Instagram Takipçi Siteleri: En İyi 15 Instagram Takipçi Hile Sitesi (2023)

Sosyal medyanın aktif olarak kullanılmaya başlandığı günümüz çağında Instagram platformu da büyük bir yere sahiptir. Elbette kullanılan Instagram hesapları her zaman ticari amaç ile kullanılmamaktadır. Şirketlerden influencerlara; bireysel olarak tanınmış olmak isteyen kişilerden ürün üreticilerine kadar birçok kişi farklı amaçlar ile sosyal medya kullanmaktadır. Görsel ve iletişim anlamında büyük imkanlar sunan Instagram ise bu sosyal platform alanının en üst sıralarında yer alır. Bu nedenle Instagram’da nasıl takipçi arttırılır sorusu en sık sorulan hesap büyütme skorlarından biridir.

Instagram takipçi siteleri

Akla Gelen İlk Soru: Instagram’da Nasıl Takipçi Arttırılır?

Sizin için Instagram takipçi satın alabileceğiniz en iyi 15 Instagram Takipçi Sitesi’ni bu yazına inceledik ve detaylandırdık. Ama eğer hepsini okumaya vaktim yok, bana hemen en iyi Instagram takipçi sitesini önerin derseniz, SosyalDigital listenin açık ara şampiyonu desek yanlış olmaz!

Öncelikle bahsetmek gereken durum kesinlikle güvenlik konusudur. Instagram’da takipçi sitesi ve takipçi hilesi incelemesini yaparken hesabınızın güvende olduğundan emin olmalısınız! Bu yüzden muhakkak daha önce kullanılmış olan saygın kaynaklardan Instagram’da takipçi satın alma işlemini yapmanızı tavsiye ederiz. Saygın ve güvenilir kaynaklar verdiğiniz emeği ve ücretleri karşılayacak bir hizmet sunmalıdır.

 1. Instagram’da takipçi hilesi sitelerini kullandığınız zaman bunlar güvenilir değil ise;
 2. Instagram hesabınızın çalınması,
 3. Instagram hesabınızın kapanması,
 4. Hesabınızın hala size aitmiş gibi başka kişiler tarafından kullanılmaya devam edilmesi,
 5. Gönderilen takipçilerin kalıcı olmaması nedeniyle hesabınızın spama düşmesi gibi problemler ile karşılaşabilirsiniz.

Bu gibi sorunlar yaşamamak için Instagram takipçi sitesi araştırması yaparken saygın ve güvenilir kaynakları tercih etmenizi tavsiye ederiz. İşte tam bu noktada Instagram’da takipçi arttırılabilecek siteleri ücretli ve ücretsiz olarak sizler ile paylaşıyor olacağız!

Instagram’da Takipçi Arttırılabilecek Siteler: En İyi 15 Instagram Takipçi Sitesi (Yerli & Yabancı)

Instagram’da takipçi sitesi kullanarak takipçilerinizin sayısını artırmak istiyorsanız güvenilir ve kalıcı takipçi hizmetlerinden faydalanmanız gerektiğini söylemiştik. Peki Instagram’da takipçi hilesi siteleri için hangileri tercih edilmelidir? En yaygın takipçi hilesi siteleri hangileridir? Takipçi satın alırken ya da ücretsiz takipçi hizmeti alırken ne gibi durumlara dikkat edilmelidir? Bu gibi soruların yanıtlarını arıyorsanız sizler ile detaylı olarak paylaşıyor olacağız.

1. SosyalDigital

sosyaldigital

SosyalDigital; yalnızca Instagram takipçi hilesi siteleri konusunda değil; birçok sosyal medya platformu için de hizmet sunmaktadır. Öyle ki YouTube’dan Instagram’a; Facebook’tan Tiktok’a kadar birçok sosyal medya platformunda beğeni, takipçi, abone ve izlenme gibi hizmetler satın alabilirsiniz. Sistem sosyal medyada fenomen olmak isteyen ve ticari amaç güden herkes için hizmet sunmaktadır.

