Astroloji: Şubat 2023 aylık burç yorumları

Astroloji: Şubat 2023 aylık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

şubat burç yorumları

Astroloji: Şubat 2023 aylık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık aylık, haftalık, günlük burç yorumları…

Şubat burç yorumları:

koç burcu

Koç burcu Şubat 2023 burç yorumları

Koç burç yorumları: Sosyal hayatın, aşk hayatın ya da varsa çocuklarınla ilgili konular ile geleceğe yönelik hedeflerin, beklentilerin arasında kendini bir ikilem içerisinde hissedebilirsin. Özellikle söz konusu aşk hayatın olduğunda duygularını coşkulu bir şekilde ortaya koyman mümkün. Çocuklarla ya da ailenle keyifli aktivitelerin olabilir. Yaşadığınız sorunlar varsa bunlara getireceğiniz yeni ve mantıklı çözümlerle yaklaşabilirsiniz. Özellikle alım satım işlerinde karşılaşacağınız durumlarda asıl önceliklerinizi belirleyerek harcama dengenizi yönetmenizde fayda var.


5 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Başkaları tarafından yeterince fark edilmediğini düşünen Koç burçları bu endişelerinden kurtulacak. Artık yaptıkları işlerin karşılığını aldıklarını ve takdir edildiklerini hissetmeye başlayacaklar. Sanatla yakından ilgili olan Koç burçları ise Dolunay, kendilerini ortaya koymak için büyük bir fırsat.

Dolunay aşkı karşınıza getirebilir. Bekarsanız girdiğiniz sosyal ortamlarda biriyle tanışabilir, arkadaşlarınız tarafından tanıştırabilir, bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa sosyal çevreniz sizi beslediği için sevdiğiniz insanla beraber güzel vakitler geçirebilirsiniz. Bu dönemde çevreniz ve özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi sağlamaya özen gösterin.

11 Şubat’ta Merkür Kova transiti başlıyor. Sosyal çevre, arkadaşlar, gruplarla ilgili konular ön plana çıkıyor. Sosyal çevremiz hareketlenebilir. Arkadaşlarımız ile iletişim trafiğimiz artabilir. Arkadaş gruplarımıza yeni insanlar katılabilir. Dostlarımızla keyifli organizasyonlara katılabiliriz. Aynı zamanda dernekler, vakıflar gibi kurumlar için çalışmaya başlayabilir, etkinlikler düzenleyebiliriz. Yaratıcı fikirlerimiz ile geleceğimiz hakkında yeni planlar da üretebiliriz. Yeni yatırım kaynakları bulabilir, çevrenizi değiştirebilir, mevcut bağlantı ve arkadaşlıklarınızı yeni kriterlere göre düzenleyebilirsiniz.

18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna geçiyor. Hazır senenin ilk çeyreğinin içindeyken kendi içine dönerek önünde uzanan koca seneye dair düşünmek, bir değerlendirme yapmak için muhteşem bir dönemdesin. Yılın bu döneminde hayatında bir şeyleri başlatmak, yeni bir girişim ortaya koymak yerine ilgili konular üzerinde derinleşmek üzere daha çok geri planda hazırlık yapmak ve bilgilerini pekiştirmek daha iyi olacaktır. Geçmişte gündemini meşgul etmiş bir konu tekrar önüne gelebilir. Sağlığına özen göstermekte fayda var. Bu süreçte meditasyon gibi çalışmalar yaparak kendinle baş başa kalmaya daha çok vakit ayırabilirsin.

20 Şubat’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay seni bilinçaltındaki bazı kalmış konular veya korkularınla karşı karşıya getirebilir. Karmaşık bir ruh hali içinde olabilir, kendi içine çekilmek isteyebilirsin. Rüyalarının oldukça hareketlendiği gözlemleyebilirsin. Sağlığın, iş ve çalışma ortamın veya günlük rutinlerinle ilgili bazı karışıklıklar yaşayabilirsin. Başkaları için fedakarlıkta bulunman gerekebilir, elinde olmayan koşullarla yüzleşebilirsin. Ruhsal çalışmalar yapmak için oldukça uygun bir dönemdesin.

boğa burcu

Boğa burcu Şubat 2023 burç yorumları

Boğa burç yorumları: Ev hayatın ile iş hayatın arasında denge kurmak konusunda ikilem yaşayabilirsin. Bu süreçte kendine dair iç gözlem yaparak duygularını, etrafındaki dünyaya yönelik sergilediğin tavırlarını gözden geçirmek isteyebilirsin. Diğer taraftan da evinde dikkat çekici yenilikler yapmaya yönelik girişimlerin olabilir. Bu süreçte ailenle ya da yakın çevrenle, sevdiğin arkadaşlarınla evinde keyifli vakitler geçirebilirsin.

5 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu süreçte kendinize dair iç gözlem yaparak duygularınızı, etrafınızdaki dünyaya yönelik sergilediğiniz tavırları gözden geçirmenizde fayda var. Diğer yandan da evinizde dikkat çekici yenilikler yapmaya yönelik girişimleriniz olabilir. Bu süreçte ailenizle veya yakın çevrenizle, sevdiğiniz arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Dolunay, aile hayatınızda önemli sorunları ortaya çıkarabilir veya bu alanlarınızda ani kararlar almak durumunda kalabilirsiniz veya bir haber duyabilirsiniz. Belki de iş yoğunluğunuz yüzünden ailenizi fazlasıyla ihmal ettiniz ve bu konuda hassaslıklarla karşılaşacaksınız. İş konularıyla ilgili pek çok gelişme yaşayabilirsiniz. Terfi söz konusu olabilir, yeni kazanç kapıları açılabilir, kariyer konusunda ilerleyebilir, sürpriz bir iş teklifi gelebilir. Stres yapmamaya dikkat edin.

