Astroloji: 12 – 18 Haziran haftalık burç yorumları

Astroloji: 12 – 18 Haziran haftalık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

burç yorumları

Astroloji: 12 – 18 Haziran haftalık burç yorumları. 12 Haziran, 13 Haziran, 14 Haziran, 15 Haziran, 16 Haziran, 17 Haziran ve 18 Haziran tarihlerinde burçları neler bekliyor?

Burç yorumları hemen aşağıda…


Haftanın genel etkileri:

11 Haziran Merkür İkizler transiti: Hızlı düşünüp, hızlı kararlar verir; hızlı konuşup, hızlı hareket ederiz. En içinden çıkılmaz gibi görünen sorunlara bile ışık hızında pratik çözümler üretmemiz mümkündür. 27 Haziran’a kadar devam edecek bu süreçte ifade gücü çok etkili kullanılır. Kıvrak zeka ile her şeye çözüm üretebiliriz. Konuşmalar bu dönemde oldukça zevkli ama daldan dala atlayan bir tempoda gelişir, insanlar bir yere uzun süre bağlı kalmaktan hoşlanmazlar, çeşitlilik ilkesini ön planda tutmakta fayda var. İletişimin su gibi aktığı bir dönem olacaktır.

18 Haziran Balık burcunda Satürn retrosu: Satürn Retrosu, nasıl büyüdüğümüze ve olgunlaştığımıza bakmamız için bizi zorlayacak. Satürn astrolojide ‘başöğretmen’ sıfatıyla bilinir. Zamanı yönetir. Bizi zorluklarla sınaması bir nevi hayat dersi vermek, öğretmek amacından gelir. Bunu yaparken de kısıtlar, engeller, zor konulardan soru sorar. 18 Haziran’da başlayan bu süreç 4 Kasım’a kadar devam edecek. Şubat 2026’ya kadar Balık burcunda hareket eden Satürn bizlere sınav başlıklarını daha çok farkındalığımız, teslimiyet noktasındaki duruşumuz, inançlarımız, ruhsal gelişimimizi ilgilendiren konular üzerinden sunuyor olacak.

18 Haziran İkizler burcunda Yeni Ay: Tutkularınızı hayata geçirmenizi destekleyecek bir yeni ay. Maddi ya da manevi korkularınız öfkeyi tetikler; saldırgan bir tutum ya da iletişim dili seçmenize sebep olur. Dönemin genel enerjisinin sebep olduğu kafa karışıklığı ve ne yapacağını bilememe hali yanlış anlama ve anlaşılmaları arttırır. Karışıklıkların ve netleşmeyen durumların enerjinizi çalmasına izin vermeyin. Şimdi size düşen; sorumluluklarınızı gözden geçirmek, planlama yapmak ve bu planı uygulamaya almaktır.

Haftalık burç yorumları:

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

koç burcu

Koç burç yorumları

Koç burç yorumları: Yeni bir eğitime başlamak isteyebilirsiniz. Bazılarınız da yeni bir elektronik alet satın alabilir. Ayın son haftasında ise sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Psikolojik olarak da durgun olabilirsiniz. Geçmişe takılmanız enerjinizi düşürebilir. Beklenmedik, sürpriz, ani seyahatler gündeme gelebilir. Sıradanlıktan kurtulmak isteyebilirsiniz. Hayata karşı bakış açınızı yenileme girişiminde bulunacaksınız. Bu yüzden yeni sosyal çevre edinme fikri size sıcak olacak. Bol bol fikir alışverişinde bulunabileceğiniz yakın çevrenizle birlikte zaman geçirmek sizi mutlu edecek. İleriye dönük çalışmalarınız veya projelerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Fakat bu seyahatlerde özellikle gecikmelere, eşya kayıplarına dikkat! İnternetle ilgili önemli başlangıçlara işaret edebilir, web sitesi yaptırabilir, blog oluşturabilir, her türlü iletişim kanalı ile aktif bir şekilde iç içe olmanız gerekebilir. Yine kardeşlerinizle ilgili önemli mevzular gündeme gelebilir. Eksik olduğunuzu hissettiğiniz konuları tamamlamak için oldukça iyi bir döneme giriyorsunuz. Duygu ve düşüncelerinizi yazarak aktarmak isteyebilirsiniz. Kardeşler ve yakın çevre ile olan ilişkiler ön plana çıkacaktır. Kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile ilişkilerimizde hareketli bir döneme giriyoruz. Sık sık bir araya gelebilir, ufkumuzu açacak eğlenceli konuşmalar yapabiliriz. Bu süreçte çok sayıda kısa yolculuk planlamamız mümkündür. İletişimlerimizde daha sakin ve sabırlı olmakta yarar var.

18 Haziran itibariyle Satürn Balık burcunda retro hareketine başlıyor. Belki de son yıllarda bu konularla ilgili sınavlar vermiş olabilirsiniz. Bazı sırlarınız açığa çıkmış, korkularınızla yüzleşmiş olabilirsiniz. Yani sizi üzen, canınızı yakan birçok konu bugüne kadar karşınıza gelmiş olabilir. Belki bazıları sizin kontrolünüzdeydi, bazıları ise sizin kontrolünüzün dışında yaşadığınız yüzleşmeler oldu. Şimdiden sonra seçim yapmak ve hiçbir şeyden kaçmadan radikal ve köklü çözümler üretmek durumundasınız. Yeter ki değişime gönüllü olun ve direnmeyin. Çünkü bu değişimler hepimizin hayatında zoraki bir değişim. Gönüllü olanlar kendi yollarını çizerken, direnenler ve farkındalığı olmayanlar eski düzen yüzleşmelere devam ediyor olacaklar.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Yakın dostlarla, kardeşlerle daha içli dışlı olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Küçük ticari adımların büyük kazanç kapılarını aralaması mümkün. Eğitim ve seyahatler, yeni oluşumlar içinde yer almak size iyi gelebilir. Yani küçük bir proje, gelip geçici işler diye nitelendirdiğiniz alanlarda durumlar değişebilir. Attığınız minik bir adım geleceğinizi ele geçirecektir. Hayatınızda ‘’bundan sonra’’ ile başlayan cümlelere sıklıkla yer vereceğiniz bir dönemece geldiniz. Bireysel alanınızın sınırları konusunda stres yaşıyor olabilirsiniz. Kimse sizin sınırlarınızı zorlamıyor siz daha fazla elastikiyet ihtiyacı içindesiniz. Genel sağlık, spor, diyet konularında yüksek motivasyona sahip olabilirsiniz.

