Astroloji: 6 Nisan Terazi burcunda Dolunay burç yorumları

Astroloji: 6 Nisan Terazi burcunda Dolunay burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Dolunay burç yorumları

Astroloji: 6 Nisan 2023 Terazi burcunda Dolunay burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

Genel etkileri: Astroloji’de Yeni Ay döneminde başlayan olaylar, Dolunay sürecinde neticelenir. Geçtiğimiz 15 günlük süreçte başlattığımız, beklediğimiz tüm girişimlerin tamamlanmasına tanıklık edebiliriz. Beklediğiniz mal paylaşımları, alım satım, ticari girişimler, anlaşmalar, sözleşmelerde beklentiler yerine gelebilir. Tüm ilişkilerde hesaplaşma, hak ve adalet temaları öne plana çıkacak. Terazi Dolunayı sonuca ulaştırmanın, diplomasinin, güzelleşmenin zamanıdır. Uzun zamandır gözümüzü kapadığımız sorunlarla yüzleşmektir. Bu dolunay dikkatleri ilişkilerimize çekiyor ve bu sefer özellikle yaralarımıza odaklanıyor. Duygusal, aile, arkadaş, dost, iş, para ve toplumsal ilişkilerimizle ilgili yaralara. Artık geçmişi bırakmalı, dersleri bilgeliğe çevirmeli ve gelecek projelere odaklanmalıyız. Ve bunu Terazi’ye uygun yapmalıyız, adil, yaratıcı, dingin, güzelliğe değer vererek ve gerektiğinde orta noktada buluşarak.


Dolunay’da burçları neler bekliyor?

koç burcu

Koç burcu 6 Nisan Dolunay burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu Dolunay evlilik, ortaklık, ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşecek. Bu alan aynı zamanda açık düşmanlıklar ve danışmanlık yapma, danışmanlık alma gibi konuları da ifade eder. Genel olarak ikili ilişkilerdeki birtakım konuların açığa çıktığı bir zaman olacak. Ayrıca kariyer ile ilgili konuların da ilişkilerinizi etkileyebileceği bir dönem.

Düşünceleriniz kendi mutluluğunuz üzerinde fazlaca yoğunlaşırken, tam karşıt burcunuzda meydana gelecek Dolunay, size hayatta tek başınıza olmadığınızı, partnerinizin mutluluğunuzdan da sorumlu olduğunuzu hatırlatacak. Evliliğinizde, ilişkinizde ya da ortaklığınızda dengeleri sağladıkça mutluluğunuz artacak. Tabii bu Dolunay ile birlikte, hayatınızda artık size hizmet etmeyen ilişkileri hayatınızdan tamamen çıkarmanız da gündeminize gelebilir.

Duygularınızı kontrol etmeye çalışın. Mali durumda iyileşme olasılığı vardır. Teselli ve gönül rahatlığı için bir yerleri ziyaret edebilirsiniz. Aşkta hayal kırıklığı yaşama ihtimaliniz var, ancak bu sizin cesaretinizi kırmamalı. Koç burcu öğrencileri dalgın ve odağı kaçmış olabilir. Eşinizin sağlık sorunları nedeniyle stresli olabilirsiniz. Boş zamanınızda, kendiniz ve aileniz için daha iyi bir gelecek için plan yapın.

İkili ilişkiler, ortaklıklar ve rekabet konuları yoğun gündemde olacak. Son 3 ayda ilişkilerde ne kadar ben merkezli davranıldı? Atılan adımlar gerçekten biz olabilmek adına mı, yoksa tek taraflı bir istekle mi oldu? Bu sorulara bulunacak gerçek cevaplar öz değer duygusunu da geliştirmek adına fırsat olacaktır. Bu dönemde beklenmedik harcamalar yaşanabilir.

İlişkinizde ve evliliğinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. İstemeden de olsa partnerinize sert tepkiler verebilirsiniz. İlişkinizde gördüğünüz beklenmedik bir davranış kalbinizi kırabilir. Ortak iş açmış olanlar varsa bu tarih yakınlarında ortağıyla sürtüşmeler yaşayabilir.