11 Şubat’ta Merkür Kova transiti başlıyor. Kariyer ve iş hayatı ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Kariyerimiz ile ilgili yeni gelişmeler olabilir. Gelecek planlarımızı, kariyer hedeflerimizi tekrar gözden geçirip, cesaret ve özgüvenle gerekli değişiklikleri yapabileceğimiz bir dönemdeyiz. Üstlerimiz veya ebeveynlerimiz ile iletişimimiz artabilir, daha rahat, açık ve net diyalog kurabiliriz. Yaratıcı fikirlerimiz, üstlerimizin dikkatini çekebilir. Bugüne kadar çalıştığımız alanlardan farklı bir konuda proje üretmemiz istenebilir. Uygulama tarzınız, yeniliklere yer veriyor oluşunuz dikkatlerden kaçmayacağı için birlikte çalışmak istenilen kişiler arasında yerinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna geçiyor. Sosyal hayatın hareketleniyor. Tek başına vakit geçirmek için hiç uygun bir dönemde değilsin. Aksine bolca sosyal organizasyonlar içine katılmakta fayda var. Arkadaşlarından ya da bu kalabalıklar içinde hiç ummadığın anda karşılaşabileceğin kişilerden seni hayallerine götürebilecek destekler görebilir, onlar vesilesiyle çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsin. Ekip çalışmaları içinde lider tavrınla ön plana çıkabilirsin.

20 Şubat’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, sosyal çevren, gruplar ve gelecek beklentilerine dair gündemin olacağına işaret ediyor. İçinde bulunduğun arkadaş grupları, mesleki gruplarda yaratıcılığını sergileyebilir veya sosyal çevrende bir takım yardım çalışmaları için boy gösterebilirsin. İleriye dair hayallerin ve planlarında bazı ikilemler içerisinde kalabilir, yeniden düzenlemek ve gözden geçirmek isteyebilirsin. Ayrıca sanatsal bazı aktiviteler için hazırlıklar yapıyor olabilirsin.

ikizler burcu

İkizler burcu Şubat 2023 burç yorumları

İkizler burç yorumları: Yaşamında özellikle eğitsel konular ve yolculuklar ön plana çıkabilir. Kardeşlerinle ya da yakın çevrenle olan ilişkilerin hareketlilik kazanabilir. Bu ilişkilerin içerisinde açık ve direkt tavırlarınla kendini gösterebilirsin. Yaşam sevincinin yüksek olduğu bir dönemdesin. Etrafına sıcak ve neşeli bir hava yayman mümkün.

5 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Hayatınızda özellikle eğitim konuları ve yolculuklar ön plana çıkabilir. Kardeşlerinizle veya yakın çevrenizle olan ilişkileriniz hareketlilik kazanabilir. Bu ilişkilerin içerisinde açık ve direkt tavırlarınızla kendinizi gösterebilirsiniz. Yaşam sevincinizin yüksek olduğu bir olacaksınız. Etrafınıza sıcak ve neşeli bir hava yaymanız olası.

İşlerinizin yoğunluğu nedeniyle yakınınızdaki insanları ihmal edebilirsiniz. Bu konuda da bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Kafanız bu birkaç gün huzursuz çalışabilir veya siz akraba veya kardeşleriniz arasında dengeyi sağlamak için uğraşabilirsiniz. Egonuzu bu dönemde kontrol etmeye çalışın. Bu dönemde daha çok iş, kariyer, otorite figürleri, terfi, aile büyükleri ve prestij gibi konularla ilgilenebilirsiniz. İlerleyen günlerde enerji ve motivasyonunuz yükselecek. Kendinizi daha iyi ifade edebilir ve öne çıkmak isteyebilirsiniz.

11 Şubat’ta Merkür Kova transiti başlıyor. Eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşleri ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Kendimize geliştirmek amacıyla yeni eğitimler almak için uygun bir dönemdeyiz. Geleceğimiz ile ilgili önemli kararlar almak isteyebilir, bu doğrultuda yeni adımlar atabiliriz. Yurt dışı seyahatleri söz konusu olabilir ya da planları yapılabilir. Medya ya da sosyal medya ile ilgili bir iş fırsatı çıkabilir. Yabancı dil öğrenmek gibi bir amacımız varsa çok uygun bir dönemdeyiz.

18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna geçiyor. İş hayatın ön plana çıkıyor ya da sen iş hayatında parıldayıp göz önüne çıkıyorsun. Senin için ele aldığın çalışmalarda başarılı olmaya ve ilerlemeye açık bir dönem. Beklediğin bir terfi varsa bu dönemde onu alarak daha güçlü bir pozisyona geçiş yapabilirsin. Genel olarak hayatını ve geleceğe dair amaçlarını gözden geçirmek, üzerine düşünmek için uygun bir dönemdesin. Sadece iş ortamında dalgınlıklara ve aşırı hassas tavırlara dikkat etmekte fayda olabilir. Kariyer hayatımızı ilgilendiren konularda yaşanabilecek zorluklar, engellerle baş edebilmek için disiplinli çalışmamızda yarar var.

20 Şubat’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, kariyerin ve sosyal statünle ilgili gelişmeleri ön plana çıkarıyor. İş hayatında yeni bir başlangıç yapmak istesen de bir takım ikili durumlar içinde kalabilirsin. Hedeflerinde bazı değişiklikler yapman gerekebilir. Plan ve projelerini yeniden gözden geçirmek ve varsa eksiklikleri tamamlamak bu süreçte daha sağlıklı olacaktır. Eve veya aidiyetlere dair bazı konular gündeme gelebilir. Aile ve iş hayatı arasında bir denge oturtmak için uygun günlerdesin.

yengeç burcu

Yengeç burcu Şubat 2023 burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Yaşamında finansal konular ön plana çıkabilir. Kendini finansal anlamda güvencede hissetme ihtiyacının yükseldiği günlerden geçebilirsin. Para kazanma ya da harcamaya yönelik iddialı eğilimlerin olabileceği gibi, para kazanmaya dair alternatif projeler geliştirmen mümkün. Ancak bu süreçte risk alma kapasiten yüksek olabileceği için geleceğe yönelik bağlayıcı kararlar almaktan kaçınmakta fayda olabilir.

