Astroloji: Haziran 2023 aylık burç yorumları

Astroloji: Haziran 2023 aylık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Haziran burç yorumları

Astroloji: Haziran 2023 aylık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık aylık, haftalık, günlük burç yorumları…

koç burcu

Koç burcu Haziran 2023 burç yorumları

Koç burç yorumları: Haziran ayının ilk yarısına, 4 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay etki ediyor. Hukuksal konular, idealleriniz, yabancılarla ilişkiler, ticaret konuları ön planda olacak. Yönetici pozisyonundaki, isim yapmış, hatırı sayılır kişilerle ilişkilere dikkat! Bir süredir değiştirmek istediğiniz hayatınızı değiştirebilmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sorumluluklarınız artmaya başlıyor. Geleceğe yönelik hedeflerinizi iyi belirlenmeli ve bunlarla ilgili adımlar atmalısınız. Kendinizi tam bir savaşçı gibi hissedeceksiniz.


5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçiyor. Özellikle yalnızlar türlü aşk ilişkilerine giriş yapabilirler. Bu dönem kararlı olup, birlikte olmak istediğiniz kişiyi seçebilirsiniz. Fakat bir eleme dönemi olacak. Kalbiniz aşık olmak için oldukça hazır, bir işaret bekliyor olacak. Ki bu işaretleri de alacaksınız. Bu süreçte hayattan çok daha fazla keyif alabileceksiniz. Hobiler edinebilir, mevcut hobilerinizle daha çok ilgilenebilirsiniz. Televizyon, tiyatro sektöründe çalışan oyuncular yeni iş teklifleri ile karşılaşabilirler.

11 Haziran’da Merkür İkizler burcuna geçiyor. Kardeşler ve yakın çevre ile olan ilişkiler ön plana çıkacaktır. Kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile ilişkilerimizde hareketli bir döneme giriyoruz. Sık sık bir araya gelebilir, ufkumuzu açacak eğlenceli konuşmalar yapabiliriz. Bu süreçte çok sayıda kısa yolculuk planlamamız mümkündür. İletişimlerimizde daha sakin ve sabırlı olmakta yarar var.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yakın çevre ilişkilerinizi geliştirmelisiniz. Şu sıralar bu durum sizi biraz zorluyor olsa da çevrenizde uzun zamandır mesafe içinde olduğunuz insanlara karşı daha dinleyici bir tavır içinde yaklaşımlar belirlemeniz size iyi gelebilir. Kardeşleriniz veya yakınlarınızla ilgili küslükler varsa bunları sonlandırabileceğiniz harika bir yeniay dönemi. Bu yeniay ile mutlaka kendinize yeni bir eğitim programı belirlemelisiniz. Bu size kendinizi çok güçlü hissettirecektir. Aşırı agresif ve sinirli bir hal içinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar sizi engelliyormuş veya yolunuzu kesiyormuş gibi gelebilir. Bu noktada sakin kalmalısınız.

boğa burcu

Boğa burcu Haziran 2023 burç yorumları

Boğa burç yorumları: Haziran ayının ilk yarısına, 4 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay etki ediyor. Önemli anlaşmalar, sözleşmeler özellikle iş ve kariyerinize ilişkin gündeme gelebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle ve yakın çevreniz ile özellikle sözlü iletişimde agresifçe, aşırı eleştirel, despot, sınırları zorlayıcı ifadelerden kaçınmak yerinde olacaktır. Koşulları ve şartları çok fazla kontrol edemeyebilirsiniz, elde olmayan koşullar ve şartlar sinirlenmenize ve yıpranmanıza neden olabilir, sabırlı davranmaya özen gösterin.

5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçiyor. Evinizi güzelleştirmek, evinizin önemli ihtiyaçlarını gidermek için harika bir süreç. Taşınmak isteyebilir, tam da kafanıza göre bir ev bulabilirsiniz. Evinizi boyayabilir, dekoratif büyük değişiklikler yapabilirsiniz de. Aile içi ilişkilerinizi düzenleyebilir, olası sorunların üstesinden çok daha rahat bir şekilde gelebilirsiniz. Geleceğe daha iyimser bir şekilde bakmaya ve plan yapmaya başlıyorsunuz! Ev arkadaşı arayanlar bu süreçte istedikleri gibi bir ev arkadaşı bulabilirler.