Şu sıralar insanların dikkatini çekmek Koç burçları için oldukça önemli. Ama bunu başarmak için hiçbir şey yapmıyorlar. Dolunay süresince buna yoğunlaşmalı, rahatlamalı ve kendilerini insanlara daha fazla açmalılar. Herkesin onların aklını okumasını bekliyorlarsa hiçbir gelişme kaydedemeyeceklerini anlamaları gerekiyor. Aynı zamanda bu dolunayda hayatta tek başına olmadıklarını anlayacakları bazı olaylar yaşayabilirler.

boğa burcu

Boğa burcu 6 Nisan Dolunay burç yorumları

Boğa burç yorumları: İşlerinizle ilgili birtakım konuların açığa çıkması söz konusu olabilir. İş arkadaşlarınız, günlük işleriniz, sağlık ve beslenme rutininiz ile ilgili yeni gelişmelere şahit olacağınız bir dönem. Sağlık ve iyileşme açısından oldukça olumlu ve değerlendirmeye uygun zamanlardasınız. Ayrıca bu dönemde yabancılarla ilgili, uluslararası konularla, eğitimle, uzak yolculuklarla ilgili birtakım konular da hayatınızı önemli ölçüde etkilemekte.

Her gün yapageldiğiniz günlük rutinlerinizde karar verdiğiniz değişikliklerin hayatınıza kattığı fayda ve zarar dengesini ölçümleyebileceğiniz bir haftadasınız. Hem yapınız hem de bilinçaltınızdaki kaygı ve korkularınız hayatınızda rutin olarak değişimlere izin vermese de hayatın akışı bazı sonları ve ardından yeni başlangıçları zorunlu kılar. En doğrusu geldiğiniz yol ayrımlarını saygıyla kabul etmeniz sonrasında da kaygılarınızı işin içine katmadan en doğru kararı vermeniz.

Ebeveynleriniz abartılı yaşam tarzınız ve harcamalarınız için endişelenebilir ve aynı şekilde sizinle tartışmaya girebilir. İnsanlar size birçok öneride bulunacaktır, ancak her şey kendi çabalarınıza bağlı. Bir arkadaşlığınızı kaybetme ihtimaliniz var. Seyahat etmek hemen sonuç vermeyecek, ancak gelecekteki faydalarınıza yardımcı olacaktır. Ruh hali değişimleri yaşayabilirsiniz.

Çalışma ortamı, günlük işleyiş ve sağlık konuları yoğun gündemde olacak. Son 3 ayda kazançlarla ilgili gerekli sorumluluklar alındı mı? Ertelenen konular görmezden mi gelindi? Bu soruların cevapları blokajları kırmamız gereken yerleri gösterecek. Sonlanması gereken durumlar bu dönemde neticelenebilir. Sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Riskli hareketlerden kaçınmalısınız. Beklenmedik bir rahatsızlık ortaya çıkabilir. Ofiste de gergin olabilirsiniz. Ani tepkiler vermekten kaçının. Evcil hayvanınızda bir anda problemler ortaya çıkabilir.

Boğa burçları geçmişlerinde yaptıkları şeylerle başa çıkmak zorunda olduklarını anlayabilirler. Geçmişlerinin onları tanımlamadığını, artık aynı kişi olmadıklarını görmeliler. Bunu fark ettiklerinde yollarına devam etmenin o kadar da zor ve karmaşık olmadığını fark edecekler. Dolunayın güçlü enerjisinden faydalanarak bunu başarabilirler.

ikizler burcu

İkizler burcu 6 Nisan Dolunay burç yorumları

İkizler burç yorumları: İlişkilerle ilgili bir süredir gizlide kalmış konular açığa çıkabilir ve birtakım yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Arkadaş ortamınız ve flört konularının iç içe olduğu bir dönem olabilir. Karmaşık ilişkiler söz konusu olabilir. Çocuk düşünen yükselen ikizler için ise oldukça pozitif bir zaman. Ayrıca borçlar ile ilgili konulara da dikkat etmek gerekiyor.

Aşk hayatınızda daha önce sizin için önemli olmayan detaylar gözünüze çarpabilir ve belki de bir ilişkiyi kapatıp yenisine başlama noktasına gelebilirsiniz. Platonik olarak beslediğiniz duygular varsa kendinizin daha önemli olduğu gerçeği ile hareket edip, yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Korkunuzun hırsınızı etkilemesine izin vermeyin. Bunu çözmek için deneyimli kişilerden tavsiye alın. Finansal faydalar elde etmeniz olası. Eşinizle tartışmaya girebilirsiniz. ancak bu yüzden strese girmeye gerek yok. Aşk hayatınız iyi olduğu için küçük tartışmalar büyümeyecek. Evliliğiniz de harika bir aşamayı görebilir. Daha önce birine borç verdiyseniz geri alabilirsiniz ve bu bazı finansal sorunlarınızı çözecektir.

