CHP, İYİ Parti ve AK Parti Milletvekili Adayları belli oldu

28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için milletvekili aday listeleri belli oldu. CHP, İYİ Parti ve AK Parti, listelerini açıkladı.

Milletvekili Adayları

CHP, İYİ Parti ve AK Parti Milletvekili Adayları listeleri belli oldu

CHP 2023 Milletvekili Seçimi Aday Listesi (Tam Liste)

ADANA 1 ORHAN SÜMER İŞ ADAMI
ADANA 2 MÜZEYYEN ŞEVKİN DR. JEOLOJİ YÜKSEK MÜHENDİSİ
ADANA 3 BURHANETTİN BULUT ECZACI
ADANA 4 SADULLAH KISACIK ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
ADANA 5 AYHAN BARUT ZİRAAT MÜHENDİSİ
ADANA 6 OSMAN BERKE DUVAN EKONOMİST – TİCARET UZMANI
ADANA 7 HÜSEYİN KESER EĞİTİM MÜFETTİŞİ- İŞ İNSANI
ADANA 8 ERKAN KARAKAYA MİMAR
ADANA 9 ORHAN TOKLU AVUKAT
ADANA 10 KÜBRA ÖZBİÇER BÜYÜKİKİZ AVUKAT
ADANA 11 AHMET KORKMAZ İŞ İNSANI
ADANA 12 SERCAN POLAT AVUKAT
ADANA 13 SEYFETTİN CAN İŞ İNSANI
ADANA 14 EBRU YILMAZ UZMAN MİKROBİYOLOG
ADANA 15 ELİFE MÜFTÜOĞLU ÖĞRETMEN
ADIYAMAN 1 ABDURRAHMAN TUTDERE AVUKAT
ADIYAMAN 2 KENAN DOĞAN İŞLETME
ADIYAMAN 3 ADNAN AĞIR EKONOMİST
ADIYAMAN 4 ÖMER TURAN ÖĞRETMEN
ADIYAMAN 5 SONGÜL VARKİ YILDIRIM AVUKAT
AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KÖKSAL AVUKAT
AFYONKARAHİSAR 2 FATİH AYDIN ULUSLARARASI İLİŞKİLER
AFYONKARAHİSAR 3 ABİDİN YAĞCI İŞ İNSANI
AFYONKARAHİSAR 4 ALİ ARIKAN AVUKAT
AFYONKARAHİSAR 5 İBRAHİM KADIOĞLU İŞ ADAMI
AFYONKARAHİSAR 6 ANIL HALİS AKAR YÜKSEK MİMAR, BÜROKRAT
AĞRI 1 İBRAHİM VAROL İŞ İNSANI
AĞRI 2 ABDURRAHMAN POLAT IŞ INSANI
AĞRI 3 ERTUĞRUL ERYILMAZ İŞ İNSANI
AĞRI 4 ZEKİYE ALTAY HEMŞİRE
AMASYA 1 REŞAT KARAGÖZ TİCARET
AMASYA 2 ARİF YILMAZ İŞ İNSANI
AMASYA 3 ZEYNEP ATEŞ EMEKLİ
ANKARA-1 1 GAMZE TAŞCIER ECZACI
ANKARA-1 2 DENİZ DEMİR MÜHENDİS – KAMU YÖNETİCİSİ
ANKARA-1 3 OKAN KONURALP SOSYOLOG – GAZETECİ
ANKARA-1 4 SADULLAH ERGİN AVUKAT
ANKARA-1 5 MUSTAFA NEDİM YAMALI DİŞ HEKİMİ
ANKARA-1 6 ALİYE TİMİSİ ERSEVER EMEKLİ
ANKARA-1 7 DENİZ ÇAKIR AVUKAT
ANKARA-1 8 KEMAL AKKURT AVUKAT
ANKARA-1 9 AYSUN PALALI KÖKTAŞ İŞ KADINI
ANKARA-1 10 ELİF TOPKAYA SEVİNÇ PROJE YÖNETİCİSİ
ANKARA-1 11 HÜSEYİN CAN GÜNER AVUKAT
ANKARA-1 12 AYCAN KOÇTÜRK İŞ İNSANI
ANKARA-1 13 ARMAĞAN ERDOĞAN ÖĞRETIM ÜYESI
ANKARA-2 1 MURAT EMİR TIP DOKTORU – HUKUKÇU
ANKARA-2 2 İDRİS ŞAHİN AVUKAT
ANKARA-2 3 SEMRA DİNÇER EKONOMİST
ANKARA-2 4 İREM YAMAN ÖĞRETMEN – SPORCU
ANKARA-2 5 ORKUN KANBER SERBEST
ANKARA-2 6 ALİRIZA ERBAY TIP DOKTORU – KARDİYOLOJİ VE KLİNİK BİYOKİMYA UZMANI
ANKARA-2 7 ERDAL KİZİROĞLU EĞİTİMCİ, GİRİŞİMCİ, İŞ İNSANI
ANKARA-2 8 ÖZKAN OKTAN İŞ İNSANI
ANKARA-2 9 FUNDA CENGİZ YÜKSEK ZİRAAT MÜHENDİSİ
ANKARA-2 10 EROL TOSUN EMEKLİ İŞ İNSANI
ANKARA-2 11 NURSEL ÖCAL BİLGİSAYAR İŞLETMENİ VE İŞLETMECİ
ANKARA-3 1 TEKİN BİNGÖL TIP DOKTORU
ANKARA-3 2 UMUT AKDOĞAN AVUKAT
ANKARA-3 3 MESUT DOĞAN ÖĞRETMEN
ANKARA-3 4 AYLİN YAMAN TIP DOKTORU – SAĞLIK YÖNETICISI
ANKARA-3 5 AHMET ERSEN ÖZSOY ÖĞRETİM ÜYESİ
ANKARA-3 6 MEHMET AKYÜREK İŞ İNSANI / SANAYİCİ
ANKARA-3 7 MEHTAP YÜCEL GAZETECI AVUKAT
ANKARA-3 8 MEMET YULA İŞLETME
ANKARA-3 9 ZEYNEP ESRA ÖZDEMİR BANKACI – FİNANS VE YÖNETİM DANIŞMANI
ANKARA-3 10 ÖMER YILMAZ İŞ İNSANI
ANKARA-3 11 ELMAS KÜBRA KARACA ÖĞRETMEN – AKADEMİSYEN
ANKARA-3 12 HASAN CEM YILMAZ AVUKAT
ANTALYA 1 SURURİ ÇORABATIR TURİZM
ANTALYA 2 CAVİT ARI AVUKAT
ANTALYA 3 ALİYE COŞAR AVUKAT
ANTALYA 4 SERAP YAZICI ÖZBUDUN AKADEMİSYEN
ANTALYA 5 ŞERAFETTİN KILIÇ SERBEST
ANTALYA 6 MUSTAFA ERDEM MALİ MÜŞAVİR
ANTALYA 7 MURAT ÖZÇELİK DİŞ HEKİMİ
ANTALYA 8 HASAN ERCÜMENT TAŞDEMİR MİMAR – İŞ İNSANI
ANTALYA 9 NİLÜFER DEVECİ MÜTEAHHİT
ANTALYA 10 VAHAP TUNCER ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
ANTALYA 11 SİBEL GEZEN YÖNETİCİ
ANTALYA 12 RAMİZ ATAHAN HUKUK
ANTALYA 13 EMRAH YURTLAK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ
ANTALYA 14 ZELİHA MİLLİ AVUKAT
ANTALYA 15 HATİCE KÜBRA TURAN AVUKAT
ANTALYA 16 MÜGE GEZGİNCİ ÜNSAL AVUKAT
ANTALYA 17 MEHMET GÖK EMEKLİ
ARDAHAN 1 ÖZGÜR ERDEM İNCESU EKONOMİST
ARDAHAN 2 ÖZEL ÖZEN ÖĞRETMEN
ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN AVUKAT
ARTVİN 2 OĞUZ KURDOĞLU ORMAN YÜKSEK MÜHENDISI, ÖĞRETIM ÜYESI
AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN HUKUK
AYDIN 2 HÜSEYİN YILDIZ TURİZMCİ
AYDIN 3 SÜLEYMAN BÜLBÜL AVUKAT
AYDIN 4 EVRİM KARAKOZ AVUKAT
AYDIN 5 NİLÜFER ÜNÜVAR OPTİSYEN- İŞLETMECİ
AYDIN 6 GAMZE YOLCU METİN DİŞ HEKİMİ – SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİSİ
AYDIN 7 ZİYA YILMAZ VETERİNER HEKİM
AYDIN 8 NEBAHAT OSKAY ÜRÜN AVUKAT
BALIKESİR 1 ENSAR AYTEKİN MALI MÜŞAVIR
BALIKESİR 2 SERKAN SARI ECZACI
BALIKESİR 3 BURAK DALGIN MAKİNA MÜHENDİSİ
BALIKESİR 4 SEVAL BOZKURT ECZACI
BALIKESİR 5 SELİM PANÇ UZ.DR.KARDİYOLOG
BALIKESİR 6 FATMA SALI KARABACAKOĞLU EĞİTİMCİ – SOSYOLOG
BALIKESİR 7 DİLEK YALÇIN İŞLETMECİ
BALIKESİR 8 GÜLİZAR YILDIZ AVUKAT
BALIKESİR 9 MUHARREM KOÇ ESNAF
BARTIN 1 AYSU BANKOĞLU AVUKAT
BARTIN 2 CEYDA SARGIN AVUKAT
BATMAN 1 HÜSEYİN YAŞAR TURIZM
BATMAN 2 DİCLE ARSLAN AVUKAT
BATMAN 3 ORHAN EKMEN İŞ İNSANI
BATMAN 4 ABDULLAH POLAT KAMU YÖNETİMİ
BATMAN 5 MENDUH ATAK TEKNİKER
BİLECİK 1 YAŞAR TÜZÜN İŞ ADAMI
BİLECİK 2 VEDAT KAZICI KAMU GÖREVLİSİ
BİNGÖL 1 SERDAR ATALAY MİMAR
BİNGÖL 2 MEHMET CANLI İŞÇİ
BİNGÖL 3 İLHAMİ GELEN ÖĞRETMEN
BOLU 1 TÜRKER ATEŞ İNŞAAT MÜHENDİSİ
BOLU 2 MEHMET BURAK COP AKADEMİSYEN (DOÇ.DR.)
BOLU 3 ZUHAL IŞIN EMEKLİ
BURDUR 1 İZZET AKBULUT MALİ MÜŞAVİR
BURDUR 2 HÜLYA GÜMÜŞ ÖĞRENCİ (MAKİNE MÜHENDİSİ)
BURDUR 3 SÜLEYMAN ERMAN SERBEST MUHASEBECİ – MALİ MÜŞAVİR
BURSA-1 1 KAYIHAN PALA TIP DOKTORU, ÖĞRETIM ÜYESI
BURSA-1 2 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU AVUKAT
BURSA-1 3 MEHMET ATMACA İNŞAAT MÜHENDİSİ
BURSA-1 4 İSMET KARACA TURİZM İŞLETME
BURSA-1 5 JÜLİDE AKKÖPRÜ GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ
BURSA-1 6 ALPASLAN YILDIZ İŞ İNSANI
BURSA-1 7 ENGİN TAMER DEDE ÖĞRETMEN
BURSA-1 8 SERKAN ÖZTÜRK AÇIKHAVA REKLAM – İŞ İNSANI
BURSA-1 9 ÖZGÜR YILDIZ AVUKAT
BURSA-1 10 CANAN AKIN ERDEM MUHTAR
BURSA-2 1 HASAN ÖZTÜRK BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
BURSA-2 2 CEMALETTİN KANİ TORUN TIP DOKTORU
BURSA-2 3 ORHAN SARIBAL ZİRAAT MÜHENDİSİ – ÇİFTÇİ
BURSA-2 4 ERKAN DÖNMEZ İŞ İNSANI
BURSA-2 5 ŞAHİN SEVİNÇ TURİZM
BURSA-2 6 FUNDA TÜRKCOŞ PEKİNER ECZACI