5 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Hayatınızda para konuları ön plana çıkabilir. Kendinizi finansal anlamda güvencede hissetme ihtiyacınızın yükseldiği günlerden geçebilirsiniz. Para kazanma veya harcamaya yönelik ciddi eğilimleriniz olabilir. Ama aynı zamanda para kazanmaya yönelik girişimler de mümkün. Bu süreçte risk alma kapasiteniz yüksek olabileceği için geleceğe yönelik bağlayıcı kararlar almaktan kaçınmakta fayda var.

Dolunay sizi para ve finansal konuları etkileyecek. Bu dönemde toplu ödemeler ve finansal planlar gündeme gelebilir. Bu konulardaki düzenlerini tamamen bozup yeni bir düzene geçmek isteyebilirler. Kariyerlerinde değişim yapmaya hazır olan Yengeç burçları ise araştırmaya yapmaya ve işleri hızlandırmaya başlayabilirler. Bu süreçte kendinizi daha iyi ifade edebilir, uzak çevrelerle daha çok iletişim halinde olabilirsiniz. Mahkeme sonuçları, ticaret, uçak seyahatleri, yabancılar, medya ve yayıncılık gibi konulara odaklanabilirsiniz.

11 Şubat’ta Merkür Kova transiti başlıyor. Finansal konular ön plana çıkıyor. Ortak kaynaklar, vergi, sigorta, miras, borçlar ve alacaklar gibi konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. Başvurduğumuz bir kredi onaylanabilir ya da bir burs başvurusu olumlu sonuçlanabilir. Prim, komisyon, nafaka gibi alanlarda sorunlarımız çözülebilir. Yeni bir yatırımla ilgilenmeye başlayabiliriz. Eşimizin, ailemizin, partnerimizin gelir kaynağı değişebilir. Artan sezgilerimiz maddi konularda doğru adımları atmamızı sağlayabilir.

18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna geçiyor. Bir konu hakkında kendini geliştirmek, daha da derinleşmek adına eğitim almak üzere yurtdışına seyahat organize etmek isteyebilirsin. Ancak dalgınlıklar ya da organizasyonda aksaklıklar olması ihtimaline karşılık seyahat planını Mart ayında hayata geçirmende fayda var. Yaşamına yön verebilecek, ruhsal gelişimine ve hayatı anlamana katkısı olabilecek yeni felsefelerle tanışman mümkün. Rutinin dışına çıkmak isteyebileceğin bir dönemdesin. İnancınızı pekiştiren, romantik hislerinizi uyandıran, sezgilerinizi güçlendiren Güneş, size uyumluluk, zarafet, ruhanilik ve hayatın zorlukları karşısında içsel bir dayanıklılık sağlar.

20 Şubat’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, akademik hayatın, yabancılar veya uluslararası konularla ilgili gündemin olacağına işaret ediyor. Görüşlerini ifade ederken bazı karışıklar ya da yanlış anlaşılmalar yaşayabilir, fikirlerini aktarmakta zorlanabilirsin. Yeni bir eğitime başlamak istiyorsan seçenekleri gözden geçirebilir veya kişisel gelişim çalışmalarına katılabilirsin. İnanç ve felsefeler üzerine derinlemesine araştırma yapabilirsin. Yakın çevren veya akrabalarınla ilgili bazı belirsizlik veya hassasiyetler gündemine gelebilir.

aslan burcu

Aslan burcu Şubat 2023 burç yorumları

Aslan burç yorumları: İkili ilişkilerin ve varsa evliliğin ön plana çıkıyor. Bir yanın kendini ön plana almak isterken, diğer yanın ikili ilişkilerine odaklanabilir. Bu ikilem içinde gidip gelirken kendini duygusal anlamda zaman zaman abartılı bir şekilde ifade edebilirsin. Genel anlamda yaşam sevincinin ve kendine olan güveninin yüksek olduğu bir zaman dilimindesin.

5 Şubat’ta sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay Aslan burçlarının kendilerini göstermeleri ve ışıldamaları için bir fırsat sunacak. Özellikle son 6 aydır üzerinde çalıştıkları konular ön planda olabilir, Aslan burçları başarılarıyla veya çabalarıyla takdir görebilir. Bu süreçte aşk hayatlarıyla ilgili bir sorgulama sürecine girebilirler. Aynı zamanda hayatlarındaki her şeyin sorunsuz ve kusursuz olması için uğraşmanın onları çok yorduğunu fark edebilirler.

Özel yaşantınızda hassas oluşumlar meydana gelebilir, hayatınızla ilgili konularda biraz zorlanarak kararlar alabilir ve kendi alanlarınızda sıkılgan olabilirsiniz. Uzun süredir birliktelik yaşayan Aslanlar için güzel bir evlilik teklifi gündeme gelebilir. Evlilik ve ilişkiler konusunda değişimler olabilecek bir dönem sizleri bekliyor. Bir yanınız kendinizi ön plana almak isterken, diğer yanınız ikili ilişkilerinize odaklanabilir. Bu ikilem içinde gidip gelirken kendinizi duygusal anlamda zaman zaman aşırı bir şekilde ifade edebilirsiniz.

11 Şubat’ta Merkür Kova transiti başlıyor. Evlilik ve ortaklık ilişkileri ön plana çıkıyor. Kalbimiz boşsa, bu süreçte hayatımıza sıra dışı, farklı bakış açısıyla dikkat çeken, zekasına hayran kalacağımız biri girebilir. Mevcut bir ilişkimiz varsa, bu dönemde ilişkiyi daha ciddi bir seviyeye taşıma konuları gündeme gelebilir, evlilik kelimesi sıkça telaffuz edilmeye başlanabilir. Eğer çalışıyorsak, yeni iş anlaşmaları yapmamız olasıdır. Yeni iş birlikleri yapmamız da söz konusu olabilir.