Çocuklar, aşk hayatı ve hobiler gündemde olacak. Son 3 ayda verilmesi gereken bireysel kararlar verildi mi? İstekleri gerçekleştirmek için harekete geçildi mi? Bu soruların cevapları hayattan ne kadar keyif aldığımızı şu an belirleyen noktalar olacak. Bu dönemde hedef değişiklikleri yaşanabilir.

Aşk hayatınızda partnerinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Tepkinizi verirken kelimelerinizi dikkatli seçin. Çocuğunuzla alakalı da stresli zamanlar yaşayabilirsiniz. Hem aşk hayatınızla hem çocuğunuzla ilgili beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz. Duygularınızla mantığınız arasında dengeyi kurmalısınız.

İkizler için duyguları ifade etme zamanı. Eğer üzgünlerse bunu saklamak yerine onları üzen kişiye açık açık söylemeliler. Eğer her şeyi olduğu gibi bırakırlarsa herhangi bir gelişme olmayacak ve bu kısır döngü devam edecek. Aynı zamanda bu dolunay uzun zamandır farkında olmadıkları bir yönlerini görebilirler.

yengeç burcu

Yengeç burcu 6 Nisan Dolunay burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu dönemin odağında ev, aile, ebeveynler ve gayrimenkul konuları olacak. Ebeveynlerinizle ve çalışıyorsanız raporladığınız kişilerle aranız iyi olacak ve o kişilerden destek göreceksiniz. Kariyer konularınız da oldukça ödüllendirici gözüküyor. Fakat ikili ilişkiler biraz sert geçebilir. Evlilik ya da tüm ortaklıklar için biraz krizli bir dönem.

Dolunay ile birlikte, aileniz, eviniz ve yuvanız ile ilgili konularda sorgulamalar yapabilirsiniz. Sizi üzen ya da yeteri kadar mutlu etmeyen detaylardan kurtulmak için kolları sıvayabilirsiniz. Dolunaylar Astrolojide kapanış enerjisi olarak adlansa da, her kapanışın bir başlangıç olduğunu da unutmamak gerekir. Sizi mutlu edecek başlangıçları yaparken sadece duygularınızla değil, mantığınızla da hareket etmenizin önemini fark edeceğiniz bir haftadasınız.

Sorunsuz bir hayat yaşamak istiyorsunuz, ancak geçmişte yaşadığınız olaylar peşinizi bir türlü bırakmıyor olabilir. Hayatta biraz heyecan arıyorsunuz ve bunu başarmak için eşinizi, partnerinizi anlamaya çalışın. Dişinizde ya da midenizde sorun yaşayabilirsiniz. Finansal anlaşmalarla ilgili kararları aceleye getirmeyin. Unutmayın, eşiniz her zaman yanınızda bir destek direği olarak duruyor. Onu asla incitmeyin ve sadakatinden şüphe etmeyin, çünkü ondan şüpheleniyorsanız yalnız kalma şansınız vardır. Mali ve kişisel sorunları çözemezseniz hayat sizin için daha da zorlaşabilir.

Evle, gayrimenkullerle ve aileyle ilgili konular gündemde olacak. Son 3 ayda yok sayılmış duygularla ve gizli düşmanlıklarla yüzleşildi mi? Özellikle ebeveynlerle ilgili çözülmesi gereken konuların üzerine gidildi mi? Bu soruların cevapları iş ile aile hayatının dengesini kurmaya yardımcı olacak. Arkadaşlarla ilgili ani gelişen konular şaşırtabilir.

Aile yaşantınızda sert bir tutum takınabilirsiniz. Aile bireylerinden birinin sağlık problemine vakit harcayabilirsiniz. Evinizin içinde riskli hareketlerden uzak durmalısınız. Evinizdeki elektroniklerde arızalar oluşabilir. İş ve aile arasında denge kurmalısınız.

Hayatının kontrolünü yavaş yavaş ellerine alan Yengeç burçları bu dolunayın gücünü, uzun zamandır içinde tuttukları ve sakladıkları acıyı dışa vurmak ve artık bu acının üstesinden gelmek için kullanmalılar. Yengeç burçları dolunaylarda duygusal anlamda yüklü ve dolu hissederler. Belki de bir süre yalnız kalmaya ve ağlamaya ihtiyaçları olabilir. Bu şekilde içlerinde biriktirdikleri her şeyle yüzleşip rahatlayabilirler.

aslan burcu

Aslan burcu 6 Nisan Dolunay burç yorumları

Aslan burç yorumları: Yazışmalar, eğitim, kısa yolculuklar gibi konuların vurgu kazandığı, özellikle iletişim trafiğinin fazlasıyla arttığı bir dönemdesiniz. Bu dönemde yabancılarla ilgili konular da gündeme gelebilir. Bu gündeme gelecek konuların hayatınıza etkisi genellikle olumlu olacak. Sağlıkla ilgili konulara ekstra dikkat gerekli. Ayrıca iş ortamınızda değişiklikler olabilir.