Sitenin Instagram takipçi satın al konusunda sağladığı destek için hazırlanmış olan bir tanıtım videosu bulunmaktadır. SosyalDigital’i ziyaret ettiğiniz anda ana sayfada yer alan bu tanıtım videosunu izleyerek konu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Video içerisinde ödeme yöntemlerinden süreçlere; sunan hizmetlerden nasıl satın alınabileceğine kadar tüm bilgiler kısa ve öz olarak verilmektedir. Bu da elbette profesyonel bir hizmet sundukları için siteyi güvenilir ve saygın bir konuma getirir.

Site yalnızca ücretli olarak değil aynı zamanda sistemin mantığını ve güvenilirliğini anlamanız için ücretsiz olarak da bazı hizmetler sunuyor. Ana sayfanın üst barlarında yer alan ücretsiz araçlar kısmından Instagram, Twitter, YouTube ya da TikTok araçlarını görüntüleyebilirsiniz. Instagram takipçi hilesi, Instagram beğeni hilesi ve Instagram izlenme hilesi gibi araçlardan dilediğinizi kullanarak ücretsiz bir şekilde hizmetten faydalanabilirsiniz.

Sitenin bu ücretsiz hizmeti sunmak için sizlerden istediği tek şey ise siteye yorum yapmanızdır! Takipçi göndereceğiniz ekrana geldiğinizde profil linki ve takipçi miktarını görebilirsiniz. Bu ekranda hemen sağ kısımda yer alan yorum yapma bölümünü kullandıktan sonra takipçi gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Elbette ücretsiz bir deneme olduğu için maksimum 10 takipçiye kadar gönderim sağlanmaktadır. Bu 10 takipçinin gelme sürecinden ve güvenilirliğinden memnun kaldığınız takdirde satın alma ve hizmetleri inceleme sürecine geçebilirsiniz.

2. Sosyalify

Sosyalify

Sosyalify; siteyi ilk ziyaret ettiğiniz anda sizlere organik Türk takipçi konusunda hizmet sunan bir bronz paket önermektedir. Instagram fenomen paketleri olarak da inceleyebileceğiniz birçok pakete sahip olan bu platformda 2 ya da 3 gün içerisinde takipçiler doğal olarak hesabınıza gelirler. 30 gün boyunca 30 gönderiniz için 300 beğeni hizmeti gibi yan hizmetler de sunmaktadır. Sitenin çok satan paketler kısmını incelediğinizde Instagram takipçi hilesinden faydalanmak için satın alabileceğiniz uygun fiyatlı paketler olduğunu görebilirsiniz. Türk takipçi ve garantili takipçi gibi hizmetler sunan platform aynı zamanda özetle hizmetlerinden bahseden bloklarda oluşturmaktadır.

%90 Türk kullanıcıların olduğu, 30 gün düşme telafisi olan, 7/24 canlı destek alabileceğiniz ve 60 dakika içerisinde başlayacak takipçi gönderimi sunan paketler bulunmaktadır. Aynı zamanda Instagram’da takipçi sitesi olarak hizmet sunan bu platform 3D güvenli ödeme yöntemi de sunmaktadır. Bu yüzden güvenilir ve bir o kadar da saygın olarak tercih edilmektedir.

3. InstagramAVM

InstagramAVM

Günlük özel indirimler sunmakta olan InstagramAVM; Instagram takipçi konusunda full combo paketler gibi hizmetler vermektedir. Sunduğu paketler içerisinde havale ve EFT ödemeleri gibi imkanlar da sunarak ekstra takipçi hediye etmektedir. Ancak elbette sitenin güvenilirliğinden emin olana kadar bu hizmetleri kullanmayabilirsiniz. Kombo paket içerisinde son 10 gönderiye 500 beğeni ve ömür boyu garanti gibi konularda bulunmaktadır.