boğa burcu

Boğa burç yorumları

Boğa burç yorumları: Parasal konular ön planda olacak. Parayla ilgili beklediğiniz bir haber varsa size ulaşabilir. Mesela bir davanın sonuçlanması ya da iş yerinizden alacağınız bir tazminat gibi bir durum olabilir. Özellikle harcamalarınıza dikkat edeceksiniz ve yatırımlarınıza daha mantık çerçevesinde yaklaşacaksınız. Bütçenizi yeniden değerlendirmeli, gider ve gelir dengenizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Beklenmedik kazançları yanı sıra yine ani giderler de gündeme gelebilir. Yeni kazanç kapıları elde etmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle mesleki anlamda destekleyici etkiler devrede olacak.

Ekstra gelir kaynaklarınız varsa bunları güçlendirmek için yeni işler deneyebilirsiniz. İş hayatınızda yapacak olduğunuz anlaşmalar sayesinde maddi açıdan karlı olabilirsiniz. Eğitim hayatınız devam ediyor ise kendinizi geliştirmek için yeni etkinliklere katılabilir ve yurtdışı veya şehir dışında yeni eğitimlere dahil olmak isteyebilirsiniz. Maddi konular ve para kaynaklarımız ile ilgili detaylar ön plana çıkacaktır. Para konularında birçok yeni fırsat aynı anda önümüze çıkabilir. Yeni girişimler yapmak için sabırsızlanabiliriz ancak iyice düşünmeden harekete geçmemeliyiz. Gelir kaynaklarımız artabilir, finansal bir sorunla ilgili pratik ve hızlı bir çözüm geliştirebiliriz.

18 Haziran itibariyle Satürn Balık burcunda retro hareketine başlıyor. Bu dönemde arkadaşlarınızla ilgili kendi içinizde sorgulamalar yaşayabilir, engellerle karşılaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizde, kariyerden kazandığınız paralarda, arkadaş çevrelerinde farklılıklar ve değişimleri olmaya başlayacaktır. Belki yeni sosyal çevreler edinebilir, eski arkadaşlıklarınızda yollarınızı ayırabilirsiniz. Birtakım sorumluluklarınız artmaya başlayacaktır. Alacağınız bu sorumluluklar yeni görevlerinizin size verilmesi ile ilgili olabilir.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Para kaynaklarınız artabilir. Aynı anda iki proje yürütebilir ya da iki farklı alanda varlık gösterebilirsiniz. Parasal sıkıntılarınızı sona erdirmek için güzel zamanlar. Korkularınızla yüzleşin, o ilk başarısız olduğunuz, parasız kaldığınız anı hatırlayın. Zaman değişti, siz değiştiniz ve artık para sizin korkulu rüyanız değil. Geçmiş, borçlarını kapatmak isteyecektir; eski alacaklar, hak edişler art arda elinize geçebilir. Kaygılı ve endişeli olduğunuz pek çok konuda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bağımlı olduğunuz, yoksunluğundan korktuğunuz her ne varsa (para, iş, aile, eş, sağlık vb.) geride bırakabilirsiniz. Değerlisiniz ve size değer katacağını düşündüğünüz her şeye sahip olabilirsiniz.

ikizler burcu

İkizler burç yorumları

İkizler burç yorumları: Enerjiniz oldukça yüksek olacak. Çevrenizdeki insanlarla iletişiminiz oldukça kuvvetli olacak. Mutlu olacağınız bir dönemdesiniz. Hayatınızda eksik hissettiğiniz konularda Güneş size destek verecektir. Merkür İkizler geçişi ile her sorunun altından zekanızla kalkabileceksiniz. Beklediğiniz olumlu haberleri alabilirsiniz. Tartışma içerisinde bulunduğunuz kişileri kendi tarafınıza çekeceksiniz. Sözlerinizle etrafınızdaki insanları etkileyebilir ve onların sizin açınızdan bakmalarını sağlayabilirsiniz. Zihinsel olarak çok hareketli olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Durağanlık gidecek ve birden fazla işle meşgul olacaksınız.

Öncelikle fiziki görünümünüz ve sağlığınızı ilgilendiren konular devrede olacak. Bunun yanı sıra ortağınız, partneriniz veya evli olduğunuz kişi ile ilgili stres yaratan, gerginliklerden uzak durmakta fayda var. İş ve kariyerinize ilişkin özellikle sürpriz, beklenmedik ve ani gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. İletişimle ilgili sorunlar, gecikmeler, teknolojik aletlerle aranız pek iyi olmayabilir. İmajımız, kendimizi dış dünyaya nasıl gösterdiğimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Hareketli, enerjik ve neşeli tavırlarımızla dikkat çekeceğimiz bir dönemdeyiz. Hayatımıza bize yeni fırsatlar sunacak çok sayıda yeni kişi girebilir. Kendimizi ifade etme tarzımızla, çevremizdeki herkesin takdirini toplayabiliriz. Hayatınızı önemli ölçüde ilgilendiren konular hakkında kararlar almak için aceleci davranmamaya çalışmalısınız.

