Astroloji: 24 – 30 Nisan haftalık burç yorumları

Astroloji: 24 – 30 Nisan haftalık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

burç yorumları

Astroloji: 24 – 30 Nisan haftalık burç yorumları. 6 Nisan, 7 Nisan, 8 Nisan, 9 Nisan, 10 Nisan, 11 Nisan ve 12 Nisan tarihlerinde burçları neler bekliyor?

Burçlara göre haftanın tavsiyeleri yazının sonunda


Haftalık burç yorumları:

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

koç burcu

Koç burcu 24 – 30 Nisan haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu hafta kendinizi mükemmelleşmeye ve ilerleme kaydetmeye yönlendirilmiş bir durum içinde bulabilirsiniz. Gelirinizi artırmaya veya mali durumunuzu iyileştirmeye odaklanıyorsunuz. Bu, bir maaş zammı için pazarlık yapmak, gelirinizi artırma potansiyeline sahip yeni bir proje başlatmak veya uzun vadede size fayda sağlayacak akıllıca finansal kararlar almak için iyi bir zaman dilimi olabilir. Ancak, düşüncesiz harcamalar veya paranızla gereksiz riskler alma konusunda dikkatli olun. Aşk ve ilişkiler konularında, bu hafta sizin için bazı zorluklar getirebilir. Tepkilerinize dikkat edin ve ilişkilerinize zarar verebilecek her türlü fevri veya agresif davranıştan kaçının.

Bireysel olarak neler yapabileceğinizi düşünmeye son vererek artık ipleri tam anlamıyla elinize alıyorsunuz. Çevresel faktörler ve size destek sağlamayan insanlardan bağımsız bir şekilde kendi çizginizi çizebilirsiniz. Öfke ve hırsınızı bir kenara bırakmalısınız. Kendinize açtığınız yeni sayfanın farkında olun ve hayal ettiğiniz özgür yaşantınızın temellerini atın. Uzun vadeli iş planları, girişimler, yatırımlar gündeminizde yer bulabilir. Sabırlı olmalısınız, hiçbir şeyin kolay ve hızlıca olmayacağını bilerek hareket etmelisiniz. Ne yapmanız, nasıl ilerlemeniz gerektiğiyle ilgili soru işaretlerinize net yanıtlar alabilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Mars ile Uranüs arasındaki destekleyici açı, ailenizin desteğiyle veya çabasıyla elde ettiğiniz bazı gelirleri yönetmek konusunda size yeni fikirler verebilir. Toprak, ev gibi gayrimenkuller veya miras niteliğindeki kazanımları işlemek adına bazı girişimlerde bulunmanız gerekebilir. Merkür’ün geri hareketine başlaması daha önceki girişimleriniz konusunda bazı kontroller yaptırabilir. İyi konsantre olmalısınız. Kendinizi anlatmak, işinizi geliştirmek isterken odak noktanızdan çıkabilir veya farklı sorunlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

boğa burcu

Boğa burcu 24 – 30 Nisan haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta, kariyer ve finansal konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Pratik oluşunuz ve uzun vadeli hedeflere odaklanma beceriniz size çok fayda sağlayabilir. Sıkı çalışmanız ve bağlılığınız için takdir alabilirsiniz. Becerilerinizi ve yeteneklerinizi sergilemek için iyi bir zaman. Finansal olarak, gelirinizi artırmak veya akıllıca yatırımlar yapmak için yeni fırsatlar bulabilirsiniz. İlişkilerinizde istikrar ve güvenlik ihtiyacı hissedebilirsiniz. Kararlı bir ortaklık içindeyseniz, eşinizle kaliteli zaman geçirmekte rahatlık bulabilirsiniz. Bekarsanız, değerlerinizi paylaşan birine doğru çekildiğinizi hissedebilirsiniz.

Sizi bunaltan konulardan sıyrılmak için sabırsız ve heyecanlı hissedebilirsiniz. Bir şeylerin sonuna geldiğinizi değil, o bir şeylere yeni başladığınızı düşünebilirsiniz. Hayatınızdaki insanlara, onlara verdiğiniz değere ve aldığınız karşılığa odaklanmalısınız. Bu size kiminle yolunuza devam edeceğiniz konusunda önemli ipuçları verecektir. Kendi güvencenizi yeniden sağlayacağınız, keyifli ve rahat anlar yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Gerçek nedenler, elle tutulur sonuçlar elde etmek adına yeni fikirler edinebilir, kendinizle ilgili keşiflerde bulunabilirsiniz.