Birçok Instagram takipçi hilesi sitesinde yaşanan problemlerden en yaygını takipçilerde düşüş olmasıdır. Yani satın alınan hizmete bir garanti verilmediğinde takipçileriniz bir hafta içerisinde yok olabilir! InstagramAVM ‘nin bu noktada sunduğu ömür boyu garanti ise oldukça iddialı bir hizmet garantisi oluyor. Aynı zamanda satın aldığınız anda başlayan saniyelik gönderimler ile Instagram’da takipçileriniz artış gösteriyor. Sipariş sorgulama gibi konularda destek sağlayan sistem; 3D güvenlik yöntemlerini kullanarak ödeme yapmaya müsaittir.

4. InstaTakipci

InstaTakipci

Sosyal medyada fenomen olmak ve satışlarını artırmak isteyen kişiler Instagram’da takipçi hilesi tercih ederler. Bu noktada hizmet sunan Instatakipci sitesi ise hikâye izlenmelerinden yorumlara; beğenilerden takipçilere kadar her Instagram özelliği için destek sağlamaktadır. Popüler sosyal medya hizmetleri arasında yer alan birçok sosyal medya platformunda da sağladıkları takipçi desteği bulunmaktadır.

5. Bayigram

Bayigram

Tüm siparişlerde geçerli olacak şekilde %10 indirimli Instagram takipçi hilesi siteleri arasında hizmet sunmaktadır. Sitenin aynı zamanda kurumsal hizmetleri olarak görülebilecek Bir profesyonelliği de bulunuyor. Müşteri hizmetlerinden sipariş sorgulamaya; üyelik süreçlerinden sosyal medya hizmet bilgilendirmesine kadar birçok kategoride açıklayıcı desteği bulunmaktadır. Öyle ki Türkiye’de yeni yaygınlaşmaya başlamış sosyal medya platformlarında dahi takipçi desteği bulunan bir sitedir. Deneme amaçlı sunulan ücretsiz araçları kullanarak Instagram takipçi hilesini test edebilirsiniz. Ücretsiz araçlar panelinde yer alan Instagram takipçi hilesiz alanını ziyaret ederek kullanıcı adı ve miktar belirtip deneme gönderimini başlatabilirsiniz. Böylece sitenin süreçleri ve hizmetinin güvenilirliği hakkında bilgi edinme imkânınız bulunmaktadır.

6. SosyalDanisman

SosyalDanisman

Sosyal danışman sitesi Instagram’da takipçi hizmeti sunam en yaygın ve bilindik sitelerden biridir. Siteyi ziyaret ettiğiniz anda ana sayfada karşınıza çıkacak olan hızlı sipariş bölümü ve tanıtım videosu gibi alanlar profesyonel bir sürecin görüntülenmesini sağlıyor. Sosyal medyada hızlı bir şekilde büyümenize yardımcı olacak sosyal danışma platformu fenomenlerin tercih etmekte olduğu bir ajans haline gelmiştir. Hangi platformda hizmet alacağınızdan hangi kategoride ve hangi pakette satın alım gerçekleştireceğinize kadar her nokta özenle hazırlanmış bir arayüze sahiptir. Kolay bir Instagram takipçi arttırma süreci talep ediyorsanız kesinlikle sosyal danışman tercihleriniz arasında yer almalıdır.

7. SosyalEvin

SosyalEvin

Sosyalevin; fenomen olmak isteyen ya da ticari amaçlarını karşılamak isteyen kişi ve işletmelerin keyifle ve güvenle takipçi satın alabilecekleri bir platform. Instagram’da takipçi arttırma konusunda destek sağlayan bu platform otomatik bir sistem kullanmaktadır. Siparişler hangi saatte verilirse verilsin otomatik sistemleri sayesinde 7 gün 24 saat boyunca Instagram’da takipçi hilesi sağlayarak sitelerin ve kullanıcıların faydalanmasına yardımcı oluyorlar. Yalnızca Instagram hizmetleri değil aynı zamanda Twitter’dan YouTube’a, Tiktok’tan Twitch’e kadar birçok farklı sosyal mecrada da hizmetleri bulunmaktadır. Aynı zamanda tüm takipçiler gibi hedef kitleye yönelik olarak ucuz yabancı takipçiler ve düşmeyen takipçi satışları gibi hizmetleri de bulunmaktadır.

