Astroloji: 7 Mayıs Venüs Yengeç transiti burç yorumları

Astroloji: 7 Mayıs Venüs Yengeç burcunda burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

venüs burç yorumları

Astroloji: 7 Mayıs Venüs Yengeç transiti burç yorumları.

Öncelikle genel etkiler:

Venüs’ün Yengeç burcunda seyahat edeceği bu süreçte; ilişkilerde güven, sağlıklı bağlanma, aidiyet duygularında güçlenmeler olmaya başlar. Sadakat artar, sevildiğimizi sahiplendiğimizi ve sahiplenildiğimizi daha güçlü hissederiz. Aile ile ilgili konular mutluluk kaynağı olur, ailevi konularda işler istediğimiz gibi gider, ailemizle keyifli bir şekilde daha güzel zamanlar geçirebiliriz. Evimizi güzelleştirebilir, bakım, onarım, tadilat gibi konularla ilgilenebilir, ev almak için araştırmalar yapabilir, taşınabilir, toprak alım-satım işlerine girişebiliriz. Bir mimar ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Ama Merkür’ün geri harekette olduğunu da unutmamak gerekir. Bu dönem para biriktirmek adına küçük de olsa adımlar atabilirsiniz. Birikimlerinizi değerlendirmek için Merkür Retro’nun sona ereceği 15 Mayıs sonrası adım atmakta fayda var.


Burç yorumları:

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

koç burcu

Koç burç yorumları

Koç burç yorumları: Evinizin, ailenizin içinde bir huzur var. Merkür Retrosu’nun ikili ilişkilerde yarattığı tahribatlara inat, sizlerin 4. Evinde transitte olacak Venüs, ailevi ilişkilerinizde daha uyumlu olmanıza yardımcı olacak. Ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Evimizde, ailemizle huzurlu ve keyifli bir dönem geçirebiliriz.

Bu dönemde tamamen ailemiz ve evimiz ile ilgili konulara odaklanıyor olacağız. Evle ilgili tadilatlar yapmamız, gayrimenkul alım satım işleriyle uğraşmamız mümkündür. Ailenizden bolca destek görebilir, kendinizi evinizde mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Şanslı bir dönemde olabilir, sürpriz bir ilgi veya yardım alabilirsiniz. Yine bu dönemde ilişkiler resmiyete taşınabilir. Evlilik, söz ve nişan gibi gündemleriniz olabilir.

Aileyle yapılabilecek aktiviteler ön plana çıkacaktır. Venüs finansal bir gösterge de olduğu için bir mülk gündemi veya taşınma konularını da ön plana çıkarabilir. veya aileyle bir para pul gündeminiz olabilir. Evinizde ve ailenizle vakit geçirmek, duygusal ve fiziksel açıdan değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Birbirini desteklemenin önemini anlayacağınız gündemleriniz olabilir. Eskiden gelen ve çözülemeyen konular karşısında iyi etkiler alabilirsiniz ancak bunun için sizin de istekli olmanız gerekecektir.

Ev sahibi olmak, evlilik kararı almak ya da ailenizi de ilgilendirecek bir yer/iş değişikliği adına şanslı günler görebilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek, yeni bir mobilya, eşya almak istiyorsanız da tam zamanı.

boğa burcu

Boğa burç yorumları

Boğa burç yorumları: Yakın çevremiz, kardeşlerimiz, kısa yolculuklarla ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde, kardeşler, akrabalar, yakın çevre ve komşularla bir araya gelebilir, aramızdaki sorunları çözebilir, küslükleri bitirebiliriz. Kardeşlerimizden her konuda duygusal destek almamız mümkündür.

Öncelikle iletişiminizle, tatlı, uyumlu yönlerinizle ön plandasınız. Uyum arayan bir yapıdasınız. Kardeşlerle, yakın akrabalarla veya çocukluk arkadaşlarınızla ortak planlarınız, gündemleriniz olabilir. Bu transit şanslı imzalar, sözleşmeler, ortaklıklı işler konularında size güzel fırsatlar sunabilir. Fakat Merkür Retrosu olduğu için, bu dönemi daha çok planlayarak geçirmeniz ve yeni bir ticari anlaşma yapmamanız önerilir. Kısa süreli tatil kaçamakları faydalı olabilir.