18 Haziran itibariyle başlayacak ve 4 Kasım’a kadar devam edecek Satürn retrosu; patronları, otorite figürlerini, kariyeri, sahnenin önünde olmayı, çalışmayı destekleyen konulara işaret ediyor. Kariyerinizle ilgili bir takım konuları tekrardan düşünmek, plan yapmak dönemindesiniz. Atılacak yeni adımlar oluşursa Ekim sonu itibariyle başlamanız daha olumlu sonuçlar almanızı sağlayabilir. Sabırlı ve sükûnette kalırsanız, kariyerinizde ön plana çıkabilirsiniz. Alacağınız kararlar çok zorlu, mücadeleli olup, “göze alamam ben bunları” diyerek arkaya atarsanız, bilin ki bu geçişte arkaya attığınız her konu ile yüzleşeceksiniz. Yüzleşmeden önünüze, yolunuza devam edemeyeceksiniz. Bu yüzden silkelenin, sorumluluklarınızı alın, kararlı olun ve harekete geçin.

18 Haziran’da sizin burcunuzda Yeni Ay gerçekleşiyor. Sizin için yaşamın her alanında yenilikten söz edilebilir. İmaj değişikliği, yaşam alanını düzenleme gibi konularda güçlü bir motivasyona sahip olabilirsiniz. Sağlık, spor, beslenme konusunda daha titiz davranmanızı önerebilirim. Sosyal çevreniz genişleyebilir. Arkadaşlar ve dostlarınızla organizasyonlara katılabilirsiniz. Hayatınıza giren yeni kişiler yeni tutkularınızın mimarı olabilir. Size yeni benliğiniz konusunda ilham verebilirler. Yepyeni bir yaşam planı, gelecek hayali ve ufka sahip olmanızı destekleyeceklerdir. Bütünsel çalışmalar, gruplar içindeki başarılardan fazlaca besleneceksiniz. Hiç aklıma gelmezdi dedirten, başarı öyküleri yazabilirsiniz.

yengeç burcu

Yengeç burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Hayatınızda kontrol edemediğiniz veya öngöremediğiniz durumlar ortaya çıkabilir, özellikle risklerden uzak durmak finansal anlamda risklere girişmek için uygun zamanlar değil. Yakın çevrenizden birine veya bir arkadaşına önemli bir yardım ve destekte bulunmanız gerekebilir. Hisleriniz kuvvetlenebilir, rüyalar ve bilinçaltı konuları ile ilgilenebilirsiniz. İç dünya ve bilinçaltımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bilinçaltımızda hareketli günler yaşayacağımız bir döneme giriyoruz. Tüm hayatımızı gözden geçirmek, bir iç muhakeme yapmak isteyebiliriz. Zihnimizin hiç durmadan ışık hızında çalışıyor olması, ruhsal olarak yorulmamıza neden olabilir.

Sağlığınız da ön planda olacak. Kendinizi daha zinde ve enerjik hissedeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Hislerinizin güçlü olduğu bir dönemde olacaksınız. Rüyalarınız haberci olabilir. Yeni bir tahlil sonucu elinize ulaşabilir. Yakın çevrenizde arkanızdan konuşan veya yapacak olduğunuz işlerin önünü kesen kişiler olabilir. Ve bunun farkında olmayabilirsiniz. Şanslı bir döneme girdiğiniz için bunların farkına varabilecek ve rahatlıkla tedbir alabileceksiniz. Sosyalleşmektense yalnız başınıza kalarak içsel sorgulamalar size daha iyi gelecek. Tartışmalı olduğunuz kişiler var ise aranızda çıkacak olan münakaşadan dolayı karşı tarafı kırabilecek sarf edebilirsiniz.

18 Haziran itibariyle Satürn Balık burcunda retro hareketine başlıyor. Hayata bakış, felsefe, eğitim öğretim, yabancılarla olan ilişkiler, hukuksal konular, yurt dışı işleri gibi konular gündeminizde olacak. Bu konularla ilgili çalışmalarınız, beklentileriniz ya da işleriniz varsa neler yapmanız gerektiği neleri bırakmanız ve ilerlemeniz için nasıl davranmamız gerektiği konusundaki süreçlerden geçiyor olacaksınız. Yani hayata bakışınız ve düşünce yapınız değişmeye başlayacaktır. Mesela bu dönemde yeniden yarım bıraktığınız eğitime devam etme kararı alabilir, planladığınız yurtdışı seyahatlerine gerçekleştirebilirsiniz. Ya da bir yandan hukuksal konularla ilgili bazı sıkıntılar yaşıyor olsanız da zamanla ve duruma bakışı açınızı değiştirdiğiniz takdirde çözüme ulaştırabilirsiniz. Yani hayatımız yeniden yapılanma dönemine giriyor sevgili ikizler bunu iyi değerlendirin.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. İçinizde kalmış, kendinizden bile sakladığınız pek çok şeyle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Artık üzüntüden, yalnızlıktan, kırmaktan, kırılmaktan korkmamayı öğrendiniz. Duygusal bağımlılıklarınızı fark ettikçe yönetebilir hale geldiniz. Geleceği düşünmek ya da şimdinin tadını çıkarmak anılara ihanet sayılmaz. Ruhsal-duygusal-zihinsel ve fiziksel konforu korumak için harcadığınız enerjiyi mutlu bir gelecek için kullanın. Kariyerinize odaklanmanız, iş hayatınızı yapılandırmanız gereken bir dönemdesiniz. Baskı hissettiğiniz alanda büyüme ve ilerleme şansı elde edeceğinizi unutmayın. İçe dönme değil dışa açılma zamanlarından geçiyorsunuz.