Her ne kadar Dolunay sizin burcunuzda meydana gelmese de sizi de kuvvetli etki alan burçlardan biri yapacak. Temel konu başlıklarından bazıları, kardeşleriniz, çok yakın dostlarınız ve iletişim kurduğunuz kanallar olacaktır. Her türlü iletişim kazasına bu dönemde dikkat etmeniz lehinize olacaktır. Hayat motivasyonlarınızın hatta bakış açınızın değiştiği bir dönemdesiniz. Yurt dışı planlarınız, hobileriniz ve eğitim hayatınızdaki atılımlar için istekli ve yüksek motivasyon içinde olabilirsiniz. Kendinize zaman yaratmayı ihmal etmeyin.

Çevrenizdeki herkes için bir şans tılsımısınız sevgili Aslan burçları. Herkes nezaketinizi takdir ediyor. Enerjinizi sıfırlayın ve dayanıklılığınızın farkına varın. Etkili insanlarla sosyal etkinliklerde tanışma ihtimaliniz var. Havada aşk kokusu var. Biriyle birlikteyseniz dışsal etkenler sevgilinizle aranızda farklılıklar yaratabilir, ancak bunu önemsemeyecek, ilişkinizi hiçbir dış etkenin bozmasına izin vermeyeceksiniz. Aile üyelerinizle bir yeri ziyaret edebilirsiniz. Kendinizi bir yıldız olarak görecek ve başkalarını yönetmeye çalışacaksınız.

Yakın çevreyle kurulacak iletişim ve yeni fikirler ön planda olacak. Son 3 ayda uzun vadeli hedefler adına neler yapıldı? Bu konuda ne kadar sorumluluk alındı? Bu soruların cevapları şu andaki düşüncelerin şekillenmesine yardımcı olacak. İş hayatında beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

İletişim problemleri baş gösterebilir. Sıklıkla yanlış anlaşıldığınızı düşünebilirsiniz. Sinirleriniz gergin olabilir. İlk aklınıza gelen cümleyi söylemeyin. Eğitim hayatınızda da agresif bir günde olabilirsiniz. İletişim kurduğunuz elektronik aletlerinizde beklenmedik arızalar ortaya çıkabilir.

Aslan burçları dolunayın etkisiyle etraflarındaki insanlara daha farklı bir gözle, çok daha derin bakabilirler. Yanlarında yalnızca çıkarları için duran insanları bir kenara itip bir süreliğine yalnızca çok güvendikleri insanlarla olmak ve vakit geçirmek isteyebilirler. Kendilerini kapatmak ve güvenli bölgelerinde derin düşüncelere dalmak onlara iyi gelecektir.

başak burcu

Başak burcu 6 Nisan Dolunay yorumları

Başak burç yorumları: Alacak verecek konuları, gelirleriniz, sahip olduklarınız nisan ayının ilk yarısında oldukça vurgu kazanacak. Yeni bir eşya sahibi olabilir ya da bir yatırıma girebilirsiniz. Çalışmalarınızın karşılığını maddi olarak aldığınız, çaba sonucu gelen bir gelir artışı söz konusu olabilir. Çocuğu olan yükselen başaklar için çocuk konuları biraz krizli geçebilir, yeni bir spor rutinine başlayabilirsiniz. Sizin için de ikili ilişkiler krizli olabilir.

Adeta, geçen haftalarda meydana gelen yeni gelişmeler, sizi beklediğiniz fırsatlara kavuşturmak için sırada bekliyor. Kararlı olmanızın büyük önem taşıyacağı bu süreçte etrafınızdakiler(ortaklarınız, iş arkadaşlarınız vs) ile dengeleri kurmaya özen göstermelisiniz. Ailenizden gelecek maddi destekler, miras, vergi gibi ödemeler konusunda ani gelişmeler olabilir.

Başkalarından hoş sürprizler alabilirsiniz. Ancak iletişim ve ilişkinizde zaman zaman zorlanabilirsiniz. Bu yüzden bu ara tartışmalardan kaçınmaya özen gösterin. Diğer yandan neşeli doğanız başkalarını mutlu edebilir. Finansal yatırım için iyi bir dönem olabilir. Üzüntüden kurtulmak için çaba harcıyor olabilirsiniz. Bu süreçte eşinizin size karşı gerçekten iyi olduğunu fark edebilirsiniz. Pek çok şey için plan yapıyorsunuz, ancak bunları neredeyse hiç uygulayamıyorsunuz. Biran önce harekete geçme zamanı.

