Astroloji: 15 – 21 Mayıs haftalık burç yorumları

Astroloji: 15 – 21 Mayıs haftalık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

burç yorumları

Astroloji: 15 – 21 Mayıs haftalık burç yorumları. 15 Mayıs, 16 Mayıs, 17 Mayıs, 18 Mayıs, 19 Mayıs, 20 Mayıs ve 21 Mayıs tarihlerinde burçları neler bekliyor?

Öncelikle haftanın genel etkileri:

Burç yorumları hemen aşağıda…


15 Mayıs Pazartesi günü derin bir nefes alın ve sükuneti bulmak için içinize bakın. İnsanların fikirlerine karşı saygılı olmak için ekstra özen gösterin. Bir süredir baskıladığınız şeyler varsa, artık patlama noktasına ulaşabilir. Bunu bir irinin şişip patlamasına ve bakteriyi atmasına benzetebiliriz. Her şey ortalığa dökülüverebilir. Merkür retro sona eriyor. Adım adım ilerlemek, ilmek ilmek dokumak sizi hedeflerinize dev bir sıçrama yapmaktan daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde ulaştıracaktır.

Zodyak’taki yolculuğunu 12 yılda tamamlayan, her burçta ortalama 1 yıl hareket eden Jüpiter, 12 yıl aradan sonra 16 Mayıs itibariyle tekrar Boğa burcunda transit yapıyor. Jüpiter, astrolojide genişleme ve gelişme temalarını sembolize eder. Mitolojide “Büyük İyilik” olarak geçen Jüpiter astrolojik haritada hangi yaşam alanında bulunuyorsa kişiye fırsatlar sunarak ilerleme imkânı sunar. Genele bakarsak Jüpiter, hanelere finansal büyüme getirebilir ve fikirlerinizden birini girişimci bir başarıya dönüştürebilir. Jüpiter’in buraya son ziyareti Haziran 2011’den Haziran 2012’ye kadardı, bu nedenle 16 Mayıs’tan sonra neyin yeniden ortaya çıkabileceğine dair ipuçları için o zaman diliminde neler yaşadığınızı hatırlayabilirsiniz. Boğa burcunun semobilizm konularından biri maddi konulardır. Önümüzdeki 1 yıl boyunca maddi kaynaklarımızın gelişmesi adına önümüze fırsatlar çıkması muhtemeldir.

19 Mayıs Cuma günü, Boğa burcunda gerçekleşen Yeni Ay, dikkatlerimizi fiziksel ve maddi dünyaya odaklıyor. Bu bedeninize geri dönme daveti. Yavaşlayın ve normalde aceleyle yaşayabileceğiniz zevklerin tadını çıkarın: sabah kahvesinin ilk yudumu, en yumuşak kıyafetinizin teninizde yarattığı his, işe giderken ağaçlarla kaplı bir manzara. Bütçe ve program gibi hayatınızın pratik parçalarına net bir şekilde bakabileceksiniz. Harcamalarınızı kısabilir, emeklilik fonunuza daha fazla katkıda bulunabilir veya randevularınızı en verimli çalışma saatlerinizi aksatmayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Önümüzdeki altı alık süreçte, basit ve sürdürülebilir bir plan oluşturabilirseniz gerçek hayattaki sonuçlarını göreceksiniz. Az ama öz!

20 Mayıs Cumartesi günü, vahşi Mars iki yıl sonra ilk kez Aslan’a hücum ederken, bırakın içinizdeki büyük kedi kükresin. Herkes ilgi odağı olmak için yarışırken, öne çıkmak ekstra çaba gerektirecektir. İyi ki 10 Temmuz’a kadar sürecek bu geçişte “çok” diye bir şey yok. Gardırop, saç ve makyaj: Neden olmasın? Kalbinizle liderlik edin. Aşıklar için bu sürtüşmeye neden olabilir, ancak savaşmak yerine, bu alıngan enerjiyi romantizme dönüştürün.


Burç yorumları:

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

koç burcu

Koç burcu Yeni Ay burç yorumları

Koç burç yorumları: Yeni bir haftaya başlarken Merkür retro sona eriyor. Finansal açıdan rahat bir nefes almaya başlayabilirsiniz. Harekete geçmeden önce yeterince hazırlık yaptıysanız üzerinde düşünecek bir konunuz kalmamış olabilir. Bu da artık çalışmalarınızın meyve vermesi sürecini hızlandırabilir. Harcama trafiğinizi normal akışına getirebilir, yaşadığınız sorunların çözümleriyle işinizi sağlama alacağınız çalışmaları da başlatabilirsiniz. Bu süreçte yeni ekipmanlara, ortaklıklara ya da alanlara ihtiyaç duyabilirsiniz. İhtiyacınıza ve işinizin gereklerine uygun destekleyici malzemeleri temin edebilirsiniz.

16 Mayıs’ta Jüpiter artık sizin burcunuzdan çıkıp Boğa burcunda transit yapmaya başlıyor. Maddi açıdan olduğunuzdan daha üst seviyeye çıkmanız konusunda önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özellikle Jüpiter’in burcunuzda seyrettiği süre zarfında başlattığınız ve sürdürdüğünüz her şeyin hayatınızda kalıcı bir hale gelmeye başladığını görebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızda genişleme ve fırsatlar söz konusu. Parasal birikimler ve yatırımlar olabilir. Kendinize verdiğiniz değeri yükselteceksiniz.

