Astroloji: 27 Şubat – 5 Mart haftalık burç yorumları

Astroloji: 27 Şubat – 5 Mart haftalık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

haftalık burç yorumları

Astroloji: 27 Şubat – 5 Mart haftalık burç yorumları. 27 Şubat, 28 Şubat, 1 Mart, 2 Mart, 3 Mart, 4 Mart ve 5 Mart tarihlerinde burçları neler bekliyor?

Haftanın genel etkiler: Bu hafta Merkür Balık burcuna geçiyor. Son burç olan Balık burcunda transitini tamamlayan Merkür aynı zamanda bir döngüsünün de sonuna geliyor. Yani bir Merkür yılı bitiyor. Bu transiti en olumlu şekilde kullanmanın yolu başlayan planları veya işleri tamamlamaktır. Yeni iş veya planlara başlamak için Merkür’ün Koç burcuna geçeceği 19 Mart tarihini beklemenizde fayda var. Bu süreçte can sıkıntınızı, derinlere dalıp gitmeyi, sebepsiz moral çöküşü ve ağlama krizlerini, ortada neden yokken depresyondaymış gibi hissetmeyi önlemek zordur. Elinizdeki tek güvenilir malzeme sezgilerinizdir. İç sesinizi dinleyin ve sezgilerinize güvenin.


Burçlara göre haftanın tavsiyeleri yazının sonunda

Burç yorumları:

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

koç burcu

Koç burcu 27 Şubat – 5 Mart 2023 haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu hafta biraz huzursuz ve harekete geçmek için istekli hissedebilirsiniz. Yeni projelere başlamak ve kişisel hedeflerinizde ilerleme kaydetmek için can atacaksınız. Haritanızdaki gezegensel hizalanma, bunun bazı riskler almak ve kendinizi konfor alanınızın dışına itmek için harika bir zaman olduğunu gösteriyor. Ancak, olaylara çok hızlı girmemeye, acele etmemeye özellikle dikkat edin.

Herhangi bir büyük hamle yapmadan önce planlamak ve strateji oluşturmak için biraz zaman ayırın. Romantik cephede, farklı seçenekler arasında biraz çelişkili veya parçalanmış hissedebilirsiniz. İçgüdülerinize güvenin ve gerçek duygularınızı ifade etmekten korkmayın. Kendinize olan güveniniz ve karizmanız bu hafta yüksek olacak ve başkaları üzerinde güçlü bir izlenim bırakabileceksiniz.

Mental anlamda kendinizi daha derin düşüncelere sardığınız bir sürecin içerisine girebilirsiniz. Belki bir seyahatten dönüş yapıyorsunuz ya da seyahate çıkıyorsunuz. Bu sizi oldukça etkilemiş olabilir. Özellikle finansal açıdan bu zaman dilimlerinde maddi ve manevi anlamda enerjinizi düşürmeniz olası. Deneyimlerinizden yola çıkarak analizler yapabilirsiniz. Objektif olmakta fayda var. 19 Mart tarihine kadar olan süreç sizi biraz aşağıya çekecektir. Fakat sonrasında daha iyi bir döneme gireceksiniz.

boğa burcu

Boğa burcu 27 Şubat – 5 Mart 2023 haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta kendinizi her zamankinden biraz daha duygusal ve hassas hissedebilirsiniz. Kendinizi geçmiş anılarda yaşarken veya daha basit zamanlar için nostaljik hissederken bulabilirsiniz. Duygularınızı yansıtmak ve içsel benliğinizle bağlantı kurmak için biraz zaman ayırın. Kişisel bakıma odaklanmak ve sevdiklerinizle ilişkilerinizi beslemek için harika bir zaman.

Kariyer cephesinde, bazı beklenmedik engellerle veya aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Bu zorlukların cesaretinizi kırmasına izin vermeyin – odaklanın ve çok çalışmaya devam edin. Uzun vadede sıkı çalışmanızın karşılığını alacaksınız. Gönül meselelerinde, kendinizi biraz alışılmadık veya her zamanki tipinizden farklı birine doğru çekilmiş bulabilirsiniz.

