Astroloji: 8 – 14 Mayıs haftalık burç yorumları

Astroloji: 8 – 14 Mayıs haftalık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

burç yorumları

Astroloji: 8 – 14 Mayıs haftalık burç yorumları. 8 Mayıs, 9 Mayıs, 10 Mayıs, 11 Mayıs, 12 Mayıs, 13 Mayıs ve 14 Mayıs tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

Burçlara göre haftanın tavsiyeleri yazının sonunda


koç burcu

Koç burcu 8 – 14 Mayıs haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu hafta, kariyerinize ve finansal hedeflerinize odaklanmak için iyi bir zaman. Gezegensel uyum, işinizle veya mali durumunuzla ilgili bazı olumlu haberler alabileceğinizi gösteriyor. Kişisel yaşamınızda, ilişkileriniz ön planda olabilir. Gezegenler, hem romantik hem de platonik ortaklıklarınıza odaklanmanız için sizi teşvik ediyor. Bağlı bir ilişki içindeyseniz, bağlarınızı güçlendirmek için çalışma konusunda da iyi bir dönem diyebiliriz. Ancak hiçbir şeye çok hızlı başlamayın. En azından 15 Mayıs’ta Merkür retronun sona ermesini bekleyin. Ciddi bir şey yapmadan önce o kişiyi tanımak için zaman ayırın. Bedeninizi ve ruhunuzu besleyen kişisel bakım faaliyetleri için zaman ayırın.

Ev, yuva, aileye dönük duygusal yapınızın hayatınızı daha fazla etkilemeye başladığını hissedebileceksiniz. Evlilik, aile hayatı ve karşılıklı kurulan bağlar sizin için önemli bir hal halini alabilecek. Beklediğiniz desteği ve ilgiyi görebilmeniz ve dayanışma içerisinde olan bir yuva duygusunu gerçekleştirebilmeniz için karşılaşacağınız fırsatları değerlendirmek açısından şanslısınız.

9 Mayıs Güneş Uranüs kavuşumu sizler için maddi anlamda özgürlük kazanmak isteyeceğiniz gelişmelerin karşınıza çıkabileceğini gösteriyor. Hayatınızda mevcut ekonomik koşullarınıza boyun eğmek yerine artık harekete geçmenin zamanının geldiğini görebilirsiniz. Yeni yatırımlar için cesurca kararlar alabilirsiniz. Beklemediğiniz şekilde geliriniz artabilir. Cesaretin temsilcisi olan bir burçsunuz aklınıza koyduğunuzda sizi hiçbir şey engelleyemez. Maddi açıdan sevindirici ve kalıcı etkiye sahip sürprizler getirebilir.

Beklentilerinizin dışında gelişen birtakım olayların sizin için iyi yanı olup olmadığına iyi odaklanmalısınız. Zira bugüne kadar benimsediğiniz ve ilerlediğiniz alanların haricinde işler yapmanız, bunları hayatınızın yeni rutini haline getirmeniz gerekebilir. Yatırım yapmak, mevcut yatırımlarınızın bu zamanlardaki seviyelerine göre hareket etmek kadar oluşacak yeni ödemelere de hazırlıklı olmalısınız. Aklınıza gelen fikirleri işlemek, kendinizi ispat etmek adına risk almaktan çekinmeseniz de işinizi sağlama almanızda fayda var.

boğa burcu

Boğa burcu 8 – 14 Mayıs haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta, patronunuzdan veya iş arkadaşlarınızdan takdir veya övgü aldıkça, sıkı çalışmanızın işe yaradığını görebilirsiniz. Ayrıca sizi zorlayan ve becerilerinizi sergilemenizi sağlayan yeni bir proje veya rolü üstlenme fırsatınız da olabilir. Ancak, dikkatli bütçeleme gerektiren beklenmedik giderler ortaya çıkabileceğinden, bu hafta harcamalarınız konusunda dikkatli olun. Bağlı bir ilişki içinde olanlar için, ortaklığınızın geliştiğini ve güçlendiğini görebilirsiniz. Siz ve eşiniz, birbirinize karşı derin bir anlayış ve takdirle, her zamankinden daha bağlı hissedebilirsiniz. Bekarlar için bu, kendinizi ortaya koymak ve potansiyel ortaklarla tanışmak için yeni yollar denemek için iyi bir hafta olabilir.

Yakın çevre, kardeşler ile olan ilişkileriniz arasında duygusal ve ailevi bağların öne çıktığı bir zaman dilimi içerisinde olabilirsiniz. Aradaki bağların güçlendiği, ilişkilerin daha yapıcı bir sürece girdiğini hissedebilirsiniz. Ayrıca iş hayatınız veya mesleki gelişmelere yönelik yeni çalışmalar veya eğitimler yönünde önünüze çıkan imkânlarla da karşılaşabilir, değerlendirebilirsiniz.