19 Mayıs’ta gerçekleşecek Yeni Ay’ın etkisiyle finansal konular ve kendi öz değeriniz üzerine odaklanacaksınız. Etkisi iki hafta sürecek bu dönemde kendimizi finansal olarak güvence altına almak bizim için çok önemli olacak. Yeni girişimler, yeni ortaklıklar, yeni iş birlikleri gözümüzü korkutabilir ancak temkini elden bırakmamakla birlikte gerektiği zaman akışa kapılmakta da yarar var. Yeter ki, kriz anında kullanacak bir planımız olsun. Gelir-gider dengenizi gözden geçirirken yeni planlar yapabilir, yeni fırsatlar yaratabilir, yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Kazançlar ve harcamalarla ilgili riskleri azaltmaya yönelik adımlar atılabilir. Tahmin etmediğin yeni kazanç fırsatları ile karşılaşabilirsin.

20 Mayıs itibariyle yönetici gezegeniniz Mars’ın Aslan burcuna geçişi hem duygusal konular, hem maddi sorumluluklar hem de keyif alanlarınız noktasında size önemli destekler getirebilir. Transitin olumlu etkisi vesilesi ile özellikle flört ve eğlence adına olumlu etkiler dikkat çekiyor; dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Ancak işin içerisinde Mars var, yani tamamen eğlence ve aşka dalıp günlük hayat sorumluluklarınızı unutmamalısınız, zira bu konular ilerleyen dönemde başınıza çorap örebilir.

Bu dönemde en önemli konulardan biri ilişkiler sınavı, zira çok büyük çekim ve tutku ile duygusal gereksinimler arasında sorgulamalar yaşayabilirsiniz. Yorucu bir temponun ya da yalnız kaldığınız sürenin ardından zamanı kendinize, keyfinize ve dinlenmenize ayırabilirsiniz. Dengeli ve maddi, manevi kontrollü olabileceğiniz bir tatil programı yapabilir, uzun zamandır yapamadığınız güç ya da zaman bulamadığınız hobilere zaman ayırabilirsiniz.

boğa burcu

Boğa burcu Yeni Ay burç yorumları

Boğa burç yorumları: 15 Mayıs’ta Merkür’ün burcunuzdaki retro hareketini sonlandırmasıyla verdiğiniz kararların neticeleriyle karşılaşabilirsiniz. Maddi ve manevi konfor alanınıza ulaşmanızın önündeki engelleri kaldırabildiğinizde işlerin yolunda gittiğini görebilirsiniz. Yarım, tamamlanmamış veya bir sebepten masaya yatırmanız gereken bir konu kalmayacağı için ileriye dönük hareket etmeniz kolaylaşabilir. İkili ilişkiler, sağlığınız ve iş hayatınızla ilgili süreçlerinizi nihayete ulaştırmanın rahatlığı dikkatlerden kaçmayacaktır. Jüpiter’in de burcunuza geçiş yapacak olması sakin bir zihinle karşılaşacağınız yeni fırsatları size getirebilir.

Evet, 16 Mayıs’ta Jüpiter sizin burcunuzda bir yıllık bir yolculuğa başlıyor. İyicil gezegen Jüpiter’in getireceği fırsatlardan en çok fayda sağlayacak burçlardan biri hiç şüphesiz sizsiniz. Hayata daha geniş açıdan bakma imkanı elde edebilirsiniz. Belli bir alanın ve konunun dışına çıkma eğiliminde olmak sizi isteklerinizin daha da üzerine taşıyabilir. Dolayısıyla karşılaştığınız hiçbir şeye kayıtsız kalmamalısınız. Sağlık kontrolleri, operasyonlar ve iyileşme getirecek gündemlerin dışında kilo almaya meyilli olabileceğiniz bir dönem olabilir. Rutinlerinizi buna göre düzenlemenizde fayda var.

Yine sizin burcunuzda gerçekleşen Yeniay ile kişiliğiniz ve dış dünyaya yansıttığınız imajımız ön plana çıkıyor. Eski dönemleri kapatıp yeni şeylere yönelmek istiyoruz ancak içimizde bir tedirginlik de yok değil. Güvenli alanımızdan çıkmak, yeni atılımlar yapmak zor geliyor ancak kendimizi geliştirmek için eyleme de geçmemiz lazım. Sahip olduklarımızı korumalı ama biraz da esnek olmaya çalışmalıyız. Bu Yeniay, ön plana çıkmana yardım edebilir. Kendi isteklerinin peşinden gideceğin başlangıçlar yapmanı destekleyecek.

20 Mayıs’ta Mars Aslan burcuna geçiyor. Hane içerisinde kriz ya da arapsaçı olmuş bir konuya artık müdahale etmeniz gerekebilir. Bu dönemde sabrınız biraz zorlanacak, yani tahammülsüz olabilir ya da insanlara anlayış göstermekte zorlanabilirsiniz; zira Mars size gerilimli açı yapıyor. Ancak doğru adımları atarak sorunları çözmeniz aynı zamanda insanların da saygısını kazanmanız mümkün. Çünkü sorunlar siz ilgilenmedikçe daha büyüyerek üzerinize gelebilecek durumda.