Hayatınızdaki insanları ve bu kişilerle olan mesafelerinizi yeniden değerlendirebilirsiniz. Güvendiğiniz, eskiden beri beraber olduğunuz insanlarla bir arada olmak size daha iyi hissettirebilir. Ancak bu durum sizi belli bir gündemin, yerin içinde bırakıyorsa dışa dönük olmamanın dezavantajlarını da yaşayabilirsiniz. Duygusal ruh halinizi iyi dengelemelisiniz. İş görüşmeleri, mesleki çalışmalar ve eğitimler yapmak adına verimli bir dönem olabilir. Eskiden uğraştığınız işler, evden yapabileceğiniz çalışmalarla ilgili kendinize yeni imkanlar çıkarabilirsiniz.

Bu ay boyunca duygusal yönleriniz iyice ortaya çıkabilir. Ayrıca kendinizi çok daha iyi bir şekilde ifade edebilir, yakın çevrenizde dikkat çekici olabilirsiniz. Keyifli haberler alabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilişkileriniz ön planda olmaya başlayacak. İş ortamında yer ve mekan değişiklikleri gündeme gelebilir. Kendi işinizi açmaya dair düşünceler içinde olabilirsiniz. Aynı zamanda iş arkadaşlarıyla ilişkilerinizde mevcut dengeler değişebilir.

ikizler burcu

İkizler burç yorumları

İkizler burç yorumları: Para akışınız keyif verecek! Finansal bir gösterge de olan Venüs, bütçenizi anlatan 2. evinizde transitte olacak. Özetle finansal konularda size çok güzel destekler sunabilir. Bu ay boyunca maddi ve parasal anlamda şanslı bir dönemde ilerleyeceksiniz. Sahip olduklarınızı çok daha iyi değerlendirme imkânı bulabilirsiniz. Yeni bir iş fırsatı kapıda olabilir.

Para ve kaynaklarımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Becerilerinizin farkına varmak ve bunları kullanmak konusunda daha fazla erteleyici olmamalısınız. Şanslı ve bereketli bir zaman dilimindesiniz. Önceki tecrübelerinizi, iş bilgilerinizi kullanacağınız bir platform oluşturabilir ya da bunu destekleyecek bir ortama dahil olabilirsiniz. Kadın işverenler, statü sahipleri, kişisel olarak tanıyıp değer verdiğiniz insanlardan önemli destekler ve yönlendirmeler alabilirsiniz. Sağlığınızı korumak ve iyileştirmek adına yemek düzeninizde değişikliğe gidebilir, kendi sağlıklı menülerinizi oluşturabilirsiniz.

Daha tutumlu olacağımız, maddi konularda sadece kendimizi değil, ailemizi ve sevdiklerimizi de düşünerek temkinli davranacağımız bir dönemdeyiz. Gelirimizde bir artış olabilir. Önümüze yeni yatırım fırsatları çıkabilir. Kiminizin eline sürpriz paralar geçerken, kiminiz de bir maddi gediğini kapatacak. Bu ay bazılarınıza güzel bir mülk haberi de gelebilir. İyicil Venüs’ün bazılarınıza kariyer anlamında da iyi geleceğinin altını çizmek gerek.

Finansal konularda daha eli açık olabileceğiniz bir süreç başlıyor. Birikim yapmak için oldukça müsait bir zaman. Fakat pek çoğunuz keyfi harcamalar yapmak isteyebilir. Kendi istek ve beklentileriniz artık daha önemli hale gelecek. Aşk ilişkilerinde sağlıksız durumlara dikkat etmenizde fayda var.

yengeç burcu

Yengeç burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Dış dünyaya yansıttığımız imajımız, kendimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Çevremizdeki herkes tarafından şefkatli, sevgi dolu, merhametli tavrımız ile takdir edilebileceğimiz bir dönemdeyiz. Duygularımızı etkileyici bir şekilde dış dünyaya aktarabiliriz. İmajımızla ilgili değişiklikler yapmamız söz konusu olabilir.

Bu ay boyunca ilişkiler ve aşkta şanslı bir döneme doğru ilerliyorsunuz. Maddi gelişmeler de oldukça rahatlatıcı olabilir bu süreçte. Uzaklardan sevinçli haberler alabilirsiniz. Venüs sizin burcunuzda seyahate başladığı için hayatın güzel taraflarını görmek, hayatın güzelliklerini tatmak artık sizin için daha önemli olacak. Estetik konulara ve dış görüntünüze odaklanabilirsiniz. Mutlu olma arzusuyla hareket edebilirsiniz.