aslan burcu

Aslan burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bulunduğunuz çevrede gücünüzü göstereceğiniz bir dönemde olacaksınız. Yaptığınız işte veya eğitimde ün kazanabilirsiniz. İletişim yönünüz ortaya çıkabilir. Özellikle sosyal yardım kuruluşlarında aktif rol alabilirsiniz. Arkadaşlarınızın vasıtasıyla kulağınıza bazı haberler çalınabilir. Sosyal çevre ve arkadaşlıklar ön planda olacak. Yeni sosyal çevreler içine girebilir, arkadaşlarınızla beraber ortak projeler veya destekler sayesinde finansal kazanımlarınızı arttırmanın yollarını arayabilirsiniz. Özellikle aşk ve çocuklarla ilgili ilişkilerde gerginliklere ve stresli zamanlara dikkat!

Sosyal çevre, arkadaşlar, gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Kendinizi çevrenizdeki insanlara rahatlıkla ifade edebileceksiniz ve ne istediğinizi dile getireceksiniz. Sosyal hayatımız canlanabilir, hayatımıza yeni insanlar girebilir. Bizi eğlendirirken düşündürecek entelektüel aktivitelere katılabiliriz. Arkadaşlarımızla sık sık bir araya gelebilir, eğlenceli sohbetler yapabiliriz. İş hayatınız ve kariyeriniz ile ilgili kararlar alırken çevrenizdekilere danışmak isteyebilir, fikir alışverişi yapabilirsiniz. İnsanlarla iletişim şeklinizi her zamankinden daha çok dikkat edeceksiniz yanlış anlaşılmalardan kaynaklı ortaya çıkan sorunlar var ise bunları en kısa zamanda çözüme kavuşturacaksınız.

18 Haziran itibariyle Satürn Balık burcunda retro hareketine başlıyor. Özellikle son 2 yıldır ne yaşıyorsanız artık bunları değiştirmeye başlayacak. Bugüne kadar ilgilenmediğiniz maddi konular üzerine daha fazla düşünmeye, planlamaya, programlamaya başlayabilirsiniz. Kredi, vergi, sigorta, prim, nafaka, miras, ortaklı gelirleri ilgilendiren konular gündeminizde olabilir. Bu süreçte hayat arkadaşınızla, eşinizle beraber alacağınız ortak kararlarımız olabilir. Ruhsal çalışmalar bu dönemde sizin çok işinize yarayacaktır. Aydınlanmanıza, içinizdeki korkulara, endişelere, tepkilere farklı bir bakış açısıyla bakmanıza yardımcı olacaktır. Bu durumu hayatınızın düzeltilmesi, kendinizle barışmanıza, daha gerçekçi bir bakış açısıyla yolumuza devam etmenize katkı sağlayacak. Yüzleşmelerden, korkularınızdan kaçmadan, kabule geçin ve bunları nasıl dönüştürebilirim sorusuna yoğunlaşın. O zaman göreceksiniz ki, hayat kaçtıklarınızda değil, yaşayamadıklarınızda ve yüzleştiklerinizde güzel.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Sosyal hayatınız hareketleniyor. İçinde bulunduğunuz grupların tatil planlarına dahil olmak istersiniz. Eski dost ve arkadaşlarla paylaşımlarda bulunmak isteyebilir ve o çevreden neden uzaklaştığınızı hatırlamak zorunda kalabilirsiniz. Yabancılarla iş-eğitim projeleriniz desteklenir. Artık gelecekten farklı beklentileriniz var. Kolektife katkı sunmaktan, toplumu ileriye taşıyacak projelerde yer almaktan beslenebileceğiniz bir dönemdesiniz.

başak burcu

Başak burcu yorumları

Başak burç yorumları: İş ve kariyer konuları ön planda olacak. İş hayatınızda güçlendiğiniz bir dönemde olacaksınız. Yaptığınız işte zirveye koşabilirsiniz. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Fırsatları görmezden gelmeyin; hayatınızın şansını yakalayabilirsiniz. Öte yandan entelektüel kapasitemiz, pratikliğimiz ve iletişim becerilerimiz, üstlerimizin dikkatini olumlu yönde çekebilir. Kariyeriniz ile ilgili bir kavşaktan geçebilirsiniz, önemli gelişmeler kapınızda. Ev ve iş arasındaki dengeyi iyi kurmalı, yer değiştirme, taşınma, tadilat gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Ortağınızın, partnerinizi veya eşinizin finans konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir.


İleriye dönük hayaller kurmak için şanslı bir dönüm noktasına giriyorsunuz özellikle kendinizi geliştirmek ve yapacak olduğunuz projelere yenilikleri ekleyebilmekiçin eğitim almak isteyebilirsiniz. Yeni bir iş kurma gibi isteğiniz varsa düşünerek karar almaya çalışmalısınız. Kariyer ve iş hayatı ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Patronlarınız var ise onlarla olan iletişiminize iyi olacak ve bu size başarının kapısını aralayacak. Bu dönemde işimizle ilgili değişiklikler yaşanması mümkündür. Yaptığımız işin niteliği değişebilir. Aynı anda iki işin sorumluluğunu almak durumunda kalabiliriz.