11 Haziran’da Merkür İkizler burcuna geçiyor. Maddi konular ve para kaynaklarımız ile ilgili detaylar ön plana çıkacaktır. Para konularında birçok yeni fırsat aynı anda önümüze çıkabilir. Yeni girişimler yapmak için sabırsızlanabiliriz ancak iyice düşünmeden harekete geçmemeliyiz. Gelir kaynaklarımız artabilir, finansal bir sorunla ilgili pratik ve hızlı bir çözüm geliştirebiliriz.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu yeniay ile finansal konularda bazı çözülmeler içine çekilebilirsiniz. Hayatınızla ilgili vereceğiniz kararlar belki de finansal durumunuza yansıyabilir. Mahkemeleriniz veya hukuksal konulardan almak istediğiniz çözümler önünüze gelebilir. Bu hafta mümkün oldukça iş ilişkilerinizi ve parasal konularınızı iyi dengelemeyi seçin. Kendi değerinizi sorgulayabilir veya hayatınızla ilgili bazı gerçeklikler noktasına gitme kararı alabilirsiniz.

ikizler burcu

İkizler burcu Haziran 2023 burç yorumları

İkizler burç yorumları: Haziran ayının ilk yarısına, 4 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay etki ediyor. İlişkilerle ilgili stresli zamanlar dikkat! Finansal anlamda ani, beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir. Finansal konular hayatınızın stres kaynağı haline gelebilir. Başkalarına ait paralar, miras, kredi, zorunlu ödemeler gibi konularda daha fazla efor sarf etmeniz gerekebilir.

5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçiyor. Sizler için keyifli bir dönem başlıyor, tam tatil planları yapabilir, seyahatler organize edebilirsiniz. Tatilinizi organize edin, biletlerinizi alın, web sitenizi açın, bloğunuzu açın, önemli anlaşmalarınızı yapın, imzalarınızı atın. Belki bir süredir ateş topu gibisiniz, stresli, gergin, sürekli bir şeylerle boğuşarak geçiriyorsunuz günlerinizi, daha fazla efor sarf etmeniz gerekiyor bir şeyleri elde edebilmeniz için. Artık bu yorgunluk dönemi sona eriyor. Üzerinizdeki yükler kalkmaya başlıyor.

11 Haziran’da Merkür sizin burcunuza geçiş yapıyor. İmajımız, kendimizi dış dünyaya nasıl gösterdiğimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Hareketli, enerjik ve neşeli tavırlarımızla dikkat çekeceğimiz bir dönemdeyiz. Hayatımıza bize yeni fırsatlar sunacak çok sayıda yeni kişi girebilir. Kendimizi ifade etme tarzımızla, çevremizdeki herkesin takdirini toplayabiliriz.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu yeni ay sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Hayatınızda gerçek değişimlerin ayak seslerini hissedeceğiniz söylenebilir. İçsel anlamda biraz huzursuz ve ne yönde gideceğinizi bilmiyor gibi hissediyorsanız hiç endişe etmemelisiniz. Aksine şu an için ne yönde gitmeniz gerektiğini bilmediğiniz için kendinizi köşeye sıkışmış hissediyorsunuz. Biraz sakin olmalı ve iletişim kurma biçiminize özen göstermelisiniz. Kimseyle gereksiz yere sorunlar yaşamamaya özen gösterin. Şu an için herkes gözünüze batıyor olabilir veya herkes sizi çok anlaşılmaz buluyor olabilir. Bunları değerlendirerek daha sakin olmalısınız.

yengeç burcu

Yengeç burcu Haziran 2023 burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Haziran ayının ilk yarısına, 4 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay etki ediyor. Gizli, saklı bazı bilgiler ve haberler ortaya çıkabilir, iş ve çalışma koşullarınızda bir değişim, gelişmeler meydana gelebilir, daha fazla çalışmanız, yorulmanız anlamına geliyor. Bu yüzden sağlığa dikkat! Yeni başlangıçlar, girişimler, güçlü atılımlar yapmak için süper bir sürece giriş yapacaksınız. Üstlerle ilişkilerde zorlanmalar meydana gelebilir. Emir almaktan hoşlanmayabilirsiniz.

5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçiyor. Finansal konularda şanslı, kazançlarınızı arttırabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Keyifli, eğlenceli, hareketli organizasyonlardan gelir elde edebilirsiniz. Güzellik, kıyafet, kuaför, bakım, süs. gibi konular için para harcayabilir, gardırobunuzda ekstra yer açmanız gerekebilir. Lükse olan ihtiyacınız artabilir. Ancak Venüs finans evinizden geçerken sizlere kazançlarınızı artırmak için de yardımcı olacaktır. Yeni iş teklifleri ile de karşılaşabilirsiniz.