Ruhsal ve bedensel olarak daha iyi hissedebilirsiniz. Bu his de hem ilişkilerde hem de işinizle ilgili konularda daha olumlu sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarınızı çözebilir, hislerinizi dile getirebilirsiniz. Bunun bir karşılığı olacağını bilmek sizi motive edebilir. Fiziksel olarak kendinizi yenilemek, dolabınızı düzenlemek, cilt bakımınıza ve beslenmenize daha çok özen gösterebilirsiniz. Bir parlama halinde olacağınız için çevrenizin de dikkatini çekebileceksiniz.

Venüs elbette size bir güzellik, çekicilik, bir tatlılık veriyor bu ay. Lütfen albeninizin farkında olun. Venüs’ün size verdiği o güçlü manyetik enerji ile ilişkilerinizde çok güzel yol alabilirsiniz. Aslında dış görüntünüzde bir değişiklik yapmak için çok uygun bir zamandır veya bu isteği fazlaca hissedersiniz, ama yine de Merkür’ün de Retro olduğu şu zaman diliminde bundan uzak durmanız önerilir.

aslan burcu

Aslan burç yorumları

Aslan burç yorumları: Venüs, sizin 12. Evinizde transitte olacak. 12. Ev biraz kontrol dışı konuları anlatır hayatımızda, ama Venüs iyicil bir gezegen. Öncelikle bilinçaltınıza, korkularınıza, endişelerinize iyi gelecek, sizi şifalandıracak. Bu ay boyunca ruhsal dünyanız açısından oldukça rahatlatıcı bir süreç olabilir. Manevi konulardan, manevi yönü güçlü ilişkilerden keyif alabilirsiniz. Sürpriz iyilikler ve yardımlar alabileceğiniz bir dönem diyebiliriz.

Bilinçaltımız ve ruhsal durumumuz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. İç huzuru ve ruhsal dinginliğe kavuşabileceğimiz bir dönemdeyiz. Geçmişte olan olayları, hatalarımızı gözden geçirmek, eskiden kalma sorunlarımıza çözüm bulmaya çalışabiliriz. Zihinsel temizlik yapmamız, büyük bir enerjiye kavuşmamızı sağlayabilir. Gizli düşmanlarınızla uyum aradığınız, problem yaşamak istemediğiniz bir dönem olacaktır. Fakat Venüs 12. Ev transitleri platonik aşkları hortlatabilir, istemsizce bazı aşklara özlem duyabilir, biraz kendi kendinizi yiyebilirsiniz.

İlişkileriniz, bunların size kattıkları ve şu andaki hislerinizi anlamak adına iyi bir dönemdesiniz. Nerede fazla nerede eksik olduğunuzu fark edebilir, hissetmek istediğiniz duyguları daha iyi anlayabilirsiniz. Bu sayede kendinize yeni kriterler belirleyebilirsiniz. Daha anlayışlı ve duygusal zekasını kontrol edebilen biri olmaya çalışmak, çevrenizdeki büyüklerinizden ve hayatınızdaki insanlardan bu konuda destekler almak gündelik hayatınızı da iyileştirebilir. Sorumluluklarınızı aksatmayın.

Bu dönemde ne yapacağınıza, ne yolda gideceğinize dair daha net kararlar almaya başlayabilirsiniz. Bir nevi irade sergilemeniz gereken durumlar önünüze gelebilir. İş ortamında, sorumluluklarınızda veya mesleğinizde emek vermeniz, cesaret göstermeniz gereken pozisyonlar içinde olabilirsiniz.

başak burcu

Başak burcu yorumları

Başak burç yorumları: Sosyal çevre, arkadaşlar ve gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sosyal ortamlarda kendimizi mutlu hissedeceğimiz, uzun süredir görmediğimiz arkadaşlarımızla buluşup hasret giderebileceğimiz, huzurlu ve keyifli bir dönemdeyiz. Sorun yaşadığımız dostlarımızla da bu süreçte aramızı düzeltmemiz mümkündür.