9 Mayıs Güneş Uranüs kavuşumu sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Uranüs’ün gelişiyle zaten Boğa burçlarında değişim süreci başlamıştı. Fakat bazılarınız bu değişiklikleri nasıl yapmalı, sonucu kötü mü olur kararsızlıklar yaşamış olabilir. Şimdi arkanızda Güneş desteği var. Artık bu hayatın kendinizin olduğunu unutmadan sadece sizi mutlu edecek şekilde hayatınızı değiştirmeye başlayın. Fiziksel olarak da radikal değişikler yapabilirsiniz. Yapmanız veya yapmamanız gereken konularda kendinize olan güveninizi tazeleyebilir.

Bu önemli süreç; sürprizlere, yeniliklere, düşüncelerinizden daha farklı bir alana çekilmeye alışma sürecinizi hızlandırabilir. Karar verme mekanizmanızı etkileyeceği kadar bunu gerçekleştirecek alanı bulmanız da kolaylaşacaktır. Kendinizin, ihtiyaçlarınızın ve bulunduğunuz zamanın gereklilikleri gözünüze daha çok çarpabilir. Fiziksel ve psikolojik açıdan nasıl radikal sayılabilecek bazı adımlar atabilirsiniz. Tarzınızı, yemek düzeninizi, giyim şeklinizi ve insanlarla ilişki kurma biçiminizi yenileyebilirsiniz. Bunu yapmanızı gerektirecek ani gündemlere karşı öfkenizi ve tepkilerinizi kontrol altında tutmanızda fayda var.

ikizler burcu

İkizler burcu 8 – 14 Mayıs haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta kariyer hedeflerinizi ve onlara nasıl ulaşmak istediğinizi düşünmeye başlamak için harika bir zaman. Şu anda çok fazla enerjiniz ve motivasyonunuz var ve muhtemelen başarıya ulaşmak için yüksek motivasyona sahip olacaksınız. Kendinizi sıkışmış hissediyorsanız veya yönünüzden emin değilseniz, tutkularınızı ve kariyerinizden gerçekten ne istediğinizi düşünmek için biraz zaman ayırın. Bütçenize dikkat edin ve harcamalarınızı akıllıca önceliklendirin.

Bu hafta, ilişkileriniz hem neşe hem de hayal kırıklığı kaynağı olabilir. Kendinizi son derece sosyal ve dışa dönük hissediyor olabilirsiniz ve arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz. Ancak, özellikle etkili bir şekilde iletişim kuramıyorsanız, çatışmalar ve yanlış anlaşılmalar da ortaya çıkabilir. Venüs transiti, yetenekleriniz, iş kabiliyetiniz ve becerilerinizin size maddi kaynak olarak dönüş yapabileceği bir süreç getiriyor. Para kaynaklarınızda iyileşme ile karşılaşma olasılığınız yüksek olduğunu bilerek yaratıcı yönünüzü dışa vurma ve mesleki yönüyle değerlendirme avantajınızı öne çıkarabilirsiniz.

9 Mayıs Güneş Uranüs kavuşumu sizleri biraz daha zihinsel olarak etkileyecek. Kendinizi özgür bırakmalısınız ama bu özgürlüğü önce aklınızdakileri temizleyerek yapmalısınız. Bilinçaltınızdaki o hatıralarınız, siz bilmeden bile zaman zaman psikolojinizi düşürüyor. Gittikçe bu durum da sizi mutsuzlaştırıyor. Şimdi Güneş de arkanızdayken geçmişe takılmak yerine ben önüme bakıyorum demelisiniz. Göreceksiniz ki sizi aşağı çeken düşüncelerden kurtuldukça yüzünüz de artık gülecek.

Bu kavuşum zihninizdeki karmaşaları toparlamak ve olaylara başka açılardan bakabilmek adına size bazı fırsatlar getirebilir. Beklemediğiniz yerden ve insanlardan gelecek haberler sizi bu anlamda etkileyebilir. Kopmanız gereken hikayelerle yüzleşebilir, ilişkilerinizin gidişatı konusunda kararlar alabilirsiniz. Psikolojik olarak yavaşladığınızı, günlük yaşantınızdaki konforu düşürdüğünüzü fark ettiğiniz alanlar söz konusu olduğunda bunu değiştirmek için beklememelisiniz. Özgürlüğünüz, sakin bir zihniniz olması sizi her zaman birkaç adım öne çıkarabilir.

yengeç burcu

Yengeç burcu 8 – 14 Mayıs haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu hafta kariyerinizde veya finansal yaşamınızda bazı zorluklar getirebilir. Hedeflerinizi yeniden değerlendirmenin ve gelecek için bir plan yapmanın zamanı gelmiş olabilir. Gerçekten neyi başarmak istediğinizi ve önümüzdeki birkaç yıl içinde kendinizi nerede gördüğünüzü düşünmek için biraz zaman ayırın. Bazı zor kararlar vermeniz gerekebilir, ancak sezginizin size rehberlik etmesine güvenin. Açık fikirli olun. 15 Mayıs itibariyle birtakım riskler almaya başlayabilirsiniz. Zira yeni bir fırsatın sizi nereye götüreceğini asla bilemezsiniz.