11 Haziran’da Merkür İkizler burcuna geçiyor. İç dünya ve bilinçaltımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bilinçaltımızda hareketli günler yaşayacağımız bir döneme giriyoruz. Tüm hayatımızı gözden geçirmek, bir iç muhakeme yapmak isteyebiliriz. Zihnimizin hiç durmadan ışık hızında çalışıyor olması, ruhsal olarak yorulmamıza neden olabilir.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu yeniay ile daha fazla kendinizi korkularınızla karşılaşmış bir şekilde hissedebilirsiniz. Yalnızlığı sorguladığınız veya içsel anlamda nedenini bilmediğiniz bir acının kurtuluşunu bulmaya çalışıyor gibi hissedebilirsiniz. Özellikle ortaklı ilişkilerinizi bitirmek veya yeni bir iş alanı kendinize sağlamak isteyebilirsiniz. Hayatınızda belki de ilk kez korkularınızın üzerine gitme kararı alacaksınız. Cesur olun. Sevildiğiniz yeri bulacak ve gerçek benliğinize kavuşacaksınız.

21 Haziran’da Güneş sizin burcunuza giriş yapıyor. Sizlerin dönemi başlıyor. Doğum günlerinizi kutlama zamanı başlıyor. Güneş hayatınızın her alanında size destek verecek. Fakat önce ben demelisiniz! Siz gerçekten bu hayattan ne istiyorsunuz bunun farkına vardığınız zaman mutlu olacaksınızdır. Dış görünüşünüzde değişiklikler yapabilirsiniz. Ekonomik durumunuzla ilgili haberler alabilirsiniz. Beklediğiniz bir para veya prim hesabınıza yatabilir.

aslan burcu

Aslan burcu Haziran 2023 burç yorumları

Aslan burç yorumları: Haziran ayının ilk yarısına, 4 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay etki ediyor. Aşk ve çocuklarla ilgili konular ön planda olacak. Özel ilişkilerde güç, iktidar savaşı zaman zaman zor duruma düşürebilir, yalnız Aslanlar için oldukça romantik günler kapıda! Finansal anlamda sürpriz harcamalara karşı dikkatli olmakta fayda var. Sağlıkla ilgili konulara harcamalar artabilir, şartları ve koşulları idare etmekte veya kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. İş ve çalışma koşullarınız ile ilgili çok daha hırslı ve meydan okurcasına çalışmanız gerekebilir.

5 Haziran’da Venüs sizin burcunuza geçiş yapıyor. Hayata daha olumlu ve pozitif bakmaya başlayacaksınız. Sevgi hayatınızda önemli bir rol oynayacak. Yalnız olanlar aşk, sevgi, cinsellik gibi konuları hayatınıza çok daha rahat çekebileceksiniz. Çeşitli teklifler alabilirsiniz, değerlendirip değerlendirmemek size kalmış. Fiziksel görüntünüzde değişiklikler yapabilir, bakıma gidebilir, size yakışan saç modellerini deneyebilirsiniz. Yaşamınızı güzelleştirmek adına adımlar atabilirsiniz. Eğer yalnızsanız oldukça flörtöz bir süreç sizleri bekliyor olacak.

11 Haziran’da Merkür İkizler burcuna geçiyor. Sosyal çevre, arkadaşlar, gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sosyal hayatımız canlanabilir, hayatımıza yeni insanlar girebilir. Bizi eğlendirirken düşündürecek entelektüel aktivitelere katılabiliriz. Arkadaşlarımızla sık sık bir araya gelebilir, eğlenceli sohbetler yapabiliriz.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu yeni ay ile sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bazı değişimleri önünüze getirebilir. Aynı zamanda dünya üzerinde gelişen her türlü problemle yeni bir formatta başa çıkma kararları alabilirsiniz. Yeni kariyer planları ve yaratıcılık gerektiren işler içerisinde olmayı seçeceksiniz. Sürpriz veya şaşırtıcı bir haber sizleri oldukça heyecanlandırabilir. Sürpriz bir aşk ise asla şaşırtıcı olmaz.

başak burcu

Başak burcu Haziran 2023 yorumları

Başak burç yorumları: Haziran ayının ilk yarısına, 4 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay etki ediyor. Yuva, aile, yer değiştirme, taşınma, tadilat, gayrimenkul alım ve satım konuları ön planda olacak. Bu işlerle ilgilenirken zaman zaman stres ve baskı altında hissedebilirsiniz. Özellikle iş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda güç çekişmelerine dikkat! Umutlarınıza, hayallerinize çok daha kolay erişebileceksiniz veya erişmek için önemli kişilerden destekler alacaksınız.