18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna geçiyor. Yaşamında ortaklaşa paylaşımlar, banka kredileri, vergiler, borç almak ya da vermek gibi konular ön plana çıkabilir. Bu konularla ilgili olarak bir başkasının yaşamında fark yaratıp, iyilik yapmak isterken kurban durumuna düşmemek adına fedakârca tutumlar izlerken dikkatli olmakta fayda var. Finansal anlamda almak ya da vermek yönünde eylemlerde bulunmadan önce etraflıca düşünmek gerekir. Parasal konularla alakalı sözgelimi mirasla alakalı bölüşümler veya bu yolla elde edilen gelirin pay edilmesi hususlarında hakkınızı mutlaka iyi gözetmelisiniz. Ticari konularda ve insanlarla olan bu türden alışverişlerde hesabınızı iyi yapınız. İlişki meselelerinde duygularınızı anlamayan, sizi fedakarlıkta bulunmaya sevkeden partnerinize karşı daha dikkatli olunuz.

20 Şubat’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, ortaklı paylaşımlar, eşten gelen gelir, miras, vergi, sigorta, borç, kredi gibi konuları gündemine getiriyor. Para çıkışlarıyla ilgili bir takım değişken koşullar oluşabilir. Mali durumundaki belirsizlikler, içsel bir baskı hissetmene neden olabilir. Gelir gider dengeni sağlamak için yeni bir düzen oluşturmak isteyebilirsin. Planlı harcama yapman gereken bir dönemdesin. Psikolojik hassasiyetlerin veya derinlerde kalmış korkularınla yüzleşebilir, okült konulara merak salabilirsin.

başak burcu

Başak burcu Şubat 2023 yorumları

Başak burç yorumları: Günlük ya da iş yaşamına ilişkin sorumlulukların ön plana çıkarken sen kendi iç dünyana yönelmek isteyebilirsin. Sosyal ortamlardan uzaklaşıp biraz yalnız kalma isteğin yükselebilir. Bu isteğini ifade ederken biraz abartılı tavırların olabilir. Sağlığınla ilgili konulara özenli yaklaşmak faydalı olabilir.

5 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay sizin duraklamalarınıza ve ruhsal olarak iyileşeceğiniz bir sürece girmenize yardımcı olacak. Bu süreçte her şeyi net bir şekilde görmek ve analiz etmek için kenara çekilmek isteyebilirsiniz. Beklenmedik etkilere ve olaylara açık olacaksınız. Bu süreçte iş hayatınızda gizli saklı olaylar gün ışığına çıkabilir, bazı şeyler duyabilir, üzerinizde tedirginlik hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınız veya sosyal çevrenizle ilgili olaylar da gündeminizde olabilir.

İkili ilişkiler, iletişim, partner, eş, evlilik veya ticari anlaşmalar gündeminizde olabilir. Uzaklarla iletişim, yabancılar veya ticaret gibi konularla ilgilenebilirsiniz. İş çevrenizle olan diyaloglarınızda daha uzlaşmacı olmanızda fayda var. Dolunay, size artık dur ve hayatının hızlı akışına bir çekidüzen ver demek isteyecek. Elde ettiğiniz başarıların gururunu yaşamak için unutmayın ki sağlıklı olmak her zaman birinci madde olarak dikkate alınmalıdır.

11 Şubat’ta Merkür Kova transiti başlıyor. Sağlık ve işyeri ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Hem günlük hem de iş yaşamımızda hareketlilik ve yoğunluk yaşamamız söz konusu. Artan tempomuz bu dönemde biraz yorulmamıza sebep olabilir. Eksik işlerimiz tamamlamak, sağlık kontrollerinden geçmek için iyi bir zaman dilimindeyiz. Diyet ve spora başlamak istiyorsak da tam zamanı. Eğer çalışıyorsak, iş arkadaşlarımızla daha rahat diyalog kurabiliriz. Yaratıcı projelerimizle dikkatleri üzerimize çekebiliriz.

18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna geçiyor. Evlilik, ortaklık ya da her türlü ikili ilişkinde fedakârca tutumlar ön plana çıkabilir. Başak burçları, ikili ilişkiler, ortaklık ve evlilik konularında şanslılar. Ortak işlerden kazanç elde edebilirler ama çok dikkatli olmalılar. Spiritüel konularda danışmanlık verenler çeşitli işbirliklerine girebilir ya da danışmanlık alabilirler. Daha öncesinden emin olmadığınız konuları detaylı bir şekilde düşünebilirsiniz. Size iyi gelen kişilere rahat bir şekilde konuşmak isteyeceksiniz. Yapacak olduğunuz görüşmeler sizi olumsuz etkilememeli. Sizi derinden etkilemekte olan bir ilişkiniz varsa, biraz da üzüyorsa, problemler bir türlü çözülemiyorsa, bir taraf sürekli fedakarlıkta bulunuyorsa tabii ki bu süreçte gerçekçi düşünmeyi ihmal etmeyeceğiz. Eğer ilişkimiz yoksa bu süreçte karşımıza çıkan kişiyi izleyeceğiz, nasıl biri, ilişkiye bakış açısı nedir diye gözlemleyeceğiz.

20 Şubat’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, ikili ilişkileri ve ortaklıkları odağın haline getiriyor. Evliliğinle ilgili gözden geçirmen gereken konular olduğunu hissedebilirsin. Eşinle iletişiminde eksiklikler yaşayabilir, ben-biz dengesini sağlayabilmek adına hassasiyetle konuya yaklaşmak, yeni bir düzen getirmek isteyebilirsin.


terazi burcu

Terazi burcu Şubat 2023 burç yorumları

Terazi burç yorumları: Kendine vakit ayırmak ile sosyalleşme isteğin arasında gidip gelebilirsin. Çeşitli sosyal organizasyonlara katılman ve arkadaşlarınla keyifli vakitler geçirmen mümkün. İddialı duruşunla kalabalıklar içinde ön plana çıkabilirsin. Bu süreçte geleceğe yönelik hedeflerini gözden geçirirken, kendin için yeni ve iddialı hedefler benimseyebilirsin.