2 Mart’ta Balık burcuna geçiş yapan Merkür ile birlikte seyahat alanınız tetikleniyor. Dostlarınız, arkadaşlarınız sevdikleriniz ile beraber olup seyahate çıkma zamanları. Keyfini süreceğiniz, kendinizi iyi hissedeceğiniz, enerjinizin yükseleceği zamanlar. Grup çalışmalarında başarılar ve tatil, keyif sizi bekliyor.

ikizler burcu

İkizler burcu 27 Şubat – 5 Mart 2023 haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta sosyalleşmek ve başkalarıyla bağlantı kurmak için güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz. Zekanız ve çekiciliğiniz tüm hızıyla devam edecek ve yeni arkadaşlar edinmek ve yeni deneyimler keşfetmek için harika zaman geçireceksiniz. Bu, networking kurmak ve sosyal çevrenizi genişletmek için harika bir zamandır.

Kariyer cephesinde, bazı beklenmedik fırsatlar veya zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Yeni fikirlere açık olun ve bazı riskler almaya istekli olun. Sonunda neyin işe yarayıp yaramadığını görebileceksiniz. Gönül meselelerinde ise kendinizi normalden daha maceracı hissedebilirsiniz. Heyecan verici ve spontane birine ilgi duyabilirsiniz, ancak herhangi bir şeye çok hızlı girmemeye dikkat edin.

2 Mart itibariyle kariyer alanınıza geçiş yapan bir Merkür var. Bu da size yeni fırsatları, iş fırsatlarını ve kariyerle ilgili yeni sözleşmeleri önünüze getirebilir. Yeni bir sektöre girmeyi planlıyor olabilirsiniz. Ayrıca iş seyahatleri de söz konusu. Fakat bu sürecin özellikle iş ve ev açısından dengenizi bozması mümkün, dikkat.

yengeç burcu

Yengeç burcu 27 Şubat – 5 Mart 2023 haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu hafta profesyonel yaşamınızda bir başarı ve tatmin duygusu yaşamanız muhtemeldir. İlerleme kaydettiğinizi ve sıkı çalışmanızın karşılığını aldığınızı hissedebilirsiniz. Ancak, beklenmedik harcamalar olabileceğinden mali durumunuz konusunda dikkatli olmanızda fayda var.

Bu hafta para konusunda daha dikkatli olmanız gerekecek. Ruh hali değişimleri ve duygusal patlamalar olabilir. Sevdiklerinizle herhangi bir yanlış anlaşılmayı önlemek için sözlerinize ve eylemlerinize dikkat etmeniz önemlidir. Sosyal hayatınız da hareketli olacak, yeni insanlarla tanışma ve yeni ilişkiler kurma fırsatınız olacak.

Yüksek eğitim, uluslararası konular ile ilgili yeni bir sürecin içerisine giriyorsunuz ve bu süreç size ilerleyen zamanlarda artı bir değer katacaktır. Hem kariyerinizde hem de bulunduğunuz grup çalışmalarında enerjinizi yükseltecek. 2 Mart ile 19 Mart tarihleri arasında yapacağınız projeler, eğitim çalışmaları size kariyer anlamında güzel gelişmeleri müjdeliyor.

aslan burcu

Aslan burcu 27 Şubat – 5 Mart 2023 haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta kişisel ve profesyonel yaşamınızda artık nihayet pozitif enerjiler yaşamaya başlıyorsunuz. Kendinizi daha güvenli ve kendinden emin hissedeceksiniz, bu da hedeflerinize ulaşmanız konusunda sizi motive edecektir. Sıkı çalışmanız takdir edilecektir. Üstlerinizden takdir ve övgüler alabilirsiniz. Yaptığınız işlerin karşılığını alabilirsiniz.

Uzun vadede kariyeriniz için faydalı olacak yeni insanlarla tanışma ve yeni bağlantılar kurma fırsatına da sahip olacaksınız. Kişisel cephede, ilişkilerinizde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Herhangi bir yanlış anlaşılmayı önlemek için etkili iletişim kurmak ve duygularınızı ifade etmek önemlidir. Sağlık açısından, zihinsel ve duygusal sağlığınıza dikkat ettiğinizden emin olun.