Maddi konular ve öz değer algısı gündemde olacak. Son 3 ayda kariyer hayatında gerekli sorumluluklar alındı mı? Hedeflenen doğrultuda gitmek için alınan riskler gerçekçi miydi? Şimdi bu soruların cevapları yeni dengeler kurmak adına yardımcı olacak. Eğitim hayatında beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

Maddi değeri olan eşyalarınıza dikkat edin. Cüzdan, para, mücevher gibi eşyalarınız göz önünde olsun. İnternetten işlem yapmamaya özen gösterin. Parayla ilgili negatif enerji aldığınız bir günde olacaksınız. Beklenmedik bir durum yüzünden cebinizden para çıkabilir.


Başak burçları uzun zamandır problemlerinden kaçmaya çalışıyorlar. Ancak artık tüm problemlerinin tam da arkalarında olduğunu ve artık kaçamayacaklarını fark edecekler. Bu yüzden kaçmayı bırakıp hepsiyle yüzleşmeli ve rahatlamalılar. İçlerinde beklediklerinden çok daha güçlü ve iyi bir insan olduğunu bu yüzleşme sırasında fark edeceklerdir. Önemli olan ilk adımı atabilmek.

terazi burcu

Terazi burcu 6 Nisan Dolunay burç yorumları

Terazi burç yorumları: Oldukça belirgin ve önemli zamanlardan geçeceğiniz bir Dolunay olacak. İkili ilişkileri sağlamlaştırmak, yeni ilişkiler kurmak, kırgınlıkları düzeltmek ve birlikte eğlenmek açısından oldukça faydalı bir zaman. Ev, gayrimenkul gibi konularda ya da aile ile ilgili konularda birtakım krizlerin yeniden patlak verebileceği bir zaman.

İlişkiniz, evliliğiniz, ortaklığınız ile ilgili konularda bazıları kontrolünüzde bazıları kontrolünüz dışında bir sürü yeni gelişme yaşanmış olabilir. Yeni aldığınız kararlar ve tohumların şimdi size sunduklarını değerlendirme ve adil bir karar verme zamanı geldi. Çevrenizdekileri mutlu etme ya da dengeleri kurma kaygısı gütmeden, salt sizin hayatınız için en doğru olanı seçme sürecindesiniz. Farkındalıklarınız ve hayatınızdaki ağırlıklardan kurtularak başlayacağınız bu yeni dönemde, çevrenizdekilerin sizi gördükleri vasıflarınıza odaklanabilirsiniz. İşiniz, görünüşünüz, hayatı yaşayış şekliniz gibi…

Dolunay sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Kızgın davranışlarınız bir arkadaşınıza sorun çıkarabilir. Finansal konularda şansı bir dönem. Ofis işlerine çok fazla katılım, eşinizle olan ilişkinizi etkileyebilir. Sevginin önemini anlayacaksınız. Eşinizle geçirmek için bolca zamanınız olacak. Sevgiliniz, gördüğü ilgi karşısında bunalmış bile hissedebilir.

Bireysel istekleri hayata geçirme ve fiziki değişimler gündemde olacak. Son 3 ayda hayata bakış şekli ile yaşam tarzı ne kadar uyum içinde? En başta kişi kendine adil davranıyor mu? Bu soruların cevapları ikili ilişki içindeki ben algısını geliştirmeye yardımcı olacak. Bu dönemde finansal alanda ve kazalara karşı temkinli olmakta fayda var.

Dolunay sizlerin burcunda olduğundan ötürü gergin bir zaman diliminde olabilirsiniz. Sebepsiz yere agresif tepkiler gösterebilirsiniz. Sinirliyken tepki vermemeniz iyi olur. Hayatınızda ani gelişen olaylar meydana gelebilir. Bir adım geriye çekilerek mantıklı düşünmeniz gerekebilir.