8. Takipci

takipçi sitesi

Takipci; güvence sağlayarak kurumsal altyapısı sayesinde kullanıcıların sosyal medya hesaplarında popülerliğe ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. Yasal bir şekilde hizmet vermekte olduğunu bildiren site aynı zamanda ücretsiz deneme imkânı da sunarak süreçler ile ilgili fikir sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Tamamıyla güvenli olması açısından 3D ödeme yöntemleri kullanan site birçok farklı hizmeti düşük miktarlarda ücretler karşılığında sunmaktadır. Instagram’da Türk beğeni almak ya da Instagram’da Türk takipçi satın almak gibi birçok farklı hizmet konusunda destek sağlamaktadır. Aynı zamanda Twitter gibi sosyal medya platformları için de takipçi hilesi kullanma imkânı sunar. 2006 yılında başlamış olan internet hizmetlerine 2013 yılından itibaren sosyal medya ağırlıklı bir şekilde devam eden Takipci; Instagram’da takipçi sitesi olarak araştırılan platformlar arasında yer almaktadır.

9. MamaFollowers

MamaFollowers

MamaFollowers; Özellikle yabancı kitlelere hitap etmek isteyen kullanıcılar tarafından takipçi satın alınan platformlardan biridir. Öyle ki site takipçilerin ana sağlayıcısı olarak hizmet vermekte ve hızlı ve güvenli bir şekilde işlem garantisi sunmaktadır. Sosyal medyanın sunmuş olduğu tüm popülariteyi kullanma imkânı sunan sitede Instagram’dan Tiktok’a; Discord’dan Twitch’e kadar birçok platformda beğeni ve takipçi satışı gerçekleştirilmektedir. Instagram hizmetleri arasında bulunan takipçi satın alma alanında satın alımlar sonucu organik ve ucuz bir büyüme gerçekleşmekte olacaktır. Düşük fiyatlara fazla takipçi ve organik takipçi garantisi sunan sitede %100 gerçek kullanıcılar ile takipçiler de gönderilmektedir.

MamaFollowers; Instagram gönderilerinden reels videolarına kadar tüm videolar için ve fotoğraflar için beğeniler de sunarak keşfet alanındaki görünürlüğünüzü artırmayı hedeflemektedir. Aktif olarak kullanılan Instagram hesaplarında reelslerin ve profilin kaliteli izlenmeler ve izlenimler oluşturması için %100 gerçek ve anında görüntülenme hizmetleri de sunulmaktadır. Aynı zamanda gönderilen takipçilerde herhangi bir düşüş olması durumunda ömür boyu yeniden takipçi doldurma seçeneği vardır. Bu da sistemi kullanan kişilerin güvenilir bir platformu tercih ettiklerini gösterecektir.

10. PapaDigi

takipçi sitesi PapaDigi

PapaDigi; sosyal medya hesabını genişletmek adına hızlı ve güvenli işlem garantisi sunmaktadır. Sosyal medyada yaşanan devrimlere katılarak çağ ayak uydurmayı sağlayan bir yenilik imkânı vermektedir. Çok satan paketleri içinde Instagram takipçi hilesi ve Instagram takipçi arttırma paketleri bulunmaktadır. 5.000 takipçi için 20 dolar, 100 takipçi için 1 dolar gibi miktarlar sunarak şifre gerektirmeyen bir süreç ile takipçi gönderimini gerçekleştirmektedir. Ayrıca takipçi alımlarında yaşanabilecek problemlere karşı 7/24 destek sağlayan bir platformdur. 5 yıldır Instagram takipçi sitesi olarak hizmet veren sitede 650.000’i aşkın müşterinin faydalandığı bir paket skalası bulunmaktadır.