BURSA-2 7 ENDER TEKE ÇİFTÇİ – İŞ İNSANI
BURSA-2 8 HURİYE CANAN ÇELİK TUNAR MALİ MÜŞAVİR
BURSA-2 9 MEHMET ÖNDER MUTLU AVUKAT
BURSA-2 10 SEDA BOZDAĞ GÜZELKAYA ZİRAAT MÜHENDİSİ
ÇANAKKALE 1 İSMET GÜNEŞHAN İŞ İNSANI
ÇANAKKALE 2 ÖZGÜR CEYLAN MALİ MÜŞAVİR İŞ İNSANI
ÇANAKKALE 3 YEŞİM KARADAĞ EKONOMİST
ÇANAKKALE 4 TUĞBERK GÜZEL OTELCİLİK
ÇORUM 1 MEHMET TAHTASIZ İŞ İNSANI
ÇORUM 2 BEKİR ÖZSAÇMACI TEKNİSYEN
ÇORUM 3 BURÇİN SOLMAZ POLAT AVUKAT ARABULUCU
ÇORUM 4 SEYİT AHMET GÜHER TEKNİSYEN
DENİZLİ 1 GÜLİZAR BİÇER KARACA AVUKAT
DENİZLİ 2 ŞEREF ARPACI TEKSTİL
DENİZLİ 3 SEMA SİLKİN ÜN AKADEMİSYEN
DENİZLİ 4 ADİL DEMİR AVUKAT
DENİZLİ 5 SEDAT DEMİRCİ SOSYOLOG
DENİZLİ 6 İLHAN ÖZCAN EĞİTİMCİ – İŞ İNSANI
DENİZLİ 7 AYŞE HAZER VETERİNE HEKİM
DİYARBAKIR 1 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU AVUKAT
DİYARBAKIR 2 ALİ İHSAN MERDANOĞLU YEREL YÖNETİMLER
DİYARBAKIR 3 ABDURRAHMAN ERGİN İNŞAAT HÜHENDİSİ
DİYARBAKIR 4 CEVDET NASIRANLI AVUKAT – İŞ İNSANI
DİYARBAKIR 5 İSMAİL AKYIL TEKSTİLCİ
DİYARBAKIR 6 GÖNÜL ÖZEL HEMŞİRE
DİYARBAKIR 7 LALEŞ ERTUĞRUL UYSAL IŞLETMECI – SOSYAL HIZMET UZMANI
DİYARBAKIR 8 ESRA ARSLAN IŞ INSANI
DİYARBAKIR 9 MAHİR YILMAZ LOJISTIK
DİYARBAKIR 10 MEHMET ALİ ÖZMEN AVUKAT
DİYARBAKIR 11 ZEYNEP DENİZ ERK ÇALIŞMA EKONOMİSİ
DİYARBAKIR 12 ÖZLEM KAYA İŞ İNSANI
DÜZCE 1 TALİH ÖZCAN DIŞ TİCARET ŞİRKET SAHİBİ
DÜZCE 2 HATİCE ASLIHAN AKBAL TÜYSÜZ SERBEST ÖZEL
DÜZCE 3 JALE UZUNHASAN KAMU EMEKLİSİ
EDİRNE 1 EDİZ ÜN ZİRAAT MÜHENDİSİ
EDİRNE 2 AHMET BARAN YAZGAN İŞ İNSANI – İÇ MİMAR
EDİRNE 3 UFUK KANIŞKAN AVUKAT
EDİRNE 4 AHMET ERKEN ÇİFTÇİ – YÖNETİCİ
ELAZIĞ 1 GÜRSEL EROL İŞ İNSANI
ELAZIĞ 2 ABDULLAH AKIN ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
ELAZIĞ 3 AHMET YILDIZ ECZACI
ELAZIĞ 4 ALIM ÖZDEMİR AVUKAT
ELAZIĞ 5 AZAT ALINAK DOKTOR
ERZİNCAN 1 MUSTAFA SARIGÜL İŞ İNSANI
ERZİNCAN 2 UFUK AKTAŞ TIP DOKTORU
ERZURUM 1 AYHAN KOÇ DOKTOR
ERZURUM 2 MURAT OZAN SPOR BİLİMLERİ
ERZURUM 3 CELAL ZUNGULDAK AVUKAT
ERZURUM 4 SERHAT CAN EŞ İŞ İNSANI
ERZURUM 5 ERDİNÇ OKANLI AVUKAT
ERZURUM 6 İSLAM TEKMANLI İŞ İNSANI
ESKİŞEHİR 1 UTKU ÇAKIRÖZER GAZETECI
ESKİŞEHİR 2 JALE NUR SÜLLÜ İLETİŞİM BİLİMCİ
ESKİŞEHİR 3 İBRAHİM ARSLAN EMEKLI
ESKİŞEHİR 4 ABDÜLKADİR ADAR TİCARET VE ZİRAAT
ESKİŞEHİR 5 İPEK ÇELİK ECZACI
ESKİŞEHİR 6 AYSU BAHAR GÜRLEK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ (HUKUK)
GAZİANTEP 1 HASAN ÖZTÜRKMEN AVUKAT
GAZİANTEP 2 MELİH MERİÇ İNŞAAT MÜHENDİSİ
GAZİANTEP 3 ERTUĞRUL KAYA AVUKAT
GAZİANTEP 4 REİS REİSOĞLU İŞ İNSANI
GAZİANTEP 5 ADİLE MERVE ALTINBAŞ YILMAZ AVUKAT
GAZİANTEP 6 ERDAL GEÇİT AVUKAT
GAZİANTEP 7 SELİM KARAHAN AVUKAT
GAZİANTEP 8 MÜSLÜM ŞAHİNSOY HUKUK ÖĞRENCİSİ
GAZİANTEP 9 HASAN GÜR AVUKAT
GAZİANTEP 10 MEHMET İSLAM ARKEOLOĞ
GAZİANTEP 11 AHMET İDRİS İNAL İŞ ADAMI
GAZİANTEP 12 FATMA MÜGE DÜŞÜN AVUKAT
GAZİANTEP 13 GÖKHAN ÇELİKTÜRK İNŞAAT MÜHENDİŞSİ
GAZİANTEP 14 VİJDAN AKTAŞ YÜKSEK MIMAR
GİRESUN 1 ELVAN IŞIK GEZMİŞ ECZACI SOSYOLOG
GİRESUN 2 REŞAT NURİ ÖZDEMİR ELEKTRİK MÜHENDİSİ
GİRESUN 3 FİKRİ BİLGE JEOFIZIK MÜHENDISI
GİRESUN 4 HAKAN ADANIR SOSYAL GİRİŞİMCİ
HAKKARİ 1 NAZIM DEMİR İŞ ADAMI
HAKKARİ 2 ADNAN HATİPOĞLU EKONOMİST
HAKKARİ 3 SABIR DİRİ TİCARET
HATAY 1 MEHMET GÜZELMANSUR YÜKSEK MAKINA MÜHENDISI
HATAY 2 NERMİN YILDIRIM KARA MALİ MÜŞAVİR
HATAY 3 SERVET MULLAOĞLU AVUKAT
HATAY 4 NECMETTİN ÇALIŞKAN İLAHİYATÇI
HATAY 5 HİKMET HATUNOĞLU ÇIFTÇI, IŞ INSANI
HATAY 6 RAHMİ VARDİ İŞ İNSANI
HATAY 7 GÖKHAN ÖZER ÇİTÇİ
HATAY 8 BEKİR ATAHAN AVUKAT
HATAY 9 CEMİYET KIŞLIOĞLU SERBEST
HATAY 10 TAMER APİŞ NAKLİYE
HATAY 11 FİLİZ HAKSÖZ AVUKAT
IĞDIR 1 YUSUF ASLAN AVUKAT
IĞDIR 2 İSMAİL SARIBOĞA TIP DOKTORU
ISPARTA 1 HİKMET YALIM HALICI EKONOMİST
ISPARTA 2 MEHMET TAMER CANTEKİN MAKİNA YÜKSEK MÜHENDİSİ
ISPARTA 3 HÜSEYİN YILDIZHAN ŞEHİR BE BÖLGE PLANLAMASI
ISPARTA 4 HATİCE YILDIZ DİYETİSYEN
İSTANBUL-1 1 OĞUZ KAAN SALICI SİYASET BİLİMCİ
İSTANBUL-1 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ DİŞ HEKİMİ-SİYASET BİLİMCİ
İSTANBUL-1 3 FETHİ AÇIKEL ÖĞRETİM GÖREVLİSİ-AKADEMİSYEN
İSTANBUL-1 4 GÖKHAN GÜNAYDIN AVUKAT – ZİRAAT MÜHENDİSİ – İKTİSATÇI
İSTANBUL-1 5 BİROL AYDIN İLAHİYATCI
İSTANBUL-1 6 AHMET ERSAGUN YÜCEL REKLAM PAZARLAMA
İSTANBUL-1 7 ELİF ESEN SOSYAL BİLİMCİ
İSTANBUL-1 8 HASAN KARAL İSLAM BİLİMLERİ
İSTANBUL-1 9 CEMAL ENGİNYURT İKTİSATÇI
İSTANBUL-1 10 SELİM TEMURCİ İŞLETME YÖNETİCİSİ
İSTANBUL-1 11 ALİ GÖKÇEK MAKİNA MÜHENDİSİ
İSTANBUL-1 12 SUAT ÖZÇAĞDAŞ PSİKOLOG
İSTANBUL-1 13 ÖZCAN ŞÜKRÜ BARİPOĞLU TIP DOKTORU
İSTANBUL-1 14 SEVGİ KILIÇ AVUKAT
İSTANBUL-1 15 OLGUN ÇELİK SERBEST MUHSABECİ MALİ MÜŞAVİR – YÖNETİCİ
İSTANBUL-1 16 DOĞAN ÇAKMAK JEOLOJİ MÜHENDİSİ
İSTANBUL-1 17 KENAN OTLU İŞLETME – ÇİFTÇİ
İSTANBUL-1 18 EFENDİ ARGUNŞAH EMEKLİ
İSTANBUL-1 19 MURAT KANTEKİN KAMU YÖNETICISI
İSTANBUL-1 20 AYSEMİN GÜLMEZ AVUKAT
İSTANBUL-1 21 AHMET CAN YILMAZ İŞ ADAMI GİRİŞİMCİ
İSTANBUL-1 22 EBRU ZOR AVUKAT
İSTANBUL-1 23 ERDOĞAN ERDEN ŞİRKET SAHİBİ (VODAPOL LTD. ŞTİ.)
İSTANBUL-1 24 FÜSUN SÖKMEZ EKONOMİST, MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL-1 25 NEJLA ERDEM EMEKLI TARIH ÖĞRETMENI
İSTANBUL-1 26 BÜLENT KULKULOĞLU EKONOMİST, BANKACI
İSTANBUL-1 27 GÜLLÜ SARAN BİOLOG
İSTANBUL-1 28 YÜCEL OTO EMEKLİ
İSTANBUL-1 29 NEJDET AY İŞ İNSANI
İSTANBUL-1 30 ELİFE GAMZE ÖZTÜRK EMEKLI BANKACI
İSTANBUL-1 31 HAKAN BEKAR HARİTA KADASTRO MÜHENDİSİ
İSTANBUL-1 32 DURSUN CAN KIRTORUN AVUKAT
İSTANBUL-1 33 MURAT GÖKHAN OFLUOĞLU MAKINA MÜHENDISI ENDÜSTRI MÜHENDISI
İSTANBUL-1 34 HALE DİLEK TOSUN HUKUKÇU
İSTANBUL-1 35 ABDULLAH ONUR BİLDİRİCİ SANAYICI
İSTANBUL-2 1 NAMIK TAN BÜYÜK ELÇİ
İSTANBUL-2 2 YUNUS EMRE ÖĞRETİM ÜYESİ
İSTANBUL-2 3 GÖKAN ZEYBEK MİMAR
İSTANBUL-2 4 KADRİ ENİS BERBEROĞLU GAZETECİ – EKONOMİST
İSTANBUL-2 5 MUSTAFA KAYA SERBEST ÖZEL
İSTANBUL-2 6 YÜKSEL MANSUR KILINÇ MEDYA YÖNETİCİSİ
İSTANBUL-2 7 İSA MESİH ŞAHİN AVUKAT
İSTANBUL-2 8 EVRİM RIZVANOĞLU SERBEST ÖZEL
İSTANBUL-2 9 BERNA SUKAS AVUKAT
İSTANBUL-2 10 FUAT YILDIRIM DİN GÖREVLİSİ
İSTANBUL-2 11 ONUR AYDIN YÖNETMEN – SENARİST – YAZAR – MÜZİSYEN
İSTANBUL-2 12 IŞIK ÖĞÜTÇÜ KİMYA MÜHENDİSİ- MÜZE KURUCUSU- ARAŞTIRMACI- YAZAR
İSTANBUL-2 13 SONER ÖZİMER SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR – BAĞIMSIZ DENETÇİ
İSTANBUL-2 14 MEHMET ALİ YÜKSEL İŞ İNSANI
İSTANBUL-2 15 ŞABAN KARAASLAN TİCARET İŞ ADAMI