5 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay ile birlikte uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir projede başarıyı yakalama fırsatına sahip olabilirsiniz. Resmi tebrikler ve kutlamalar gündeme gelebilir. Geleneksel olmayan, yaratıcı fikirlerin öne çıkacağı bir süreç olacak. Yoğun temponuz, özel hayatınızda bir takım gerilimlere neden olabilir veya tam tersi durumlar söz konusu olabilir. Her iki taraf arasında dengenizi bu süreçte iyi sağlamalısınız. Egonuzu çevrenizdeki insanlar üzerinde gösterirken dikkatli olun.

Yeni insanlarla tanışabilir, arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ani gelen yeni iş tekliflerine sıcak bakabilirsiniz. Beklemediğiniz bir yerden ödeme alarak parasal olarak rahatlayabilirsiniz. Ev konuları, dekorasyon, estetik gibi konular ön planda olabilir. Çocukları olanlar onların sorumlulukları ile yorulabilirler. Sanatsal ve eğlenceli konulara yönelmek sizi mutlu edebilir. İlerleyen süreçte günlük rutinlerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz.

11 Şubat’ta Merkür Kova transiti başlıyor. Aşk, romantizm ve çocuklar ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Aşkla ilgili güzel gelişmeler olabileceği bir döneme giriyoruz. Eğer hayatımızda kimse yoksa, yeni ilişkiler söz konusu olabilir. Zaten bir ilişkimiz varsa, sevdiğimiz kişiyle rahatça iletişim kurabilecek, duygularımızı açık ve net ifade edebileceğiz. Çocuk sahibi olanlarımız için, çocuklarımızla ilgili iyi haberler gelebilir. Ayrıca, hobilerimizle ilgili kendimizi geliştireceğimiz eğitimler ya da kurslara katılabiliriz.

18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna geçiyor. Günlük iş hayatın ve sorumlulukların ön plana çıkıyor. Fedakârca tutumların dolayısıyla iş ortamında ekip arkadaşlarının görevlerini kendi üzerine almaya yönelik bir eğilim içinde olabilirsin. Ancak önümüzdeki yaklaşık bir aylık süreç bu alanda organize olmak zor olabileceği gibi dalgınlıklara da açık bir dönem. Kendini gereğinden fazlaca sorumluluk altına sokmamakta fayda olabilir. Disiplinli bir şekilde çalışmakta ve sistemli hareket etmekte tabii ki fayda var. Başkalarının etkisi altında kalmamak için bu dönemde dikkatli olacağız. İyi niyetimizin kullanmasına izin vermeyeceğiz. Ayrıca sağlığımızı ihmal etmeyeceğiz.

20 Şubat’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, çalışma ortamı ve sağlık konularına dikkat çekiyor. İş ve çalışma koşullarında bazı belirsizlikler oluşabilir. İş akışında; iletişim hatalarına ve bilgi eksikliklerine özellikle dikkat etmen gereken bir dönem. Günlük rutinlerine yeni bir düzen getirmek isterken fedakarlık etmek zorunda kalabilir, kontrolün dışında gelişen bazı olayların olduğunu fark edebilirsin. Sağlığına, özellikle de bağışıklık sistemine önem vermelisin. Yediklerine dikkat etmeli, zehirlenme olaylarına karşı temkinli olmalısın.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu Şubat 2023 aylık yorumları

Akrep burç yorumları: Yaşamında kariyerinle ilgili konular gündemini meşgul edebilir. Topluluklar önünde kendini rahatlıkla ifade edebileceğin ve yaptığın işlerle kendini gösterebileceğin bir zaman dilimindesin. Kariyerinle ilgili etkin pozisyondaki kişilerle yakın ilişkiler kurabilirsin. Kendini yeniden yapılandırmak için güzel bir dönemdesin.

5 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Son 6 aydır çabaladığınız ne varsa karşılığını almanız mümkün. Bu süreçte kariyerinizle ilgili konular gündemde olacak. Topluluklar önünde kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz ve yaptığınız işlerle kendinizi gösterebileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Kariyerinizle ilgili etkin pozisyondaki kişilerle yakın ilişkiler kurabilirsiniz. Kendinizi yeniden yapılandırmak için harika bir dönemdesiniz. Aynı zamanda şu anki işlerinizde mutlu olup olmadığınızı ve sizi tatmin edip etmediğini de sorgulayabilirsiniz.

Dolunay size kariyer ve aile konularında size bir tamamlanma süreci yaşatabilir. Sanki uzun zamandan beri üzerinde emek harcadığınız bir iş, konu veya projenin meyvelerini toplayabilirsiniz. Kendi gücünüzün farkında olduğunuz bir aydasınız, yeni başlangıçlar yapmak için enerjiniz yüksek olacak. Bu süreçte yeni başlangıçlara yer açabilirsiniz. Yakın sosyal çevreniz ile olan ilişkileriniz, komşularınız ve kardeşleriniz ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evle ilgili yaşadığınız sorunların ikili ilişkilerinize yansımamasına özen gösterin.

11 Şubat’ta Merkür Kova transiti başlıyor. Aile ve ev ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Aile içi iletişim trafiğimiz hızlanabilir. Aile bireyleriyle bir araya gelip, yüz yüze konuşarak, bir süredir devam eden ya da geçmişten gelen konuları çözüme kavuşturmayı deneyebiliriz. Karşılıklı olarak esnek ve uzlaşmacı olmayı denememizde fayda var. Aynı zamanda evimizi güzelleştirmek adına, tadilat, dekorasyon gibi konularda yeni ve yaratıcı fikirler geliştirebiliriz.