Sorumluluk ve inisiyatif almanızı gerektiren durumlarda sabrınızı, bilginizi ve anlayışınızı kullanmanız herkesin faydasına olacaktır. Taşınma ya da alım satımlarla ilgili konularda karar almadan önce maddi durumunuzun ve ihtiyaçlarınızın bilincinde olmanız sizi olası sorunlardan koruyabilir. Partnerinizin kariyeriyle ilgili önemli gelişmeler ve yol ayrımları gündeme gelebilir, bu süreçte kendisini tarafsız ve en doğru şekilde yönlendirmeniz de önemli olacaktır.

ikizler burcu

İkizler burcu Yeni Ay burç yorumları

İkizler burç yorumları: Yeni haftaya başlarken Merkür ileri hareketine başlıyor. Olayların ve insanların gerçek yüzlerine dair yeni tecrübelerinizle siz de bir başlangıç yapabilirsiniz. Yaşam kalitenizi azaltmak yerine arttırmaya yönelik bir çaba içindesiniz. Dolayısıyla da hem çevrenize hem de kendinize karşı tutumlarınızı da buna göre düzenliyorsunuz. Haksızlıkların lehinize sonuçlanması özellikle çalışma koşullarınızı ve gündelik yaşantınızı toparlamak konusunda size destek olabilir.

16 Mayıs’ta Jüpiter Boğa burcunda transit yapıyor. Kendinizi ve sınırlarınızı doğru şekilde aşmak için önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ruhsal ve bilinçaltı dünyanızda açılımlar yaşayabilirsiniz. Yoğun bir iş temposu ve sosyal hayattan sonra bunların hayatınıza olan katkılarını oturtmak isteyebilirsiniz. Ruhsal açıdan kendinizi nasıl sağlam tutabileceğinize dair şüpheleriniz varsa kendinizi dinlemek ve anlamak için iyi bir zaman olabilir. Ancak bu zamanı ve inzivayı dozunda kullanmalısınız. Psikolojik ve fiziksel bir tembellik hissi isteklerinize ulaşmanıza, çevrenize destek olmanıza engel teşkil edebilir.

Cuma günü gerçekleşecek Yeniay bizi bilinçaltımızla yüzleştiriyor. Etrafımıza karşı bir parça güvensizlik hissedebilir, gizli düşmanlarla çevrili olduğumuzu düşünebiliriz. Kendi içimize dönme ve insanlardan uzaklaşma isteğimiz artabilir. Enerjimiz çok yüksek değil. Yeni girişimlere başlamaktansa bir süre kendi başımıza kalmamız ve kendimizi tekrar şarj etmemiz bu dönemde bize daha iyi gelecektir. İhtiyaç duyduğun güven temasını bulmakta zorlanabilir ve içsel dünyanda huzursuz hissedebilirsin. Ancak bu süreçte arkadaş gruplarından destek alabilirsin.

20 Mayıs’ta Mars Aslan burcuna geçiyor. Yakın çevreniz başta olmak üzere bir sürü kişiye laf yetiştirmeniz, aynı zamanda bir çok laf dalaşının içinde olabileceğiniz bir dönem. Burada en dikkat edilmesi gereken konu, emin olmadığınız ya da tam hakim olmadığınız konularda çok iddialı olmamak, zira sonradan hatanız ya da eksikliğiniz bir anda ortaya çıkabilir. Doğru planlanmış ve önceden hazırlığı yapılmış girişimler hayata geçirilebilir, aynı zamanda önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Özellikle de iletişim gücünüzü kullanarak insanları kendinize hayran bırakmanız mümkün. Sosyal ağlarda ve çevrenizde oldukça aktif bir döneme girebilirsiniz. Yeni insanlar tanımak, yeni konulara ilgi duymak, bunların çalışmalarını ilerletmek, maddi ve manevi yatırımlara odaklanmak isteyebilirsiniz.

yengeç burcu

Yengeç burcu Yeni Ay burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu haftanın ilk günü Merkür retrosu bitiyor, Merkür ileri hareketine başlıyor. Arkadaş seçimleriniz ve bulunduğunuz çevrelerde yaşadığınız problemlerin sonuna gelebilirsiniz. Bazı kafa karışıklıkları, yanlış anlaşılmalar yaşadıysanız bunların her birinin neden gerçekleştiğini, buradaki mesajın ne olduğunu daha net bir şekilde kavrayabilirsiniz. Bu da sizin arkadaşlık, paylaşım ve iş yapma şeklinizde önemli ve kalıcı değişiklikler yapmanızın önünü açabilir. Maddi getirisi olarak proje ve çalışmalarınızın olumlu geri dönüşleri olabilir.