18 Haziran itibariyle Satürn Balık burcunda retro hareketine başlıyor. Bundan önceki dönemlerde ne yaşadıysanız ilişkilerinizde, bu durum değişmeye başlayacak. Yani ikili ilişkileriniz, evlilikleriniz, ortaklığı işleriniz, anlaşmalarınız ve sözleşmeleriniz sınava tabi tutulacak, bunlarla yüzleşmeler yaşayacaksınız. Bu da demektir ki yolunda gitmeyen ilişkiler bitecek, yolunda giden ilişkiler ise level atlayacaklar. Evliyseniz eşinizle olan ilişkinizde veya varsa ortaklarınızla olan projelerinizde bir adım geri çekilip plan yapma döneminde olacaksınız. Evlilik planları yapıyorsanız bir anda kafanızda bağlanmakla ilgili sorular oluşabilir.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Yeni bir iş teklifi almanız, ek kazanç fırsatları elde etmeniz, terfi almanız mümkün. Kariyer hayatınız ile ilgili kararlar almanız, adımlar atmanız gerekecek. Paranın kazanılması, paylaşılması, değerlendirilmesi konusunda yeni fikirler geliştireceksiniz. Yeni fikirlerinizin kabul görmesi, anlaşılması zaman alabilir. Miras, nafaka yoluyla elde edilen gelirler, alacak-verecek hesaplarının kapanması gündeme gelecek. En önemlisi, ‘’Ben önemliyim ve değerim insansal bir ölçüye tabi değil’’ demeyi öğrendiniz. İşim, maddi-manevi tüm değerler geçici, baki olan benim diyebilen Başaklar için hayatın her alanında büyüme, gelişme fırsatları sıraya girebilir.

terazi burcu

Terazi burç yorumları

Terazi burç yorumları: Oldukça pozitif ve mutlu olacağınız bir döneme adım atıyorsunuz. Eğitim ve iş hayatında başarılar kaydedeceğiniz bir süreçte olacaksınız. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Sınavlarınız varsa güzel geçecektir. Pozitif bir dönem içinde olacaksınız. Olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hukuki konular, idealleriniz, yabancılarla ilişkiler, ticaret konuları ön planda olacak. Yönetici pozisyonundaki, isim yapmış, hatırı sayılır kişilerle ilişkilere dikkat! Bir süredir değiştirmek istediğiniz hayatınızı değiştirebilmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili işler veya kişilerle ilgili önemli gelişmeler gündeme gelebilir.

Yabancı insanlarla aranızı iyi tutacaksınız ve karşınıza çıkan fırsatlara yakın durmaya çalışacaksınız. Çevrenizdeki insanlara görüşünüzü rahat bir şekilde aktarabileceksiniz. Hayata karşı bakış açınız ve her türlü inançlarınız ön planda olacak. Aynı zamanda yabancılarla ilişkileriniz, yurtdışı gibi konularınız ve eğitim hayatınızda ki önemli detaylara dikkat edebilirsiniz. Eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşleri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde yurt dışı seyahatleri ya da eğitim amaçlı yolculuklar söz konusu olabilir. Ufkumuzu açacak ve bize yeni görüşler kazandıracak entelektüel kişilerle tanışabiliriz. Yeni bir konuda öğrenim görmeye başlayabiliriz. Bir aylık süreçte yeni bir eğitime katılabilir ve bu sayede bol bol gezip seyahat etme fırsatı elde edebilirsiniz.

18 Haziran itibariyle Satürn Balık burcunda retro hareketine başlıyor. Günlük hayatınızın içerisindeki rutinlerimiz, çalışma ortamınız, iş hayatınız, iş arkadaşlarınız, genel sağlık durumunuz, evcil hayvanlarınız gibi alanlarınız gündeminiz olacaktır. Bu zamana kadar deneyimlemiş olduğumuz bu konularla ilgili birçok konu değişip dönüşmeye başlayacaktır. İş hayatınız ya da iş arkadaşlarınızda günlük hayatımızın içerisindeki rutinlerinizle ilgili sıkıntı ve sorunlarınız varsa, bunlara radikal çözümler bulabilirseniz önümüzdeki yıllar sizin için daha başarılı geçecektir. Yaptığınız işle ilgili bir çöküntü yaşadıysanız ya da yolunda gitmeyen bir şeyler varsa, eski düzeni devam ettirmektense, neleri değiştirebileceğinize dair özgürce davranabileceğiniz sonuçlara odaklanmalısınız.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Uluslararası iş, eğitim, seyahat fırsatları doğabilir. Bir sebeple ertelemek zorunda kaldığınız planlarınızı artık hayata geçirebilirsiniz. İdeallerinizden, hayallerinizden, tutkularınızdan vaz geçmemelisiniz. Yaşamınıza yeniden yön vermek isterseniz destekleneceksiniz. İki farklı konuda aynı anda (aile,iş vb.) karar almanız, plan yapmanız, uygulamaya geçmeniz gerekebilir. İkili ilişkilerde, evlilikte ılımlı adımlar attıkça güzel sonuçlar alınabilir. Anlaşılmak istiyorsanız karşı tarafı anlamaya çalışmakla başlayabilirsiniz. İlişkilerde adil ve dengeli olmaya özen göstermeniz gereklidir.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu yorumları

Akrep burç yorumları: Maddi olarak güçlendiğinizi hissedebilirsiniz. Finansal yatırımlarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Miras haberi alabilirsiniz. Sağlık probleminiz varsa ameliyat kararı da çıkabilir. Eğer finansal kaynak arayışı içinde iseniz destekleyici etkiler altında olabilirsiniz. Fakat kazançlar ve kayıplar bir arada görünüyor. Önemli anlaşmalar, sözleşmeler özellikle iş ve kariyerinize ilişkin gündeme gelebilir. Ortak parasal konular ile ilgili olan durumlara odaklanabilirsiniz. Birlikte çalışmakta olduğunuz kişi ile aranızdaki sorunları en aza indirgeyeceksiniz. Yeni bir gelir kaynağı elde edebilmek için karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Önünü görmediğiniz bir iş planı var ise bunu iptal edip daha mantıklı bir iş planına doğru geçiş yapabilirsiniz.