Burcunuzdaki Merkür’ün geri hareketine başlamasıyla bu yöndeki bazı kararlarınızı ve adımlarınızı sorgulayabilirsiniz. Her şeyin planladığınız gibi gitmiyor olmasına öfkelenebilirsiniz. İstemediğiniz durumlar karşısında olumsuz ve yapıcı olmayan tepkiler vermek yerine bu retro süreci tutumlarınızda değişiklik yapmaya çalışarak geçirebilirsiniz. Eğitimlerinizi tamamlamak, ikili ilişkilerde bazı defterleri yeniden açmak ve kendinize daha çok özen göstermek gündem maddeleriniz olabilir.

Geçmişten bazı haberler alabilir, ilişkilerinizle ilgili bazı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Bu durumlar karşısında kayıtsız kalmamalısınız. Uygulamadığınız fikirlerin geri dönüşü, ertelenen konuların gündeme gelişi beklemediğiniz bir sonuç doğurabilir. Özellikle parasal krizler yaşamamak adına harcamalarınızın önceliğini belirleyerek ilerlemenizde fayda var.

ikizler burcu

İkizler burcu 24 – 30 Nisan haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta, entelektüel iletişimsel gücünüz, sizi müzakereler, önemli konuşmalar veya araştırmalar yaparken işinize yarayacak. Kendinizi, sizi büyüleyen bir konunun derinliklerine inerken bulabilirsiniz ve karmaşık fikirleri analiz etme ve iletme beceriniz artacaktır. Bekarsanız, kendinizi entelektüel olarak teşvik eden ve aynı mizah anlayışınızı paylaşan birine doğru çekilmiş bulabilirsiniz. Sosyal hayatınız bu hafta oldukça hareketli olabilir. Kendinizi yeni insanlarla tanışabileceğiniz sosyal toplantılara, partilere veya etkinliklere davet edilmiş bulabilirsiniz. Bu hafta fiziksel ve zihinsel sağlığınıza dikkat etmenizi gerektirebilir. Yeterince dinlendiğinizden ve susuz kalmadığınızdan emin olun.

Karar verirken neye dikkat ettiğiniz konusunda kalbinizle aklınızın anlaşmaya başladığını görebilirsiniz. Bugün yapacağınız her şeyin yarınlarınıza etki edeceğini bilmelisiniz. Uzun vadede maddi ve manevi kazanç sağlayacak tüm çalışmaların, girişimlerin ve çevrelerin hazırlığını yapmalısınız. Sizi bundan alıkoyan her şeye bir duruş sergilemelisiniz. Ekonomik özgürlüğünüzü destekleyecek iş girişimleri ve fikirleri geliştirmek, uygulamak için ideal bir zamandasınız. İş fırsatları kadar duygusal olarak da destekler göreceğiniz gelişmeler gündeme gelebilir.

Merkür’ün geri hareketine başlamasıyla geçmişe dair haberler ve ödemeler gündeme gelebilir. Haberdar olmadığınız konular karşısında kayıtsız kalmak yerine buradaki payını doğru anlamalısınız. Gerek sosyal ağlardan gerekse çevrenizden aldığınız haberlere dikkat etmenizde fayda var. Yaşadıklarınızın sağlığınızı olumsuz yönde etkileyeceğini bilerek kendinizi sakinleştirmelisiniz. Uykusuzluk, beslenme problemleri ve stresten kaynaklanan öfke krizlerine karşı önlem almalısınız. Size maddi ve manevi zarar getirecek her şeyi uzaklaştırmaya çalışırken kendinizin de taşımadığına emin olmalısınız.