11. Buzzoid

Buzzoid Instagram takipçi

Buzzoid; sosyal medyada pazarlama paketlerine yatırım yapabilmek adına tercih edilen aktivitelerden biridir. Hizmet sağladığı alanda gerçekten 1 sınıf bir ünlü kavuşmuş olan bu site uygun fiyatlara kaliteli ve organik Instagram takipçileri satmaktadır. Hem kaliteli hem de premium takipçi paketleri bulunan sitede yüksek kaliteli ve aktif takipçiler gönderilmektedir. Yani satın aldığınız takipçiler yalnızca profilinizde takip edenler kısmında görülmez. Aynı zamanda paylaştığınız gönderileri beğenme ve geri dönüş yapma ihtimali olan gerçek kullanıcılardır. Premium takipçi olarak sunulan hizmetler ile gelecek olan takipçilerin ise Instagram hesabınıza ilgi gösterme ihtimali oldukça yüksektir. Yani premium ya da kaliteli takipçi paketleri fark etmeksizin hangisini seçerseniz seçin sahte biri Instagram takipçi hizmeti almıyorsunuz.

12. Goread

Instagram takipçi siteleri

Goread; Instagram’da milyonlarca takipçiye ulaşabilmeniz için sosyal medya hizmeti sağlamakta olan bir platformdur. Sunmakta olduğu hizmet içerisinde gönderilen kullanıcıların aktif ve gerçek Instagram takipçileri olduğunu Garanti eder. Takipçi ağınızı organik bir şekilde artırmanıza yardımcı olacak bir satış sistemi oluşturulmuştur. Instagram’da takipçi hilesi gibi aynı zamanda beğeni ve görüntülenme de satın alabileceğiniz yan paketleri bulunmaktadır.

13. Twicsy

Instagram takipçi Twicsy

Twicsy; Instagram’da takipçi, görüntüleme ve beğeni satın alabileceğiniz bir satış platformudur. Video görüntüleme satın almaktan takipçilere, beğeni satın almaktan spam yorum hizmetlerine kadar birçok farklı alanda destekleri bulunmaktadır. 1.47 dolardan başlayan fiyatlar ile Instagram’da dakikalar içerisinde takipçi artış garantisi sunmaktadır.

14. Rushmax

Rushmax takipçi

Özellikle Amerika’da Instagram büyüme hizmeti konusunda bir numaralı olan platformlardan biridir. Sosyal medyada varlığınızı artırmaya yönelik çevrimiçi çalışma ve takipçi hizmeti sunan bir platformdur. 100.000’den fazla ünlü için takipçi hizmeti verdiklerini belirten sistemde güven içerisinde Instagram takipçi ve beğeni satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

15. Stromlikes

Stromlikes

Stormlikes; bot hesaplar dışında aktif kullanıcılar ile profil görünürlüğünüzü artırmaya yönelik bir platformdur. Takipçi paketleri içerisinde birçok fırsat sunan sistemde Instagram hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Instagram gönderilerinizden hikayelerinize kadar birçok içerik için beğeni ve görüntülenme hizmeti de sunan bir platformdur. Bu nedenle beğeni ya da takipçi satın almak için tercih edebileceğiniz güvenilir bir süreç sağlayacaktır.

Gerçek ve Özgün Takipçileriniz Olup Olmadığını Nasıl Anlarsınız?