5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçiyor. İlişkisi olanlar muhtemel krizler konusunda dikkatli olmalı. Partnerinizle anlaşmakta zorlanabilir, kıskançlık, elde olmayan koşullar yüzünden aranıza türlü gerginlikler girebilir. Yalnız olanlar hayatlarında bir ilişkiye daha çok ihtiyacı olduğu konusunda yakınmalar artabilir, duygusal anlamda hassas ve alıngan davranabilirsiniz. İlişkilerinizi gizlilik içinde yürütebilirsiniz, kimseyle paylaşmak istemeyebilirsiniz. Bir diğer olası etkisi de cinsel yolla bulaşan rahatsızlıklara karşı dikkatli olmakta yarar var bu süreçte.

11 Haziran’da Merkür İkizler burcuna geçiyor. Kariyer ve iş hayatı ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde işimizle ilgili değişiklikler yaşanması mümkündür. Yaptığımız işin niteliği değişebilir. Aynı anda iki işin sorumluluğunu almak durumunda kalabiliriz. Öte yandan entelektüel kapasitemiz, pratikliğimiz ve iletişim becerilerimiz, üstlerimizin dikkatini olumlu yönde çekebilir.


18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu yeni ay ile büyük amaçlarınızın veya hırslarınızın daha fazla ortaya çıktığını göreceksiniz. Kariyerinizi daha fazla belirginleştirmek için sosyal olmanız gerektiğini düşünebilir ve hızlı bir ilerleme içine girebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili bir konuda özel bir sorumluluk kazanabilirsiniz. Çalışma ortamınızda önemli bazı değişimler söz konusu olabilir. Kendinizi daha net ifade edebileceğiniz proje fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Terfi edebilirsiniz. Uzun zamandır iş bulamıyorsanız bu önümüzdeki iki hafta eski görüşmeler yaptığınız yerleri sizler arayıp sorun. Yöneticilerinizden yeni teklifler alabilirsiniz. Zamanı çok doğru yönetiyor olmalısınız.

terazi burcu

Terazi burcu Haziran 2023 burç yorumları

Terazi burç yorumları: Haziran ayının ilk yarısına, 4 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay etki ediyor. Beklenmedik, sürpriz, ani seyahatler gündeme gelebilir. Fakat bu seyahatlerde özellikle gecikmelere, eşya kayıplarına dikkat! İş arayanlar, terfi etmek isteyenler, işini değiştirmek isteyenler bu bir aylık zamanı çok iyi kullanmanız gerekiyor. İş ve kariyerinize ilişkin konularda istek ve arzularınıza çok daha rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz. Hayatınızda birçok şeyi aynı anda kontrol altına çalışmaktan yorulabilirsiniz.

5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçiyor. Oldukça sosyal, hareketli, dışa dönük bir sürece adım atıyorsunuz. Çeşitli aktivitelere katılabilir, hatta siz de organize edebilirsiniz. Hayatınıza yeni kişiler katılabilir, arkadaşlarınızla aranızda sevgi ve dostluk bağı daha da güçlenmeye başlayabilir. Bu süreç sosyal ve arkadaşlık ilişkilerini tam da sağlamlaştırmak için harika zamanlardır. Venüs keyif, mutluluk, haz ile ilişkilendirilir. Tiyatro, sinema, moda, sergi gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Bir güzel haber daha: İş hayatından kazandığınız gelirleri artırabileceğiniz güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

11 Haziran’da Merkür İkizler burcuna geçiyor. Eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşleri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde yurt dışı seyahatleri veya eğitim amaçlı yolculuklar söz konusu olabilir. Ufkumuzu açacak ve bize yeni görüşler kazandıracak entelektüel kişilerle tanışabiliriz. Yeni bir konuda öğrenim görmeye başlayabiliriz.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Maddi konularınızla ilgili önemli bazı kararlar almanız gerekebilir. Farkında olmadan düşüncesizce ve aceleyle yeni bir maddi yola girişmek isteyebilirsiniz. Bu konuda şartlarınız bu döneme kadar oluşturmadıysanız acele karar vermeyin. İlişkinizde, evliliğinizde ani vereceğiniz kararlar yaşamınızı değiştirecek noktada olabilir. Yeni bir iş kurma kararı veya gerçekten gücünüzü hissetmek isteyebilirsiniz. Finansal durumunuzu iyileştirme fırsatınızı iyi değerlendirin. Özgürleşmeyi bu şekilde daha kolay sağlayacaksınız.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu Haziran 2023 aylık yorumları