Terazi burçları belki de asla hayal edemedikleri bir şeyi ortaya çıkarmak üzere olabilirler. Gerçeklerin her zaman ortaya çıkacağını bilen Terazi burçları duyacakları şeylere hazır olmalılar. Duyacakları şeyler onları pek de memnun etmese de duymaları gereken şeyler olduğunu unutmamalılar. Eğer duyması zor şeyleri anlamaya çalışırlarsa hayatlarında büyük bir düğümü de çözebilirler.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 6 Nisan Dolunay yorumları

Akrep burç yorumları: Perde arkasından çevrilen olaylar, sizin ya da sizden gizlenen gizli ilişkiler söz konusu olabilir. Bu dönemde biraz daha inzivaya çekilebilir, psikolojik olarak iyileşme yolunda adımlar atabilirsiniz. Akrabalar ve kardeşler ile ilgili birtakım krizler ya da eğitimle ilgili bitişler ya da yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

Sizin bilinçaltınızda kurduklarınız ve inandıklarınızla ilgili detayları kapsayacak bu Dolunay aslında Martın ortalarından beri yaşadığınız olayların bir kapanışı gibi düşünebilirsiniz. O süreçte sizi kaygılanmaya iten her ne ise hepsinden kurtularak yeni bir başlangıç vakti geldi. Hayatı fazlaca düşünmeyi, irdelemeyi seven burçlardan birisiniz fakat bazen her şeyi akışına bırakmak ve olduğu gibi kabullenmek daha kolay olabilir, her zaman bir planınız olmasına gerek yok!

Şüpheci doğanız sizin için sorun yaratabilir. Maddi olarak güçlü olacaksınız. Para kazanmak için sayısız fırsatla karşılaşacaksınız. Partneriniz varsa karşınızda kendini daha iyi ifade edecektir. Kazaları önlemek için uyanık olmanızda fayda var. Eşiniz, hayatınızın en kritik konularında size destek olacaktır. Bu dönemde bahçe, toprak işleri size rahatlama hissi verebilir.

Elde olmayan gelişmeler ve bazı sonlanmalar gündemde olacak. Son 3 ayda korkularla ne kadar yüzleşildi? Tutunmaktan ve bırakmama alışkanlığından vazgeçildi mi? Bu soruların cevabı içsel dengeyi kurmaya yardımcı olacak. İkili ilişkilerde de beklenmedik konularla ilgilenmek gerekebilir.

Hem psikolojik hem fiziksel olarak düşük enerjili olabilirsiniz. Sağlığınızda problemler yaşayabilirsiniz. Geçmişteki ilişkiniz tekrardan gündeminize gelebilir. Bu durum ruhsal olarak da kendinizi yorgun hissetmenize neden olabilir. Geçmiş mi yoksa yeni bir gelecek mi duygusal olarak dengeyi bulmada zorlanabilirsiniz.

Akrep burçları bu dolunayda nihayet rahat bir nefes alıyormuş gibi hissedebilirler. Dolunayın etkileri boyunca stresten uzaklaşıp rahatlayabilirler. Kendilerine vakit ayırıp hayatlarını gözden geçirecekler. Aynı zamanda hayatın onlara sunduklarını kucaklamak için hazır olacaklar.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 6 Nisan Dolunay burç yorumları

Yay burç yorumları: İnsan grupları, proje ekipleri, arkadaşlarınız ile ilgili iyi ilişkiler söz konusu. Yükselen ikizler gibi sizin de gruplar ve flörtlerin bir araya geldiği, karmaşık ilişkiler oluşturabileceği bir dönemdesiniz. Finansal konular biraz krizli ve bu da az önce bahsettiğim arkadaşlar, gruplar konusuna sert yansıyor olabilir. Borç alma, verme konularına dikkat etmek gerekli.

Bu haftaki Dolunay da bir süredir tanıdığınız, bildiğiniz arkadaş çevrenize farklı bir gözle bakıp belki de ilişkilerinizi başka bir statüye taşımanıza olanak verecek enerjiler verecektir. Yaşananlara her zaman olumlu bir pencereden bakmaya devam edin. Bazı fiziksel değişiklikler görünüşünüzü iyileştirebilir. ancak bu dönemde harcamalarınızı sınırlamaya çalışın. Esprili doğanız çevrenizdeki ortamı aydınlatıyor. Aşk hayatınız büyüyecek. İstemediğiniz bir yolculuğa çıkmak durumunda kalabilirsiniz. Eşinizle daha kaliteli zaman geçireceksiniz.

Sosyal çevreyle olan ilişkiler ve kalabalık gruplar gündemde olacak. Son 3 ayda yapılan işlerde işbirlikçi bir tutum sergilendi mi? Rekabette dürüstlüğe önem verildi mi? Bu soruların cevapları arkadaşlarla olan ilişkilerin gidişatını belirleyecek. Sağlıkla ilgili ani değişimlere dikkat edilmeli.

Arkadaşlarınızdan beklemediğiniz bir tavır görebilirsiniz. Aranızdaki tansiyon yükselebilir. Sakin olup sonrasında tepkinizi dile getirmeniz iyi olacaktır. Bulunduğunuz çevrede başarılarınız konuşulurken dolunay esnasında bu güzel enerjiyi düşüren, işlerinizin dengesini bozan gelişmeler yaşanabilir.