Güneş ve Kuzey Ay Düğümünün Boğa burcundaki kavuşumu size yeni güvenli alanlar sunabilir. Burcunuzda ilerleyen Venüs’ün Chiron ile kurduğu üçgen açı, arkadaşlıklarınızın hayatınız üzerindeki etkisini size hatırlatabilir. Başkalarını fikirlerinizle desteklediğiniz kadar kendinizi de desteklemiyorsanız kendinizi bir konuya veya kişiye bağımlı hissedebilirsiniz. İlişkilerinizin doğru mesafesini, hayatınızın sınırlarına ve yapmak istediklerinize göre belirlemelisiniz.

yengeç burcu

Yengeç burcu 24 – 30 Nisan haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu hafta odaklanmanız ve duygularınızın muhakemenizi gölgelemesine izin vermemeniz oldukça önemli olacak. Meslektaşlarınızla etkileşimlerinize dikkat edin ve gereksiz çatışmalardan kaçının. Bunun yerine, uyumlu ilişkiler kurmaya ve bir ekip olarak çalışmaya odaklanın. Kariyerle ilgili ani kararlar almanın hiç de zamanı değil. Herhangi bir büyük adım atmadan önce pratik bir yaklaşım benimseyin ve tüm yönleri göz önünde bulundurun. Bağlı bir ilişki içindeyseniz, bazı duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Yanlış anlamaları önlemek için partnerinizle açık ve dürüst bir şekilde iletişim kurmanız önemlidir. Kendinizi olumlu etkilerle çevreleyin ve gerekirse sevdiklerinizden destek isteyin.

Kariyerinizde bir ivme yakalayabilirsiniz. İlerlemek için bazı konuları ve insanları geride bırakmanız gerektiğini bilmelisiniz. Fazlalıklardan kurtulmak için bir hamle yapabilirsiniz. Kendinizi daha cesur daha özgür hissetmenin tadına vardığınızda bunu sürdürmek için de yeterli sebepleri bulmuş olacaksınız. Bulunduğunuz yerden çıkmak ve farklı işler, farklı deneyimler yakalamak adına şanslı bir zamandasınız.

Merkür’ün geri hareketi, parasal geri dönüşler konusunda şansınızı katlayabilir. Geçmişte yaptığınız işlerinizin, ortaklarınızın karşılığını görebilirsiniz. Güneş’in Boğa burcuna geçişi arkadaşlık ve güven kavramlarını yeniden sorgulatabilir. Bazı gerçeklerin gün yüzüne çıkması değişikliğe gitmenizi sağlayabilir. Bundan rahatsız olmak yerine bu sayede yükselen motivasyonunuza odaklanmalısınız.

Burcunuzdaki yönetici gezegeniniz Ay ile kavuşan Mars, beden sağlığınız konusunda bazı uyarılar verebilir. Sindirim ve beslenmeden kaynaklı rahatsızlıklara karşı dikkatli olmanız gerekebilir. Duygusal sorunlarınızın bedensel problemler yaratmaması için çözümü nerede aradığınıza dikkat etmelisiniz. Partnerinize veya hayatınızdaki diğer insanlara karşı, kendinize karşı sürekli eski konuları getirmek yerine bunların tekrar yaşanmaması için yeni gündemler oluşturmalısınız.

aslan burcu

Aslan burcu 24 – 30 Nisan haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta, hayatınızın çeşitli yönlerinde sorumluluk almak ve öncülük etmek için güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz. Güveniniz ve girişkenliğiniz zirvede ve başkalarına ilham verme ve onları motive etme yeteneğine sahipsiniz. Kişisel ve profesyonel yaşamınızda olumlu değişiklikler yapmak için bu enerjiyi kullanmanızda fayda var. Bununla birlikte, aşırı baskın veya kibirli görünmemeye dikkat edin, çünkü bu başkalarını yanlış yönlendirebilir. İlişkiler açısından, yakınlık ve bağlantı için derin bir ihtiyaç hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle duygusal bağlarınızı derinleştirmek ve duygularınızı açıkça ifade etmek için harika bir zaman. Düzenli egzersiz, sağlıklı beslenme ve yeterli dinlenme, genel sağlığınız için çok önemli.

Yaşamınızda nerede durduğunuzu, nereye varmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Kendi kendinize liderlik etmelisiniz. Çünkü bu sayede öğrenecekleriniz ve yapacaklarınız yaşantınızın tümüne etki edecektir. Taşınmalar, çevre ve iş değişiklikleri veya bunları destekleyecek girişimler sözkonusu olabilir. Nasıl bir kariyer hedeflediğinizi fark edebilirsiniz. Uzun vadeli ve kalıcı bir düzen kurmak adına önemli fırsatlar elde edebilirsiniz.