Akrep burç yorumları: Haziran ayının ilk yarısına, 4 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay etki ediyor. Bütçenizi yeniden değerlendirmelisiniz. Gider ve gelir dengenizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Yeni kazanç kapıları elde etmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle mesleki anlamda destekleyici etkiler devrede olacak. Sağlığınızı ilgilendiren konularda dikkatli olmakta yarar var, sınırlarınızı çok fazla zorlamamalı, aşırı çalışmaktan bünyeniz zayıf düşebilir.

5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçiyor. Kariyerinizi ilgilendiren konularda daha çok keyif ve mutlu olacağınız bir süreç başlıyor. Bu konulardaki isteklerinizi daha net bir şekilde ortaya koyabilecek ve güzel destekler bulabileceksiniz. Özellikle üstlerinizle kuracağınız keyifli ve olumlu ilişkiler sayesinde iş hayatınızda önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz. Bunun yanı sıra popülerliğiniz artıyor ve daha görünür olmaya başlıyorsunuz. İş arayanlar özellikle, güzellik, kozmetik, giyim, takı, organizasyonlar ile ilgili konularda işe başlayabilirler. Venüs kariyeriniz konusunda, size destek vermek için adeta kolları sıvıyor.

11 Haziran’da Merkür İkizler burcuna geçiyor. Finansal konular ön plana çıkacaktır. Miras, vergi, sigorta, ortak kazanç konuları gündeme gelebilir. Maddi açıdan hızlı hareket etmek istediğimiz bir dönemdeyiz. Çok fazla düşünmeden bizi heyecanlandıran finansal girişimlere yönelebiliriz. Bu dönemde yeni ortaklık anlaşmalarına veya yatırım sözleşmelerine imza atmamız mümkündür.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu yeni ay ile biraz sağlığınıza bakmalı ve daha fazla fiziksel hareketler içinde olmayı seçmelisiniz. Evliliğinizde bazı yol ayrımlarına gelebilirsiniz. Gizlilik isteyen tüm konularda bazı engellerle ve gerginliklerle yüzleşebilirsiniz. Bazı ödemeleriniz ve borçlarınız gündeme gelebilir. Bazı problemlerinizi mantık çerçevesinde değerlendiremeyebilirsiniz. Özellikle finansal konularda bu duruma dikkat etmeniz gerekir. Gizli ve sakince yönettiğiniz her şeyin başarısı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yeniay sizlere arka planda ekeceğiniz şeylerin başarı getirebileceğini söylüyor. veya bir bitiş yeni bir başlangıç gibide düşünebilirsiniz. Bu bir ilişki belki de bir iş ortaklığı…

yay burcu burç yorumları

Yay burcu Haziran 2023 burç yorumları

Yay burç yorumları: Haziran ayının ilk yarısına, 4 Haziran’da sizin burcunuzda gerçekleşecek Dolunay etki ediyor. Fiziki görünümünüz ve sağlığınızı ilgilendiren konular devrede olacak. Bunun yanı sıra ortağınız, partneriniz veya evli olduğunuz kişi ile ilgili stres yaratan, gerginliklerden uzak durmakta fayda var. İş ve kariyerinize ilişkin özellikle sürpriz, beklenmedik ve ani gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. Özellikle finansal konularla ilgili çok daha fazla efor ve enerji sarf etmeniz gerekebilir. Sürpriz ve beklenmedik harcamalar yüzünden canınız biraz sıkılabilir.

5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçiyor. Yabancılar, yurt dışı ile ilgili işler, ticaret, ithalat, tanıtım, reklam, halkla ilişkiler gibi konularda oldukça şanslı bir süreç içine gireceksiniz. Bu gibi işlerden ve bu konulardaki gelişmelerden mutluluk duyabileceksiniz. Yalnız olanlar, yurt dışında veya sizden uzakta yaşayan birileri ile bir gönül macerası içine girebilirler.