Bu ay boyunca sosyal imkânlar, arkadaşlık ve dostluklardan yana şanslı bir döneme ilerliyorsunuz. Bu süreçte arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan beklediğinizden çok daha fazla destek görebilirsiniz. Sürpriz bir beraberlik söz konusu olabilir. İçinde bulunduğunuz dönemi her türlü takıntı ve zaaflardan kurtulmak adına kullanabilirsiniz.

Özellikle 5 Mayıs ay tutulmasında aldığınız kararların ve sonuçların hayatınızda nasıl şekil bulacağını daha iyi anlayabilirsiniz. Konfor alanı olarak seçtiğiniz yerlerin dışına çıkabilirsiniz. Bazı dostlarınıza karşı daha sahiplenici tavırlar sergileyebilirsiniz. Beden sağlığınızla, dış görüntünüzle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Süregelen davalarınızdan şaşırtıcı sonuçlar çıkabilir. İş hayatı veya kariyerinizde bir rutini kırabilir, yeni bir başlangıç yapmak için eski bir rutininize son verebilirsiniz.

Hayatınızı değişikliklerle yoluna koymak ve yeni yaşam hedeflerinizi hayata geçirmek için güzel fırsatlarla karşılaşıyor olacaksınız. Motivasyonunuzu yükseltecek insanlarla tanışabilir, birbirinizi destekleyecek girişimleri başlatabilirsiniz. İnsanların dikkatini bu yönde çekecek olmak çekincelerinizi geride bırakmanıza yardımcı olabilir. Ailenizden ya da kadın figürlerden gelecek desteklerle maddi açıdan da şanslı bir dönem yaşayabilirsiniz.


Sosyal çevre ilişkileriniz gayet hareketli. Arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçireceğiniz bir ay olacaktır. Aşk hayatınız da her an renklenebilir, gayet sosyal ve çapkın bir aydasınız. Aşk fırsatları olabilir. Ancak yeni ilişkiye Merkür retrosu sona erdikten sonra başlamanız önerilir. Kariyer çevrelerinde de dikkat çekiyorsunuz. Bazılarınızı kariyerinde çok güzel haberler bekliyor olabilir.

terazi burcu

Terazi burç yorumları

Terazi burç yorumları: Venüs kariyer evinize, 10. evinize güzel haberler getirmek üzere geliyor. Bir kere ay boyu kariyerinizle dikkat çekeceksiniz. İşte hassas bir ruh hali içinde olduğumuz ve duygusal kararlar alabileceğimiz bir döneme giriyoruz. Elimizden geldiği kadar rasyonel olmaya çalışmalı, mantıkla hareket etmeliyiz. Kadın otorite figürlerinden hem maddi hem manevi büyük bir destek görebiliriz.

Venüs, hedeflerinize ulaşabilme konusunda size destek sağlayacak. Özellikle kariyerinizde gelmek istediğiniz noktaya sizi taşıyacak işleri önünüze çıkarabilir. Bir beklenti içinde olmak kadar bunun için emek vermenin de önemini anlayabilirsiniz. Bu da sizi harekete geçirecektir. Bıraktığınız fiziksel ve davranışsal etkilerle çevrenizin dikkatini çekebilir ve destekler görebilirsiniz. Özellikle kadın yöneticiler, iş birliklerle ve girişimlerle yapacağınız çalışmalar ses getirebilir. Ailenizin desteğini almak, ortak iş yapmak maddi açıdan kendinizi güvenceye alacağınız gelişmeler oluşturabilir.

Bu ay boyunca takdir ve alkış göreceğiniz bir döneme ilerlerken bu süreçte güzel işler, otorite ve yönetici konumunda kişilerden destekler alabilirsiniz. İmajınız parlayabilir. İtibarınızı yükseltebilecek güzel bir ilişkiyi de beraberinde getirebilir. Artık geleceğinizi daha çok düşünebilir ve geleceğiniz için hareket edebilirsiniz. Bazı ilişkilerde veya dostluklarda kesin bir bitiş yaşanabilir. Askıda kalmış, bir süredir sorun yaşanan ilişkiler için dönüm noktası sayılabilecek önemli bir dönem olabilir.