Merkür’ün retro hareketinin etkisiyle bir işi geliştirmenin, bir unvanı hak etmenin aşamalarını gözden geçirebilirsiniz. Neyi nasıl yaptığınızı, nasıl süreçlerden geçtiğinizi görmek eksiğinizi ve hatanızı size gösterebilir. Böylece sürekli aynı şeyleri konuşmak yerine işinize yeni sayfalar açmak sizin için daha kolay olabilir. Güneş ve Kuzey Ay Düğümünün Boğa burcunda bir araya gelmesiyle beraber kariyerinizde parlayacağınız yeni bir sayfa açılabilir. Mecburi ilgilendiğiniz, belki birinin yerine destek amaçlı baktığınız konularda başarılı olduğunuzu fark edebilirsiniz. Bunun üzerine eğilmekten kaçmayın. Nihayet ekonomik kaygılarınızı sona erdirecek haberler alabilirsiniz.

Burcunuzdaki Ay’ın Plüton ile karşıtlığı ilişkiler konusunda bazı çekişmeleri ve zorlanmaları getirebilir. Ne hissettiğinizle ne yaptığınız arasında bir fark gördüğünüzde bunun faturasını hayatınızdaki insanlara kesebilirsiniz. Olayları kendi tarafınızdan değerlendirdiğiniz gibi empati yaparak karşınızdaki insanın hislerine de kulak vermelisiniz. Anın etkisine kapılarak bazı konuşmaları, kararları havada bırakmamanızda fayda var.

başak burcu

Başak burcu 24 – 30 Nisan haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Bu hafta kendinizi düşünceli bir ruh hali içinde bulabilirsiniz. Geçmiş kararlarınız üzerinde düşünüyor ve bunların mevcut durumunuz üzerindeki etkilerini değerlendiriyor olabilirsiniz. Seçimlerinizi gözden geçirmek ve uzun vadeli hedeflerinizle uyumlu hale getirmek için gerekli ayarlamaları yapmak için bu fırsatı değerlendirin. Kariyer açısındaysan ise detaylara özen ve dikkatli planlama gerektiren bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Acele karar vermekten kaçının ve harekete geçmeden önce durumu kapsamlı bir şekilde analiz etmek için yeterli zamanı ayırdığınızdan emin olun. İlişkiler açısından, daha fazla yalnızlık ve iç gözlem ihtiyacı hissedebilirsiniz. Kendinize biraz zaman ayırmanızda ve kişisel bakımınıza odaklanmanızda fayda var.

Kendinizle bazı anlaşmalara varabilirsiniz. İtiraf etmek, konuşmak, gündeme getirmeye dahi çekindiğiniz konuları ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Parasal konulardaki girişimlerinizi desteklemelisiniz. Sahneye çıkın ve yaptığınız işi, yeteneklerinizi sergilemeye başlayın. Kendi sorumluluğunuzu kendiniz alın. Hayatınıza bir düzen ve soluk getiriyorsunuz. Bu kez daha iyi nefes aldığınızı, yaşadığınızı hissettiğiniz konuları fark edebilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün retro hareketi, size her zaman hazırladığınız B planlarının önemini gösterebilir. Hem eğitiminizde, hem işinizde bazı aşamaları yeniden yaşamak veya yavaştan almak durumunda kalabilirsiniz. Sakin kalmak, bu akışa saygı duymak sizi ödüllendirebilir. Bazı evrak işlerinizi retro bitimine bırakmanız gerekebilir. Güneş ve Kuzey Ay Düğümünün Boğa burcundaki kavuşumu hayatınızla ilgili radikal kararların yansımalarını size gösterebilir. Bir pişmanlık hissi yerine neyi nasıl uyguladığınıza odaklanabilirsiniz.