Dolunay boyunca Yay burçları için yükselme ve büyüme gündemde olacak. Dolunayın etkisinde oldukları süre boyunca çok fazla stres altında hissedebilir ve fazlaca endişe duyabilirler. Eğer yapmaları gereken bir şey olduğunu düşünüyorlar ve uzun süredir yapamıyorlarsa artık geri durmamanın ve gerekeni yapmanın tam zamanı.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 6 Nisan Dolunay yorumları

Oğlak burç yorumları: Kariyer ve başarı konuları oldukça vurgu kazanıyor. Eğer önemli bir dönüşümsel sürecin eşiğindeyseniz, bu 15 gün yani Dolunay süresi sizin için tetikleyici olabilir. Özellikle kariyer ile ilgili konularda birtakım konuların açığa çıkması, sonlanmalar ve yeni başlangıçlar söz konusu.

Sizin için toplum içerisindeki rolünüz ve eğer varsa aktif iş hayatınız içindeki başarınız çok önemli. Başarıyla mutlu olan, faydalı olmayı seven bir yapınız var. Bu hafta da sizin için bu konulara destek verecek nitelikte bir Dolunay yaşanacak. Bilinçaltınızdaki kaygılarınızla, tam olarak kapatamadığınız ve fakat ilerlemenize de mani olarak gördüğünüz ilişkilerinizi, projelerinizi gündeminize alıp verdiğiniz karar doğrultusunda ilerleyebilirsiniz. Aile hayatınız da bu kararınıza destek verecek konumda olacaktır. Aldığınız derslerinizi düşünerek attığınız her adımda istediğiniz hayata bir adım daha yaklaşacağınızı unutmayın.

Son derece etkili bazı insanlar tarafından desteklenebilirsiniz. Geçmiş yatırımlar size kazanç getirebilir. Ancak karanlık işlere karışmamalısınız. Yalnızlık aşamanız, sonunda ruh eşinizle tanışmanızla sonuçlanabilir. İş yerinde yoğun günler geçirebilirsiniz. Boş zamanınızı yönetme konusunda iyi olacaksınız. Eşinizle dışarıda vakit geçirmek ilişkinize iyi gelecek.

Kariyer hayatı ve toplumsal statü gündemde olacak. Son 3 ayda günlük işleyişle ilgili gerekli düzenlemeler yapıldı mı? Çalışma arkadaşlarıyla dürüst bir iletişim kuruldu mu? Bu soruların cevapları iş hayatındaki dengeyi oluşturmaya yardımcı olacak. Aşk hayatında da ani gelişmeler söz konusu.

İş ortamınızda vereceğiniz tepkiler sert olabilir. Yöneticinizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde ani kararlar almaya yatkın olacaksınız, mantıklı düşünmenizde fayda var. Çalışmıyorsanız sizler için değişim enerjisini kullanmanın tam vakti olacaktır. Yapmak istedikleriniz ne ise eyleme geçmelisiniz.

Oğlak burçları bu dönemde nereden çıktığını fark edemedikleri değişimlerle boğuşabilirler. Bu yüzden hiçbir şey yolunda gitmiyormuş ve dibe batmış gibi hissetmeleri normal. Ancak aynı zamanda hayatlarında olup biten tüm kötü şeylerin bir sebebi olduğunu da fark edecekler. Zor yoldan da olsa büyümeyi ve ayağa kalkmayı öğrenecekler.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 6 Nisan Dolunay burç yorumları

Kova burç yorumları: Uzak yolculuklar, yabancılarla ilgili konular, akademi, yayıncılık ve eğitim bu dönemin oldukça vurgulu geçtiği bir dönem. Öğrenciler ya da öğretmenler açısından oldukça belirgin, belli sorumluluklar almanız gereken ve sınavlar içerisinde olabileceğiniz bir zaman. Eğitim açısından güçlü ve olumlu etkiler söz konusu. Bilinçaltınızda ya da kendinizle başbaşa kaldığınız zaman çok daha huzurlu olmadığınız bir dönem. Bunun hayatınızı çok etkilemesine izin vermeyin, iyimser olmaya çalışın.