Üstlerinizle ve kariyer çevreleriyle iletişiminiz gayet güzel. Bazılarınızın kariyerinde güzel gelişmeler olabilir. Venüs’ün 10. Evinizde gerçekleştirdiği transitle girdiğiniz her ortamda dikkat çekeceksiniz. Size bir popülerlik verecektir Venüs. Ayrıca söz, nişan veya evlilik gibi planlarınız ön plana çıkabilir, fakat Merkür Retrosu’nu bitmesini bekleyin.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu yorumları

Akrep burç yorumları: Öncelikle hayata bakış açınıza iyi gelecektir bu transit. İnanç konularını, yaşam felsefenizi, dünya görüşünüzü besleyecektir. Bu ay boyunca uzaklardan, uzak yollardan imkânlar, yurt dışı ve yabancılarla ilişkilerden, seyahatlerden yana şanslı bir döneme ilerliyorsunuz. Bu bir aylık dönem size uzaklardan bir aşk getirebilir. Beklediğiniz ancak yine de size sürpriz olacak bir haber gelebilir.

Yurt dışı eğitimler, seyahatler, akademik fırsatlarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Ertelediğiniz, özlediğiniz ancak gerçekleştiremediğiniz her şey için bir fırsat bulabilirsiniz. Özellikle tatil planları, yer değişiklikleri, sizi bağımlılıklarınızdan kurtaracak işler ve ilişkiler konusunda kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Bu gücü koruyun. Zira hem kişisel gelişim alanında hem de motivasyonunuzu yükseltmek için ihtiyacınız olacaktır.

Sezgilerimiz çok güçlenebilir. Manevi konularla ilgilenmeye başlayabiliriz. Yabancılarla bir iş birliği söz konusu olabilir. Hayatımıza yurt dışından veya farklı kültürlerden birisi girebilir. İyi hissettirecek olan her şeye açıksınız, geçmişteki olumsuz tecrübelere veya eski konuların gündeme gelmesine aldırış etmeden bugüne, yarınlara yönünüzü çevirin.

Maddi konularda risk alırken, borç alıp verirken iki kez düşünün ve titiz davranın. Uzun süredir beklediğiniz bir alacak bu dönemde elinize geçebilir. Bu dönemde vereceğiniz borçların ödemesi ise uzun süre sonra size geri dönebilir. Sosyal çevrenizden bazı insanların sırları, gizledikleri önünüze gelebilir ve böylece insanları daha iyi tanıyabilirsiniz. Eğitim konularınız varsa veya mahkemelik bir gündeminiz, bu konularda güzel bir destek sunuyor size gökyüzü. Yurtdışı bağlantılı gündemleriniz varsa veya yurtdışı bağlantılı bir ticaret yapıyorsanız Venüs’ün desteğini göreceksiniz.

yay burcu burç yorumları

Yay burç yorumları

Yay burç yorumları: Finansal bir gösterge de olan Venüs, 8. Evinize, yani finans evinize çok iyi gelecek. Gelir giderleriniz, banka ödemeleri, kredi kartları, krediler, vergiler, sigorta, tazminat, miras, bütün finansal konular dikkat çekiyor ve alacaklarınız için Venüs size bonkör davranıyor. Venüs, ortaklı işlerden yana gelir ve kazançlarınızı artırabilecek bir döneme işaret ediyor. Sürpriz şans ve kısmetler gelebilir. Bunlar ortak iş ve paralarla ilgili olabilir. Birikim yapmak için destekleyici bir dönem diyebiliriz ancak riskli yatırımlarda riskler büyüyebilir.

Ortak kaynaklar ve eşimizin parası gibi konular ön plana çıkacaktır. Maddi konularda fazla risk almak istemediğimiz ve alışılageldik yatırımları tercih edeceğimiz bir dönemdeyiz. Güvendiğimiz insanlarla birlikte iş yapmaya karar verebiliriz. Miras, kredi, sigorta gibi konularda karşılaştığımız sorunlar kolayca çözülebilir.

Bu dönemde özellikle bağlılık ile bağımlılık arasındaki farkı ve bunları hangi alanlarda yaşadığınızı görebilirsiniz. Korkmak, endişelenmek, ne olacağını bilememek sizde kontrolü yitirmiş hissi uyandırabilir. Ama tutulma ile bunun bir gerçekliğinin olmadığını fark edebilirsiniz. Önünüzdeki setleri kaldırmak için gereken motivasyona ve donanıma sahipsiniz. Bunu daha önce yapmamanın sonuçları canınızı sıksa da bugün harekete geçmek üzerinizdeki ve hayatınızdaki olumsuz havayı dağıtabilir.