2 Mart’ta Balık burcuna geçiş yapacak Merkür’ün etkisi ile ödemeler alanınız ve başkalarından elde ettiğiniz gelirler konusunda yeni bir sürecin içerisine giriyorsunuz. Belki bir anlaşma, sözleşme, nafaka ilerleyen süreçte söz konusu olabilir. Artı değer katması ya da tam tersi ekstra masraflar çıkarması doğum haritanızın niteliğine bağlı olarak değişir. Eğer ki Toprak ve Su ağırlıklı bir Aslan burcuysanız sürpriz miras ve para konuları söz konusu. Ateş ve Hava ağırlıklı iseniz ekstra masraflar, kredi, giderlerde artışı getirebilir.

başak burcu

Başak burcu 27 Şubat – 5 Mart 2023 haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Bu hafta kariyerinizin ön saflarında olacaksınız. Tüm sıkı çalışmanız ve azminiz için ödüllendirileceksiniz. İş yerinde veya topluluğunuzda liderlik rolü üstlenmeniz için bir fırsat olacaktır. Çevrenizdekiler tarafından bir rol model olarak görüleceksiniz. Ancak, bu yeni keşfedilen sorumluluk strese ve kaygıya yol açabilir.


Zihinsel ve duygusal sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Kendinizi yeniden canlandırmak ve toparlamak için biraz mola verdiğinizden emin olun. Kişisel yaşamınızda, kendinizi yeni bir romantik ilgiye kapılmış bulabilirsiniz. Bu, uzun vadeli bir ilişkiye yol açabilir, bu yüzden o kişiyi tanımak için yeterince zaman ayırdığınızdan emin olun.

Size iyi gelecek bir sürecin arifesindesiniz. Bu süreç içerisinde hayatınızda yeni sözleşmeler, imzalar atmanız mümkün. İkili ilişkilerinizi yeni bir safhaya taşıyacak bir imza ya da yeni iş alanında bir sözleşme, anlaşmaya dair imza muhtemel. Bu yeni bir pozisyon ya da yeni bir iş kurma yolunda yaşanabilir. 2 Mart ile 19 Mart tarihleri arasında size kariyerinizde yükselişleri getirecektir.

terazi burcu

Terazi burcu 27 Şubat – 5 Mart 2023 haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu hafta sizin için kişisel gelişim odaklı olacak. Genel refahınızı iyileştirmek için günlük rutininizde veya yaşam tarzınızda bazı değişiklikler yapma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu, yeni bir egzersiz rutini başlatmayı veya daha sağlıklı bir diyet benimsemeyi içerebilir. Kariyeriniz de aklınızın ön saflarında olabilir.

Yeni bir iş veya terfi düşünüyor olabilirsiniz. Herhangi bir büyük karar vermeden önce tüm artıları ve eksileri tarttığınızdan emin olun. Kişisel yaşamınızda, kendinizi her zamankinden daha içe dönük hissedebilirsiniz. Bu, geçmiş deneyimlerinizi ve bunların sizi bugün olduğunuz kişiye nasıl dönüştürdüğünü yansıtmak için iyi bir zamandır.

2 Mart’ta Balık burcuna geçiş yapacak olan Merkür ile birlikte yeni bir düzene geçebilmek adına zihinsel olarak kendinizi hazırlıyorsunuz. Çalışma ortamınız, hayatınızla ilgili yeni bir program, beslenme sistemi gibi konular söz konusu olabilir. Aynı zamanda beklenmedik şekilde evcil hayvanınız ile ilgili sorunlar çıkması olası, dikkat!