Bu hafta kendinizi her zamankinden daha duygusal hissedebilirsiniz. Sevdiklerinize duygularınızı iletmek ve ihtiyacınız olursa onlardan destek istemek önemlidir. Hassasiyetinizi ifade etmekten korkmayın. Hayatınıza daha iyimser bir bakış açısı katacak olan Venüs transitiyle birlikte gerek sosyal gerek ailevi gerekse özel ilişkilerinizde şanslı bir döneme adım atıyorsunuz. Uzlaşma içinde olma, var olan ilişkileri geliştirme, yeni sosyal çevrelere veya gruplara dahil olmak adına pozitif etkileri değerlendirebilirsiniz.

9 Mayıs Güneş Uranüs kavuşumuyla birlikte artık içinize kapanmak yerine dışa dönük olma vakti. Sosyalleştikçe, dostlarınızla vakit geçirdikçe onca süre neden her şeyi içinizde yaşamış ve hayattan soyutlamışsınız daha iyi anlayacaksınız. Bu görünümün size güzel getirisi ise aklınıza koyduğunuz değişimleri yaptığınızda ummadığınız şekilde de şanslı bir sürece gireceğinizi göstermesidir. Toplumdaki azınlıkların sesi olabilir, yardım kuruluşları için aktif çalışmalar yapabilirsiniz.

Sosyal alanlarda kendinizi daha çok göstereceğiniz, bu anlamda size bile radikal gelebilecek işlere imza atabilirsiniz. Aklınıza gelenleri uygulamak, bunları yaparken geleneksel yöntemlerin dışına çıkmak sizin için zor olabilir. Ancak alacağınız bazı haberler, tanışacağınız insanlar ve sürpriz bir şekilde gelişen olaylarla bunu kolay hale getirebilir. Her şeyin sizin algınızda ve bakış açınızda başladığını ve bittiğini anladığınızda hayatınızı da buna göre organize edebilirsiniz. Yardım çalışmaları, sosyal sorumluluk projeleri ve bunların finansal ihtiyaçları konusunda adımlar atabilirsiniz.

aslan burcu

Aslan burcu 8 – 14 Mayıs haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta kariyeriniz söz konusu olduğunda yıldızlar nihayet sizin lehinize sıralanıyor. Meslektaşlarınız rehberlik için size güvenecek, bu nedenle liderlik rolü üstlenmeye hazır olun. Bu, ağ kurmak ve yeni bağlantılar kurmak için mükemmel bir zamandır, çünkü bunlar ileride yeni fırsatlara yol açabilir. Uzun vadede sonuç vermeyebilecekleri için, finans söz konusu olduğunda herhangi bir fevri karar vermekten kaçının. Yeni bir iş girişimine yatırım yapmayı düşünüyorsanız, şimdi bunun için doğru zaman değil; 15 Mayıs sonrasını bekleyin.

Bu hafta, partnerinize olan sevginizi ve şefkatinizi ifade etme dürtüsü hissedebilirsiniz. Duygularınızı bastırıyorsanız, şimdi onları serbest bırakmanın zamanı geldi. Venüs transiti sizi iç dünyanıza çekerken bir diğer yandan iç dünyanızla sizi barıştırabilir. Duygusal ilişkileriniz ile ilgili düşünmek, bir nevi duygularınızı kendi içinizde gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Ailevi sorumluluklar, iş hayatınıza dair sorumluluklara daha fedakârca yaklaşmanız gerekirken bunu yapabilecek duygusal gücü de kendinizde bulabileceksiniz.

9 Mayıs Güneş Uranüs kavuşumu ile birlikte geleceğiniz için harekete geçmenin zamanının geldiğini göreceksiniz. Sürekli aynı düzende yaşamak, ileriye dönük planlarınızı gerçekleştirememek bu kavuşumla beraber sizin de özgürce hayatınıza yöne verebilmenizi sağlayacaktır. Ayrıca kariyer hayatınızda da bu değişimi yapmak istiyorsanız tam da vaktidir. Kimsenin sizden beklemediği anda kariyerinizde farklı bir yola girebilirsiniz.