Borç, alacak ve verecek konularında, eşinizin veya ortağınızın finansal konuları ile ilgili sürpriz gelişmeler kapıda! Paraya sorunları çözerek, engelleri aşarak kavuşabileceksiniz. Borçlarınızı sıfırlayabileceğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Sizin veya eşinizin para durumlarını yönetmek durumunda kalabilirsiniz. Alacak olduğunuz bu sorumluluk sayesinde size ve güzel bir deneyim olacaktır. Özet olarak finansal konular ön plana çıkacaktır. Miras, vergi, sigorta, ortak kazanç konuları gündeme gelebilir. Maddi açıdan hızlı hareket etmek istediğimiz bir dönemdeyiz. Çok fazla düşünmeden bizi heyecanlandıran finansal girişimlere yönelebiliriz. Bu dönemde yeni ortaklık anlaşmalarına ya da yatırım sözleşmelerine imza atmamız mümkündür.

18 Haziran itibariyle Satürn Balık burcunda retro hareketine başlıyor. Aşk, çocuklar, yaratıcı çalışmalarınız, ailenizden gelen kazançlarınız gibi alanlar gündemimiz olacaktır. Bu da demektir ki, aşk hayatımızdan, çocuklarınızla olan ilişkilerinizi ve iletişiminize kadar birçok konu, kafanızı kurcalayacak, nedenleri sorgulanacaksınız. Bu konularla ilgili hangi bakış açısına sahip olmanız gerektiğinin ayrımına varabilirsiniz. İçinize dönmenizi, neleri ne şekilde değiştirmeniz gerektiğinin farkına varmanız, önümüzdeki yıllarda sizin hayatınızın akışını ve şeklini değiştirecektir.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Kararsız, gergin ve kaygılı hissediyor olabilirsiniz. Tutkuyla istediğiniz ne varsa dört elle sarılmanız gerekecektir. Konunun maddi ya da manevi olması fark etmez. Değerinize değer katacak adımlar atabilecek bir eşiğe geldiniz. Ortak kazanç ve harcamalarınızı (borç, alacak, kredi, miras vb.) planlamanız gereken bir dönemdesiniz. İkili ilişkilerde maddi-manevi sorumluluklar ve hak edişleri tekrar gözden geçirin. Yoğun iş temponuzun karşılığını almak üzere planlamalar yapınız. Kendinizi ve karşı tarafı zora sokmadığınızdan emin olun. Adil paylaşım, her iki tarafın geleceğe güvenle bakması ve ileri adımlar atması sonucunu doğurabilir.

yay burcu burç yorumları

Yay burç yorumları

Yay burç yorumları: İlişki ve evlilik hayatınızda yüzünüzün gülmeye başladığı döneme giriyorsunuz. Partnerinizle aranızda sorunlar varsa bunları karşılıklı konuşarak tatlıya bağlayabilirsiniz. Aranızdaki bağ eskisinden de güçlü olarak yola devam edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin hayatıyla ilgili fazla meraklı sorularınız bazen bunalmasına sebep olabilir. Çok fazla soru sormak bazen sıkıntı yaratabilir. Eşinizi ilgilendiren bir durumla ilgili de haberler alabilirsiniz. İlişkiler anlamında yüzeysellikten uzak olacaksınız. Özellikle kendinizi yakın gördüğünüz arkadaşınız, ortağınız veya partnerinizle birlikte aranızdaki buzları eritmeye bakacaksınız.

İlişkiler için tamam mı devam mı sorusuna yanıt aranacağı zamanlar, önemli hem özel hem de iş ilişkileri kurulabilir. Kötü giden ilişkiler ise bitebilir de. İlişkilerle ilgili stresli zamanlar dikkat! İlişkiniz var ise partnerinizle birlikte yeni bir yere seyahat edilebilir ve öğrenmeye açık olabilirsiniz. Partnerinizden gizlemekte olduğunuz bir konu var ise bunu onunla paylaşmak isteyebilirsiniz. Her türlü ikili ilişkide iletişiminiz kuvvetli olacak ve kendi düşüncelerinizi aktarabilme fırsatı elde edeceksiniz. Yuva, aile, yer değiştirme, taşınma koşulları ile ilgili de beklenmedik, ani, sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Eşimiz ya da partnerimiz ile iletişim trafiğimiz artabilir. Fikir ayrılıklarından kaynaklanan tartışmalar yaşayabiliriz. Sorunlarımızı rasyonel bir şekilde konuşarak çözmeye çalışmalıyız. Öte yandan bu dönemde bir evlilik ya da ortaklık için imza atmamız da söz konusu olabilir.

18 Haziran itibariyle Satürn Balık burcunda retro hareketine başlıyor. Ev, yuva, aile, taşınmaz mallar, kendi içinize duyduğunuz öz değer duygusu gibi alanlarınız gündemleriniz olabilir. Bu konularla ilgili çözmeniz gereken bazı sorunlarınız olabilir. Ve bu sorunlara geleneksel çözümlerle değil de daha radikal, yenilikçi çözümlerle yaklaşmalısınız. Eski bildiğiniz düzenle ya da düşünce yapınızla yaklaşmanız size hiç bir faydası olmayacaktır. Bu konularla ilgili “beceremem, bugüne kadar çok denedim bir türlü halledemedim” gibi kuruntularla hareket etmektense, hiç düşünmediğiniz, yapmadığınız ya da denemediğiniz yolları deneyin. Evden ve büyüklerinizden aldığınız desteğin kesilmesi söz konusu olabilir. Kısa bir zaman içerisinde bazı değişimler gelişmeler yaşayabilirsiniz. Son yıllarda yaşamış olduğunuz konular her neyse onların üzerinde biraz daha fazla durabilir ve önümüzdeki yıllarda bunları dönüştürebileceğiniz farkındalığına erişebilirsiniz.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Ortaklarınız veya duygusal birliktelik yaşadığınız kişilerle ilgili kafanızı karıştıran durumlar mı var? Gelecekle ilgili düşüncelerinizi açıkça paylaşmanız yerinde bir adım olabilir. Uzun ve anlamlı birlikteliklere adım atabileceğiniz bir dönemdesiniz. Aşk, yalnız yayların elinden tutacaktır, aşık yaylar ise ilişkilerini geleceğe taşımanın yolunu bulmaya çalışacaktır. Ruhsal-duygusal-zihinsel ve fiziksel olarak iş birliği içinde olduğunuz kişilerle sürtüşmeler yaşıyor olabilirsiniz. İdeal tutum, sorunun gerçek nedenini bulmaya çalışmanızdır. Nedeni bildikten sonra çatışmadan uzak durmak, çözümleri hayata geçirmek kolay olabilir. Yalnız Yaylar yeni girdikleri sosyal çevrelerde dostlukla başlayan yeni aşklara yelken açabilirler.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu yorumları