İSTANBUL-2 16 ELMAS ARUS YÖNETMEN, AKTIVIST
İSTANBUL-2 17 MUHARREM NACİ TEMİZ TONMAİSTER HALK MÜZİĞİ YORUMCUSU
İSTANBUL-2 18 SEVİM YALINKILIÇ IŞLETME YÖNETIMI IŞLETMECI
İSTANBUL-2 19 GÖZDE FİL AVUKAT
İSTANBUL-2 20 BÜLENT ÜTEBAY İŞLETMECİ
İSTANBUL-2 21 MEHMET SÜLEYMAN TÜRKER AVUKAT
İSTANBUL-2 22 YİĞİT HÜSEYİN NUMAN BIÇAKLI FİNANS UZMANI
İSTANBUL-2 23 ALİ ARMAN TIP DOKTORU – SİYASET BİLİMCİ
İSTANBUL-2 24 BEDİA BÜYÜKGEBİZ AVUKAT
İSTANBUL-2 25 ÖZGÜR NEMUTLU AVUKAT İŞ İNSANI
İSTANBUL-2 26 EZGİ PEKŞEN AVUKAT
İSTANBUL-2 27 REFİK ERSİN EROĞLU DOKTOR
İSTANBUL-3 1 ENGİN ALTAY EĞİTİM YÖNETİCİSİ – ÖĞRETMEN
İSTANBUL-3 2 ERDOĞAN TOPRAK MİLLETVEKİLİ
İSTANBUL-3 3 TÜRKAN ELÇİ AVUKAT
İSTANBUL-3 4 İLHAN KESİCİ ENDÜSTRİ YÜKSEK MÜHENDİSİ
İSTANBUL-3 5 ZEYNEL EMRE AVUKAT
İSTANBUL-3 6 MUSTAFA YENEROĞLU AVUKAT
İSTANBUL-3 7 BÜLENT KAYA AVUKAT
İSTANBUL-3 8 DOĞAN DEMİR İŞ İNSANI
İSTANBUL-3 9 ÖZGÜR KARABAT MALİ MÜŞAVİR
İSTANBUL-3 10 MEDENİ YILMAZ TIP DOKTORU
İSTANBUL-3 11 TURAN TAŞKIN ÖZER AVUKAT
İSTANBUL-3 12 DORUK BULUT ÇİFTÇİ YÖNETİCİ
İSTANBUL-3 13 OĞUZ KEMAL YAKAR SİYASET BİLİMCİ – İLETİŞİMCİ
İSTANBUL-3 14 TURGAY ÖZCAN MALİ MÜŞAVİR SERBEST MUHASEBECİ
İSTANBUL-3 15 FEVZİ DONAT YATIRIM UZMANI
İSTANBUL-3 16 UTKU CANER ÇAYKARA MAKİNA MÜHENDİSİ
İSTANBUL-3 17 HÜSEYİN REMZİ GÖKBULAK ZİRAATÇİ
İSTANBUL-3 18 BAYRAMALİ ÇEŞMECİ SANAYİCİ
İSTANBUL-3 19 RECEP KARAKOÇ İŞVEREN
İSTANBUL-3 20 BURAK YILDIRIM DIŞ TİCARET DANIŞMANI
İSTANBUL-3 21 EDA KURT AVUKAT
İSTANBUL-3 22 KAZIM ÖZEREN IŞ ADAMI
İSTANBUL-3 23 MARGARİT DİKME İŞ İNSANI – EMEKLİ
İSTANBUL-3 24 MEHTAP ALBAYRAK İNŞAAT MÜHENDİSİ
İSTANBUL-3 25 NAZLI AKYÜZ AKADEMİSYEN
İSTANBUL-3 26 ÖZLEM DURDAĞI DOKUYUCU AVUKAT
İSTANBUL-3 27 SİNAN KARAHAN GAZETECİ BELGESEL YÖNETMENİ
İSTANBUL-3 28 SİNEM ÖZCAN DEVLET MEMURU
İSTANBUL-3 29 SÜLEYMAN ŞAFAK SANAYİ ESNAF
İSTANBUL-3 30 CEMAL DOĞAN İNŞAAT
İSTANBUL-3 31 HÜSEYİN ARDA ENGİZEK AVUKAT
İSTANBUL-3 32 TURGUT KOÇ SERBEST
İSTANBUL-3 33 SERVER GÖKMEN SERBEST MUHASEBECİ
İSTANBUL-3 34 ENDER UNUTAN ERSÖZLÜ AVUKAT / ARABULUCU
İSTANBUL-3 35 NEŞE KIYIK ECZACI
İSTANBUL-3 36 YAREN KARACA UZMAN PSİKOLOG
İZMİR-1 1 YÜKSEL TAŞKIN ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
İZMİR-1 2 AHMET TUNCAY ÖZKAN GAZETECİ
İZMİR-1 3 SEVDA ERDAN KILIÇ AVUKAT
İZMİR-1 4 MURAT BAKAN AVUKAT
İZMİR-1 5 EDNAN ARSLAN ELEKTRİK – ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İZMİR-1 6 SEDA KÂYA ÖSEN ULUSLARARASI İLİŞKİLER
İZMİR-1 7 HAYDAR ALTINTAŞ SANAYİCİ – İŞ İNSANI
İZMİR-1 8 DEVRİM BARIŞ ÇELİK SİYASET BİLİMİ – SİYASAL DAVRANIŞ UZMANI
İZMİR-1 9 SEFER İPEKLİ İNŞAAT MÜTEAHHİTLİK
İZMİR-1 10 GÜLDEM ATABAY EKONOMİST – YAZAR
İZMİR-1 11 ŞAHBAL ARAS HEKİM – PROFESÖR – ÇOCUK VE ERGEN PSİKİYATRİSTİ
İZMİR-1 12 FULYA ALÇAY ENDÜSTRIYEL TASARIMCI HALKLA ILI,ŞKILER
İZMİR-1 13 MEHMET ŞAHİN FIRAT İŞ İNSANI
İZMİR-1 14 BİRGÜL DEĞİRMENCİ SERBEST AVUKAT
İZMİR-2 1 GÖKÇE GÖKÇEN AKADEMISYEN
İZMİR-2 2 RIFAT TURUNTAY NALBANTOĞLU MALİ MÜŞAVİR
İZMİR-2 3 RAHMİ AŞKIN TÜRELİ İKTİSATCI PLANCI
İZMİR-2 4 MAHİR POLAT GÜMRÜK MÜŞAVİRİ
İZMİR-2 5 MEHMET SALİH UZUN ULUSLARARASI İLİŞKİLER
İZMİR-2 6 DENİZ YÜCEL AVUKAT
İZMİR-2 7 MUSTAFA BİLİCİ MALİ MÜŞAVİR
İZMİR-2 8 HACER FOGGO GAZETECI
İZMİR-2 9 ESİN DOĞAN METİN AVUKAT ARABULUCU
İZMİR-2 10 ALTAN İNANÇ IŞ ADAMI – SANAYICI
İZMİR-2 11 EMİNE HELİL İNAY KINAY ÇEVRE YÜKSEK MÜHENDİSİ
İZMİR-2 12 AYTEN GÜLSEVER EMEKLİ BÜROKRAT
İZMİR-2 13 NURŞEN BALCI BIYOLOG
İZMİR-2 14 BURAK KOTAN AVUKAT
KAHRAMANMARAŞ 1 ALİ ÖZTUNÇ GAZETESİ
KAHRAMANMARAŞ 2 İRFAN KARATUTLU TIP DOKTORU
KAHRAMANMARAŞ 3 MEHMET BAĞLAR ÖĞRETMEN
KAHRAMANMARAŞ 4 EJDER KAYGUSUZ KİMYAGER
KAHRAMANMARAŞ 5 NAİLE İŞLEK SERBEST
KAHRAMANMARAŞ 6 TUFAN YANAR IŞ INSANI
KAHRAMANMARAŞ 7 AZİZ CEM GÜNER ÖĞRENCI
KAHRAMANMARAŞ 8 ÇAĞATAY ATASAY POLIS
KARABÜK 1 CEVDET AKAY İŞ ADAMI YÖNETİCİ
KARABÜK 2 ABDULLAH ÇAKIR EMEKLİ ELEKTRİK TEKNİKERİ
KARABÜK 3 BAYRAM KARADAĞ AĞIR SANAYİİ İŞÇİSİ
KARAMAN 1 İSMAİL ATAKAN ÜNVER AVUKAT
KARAMAN 2 YUSUF BAŞTUĞ ÇİFTÇİ
KARAMAN 3 HASAN EHLİZ ESNAF, EMEKLİ
KARS 1 İNAN AKGÜN ALP AVUKAT
KARS 2 ONUR ULUDAŞDEMİR ELEKTRIK MÜHENDISI, SIYASET BILIMCI
KARS 3 EVREN YERDELEN MAKİNE MÜHENDİSİ
KASTAMONU 1 HASAN BALTACI HARİTA MÜHENDİSİ
KASTAMONU 2 KADİR YALÇIN TARIM
KASTAMONU 3 ZİVER KAPLAN EMEKLİ
KAYSERİ 1 AŞKIN GENÇ EKONOMİST İŞ İNSANI
KAYSERİ 2 MAHMUT ARIKAN İNŞAAT MÜHENDİSİ
KAYSERİ 3 BURHAN BAHADIR ÖZSOY SAĞLIK TURİZİMİ
KAYSERİ 4 ZÜLKÜF ARSLAN AVUKAT
KAYSERİ 5 ÜMİT ÖZER JEOLOJI MÜHENDISI
KAYSERİ 6 ÖZGEN AYDINCAK DOKTOR (BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ
KAYSERİ 7 ALİ ÇETİNKAYA UZMAN DOKTOR (DOÇENT)
KAYSERİ 8 ONUR SERGEN DOĞAN SİYASET BİLİMCİ
KAYSERİ 9 İBRAHİM KAAN AVUKAT
KAYSERİ 10 NİYAZİ ÜNALMIŞ AVUKAT
KIRIKKALE 1 AHMET ÖNAL AVUKAT
KIRIKKALE 2 ÖMER ELDEMİR MİMAR
KIRIKKALE 3 ÜMİT DUMAN VETERİNER HEKİM
KIRKLARELİ 1 VECDİ GÜNDOĞDU ESNAF
KIRKLARELİ 2 FAHRİ ÖZKAN SERBEST MESLEK
KIRKLARELİ 3 HATİCE GÜL BİNGÖL AKADEMISYEN
KIRŞEHİR 1 METİN İLHAN TIP DOKTORU
KIRŞEHİR 2 ŞEREF BARAN GENÇ ECZACI
KİLİS 1 MEHMET AKİF PERKER İŞ İNSANI
KİLİS 2 HURŞİT ÇETİN GAZETECİ
KOCAELİ 1 MÜHİP KANKO TIP DOKTORU
KOCAELİ 2 HARUN ÖZGÜR YILDIZLI PEYZAJ MIMAR VE KENTSEL TASARIM
KOCAELİ 3 HASAN BİTMEZ İLAHİYATÇI
KOCAELİ 4 NAİL ÇİLER IŞ INSANI
KOCAELİ 5 SERAP ÇAKIR GAZETECİ
KOCAELİ 6 TÜLİN KEÇECİ GÜNGÖR SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞVİR
KOCAELİ 7 CUMA KARAVAR İŞ İNSANI
KOCAELİ 8 CANER ARDUÇ GRAFİK TASARIM
KOCAELİ 9 MEHMET ÜMİT KÜÇÜKKAYA İKTİSAT İŞ İNSANI
KOCAELİ 10 SELMAN KÖSALI SERBEST
KOCAELİ 11 HÜLYA GÜRELİ YOLCUBAL JEOLOJİ YÜKSEK MÜHENDİSİ
KOCAELİ 12 BELKIZA İLTER SIYASETBILIMCI
KOCAELİ 13 İSMET İŞERİ SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR
KOCAELİ 14 BERNA ÇETİN AVUKAT
KONYA 1 BARIŞ BEKTAŞ AVUKAT
KONYA 2 HASAN EKİCİ MALİ MÜŞAVİR
KONYA 3 GENÇOSMAN KİLLİK AVUKAT
KONYA 4 ÖMER ÜNAL EKONOMİST
KONYA 5 HALİL ERCAN TEKNİK EĞİTİM ÖĞRETMEN – MAKİNA MÜHENDİSİ
KONYA 6 KAMİL BÜLBÜL OKUYUCU TARIM VE HAYVANCILIK
KONYA 7 GALİP POLAT EMEKLI
KONYA 8 AYŞE ALKIM GÖKÇE HUKUK ÖĞRENCİSİ
KONYA 9 MÜRSEL AYRANCI ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
KONYA 10 EZGİ BİLGE ARSLAN İNŞAAT MÜHENDİSİ
KONYA 11 ŞERİFE TUNÇ EMEKLİ MATEMATİK ÖĞRETMENİ
KONYA 12 MEHMET PİRZADE HARİTA KADASTRO MÜHENDİSİ