18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna geçiyor. Kendine vakit ayırma isteğinin yükseleceği bir aylık zaman dilimine hoş geldin. Bu süreçte hayatında keyifli aldığın konular ön plana çıkabilir. Yaratıcı çalışmalar yapıyorsan bu süreçte yaratıcılığın tetiklenebilir ve onu daha iyi ifade edebilirsin. Akrep burçları, işle ilgili sahnede olabilecekleri bir dönemdeler. Şans oyunlarından veya borsadan para kazanabilirler. Maddi anlamda sizi zorlayan problemler üzerine yakın çevrenizden destek almak isteyebilirsiniz. Sorunlarınızı herkes ile paylaşmamaya dikkat edin. Aşkı ve hayatı ele alış biçiminiz hassas, sezgisel, romantik, yumuşacık ve empatik tarzda gelişebilir. Kişi hem mutlu olabileceği ortamlar arar hem de problemlerinden kurtulmak ister. Ancak gerçekçi olmayı da ihmal etmemelidir. Başkalarına karşı iyi niyetli olmak, sevgilimize karşı bağlılık hissetmek, gerçeklerden biraz olsun uzaklaşmak hoş gibi durabilir.

20 Şubat’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, aşk hayatını, çocuklarını, hobilerini ve sosyal hayatını gündeme getiriyor. İlişkinde revize etmen gereken konuların olduğunu fark edebilirsin. Duygusal olarak kendini oldukça yoğun hissedebilir, bazı iletişim eksikliklerinden dolayı dağılıyormuş hissine kapılabilirsin. Sanatsal ve yaratıcılık gerektiren konulara odaklanmakta zorluk yaşayabilir, revize etmen gereken detaylar olduğunu fark edebilirsin. Sosyal çevren veya arkadaş gruplarınla ilgili organizasyonlar için harekete geçmek isteyebileceğin bir dönemdesin.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu Şubat 2023 burç yorumları

Yay burç yorumları: Mevcut rutinin seni biraz sıkabilir ve kaçıp uzaklaşmak isteyebilirsin. Denizaşırı yolculuklar organize etmek duygusal bir ihtiyaca dönüşebilir. Bu süreçte yabancı ülkelerden, farklı kültürlerden arkadaşlar edinebilirsin. Hayata yönelik yeni felsefeler ve bakış açılarıyla tanışabilirsin.

5 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay seyahat, şans ve macera evinizi etkileyecek. Dolunay ile birlikte sınırları aşma, küreselleşme fikirleri hayatınızın ana temaları haline gelebilir. Özellikle iş konusunda kendinizi çok daha hırslı hissedebilir, önünüzdeki engelleri aşmak için gerekli motivasyonu yakalayabilirsiniz. Bu dönemde bir anda bir iş veya seyahat ortaya çıkabilir. Uzak çevreniz ve yakın çevreniz arasında dengeyi sağlamakta zorlanabilirsiniz. Bazı huzursuzluklar hissedebilirsiniz. Büyük resme odaklanmaya çalışın. Küçük bir mesele gereksiz yere büyüyebilir.

Sosyal hayatınızda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Kişisel özelliklerinizin öne çıktığı farklı gruplarla bir araya gelebilirsiniz. Önünüze çıkan fırsatları akıllıca değerlendirmelisiniz. Dolunay sayesinde ani bir yurt dışı gezisi gündeminize gelebilir. Akademik konularda da bir canlanma döneminde olabilirsiniz. Finansal konularda güzel gelişmeler yaşanacak bir dönemdesiniz. Dolunay ile akrabalar, eğitim, din, felsefe, hukuksal konular ön planda olacak. Bu süreçte ortaklaşa bir işe başlayabilirsiniz.

11 Şubat’ta Merkür Kova transiti başlıyor. Kardeşler ve yakın çevre ile olan ilişkiler ön plana çıkıyor. Bol bol iletişim kuracağımız, sosyal medyada çok etkin olacağımız bir dönemdeyiz. Eğer çalışıyorsak, yazışmalar ve görüşmelerin sayısı artabilir. Eğitimimiz devam ediyorsa, sınavlar ve dersler ile çok yoğun olacağımız bir sürece giriyoruz. Bu dönemde çok sayıda yolculuk da yapabiliriz. Satış, pazarlama, danışmanlık, sosyal medya gibi alanlarda çalışıyorsak şanslı bir zaman dilimindeyiz.

Balık burcunda ilerleyecek Güneş, kendimizi en rahat, huzurlu, sakin hissettiğimiz alanlara, insanlara doğru çekilme arzumuzun işaretçisidir. Bu evimiz veya işimiz, ailemiz veya sevgilimiz olabilir. Yeter ki, şefkat, sevgi, inanç ve ruhsal anlamda doyuma ulaşmamızı sağlasın. Bu süreçte, iki yönlü davranabiliriz. Bazen kendimizi ailemize veya başkalarına adayan tarzda hareket ederken bazen de hiçbir zorluğa katlanamayıp uzak durmaya çalışabiliriz. Bu sizin biraz da karakter yapınızla alakalı durumdur. Ancak şu var ki, bu süreçte gerçekçi düşünmekte yarar var.

18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna geçiyor. Aile içerisinde çözülememiş konular varsa uzlaşıya varılması yönünde liderlik edebilirsin. Yay burçları, evle aile ile ilgili konularda daha fedakar olacakları ve aileden destek alacakları bir dönemdeler. İlişkisi olmayanlar katılacak olduğunuz bir etkinlikte dikkatinizi çeken bir kişiyle karşılaşacaksınız. Birden fazla ortak konu bulabilir, bu sayede de yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Bebek düşünenler müjdeli haber alabilirler. Yurtdışından misafir gelebilir. Evden internet yayımcılığı ile ilgili bir iş yürütebilirler.