Merkür Retrosu’nun ikili ilişkilerde bizi yorduğu bu dönemde, Venüs, aşk hayatınıza ve bilhassa da cinsel hayatınıza iyi gelecektir. Aşk ilişkilerinde tutkular ve hırslar ön planda olabilir. Duygularınızda ve isteklerinizde daha kararlı veya ısrarcı olabilirsiniz. Bu dönemde karşınıza eski ilişkiler, eski dostlar çıkabilir. Merkür retronun da etkisiyle ilişkilerinizde dengeler değişebilir.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu yorumları

Oğlak burç yorumları: Her türlü ikili ilişkiyi anlatan 7. Evinizde, ilişki ve uyum gezegeni Venüs’ü ağırlıyor olacaksınız. Evlilik, ortaklık ve uzun vadeli ilişkilerimiz ön plana çıkacaktır. Mevcut ilişkimizde yaşayabileceğimiz krizleri veya sorunları kolaylıkla atlatabileceğimiz bir dönemdeyiz. Kendimizi partnerimize karşı sevgi dolu hissedebiliriz. Kalbimiz boşsa, ciddi ve uzun vadeli bir ilişki kurmamız söz konusu olabilir.

Bu ay boyunca bire bir ilişkilerden, ortaklık ve evlilikten yana şanslı bir döneme ilerliyorsunuz. Bu süreçte karşınıza çıkan kişilerden çok daha destek görebilirsiniz. Güzel bir ilişki, ortaklık veya birliktelik yaşayabilirsiniz. Sürpriz bir tanışma söz konusu olabilir. Önem verdiğiniz, sorumluluğunu üstlendiğiniz konularda çaba sarf etmeli, pasif kalmamalı, zihin denizinde boğulmak yerine harekete geçmelisiniz

İlişkiler, dostluk ve ortaklıklarda yaşanan deneyimler kalıcı izlere ve kalıcı değişimlere sebep olacak. Öfke kontrolünü daha sağlıklı yönetmeye çalışın. Egzersiz, yoga, spor ve yürüyüşler iyi gelecektir. İş hayatında kritik görüşmeler, eğitimde kritik sınavlar ve mülakatlar gündeminizde olabilir. Maddi ortaklıklar kurmak, aile ya da eşle yapılacak işler kurmak, tecrübelerinizi zamana uyarlayarak yeni girişimlerde bulunmak konusunda çok fazla fırsatınız olabilir. Evliliğinizde uyumlu zamanlar yaşayabilir veya eşinizden güzel haberler alabilirsiniz. Şayet ortaklıklı ticari süreçleriniz varsa, işlerinizin uyum içerisinde, tıkır tıkır işlemesi için güzel bir destek geliyor size.

Merkür Retrosu ikili ilişkilerde, iletişimsel problemlerden mütevellit sizi zorlarken, Venüs de denge ve uyum desteği verecektir. Yapıcı bir tutum sergilediğinizde gidişat sizi memnun edecektir. Evlilik, ilişkiyi ileriye taşıma kararları, anlaşma ve sözleşmeler yapmak için şanslı bir dönemdesiniz. Duygularınızı ifade etmek sizin için daha kolay olacağından hem karşılık bulmak hem de hayatınıza yeni gündemler dahil etmek birçok açıdan yenilenmenizi, parlamanızı ve iyi hissetmenizi sağlayabilir.

kova burcu burç yorumları

Kova burç yorumları

Kova burç yorumları: Venüs’ü, kariyerinizi, iş ortamınızı ve sağlığınızı anlatan 6. Evinizde ağırlıyor olacaksınız. Tabii ki iş ilişkilerinizi olumlu anlamda etkilerken, bilhassa ekip çalışmaları açısından son derece uyumlu bir ay olacak sizin için. Bu bir aylık süreçte kendinizi fiziksel ve ruhsal yönden daha iyi hissedebileceğiniz bir döneme ilerlerken hayatınızı kolaylaştıran kişiler artabilir. Gündelik yaşamınız ya da çalışma ortamınızdan bir aşk doğabilir. Sürpriz kısmetler kapınıza gelebilir.

Çalışma koşullarımız, iş yerimiz, sağlığımız ve günlük rutinlerimizle ilgili konular ön plana çıkacaktır. İş ortamında empatik ve şefkatli davranışlarımızla, birlikte çalıştığımız kişilerin takdirini toplayabiliriz. İşte kendimizi huzurlu ve güvende hissedeceğimiz bir dönemdeyiz. Sağlığımız her zamankinden daha iyi olabilir.