KONYA 13 DURSUN KAPLAN MİMAR
KONYA 14 RIDVAN ŞENYURT ECZACI
KONYA 15 TEVFİK FİKRET İVGEN AVUKAT
KÜTAHYA 1 ALİ FAZIL KASAP DOKTOR
KÜTAHYA 2 AHMET SUNAR SERAMİK MÜHENDİSİ
KÜTAHYA 3 GÜLER EZGİ DOĞAN TURAN IŞ INSANI
KÜTAHYA 4 HAŞİM ERTEKİN SERBEST MESLEK
KÜTAHYA 5 KEREM ERKUL VETERİNER HEKİM
MALATYA 1 VELİ AĞBABA İŞ İNSANI
MALATYA 2 ENVER KİRAZ İŞLETMECİ
MALATYA 3 BATTAL KANBAY MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
MALATYA 4 ALİ İMRAN MARASALI ULUSLARARASI TİCARET UZMANI VETERİNER
MALATYA 5 YUSUF KURŞUN ÖĞRETMEN
MALATYA 6 OKAY DEMİRHAN İNŞAAT MÜHENDİSİ
MANİSA 1 ÖZGÜR ÖZEL ECZACI
MANİSA 2 AHMET VEHBİ BAKIRLIOĞLU İSTATİSTİKÇİ – TARIM VE SİGORTA SEKTÖRÜ
MANİSA 3 BEKİR BAŞEVİRGEN SERBEST
MANİSA 4 SELMA ALİYE KAVAF TARİHÇİ
MANİSA 5 MUSA SEMİH BALABAN IŞ INSANI ÖĞRETMEN
MANİSA 6 NEŞE ZENGİN TIP DOKTORU – ÇİFTÇİ
MANİSA 7 AYSUN HELVACIOĞLU BELEDIYE PERSONELI
MANİSA 8 SEÇİL EGE DEĞERLİ AVUKAT
MANİSA 9 ŞERİF AKMEŞE ÖĞRETMEN – İŞ İNSANI
MANİSA 10 İLKSEN ÖZALPER MEDAIKLA DELEGE
MARDİN 1 MEHMET SAİT ÇELEBİ AVUKAT
MARDİN 2 ŞÜKRÜ KARABOĞA SANAY,ICI
MARDİN 3 NURETTİN KILIÇ AVUKAT
MARDİN 4 İBRAHİM TAŞDELEN İŞ ADAMI
MARDİN 5 NİLGÜN BAYRAKTAR ÖĞRETIM ÜYESI
MARDİN 6 ÖMER DURAK TURİZM
MERSİN 1 ALİ MAHİR BAŞARIR AVUKAT
MERSİN 2 GÜLCAN KIŞ İNŞAAT MÜHENDİSİ
MERSİN 3 MEHMET EMİN EKMEN AVUKAT
MERSİN 4 TALAT DİNÇER SERBEST
MERSİN 5 HASAN UFUK ÇAKIR TÜCCAR ÇİFTÇİ
MERSİN 6 EMRE YILMAZ TARIM GİRİŞİMCİSİ
MERSİN 7 NURSEN YÜCESOY TEMİZKAN AVUKAT – ARABULUCU
MERSİN 8 LEYLA SERİN KIRIK AKADEMİSYEN, YÖNETİCİ
MERSİN 9 AHMET YORGUN SOSYAL HİZMETLER UZMANI – İŞ İNSANI
MERSİN 10 MEHMET GÜLTEKİN UĞUR İŞ İNSANI
MERSİN 11 ŞERİFE ARICI YILDIZ AVUKAT
MERSİN 12 GÜVEN KOCABIYIK VETERİNER HEKİM
MERSİN 13 NESLİHAN ÇELEBİ ESNAF – ÇIFÇTI
MUĞLA 1 CUMHUR UZUN AVUKAT ARABULUCU
MUĞLA 2 GİZEM ÖZCAN AVUKAT
MUĞLA 3 SÜREYYA ÖNEŞ DERİCİ KAMU EMEKLİ
MUĞLA 4 SELÇUK ÖZDAĞ AKADEMİSYEN
MUĞLA 5 MEHMET DEMİR İŞ İNSANI
MUĞLA 6 FATMA GEBEŞ ÇİMEN TURIZM, YAZAR
MUĞLA 7 SALİH NAZMİ BÜYÜKDÖĞERLİOĞLU ZİRAAT MÜHENDİSİ
NEVŞEHİR 1 FARUK SARIASLAN AVUKAT
NEVŞEHİR 2 MEHMET DEĞİRMENCİ EMEKLİ
NEVŞEHİR 3 EDA DOĞAN ÖĞRETMEN
NİĞDE 1 ÖMER FETHİ GÜRER ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
NİĞDE 2 SEVGİ ÖZBEK DİŞ HEKİMİ
NİĞDE 3 OZAN SAKARYA BEYAZ YAKALI – MEPAŞ
ORDU 1 SEYİT TORUN İKTİSATÇI
ORDU 2 MUSTAFA ADIGÜZEL TIP DOKTORU
ORDU 3 AHMET TOKLUCUOĞLU HALKLA İLİŞKİLER
ORDU 4 CENGİZ OKUR EKONOMİST
ORDU 5 NİLGÜN YILMAZ TURİZM DANIŞMANI
ORDU 6 SABRİ SONER GÖRGÜLÜ EĞİTİM MÜFETTİŞİ
OSMANİYE 1 ASU KAYA TIP DOKTORU
OSMANİYE 2 ÜNAL KÖKSAL MALI MÜŞAVIR
OSMANİYE 3 MEHMET ORHUN DÖĞÜŞCÜ IŞ INSANI
OSMANİYE 4 RIZA TEKEREK AVUKAT
RİZE 1 TAHSİN OCAKLI İNŞAAT MÜHENDİSİ
RİZE 2 KÖKSAL TOPTAN SERBEST
RİZE 3 MUHAMMET YILDIZ MOBİLYA VE DEKARASYON
SAKARYA 1 AYÇA TAŞKENT EMEKLI
SAKARYA 2 ECEVİT KELEŞ HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSİ
SAKARYA 3 KAMİL ÖZKAN S.M.M.M /BAĞIMSIZ DENETÇİ
SAKARYA 4 AZİZE ÇEROĞLU EMEKLİ
SAKARYA 5 EMEL AKÇİL İŞLETMECİ
SAKARYA 6 GÜNDÜZ KADİR GENÇCAN FİNANS
SAKARYA 7 ALİ FETHİ GÜRLER AVUKAT
SAKARYA 8 ÖZER ÖZÇINAR İŞ İNSANI ÇİFTÇİ
SAMSUN 1 MURAT ÇAN GENEL CERRAHI UZMANI
SAMSUN 2 MEHMET KARAMAN ÖĞRETMEN
SAMSUN 3 MUSTAFA YEŞİLYURT YÖNETİCİ
SAMSUN 4 NAZAN GÜNEYSU ECZACI
SAMSUN 5 MEHMET ÖZDAĞ ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
SAMSUN 6 SUAT YILDIZ HARİTA KADASTRO TEKNİKERİ
SAMSUN 7 NEŞE KANGÜLEÇ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
SAMSUN 8 NİLSU İREM KOÇYİĞİT AVUKAT
SAMSUN 9 ÖZLER YILMAZ JEOLOJİ MÜHENDİSİ
SİİRT 1 UMUT DAYANAN AVUKAT
SİİRT 2 DENİZ ACAR UZMAN DOKTOR
SİİRT 3 MEHMET ZAKİR KIZILAY VERİ GİRİŞ PERSONELİ
SİNOP 1 BARIŞ KARADENİZ EKONOMİST MALİ DANIŞMAN
SİNOP 2 ŞEVKET TERKAN TIP DOKTORU
SİVAS 1 ULAŞ KARASU İNŞAAT MÜHENDİSİ
SİVAS 2 SERDAR İNCE MİMAR
SİVAS 3 SERVECAN KAYA AVUKAT AKEDEMISYEN
SİVAS 4 LÜTFİ GÖRKEM MARŞAN İNŞAAT – İŞLETME
SİVAS 5 BAHATTİN YAVUZ AVUKAT
ŞANLIURFA 1 MAHMUT TANAL AVUKAT
ŞANLIURFA 2 MÜSLÜM CENGİZHAN AKALIN AVUKAT
ŞANLIURFA 3 AHMET TÜYSÜZ AVUKAT
ŞANLIURFA 4 ABDULLAH YEŞİL MALİ MÜŞAVİR
ŞANLIURFA 5 İBRAHİM DİREK İŞ İNSANI
ŞANLIURFA 6 SÜLEYMAN GÖK UZMAN HEKİM
ŞANLIURFA 7 ABDULLAH MELİK ZİRAAT MÜHENDİSİ
ŞANLIURFA 8 ABDULLAH DİREK SERBEST ÖZEL
ŞANLIURFA 9 MÜSLÜM ŞİKAK TİCARET – ÇİFTÇİ
ŞANLIURFA 10 BERİVAN VEYSANOĞLU DÜŞME AVUKAT
ŞANLIURFA 11 ABDULKADİR ÇETİN SERBEST
ŞANLIURFA 12 VEHBİ VURAL EĞİTİM MÜFETTİŞİ
ŞANLIURFA 13 İSA EKİNCİ ÖĞRENCI
ŞANLIURFA 14 AZİZ BABACAN İŞ İNSANI
ŞIRNAK 1 NİZAR ÖKTEN ECZACI
ŞIRNAK 2 BOTAN CİZRELİ GAZETECİ
ŞIRNAK 3 ABDULLAH KAYA İŞ İNSANI
ŞIRNAK 4 AYŞE BİLİN HALKLA İLİŞKİLER, TANITIM
TEKİRDAĞ 1 FAİK ÖZTRAK EKONOMİST
TEKİRDAĞ 2 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN DR. ZİRAAT MÜHENDİSİ
TEKİRDAĞ 3 CEM AVŞAR İŞLETME
TEKİRDAĞ 4 NURTEN YONTAR EMEKLİ MALİ İŞLER MÜDÜRÜ
TEKİRDAĞ 5 MUSTAFA ÜLKEM URUK ÖĞRENCİ
TEKİRDAĞ 6 İSMAİL DOĞAROĞLU TIP DOKTORU
TEKİRDAĞ 7 SEMA KIRKOYUN KİNET İŞ KADINI – YÖNETİCİ
TEKİRDAĞ 8 İSMAİL ÇELEBİ SANAYİCİ
TOKAT 1 KADİM DURMAZ ÖĞRETMEN- SERBEST TİCARET
TOKAT 2 DURAN KUM İŞ İNSANI
TOKAT 3 AYHAN KARABEKİROĞLU YÖNETİCİ MEMUR
TOKAT 4 MEHMET ALİ KOCAOĞLU MEMUR – İŞ GÜVENLİĞİ TEKNİKERİ
TOKAT 5 CEM ÇITAK KAMU IŞÇISI
TRABZON 1 SİBEL SUİÇMEZ AVUKAT
TRABZON 2 AHMET KAYA MAKİNE MÜHENDİSİ
TRABZON 3 MURAT ÖZÇİLİNGİR ESNAF (İŞ İNSANI)
TRABZON 4 MUSA HACIOĞLU ECZACI
TRABZON 5 İLKER AKINCI TARİHÇİ – TARİH ÖĞRETMENİ -İŞLETMECİ – ŞİŞRKET YÖNETİCİSİ
TRABZON 6 MUSTAFA ERDİ ÇAKIR EKONOMIST – DANIŞMAN
TUNCELİ 1 HÜSNİYE KARAKOYUN GAZETECİ
UŞAK 1 ALİ KARAOBA UZMAN TIP DOKTORU
UŞAK 2 İSMET AKIN İŞ İNSANI
UŞAK 3 SEVİNÇ YAZGAN ECZACI
VAN 1 SERACETTİN BEDİRHANOĞLU AVUKAT
VAN 2 ERCAN ÇİÇEK KAMU YÖNETİMİ
VAN 3 AZİZ ÖREK MÜHENDİS
VAN 4 MUHLİS ORHAN ÖĞRETMEN
VAN 5 MERAL AYHAN İŞLETME
VAN 6 NURTEN TAŞ SERBEST ÖZEL
VAN 7 SÜLEYMAN KUŞMAN ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
VAN 8 MEHMET KAVAL ÖĞRETMEN
YALOVA 1 TAHSİN BECAN INŞAAT MÜHENDISI
YALOVA 2 MEHMET GÜREL ŞEHİR PLANCISI
YALOVA 3 YASEMİN FAZLACA SERBEST MUHASEBECİ – MALİ MÜŞAVİR- İŞ KADINI
ZONGULDAK 1 DENİZ YAVUZYILMAZ ELEKTRİK MÜHENDİSİ
ZONGULDAK 2 EYLEM ERTUĞ ERTUĞRUL TIP DOKTORU
ZONGULDAK 3 DOĞA ŞANLIOĞLU AVUKAT
ZONGULDAK 4 MERVE KIR AVUKAT
ZONGULDAK 5 CEMALETTİN SAĞTEKİN MADEN MÜHENDİSİ


