Tanju Özcan’dan “Nagehan Alçı Millet İttifakına geçti” diyen meclis üyesine yanıt

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Nagehan Alçı’nın Millet İttifakı’na geçtiğini söyleyen AKP’li meclis üyesini tiye aldı: “O döndüyse bu iş bitmiştir, kadın kokuyu alıyor. Öyle bir yeteneği var.”

nagehan alçı

Video aşağıda – Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Belediye Meclisi Toplantısı’nda AKP’li meclis üyesini tiye aldığı diyaloğu sosyal medya hesabından paylaştı.

Nagehan Alçı’nın Millet İttifakı’na geçtiğini söyleyen AKP’li meclis üyesine, “Geleceği görüyor kadın. FETÖ’cüler zamanı FETÖ’cü, AKP zamanı AKP’li, şimdi bize geçtiyse hayırlı olsun” yanıtını veren Özcan, videoyu şu notla paylaştı:


“Belediye Meclis toplantımızda Ak Partili bir meclis üyesi Nagehan Alçının Millet İttifakı saflarına geçtiğini söyledi. O dönmüşse bu iş bitmiştir. Geliyor gelmekte olandan dedik zaten gelmiş kokuyu alan.”


İşte o görüntüler:

ORC seçim anketi: Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ı 13 puan farkla yeniyor


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.