Instagram’da takipçi arttırma konusunda paylaşacağımız bilgiler ve siteler öncesinde bazı bilgilendirmeler yapmak isteriz. Öyle ki harcayacağınız zamanın ve ödeyeceğiniz ücretlerin boşa gitmesi sizlerin faydasını olacak bir imkân sağlamayacaktır. Instagram’da takipçi satın almak istediğiniz zaman kullanacağınız sitelerin ya da şirketlerin itibarlı olduğundan emin olmalısınız. Yani dolandırıcı olmayan siteler ve şirketler olduğundan emin olduktan sonra satın alım gerçekleştirmelisiniz. Özgün ve gerçek görünümlü takipçilerinizin olup olmadığını anlayabilmek için ise sitenin sunduğu hizmetleri ve özgünlük anlayışlarını inceleyebilirsiniz. Şu özelliklere sahip olan şirketler ile görüşmek sizler için daha garanti bir süreç sağlayacaktır;

 1. Hizmetin sunulduğu gibi olmaması ve memnuniyetin karşılanmaması durumunda para iade garantisi sunan,
 2. Müşterilerinizi ve potansiyel müşterilerinizi ayırt edebilecek teknolojiye sahip hizmetler kullanan,
 3. Ulaşılması kolay olan ve 7/24 müşteri desteği sağlayan,
 4. 100 TL karşılığında 1 milyon takipçi gibi yüksek ve güvensiz sayılar sunmayan,
 5. Birden fazla türle ilgili sosyal medya etkileşimi hizmeti sağlayan sitelerden Instagram’da takipçi talebinde bulunmalısınız.

Böylece kullanmak istediğiniz siteler ya da şirketler yukarıdaki bilgiler doğrultusunda aktif Instagram takipçileri satan bir hizmet ve paket sunacaklardır. Elbette hizmet satın almadan bir sitenin ya da şirketin size doğru bir hizmet sunmadığını bilemezsiniz. Ne kadar araştırsanız ve okusanız da süreci deneyimlemeden tam olarak bilgi edinmek pek de mümkün olmayacaktır. Bu yüzden tercih ettiğiniz Instagram takipçi sitesi tarafından sizlere para iade garantisi sunulduğundan emin olmanız doğru bir karar olacaktır. Sizler influencer ya da kurumsal bir işletme olarak çalışıyor olabilirsiniz. Sunduğunuz hizmet ne olursa olsun daima müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz olacaktır. Yani örnek vermek gerekirse siz bilgisayar parçaları satan bir işletme iseniz; örgü modelleri ile ilgilenen bir takipçi sizin için faydalı ve uzun vadeli olmayacaktır. Bu da potansiyel müşterilerin ayırt edilmesinin önemini vurgulamaktadır. Günümüzde SEO ya da yapay zekâ gibi birçok hizmet artık bunlara ayırt edebilecek teknolojiye sahiptir. Tercih edeceğiniz Instagram takipçi satın alma sitesinin bu teknolojilere sahip olduğundan emin olmalısınız.

Birçok takipçi satış sitesinin sunduğu hizmetler direkt olarak satın alınabilir bir üyelik ile gerçekleştirilmektedir. Ancak takipçiyi satın aldıktan sonra profilinize gelmemesi ya da organik olmaması gibi problemler yaşanabilir. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmanız durumunda ulaşabileceğiniz bir müşteri desteği olmalıdır. Bu yüzden tercih edeceğiniz sitenin müşteri desteği sunduğundan emin olmalısınız.

Takipçi satın alarak profilinizi genişletmek isterken dolandırılmak gibi tehlikeler ile karşılaşabilirsiniz! Aslında bu deneyimlemeden %100 garanti edilebilecek bir durum değildir. Ancak elbette bir bakışta dahi size sunulan hizmetin gerçek olup olmadığı hakkında bilgi edinebilirsiniz! Ziyaret ettiğiniz site sizlere 100 Türk lirası karşılığında 1 milyon takipçi sözü garanti ediyorsa pek de güvenilir olmayacaktır. Çünkü fiyatı olan her ürün ve hizmet gibi bu hizmetin de bir piyasası vardır. Bir siteden Instagram takipçisi satın almadan ve ödeme yapmadan önce birkaç siteyi daha kontrol ederek yaklaşık fiyatlar hakkında bilgi edinmelisiniz.