20 Şubat’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, ev, aile ve aidiyetlerle ilgili konuları gündemine taşıyor. Aile bireyleriyle ilgili yapman gereken bazı fedakarlıklar olduğunu fark edebilir, bunun ağırlığıyla dağıldığını hissedebilirsin. Gayrimenkul alım satımıyla ilgili gelişen koşullar olabilir. Ev içinde bazı onarım işleri yapmak için harekete geçebilirsin. Aile ve iş hayatın arasında denge kurabilmek için bazı konuları gözden geçirebilir, yeni bir düzenleme yapabilirsin.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu Şubat 2023 aylık yorumları

Oğlak burç yorumları: Yaşamında finansal konular, ortaklaşa paylaşımlar ön plana çıkabilir. Gündemini meşgul eden bir miras konusu varsa aktif tavırlarınla konuyu nihayete erdirebilirsin. Ya da başvurduğun bir banka kredisi varsa konuyla ilgili sonuç alabilirsin. Bu süreçte okült ve metafizik konulara yönelik ilgin yoğunlaşabilir.

5 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay ile ortak kazançlar, alacaklar, prim, ödemeler, ceza, vergi veya kiralar gibi ek gelirler konusunda sonuçlanmalar yaşanabilir. Para alışverişlerinizde bu süreçte dikkatli adımlar atmalı, ortaya çıkacak bir ödemeyle ilgili konularda biraz daha sakin davranmalısınız. Önemli bir iş anlaşması gündeme gelebilir. Bir işle ilgili tanınırlığınız artabilir, maddi kazancınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Dolunay ile finansal konular ön planda olacak; ödemeler, borç, faiz vergi gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Güzel iş imkanlarınız olabilir. İşe girmek isteyen Oğlak burçları da bu süreçte bunu gerçekleştirebilir. İlerleyen süreçte iş, sağlık, günlük rutin ve koşuşturmalar gündeme gelirken parasal anlamda maddi destekler de elde edebilirsiniz. Ev, aile ve gayrimenkul konularında şanslı bir döneme giriyorsunuz.

11 Şubat’ta Merkür Kova transiti başlıyor. Maddi konular ve para kaynaklarımız ile ilgili detaylar ön plana çıkıyor. Bugüne kadar fark etmediğimiz yeteneklerimizi keşfedebilir, kullanmaya başlayabiliriz. Kendimize yeni gelir kapıları açmamız ve yeni iş fırsatları yaratmamız da mümkün. Gelirimizi artıracak yeni iş bağlantıları da kurabileceğimiz bir dönemdeyiz. Geleceğimizi maddi olarak güvence altına almak öncelikli hedefimiz olacak.

18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna geçiyor. Kardeşlerin ve yakın çevrenle ilişkilerinde kendinden önce onları ön plana aldığın tutumlar içinde olabilirsin. Sonradan pişman olmamak adına neyi neden yaptığına dikkat etmekte fayda olabilir. Ruhsal konularla ilgili eğitimler almak isteyebilirsin. Eğitim almak istediğin konularla ilgili araştırmalara hız verip başlangıç için Mart ayını beklemek daha iyi olabilir. Eğitimden iş hayatınıza, başkalarıyla olan her türlü ilişkinizden yaşamı ele alış biçiminize kadar her konuda hassasiyetin yükseldiği zamandır. Hayal gücümüz ön plandadır. İnandığımız bir alana, kişiye, olguya kendimizi adamaya hazırızdır. Dönemin kendi içindeki özelliği bizi gerçekçi düşünmekten alıkoyabilir. Onun için tabii ki şartlarınızı zorlamamaya, sınırları aşan bir fedakarlıkta bulunmamaya, kolay etki altında kalmaya da özen göstermek gerekiyor.

20 Şubat’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, yakın çevre, kardeşler ve eğitim konularını gündemine getiriyor. İletişim trafiğinde dağılmalar veya sorunlar yaşanabilir. Arkadaşlarınla olan sohbetlerinde kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Eğitim veya ticari konularda düzenleme gerektiren eksikliklerin olduğunu fark edebilir, yeniden organize etmen gereken olaylarla karşılaşabilirsin. Anlaşma ve sözleşmelerde dikkatli olman gereken bir dönemdesin. Bu süreçte uzaklar veya yabancılarla ilgili yeni planlar geliştirebilir, farklı felsefe ve inançları detaylı araştırmak isteyebilirsin.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu Şubat 2023 burç yorumları

Kova burç yorumları: Fiziksel enerjinin ve kendine olan güveninin yüksek olduğu, kendini rahatlıkla ifade edebildiğin bir zaman dilimindesin. Kendine odaklanmak ile ikili ilişkine ya da varsa evliliğine odaklanmak arasında “ben mi? biz mi?” ikilemi yaşayabilirsin. Her türlü ikili ilişkin içinde açık ve direkt tavırlarınla kendini gösterebilir, ön plana çıkabilirsin.

5 Şubat’ta karşıt burcunuz Aslan’da bir Dolunay gerçekleşiyor. İlişkilerinizde krizler yaşayabilirsiniz, yeni kararlar alarak yolunuza devam etmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde de sonlanmalar ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Hayatınızdan çıkması gereken ne varsa, hepsiyle vedalaşıp yepyeni bir beyaz sayfa önünüze açabilirsiniz. Her türlü ikili ilişki içinde açık ve direkt tavırlarınızla kendinizi gösterebilir, ön plana çıkabilirsiniz. Tartışmak yerine birbirinizi anlamayı tercih etmelisiniz. Yüksek duygular, yüksek tansiyona sebep olabilir. Duygusal yönde bir tahribat yaşamamak adına bu hislerinizi kontrol altında tutmanızda fayda var.

Duygusal ve ticari tüm ortaklıklarınızda neye sabrettiğiniz, bu birliktelikleri hangi değerler üzerine kurduğunuzla ilgili soru işaretleriniz son bulabilir. Kafanızı biraz dinlenmeye zaman ayırmalısınız. Ev, aile ve yuva konularında fikir ayrılıkları veya küçük tartışmalar yaşanabilir. Aklınıza yatmayan konular gerginliğe sebep olabilir. Kazanç artırımı veya bütçe yapma gibi konularla daha yoğun olabilirsiniz. Bakış açınız ve hayatınızın gidişatı ile ilgili sürpriz durumlar meydana gelebilir. Dolunay aşk veya iş hayatınızda bir şeylerin resmileşmesini, çözümlenmesini sağlayabilir.