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 27 Şubat – 5 Mart 2023 haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Bu hafta kendinizi her zamankinden daha sosyal hissedebilir ve başkalarının arkadaşlığını özleyebilirsiniz. Eski arkadaşlarla yeniden bağlantı kurmak veya yeni arkadaşlar edinmek için harika bir zaman. Kariyerinizde kendinizi durgun veya tatminsiz hissediyor olabilirsiniz. Kariyerinizde veya işinizde bir değişiklik yapmayı düşünüyor olabilirsiniz, ancak önemli kararlar vermeden önce tüm artıları ve eksileri gözden geçirdiğinizden emin olun.

Özel hayatınız da değişim içinde olabilir. Yeni bir romantik ilişki düşünüyor veya mevcut bir ilişkiyi onarmaya çalışıyor olabilirsiniz. Herhangi bir yanlış anlaşılmayı önlemek için partnerinizle açık ve dürüst bir şekilde iletişim kurduğunuzdan emin olun. Bu zamanı başkalarıyla bağlantı kurmak ve etrafınızdakilerle bağlarınızı güçlendirmek için kullanmanızı tavsiye ederiz.

2 Mart’ta Balık burcunda transit yapmaya başlayacak Merkür ile birlikte aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler ve yeni açılımlar gerçekleşirken, evli olanlar bir çocuk haberi ile sevinebilir. Sürpriz bir tatil fırsatı ve ekstra kazançlar bu ay mümkün. 19 Mart’a kadar borsa gibi konularda sürpriz kazançlar elde etmeniz de olası. Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. 🙂

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 27 Şubat – 5 Mart 2023 haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Bu hafta tamamen kişisel bakımla ilgili. Sadece fiziksel değil, ruhsal olarak da kendinize vakit ayırma zamanı. Kendi ihtiyaçlarınızı ihmal ediyor ve başkalarına çok fazla odaklanıyor olabilirsiniz, ancak yeniden şarj olmak ve kendi iyiliğinize odaklanmak için kendinize biraz zaman ayırmanız oldukça önemlidir.

Bir yaratıcı enerji dalgalanması yaşayabilirsiniz, bu nedenle bu zamanı size neşe getiren yeni hobiler veya ilgi alanları keşfetmek için kullanın. İlişkiler açısından, iletişim bu hafta biraz sert olabilir, bu yüzden sabırlı olun ve tepki vermeden önce başkalarının bakış açılarını dinlemeye çalışın. Sezgilerinize, iç sesinize güvenin ve bu zor kararlar vermek anlamına gelse bile kararlı olmaya çalışın. Küçük yaralanmalara eğilimli olabileceğiniz için sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.

2 Mart itibariyle Balık burcuna geçiş yapacak Merkür ile birlikte ev, yuva teması ve aile büyükleri ile ilgili gelişmeler yaşamanız olası. Aynı zamanda seyahatler ve sürpriz gelişmeler de söz konusu. Eve alacağınız elektronik araçlar olabildiği gibi aynı zamanda kariyeriniz ile ilgili yeni bir sürecin de eşiğinde olabilirsiniz. Bu süreçte mümkünse aile ve iş hayatını dengede tutmanızda fayda var. Aracınız var ise bir takım tadilat vb. problemlerle karşılaşmanız muhtemeldir.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 27 Şubat – 5 Mart 2023 haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu hafta kendinizi biraz huzursuz hissedebilir ve değişiklik ararken bulabilirsiniz. Topraklanmış kalmak ve herhangi bir büyük karar vermeden önce düşünmek önemlidir. Ayrıca bazı beklenmedik finansal aksilikler yaşayabilirsiniz, bu nedenle bütçenizi gözden geçirmenin ve gerekli ayarlamaları yapmanın tam zamanı.

İlişkilerde iletişim gergin olabilir, ancak bunun tartışmalara dönüşmesine izin vermeyin. Bunun yerine, ortak bir zemin bulmaya ve gerektiğinde uzlaşmaya odaklanın. Çocuklarınızla daha fazla zaman geçirmeye çalışın. Zihninizi temizlemenize ve iç huzuru bulmanıza yardımcı olması için kendi kendine düşünmeye biraz zaman ayırın.