11 Haziran’da Merkür İkizler burcuna geçiyor. Evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar ön plana çıkacaktır. Eşimiz veya partnerimiz ile iletişim trafiğimiz artabilir. Fikir ayrılıklarından kaynaklanan tartışmalar yaşayabiliriz. Sorunlarımızı rasyonel bir şekilde konuşarak çözmeye çalışmalıyız. Öte yandan bu dönemde bir evlilik veya ortaklık için imza atmamız da söz konusu olabilir.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Kariyeriniz ile ilgili şaşırtıcı bazı değişimler sizlerin yüzünüzü güldürebilir. Nitekim sizlerde başak burcunda gerçekleşen yeniay ve dolunaylara son 3 yıldır oldukça hazırlıklısınız. Sizlere yabancı gelecek bir yeniay olduğunu düşünmüyoruz. Sizi engelleyen veya baskılayan konuları artık hayatınızdan uzaklaştırıyor olabilirsiniz. Üstlerinizle olan iletişimlerinize dikkat etmeniz gereken bir süreç. İlişkilerde yeni başlangıçlar söz konusu olurken geçmişte ilişkilerinizde kafa karşılıklı yaratabilir. Kendinizi doğru ve kalıcı olmayan her türlü ilişkiden uzak tutmalısınız.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu Haziran 2023 aylık yorumları

Oğlak burç yorumları: Haziran ayının ilk yarısına, 4 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay etki ediyor. Hayatınızda kontrol edemediğiniz veya öngöremediğiniz durumlar ortaya çıkabilir. İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikle ilgili konularda ciddi gerginlikler oluşabilir, meydan okuma durumları ortaya çıkabilir, aşırı inatçı davranışlar sizleri zor duruma sokabilir. Her şeyi, her an kontrol altında tutmak zordur ve siz bunu deneyimleyebilirsiniz.

5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçiyor. Venüs size finansal anlamda destek sağlamak için geliyor. Başkalarına ait finansal kaynaklardan da çok daha rahat bir şekilde faydalanmanızı sağlayacak. Kredi çekmek, bankacılık işlerini halletmek, prim, burs gibi şeylere başvurmak ve olumlu sonuçlar almak için olumlu bir süreç olacak. Ortağınızın veya eşinizin finansal durumunda iyileşme, gelirlerde artış meydana gelebilir.

11 Haziran’da Merkür İkizler burcuna geçiyor. Sağlık, günlük yaşam ve işyeri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. İş ortamında ve günlük yaşamda, hareketli, pratik, becerikli tavırlarınla herkesin dikkatini çekeceğimiz bir dönemdeyiz. Ancak detaylardan çabuk sıkılmamız, hatalar yapmamıza sebep olabilir. Sağlık açısından zihnimizi çok yormamalı, ara sıra dinlendirmeye çalışmalıyız.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İçsel olarak yepyeni bir siz çıkıyor bu yeniay da diyebiliriz. Borçlarınız ve ortaklı gelirlerinizle ilgili bazı problemlere yeni çözümler bulabileceğiniz önemli bir süreç. Yeni bir işe başlamak isterken eskide kalan bazı defterleri de tamamen kapatıyor olabilirsiniz. İlişkilerdeki kararsızlığınız yüzünden aşırı özgür davranışlarla ilişki içinde bazı manipülasyonlar yaratabilirsiniz. Kimseye bir şey ispat etmek zorunda değilsiniz. Partnerinize “tamam, anladık sen özgürsün” dedirtmek isterken büyük yaralar açmamaya da özen göstermelisiniz. Sorumluluklarınızı üzerinize almalısınız. Sevgi ve şefkati asla içinizden uzaklaştırmayın.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu Haziran 2023 burç yorumları

Kova burç yorumları: Haziran ayının ilk yarısına, 4 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay etki ediyor. Sosyal çevre ve arkadaşlıklar ön planda olacak. Yeni sosyal çevreler içine girebilir, arkadaşlarınızla beraber ortak projeler veya destekler sayesinde finansal kazanımlarınızı arttırmanın yollarını arayabilirsiniz. Özellikle aşk ve çocuklarla ilgili ilişkilerde gerginliklere ve stresli zamanlara dikkat! Birlikte çalıştığınız kişilerle birbirinizi anlamakta zorlanabilir, iş ve çalışma ortamınızda ekstra mücadele etmeniz gerekebilir.