AK Parti milletvekili adayları belli oldu

AK Parti’de milletvekili aday listeleri Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın onayından sonra bugün saat 17.00’da YSK’ya teslim edilecek.

AK Parti’de temayül yoklamasından sonra 27 Mart’ta alt komisyonun belirlediği isimler, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki Üst Komisyona sunuldu.

3 Nisan’da çalışmalarına başlayan komisyon Listelere son şeklini verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın onayladığı listeler bugün YSK’ya sunuldu.


AK Parti Milletvekili Adayları Listesi:

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu – İstanbul 2. Bölge 1. Sıra
Ankara 1. Bölge 1. Sıra – Tuğrul Türkeş
Ankara 2. Bölge 1. Sıra – Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin
Ankara 3. Bölge 1.sıra – Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay
Ankara 3. Bölge 2. Sıra – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta
Ankara 3. Bölge 3. Sıra – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri
Ankara 3. Bölge – Tuğgeneral Remzi Albasan
Ankara 3. Bölgeden genç isimlerden Cansın Yılmaz Yaşar var.
Ankara’dan genç kadın adaylardan Endüstri Mühendisi Zehranur Yılmaz Aydemir (25 yaşında) var.
Doç. Dr. Resul Kurt (Sosyal Hizmetler uzmanı) Adıyaman 1. Sıra adayı
Antalya 1. Sıra – Mevlüt Çavuşoğlu
Ağrı 1. Sıra Kürt kökenli kadın aday Ruken Kilerci
Artvin 1. Sıra – Faruk Çelik
Balıkesir 1. Sıra – İYİ Parti’den AK Parti’ye geçen İsmail Ok
Burdur 1. Sıra – Adem Korkmaz (Rektör)
Bursa 1. Bölge 1. Sıra – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala
Bursa 2. Bölge 1. Sıra – Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank (TOGG Fabrikası’nın olduğu şehir)
Erzurum 2. Sıra Fatma Öncü (Bakan yardımcısıydı)
Eskişehir 1. Sıra – Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez
Gaziantep 1. Sıra – Eski Adalet Bakanı Abdulhamit Gül
İstanbul 1. Bölge 1. Sıra- Çevre, Şehircilik ve İklim değişikliği Bakanı Murat Kurum
İstanbul 1. Bölge 6. Sıra – Gazeteci-yazar-Akademisyen Hulki Cevizoğlu
İstanbul 1. Bölge – Milli Yüzücü Umut Arman Sonay
İstanbul 2. Bölgeden – Cerrah Halit Yerebakan
İstanbul 2. Bölgeden – Sevan Sıvacıoğlu (Azınlıkları temsilen)
İstanbul 3. Bölgeden – Sanatçı-Müzisyen Yücel Arzen
İzmir 1. Bölge 1. Sıra – Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu
İzmir 2. Bölge 1. Sıra – AK Parti Genel Merkezi Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan
İzmir’den gazeteci yazar Şebnem Bursalı
İzmir’den Mehmet Ali Çelebi.
Enes Efendioğlu – 2019 yılı Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda bir konuşma gerçekleştiren Enes Efendioğlu ülkemizi BM’de temsil eden ve Genel Kurul döneminde konuşma gerçekleştiren ilk 30 yaş altı Türk olarak da kayıtlara geçmiştir.
Kahramanmaraş – Siyaset bilimci-TV yorumcusu Prof. Dr. Mehmet Şahin
Kayseri 1. Sıra – Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar
Kocaeli 1. Sıra – REKTÖR Sadettin Hülagü
Memur-Sen Konfederasyonu Genel Sekreteri Latif Selvi, Konya’dan listeye giren isimlerden.
Manisa 1. Sıra – Oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu
DERYA Yanık – Osmaniye 1.sıra
Mahmut Özer – Ordu 1
Bekir Bozdağ – Şanlıurfa 1.
Nureddin Nebati – Mersin 1. Sıra
Vahit Kirişçi – Kahramanmaraş
Mehmet Muş – Samsun
Adil Karaismailoğlu – Trabzon
Numan Kurtulmuş İstanbul 3. Bölge 1. Sıra
Jülide Sarıeroğlu – Ankara 1. Bölge 2. Sıra
Çiğdem Karaaaslan – Samsun 2. Sıra
Mustafa Şen -Trabzon 2. Sıra
Belgin Uygur – Balıkesir 2. Sıra
Ömer Çelik – Adana 1. Sıra
Erkan Kandemir – İstanbul 1. Bölge 2.sıra

İYİ Parti milletvekili adayları belli oldu

İYİ Parti’de 28. Dönem Milletvekili Seçimi aday belirleme süreci bitti. İYİ Parti milletvekili adayları ne zaman açıklanacak? Millet İttifakı’nda kimler CHP’nin listesinden aday? Sürpriz isimler…

İYİ Parti milletvekili adayları listesi

Ayyüce Türkeş – Adana 1’inci sıra
Bilal Bilici – Adana 2’nci sıra
Ece Güner – İstanbul 2. Bölge 4’üncü sıra
Seyithan İzsiz – İstanbul 3. Bölge 2’nci sıra

Buğra Kavuncu – İstanbul 2. Bölge 1’inci sıra
Ahmet Eşref Fakıbaba – Ankara 1. Bölge 2’nci sıra

Küşat Zorlu – Ankara 2. Bölge 2’nci sıra
Turhan Çömez – Balıkesir 1’inci sıra
Ahmet Yetim – Şanlıurfa 1’inci sıra
Uğur Poyraz – Antalya 1’inci sıra

Ünal Karaman – Konya 1’inci sıra
Gökhan Zan – Hatay 2’nci sıra
Ümit Özlale – İzmir 2’nci sıra
Sevinç Atabay – Bursa 1’inci Bölge 2’nci sıra
Şenol Sunat – Manisa 1’inci sıra

İdris Naim Şahin – Ordu 1’inci sıra
Edip Safter Gaydalı – Bitlis 1’inci sıra

Lütfullah Kayalar – Yozgat 1’inci sıra

Erhan Usta – Samsun 1’inci sıra

İYİ Parti 2023 Milletvekili Adayları Listesi (Tam Liste)