16 Mayıs’ta Jüpiter Boğa burcunda transit yapıyor. Umut etmek kadar bunun için çabalamalısınız. Böylece hem kariyerinizi hem de sosyal duruşunuzu iyi hale getirecek adımlarınızın karşılığını alabileceksiniz. Kalabalık çevreler, büyük ölçekli işler ve alım-satım, toprakla ilgili konular ya da bu konularda sizin öncülük edeceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Odağınızda para kazanmak ve hayatınızı garantilemek olacağı için karşınıza çıkan iş fırsatlarını ve insanların desteklerini de bu yönde değerlendirebilirsiniz. Bu transit Yengeç burçları için sosyal ve arkadaş çevresinde gelişmeler ve umutlarını gerçekleştirme dönemi.

Etkisi 2 hafta sürecek bu Yeni Ay sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konuları gündeme getiriyor. Sosyal çevremizde güven ihtiyacımız artabilir. İlişkilerimizde daha fazla huzur ve sadakat isteyebiliriz. Bu dönemde sahip olduğumuz iyi arkadaşlıkların değerini daha çok anlama ihtimalimiz çok fazla. Ayrıca kariyer kazançları açısından da iyi bir döneme giriyoruz. Geleceğimiz için birikim yapmaya başlayabilir, finansal bir plan oluşturabiliriz. Sosyal olduğun bir döneme giriyorsun, arkadaşlarınla paylaşımların artabilir. Farklı gruplar içinde yer alabilir, sosyal ortamını değiştirebilirsin. Eğer çocuk sahibi olmayı planlıyorsan çocuk sahibi olabilirsin. Hedeflerine varmak için yeni adımlar atabilir, geleceğini güvenceye almak isteyebilirsin.

20 Mayıs’ta Mars’ın burcunuzdan ayrılıp Aslan burcuna geçmesiyle beraber parasal konularda önemli atılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Beklediğiniz, hazırlığını yaptığınız işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Hem üzerinizdeki durgunluğu atmak hem de kendinize daha iyi standartlar oluşturmak adına gereken motivasyonu yakalıyorsunuz. Mars parasal açıdan canlılık verir, ancak harcamaları ve para çıkışını da arttırır; dikkat. Diğer yandan partnerinize maddi açıdan destek vermeniz gerekebilir, bu sizi başta pek memnun etmeyebilir ama uzun vadede bu iyiliğiniz size çok güzel bir şekilde dönebilir. Ve özellikle bir süredir kendinizi ihmal ettiyseniz yenilenme, kendinizi ortaya çıkarma aynı zamanda sosyalleşme zamanı.

aslan burcu

Aslan burcu Yeni Ay burç yorumları

Aslan burç yorumları: Yeni bir haftaya başlarken Merkür retro sona eriyor. Sevgili Aslanlar bir süredir çektiğiniz sıkıntılar da sona eriyor. Nihayet iş hayatınızda bazı adımlarınızı hızlandırabilir ve sonuç almaya başlayabilirsiniz. İşlerinizi tamamlamak, bunların karşılığı bulmak, planlarınızı devreye koymak için iyi bir zamandasınız. Doğru ve yanlış arasındaki ayrımı daha iyi yapabildiğiniz ve bunun elle tutulur sonuçlarını görebildiğiniz için denge kurmak sizin için daha kolay olabilir. Maddi alacaklarınız gündeme gelebilir, tahsilatları gerçekleştirebilirsiniz.

16 Mayıs’ta Jüpiter Boğa burcunda transit yapıyor. Yalnızca maddi açılardan değil, manevi yönlerden de çeşitli kazançlar elde edebileceğiniz bir yıllık bir süreç diyebiliriz. Bulunduğunuz statüyü korumak, geliştirmek önceliğiniz haline gelebilir. Kendi bildiğiz yoldan ilerlemek isteyebilirsiniz ancak bu noktada farklı fikirlere de açık olmalısınız. Gücünüz ve bunu sürdürme gayretiniz yanlış anlaşılabilir, olumsuz etkiler doğurabilir. Bunların etkisini en aza indirmek adına içinde bulunduğunuz durumun farkında olarak hareket etmelisiniz. Bu transit Aslan burçları için kariyerde önemli kazançlar ve toplumdaki rolünü büyütme olacaktır.

19 Mayıs Cuma günü gerçekleşecek Yeni Ay kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeleri ön plana çıkarıyor. Şu an iş değiştirmek, yeni girişimler yapmak yerine elimizdekilerin kıymetini bildiğimiz, işimize ve statümüze sıkı sıkı sarıldığımız bir dönemdeyiz. Mevcut konumumuz korumaya çalışmak kendimizi güvende hissettirecek. Kariyerle ilgili yaşanabilecek krizler keyfimizi kaçırabilir ancak iyi bir planla bunun üstesinden gelebiliriz. Çalışmıyorsak, önümüze bir süredir beklediğimiz iyi bir iş teklifi gelebilir.