Yakın kardeşler ve iş hayatınız ile ilgili mental anlamda güçlendiğiniz, kendinizi daha iyi hissettiğiniz bir sürecin içerisindesiniz. Belki uzun zamandan beri sizi yoran ailevi konular ya da iş konuları ile ilgili çözüme ulaşacağınız bir süreç. Aile ve kardeşlerinizden yana destek almanız olası. İşinize kendinizi iyi şekilde odaklanırsanız bu alanda daha rahat bir süreci deneyimleyeceksiniz, bu da 2 Mart ile 19 Mart arası enerjinizi iyi şekilde yükseltecektir.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 27 Şubat – 5 Mart 2023 haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu hafta tamamen sizin için networking kurma ve sosyalleşme ile ilgili. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek yeni insanlarla tanışabilirsiniz, bu nedenle yeni fırsatlara ve işbirliklerine açık olun. Ayrıca kariyerinize odaklanmak ve yeni projeler veya sorumluluklar üstlenmek için iyi bir zaman.

Kişisel ilişkilerinizde biraz gerginlik yaşayabilirsiniz, ancak yanlış anlamaları önlemek için sakin kalmaya ve açık bir şekilde iletişim kurmaya çalışın. Yeterince dinlenerek ve egzersiz yaparak fiziksel sağlığınıza özen gösterin ve duygusal sağlığınızı da ihmal etmeyin. Bu, büyüme ve kendini geliştirme zamanıdır.

Finansal anlamda yeni kaynaklar, ek gelirler elde edebileceğiniz, kendi yeteneklerinizin farkına varacağınız bir sürecin içerisine giriyorsunuz. Bu da sizin enerjinizi oldukça yükseltecek. Dolayısıyla ek gelir fırsatları ve beklenmedik kazanç fırsatları, sözleşmeler yapacağınız zamanlardır diyebiliriz.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 27 Şubat – 5 Mart 2023 haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Bu hafta kendinizi biraz bunalmış hissedebilir ve kendinize biraz zaman ayırmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Dinlenmek ve yeniden şarj olmak için biraz zaman ayırın ve olağan sorumluluklarınıza ara verdiğiniz için kendinizi suçlu hissetmeyin. Bazı finansal sorunlar yaşayabilirsiniz, ancak bunların sizi üzmesine izin vermeyin. Bunun yerine, gelir elde etmenin ve tasarruf etmenin yeni yollarını bulmaya odaklanın.

İlişkilerde iletişim gergin olabilir, bu nedenle başkalarının bakış açılarını dinlemeye çalışın ve yanlış anlaşılmalara karşı sabırlı olun. Bu, kişisel bakım ve derinlemesine düşünme zamanıdır, bu nedenle iç huzuru ve netliği bulmak için bundan yararlanın.


2 Mart’ta sizin burcunuza giriş yapacak Merkür ile birlikte araç sahibi olabilirsiniz, tatile çıkabilirsiniz, yeni bir sözleşmeye imza atabilir ya da kendinizle ilgili bir takım yeniliklere karar verebilirsiniz. Bu dönem sizin için şanslı ve güzel bir dönem. Sevdikleriniz, uzaktan akrabalarınız ziyarete gelebilir. Aynı zamanda yakın bir arkadaşınızı ziyaret etmeniz ve ondan güzel destekler almanız da olası. 19 Mart’a kadar olan bu dönemi iyi değerlendirmenizde fayda var.

Burçlara göre haftanın tavsiyeleri:

 • Koç burcu: Acele etmeyin
 • Boğa burcu: İç benliğinizle bağlantı kurun
 • İkizler burcu: Yeni fikirlere açık olun
 • Yengeç burcu: Sözlerinize dikkat edin
 • Aslan burcu: Etkili iletişim kurun
 • Başak burcu: Akıl sağlığınızı izleyin
 • Terazi burcu: Kendinizi geliştirmeye odaklanın
 • Akrep burcu: Bağlarınızı güçlendirin
 • Yay burcu: Kendinize odaklanın
 • Oğlak burcu: Mali durumunuzu gözden geçirin
 • Kova burcu: İşbirliklerine dikkat edin
 • Balık burcu: İç huzuru keşfedin

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.