5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçiyor. Yalnız olanların, yalnızlıkları sona eriyor! Bazılarınız nişanlanabilir, evlenebilir hadi bunların hiç biri olmadı ciddi bir ilişkiye başlayabilirler. İlişkisi olanlar olası sorunların üstesinden daha rahat gelebilecek, barış, huzur ve sulh ortamı rahatlıkla sağlanabilecektir. Size keyif ve mutluluk verecek sözleşmeler, anlaşmalar, ortaklıklar gündeme gelebilir. Destek almak istediğiniz her konuda rahatlıkla destek bulabileceksiniz.

11 Haziran’da Merkür İkizler burcuna geçiyor. Aşk, romantizm ve çocuklar ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Aşk ve ilişkiler konusunda hareketli bir döneme giriyoruz. Mevcut ilişkimizde eşimiz veya partnerimizle çok sayıda eğlenceli aktiviteye katılabilir, birbirimizle daha iyi iletişim kurabiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza entelektüel, konuşmaktan keyif alacağımız biri girebilir.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yaşam içinde yepyeni bir öğreti kazanacağınız bu yeniay sizleri bambaşka biri yapmaya ilerletiyor. Sanki içinizde bir şeyler büyüyor ve olgunluk kazanıyor olabilirsiniz. Bu olgunlukla yeni kararlar almak ve yeni adımlar atmak tabii ki çok daha güzel olacaktır. Yeni bir eğitime başlamak isteyebilirsiniz ama kararsız da kalabilirsiniz. Önünüzü göremediğiniz bazı yeni yollar ve başlangıçlar hayatınızda gündem maddesi oluşturabilir. Şartlarınızı oluştururken çok dikkatli olmanızda fayda var. Geleceğe yönelik hangi noktada olmanız gerektiğine karar vermeli ve mantıklı riskler almalısınız.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu Haziran 2023 aylık yorumları

Balık burç yorumları: Haziran ayının ilk yarısına, 4 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay etki ediyor. İş ve kariyer konuları ön planda olacak. Kariyeriniz ile ilgili bir kavşaktan geçebilirsiniz, önemli gelişmeler kapınızda! Öncelikle finansal konular ve kazançlarınız risk altında! Beklenmedik sürpriz harcamalar, kayıplar, ummadık ödemeler ortaya çıkabilir. Kullandığınız büyük elektroniklerde arızalar oluşabilir. Dostlarınız ve özel hayatınız arasında kalabilirsiniz.

5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçiyor. İş arayanlar keyif ve mutlulukla çalışabilecekleri bir iş bulabilirler. Günlük bir takım işleri daha kolay ve seri bir şekilde halledebileceksiniz. Yeni işler, yeni projeler gündeme gelebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle daha keyifli ve size mutluluk veren bir sürece giriş yapıyorsunuz. Muhtemel sorunların üstesinden rahatlıkla gelebileceksiniz. Sağlık ile ilgili konularda yine destekleyici etkiler devrede olacak, kişisel gelişim, diyet, spor gibi konulara başlayabilirsiniz.

11 Haziran’da Merkür İkizler burcuna geçiyor. Aile ve ev ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Evimizde iletişim ve misafir trafiği artacaktır. Uzaktaki aile bireyleriyle haberleşebilir, evimizde arkadaşlarımızı veya diğer aile bireylerini ağırlayabiliriz. Evde keyifli sohbetler ve zaman zaman hararetli tartışmalar yaşanabilir. Ailemize karşı fikirlerimizi dile getirmekten çekinmeyeceğimiz bir dönemdeyiz.


18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu yeniay sizleri bambaşka biri yapmaya sürüklüyor. Ama bu sefer herkesten daha güçlü ve daha akıllı olduğunuzu söyleyebiliriz. Hayatınızdan bazı insanlar çıkabilir. Bir müddet sonra çıkanların aslında bir ödül olduğunu göreceksiniz. Kariyerinizde veya ilişkilerinizde yaşadığınız olayların artık çözüme ulaştığını görmeniz sizi daha motive edecek ve farklı girişimlere doğru itecektir. Bu yeniay ile terfi edebilirsiniz veya kariyeriniz ile ilgili yeni girişimler söz konusu olabilir. Partnerinizin ilgisi veya ilgisizliği sizi biraz düşündürtüyor veya şüphelere sevk ediyor olsa da unutmayın ki “kim ne yaparsa kendine yapar!” Siz bu yeniayın tadını çıkarın.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagram


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.