20 Mayıs’ta Mars’ın burcunuzda transite başlamasıyla yaşam koşullarınızı ve üzerinde durduğunuz değerleri kullanarak değişimler yapmak sizin için daha mümkün hale gelecektir. Enerjiniz, motivasyonunuz ve istekleriniz çok yoğun olabilir. Sahip olmak istediklerinize dair uzun bir liste yaparken bir yandan da ciddi elemeler yapabilirsiniz. Objektif olun ve gerçekten öyle hissettiğiniz için mi yoksa gururunuzdan dolayı mı bazı konuların, insanların üzerini çizdiğinizi fark edin. Bu ayrımı yapabildiğinizde enerjinizi daha doğru kullanabileceksiniz. Ayrıca Mars-Plüton karşıt açısı bu süre içinde ikili ilişkilerde kurmanız gereken dengeyi size hatırlatabilir. Empati ve anlayışla sorunları aşabilecekken bunun gölgesine düşmemelisiniz.


başak burcu

Başak burcu Yeni Ay yorumları

Başak burç yorumları: 15 Mayıs itibariyle Merkür gerilemesi sona eriyor. Yaşamınızdaki eksikleri ve yanlışlıkları fark etmiş olduğunuz için siz de ilerlemeye başlayabilirsiniz. Bir sorgulama ve düzenleme halinde olduğunuz alanlarda netlik bulabilirsiniz. Yaşam koşullarınızı neyin üzerine kuracağınızı belirlediğiniz için yer değişiklikleri yapmak veya mevcut durumunuzu geliştirmek için daha kalıcı adımlar atabilirsiniz. Para kazanmak, çevre edinmek, konuştuğunuz ve savunduğunuz fikirleri bir tarz haline dönüştürmek sizin için öncelikli olabilir. Sabrınızın karşılığını alabilirsiniz.

16 Mayıs’ta Jüpiter Boğa burcunda transit yapıyor. Maddi açıdan oldukça şanslı bir döneme giriyorsunuz. Özellikle yurtdışı bağlantılı işler, sosyal ağlar, yazı ve editörlük işleri veya eğitimini aldığınız alanlarda sesinizi daha gür bir şekilde duyurabilirsiniz. Pratiğe dökmek ve somut durumlarla ilerlemekte büyük avantaj yakalayabilirsiniz. Bu transit yabancı ve yurtdışı kökenli maddi kazanımlar ve hayata daha geniş bir pencereden bakma imkanı sunabilir.

19 Mayıs’ta meydana gelecek Yeni Ay yüksek öğretim, yurt dışı konuları üzerine odaklanacağımızı işaret ediyor. Fikirlerimizi ifade etmekte zorluk çekebilir, kendi içimize dönmek isteyebiliriz. Hayatımızı yönlendirecek yeni kararlar almak bu dönemde bizim için çok zor olabilir. Çünkü hiçbir şekilde riske girmek istemediğimiz bir dönemdeyiz. Ancak yeniayın enerjisi ile içimizde tuttuklarımızın birdenbire ortaya dökülüp sosyal medyada başımızı belaya sokmamasına da çok dikkat etmeliyiz.

Mars’ın Aslan burcunda hareket etmeye başlamasıyla bir süredir sabrettiğiniz ya da sessiz kalmayı tercih ettiğiniz konuları gündeme getirmek isteyebilirsiniz. Bunun ciddi bir öfke patlamasıyla sonuçlanmaması için haklılığınızı ve gerekçelerinizi uygun bir dille ve tarzla karşınızdaki kişilere anlatmalısınız. Ayrıca Mars-Plüton karşıt açısı; değiştirmeniz gereken tutumlar karşısında direnç göstermeyi bırakmanız gerektiğini vurguluyor.

terazi burcu

Terazi burcu Yeni Ay burç yorumları

Terazi burç yorumları: Yeni haftaya başlarken Merkür ileri hareketine başlıyor. Finansal konular ve bunların beraberinde gelen sorunları aşmanız kolaylaşacak. Sorumluluklarınızı yerine getirmekle beraber sizin hakkınızın teslim olması için de mücadelenizi verebilirsiniz. Maddi ve manevi ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek potansiyelinizi yeniden kazanıyorsunuz. Jüpiter’in de Boğa burcunda hareket etmesi alanınızı ve yaptıklarınızın etkisini genişletebilir. Somuta indirgemek, gerçek ve kalıcı işlerle, konularla ilgilenmek sizin avantajınıza olacaktır.

16 Mayıs’ta Jüpiter Boğa burcunda transit yapıyor. Ortaklaşa girişimlerden gelen finansal kaynaklar gündeminizde olacak. Bu bir yıllık süreçte somut, gerçekçi ve kalıcı işlerle, konularla ilgilenmek sizin avantajınıza olacaktır. Zihninizi ve çabanızı bu yöne çevirerek fırsatları görmenizi de kolaylaştırabilir. Maddi kazanımlar, aileden gelen desteklerin dışında ek iş çalışmalarıyla da söz konusu olabilir. Sağlık sorunlarınızla alakalı iyileşmeler elde edebilirsiniz.

19 Mayıs’ta gerçekleşecek Yeni Ay ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda endişeli olduğumuz, devamlı kendimizi nasıl daha çok güvence altına alabileceğimizi düşündüğümüz bir dönemdeyiz. Finansal konularda risk almayacağımız girişimlere yönelebiliriz. Para biriktirme ve harcamalardan kaçınma kararları alabiliriz. Borç ya da kredi kelimelerini duymak bile tüylerimizi diken diken edebilir. Bu Yeniay başkasının kaynakları ile ilgili konuları gündeme getirebilir. Mesela eşinin parasıyla ilgili gelişmeler meydana gelebilir. Ayrıca yatırımlar, kredi, vergi, sigorta ve prim ile ilgili yeni bir döneme girmeni sağlayabilir. Yakınlarınla duygusal paylaşımların artabilir.