Burcunuzdaki Ay’ın Balık burcundaki Satürn ile karşı karşıya duruşu ikili ilişkiler konusundaki gerçek hislerinizi anlamanızı zorlaştırabilir. Kendinizi bir karar verme noktasında hissetmemelisiniz. Duygularınızın ne olduğunu anlamadan, üzerinde düşünmeden veya duyduklarınızın doğruluğunu teyit etmeden hareket etmemelisiniz. İyi niyetli olmadığını bildiğiniz kişilerden gelecek haberlere, onlara girmek durumunda kalacak ortamlara dikkat etmenizde fayda var.

terazi burcu

Terazi burcu 24 – 30 Nisan haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu hafta, kendinizi hem kişisel hem de profesyonel ilişkilerinize odaklanırken bulabilirsiniz. Bağlantılarınızı değerlendirmek ve bunların dengeli ve uyumlu olduğundan emin olmak için iyi bir zaman dilimi. Herhangi bir sorun varsa, şimdi onları ele alma ve çözüm bulma zamanı. Kariyerinizde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz, ancak doğal diplomasiniz ve çekiciliğiniz ile bunları başarıyla yönetebileceksiniz. Net ve profesyonel bir şekilde iletişim kurduğunuzdan emin olun ve herhangi bir ofis entrikasına kapılmaktan kaçının. Sevdiklerinizle içten sohbetler yapmak ve duygularınızı açıkça ifade etmek için iyi bir zaman.

Hayatınızda önemli bir yol ayrımı olabilir. Yaptığınız evlilikler, kurduğunuz ortaklıklar hatta problem yaşadığınız insanlar konusunda bile dengelerin değiştiğini, değişmesi gerektiğini görebilirsiniz. Değer vermek isterken kendinizden ödün verdiğiniz gerçeğiyle yüzleşebilirsiniz. Esiri olduğunuz duygulardan sıyrılmanın zamanı. Korkmak yerine elde etmek dürtüsü ağır basıyor. Hayat kurmak, bunu yaparken sağlam temeller ve fikirler üzerinden hareket etmek en büyük isteğiniz olabilir.

Merkür’ün geri hareketi garanti olarak gördüğünüz bazı işlerinizde belirsizlikler yaşamanıza neden olabilir. Planların, ödemelerin sizin düşündüğünüzün dışında gelişmesi veya sürpriz ödemelerin çıkması karşısında pratik olmalısınız. Hiçbir şey yapmadan her şeyin düzelmesi sözkonusu olmayacağı için hem harcamalarınızı hem de mental sağlığınızı kontrol altında tutmalısınız. Öte yandan Güneş ve Kuzey Ay Düğümü Boğa burcunda bir araya gelerek içinizdeki kaygıları alıp götürebilir ve gerçek nedenler sunabilir. Hayatta hiçbir şeyin boşuna yaşanmadığını bilmelisiniz.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 24 – 30 Nisan haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Bu hafta, kendinizi bir güven ve kararlılık dalgası hissederken bulabilirsiniz. Güçlü bir amaç duygunuz olacak ve yeni zorlukları zevkle üstlenmeye hazır olacaksınız. Doğal sezgileriniz ve algı yeteneğiniz artacak ve tüm yanılsamaların veya cephelerin ötesini görmenize olanak tanıyacak. Kişisel ilişkilerinizde, duygusal bağlantılarda derinleşme yaşayabilirsiniz. Kendi duygularınızla ve başkalarınınkilerle daha uyumlu olacaksınız, bu da daha derin bir samimiyet ve anlayışa yol açabilir. Ancak, aşırı sahiplenici veya kıskanç olmamaya dikkat edin, çünkü bu gereksiz gerginliğe neden olabilir.

Çalışma hayatınızı derinden etkileyecek konular gündeme gelebilir. Özgür hissetmenizin çalışmanızın ve yaşamanızın önündeki engelleri tespit etmek kadar bunları ortadan kaldırmanın önemli olduğunu görebilirsiniz. Bazı vazgeçişler size yeni kazanımlar sağlayacaktır. Güvendiğiniz insanlarla önemli adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bu da hayatınızdaki insanlar ve işleyişler konusunda bazı elemeler yapabilir. Kriterlerinize uymayan, huzurunuzu ve kazanımlarınızı etkileyen durumları ortadan kaldırabilir.

Merkür’ün retro hareketi, yanlış anlaşılmalara ve belirsizliklere sebebiyet veren durumları size daha iyi gösterebilir. Fark etmediğiniz veya görmezden geldiğiniz konuları değerlendirmeye başlamalısınız. Eski iş görüşmeleri, teklifleri veya işlerin parasal dönüşleri gibi konular söz konusu olabilir. Bu elinizi rahatlatabilir ancak elinize geçen ödemeleri doğru değerlendirmek konusunda daha önceki tecrübelerinize kulak vermenizde fayda var.

