraz piyasa fiyatının altına satmak zorunda kalabilirsiniz veya ev sahibinizin bir talebi yeni bir ev bulmanıza neden olabilir.

Aile içinde bir takım güç dengelerinin değişeceği, sizin öncelik alacağınız bir sürece giriş yapıyorsunuz. Baba rolünü ailede oynamak durumunda kalabilirsiniz. Parasal konularınızda artık güven hissetmek isteyeceğiniz ve para kazanacağınız da bir döneme gireceksiniz. Ev kurma, taşıma ve yeni heyecanlara yelken açabilirsiniz. Evinizde de yenilenme enerjileri mevcut; tadilat, yer değiştirme vs gibi.

20 Şubat’ta Koç burcuna geçen Venüs; aşk, çocuklar, hobilerle ilgili konuları ön plana çıkarıyor. Özellikle aşk ilişkileri açısından çok hareketli bir döneme giriyoruz. İlişkimiz yoksa, bir yıldırım aşkı söz konusu olabilir. İlişkimiz varsa, partnerimizle çok tartışacağımız ancak aynı zamanda birlikte çok da eğleneceğimiz bir döneme giriyoruz. Yeteneklerinizin farkına varmakla kalmayıp bunları uygulamaya geçirebilirsiniz. Bu sayede gelirinizi ve çevrenizi de geliştireceğiniz için yatırım yapmak, paranızı değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yeni bir hobi edinebilir, sevdiklerimizle spor aktivitelerine katılabiliriz.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 20 – 26 Şubat 2023 haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu yılın belki de en güzel Yeni Ayı sizi sizin için gerçekleşiyor. Özellikle iş hayatınızla ilgili alacağınız olumlu gelişmeler, yeni bir iş veya kardeş, yakın çevre ile ilgili güzel başlangıçların da müjdecisi. Bir tatile çıkabilir veya yeni bir imza atabilirsiniz. Netice itibari ile sizin için güzel dönemler. Aynı zamanda eski sizi bırakıyor ve daha iyi olanı seçiyorsunuz. Ayrıca önümüzdeki ilerleyen günlerde finansal anlamda daha rahatlayacağınız ve şansı yakalayacağınız zamanlar geliyor.

20 Şubat’ta gerçekleşecek ve etkisi 2 hafta sürecek Yeniay sizin 3’üncü eviniz ve buradaki konuları gündeme getirecek. Öğrenmek, keşfetmek, seyahatler, kardeşler, ilan etmek, duyurmak, medya, yayıncılık, pazarlama ve satış, sözel ifade yeteneğini kullanmak, yazmak, bilgi paylaşımı gibi konularda aktif bir dönem ve yeni avantajların karşınıza çıkacağını gösteriyor. Burada kendinize yeni bir iş alanı yaratabilirsiniz. Pazarlama ve satış faaliyetlerinizde göz dolduracağa benziyorsunuz. Araç ve diğer ulaşım cihazlarınızla ilgili yeni bir dönem başlayabilir sizler için; araç yenileme, son model akıllı telefon edinme gibi konular gündem yaratabilir.

Bu dönemde yakın seyahatler yapıp ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. veya yakın çevrenizden destekler alıp seyahat planlarına dahil olabilirsiniz, bu size iyi gelecek. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi yazmanız, belki bir günlük tutmanız size iyi gelebilir. Kardeşlerinizle ilişkilerinizde birbirinizi daha iyi ifade edebilirisiniz. Yeni bir eğitim programı oluşturabilir, kendinizi geliştirmek adına bu doğrultuda bir adım atmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca Venüs’ün de etkisiyle evimizde hareketli günler geçireceğimiz bir dönemde olacağız. Ailemiz ile bir araya gelebilir, çok sayıda misafir ağırlayabiliriz. Aile büyükleri ile tartışmaktan kaçınmamızda yarar var. Bu dönemde evi güzelleştirmek için büyük bir hevesle kolları sıvayabiliriz. ev sahibi olmak ve evlenmekle ilgili düşüncelerinizi hızlıca ve keyifli bir şekilde uygulamanızı sağlayabilir. Maddi birikimlerinizi bu yönde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Neye ne kadar bütçe ayırdığınızı bilerek ilerlediğinizde olumsuz sürprizlerle karşılaşma ihtimaliniz de düşebilir. Sonradan pişman olmamak için bütçemizin sınırlarını iyi bilmemiz gerekmektedir.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 20 – 26 Şubat 2023 haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Finansal anlamda şanslı olacağınız bir dönemin içinde olacaksınız. Bununla birlikte enerjiniz yükseliyor ve olumlu anlamda gerek bilinçaltınızda gerek dış görünüşünüzde yeni bir dönemin içine giriyorsunuz. Sizin için oldukça enerji yüklü, fırsat dolu yeni bir dönem başlıyor. Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz güçlenebilir. Kardeşleriniz ve ailenizin diğer üyeleriyle bir araya gelebilir, problem gördüğünüz noktaları çözebilir ve birlikte yapacağınız kısa seyahatleri planlayabilirsiniz.