20 Mayıs’ta Mars’ın Aslan burcunda seyahatine başlamasıyla birlikte arkadaşlarınızla daha sık vakit geçirebilir, motivasyonunuzu yükseltecek etkinliklere katılabilir ya da bu etkinliklere öncülük edebilirsiniz. Dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Tavırlarınız, etkileşimleriniz, sunduğunuz fikirler ve hayata karşı duruşunuz çevrenizdeki birçok kişiye ilham verebilir.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu Yeni Ay yorumları

Akrep burç yorumları: Bu haftanın ilk günü, Merkür retrosu sona eriyor, iletişim gezegeni Merkür ileri hareketine başlıyor. İkili ilişkilerinizdeki sorunlar artık nihayet sona eriyor. Yanlış anlaşılmalar, gizli konular çözüme kavuşuyor. Bu da üzerinizdeki yükü atmanızı kolaylaştıracaktır. Telafi döneminin ardından yeni ve kesin gündemlerle hareket edebilirsiniz. Jüpiter’in de Boğa burcunda ilerlemeye başlamasıyla güçlü ve yerinde kurulan ilişkileri neticelendirmek söz konusu olabilir. Hem maddi ortaklıklar hem de sosyal arkadaşlıklar konusunda şanslı olabilirsiniz.

16 Mayıs’ta Jüpiter Boğa burcunda transit yapıyor. Hem maddi ortaklıklar hem de sosyal arkadaşlıklar konusunda şanslı olabilirsiniz. Hayatınıza dahil olan insanlardan öğreneceklerinizle ufkunuzu genişletebilir, inatçı olduğunuz alanları değiştirme fırsatı bulabilirsiniz. Destekler ve ortak girişimlerle yeni kazanımlar elde edebilirsiniz. İnsanlarla iletişime geçerken niceliğe değil niteliğe önem vereceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Sağlam adımlarla ilerlemek ve güven duygusunu baskın tutmak sizi olumsuz durumlardan koruyabilir. Ancak bunun da dozunu kaçırmamalısınız. Fazla sıkı ve dirençli olmak, yaşayacağınız iyi fırsatların önünü kapatabilir.

Bu Yeniay döneminde ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline geliyor. Eğer ilişkimiz varsa, iç sorgulama yapabilir, sadakat ve güven isteğimizin arttığını hissedebiliriz. Yolunda giden bir ilişkimiz varsa, bu dönemde ilişkiyi daha ciddi bir zemine oturtabilir, evlilik kararı alabilir, hatta nikah masasına oturabiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza güvenebileceğimiz, bize huzur vereceğini hissettiğimiz biri girebilir. Günlük düzenle ilgili mevcut alışkanlıkları değiştirmek zorunda kalınacak bir dönem olacak. İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda yeni kararlar alınabilir. Uzaklarla ve aileyle ilgili konularda sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

20 Mayıs itibariyle Mars’ın Aslan burcuna geçmesiyle kariyerinize yeni bir yön ve şekil vermek üzere ilerleyebilirsiniz. Çabanız kadar bunu nasıl ortaya koyduğunuz da dikkat çekecektir. Dolayısıyla kendinizin en iyi hali olmaya çalışmalısınız. Önceliğiniz bu değeri yakalamak olduğunda işinizde ve iş ortamınızda da hak ettiğiniz değeri elde edebilirsiniz.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu Yeni Ay burç yorumları

Yay burç yorumları: 15 Mayıs itibariyle Merkür gerilemesi sona eriyor. Sevgili Yay burçları; siz de nihayet işinizle ilgili belirsiz ve sonuçsuz kalan durumları çözmeye başlıyorsunuz. Bir düzen kurmak ve bunu geliştirmek için çaba göstermeniz beklenebilir. Artık buna hazır olduğunuzu fark etmelisiniz. Projelerinizin eksiklerinizi tamamladıysanız ilerlemeniz kolay hale gelebilir. Sorumluluklarınız doğrultusunda kuracağınız iletişim de süreçte etkili olabilir. Bu da yeni bir adım atmanızı kolaylaştıracaktır.

16 Mayıs’ta Jüpiter Boğa burcunda transit yapıyor. Hayatınızı ileri ve yüksek standartlara ulaştırmak, bunları kalıcı rutinlere dönüştürmek isteyebilirsiniz. Bu konuda hem becerileriniz hem de mevcut işiniz gereği elde edeceğiniz yeni imkanlar size kapılar açabilir. Kullanmayı bilmek önemli olacaktır. Beden sağlığınız, uyku ve beslenme düzeninizde iyileşmeler, yenilenmeler söz konusu olabilir. Dinlenmek ve sakin vakit geçirmek isterken tamamen hareketlerinizi kısıtlayan bir düzen içerisine girmediğinize emin olmalısınız. Bu transit Yay burçlarına gündelik yaşamın içinde konfor elde etme imkanı, sağlığa dair olumlu gelişmeler, ayrıca yeteneklerini fırsata dönüştürme şansı sunabilir.