Hayatınızdaki tek düzeliği değiştiren gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İş, ortaklıklar ve evlilik gibi aşamalar gündeme gelebilir. Maddi kaygılardan uzak durmanızda, insanları anlamaya çalışmanızda fayda var. Merkür’ün Mars ile kuracağı destekleyici açı, sosyal ve kişisel alanda gelişiminize etki edebilir. Motivasyonunuzun yüksek olması, yapamadıklarınıza zaman ayırmak, eğitimlerinizi ve görüşmelerini tamamlamak konusunda size yol gösterebilir. Bu süreçte geç kalmışlık değil de telafi hissiyle hareket etmek size avantaj sağlayacaktır.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 24 – 30 Nisan haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Sevgili Yaylar, bu hafta kendinizi kariyerinize ve profesyonel hedeflerinize odaklanırken bulabilirsiniz. Seçtiğiniz alanda başarılı olmak ve ilerlemek için güçlü bir güdüye sahip olabilirsiniz. Hırslarınıza ulaşmak için gereken çabayı ve kararlılığı göstermeye istekli olabilirsiniz. Sıkı çalışmanız ve bağlılığınız meyvelerini verebilir ve tanınma veya ilerleme fırsatları elde edebilirsiniz. Kişisel yaşamınızda, ilişkilerinizin ekstra dikkat gerektirdiğini fark edebilirsiniz. İletişim çok önemli olabilir ve yanlış anlamaları önlemek için kendinizi açık ve dürüst bir şekilde ifade etmeniz önemli olacak. İş ve özel yaşamınızı dengelemek zor olabilir, ancak sağlığınızı korumak çok önemlidir.

20 Nisan’da gerçekleşen Güneş Tutulması, size hayal kurmanın ve bunları gerçek hale dönüştürmenin anahtarlarını verebilir. Bu size girişimciliğin tanımını yeniden yaptırabilir. Ciddi kararlar, işler ve tercihler gündeminizde yer bulabilir. Maddi ve manevi yönden geleceğinizi şekillendirecek birçok konuyla ilgilenebilirsiniz. Özellikle parasal durumunuzu da etkileyecek gelişmeler ve haberlere hazır olmalısınız. Önemli teklifler ve statüler gündeme gelebilir, bunları kendi planlarınızla harmanlayabilirsiniz.

Merkür’ün retro hareketi iş düzeninizle ilgili bazı pürüzlere kesin çözüm getirmenizi sağlayabilir. Gergin ve sabırsız tavırlarla elinizdeki kaynakları riske atmamaya dikkat edin. Geçmişe dönük bazı haberler alabilir, çalışma ortamlarınızdaki gecikmiş düzenlemelerin başladığını görebilirsiniz. İşinizin mevcut durumu, statü ve sorumluluk değişikliğiyle ilgili haberlerin gelişini hızlandırmak için elinizi taşın altına koymanız gerekebilir. Ağır giden gibi görünse de sağlam bir zemin kurduğunuzun farkına varıyorsunuz.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 24 – 30 Nisan haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu haftanın enerjisi; ilerleme kaydetmek ve hesaplanmış riskler almak için elverişli olabilir. Organize olmak ve uzun vadeli hedeflerinizi gerçekleştirmek için bir eylem planı oluşturmak için güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz. Profesyonel yaşamınızda ilerleme veya tanınma için yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Sıkı çalışmanız ve bağlılığınız ödüllendirilebilir ve ek sorumluluklar üstlenmeniz istenebilir. Bu uygun zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için odaklanın, net hedefler belirleyin ve görevlerinize öncelik verin. Hırslarınızın peşinden koşarken sevdiklerinizi de ihmal etmeyin. Sağlıklı ilişkileri sürdürmek ve kişisel bakıma öncelik vermek çok önemlidir.

Güneş tutulmasının etkileri manevi değerler konusunda size yardımcı olabilir. Aile üyeleriyle aranızdaki pürüzleri ortadan kaldırabilir, birbirinizi anlamak ve desteklemek konusunda girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu da hem yuvanızda hem de kafanızın rahat etmesini sağlayacaktır. Güneş’in de Boğa burcuna geçişi, aşk hayatınızı ilgilendiren alanlarda size ışık tutabilir. Duygusal olarak neye ihtiyacınızın olduğunu bilmek karşı tarafa da buna göre yaklaşmanızı sağlayacaktır.