Hayatınızı düzenlemeye başlıyorsunuz. Bu süreçte iş arayanlar için sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Sorumluluk almaktan korkmadığınız, işinizi başarıyla sürdürdüğünüz bir dönem olabilir. Bu da çalışma arkadaşlarınızın, üstlerinizin ve ailenizin desteğini almanız adına bir kapı açabilir. Ancak yine de iş başlangıçlarınızı Merkür Retrosu’nun bitimine yani 15 Mayıs sonrasına erteleyin.

Psikolojik olarak bunun temelini attığınızda hem ev düzeninizde, hem çalışma koşullarınızda hem de bu yöndeki ilişkilerinizde zararlı bağımlılıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Sağlığınıza ve kişisel bakımınıza özen göstermeniz, duruşunuzu yenileyecek işlemlere zaman ayırmanız fiziksel olarak da dikkat çekmenizi sağlayabilir. İş ortamında kurulacak duygusal ilişkiler söz konusu olabilir. Şayet kronik sağlık problemleriniz varsa Venüs size şifa vermek için yanı başınızda olacak.

İş hayatında mevcut rutin kırılabilir. Bir başlangıç veya imza süreci gündeminize gelebilir. Kendi işinizi açma gibi planlar içinde olabilirsiniz veya gerçekleştirmeye ramak kalmış olabilir. Bu dönem ayrıca bağımlılıklar ve zararlı alışkanlıklardan kurtulmak için oldukça destekleyici. Size zarar veren alışkanlıkları bırakma zamanı. Pozitif psikoloji ile fiziksel sağlığınız da düzelecektir.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu yorumları

Balık burç yorumları: Aşkın gezegeni Venüs, 5. Evinizde, yani aşk evinizde olacak. Bu ay sürpriz aşklara çekilebilir, hali hazırdaki ilişkinizi ise bir rayına oturtabilirsiniz. Aşk, çocuklar, hobilerle ilgili konular ön plana çıkacaktır. Özellikle aşk ilişkilerinde son derece romantik ve duygusal bir döneme giriyoruz. Mevcut ilişkilerimizde kendimizi güvende ve çok mutlu hissedebiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza huzur katacak, merhametli ve sevgi dolusu biri ile tanışabilir ve ciddi bir ilişkiye başlayabiliriz.

Bu dönemde aşktan yana şanslı bir yolda ilerliyorsunuz. Bu süreçte hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı bulabilirsiniz. Venüs, kalbinizi çarptıran bir aşkı beraberinde getirebilir, gönlünüzden geçenlere kavuşmanızı sağlayabilir. Yalnızlığınıza son vermek, kendinizi ilişkinize ve sevdiklerinize adamak isteyebilirsiniz. Mutlu olmanın doğru formüllerine kafa yormanızda fayda var. Geçmişi olduğu yerde bırakmalısınız. Bu sayede ailenize, kendi mutluluk yöntemlerinize daha çok zaman ayırabilirsiniz.

Bu dönemde duygularınızda uçlara gidebilirsiniz. Tutkular, arzular, öfke veya kıskançlık gibi duyguları daha yoğun hissedebilirsiniz. Çocuklarınızın daha inatçı tavırları ortaya çıkabilir. Ev içinde sözlü tartışmaları beslememeye özen gösterin. Riskli yatırımlarla ilgilenebilir ve elinize geçen kazancı bir yatırıma aktarmak isteyebilirsiniz. Sevdikleriniz içinse hediyeler alabilirsiniz.


Merkür Retrosu’nda ikili ilişkilerde zorlanırken, bir yandan da Venüs’ün desteğiyle ayağa kalkıyor gibisiniz. Çocuklarımızı da anlatan 5. evde Venüs, onlarla olan iletişiminizi güzelleştirirken, onlarla beraber yapılacak aktiviteleri daha da keyifli kılıyor. İçinizde sanatın herhangi bir dalına yetenekli bir yükselen Balık varsa, Venüs’ün yaratıcı enerjisiyle çok daha yaratıcı olacaksınız. Çocuk sahibi olmak, çocuklarınızın geleceği için maddi destekler hazırlamak konusunda verimli ve sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Astroloji: Ay Tutulması burçları nasıl etkiliyor? || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.