ADANA 1  AYYÜCE TÜRKEŞ DOKTOR
ADANA 2  BİLAL BİLİCİ YÖNETİCİ
ADANA 3  GÖKTÜRK BOYVADAOĞLU ÇİFTÇİ
ADANA 4  MEHMET SERTAÇ DURAK İŞ ADAMI
ADANA 5  ŞULE GÖK TÜDEŞ AKADEMİSYEN
ADANA 6  REMZİ OĞUZ YILMAZ ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
ADANA 7  BURAK YİĞENOĞLU DOKTOR
ADANA 8  İSA AYANOĞLU AVUKAT
ADANA 9  BAHADIR CEYHANLI İŞ ADAMI
ADANA 10  ERDİNÇ ANTEPÜZÜMÜ İŞ ADAMI
ADANA 11 NİHAL AĞCA ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
ADANA 12 ERKAN CAN İŞ ADAMI
ADANA 13 ERCAN ATALAY DOKTOR
ADANA 14 SİNEM ULUDAMAR İŞ KADINI
ADANA 15 HÜLYA AKKÖZ ÖĞRETMEN
AFYONKARAHİSAR 1 HAKAN ŞEREF OLGUN AVUKAT
AFYONKARAHİSAR 2 MUSTAFA ENİS ARABACI İŞ ADAMI
AFYONKARAHİSAR 3 SAFFET ACAR İŞ ADAMI
AFYONKARAHİSAR 4 OKŞAN ULUSOY EFE ECZACI
AFYONKARAHİSAR 5 GÖNÜL AR GÜNGÖR AVUKAT
AFYONKARAHİSAR 6 İBRAHİM ACAR İŞ ADAMI
AĞRI 1 ÖZHAN KOÇİNTAR İŞ ADAMI
AĞRI 2 METİN AYDEMİR YÖNETİCİ
AĞRI 3 KENAN KAÇMAZ AVUKAT
AĞRI 4 ÇAĞDAŞ ÇELİK AVUKAT
AMASYA 1 İBRAHİM MERMER İŞ ADAMI
AMASYA 2 MEHMET KİP E. ASKER
AMASYA 3 HİKMET RUŞEN MENEKŞE ÖĞRETMEN
ANKARA-1 1 KORAY AYDIN POLİTİKACI
ANKARA-1 2 AHMET EŞREF FAKIBABA DOKTOR
ANKARA-1 3 KEVSER OFLUOĞLU EMEKLİ ASKER
ANKARA-1 4 YETKİN ÖZTÜRK SERBEST MESLEK
ANKARA-1 5 MİNE BAŞ AVUKAT
ANKARA-1 6 BURÇİN ÇİÇEK MÜHENDİS
ANKARA-1 7 METEHAN ERDEM İŞ ADAMI
ANKARA-1 8 OSMAN TOPAL İŞ ADAMI
ANKARA-1 9 ONUR HONDOROĞLU MÜHENDİS
ANKARA-1 10 ECE ÖZEN AKAN DANIŞMAN
ANKARA-1 11 AHMET ALTIPARMAK ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
ANKARA-1 12 AHMET ERENOĞLU AVUKAT
ANKARA-1 13 MUHAMMET ECEL DİĞER
ANKARA-2 1 ADNAN BEKER YÖNETİCİ
ANKARA-2 2 SEDAT AKSAKALLI AVUKAT
ANKARA-2 3 UĞURHAN FERUDUN BERAT TİRYAKİ İŞ ADAMI
ANKARA-2 4 FATMA ÖZKAN ECZACI
ANKARA-2 5 MUHARREM BEŞİR EMEKLİ
ANKARA-2 6 RAMAZAN DEĞERLİ İSTATİSTİKÇİ
ANKARA-2 7 ERDOĞAN YILDIRIM İŞ ADAMI
ANKARA-2 8 FATMA GÜLÜMSER BİROL DİĞER
ANKARA-2 9 NADİR ÇETİNKAYA SERBEST MESLEK
ANKARA-2 10 ÖZCAN DAĞGEÇ İŞ ADAMI
ANKARA-2 11 ELMAS YAĞMUR ÖĞRETMEN
ANKARA-3 1 YÜKSEL ARSLAN ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
ANKARA-3 2 KÜRŞAD ZORLU AKADEMİSYEN
ANKARA-3 3 FATİH KOCA İŞ ADAMI
ANKARA-3 4 SEVİN ÇAĞLAYAN AVUKAT
ANKARA-3 5 TAMER KAYAALP MÜHENDİS
ANKARA-3 6 SERDAR SARGIN DOKTOR
ANKARA-3 7 MEHMET ARSLAN ÖĞRETMEN
ANKARA-3 8 KADRİYE ÜNLER AVUKAT
ANKARA-3 9 BERNA ŞAHİN DİŞ HEKİMİ
ANKARA-3 10 SEVGİ YALAV ÖĞRETMEN
ANKARA-3 11 MUSTAFA TOLGA ÖZTÜRK AVUKAT
ANKARA-3 12 MEHTAP DEMİRHAN ÖZDEMİR AVUKAT
ANTALYA 1 UĞUR POYRAZ AVUKAT
ANTALYA 2 AYKUT KAYA İŞ ADAMI
ANTALYA 3 ALİ ADNAN KAYA SİGORTACI
ANTALYA 4 AYŞEN KURT İŞ KADINI
ANTALYA 5 SERKAN TETİK İŞ ADAMI
ANTALYA 6 İLHAMİ OKUDAN MÜHENDİS
ANTALYA 7 MEHMET BAŞARAN İŞ ADAMI
ANTALYA 8 NESRİN ÜNAL DOKTOR
ANTALYA 9 MUSA ERTUĞAN İŞ ADAMI
ANTALYA 10 MESUT YILMAZ ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
ANTALYA 11 DURMUŞ KAPLAN DİYETİSYEN
ANTALYA 12 ARİF KOCABIYIK GAZETECİ
ANTALYA 13 BAŞAK KARATAŞ AVUKAT
ANTALYA 14 DURMUŞ ALİ ARSLAN E. KAMU ÇALIŞANI
ANTALYA 15 NEŞE TOKER DOKTOR
ANTALYA 16 LEVENT ÖZDEMİR İŞ ADAMI
ANTALYA 17 HATİCE AVCI MUHASEBECİ
ARTVİN 1 HAMZA GEZMİŞ YÖNETİCİ
ARTVİN 2 HÜSEYİN IŞIK AKADEMİSYEN
AYDIN 1 ÖMER KARAKAŞ İŞ ADAMI
AYDIN 2 AHMET ERTÜRK MÜHENDİS
AYDIN 3 TUĞÇE CANPOLAT YILMAZ ÇİFTÇİ
AYDIN 4 ERHAN ALGAN EMEKLİ
AYDIN 5 SEMRA YÜCEL İŞ KADINI
AYDIN 6 FEVZİ KÖSE MÜHENDİS
AYDIN 7 CEMAL SARI EĞİTMEN
AYDIN 8 PINAR ÖNCER AVUKAT
BALIKESİR 1 TURHAN ÇÖMEZ DOKTOR
BALIKESİR 2 ÖZLEM URAL İŞ KADINI
BALIKESİR 3 NEDİM TUNA MÜHENDİS
BALIKESİR 4 KAMİL GÜLTEKİN ÖZTÜRK İŞ ADAMI
BALIKESİR 5 NİLGÜN BAŞARAN ECZACI
BALIKESİR 6 MUSTAFA LEMİ AYTEKİN İŞ ADAMI
BALIKESİR 7 METİN ÖZGÜR EMEKLİ
BALIKESİR 8 KEMAL GİRGİN ÖĞRETMEN
BALIKESİR 9 MEHMET ÇALIK DİŞ HEKİMİ – DİĞER DEMİŞ
BİLECİK 1 HALİL AYDOĞDU ÖĞRETMEN
BİLECİK 2 EREN GÜVEN DİĞER
BİNGÖL 1 HASAN KIZILBOĞA İŞ ADAMI
BİNGÖL 2 SEMA TANİN ÖĞRETMEN
BİNGÖL 3 AHMET ARPA EMEKLİ
BİTLİS 1 EDİP SAFTER GAYDALI İŞ ADAMI
BİTLİS 2 LEVENT NASIR AVUKAT
BİTLİS 3 MAŞALLAH ASLAN ÖĞRETMEN
BOLU 1 AHMET ÖRNEKBAŞ İŞ ADAMI
BOLU 2 İRFAN BAYAR EMEKLİ POLİS
BOLU 3 SUAT ORHAN İŞ ADAMI
BURDUR 1 FARUK ERKAN İŞ ADAMI
BURDUR 2 SAFA SÖNMEZ İŞ ADAMI
BURDUR 3 MEHMET YAVAŞ İŞ ADAMI
BURSA-1 1 YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU ÖĞRETMEN
BURSA-1 2 SEVİNÇ ATABAY ÖĞRETMEN
BURSA-1 3 YÜKSEL YILMAZ İŞLETMECİ
BURSA-1 4 ŞEYDA ŞAHİN AVUKAT
BURSA-1 5 YAHYA BAHADIR DOKTOR
BURSA-1 6 BİRGÜL YILDIZ GÜNAY SOSYAL BİLİMCİ
BURSA-1 7 RESÜL KAPLAN MÜHENDİS
BURSA-1 8 ÖZGÜR ŞİMŞEK MÜHENDİS
BURSA-1 9 EVREN ŞAHİN DOKTOR
BURSA-1 10 FEYZA TEMEL ÖĞRETMEN
BURSA-2 1 HASAN TOKTAŞ MÜHENDİS
BURSA-2 2 İBRAHİM ALAGÖZ İŞ ADAMI
BURSA-2 3 ORHAN ÖZER YÖNETİCİ
BURSA-2 4 SERMİN CAN ÖZENSOY MÜHENDİS
BURSA-2 5 ERDAL AY İŞLETMECİ
BURSA-2 6 HATİCE DENİZ EMEKLİ
BURSA-2 7 ZAFER MİLLİ KİMYAGER
BURSA-2 8 OSMAN ATALAY AKMAN AVUKAT
BURSA-2 9 ENVER YENİÇERİ ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
BURSA-2 10 DİLEK DURAK YÖNETİCİ
ÇANAKKALE 1 RIDVAN UZ İŞ ADAMI
ÇANAKKALE 2 CENGİZ YALÇIN SİGORTACI
ÇANAKKALE 3 ZİŞAN ÖZAYDIN AVUKAT
ÇANAKKALE 4 MEVLÜT İNANÇ ESNAF
ÇANKIRI 1 MEHMET ALİ KARAMEMİŞ İŞ ADAMI
ÇANKIRI 2 OYA YAKIN BANKACI
DENİZLİ 1 YASİN ÖZTÜRK MÜHENDİS
DENİZLİ 2 İBRAHİM ŞENEL MİMAR
DENİZLİ 3 KADİR TATIK BANKACI
DENİZLİ 4 ŞEBNEM BABABALIM YAĞCI KİMYAGER
DENİZLİ 5 UĞUR ÇİZMECİOĞLU AVUKAT
DENİZLİ 6 VEYSEL KARAÇOR ÖĞRETMEN
DENİZLİ 7 NAZLI YAŞATÜRK AVUKAT
DİYARBAKIR 1 VEJDİN ENSARİOĞLU İŞ ADAMI
DİYARBAKIR 2 MUSTAFA ŞENAY CANORUÇ AVUKAT
DİYARBAKIR 3 ERDAL YILMAZ YÖNETİCİ
DİYARBAKIR 4 HÜSEYİN GÜRAN ÇİFTÇİ
DİYARBAKIR 5 SEÇİL AKIN DİĞER
DİYARBAKIR 6 MEHMET EMİN EKİN İŞ ADAMI
DİYARBAKIR 7 AHMET BAŞARİ DİĞER
DİYARBAKIR 8 KENAN KAYA SOSYAL BİLİMCİ
DİYARBAKIR 9 EMRULLAH ÇERİ YÖNETİCİ
DİYARBAKIR 10 YAKUP ÖZKAYA İŞ ADAMI
DİYARBAKIR 11 NAZIM KAYA İŞ ADAMI
DİYARBAKIR 12 ERKAN YILMAZ MUHASEBECİ
EDİRNE 1 MEHMET AKALIN AKADEMİSYEN
EDİRNE 2 DİLEK KIRMIZI DİĞER
EDİRNE 3 HASAN HAKAN ŞAHİN ÖĞRETMEN
EDİRNE 4 HÜSEYİN ERKİN MÜHENDİS
ELAZIĞ 1 İRFAN SÖNMEZ AVUKAT
ELAZIĞ 2 YÜKSEL ERCAN DİĞER
ELAZIĞ 3 ABDULKERİM EFLATUN E.KAMU ÇALIŞANI
ELAZIĞ 4 ŞENAY ALADAĞ DEMİREL İŞ KADINI
ELAZIĞ 5 NAHİT BAYKARA ARAŞTIRMACI
ERZURUM 1 ZEKAİ KAYA ÖĞRETMEN
ERZURUM 2 MELİH KIRKPINAR İŞ ADAMI
ERZURUM 3 FATMA CANAN UÇAR ECZACI
ERZURUM 4 FATİH ARAS DOKTOR
ERZURUM 5 FATİH KARATAŞ İŞ ADAMI
ERZURUM 6 ESRA AKPINAR DİĞER
ESKİŞEHİR 1 İDRİS NEBİ HATİPOĞLU İŞ ADAMI
ESKİŞEHİR 2 ÖZLEM AYRANCI ECZACI
ESKİŞEHİR 3 MELİH AYDIN İŞ ADAMI
ESKİŞEHİR 4 ÖMER İBRAHİM SAYIN İŞ ADAMI
ESKİŞEHİR 5 HAKAN KAYMAK İŞ ADAMI
ESKİŞEHİR 6 YAĞMUR GÜRSÖĞÜT İŞ KADINI
GAZİANTEP 1 MEHMET MUSTAFA GÜRBAN İŞ ADAMI
GAZİANTEP 2 MEHMET AY İŞ ADAMI
GAZİANTEP 3 MEHMET ÖZBERK İŞ ADAMI
GAZİANTEP 4 MEDİNE İLAY YILDIRIM MÜHENDİS
GAZİANTEP 5 MUSTAFA ALTUNBAŞ İŞ ADAMI
GAZİANTEP 6 MEHMET MURAT YAPRAK İŞ ADAMI
GAZİANTEP 7 MESUT NİZİPLİOĞLU MÜŞAVİR
GAZİANTEP 8 SEMA ALBAYRAM İŞ KADINI
GAZİANTEP 9 MEHMET ALİ YILDIRIM İŞ ADAMI
GAZİANTEP 10 TİBET EKİNCİ İŞ ADAMI
GAZİANTEP 11 OKTAY İYİSARAÇ İŞLETMECİ