Bu kavuşum size, iş yaşamınızdaki koşulları değiştirecek bazı haberleri de getirebilir. Bir plan yapmak kadar bu planı neye göre yaptığınıza, bunun size getirilerine de odaklanmalısınız. Her şeyin düşündüğünüz gibi gitmeyeceğini bilerek ve buna hazırlık yaparak ilerlediğinizde karşılaştığınız sürprizleri geliştirmeniz, hayatınıza entegre etmenizde kolaylaşacaktır. Kendi işinizi kurmak, farklı bir sektöre yönelmek veya maddi gelirlerinizi iyileştirmek adına bazı atılımlar yapmanız gerekebilir. Aklınızı ve çabanızı bu yöne çevirmek için iyi bir zaman dilimi olabilir.

başak burcu

Başak burcu 8 – 14 Mayıs haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Bu hafta, kendinizi geçmiş ve gelecek hedefleriniz üzerine düşünürken bulabilirsiniz. İlerlemenizi değerlendirmek ve hedeflerinizle uyumlu hale getirmek için gerekli değişiklikleri yapmak için mükemmel bir zaman. Ayrıca kendinizi tutkularınızla uyumlu yeni beceriler ve ilgi alanları geliştirirken bulabilirsiniz. Tek başınıza olsa bile büyümenize yardımcı olacak yeni fırsatları keşfetmekten ve zorlukların üstesinden gelmekten korkmayın. Kendinizi mali durumunuzda da ilerleme kaydederken bulabilirsiniz, bu nedenle ortaya çıkan tüm fırsatlardan yararlandığınızdan emin olun.

Dışa dönük ve iyimser bir yapı getiren Venüs transiti size yeni sosyal çevre, yeni arkadaşlar veya yeni bir iş başlangıcı getirebilir. Sosyal çevrenizden, ortak veya iş birliği içinde olduğunuz kimselerden destek alma yönünde pozitif etkilerin avantajını görebileceksiniz. Bekarlar için bu hafta yeni bir romantik çekim getirebilir, ancak acele etmeyin ve mümkünse 15 Mayıs sonrasını bekleyin. Ayrıca arkadaşlarınız ve ailenizle kaliteli zaman geçirmek için harika bir hafta.

9 Mayıs Güneş Uranüs kavuşumu ile artık hayata pozitif açıdan bakmayı görmeniz gerekiyor. Aslında sizlerin değiştirmesi gereken tek şey olumsuz düşüncelerden kurtulmak olmalıdır. Sürekli ince ayrıntılara takılarak mutsuz olduğunuzu görebilirsiniz. Biraz hayatı oluruna bırakın ve Uranüs’ün de sizi değiştirmesine, daha olumlu bir yapıya dönüştürmesine izin verin. Göreceksiniz ki düşünce yapınızı değiştirdikçe beklediğinizden daha güzel şeyler yaşayacaksınız. Ayrıca akademik hayatınızda ve yurt dışı işlerinizde büyük değişimler yaşayabilirsiniz.

Bu kavuşumla birlikte hangi detaya takılıp hangisinden kurtulmanız gerektiğine ikna olacağınız bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler iç dünyanızda, eğitim aldığınız alanlarda veya resmi işlerinizin herhangi bir aşamasında sizi bulabilir. Mutsuz olduğunuz zamanları geride bırakmak adına adım atmış olsanız bile bunları nasıl geliştirmeniz gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz. Kendinizi bir konuda zorlamak yerine hayatın size getirilerine ve sürprizlerine odaklanmalısınız. Bilmediğiniz, kontrolünüz dışında gelişen konulara olumsuz tepkiler vermemelisiniz. Bir çalışma sistemi kurmak, sosyal ağlarla ilgili işlere girişmek, maddi getiriler alacağınız konulara eğilmek gerekebilir.


terazi burcu

Terazi burcu 8 – 14 Mayıs haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Genel olarak, bu sizin için bir pozitiflik ve ileriye dönük ivme haftası. Açık fikirli olun. Maaş zammı için pazarlık yapmak veya daha iyi bir tazminat paketi istemek için iyi bir dönem olabilir. Beklenmedik bir finansal destek veya önemli bir getiri sağlama potansiyeline sahip bir yatırım fırsatı alabileceğiniz için, finansal durumunuzda bu hafta itibariyle iyileşme görülüyor.

Duygusal ilişkilerle ilgili konularda bu hafta kendinizi daha romantik ve maceracı hissedebilirsiniz. Bekarsanız, kendinizi ortaya koymak ve yeni insanlarla tanışmak için harika bir zaman. Yeni birinin gözünüze çarptığını ve bir kıvılcımın ateşlendiğini fark edebilirsiniz. Bağlıysanız, ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşımak için harika bir zaman.