Neden Takipçi Satın Almalısınız? Instagram’da Takipçi Satın Almak Hesabınızı Büyütmeye Nasıl Yardımcı Olur?

 1. Instagram’da takipçi satın aldığınız zaman hesabınızın güçlendirilmesi ve profilinizin büyümesi için bir fırsat yakalamış olursunuz. Bu da sunduğunuz hizmet doğrultusunda isim bilinirliği ya da marka bilinirliği oluşturmanızı kolaylaştıracaktır.
 2. Saygın ve güvenilir bir kaynaktan takipçi satın aldığınız zaman organik takipçilere sahip olursunuz. Böylece profilinizi dolduran bir kullanıcı kitlesi değil potansiyel müşterileriniz olacak bir kitleye hitap edersiniz.
 3. Aktif ve gerçek takipçiler satın aldığınız zaman profiliniz ile etkileşim kurulma olasılığı artış gösterir. Bu da keşfette yer alma oranınızı ve kulaktan kulağa önerilme oranınızı artıracaktır.
 4. Takipçi satın aldığınız zaman takipçilerinizin takipçilerinin de sizi görme ihtimali olacaktır. Bu sayede daha geniş bir kitleye ulaşmış olursunuz.
 5. Ufak bir butik olarak başladığınız bir girişim dahi büyük bir marka bilinirliğine sahip olmanız ile sonuçlanabilir.
 6. Sosyal medya; teknolojinin gelişmeye devam ettiği her gün var olmaya devam edecektir. Sizler de sosyal medyadaki varlığınızı artırarak potansiyel bir müşteri ya da hayran kitlesi oluşturabilirsiniz.
 7. Günümüzde birçok işletme ya da tüzel kişi viral pazarlama stratejisi olarak bilinen stratejileri tercih etmektedir. Uygulayacağınız stratejileri uygun olacak Instagram takipçilerine sahip olursunuz. Böylece havada asılı kalmayan fikirler ile profilinizi genişletirsiniz.

Bitirirken…

İşletme sahibi ya da tüzel kişilikler fark etmeksizin sosyal medya üzerinde büyümek için mücadele eden birçok kullanıcı bulunmaktadır. Öyle ki platformu aktif olarak kullanıp sürekli paylaşım yapıyor olsanız dahi istediğiniz yanıtları ve ilgiyi alamıyor olabilirsiniz. Bu noktada elbette herkes gibi sizin de aklınıza Instagram’da takipçi hilesi siteleri gibi durumlar gelecektir. Böylece yüz binlerce takipçiye sahip olan bir Instagram hesabına sahip olmanın hayalini kurarsınız. Sizlere Instagram hesabınızı ve dolayısıyla işinizi ve ürününüzü büyütmenin bir yolu olduğunu söylemek istedik!

Instagram Takipçileri Satın Almak Yasal mıdır?

Evet. Instagram takipçileri satın almak yasaldır. Ancak bot, sahte hesap ya da spam olarak görülen hesaplar profilinizin güvenilirliğini düşüreceği için tavsiye edilmez. Yani Instagram’da takipçi hilesi kullanacaksanız yasal süreçleri karşılayacak olan takipçiler sunan bir platform olduğundan emin olmalısınız. Kullandığınız Instagram takipçi siteleri sizlere aktif olarak etkileşim içerisinde olabileceğiniz gerçek insanlar sunmalıdır. Çünkü spam ya da bot olarak algılanmış, topluluk kurallarını ihlal etmiş hesaplar profiliniz için bir Güven oluşturmayacaktır. Yani Instagram algoritmasında bir problem yaşamayacağınız gerçek takipçiler satan sitelere odaklanmalısınız. Böylece Instagram’ın koşullarına karşı gelen herhangi bir sürece dahil olmazsınız.

İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.