GAZİANTEP 12 NERMİN TUZCU İŞ KADINI
GAZİANTEP 13 HASAN ALPDOĞAN MÜHENDİS
GAZİANTEP 14 ABUBEKİR TEK İŞ ADAMI
GİRESUN 1 ÜNZİLE YÜKSEL AVUKAT
GİRESUN 2 HAKAN BEKTAŞ AKADEMİSYEN
GİRESUN 3 KAYA YILDIZ ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
GİRESUN 4 MUSTAFA DİZDAR ÖĞRETMEN
GÜMÜŞHANE 1 MUZAFFER ALTIPARMAK İŞ ADAMI
GÜMÜŞHANE 2 BEDRİ AĞAÇ E. ASKER
HATAY 1 ADNAN ŞEFİK ÇİRKİN DİĞER
HATAY 2 GÖKHAN ZAN SPOR ADAMI
HATAY 3 GÜLÜMSER CEYLAN KÖLE AVUKAT
HATAY 4 SARPER DAVUT MÜHENDİS
HATAY 5 İLYAS UYGUR MÜŞAVİR
HATAY 6 MEHMET OĞUZ TURAN VETERİNER
HATAY 7 AYLİN ANIL ARSLAN DOKTOR
HATAY 8 OSMAN AĞCA E.ASKER
HATAY 9 ÇAĞATAY KARAMANOĞLU İŞ ADAMI
HATAY 10 MUHAMMET MUSTAFA BALCI MÜHENDİS
HATAY 11 TUNA EBRU ÖZDEMİR SERBEST MESLEK
ISPARTA 1 AYLİN CESUR DOKTOR
ISPARTA 2 TİMUÇİN KODAMAN AKADEMİSYEN
ISPARTA 3 İSMET YILMAZ EMEKLİ
ISPARTA 4 FARUK TORUN EMEKLİ
MERSİN 1 BURHANETTİN KOCAMAZ MÜHENDİS
MERSİN 2 AYDIN ENES SEYDANLIOĞLU ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
MERSİN 3 ALİ ER ÇİFTÇİ
MERSİN 4 ESRA KAHRAMAN DANIŞMAN
MERSİN 5 ÖZER ÖZEL İŞ ADAMI
MERSİN 6 MEHMET TURGUT DOKTOR
MERSİN 7 YÜKSEL ÇELİK E. ASKER
MERSİN 8 ESİN ERKOÇ MİMAR
MERSİN 9 ALİ RIZA ÖZDENİZ DOKTOR
MERSİN 10 MEHMET TÜRE EMEKLİ
MERSİN 11 MEHMET YUNUS SEVEN DOKTOR
MERSİN 12 MUSTAFA ATEŞ AVUKAT
MERSİN 13 HİLAL USTA DANIŞMAN
İSTANBUL-1 1 NİMET ÖZDEMİR İŞ KADINI
İSTANBUL-1 2 BURAK AKBURAK İŞ ADAMI
İSTANBUL-1 3 MUSTAFA CİHAN PAÇACI EKONOMİST
İSTANBUL-1 4 BAVER MİROĞLU İŞ ADAMI
İSTANBUL-1 5 DURSUN ÇOLAK İŞ ADAMI
İSTANBUL-1 6 TAHA ORHUN ERTÜRKMEN MAKİNE MÜHENDİSİ
İSTANBUL-1 7 ALİ COŞKUN İŞ ADAMI
İSTANBUL-1 8 EMİNE KÜÇÜKALİ MİMAR
İSTANBUL-1 9 RAŞİT EMİR SÜER İŞ ADAMI
İSTANBUL-1 10 MURAT KARAMAN DOKTOR
İSTANBUL-1 11 VEDAT BAYRAM YÖNETİCİ
İSTANBUL-1 12 YÜCEL COŞKUN İŞ ADAMI
İSTANBUL-1 13 OĞUZHAN HASAR İŞ ADAMI
İSTANBUL-1 14 HATİCE DİLRUBA OĞULCUKLU İÇ MİMAR
İSTANBUL-1 15 CEVAT SARAÇ İŞ ADAMI
İSTANBUL-1 16 YÜCEL AYDIN İŞ ADAMI
İSTANBUL-1 17 MERAL ALEMDAR AVUKAT
İSTANBUL-1 18 AHMET ÇELEBİ EMEKLİ
İSTANBUL-1 19 AHMET SELÇUK CAN AKADEMİSYEN
İSTANBUL-1 20 İHSAN ÖNDER ALBAYRAK DOKTOR
İSTANBUL-1 21 AYSEL KIRALİ MÜHENDİS
İSTANBUL-1 22 HÜLYA ARICI POLİTİKACI
İSTANBUL-1 23 UĞUR HÜSEYİN HASANÇEBİ İŞ ADAMI
İSTANBUL-1 24 BARIŞ TAVLAŞOĞLU ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
İSTANBUL-1 25 KADİR KÜRŞAT ARSLAN SERBEST MESLEK
İSTANBUL-1 26 BÜLENT ASLAN YÖNETİCİ
İSTANBUL-1 27 RAMAZAN UĞURAL DİĞER
İSTANBUL-1 28 MEHMET ERİŞEN İŞ ADAMI
İSTANBUL-1 29 ARİF TEVETOĞLU EKONOMİST
İSTANBUL-1 30 AYŞE KIRAÇ DİĞER
İSTANBUL-1 31 ERDAL DEMİR AVUKAT
İSTANBUL-1 32 SEDAT GÜRKAN MİMAR
İSTANBUL-1 33 SEVİM DEMİR İŞLETMECİ
İSTANBUL-1 34 CELAL MAHMUT SOLAK EMEKLİ
İSTANBUL-1 35 NAZLI YURDUSEVEN İŞ KADINI
İSTANBUL-2 1 MEHMET SATUK BUĞRA KAVUNCU İŞ ADAMI
İSTANBUL-2 2 SALİM ENSARİOĞLU İŞ ADAMI
İSTANBUL-2 3 BAHATTİN BAHADIR ERDEM AKADEMİSYEN
İSTANBUL-2 4 ECE GÜNER AVUKAT
İSTANBUL-2 5 HATİCE CEREN YILMAZ AVUKAT
İSTANBUL-2 6 HATİCE KAYALI AVUKAT
İSTANBUL-2 7 MÜJDAT ÖZTÜRK SOSYAL BİLİMCİ
İSTANBUL-2 8 MUSTAFA YAZICI MÜHENDİS
İSTANBUL-2 9 ABDULLAH ŞALCI EMEKLİ
İSTANBUL-2 10 ALİ ÇELİK İŞ ADAMI
İSTANBUL-2 11 FİSUN MEHLİKA TOCA AVUKAT
İSTANBUL-2 12 İSMET KOÇAK MAKİNE MÜHENDİSİ
İSTANBUL-2 13 ALİ AKGÜN İŞ ADAMI
İSTANBUL-2 14 ERİŞ CESUR İŞ ADAMI
İSTANBUL-2 15 BARBAROS HAYRETTİN MAHİROĞULLARI MÜHENDİS
İSTANBUL-2 16 ERHAN ÖZKAN İŞ ADAMI
İSTANBUL-2 17 BİLAL UZUN ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
İSTANBUL-2 18 GÖKHAN KARGI İŞ ADAMI
İSTANBUL-2 19 HASAN HOŞBEN SİGORTACI
İSTANBUL-2 20 RAİF GÜLER MUHASEBECİ
İSTANBUL-2 21 ASLIHAN ELİBOL ARAŞTIRMACI
İSTANBUL-2 22 YILMAZ DAĞDELEN YÖNETİCİ
İSTANBUL-2 23 MUSTAFA ALKAN KÜÇÜKLER AVUKAT
İSTANBUL-2 24 NAZLI ASPAY ŞENER SOSYAL BİLİMCİ
İSTANBUL-2 25 AFFAN MAHMUT KEÇECİ EMEKLİ
İSTANBUL-2 26 ARZU BAŞKAN YAYINCI
İSTANBUL-2 27 ÖMER LÜTFİ ÖZENÇ E. KAMU ÇALIŞANI
İSTANBUL-3 1 ERSİN BEYAZ MİMAR
İSTANBUL-3 2 SEYİTHAN İZSİZ İŞ ADAMI
İSTANBUL-3 3 AYŞE SİBEL YANIKÖMEROĞLU MÜHENDİS
İSTANBUL-3 4 ŞÜKRÜ KULEYİN İŞ ADAMI
İSTANBUL-3 5 CELAL KARAPINAR EMEKLİ
İSTANBUL-3 6 HAMZA YURTSEVER AVUKAT
İSTANBUL-3 7 ALİ KIDIK GAZETECİ
İSTANBUL-3 8 MEHTAP NAZAN GÖKTAŞ YÖNETİCİ
İSTANBUL-3 9 METİN BOZKURT YÖNETİCİ
İSTANBUL-3 10 FEVZİ FATİH OĞUZ MÜHENDİS
İSTANBUL-3 11 ETHEM BAYKAL AVUKAT
İSTANBUL-3 12 ÜLKÜ AYAYDIN MÜŞAVİR
İSTANBUL-3 13 DOĞAN AVCI MÜŞAVİR
İSTANBUL-3 14 ADNAN SİNAN ÇAKIROĞLU İŞ ADAMI
İSTANBUL-3 15 AYHAN BÖLÜKBAŞI EKONOMİST
İSTANBUL-3 16 METE KOCA MÜŞAVİR
İSTANBUL-3 17 SURURİ KARABAL İŞ ADAMI
İSTANBUL-3 18 NAZMİYE İZGİN DİĞER
İSTANBUL-3 19 SEVİNÇ GÜMÜŞ ÖĞRETMEN
İSTANBUL-3 20 MEHMET ALİ UYKUR AKADEMİSYEN
İSTANBUL-3 21 ZEKİ BULGAN AVUKAT
İSTANBUL-3 22 ARZU ÖNŞEN DANIŞMAN
İSTANBUL-3 23 ŞULE AĞAÇAYAK ERSOY MÜŞAVİR
İSTANBUL-3 24 HÜRANA GÜNGÖR İÇ MİMAR
İSTANBUL-3 25 MELİHA APAYDIN AKADEMİSYEN
İSTANBUL-3 26 ARZU ŞİMŞEK ESNAF
İSTANBUL-3 27 BUSE ALBAYRAK POLİTİKACI
İSTANBUL-3 28 MERYEM TANRIVERDİ GÖKTAŞ İŞ KADINI
İSTANBUL-3 29 ATAKAN ÖZKAN DOKTOR
İSTANBUL-3 30 HASAN KAYA DOKTOR
İSTANBUL-3 31 ŞEREF TAMTÜRK İŞ ADAMI
İSTANBUL-3 32 ASİYE KÜÇÜKYILMAZ DİĞER
İSTANBUL-3 33 BURAK USTALI MÜFETTİŞ
İSTANBUL-3 34 KÜRŞAT ÖZER AKADEMİSYEN
İSTANBUL-3 35 SELMA SARICIOĞLU ÇALIŞKAN ECZACI
İSTANBUL-3 36 FİLİZ ÇELİK İŞLETMECİ
İZMİR-1 1 DURSUN MÜSAVAT DERVİŞOĞLU İŞ ADAMI
İZMİR-1 2 ÜMİT ÖZLALE AKADEMİSYEN
İZMİR-1 3 ÖZTÜRK KESKİN YÖNETİCİ
İZMİR-1 4 ÜLKÜ DOĞAN AVUKAT
İZMİR-1 5 ALİ TOPÇU AVUKAT
İZMİR-1 6 FİGEN YILDIRIM MÜŞAVİR
İZMİR-1 7 LÜTFİ İLTERİŞ ÖNEY BİLİŞİM UZMANI
İZMİR-1 8 İSMAİL AYBARS AKSOY İŞ ADAMI
İZMİR-1 9 ASLAN SEZGİN AVUKAT
İZMİR-1 10 GİZEM ALBAŞ YÖNETİCİ
İZMİR-1 11 KAAN ALTINDAĞ İŞ ADAMI
İZMİR-1 12 MURAT ÇAKAR AVUKAT
İZMİR-1 13 HASAN YILDIZ E.ASKER
İZMİR-1 14 GÜLŞAH SAKAR DİĞER
İZMİR-2 1 HÜSMEN KIRKPINAR İŞ ADAMI
İZMİR-2 2 YİĞİT KARAKIŞ ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
İZMİR-2 3 ARZU YILDIRIM ÖĞRETMEN
İZMİR-2 4 TAMER CÜCÜ MÜHENDİS
İZMİR-2 5 DİNÇER IŞIKTAŞ MÜHENDİS
İZMİR-2 6 MÜJDE HARPUT APAK AVUKAT
İZMİR-2 7 MÜMİN YALÇINKAYA İŞ ADAMI
İZMİR-2 8 YELİZ ÇULHA DİŞ HEKİMİ
İZMİR-2 9 BÜLENT UYGUR DOKTOR
İZMİR-2 10 MİRAN BACGEROĞLU İŞ ADAMI
İZMİR-2 11 MUSTAFA NURİ DENİZ AKADEMİSYEN
İZMİR-2 12 NAZLI BUKET KARASU AVUKAT
İZMİR-2 13 MEHMET HALİS KÖSE ÖĞRETMEN
İZMİR-2 14 MEHMET EMİN CANTÜRK ÖĞRETMEN
KARS 1 ALPASLAN YÜCE AKADEMİSYEN
KARS 2 AYTAÇ ERMAN KESGİN DOKTOR
KARS 3 AYŞE TARLAK YILMAZ İŞ KADINI
KASTAMONU 1 AHMET KATAR İŞ ADAMI
KASTAMONU 2 METİN ATEŞ EMEKLİ
KASTAMONU 3 MUSTAFA GÜVENÇ MÜHENDİS
KAYSERİ 1 DURSUN ATAŞ DİĞER
KAYSERİ 2 ABDULLAH İLKER SUNGUR AVUKAT
KAYSERİ 3 HÜSEYİN CENGİZ GÜRBÜZ DOKTOR
KAYSERİ 4 BETÜL TOSUN İŞ KADINI
KAYSERİ 5 KAZIM YÜCEL İŞ ADAMI
KAYSERİ 6 SERAP DURMUŞ ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
KAYSERİ 7 SÜLEYMAN BOZKURT AVUKAT
KAYSERİ 8 MEHMET SEBATİ ATAMAN E.ASKER
KAYSERİ 9 SEDAT KILINÇ İŞ ADAMI
KAYSERİ 10 BELGÜZAR KILIÇ ÖĞRETMEN
KIRKLARELİ 1 TÜRKER YÖRÜKÇÜOĞLU MÜŞAVİR
KIRKLARELİ 2 SİBEL PİŞKİN AVUKAT