Elde etmek istediğiniz başarılı girişimler ve neticeler için olumlu sonuçlar ile karşılaşabileceğiniz Venüs transiti süresince yeni fırsatlar ile karşılaşma olasılığınız güçleniyor. Ailevi yönden beklenilen maddi kazanç veya miras gibi durumlardan gelir elde etme imkânı ile karşılaşabilir, bu alanda var olan herhangi bir sorunun çözümü için avantaj sağlayabilirsiniz.

9 Mayıs Güneş Uranüs kavuşumu sizler için maddi olarak değişim dönüşüm sürecini başlatıyor olacak. Bu özellikle borçlarınızla ve kredilerinizle ilgili bir değişim süreci olabilir. Uzun süredir yakanızı bırakmayan borçlar, elinize para geçmesiyle beraber erimeye başlayabilir. Radikal kararlar alıp bunları eyleme döktüğünüzde maddi olarak yükseğe çıkabilirsiniz. Örneğin bu ani bir kararla iş değiştirmek olabilir. Ayrıca miras konusu da bir anda hayatınızda belirebilir. Bazı Terazi burçları için ameliyat kararları alınabilir. Güneş’in size destek olacağını bilmeniz gereklidir.

Bu önemli kavuşum süreci, size bir dönüşüm hikayesi yazdırabilir. Maddi açıklarınızı kapatmak, kendinizi bu konuda güvenceye almak isteyebilirsiniz. Bunu yaparken ani gelişen ödemelere, sağlık ihtiyaçlarınıza karşı hazırlıklı olmanızda fayda var. Beklemediğiniz şekilde ilerleyen bu maddi trafikten en az derece etkilenmek için kendinizi bundan sonrasına odaklamalısınız. İşinizi değiştirmek, ek iş ve gelir çalışmalarına yönelmek, ailenizden destekler almak gibi konulara eğilebilirsiniz. Özellikle ailenizden, ailenizin erkek figürlerinden gelecek maddi teklifler veya miras durumlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Tüm bunları değerlendirirken daha önce yapmadığınız şeyleri yapmaya ve bunu olumlu, verimli şekilde kullanmaya gayret göstermelisiniz.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 8 – 14 Mayıs haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Bu hafta, gezegen geçişleri yoğun bir iç gözlem ve dönüşüm dönemini işaret ettiğinden, kendinizi duygusal çalkantılarla boğuşurken bulabilirsiniz. Bu bazen bunaltıcı gelse de, bunun gerekli bir büyüme ve gelişme süreci olduğunu gözden kaçırmamanızda fayda var. Kendinizi çevrenizdekilerle daha anlamlı bağlantılar ararken veya var olan ilişkilerin dinamiklerini sorgularken bulabilirsiniz.

Yenilenmiş bir yolculuk tutkusu veya yeni ufuklar keşfetme arzusu hissedebilirsiniz. İster bir gezi planlıyor, ister yeni bir hobi ediniyor veya yeni bir çalışma alanı peşinde koşuyor olun, ufkunuzu genişletmek için harika bir zaman. Yabancı ülkelere seyahat, yabancı ülkeler ile bağlantılı yapılan işler, ortaklaşa yapılan işler açısından şanslı ve daha iyimser etkiler ile karşılaştığınız bir dönemdesiniz. Yarım bıraktığınız bir eğitimi tamamlamak, eğitim amaçlı yurt dışına çıkmak veya sizi geliştirecek ve duygusal olarak da kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak bir uğraş veya eğitim için de değerlendirebilirsiniz.

9 Mayıs Güneş Uranüs kavuşumuyla birlikte evlilik ve ilişki hayatınızda köklü değişimlerin başladığını hissedebilirsiniz. Size yük olan bir partneriniz varsa artık arkanızda bırakmanın vaktinin geldiğini görebilirsiniz. Sizi sıkan, kısıtlayan bir ilişkiniz varsa artık tahammül etmek istemediğinizi fark edebilirsiniz. Ayrıca yalnızlar ve ilişkisi olanlar için de güzel gelişmeler olabilir. Yeni sürpriz bir ilişkinin başlangıcı yaklaşıyor olabilir. Öte yandan bazı Akrep burçları kendilerini bir anda evlenirken bulabilirler.