Merkür’ün retro hareketi ise baskı, zorluk ve hırsla ilerleme kaydedemediğinizi fark ettirebilir. Bu da size toparlanmak için zaman ve imkan tanıyacaktır. Dinlenmek ve daha sağlıklı bir sistem kurmak size uzun vadede başarı getirecektir. Duygusal konularda aldığınız kararlarda aceleci olmamanın meyvelerini ilerleyen günlerde alabilirsiniz. Ağırdan alan ve anlayan olmak sizi pek çok sorundan kurtaracaktır.

Aniden başlayan veya gidişatı değişen ilişkiler, çocuk sahibi olma durumu veya fikirleri gibi konular gündeminizde yer bulabilir. Yatırım planları, kendi içinizde planını yaptığınız veya hayalini kurduğunuz işler üzerine çalışabilir, bu konuda maddi destekler bulabilirsiniz. Hızlı ve mantığınıza uymayan kararlardan uzak durduğunuz sürece yaşayacağınız iyi anlar motivasyonunuzu yüksek tutmanıza yardımcı olabilir.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 24 – 30 Nisan haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu hafta rutinlerinizden kurtulmak ve yeni ufuklar keşfetmek için güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz. Maceracı ruhunuz uyanacak ve kendinizi heyecan ve değişim için can atarken bulabilirsiniz. Bu, spontane bir seyahat planlamak veya sizi konfor alanınızdan çıkaran yeni bir hobi veya aktiviteye başlamak için harika bir zaman olabilir. İlişkilerinizde sabırlı ve anlayışlı olmanız gerekebilir. Sakin ve net kalmanız önemlidir. iletişim ve açık fikirlilikle başkalarının bakış açılarını dinlemeye istekli olun. Dürtüsel kararlar vermekten veya gereksiz yere tırmanabilecek tartışmalara girmekten kaçının.

Güneş tutulmasıyla parasal ve sosyal açıdan doğru iletişimle ve işbirliğiyle hayatınızın gidişatının nasıl olumlu yönde değiştiğini görebilirsiniz. Yoğun ve stresli geçen günlerde kullandığınız dilin ve takındığınız tavrın nasıl olduğuna dikkat etmelisiniz. Hangi yola adım atarsanız oradan devam edeceksiniz. Yeni elektronik cihazlar edinebilir, işinize ve geleceğinize yatırım yapabilirsiniz.

Güneş’in Boğa burcundaki seyahati ailevi konuları gündeme getirebilir. Taşınma ve değişikliklerle ilgili konularda kalıcı kararlar almadan önce bütün aile üyeleriyle uyumlu hareket etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Gereksiz inat ve baskıcı tutumlardan sıyrılmanın yollarını bulabilirsiniz. Farklı ve sakin bir tutum sergilemek sizin çevrenize olan bakışınızı da değiştireceği için evlilik ve ortaklıklar gibi konularda da adım atmanız kolaylaşacaktır. Aileyle veya aileniz gibi yakın olan kişilerle parasal işbirliklerine girebilirsiniz.

Merkür’ün retro hareketi bazı satınalma işlerinizi gözden geçirmenizi size hatırlatabilir. Maddi durumunuzun üzerine çıkacak harcamalar yapmamak; yaptığınız harcamaların da doğru yerlere ulaşması için sakin hareket etmenizde fayda var. Aile içinde bazı sorunların yeniden masaya yatırılması küslükleri bitirebilir. Bu dönemi yapıcı bir mola olarak kullanın.