Etkisi iki haftaya yayılacak bu Yeni Ay sürecinde iş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. İş hayatımız ya da günlük yaşamamızda içimize kapandığımız, kendimize öncelik verdiğimiz ve değişimlerden hoşlanmadığımız bir süreçteyiz. Yeni bir sorumluluk bizi endişelendirebilir. Ancak değişime direnmektense, akıllıca davranıp uyum sağlamanın bir yolunu bulmalıyız. Sağlık konusunda da kuruntu haline getirdiğimiz bir şey varsa, kontrol ettirmenin tam sırası. Bu Yeniay’la beraber, özellikle sağlığınla ilgili konular gündeme gelebilir. Yeni bir görev ya da sorumluluk üstelenmen gerekebilir, bu nedenle yoğun bir tempoda çalışabilir, kendini yorabilirsin. Kendine özen göstermen gereken bir dönem.

20 Mayıs’ta Mars Aslan transiti başlıyor. Doğada, keyif aldığınız mekanlarda vakit geçirme isteğiniz ve motivasyonunuz artabilir. Kendinizi dinleyerek ihtiyaçlarınızı bilerek bir yaşam tarzı oluşturmak isteyebilirsiniz. Beklemekle hayatın devam etmeyeceğini daha iyi anlayabilirsiniz. Seyahatler, keşifler, oluşturacağınız yeni idealler doğrultusunda yoğun bir trafiğiniz ve planınız olabilir. Cesaretiniz, zamanınız ve imkanınız varken tüm bunları yapabilmek adına başkalarına kulaklarınızı kapatabilirsiniz.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu Yeni Ay yorumları

Oğlak burç yorumları: Yeni bir haftaya başlarken Merkür retro sona eriyor. Bir süredir duygusal konularda yaşadığınız gel gitler de artık sona eriyor. Her şeyin sizin için netleştiği bir zaman dilimindesiniz. Gerçek konuları konuşmak, konuşurken birbirini anlamak daha kolay olacaktır. Finansal gündemlerinizde beklentileriniz gerçekleşebilir, hazırlıkları biten yatırımlarınızı hızlandırabilirsiniz. Gündeminiz veya isteğiniz her ne ise bunun gereklerini yerine getirmek konusunda istekli olmalısınız.

16 Mayıs’ta Jüpiter Boğa burcunda transit yapıyor. Doğa sporları, toprakla ilgili işler, tarım ve çiftçilik gibi alanlara ilgi duyabilir, bunların gelir getirici faaliyetlere dönüşmesi için uğraş verebilirsiniz. Gelecek vaat eden işler yapmak, ilişkiler kurmak adına önemli bir zamandasınız. Zamanınızı en çok neye ayırdığınıza dikkat etmelisiniz. Hobilerinizden keyif alacaksınız. Ayrıca aşk hayatında somut ilerlemeler beklenebilir. Fakat eğlenceyi ve keyfe düşkünlüğü abartma riski var. Kendinizi kaptırmamaya dikkat edin.

19 Mayıs’ta gerçekleşecek Yeni Ay bize ikili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konulara odaklanacağımızı gösteriyor. İlişkimiz varsa, gidişatı sorguladığımız, partnerimizden daha fazla huzur, sadakat ve güven talep ettiğimiz bir dönem olacaktır. Bu dönemde ilişkimizi bir adım öteye götürmeye karar verebiliriz. Çocuk sahibi olmakla ilgili planlar yapabilir, bu konunda somut adımlar atabilirsin. Çocukların için yatırım yapabilir, onlarla ilgili gelecek planlamaları yapabiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza bize huzur verecek, destek olacak birinin özlemini çekebiliriz ya da böyle biri hayatımıza girebilir. Genel olarak yatırımlarınla ilgili konular gündemde olacak. Yaşamdan çok daha fazla keyif alabileceğin bir döneme girdiğini söyleyebiliriz.

20 Mayıs Cumartesi günü Mars’ın Aslan burcunda hareket etmesiyle birlikte ailenizin ve çevrenizin bazı ihtiyaçlarınıza destek olmanız gerekebilir. İyi olduğunuz alanlarda öncülük etmek isteyebilir ya da bu yönde teklifler alabilirsiniz. Değerleri kullanmak ve hayatınıza katmak konusunda yeni tecrübeler kazanabilirsiniz. Hırsınıza ve onaylanma arzunuza dikkat ettiğinizde bunu doğru kullanmanız da doğru sonuçlar almanız da mümkün olacaktır.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu Yeni Ay burç yorumları

Kova burç yorumları: Yeni haftaya başlarken Merkür ileri hareketine başlıyor. Ev işleriniz ve aile meclisindeki gündemleriniz artık nihayet olağan akışına geri dönebilir. Engellendiğiniz, anlaşma sağlayamadığınız konularda endişelerinizi yenebilir ve kararlar alabilirsiniz. Alım satım ve taşınmayı beraberinde getirecek işlemlerinizi yürürlüğe koyabilirsiniz. Nihai bir sonuca ulaşmak iç huzurunuzu ve aile içindeki dengeyi yaşamanızı kolaylaştırabilir.