Hayatınızdaki insanlarla olan durumunuz, iletişim şekliniz ve mesafelerinizi yeniden düzenlemeniz gerekebilir. Bitmesi gerekeni bitirmek, başlaması gerekeni başlatmak adına bazı yüzleşmeler, şaşırtıcı haberler gündeminize gelebilir. Bu da özel hayatınızda yaşanacak değişikliklere zemin oluşturabilir. İş hayatınızda ortaklı çalışmalarınız, görüşmeleriniz söz konusu olabilir. Gelişmek, çağa uyum sağlamak ve ihtiyacı karşılamaya yönelik bir sistem oluşturmak için farklı bir yol izleyebilirsiniz. Bilmediğiniz konulara şüpheyle yaklaşabilirsiniz ama buna bir şans vermek sizin faydanıza olacaktır.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 8 – 14 Mayıs haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Bu hafta, kendinize olan güveninizin ve iyimserliğinizin tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu göreceksiniz. Bu enerjiyi kendi avantajınıza kullanın ve yeni zorlukları şevkle üstlenin. Ancak, heyecanınızın sizi potansiyel risklere veya engellere karşı kör etmesine de izin vermeyin. Kafanızı net tutun ve tüm zorluklara stratejik bir zihniyetle yaklaşın. Özellikle Merkür retronun sona ereceği 15 Mayıs tarihine kadar uyanık ve tetikte olmanızda fayda var.

İlişkileriniz açısından, bu hafta bazı iniş çıkışlar getirebilir. Bazı arkadaşlıklarınızın veya romantik ilişkilerinizin beklenmedik şekillerde değiştiğini veya geliştiğini fark edebilirsiniz. Sevdiklerinizle açık ve iletişim halinde olmaya çalışın ve ihtiyacınız olursa destek istemekten çekinmeyin. Kariyeriniz ve mali durumunuz açısından bu hafta büyüme ve ilerleme için bazı fırsatlar getirebilir. Yeni fırsatlar için gözlerinizi açık tutun. Venüs transitinin de etkisiyle hayatınıza maddi açıdan özellikle başkaları ile ortaklık bağı olan kaynaklardan gelen olumlu etkiler alabileceksiniz. Eşiniz veya iş birliği içerisinde olduğunuz kişi veya kişilerle maddi koşullarınız üzerine uyumlu etkiler size bu alanda şans ve fırsat sağlayabilir.

9 Mayıs Güneş Uranüs kavuşumu hayatınızda bazı değişimlerin vaktinin geldiğini size hissettirebilir. Bu özellikle çalışma hayatınızda kendini gösterebilir. Aklınızda planladığınız yapamadığınız değişiklikleri eyleme dökebilirsiniz. Belki de bazılarınız için eyleme dökmeye gerek kalmadan sürpriz bir haberle terfi aldıklarını öğrenebilirler. Ayrıca sağlık sorunları olanlar için de Güneş güç vermeye devam edecektir. İyileşmenizin zor olduğunuzu düşündüğünüz anda tam tersi her şeyin iyiye gittiğini görebilirsiniz. Psikolojik olarak da aydınlanma yaşayacağınız bir dönemden geçeceksiniz.

Bu önemli kavuşum iş ortamınızda kendinizi göstermek, kayda değer çalışmalarınızı sunmak için size bazı alanlar oluşturabilir. Planlar yapmak kadar bunları uygulama noktasında da yaratıcı fikirler ortaya çıkarabilir veya size tanınan fırsatları değerlendirebilirsiniz. Bu konuda bazı sürprizlere, aniden gelişen konulara ve sorumluluklara oldukça açıksınız. Kendinizde bunu karşılayacak cesaretin, maddi gücün veya donanımın olduğundan emin olmak isteyebilirsiniz. İşinizi sağlama almak, karşılaştığınız imkanlardan kalıcı sonuçlar çıkarmak için metodlarınızı yenilemeniz gerekebilir. Sağlığınızı ilgilendiren konularda olumsuz sürprizlerle karşılaşmamak adına farklı tatlar ve beslenme düzenleri keşfederken dikkatli olmanızda fayda var.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 8 – 14 Mayıs haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu hafta, büyük bir profesyonel gelişim deneyimi yaşamanız muhtemeldir. Mali durumunuz iyileşecek ve bazı önemli yatırımlar yapabileceksiniz. Ancak gereksiz şeylere para harcama konusunda dikkatli olmalısınız. Özellikle 15 Mayıs’a kadar azami dikkat! Bu hafta, ailenize karşı bir görev duygusu hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmek isteyebilir ve onlarla ilgilenme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Ayrıca bir süredir sizi rahatsız eden bazı aile sorunlarını da çözmeniz gerekebilir.