Beklediğinizin dışında gelişmeler olsa da aslında istediğiniz hayatı kurabileceğinizi bilmelisiniz. Farklı bir yere taşınma, kendinizi daha iyi bir yere ait hissedebilme ihtimaliniz olabilir. Gayrimenkullerinizin değerlenmesi, parasal sorunlarınızın önüne geçebilir. Güçlü yönlerinizi ortaya çıkaran insanlarla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Bu da gerçeklerden uzaklaşmanıza, çevrenizle olan iletişiminizin zarar görmesine neden olabilir. Durumu tersine çevirmek için güç kavramını doğru bir yere koymanız gerekebilir. Hayatınızdaki olumlu yanları ortadan kaldıracak durumlarda ve ortamlarda bulunmamalısınız.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 24 – 30 Nisan haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Gezegensel hizalanma bu hafta sizin lehinize. Hayatınızın sorumluluğunu üstlenmenize ve olumlu değişiklikler yapmanıza güç veriyor. Kendinizden emin ve iddialı hissedeceksiniz, bu da yolunuzdaki tüm engellerin üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Mesleki yaşamınızda, sıkı çalışmanız ve bağlılığınız takdir görebilir. Yaratıcılığınız ve sezginiz güçlü yönleriniz olacak ve uzun süredir devam eden sorunlara yenilikçi çözümler üretebilirsiniz. Ayrıca partnerinizle yenilenmiş bir yakınlık duygusu yaşayabilirsiniz. Birbirinizle duygularınızı ve hayallerinizi paylaştıkça ilişkiniz derinleşebilir.

İhtiyaç duyduğunuz her şey için maddi kilitlerinizi açıyorsunuz. Bazı sorunları kafanızda bitirmiş olmak sizi hayatın içine ve gerçek yaşama çok çabuk çekecektir. Hafifleyin, yaşadığınız haksızlıklardan sıyrılın ve her seferinde bir sonraki hedefinize odaklanacak kadar çok sayıda hedefler belirleyin. Keyif aldıkça çalışacak, çalıştıkça yenilikleri hayatınıza çekeceksiniz. Yeteneklerinizi ve düşüncelerinizi gerçek sonuçlara dönüştürmek için fırsatlar elde edebilirsiniz. Yaptığınız iş, çalıştığınız sektör veya ilgi alanınız her ne ise onu geliştirecek stratejiler kurabilirsiniz.

Bir süredir ertelediğiniz işler, görüşmeler ve etkinliklere vakit ayırabilirsiniz. Hayatın durağanlaşmasından rahatsızlık duymak yerine hareketli olduğunuz zamanlarda neyi nasıl yaptığınızı düşünme fırsatı yakalayabilirsiniz. İş görüşmeleriniz ve resmi işlemlerinizde bazıları sonuçlanabilir. Ancak retrodan dolayı işlemlerinizin aksaması, yetişmemesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Hem evraklarınızda hem de araçlarınızda gerekli hazırlıkları yapıp tedbir aldığınızdan emin olmalısınız.


Çalışma ortamınız, sosyal arkadaşlıklarınız, sosyal mecralardaki duruşunuz ve stiliniz konusuna birtakım değişiklikler yapabilirsiniz. Bir kalıcı düzen elde etmek için emek vermeniz gereken doğru noktayı buluyorsunuz. Yapacağınız iş görüşmeleri ve ticari planlamaların yönünü de bu şekilde belirleyebilirsiniz. Para akışınızı daha uzun vadeli hale getirecek görüşmeler yapabilirsiniz. Sadece hayal etmenin değil, hayal ettiğiniz şeyin ne olduğunu fark etmenin ve bunun için emek vermenin önemini kabul etmelisiniz. İsteğinizin sınırlarını belirleyebilir, planlarını hazırlayabilir ve bunun için gerekli altyapıyı hazırlamaya başlayabilirsiniz.


Burçlara göre haftanın tavsiyeleri:

 • Koç burcu: Gereksiz risklerden kaçının.
 • Boğa burcu: Uzun vadeli hedeflere odaklanın.
 • İkizler burcu: Analitik yeteneklerinizden yararlanın.
 • Yengeç burcu: Ani kararlardan kaçının.
 • Aslan burcu: Sorumluluğu üstlenin ve iyi yönetin.
 • Başak burcu: Kararlarınızı gözden geçirin.
 • Terazi burcu: Ofis siyasetinden kaçının.
 • Akrep burcu: Fazla sahiplenici olmayın.
 • Yay burcu: İş yaşam dengesini iyileştirin.
 • Oğlak burcu: Hesaplanmış riskler alın.
 • Kova burcu: Yeni ufuklar keşfedin.
 • Balık burcu: Kendinizden emin ve iddialı olun.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.