Oğlak burç yorumları: İş konusunda önemli başarılara imza atabilirsiniz. Altınızda çalışan ekibinizle şirketinizi yukarıya taşıyabilirsiniz. Sağlığınızda bu dönem daha iyiye gidebilir. Geçmişte yaşadığınız birtakım olumsuzlukları artık geride bırakmanın vakti geldi. Duygusal hayatınızda da yüzünüz gülüyor. İş hayatınızdaki başarılarınız sonrası yeni kariyer teklifleri alabilirsiniz. Gizli, saklı bazı bilgiler ve haberler ortaya çıkabilir, iş ve çalışma koşullarınızda bir değişim, gelişmeler meydana gelebilir, daha fazla çalışmanız, yorulmanız anlamına geliyor. Bu yüzden sağlığa dikkat, özellikle bel bölgesi, uyluk kısmına. Diyet veya spora başlayabilir, sağlıkla ilgili uzmandan danışmanlık alabilirsiniz.

Yaşamış olduğunuz aksaklıklardan ders aldınız ve artık daha temkinli ilerlemeye karar alacaksınız. Sizin için önemli olan evrakları veya belgeleri yedeklemeli güvenli bir yerde oldukları konusunda emin olmalısınız. Sağlığınız ile ilgili konuları her zamankinden daha çok özen göstereceksiniz özellikle beslenmeniz ve uyku düzeninizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Sağlık, günlük yaşam ve işyeri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. İş ortamında ve günlük yaşamda, hareketli, pratik, becerikli tavırlarınla herkesin dikkatini çekeceğimiz bir dönemdeyiz. Ancak detaylardan çabuk sıkılmamız, hatalar yapmamıza sebep olabilir. Sağlık açısından zihnimizi çok yormamalı, ara sıra dinlendirmeye çalışmalıyız.

18 Haziran itibariyle Satürn Balık burcunda retro hareketine başlıyor. Yakın arkadaş çevresi, eğitim, seyahat, iletişim, satış-pazarlama gibi alanlarınız gündeminiz olabilir ve sınavlarınız buralardan gelecektir. Bu yüzden dar düşünce kalıplarından, sizi kötü etkileyen, bir yere taşımayan negatif iletişim yapısından, bu yapılara sahip insanlardan uzak kalmaya özen göstermek gerekecek. Gerek kazançlarınız olsun, gerek yakın çevre ilişkilerimizde neleri düzenlemeniz ve değiştirmeniz gerektiğini ani ve fevri bir kararla değil de daha sağlıklı ve mantıklı düşünerek, radikal çözümler olarak almaya çalışın. Çünkü ancak bu şekilde kazancınızı artırabilir, belki yeni bir iş kaynağıyla karşılaşabilirsiniz.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Günlük sorumluluklar sizi fazlaca yordu. Hatta rutinler içinde kaybolmuş hissediyor olabilirsiniz. Geleceğe yönelik hayaller kurmak, ileri adımlar atmak için uygun bir dönemdesiniz. Yeni bir işe başlamak, yeni iş arkadaşlarıyla farklı paylaşımlarda bulunmak size iyi gelecektir. Spor, beslenme, sağlığa özen günlük hayatınızın olmazsa olmazları haline gelmelidir. Yaşam alanınız değiştikçe gelecekten beklentilerinizde değişecektir. Çatışmaya açık kişilerden, ortamlardan uzak durun. Böyle olmalı dediğiniz her şey artık başka türlü olmak zorunda. Ev, aile hayatınızda köklü değişiklikler gerçekleşecektir. Yeni rutinlerinize uyum sağladıkça iç huzuruna ulaşacaksınız.

kova burcu burç yorumları

Kova burç yorumları

Kova burç yorumları: Aşk hayatınızda güzel bir döneme adım atıyorsunuz. Yeni aşklar kapınızı çalabilir. Şansınızın açıldığı, güzel gelişmeler yaşayacağınız bir dönemde olacaksınız. Bazılarınız yeni bir bebeğin müjdesini de alabilir. Çocuğunuz önceliğiniz olacaktır. Özel ilişkilerde güç, iktidar savaşı zaman zaman zor duruma düşürebilir, yalnız Kova burçları için oldukça romantik günler kapıda. Çocuk sahibi olmayı düşünenler çalışmalar yapabilirler. Az miktar bir parayla da olsa oynayacak olduğunuz şans oyununda şanslı olabilirsiniz. Aynı zamanda harcayacak olduğunuz parayı gözden geçirmeli ve temkinli davranarak bunu yapmalısınız. Ancak finansal anlamda sürpriz harcamalara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Çocuklarınız, aşk hayatınız ve şans oyunları ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Kendinizi geliştirmek için farklı etkinliklere katılabilir ve yeni hobiler edinebilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimi ile ilgili yapacak olduğunuz yenilikler onların hoşuna gidecektir. Aşk hayatınızda köklü bir yenilenme isteyebilirsiniz. Özetle önümüzdeki bu bir aylık süreçte aşk, romantizm ve çocuklar ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Aşk ve ilişkiler konusunda hareketli bir döneme giriyoruz. Mevcut ilişkimizde eşimiz ya da partnerimizle çok sayıda eğlenceli aktiviteye katılabilir, birbirimizle daha iyi iletişim kurabiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza entelektüel, konuşmaktan keyif alacağımız biri girebilir.