Yüksek etki alacak burçlardan biri de sizsiniz…Bu Dolunay ile birlikte kardeşleriniz, dostlarınız ya da akrabalarınız ile ilgili bazı konularda yeni farkındalıklara ulaşıp, kritik kararlar alabilirisiniz. Hobileriniz, eğitim hayatınız ya da yurtdışı konuları da sizin için önemli konu başlıkları arasında yer alabilir. Kendi emeklerinizle kazandığınız finansal konularda, hayatın akışı içerisinde kabullenmeniz gereken çok da etkili olamayabileceğiniz durumlar oluşabilir. Her ne olursa olsun sizin yüksek faydanız için olacağını aklınızdan çıkarmayın.

Bu ara biraz düşük canlılık hissedebilirsiniz. Ancak yaratıcı çalışmalara katılmak, sizi daha fazla motive edebilir. Mali durumunuz iyileşiyor. Yalnız olanlar için yeni bir ilişki faydalı olabilir. Yoğun programa rağmen, kendinize biraz daha zaman ayırabilirsiniz. Boş zamanlarınızda hobi, sanat gibi yaratıcı işlerle uğraşabilirsiniz.

Ticaret ve hayata bakışla ilgili konular gündemde. Son 3 ayda hayattan keyif alma adına gerekli girişimler yapıldı mı? Aşk hayatında dürüstlüğe önem verildi mi? Bu soruların cevapları inanışlardaki dengeyi kurmaya yardım edecek. Evle ve ebeveynlerle ilgili beklenmedik durumlar yaşanabilir.

Eğitim hayatınızda, yurt dışı bağlantılı işlerinizde stresli zamanlar olabilir. Seyahatlerinizde de dikkatli olmalısınız. Ani olaylara açık olacağınızdan riskli işler yapmamaya dikkat edin. Rötarlar ya da gecikmeler planlarınızı erteleyebilir. Bir iyimser bir karamsar düşünmeniz ruh halinizde dengesizlikler yaratabilir.

Kova burçları Dolunay süresince kendilerini çok daha özgür hissedeceklerdir. Hayatlarını sonsuza dek değiştirecek bir döngüye girdiklerini ve asla beklemedikleri şeyler olduğunu fark edecekler. Bu süreçte yapmaları gereken özgürlüklerini ellerinde tutmak ve geleni kabul etmek olacak.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 6 Nisan Dolunay yorumları

Balık burç yorumları: Alacak verecek, ortaklaşa gelirler, borçlar ve krediler gibi sahip olduklarınız, geliriniz, finansal koşullarınız da olumlu etkiler altında. Fakat sizin için de arkadaşlar, gruplar, gelecek ile ilgili idealler birtakım krizler altında. Borç alışverişine siz de dikkat etmelisiniz.

Bu hafta yaşanacak Dolunay ile birlikte, ailenizden aldığınız maddi destek, ödemekle yükümlü olduğunuz kredi, vergi gibi ödemeler konusunda yeni bir farkındalık yaşayabilir beraberinde bir dönemi geride bırakıp, yeni bir döneme başlamaya karar verebilirsiniz. Kendinizi bu dönemde bazı spor aktivitelerine dahil edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları karşınıza çıkabilir. Ancak, ancak o projelerin uygulanabilirliğini inceledikten sonra bir projeye bağlı kalmak daha iyidir. Arkadaşlarımız ve aile üyeleri tarafından cesaretlendirileceksiniz. İşyerinde dikkatli olmazsanız birileri imajınızı zedeleyebilir. Yoğun programa rağmen kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Alacak-verecek dengeleri ve dönüşüm konuları gündemde. Son 3 ayda yaşanılan alanla ilgili gerekli değişimler yapıldı mı? Aile konularında alınması gereken sorumluklar alındı mı? Bu soruları cevapları hangi konuda dönüşmesi gerektiğine ışık tutacak. Yakın çevreyle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

Harcamalarınızda dikkatli olmalısınız. Kredi kartınızla internetten alışveriş yaparken bilmediğiniz yerlerden satın almayın. Ani bir borçla yüzleşebilirsiniz. Kendinizi riske atacak tehlikeli hareketlerden uzak durmalısınız. Harcamalarınız ve geliriniz arasında bir denge kurmanız gerekebilir.


Normalde oldukça basit, açık ve net insanlar olan Balık burçları bu dolunayda kendileri de ne düşündüklerini ve ne hissettiklerini çözemeyebilirler. Birkaç hafta boyunca kendileri gibi hissetmeyebilirler. Problemlerle karşılaşmamak için işlerini aceleye getirmekten kaçınmalılar. Bir süre geri adım atıp kendilerine rahatlamak için zaman tanımalılar. Unutmayın, hayat dengedeyken güzel, duygularınız ve mantığınız arasındaki dengeyi kurabilmelisiniz.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.