Astroloji: 17 – 23 Temmuz haftalık burç yorumları

Astroloji: 17 – 23 Temmuz haftalık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

burç yorumları

Astroloji: 17 – 23 Temmuz haftalık burç yorumları. 17 Temmuz, 18 Temmuz, 19 Temmuz, 20 Temmuz, 21 Temmuz, 22 Temmuz ve 23 Temmuz tarihlerinde burçları neler bekliyor?

Haftanın genel etkileri:

17 Temmuz’da Yengeç burcunda bir Yeni Ay gerçekleşiyor. 6. evde gerçekleşecek olan bu yeniay tüm burçlar için özellikle kariyer hayatı, çalışma koşulları, günlük rutinler ve sağlık konularını önümüzdeki 10 gün gündemde tutacak. Ailevi sorumluluklar, bunun yanı sıra iş hayatındaki görev ve sorumlulukların artışı, mesleki planlama ve bundan sonrası için eksiklerin masaya yatırılarak tamamlanması söz konusu olacak.


Son 1,5 yıldır tutulmaların kuzey ucu Boğa’da, güney ucu Akrep burcunda gerçekleşiyordu. 17 Temmuz itibariyle Ay düğümleri artık Boğa/Akrep aksından çıkıyor. Boğa, Aslan, Akrep ve Kova burçlarının 1,5 yıllık sınavı bitiyor. 2021 Kasım’dan beri bu dört burç önemli yol ayrımlarından geçti, bu süreçte seçimleri kaderlerini belirledi ve farklı farklı imtihanlarla karşılaştı. Bu döngü artık son buluyor.

17 Temmuz 2023 tarihinde Ay düğümleri Koç – Terazi aksına geçecek ve 2025 yılına kadar burada kalacak. Kuzey Ay düğümü Koç burcunda, Güney Ay Düğümü ise Terazi burcunda bulunacak. Bu astrolojik olay özellikle Terazi, Koç, Yengeç ve Oğlak burcunu kadersel olarak etkileyecek. Özellikle bu 4 burç gelecek 1,5 yılda son derece önemli kadersel değişimler yaşayabilir.

Haftalık burç yorumları:

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

koç burcu

Koç burcu 17 – 23 Temmuz haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Hafta başında gerçekleşen yeniay önümüzdeki 10 günlük süreçte size ailenin, yuvanın anlamını sorgulatabilir. Yaşayamadığınız, içinizde kalmış şeyler için üzülmek yerine şu an yaşayabildiklerinizin tadını çıkarın. Maddi güvenliğe eskisinden daha fazla ihtiyaç duymaktasınız. Dikkat edin bu arayış riskli adımlara, düşünülmemiş kararlara sebebiyet vermesin. Fiziksel görünüşünüz, genel sağlığınız ile ilgili abartılı işlere kalkışmayın.

Aynı zamanda haftanın il günü olan 17 Temmuz tarihinde sizin için Temmuz ayının ve hatta 2023 yılının en önemli ve etkili zamanı başlıyor. Kuzey Ay Düğümünün burcunuza geçişi ile artık eski alışkanlıklarınızı, sizi durduran konuları, mutsuzlaştıran ilişkileri hatta çok severek tercih ettiğiniz stilinizi bırakıp yeni bir defter açıyorsunuz. Kendinizin farkında olsanız da bunun gereklerini yerine getirmek konusunda engeller, durağan zamanlar yaşamış olabilirsiniz. Şimdi bunların hepsi aşacak fırsatlar bulabilir, cesaretinizi gerçekten hissedip kullanabilirsiniz.

Başkalarının hayatlarıyla ilgilenmeyerek kendinize yöneldiğiniz, hem fiziksel hem de mental olarak geliştirmeye çalıştığınız her şey yeni bir hayat rutini oluşturabilir. Bunu kabullenmek ve buna göre yaşamak hayatınızı daha pratik, hareketli ve kaliteli hale getirebilir. Özellikle Güney Ay Düğümün Terazi burcunda size ilişkilerle ilgili öğretilerini sunması, burayı aşmanıza yardımcı olacaktır.

Önemli tanışmalar, ailevi gündemler söz konusu olabilir. Ne kadar özenli olursanız, ne kadar isteklerinize uygun yaşarsanız onun karşılığını ve desteğini o kadar bulabilirsiniz. Hayatınıza buna katkı sağlayacak insanlar alabilir, seçimlerinizi ve kriterlerinizi değiştirebilirsiniz. Yaşam alanlarınız, evinizin ihtiyaçları ve nasıl bir yaşamın içinde olmak istediğiniz sorusu gündeminizde olabilir. Gayrimenkul tercihleriniz, aile huzurunuz konusunda bu konulara göre hareket edebilirsiniz.

boğa burcu

Boğa burcu 17 – 23 Temmuz haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta başında gerçekleşecek Yeni Ay’ın etkisiyle yakın çevrenizle ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gereken bir süreçtesiniz. Önce kendi duygu ve düşüncelerinizden emin olmalı sonra bunu özgürce dile getirmelisiniz. Uzlaşmacı ve işbirlikçi olmaya dikkat ettiğiniz sürece olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Sağlık ve beslenme konusuna yeterince dikkat ediyor musunuz? Bağımlılıkları abartmamaya gayret edin.

Sahip olduklarınızı ne şekilde kullanıp kimlerle paylaşacağınıza karar vermeye başlıyorsunuz. Mahremiyetin öncelikli olması, kendinizi belli bir kalıbın içinde tutmanın önemli hale gelmesi gibi gündemleriniz olabilir. Bu sayede ileride kendinizi görmek istediğiniz yer için gereken her şeyi hazırlayabilir, gerekmeyen her şeyden de kurtulabilirsiniz.