20 Şubat’ta gerçekleşecek Yeniay sizlerin 2’nci evinizde olacak. Kazandığınız, emek vererek çalışıp ürettiğiniz ve gelir elde ettiğiniz finansal akışlarınızda yeni bir dönem sizler için kapılarını açıyor olacak. Yöneticilerinizin desteğini görebilirsiniz. Yeni bir gelir gider dengesi oluşturacaksınız. Girişimlerinizle ilgili beklediğiniz fırsatların ayağınıza gelmesiyle rahatlıkla borçlanabileceksiniz. Yeni bir proje gündemde olabilir o yüzden buradan sağlayacağınız yararlarla güzel bir yatırım fırsatı da oluşturabilirsiniz. Ne olursa olsun bu dönemde elinizdeki parasal akış artış gösterecek, kendinizi daha olumlu ve rahat hissedeceksiniz.

Aşk hayatınızda bazı önemli kararlar alma aşamasında hissedebilirsiniz kendinizi. Aklınızda çözemediğiniz soru işaretleri geleceğe dair kararlarınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Ailevi sorunlarınızla ilgili aklınızdaki çözümleri hayatınıza uyarlamak isteyebilir, bu anlamda büyüklerinizin yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Gayrimenkuller ve ev alım satımı gibi konularda efor harcayacağınız bir dönem. Maddi ve finansal konularda bazı sorumluluklar içinde olabilir, olduğundan daha fazla emek sarf edebilirsiniz.

Bu dönemde, yakın çevremiz, komşularımızı, kardeşler ve akrabalarımız ile sık sık bir araya gelebilir, tartışmalar yaşayabiliriz. İletişim tarzımız fazla direkt ve sert bulunabilir. Yeni bir alanda eğitime başlamanın tam zamanıdır. Eğitim veya iş amaçlı ani kısa yolculuklar yapmamız gerekebilir. Koç burcuna geçen Venüs’ün desteğiyle kendinizi ve projelerinizi anlatmaktan ziyade uygulamaya geçebileceğiniz bir dönem başlıyor. İş başvuruları, kendi işiniz ve alanınızla ilgili çalışmalar, bunları destekleyecek eğitim ve ortaklık faaliyetleri gündeminizde önemli yer tutabilir. Resmi işlemleriniz varsa sonuçlandırabilir, yeni başvurularda bulunabilirsiniz.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 20 – 26 Şubat 2023 haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Yeni haftaya sizin burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay ile başlıyoruz. Şansınızın yükseldiği, arzu ettiğiniz konulardan yana bolluk ve bereketi deneyimlediğiniz, ikili ilişkilerinizde yeni bir dönemin başlayacağını bir hafta. Aynı zamanda hayallerinizi de gerçekleştirip elle tutulur gözle görülür bir hale dönüştürdüğünüz zamanlar. Bu dönem kendinizi sıkmayın, darlamayın. Her şeyi akışına bırakın.

Hayatınızla ilgili yeni adımlar ve yeni soluklara hazır mısınız? Yeni bir ortamda bulunmak, belki de kimliğinizi ve kişiliğinizi yeni ortamlarda göstermek ve ifade etmek için harika bir dönem. Dış görüntünüzün de tamamen farklı bir görünüm kazandığı bu süreçte ışıl ışıl parlayacaksınız. İlişkilerinizden yana güzel destekler bulup hayatınızda yeni ivmeler kazanmanız sizi mutlu edecek. Ayrıca ikili ilişkileriniz ve evlilikle planlarınız gündemde olacak.

Hayatınızla ilgili inisiyatif alıp kendinizi ifade etmenin zamanı. Kendi haklılığınızı sorgulamak yerine olaylara daha esnek bakmalısınız. Haklı olmak mı, mutlu olmak mı? Bunun bir kararını vermelisiniz. Bazen hayat çok acıtır bazen de çok güldürür. Önemli olan bizim hayata bakış açımızdır. Hayata hangi açıdan bakarsak hep o tarafını görürüz. Biraz da karşı taraftan bakalım. Empati yapın. O zaman hiç görmediğiniz şeylerin farkına varacaksınız.


Ayrıca bu hafta Venüs’ün Koç burcundaki seyahatine başlamasıyla ekonomik açıdan verimli ve hızlı sonuçlar aldığınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Daha önceki yatırımlarınızdan dönüşler alabilir, alacaklarınızı tahsil edebilir, buradan elde ettiğiniz gelirle almayı düşündüğünüz eşyalar veya gayrimenkulleri araştırmaya başlayabilirsiniz. Kendimizi şanslı hissedebilir, normalde almayacağımız riskleri almaya karar verebiliriz. Yeni bir yatırım yapabilir, yeni bir girişime adım atabiliriz. Parasal açıdan şanslıyız ancak paranın geldiği gibi gidebileceğini unutmamalıyız.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.