Venüs transiti; evlilik, ortaklık gibi ilişkilerinize iyimser ve daha uzlaşmacı enerjileri size getiriyor olacak. Var olan ilişkileriniz üzerinde daha yapıcı etkiler getiren bu süreci karşılıklı anlaşma, bağları derinleştirme etkisi ile değerlendirebilirsiniz. Evlilik gibi ciddi ilişkilere kendinizi çok yakın hissedeceğiniz bu süreç yeni beraberlikleri de size getirebilir. Seyahat etmeniz gerekiyorsa, önceden plan yaptığınızdan ve gecikmelere veya iptallere hazırlıklı olduğunuzdan emin olun. Bekarsanız, dikkatinizi çekecek yeni biriyle tanışabilirsiniz.

9 Mayıs Güneş Uranüs kavuşumu aşk hayatınızda değişimin ilk belirtilerini size hissettirecek. Eğer yalnızsanız bunun belki de sebebinin aşka tam anlamıyla odaklanamadığınızdan olduğunu fark edebilirsiniz. Biraz daha karşı tarafa açık olduğunuzda sürpriz aşklar yaşayabileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Aşık olmam, kimseyi istemiyorum diyenler bile aşka kapılıp gidebilir. Öte yandan partneriyle ilişkisinde radikal kararlar almak isteyenler için de bu görünüm harekete geçmeleri için destek olacaktır. Çocuğunuzla ilgili de sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatınızı hangi yönde değiştirmek isterseniz isteyin şans sizinle olacaktır. Tek yapmanız gereken hep yaptıklarınızı yapmamak olmalıdır.

Bu kavuşum duygusal konularda kendinizdeki veya partnerinizdeki değişimleri, bunun gerekliliklerini ortaya çıkarabilir. Bitiş ve başlangıçlar kadar tutumlarınız konusunda radikal kararlar alabilirsiniz. Bilmediklerinizi öğrenmek, fark etmek ve bunları kabul etmek adına iyi bir dönemdesiniz. Tek yapmanız gereken kendinizi bu akışa uyumlandırmak olacaktır. Şansınızı iyi yönde katlamak için kendinizce geliştirdiğiniz veya öğrendiğiniz geleneksel yöntemleri, tavsiyeleri veya hayat görüşlerini yenilemek gerekebilir. Hayatına birini almak, çocuk sahibi olmak, hedefleri konusunda maddi getiriler ve güvenceler sağlamak istiyorsanız gereken desteğe ve cesarete sahip olduğunuzu fark edebilirsiniz.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 8 – 14 Mayıs haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Genel olarak, bu hafta sizin için bir denge, iç gözlem ve büyüme zamanı. Kendinize güvenin, içgüdülerinizi takip edin ve önünüze çıkan fırsatlardan yararlanın. Kariyeriniz veya mali durumunuzla ilgili verdiğiniz kararların uzun vadeli etkisini göz önünde bulundurmayı unutmayın. Aşk ve ilişkiler açısından, kendinizi daha derin arayışlar içinde bulabilirsiniz.

Üzerinize aldığınız sorumluluklar konusunda destek görebileceğiniz bir süreç içindesiniz. Sağlığınız ile ilgili konuları gündeminize almak isteyebilir, fiziksel olarak kişisel bakım ve estetik arzusu ile girişimler içinde olabilirsiniz. Bekarsanız, değerlerinizi ve ilgi alanlarınızı paylaşan biriyle tanışabilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa, partnerinizle bağınızı güçlendirmek amacıyla çalışmak için iyi bir zaman. Egzersiz yapmak, meditasyon yapmak veya doğada vakit geçirmek bu hafta sizin için özellikle faydalı olabilir. Ayrıca, diyetinize dikkat edin ve yeterli besin aldığınızdan emin olun.

9 Mayıs Güneş Uranüs kavuşumuyla aile hayatınızda köklü değişikliklerin başlangıcı olabilir. Belki de bazılarınızın evlilik veya eğitim sebebiyle ailelerinin yanından ayrılmaları gerekebilir. Aileye sürpriz bir birey katılabilir. Evinizi değiştirmek istiyorsanız aniden önünüze çıkan bir fırsatla bir anda kendinizi taşınırken bulabilirsiniz. Değişim ve dönüşümü en iyi bilen burçlardan birisiniz. Bu kavuşum aslında hayatınıza bir yön vermek için size destek olacaktır.