KIRKLARELİ 3 HİLMİ KAHRAMAN DİĞER
KIRŞEHİR 1 TURAN YILDIRIM İŞ ADAMI
KIRŞEHİR 2 ASAF KAYAOĞLU MÜHENDİS
KOCAELİ 1 LÜTFÜ TÜRKKAN İŞ ADAMI
KOCAELİ 2 ŞANBAZ YILDIZ İŞ ADAMI
KOCAELİ 3 MEHMET KAMİL ŞİRİN AVUKAT
KOCAELİ 4 PELİN FİLİZ COŞTUR TIP ÇALIŞANI
KOCAELİ 5 NESLİ GÖKÇE KONDU ÇAĞLAYAN SERBEST MESLEK
KOCAELİ 6 ALİPAŞA NAİPOĞLU ÖĞRETMEN
KOCAELİ 7 ABDULKADİR ERBAĞCI DOKTOR
KOCAELİ 8 YÜKSEL ERCAN GAZETECİ
KOCAELİ 9 ÖZHAN AŞKIN ÖZTÜRK MİMAR
KOCAELİ 10 HASAN SIR İŞ ADAMI
KOCAELİ 11 SEDA BÜYÜKKARA BANKACI
KOCAELİ 12 GÜZİN AŞKIN ALPARSLAN ATALI AVUKAT
KOCAELİ 13 AŞKIN ÖZÖN MÜHENDİS
KOCAELİ 14 SAVAŞ EMİNOĞLU MÜŞAVİR
KONYA 1 ÜNAL KARAMAN SPOR ADAMI
KONYA 2 FAHRETTİN YOKUŞ MÜŞAVİR
KONYA 3 SELİN TOZOĞLU DİĞER
KONYA 4 OSMAN FEDAİ ÖĞRETMEN
KONYA 5 SÜLEYMAN ŞENOL ECZACI
KONYA 6 YAŞAR YAMAN MÜHENDİS
KONYA 7 TOLUNAY ÖZÇELİK AVUKAT
KONYA 8 ESRA TOTAN YÖNETİCİ
KONYA 9 NURİ ÜNALAN AVUKAT
KONYA 10 ERHAN GÖKMEN İŞ ADAMI
KONYA 11 HASAN HÜSEYİN HADİMLİ AKADEMİSYEN
KONYA 12 ADNAN AYYILDIZ EMEKLİ
KONYA 13 İSMAİL AFŞAR DİĞER
KONYA 14 İBRAHİM ÇALIŞKAN SERBEST MESLEK
KONYA 15 SEMA VADİ YÖNETİCİ
KÜTAHYA 1 ORHAN ÖZATİK AKADEMİSYEN
KÜTAHYA 2 SEYDİ KARAKUŞ AKADEMİSYEN
KÜTAHYA 3 EROL ERTÜRK ÖĞRETMEN
KÜTAHYA 4 NURCAN DUYGU EĞİTMEN
KÜTAHYA 5 TANSU COŞKUN ESNAF
MALATYA 1 ŞEYHMUS GÖÇMEZ İŞ ADAMI
MALATYA 2 ATİLLA ŞAHİN MÜFETTİŞ
MALATYA 3 ELİF APOHAN AKADEMİSYEN
MALATYA 4 SELÇUK HAN MİMAR
MALATYA 5 METİN KAPIDERE BİLİM İNSANI
MALATYA 6 MENİJE NUR ÖZCAN AVUKAT
MANİSA 1 ŞENOL SUNAT AKADEMİSYEN
MANİSA 2 HASAN ERYILMAZ VETERİNER
MANİSA 3 FİLİZ TUĞÇE AYRANCI İPLİKÇİ AVUKAT
MANİSA 4 MEHMET KOÇ AVUKAT
MANİSA 5 GÜRHAN ÖZCAN DOKTOR
MANİSA 6 ORKUN ŞIKTAŞLI MÜHENDİS
MANİSA 7 ASLI ÖZ AVUKAT
MANİSA 8 KAZIM ÖZSOY E. SAVCI
MANİSA 9 BİRGÜL BOZKURT E. KAMU ÇALIŞANI
MANİSA 10 MEHMET DOĞAN MÜHENDİS
KAHRAMANMARAŞ 1 AHMET ÇABUKEL AVUKAT
KAHRAMANMARAŞ 2 NESLİHAN KOCA NERGİZ AVUKAT
KAHRAMANMARAŞ 3 ZİYA DUMLUPINAR AKADEMİSYEN
KAHRAMANMARAŞ 4 BURAK SERT MÜHENDİS
KAHRAMANMARAŞ 5 ŞEYMA AYTEMİZ ARSLANTÜRK AVUKAT
KAHRAMANMARAŞ 6 İRFAN MERT YIKAN MÜHENDİS
KAHRAMANMARAŞ 7 EMİNE LEBLEBİCİ BANKACI
KAHRAMANMARAŞ 8 SERDAL KURTOĞLU İŞ ADAMI
MARDİN 1 ENVER ABEŞ İŞLETMECİ
MARDİN 2 SONGÜL SADİOĞLU AVUKAT
MARDİN 3 ABDULLAH KARAKEÇİ SERBEST MESLEK
MARDİN 4 ABDULMUTALİP IRMAK SERBEST MESLEK
MARDİN 5 ŞEYHMUS MUSAOĞLU YATIRIM UZMANI
MARDİN 6 AZİZ ARDA UĞUR SERBEST MESLEK
MUĞLA 1 METİN ERGUN AKADEMİSYEN
MUĞLA 2 BEHÇET SAATCI EMEKLİ
MUĞLA 3 MEHMET TOSUN MÜHENDİS
MUĞLA 4 GÜLGÜN ÇOLAKOĞLU İŞ KADINI
MUĞLA 5 AYFER İLHAN ÖÇER EKONOMİST
MUĞLA 6 TULGAY HASAR EMEKLİ
MUĞLA 7 ÖMER KAYA MÜHENDİS
MUŞ 1 MÜMTAZ YAVUZ MÜHENDİS
MUŞ 2 UMUT DENİZ GÜNEYSU VETERİNER
MUŞ 3 EFEKAN KEMALOĞLU DİĞER
NEVŞEHİR 1 RASİM ARI İŞ ADAMI
NEVŞEHİR 2 MESUT ERDOĞAN AVUKAT
NEVŞEHİR 3 AYŞE GÖL MIHÇI MUHASEBECİ
NİĞDE 1 MÜMİN İNAN POLİTİKACI
NİĞDE 2 OLGUN EYTEMİŞ YÖNETİCİ
NİĞDE 3 FETDAH GÜLTEKİN ESNAF
ORDU 1 İDRİS NAİM ŞAHİN AVUKAT
ORDU 2 ONUR ŞAHİN İŞLETMECİ
ORDU 3 ÇİĞDEM ÇELENK KARAKAYA DİŞ HEKİMİ
ORDU 4 MURAT VARDAL EKONOMİST
ORDU 5 EBRU AVCI BAŞARAN AVUKAT
ORDU 6 FEYZA NUR YALÇIN ÖNER AVUKAT
SAKARYA 1 ÜMİT DİKBAYIR İŞ ADAMI
SAKARYA 2 SELÇUK KILIÇASLAN DİĞER
SAKARYA 3 ARZU AKÇALIŞKAN ESNAF
SAKARYA 4 EDİZ SERDİP DOKUMACI AVUKAT
SAKARYA 5 DUYGU ÇETİNKAYA ACAR AVUKAT
SAKARYA 6 YUNUS AYDEMİR YÖNETİCİ
SAKARYA 7 ALPER ALPAY ECZACI
SAKARYA 8 HAKAN BAYKAL İŞ ADAMI
SAMSUN 1 ERHAN USTA EKONOMİST
SAMSUN 2 İMREN NİLAY TÜFEKÇİ İŞ KADINI
SAMSUN 3 AHMET KARKUCAK DOKTOR
SAMSUN 4 YUNUS GÜN AVUKAT
SAMSUN 5 BİRSEN ÖZTÜRK ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
SAMSUN 6 HALİL İBRAHİM YALGIN AVUKAT
SAMSUN 7 EFE AYDIN BİLİŞİM UZMANI
SAMSUN 8 UFUK GÜLŞEN MÜHENDİS
SAMSUN 9 KAZIM CAN ŞEN ESNAF
SİİRT 1 İLHAN YİĞİT ESNAF
SİİRT 2 SERVET TARDUŞ DİĞER
SİİRT 3 ABDULMECİT NAS DİĞER
SİNOP 1 YILMAZ ŞANLAN ESNAF
SİNOP 2 BAKİ TAŞKIRAN ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
SİVAS 1 CELAL DAĞGEZ MÜHENDİS
SİVAS 2 AHMET BOZDOĞAN AKADEMİSYEN
SİVAS 3 SERAP BOZPOLAT AYAN AKADEMİSYEN
SİVAS 4 MERVE YILDIZ YARAY AVUKAT
SİVAS 5 TOLGA SAY GÜVENLİK GÖREVLİSİ
TEKİRDAĞ 1 SELCAN HAMŞIOĞLU GAZETECİ
TEKİRDAĞ 2 SERTAÇ ALKAYA YÖNETİCİ
TEKİRDAĞ 3 HAZIM TAMER DODURKA AKADEMİSYEN
TEKİRDAĞ 4 ZEKİ UZUN İŞ ADAMI
TEKİRDAĞ 5 AYNUR ÇEŞMELİLER İŞLETMECİ
TEKİRDAĞ 6 ŞERAFETDİN TERZİ İŞ ADAMI
TEKİRDAĞ 7 MEHMET İLKER ATASEVER İŞ ADAMI
TEKİRDAĞ 8 CEM CAVCAR ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
TOKAT 1 FATİH DEMİRKOL İŞ ADAMI
TOKAT 2 MURAT TOYCAN SELÇUK İŞ ADAMI
TOKAT 3 ALİ KARACA ESNAF
TOKAT 4 ŞADAN İPKİN AVUKAT
TOKAT 5 MUHAMMET ALPEREN ELDEMİR EKONOMİST
TRABZON 1 YAVUZ AYDIN İŞ ADAMI
TRABZON 2 ASLAN GÜNER İŞ ADAMI
TRABZON 3 SERPİL AKÇAY AVUKAT
TRABZON 4 TAHSİN AKYÜZ ARAŞTIRMACI
TRABZON 5 AKIN ÇELİK AKADEMİSYEN
TRABZON 6 BÜLENT ARSLAN SERBEST MESLEK
TUNCELİ 1 ROZAN ALİ FAYIK YAZILIMCI
ŞANLIURFA 1 EMİN YETİM İŞ ADAMI
ŞANLIURFA 2 MUHAMMET ALİ ARUSOĞLU AVUKAT
ŞANLIURFA 3 MUSA MANGAL AVUKAT
ŞANLIURFA 4 MAHMUT SUBAŞI DOKTOR
ŞANLIURFA 5 CEM KARAKEÇİLİ ÇİFTÇİ
ŞANLIURFA 6 MEHMET ŞAHİN GÜLEL DOKTOR
ŞANLIURFA 7 MEHMET EMİN GÜVENÇ DİĞER
ŞANLIURFA 8 MUSTAFA DİRİER AVUKAT
ŞANLIURFA 9 HÜSEYİN SİRHAN GÖKDOĞAN MÜHENDİS
ŞANLIURFA 10 GÜLCAN CENGİZ ÖĞRETMEN
ŞANLIURFA 11 MEHMET HAMCAN SOSYAL BİLİMCİ
ŞANLIURFA 12 MEHMET YILDIRIM DİĞER
ŞANLIURFA 13 ÖMER FARUK AİŞEOĞLU İŞ ADAMI
ŞANLIURFA 14 İHSAN KAYA DİĞER
UŞAK 1 MUHAMMET GÜR MÜHENDİS
UŞAK 2 DALYAN ÖZDEMİR DOKTOR
UŞAK 3 TOLGA PİRİNÇCİ ESNAF
YOZGAT 1 LÜTFULLAH KAYALAR AVUKAT
YOZGAT 2 ALİ KEVEN DİĞER
YOZGAT 3 İSMAİL YILMAZ POLİTİKACI
YOZGAT 4 NAFİYE BALÇIK EMLAK DANIŞMANI
ZONGULDAK 1 EVRİM BALBALOĞLU DOKTOR
ZONGULDAK 2 TOLGA GÖREN FİZYOTERAPİST
ZONGULDAK 3 MEHMET BATU MÜFTÜOĞLU ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
ZONGULDAK 4 MUSTAFA ADİL ÖZKAN EMEKLİ
ZONGULDAK 5 RENDA OKAY EMEKLİ
AKSARAY 1 TURAN YALDIR İŞ ADAMI
AKSARAY 2 ALİ ABBAS ERTÜRK İŞ ADAMI
AKSARAY 3 NACİYE AKKUŞ TÜRK ECZACI
AKSARAY 4 GÜRSEL KESKİN DİĞER
BAYBURT 1 KARABEY KADRİ KARAOĞLU DOKTOR
KARAMAN 1 ATİLA ZORLU DİĞER
KARAMAN 2 ZİHNİ KOCAERKEK DOKTOR
KARAMAN 3 FADİME HARMANİZİ AVUKAT
KIRIKKALE 1 BÜLENT ŞÜKRÜ ALTINIŞIK İŞ ADAMI
KIRIKKALE 2 ORHAN KILIÇ BİLİŞİM UZMANI
KIRIKKALE 3 SEVİM PEHLİVANLI ÖZBEK EMEKLİ
ŞIRNAK 1 ADİL ÖZÇINAR ESNAF
ŞIRNAK 2 NURETTİN İLÇİ EMEKLİ
ŞIRNAK 3 OSMAN FERFOOĞLU DİĞER
ŞIRNAK 4 DOĞUKAN YAYCI AVUKAT
ARDAHAN 1 AYTEKİN KAYA İŞ ADAMI
ARDAHAN 2 NABİRE REÇBER ÖĞRETMEN
IĞDIR 1 KEREM AKBULUT AKADEMİSYEN
IĞDIR 2 TAMER BAŞARAN DİŞ HEKİMİ
YALOVA 1 AYHAN KÜÇÜK İŞ ADAMI
YALOVA 2 ERSİN AKYÜZ MÜHENDİS
YALOVA 3 ELİF AKYOL TOSUN DİŞ HEKİMİ
KARABÜK 1 KÜBRA DURSUN PSİKOLOG
KARABÜK 2 İSMAİL YALAV İŞ ADAMI
KARABÜK 3 OZAN CANYURT YÖNETİCİ
KİLİS 1 MUSTAFA ARAZ DOKTOR
KİLİS 2 MUSTAFA POLAT MÜHENDİS
OSMANİYE 1 ELİF LOĞOĞLU AKADEMİSYEN
OSMANİYE 2 MEHMET DEMİR DİĞER
OSMANİYE 3 ADEM KIDIK DOKTOR
OSMANİYE 4 FATİH KILINÇ DİĞER

Seçim anketi: İlk turda kazanan yok, ikinci turda büyük fark!


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.