18 Haziran itibariyle Satürn Balık burcunda retro hareketine başlıyor. Maddi kazançlarınız, yetenekleriniz, özgüven ve öz değer duygunuzla ilgili sınavlar sizi bekliyor. Maddi gelirlerinizde bir daralma olabilir. Buna bağlı olarak harcamalarında her zamankinden daha tutumlu olma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Belki de bugüne kadar son yıllarda bu konularla ilgili bazı zorluklar, sıkıntılar ya da gelişmeler yaşadınız. Şimdi tüm bunlar değişecek ve dönüşecek. 4 Kasım’a kadar devam eden bu süreçte kendinizi iyice sorgulayın. Hangi yetenekleriniz var, bu yetenekleri nasıl paraya döndürebilirsiniz, bugüne kadar neden harekete geçmediniz ve bundan sonra neler yapabilirsiniz diye bakış açınızı yenilemeye çalışın.

18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Aşk hayatınızla, çocuklarınızla ilgili yeni kararlar alabilir, ileri adımlar atabilirsiniz. Esas mesele hayatı keyifli hale getirebilmektir. Heyecanlarından vazgeçmeyen daha özgür biri olarak yolunuza devam ediniz. En büyük sorumluluğunuz yaşamaktır. Rekabetçi, mücadeleci olan değil vicdanlı, şefkatli olan kazanır. Bugüne kadar sahneyi reddetmiş olsanız dahi artık ışıklar sizi gösterecektir. Yaratımda bulunmak istediğiniz pek çok alanda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Yazılı ve sözlü iletişim, sosyal medya aracılığı ile büyüme ve kazanç elde edebilirsiniz. Yakın çevre ve arkadaşlar tarafından destekleneceğiniz bir dönemdesiniz.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu yorumları

Balık burç yorumları: Ailenizi ve evinizi ilgilendiren bir konu hakkında haber alabilirsiniz. Evinizi değiştirmek istiyorsanız mevcut evinizle ilgilenen kişiler olabilir. Yuva, aile, yer değiştirme, taşınma, tadilat, gayrimenkul alım ve satım konuları ön planda. Bu işlerle ilgilenirken zaman zaman stres ve baskı altında hissedebilirsiniz. Evimizde iletişim ve misafir trafiği artacaktır. Uzaktaki aile bireyleriyle haberleşebilir, evimizde arkadaşlarımızı ya da diğer aile bireylerini ağırlayabiliriz. Evde keyifli sohbetler ve zaman zaman hararetli tartışmalar yaşanabilir. Ailemize karşı fikirlerimizi dile getirmekten çekinmeyeceğimiz bir dönemdeyiz.

Özellikle iş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda güç çekişmelerine dikkat! Uzun zamandan beri görmediğiniz bir arkadaşınız veya akrabanız sizi ziyarete gelebilir. Bu bu bir aylık süreçte evinize misafirler bekleyebilirsiniz. Aile içerisindeki iletişiminiz giderek güçleniyor. Bu sayede kendinizi güvende hissedebileceksiniz. İndirim içerisinde kendinizi daha da rahat ettirebilmek için yapmak istediğiniz yeniliklere fırsat bulabilirsiniz. Aranızın açık olduğu bir arkadaşınız var ise onunla küçük bir laf dalaşına girebilirsiniz. Söyleyecek olduğunuz sözlere dikkat etmeli karşı tarafı kırmamaya çalışmalısınız.

18 Haziran itibariyle Satürn Balık burcunda retro hareketine başlıyor. Hayata karşı olan bakış açınız, ilişkileriniz, kazancınız, aileye karşı olan sorumluluk alma şekliniz, bugüne kadar bir parça değişmeye başlamış olsa da şimdiden sonra daha farklı bir değişimin içinde olacaksınız. Bu konular hayatınızın şeklini bile değiştirecektir. Bu süreçte kendinizi ifade etmekte veya girişeceğiniz işlerinizin gerçekleşmesinde zorluk yaşayabilirsiniz. Hiçbir şey için acele etmenize gerek yok. Yaşayacaklarınızı sindirerek yaşayın.


18 Haziran’da İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Aile, yuva, özdeğer konuları yeniay gündeminiz. Kendinizi güvende hissettiğiniz alanları, yuvam dediğiniz yerleri değiştirmek isteyebilirsiniz. Aile içinde yaşanan belirsizlikler, dengesizlikler üzerine düşünmeniz gerekebilir. Tükenmekte olduğunuzu hissediyor ve yönünüzü bulmakta zorluk çekiyorsunuz. Esas kabul edemediğinizi veya değiştirmeye çalıştığınızın ne olduğunu tespit etmeye çalışmalısınız. Maddi koşulları fazlaca kafanıza takıyor olabilirsiniz. Şu an sahip olduğunuz maddi-manevi kıymetleri korumak önceliğiniz olsun. Öfke kontrolünü sağlamak adına yoga, nefes egzersizleri, meditasyon size iyi gelebilir.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, InstagramGoogle Haberler


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.