11 Şubat’ta Merkür sizin burcunuzda seyahatine başlıyor. İmajımız, hedeflerimiz, kendimizi ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Zihinsel kapasitemiz daha da artıyor. Kendimizi açık ve net olarak ifade edebilecek, çevremizdekilerin hayranlığını kazanabileceğiz. Yeni bağlantılar kurabilir, yeni insanlarla tanışabilir, onlardan ileride çok işimize yarayacak bilgiler öğrenebiliriz. Her zamankinden daha hızlı düşünecek, daha hızlı harekete geçeceğiz. Kendinize hedef olarak belirlediğiniz her şeye ulaşmak daha kolay olabilir. Size bunu hissettirecek imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Sorun çözmeye değil, iyi olanı geliştirmeye çalışacağınız bu süreç yeni keşifler yapmanızı sağlayabilir.

18 Şubat itibariyle Güneş Balık burcuna geçiyor. Kova burçları maddi konularda şanslılar. Yakın çevreden, eşten ya da ortaktan bu anlamda destek alabilirler. İletişim eğitim konularına para harcayabilirler. Yaşamında finansal konular ön planda. Baba, koca gibi eril figürlerden finansal anlamda destek görebileceğin gibi sen de senden bu anlamda destek isteyenlere borç vermek isteyebilirsin. Daha çok yalnız kalmaya özen gösterecek, kişisel sorunlarınızı halletmeye odaklanın. Eşinizle aranızda başkaları yüzünden anlaşmazlıklar oluşmaya başlayabilir. Bu konularda dikkatli olmalısınız.

20 Şubat’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, gelir kaynaklarına dikkat çekiyor. Kazançlarını, gelir-gider dengeni yeniden düzenlemek isterken çok dikkatli olmalısın. Zira harcamalarında aşırıya kaçabilir veya yanlış hesap yaparak kendini sıkıntıya sokabilirsin. Bir yandan borç, vergi, miras, eş parası gibi konularda yeniden düzenlemeye gitmek isterken bir yandan da içsel olarak endişe hissedebilirsin.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu Şubat 2023 aylık yorumları

Balık burç yorumları: Günlük rutinlerin ve işle ilgili sorumlulukların ön plana çıkabilir. Kendinden çok diğer insanlar için bir şeyler yapmak isteyebilir, özellikle iş ortamında yaptıklarını gözler önüne sermek isteyebilirsin. Önümüzdeki süreçte ortaya koymak üzere yeni şeylerin hazırlıklarına girişmek için uygun bir dönemdesin.

5 Şubat’ta Aslan burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay özellikle iş alanlarınızda beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir. Yine burası sağlık eviniz olduğundan sağlığınıza bu birkaç gün dikkat edin. Yaratıcılığa veya sanata dayalı işlerinizde bazı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bu dönemde kalbinizin sesinizi dinleyerek alacağınız kararlar sizi yanıltmaz. Arkadaşlarınız ve ilişkilerinizde gelecekle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Maddi kazançları gündeme gelebilir. İş teklifi alabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmanızda fayda var.

Maddi ve manevi konularda daha şanslı bir döneme adım atabilirsiniz. Terfi, maaş artışı, kazanç artışı gibi konularda şans sizden yana. Dolunay ile kariyer konularında görev değişiklikleri, hatta iş değiştirme gündeme gelebilir. Başarılarınızın ödüllendirilmesi, zam ve terfi haberlerinin dışında çalışma ortamınızla ilgili bazı değişiklikler söz konusu olabilir. Beklentinize göre ya da istediğiniz zamanda ilerlememesi karşısında ne tepki vereceğinizi iyi belirlemelisiniz. Aksi takdirde önünüze gelen fırsatları değerlendirmeniz zorlaşabilir.

11 Şubat’ta Merkür Kova transiti başlıyor. İç dünya ve bilinçaltı ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Bu dönemde iç dünyamıza doğru bir yolculuk yapıyoruz. Sezgilerimiz artabilir, dostu düşmanı daha net görebiliriz. Dedikodular, arkamızdan iş çevirmeye çalışan kişiler bu dönemde açığa çıkabilir. Kendimizi kötü niyetli insanlara karşı korumamızda fayda var. Sosyal çevreden biraz uzaklaşmak ve spiritüel konulara yönelmek bize daha iyi gelebilir.

18 Şubat itibariyle Güneş sizin burcunuza geçiyor. Fiziksel enerjin ve kendine olan güveninde bir yükselme hissedebilir, girdiğin ortamlarda bir güneş gibi ışık saçabilirsin. Kendini her zaman olduğundan daha iyi ifade etmeye açık bir dönemdesin. İş arayanlar iş bulabilir. Önümüzdeki bir aylık süreçte sağlığınıza dikkat etmeniz önerilir. Yeni bir ilişkiye başlayanlar kendilerini manevi anlamda desteklenmiş hissedecekler. İlişkisi olanlar için ise duygusal bir paylaşım gerçekleştirmek hem size hem de partnerinize oldukça iyi gelmeye başlayacak. Bunun yanı sıra balıkların özündeki hassasiyet bu süreçte daha fazla yükselebilir, fedakarlık haddinden fazla artabilir, hayatın gerçeklerinden ziyade bizim ona verdiğimiz değer daha fazla önemsenebilir.


20 Şubat’ta yine sizin burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay, kimliğini, dış dünyaya yansıttığın imajını ve ilişkilerini ön plana çıkarıyor. Kendin, ikili ilişkilerin, ev ve iş hayatın arasında yeni başlangıç ve düzenlemeler yapmak isteyeceğin bir sürece giriyorsun. Koşulların tamamen senin elinde olmadığını, eşe veya ortağa bağlı kalman gerektiğini de gözlemleyebilirsin.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.