Bu kavuşum ev ortamınızda, yaşam koşullarınızda size bazı değişiklikler yaptırabilir. Taşınma, ev düzenlemeleri gibi konular gündeme gelebilir. Bu bir iş veya evlilik sebebiyle olabileceği gibi kendinize ait alan kurmakla ilgili isteklerinizle de söz konusu olabilir. Yenilenmek, bildiklerinizin dışına çıkmak sizin için her zaman geçerli olsa bile bu sefer bunu nasıl geliştireceğinizi ve yüksek standartlara çıkaracağınızı öğrenebilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı, ev sahibi olmak, aile üyeleriyle yaşanacak bazı pürüzler veya ailenizle ilgili önemli konuşmaların yapılması gibi konulara hazırlıksız olduğunuzu düşünebilirsiniz. Sakin ve makul kaldığınızda, karşılaştığınız durumların sizin için geliştirici olduğunu anlamanız kolaylaşacaktır.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 8 – 14 Mayıs haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Bu hafta, kariyerinizde başarılı olmak için kendinizi daha motive ve kararlı hissedebilirsiniz. Becerilerinizi ve yeteneklerinizi sergileme fırsatına sahip olacaksınız ve bundan yararlanmalısınız. Büyük bir satın alma yapmayı düşünüyorsanız, finansal enerjilerin daha uygun olduğu 15 Mayıs sonrası hatta Mayıs ayının sonlarına kadar beklemek en iyisidir. Gizli riskler veya komplikasyonlar olabileceğinden, girdiğiniz herhangi bir yatırım veya finansal anlaşma konusunda dikkatli olmanızda fayda var.

Duygusal ilişkilerde bu hafta bazı duygusal iniş çıkışlar yaşanabilir. Bağlı bir ilişkiniz varsa, duygularınızı partnerinizle daha açık bir şekilde iletme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu, ilişkinizde daha derin bir yakınlık ve anlayış düzeyine yol açabilir. Öte yandan 7 Mayıs’ta gerçekleşen Venüs transiti hayatınızda duygusal ilişkilerinize olumlu yansımalar getirebişir. Sevgi, aşk bağı içinde olabileceğiniz bir ilişki başlangıcı içinde olabilir veya var olan ilişkiniz için daha fazla uyum ve ahenk etkisi kazanabilirsiniz. Bebek sahibi olmak isteyen evli çiftler içinde fırsat getiren transit, duygusal ve empatik bakış açınızı destekler nitelikte.

9 Mayıs Güneş Uranüs kavuşumuyla birlikte artık özgürleşme arzunuz hiç olmadığı kadar ağır basacak. İçinize kapanmak yerine dışa dönük olarak hayatınıza yeni bir yön vereceksiniz. Sizi üzen veya aşağı çeken kimler varsa artık hayatınızda eleyeceksiniz. Özellikle bu kişiler akrabalarınız, kardeşleriniz ise bu kararı çok net alacaksınızdır. Bazılarınız çok ani bir kararla eğitim hayatında yön değiştirebilir.

İletişim kurduğunuz çevre içerisinde bir anda elde ettiğiniz başarılar sayesinde tanınmaya başlayabilirsiniz. Bu kavuşum sizi kendinizle ve çevrenizle barışık hale getirebilir. Çekincelerinizi ve sınırlarınızı aşmak konusunda tereddüte düştüğünüz, eksik hissettiğiniz alanları tersine çevirecek kariyer ve sosyal imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Güvenmek ve harekete geçmek için kendinizi motive olmuş hissedebilirsiniz.


Hayattan beklentilerinizi netleştirmek, daha önce istemediğiniz veya değerlendirmediğiniz alanları keşfetmek mümkün olabilir. Bu da neyin devamlılık sağlayacağına işaret edecektir. Daha önce bu devamlılığı sağlayamama konusunda problemler yaşadıysanız bunları ortadan kaldıracak güce ve fikre sahipsiniz. Zincirleri kırmak gerekiyorsa korkmak yerine bunu yapmayı tercih edebilirsiniz. Bu özgüven ve altı dolu çabanız sizi sosyal çevrenizde dikkatleri üzerine çeken birine dönüştürebilir, teknolojik ve sosyal ağlarla ilgili alanlarda gelişmenize yardımcı olabilir.

Burçlara göre haftanın tavsiyeleri:

 • Koç burcu: Aceleci kararlar almayın.
 • Boğa burcu: Paranızı akıllıca harcayın.
 • İkizler burcu: Kariyer hedeflerinize odaklanın.
 • Yengeç burcu: Zor kararlar almaya hevesli olun.
 • Aslan burcu: Liderlik yeteneklerinizi sergileme zamanı.
 • Başak burcu: Yeni beceriler geliştirin.
 • Terazi burcu: Daha iyi bir anlaşma için pazarlık yapın.
 • Akrep burcu: Manevi öğrenmeye odaklanın.
 • Yay burcu: Zorlukların üstesinden gelmek için çaba harcayın.
 • Oğlak burcu: Ailenizle zaman geçirin.
 • Kova burcu: Sağlıklı beslenin.
 • Balık burcu: Yatırım yaparken dikkatli olun.

Astroloji |Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagramGoogle Haberler


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.