16 Mayıs’ta Jüpiter Boğa burcunda transit yapıyor. Ailevi konularda önemli gelişmeler söz konusu olacaktır. Aileden gelen maddi destek olabilir. Ailenizle birbirinize destek olacağınız durumlar söz konusu olabilir. Bunları geleceğe dönük işlerinizde değerlendirmek ve kullanmak, elde ettiğiniz imkanların kalıcılığını ve istikrarını destekleyecektir. Özetlemek gerekirse bu bir yıllık süreçte ailenizle omuz omuza, sırt sırta ilerlemek sizin için oldukça avantajlı olacaktır.

Yeniay döneminde ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Aile bireyleri ile finansal konularda tartışmalar yaşamamız, özellikle gayrimenkul ya da miras alanlarında onların kararlarını sorgulamamız mümkün. Evimizde fazla harcamaları kısabilir, kendimizi finansal açıdan güvende hissetmek için birikim yapmaya başlayabiliriz. Aile bireyleri tadilat ya da yenilikler yapmak istese de evde bir şeylerin değişmesi fikri bizi huzursuz edebilir. Özel hayatında ve kariyerinde önemli gelişmeler yaşanabilir. Baba veya baba figürü ile ilgili konular da gündeminde olabilir. Ebeveynlerle ve evle ilgili konularda yeni kararlar alınacak bir dönem. Bu kararlarla daha güvenli hissedilecek.

20 Mayıs itibariyle Mars’ın karşıt burcunuz Aslan’da transitine başlamasıyla özel ve sosyal ilişkileriniz konusunda kararlar alıp yaşantınızı etkileyecek adımlar atacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yolunda giden, soru işaretleri oluşturmayan ilişkilerinizi ileriye taşımak, sorunlu ilişkileri çözüme kavuşturmak adına bazı çabalarınız olabilir. Yoğun ve zor geçecek bir zaman dilimi gibi görünse de sizin için oldukça parlak ve şanslı etkiler gündeme gelebilir. Ortaklı işlerde ve diğer iş alanlarınızı kendi ağırlığınızı koymak isteyebilirsiniz.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu Yeni Ay yorumları

Balık burç yorumları: Bu haftanın ilk günü Merkür retrosu bitiyor, Merkür ileri hareketine başlıyor. Belki bir süredir yaşadığınız ticari konulardaki aksaklıklar artık son buluyor. Bu da işlerinizin açılmasını hızlandırıyor. Gecikmeli işlemleriniz, sonuçsuz kalan görüşmeleriniz veya hazırlığını yapıp beklemeye aldığınız başvurularınız için harekete geçme zamanına geldiniz. Araç kullanımda uzun vadede fayda görebileceğiniz ürünler tercih edebilirsiniz.

16 Mayıs’ta Jüpiter Boğa burcunda transit yapıyor. Balık burçları için, eğitim ağırlıklı bir dönem ve yakın çevreden gelen önemli maddi-manevi destekler beklenebilir. Hızlanmaya başlıyor ve hayatınıza yeni bir rutin getiriyorsunuz. İmkanlar gelecektir ancak onlara kapıyı açıp gereğini yapacak olan sizsiniz. Bunun bilincinde ilerlediğinizde hem eğitimlerinizden, deneyimlerinizden iyi sonuçlar elde edebilir hem de kurduğunuz bağlantıların maddi dönüşlerini almaya başlayabilirsiniz. Çok fazla insan, çok fazla konu ve imkan söz konusu olabileceği için bunların seçimini yaparken uzun vadeli ve kalıcı olanı görmeye çalışmanızda fayda var.

Yeniay döneminde yakın çevre ve kardeşlerimizi ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Güvendiğimiz, sırtımızı dayayabileceğimizi düşündüğümüz insanların yakınımızda olmasını isteyeceğiz. Kardeşlerimiz, kuzenlerimiz ve yakın çevremiz ile ilişkilerimizde huzur ve sadakat arayabiliriz. Kendimizi geliştirmek için eğitim almak istiyorsak, bu dönem iyi bir başlangıç olabilir. İçimizdekileri biriktirip biriktirip sonra da sosyal medyada aniden patlamamakta da büyük yarar var. İletişim trafiğiniz hareketlendirebilir. Önümüzdeki iki haftalık dönemde, kardeşlerinle veya kuzenlerinle bir araya gelebilirsin. Kısa yolculuklar gündeme gelebilir, akrabalarına ziyaretlerde bulunabilirsin.


20 Mayıs’ta Mars’ın Aslan burcuna geçecek olmasıyla gündelik yaşantınızda sizi bekleyen ve sizin beklediğiniz konuların önemi daha çok ortaya çıkabilir. Sorumluluklarınızın değişmesi, hareketli bir tempo içinde olmak üzerinizdeki durağanlığı atacaktır. Böylece işinizde ilerlemeniz, kendinizi göstermeniz, hak ettiğiniz standartlara kavuşmanız kolaylaşacaktır. Cesaretinizi ve özgüveninizi nasıl kullandığınıza dikkat etmelisiniz.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.