Güney Düğümün Terazi burcuna geçişi gündelik yaşantınıza gölge düşüren, bağımlılık gibi hissettiren alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için size bazı gelişmeler getirebilir. Sizin için belli bir rutini farklı bir noktaya taşımak zor olsa da bu zoru başarmak için gereken cesarete sahip olduğunu görebilirsiniz. Hem bedeninizi hem ruhunuzu hareketlendirebilir, kendinizle mutlu olmayı deneyimleyebilir ve bunu destekleyen faaliyetleri değerlendirmeye alabilirsiniz. Planlar yapın ve bu planları yeni hayatınızın ilk başarısı haline getirecek alt yapıyı hazırlayın.

Yengeç burcunda gerçekleşecek yeni ay ile bundan emin olmakla ilgili tereddütlerinizi aşabilirsiniz. Çevrenizi gözden geçirebilir, manipülatif arkadaşlıkları sonlandırıp güvendiğiniz ve destek gördüğünüz kişilerle yola devam edebilirsiniz. İşbirlikleri, sosyal medya çalışmaları ve seyahatler ön plana çıkabilir. Duygusal etkileşimlere açık olduğunuz bir dönemdesiniz.

ikizler burcu

İkizler burcu 17 – 23 Temmuz haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta başında gerçekleşecek Yeni Ay tüm önceliklerinizi değiştirebilir. Nasıl mı? Örneğin para kazanma, harcama veya tasarruf etme konusunda eskisinden farklı yollar deneyeceksiniz. Duygusal-zihinsel-ruhsal-fiziksel bağımlılıklarınızla yüzleşmeniz, korkularınızı aşmanız gerekmektedir. Arkadaş ilişkilerinde, sosyal ortamlarda abartılı davranışlardan kaçınmanızı öneririm. Olayları büyütmeden, sebep-sonuç bağlantıları kurarak ılımlı temaslar kurmayı denemelisiniz.

Yeni bir sosyal çevreye ve yeni bir ilişki mantığına doğru adım atıyorsunuz. Fedakar ve iyimser tavrınız, enerjiniz ve fikirlerinizle dikkatleri çekebilirsiniz. Ancak bunların sizin aleyhinize sonuçlanmaması için seçimlerinizi doğru yapmak, ilk aklınıza geleni mantıklı bir şekilde uygulamak gerekebilir. Daha sosyal ve mutlu bir çevrenin içinde yer almak sizi besleyecek ve daha iyi fikirler üretip çalışmanıza destek olacaktır.

Bu; düzeniniz, beklentileriniz, hayalleriniz ve bunları yaşama biçiminiz önemli derecede değişebilir. Bu değişimin parçası değil kendisi olmalısınız. Hayatınızın geri kalanına etki edecek olan her şeyi kendi girişiminizle oluşturabilirsiniz. Bunun hakkını verin ve artık sahneye çıkın. Yengeç burcunda gerçekleşecek yeni ay da sizi destekliyor olacaktır. Para kazanmak, kendinize güvence oluşturmakla ilgili fikirleriniz yoğunlaşabilir.

Bu konu bazı takıntılarınızı ve bağımlılıklarınızı aşmak konusunda size destek verebilir. Aklınızı iyi ve fayda sağlayacak işlere yormak başka şeylere olan ilginizi azaltabilir. Dürtüsel davranmamaya ve duygularınızla hareket etmemeye özen gösterdiğinizde başarınız ve mutluluğunuz kaçınılmaz olacaktır. Bırakılması gerekeni bırakıyorsunuz.

yengeç burcu

Yengeç burcu 17 – 23 Temmuz haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: 17 Temmuz’da sizin burcunuzda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu yeniayda en çok siz, kendinize hizmet etmelisiniz. İçerde ve dışarda çok sayıda değişiklik yapmanız gerekebilir. Sağlık, beslenme, dış görünüşünüzle ilgili yeni planlamalar yapmanızı önerebilirim. Topluma mal olacak, adınızdan söz ettirecek projelere imza atabilirsiniz. Kariyer hayatınızda önemli bir süreçten geçmektesiniz. Çok büyük değil sağlam adımlar atmanız gereken bir dönemdesiniz.

Yine 17 Temmuz tarihinde ay düğümlerinin Koç-Terazi aksına geçmesi hayatınızla ilgili önemli perdelerden birini açıyor. Kendinize çalışmak, iyiliğinizi ve mutluluğunuzu tasarlamak, bunu yaparken geçmişi sadece ders çıkarmak için kullanmak sizin için daha kolay olabilir. Özgüveninizi, enerjinizi hayatınıza adamak bir bencillik olmayacaktır. Bunun bilincine varıyorsunuz.

Üzerinize vazife olmayan, geçmişte yaşanan ve şu anınızda bulunmayan her şeyden arınmalısınız. Bir sayfa açmanın en önemli sebebi yazacak yeni bir şeylerin olmasıdır. Yazacak yeni bir şeylerin olduğunu fark ettiğiniz bir dönemdesiniz. Kariyer ve ilişkiler alanında girişimlerde bulunabilir, destekler görebilirsiniz. Niteliğe önem verdiğinizde yapacağınız küçük değişikliklerin hayatınıza olan büyük etkilerini daha net hissedebilirsiniz.

Kuzey Ay Düğümünün Koç burcuna geçişi ile kendinizi değersiz hissettiğiniz alanlar yerine işinizi, fikirlerinizi ve potansiyelinizi göstereceğiniz alanlara yönelebilirsiniz. Önemli arkadaşlıklar, iş teklifleri, yaşamınızda bir dönüm noktasında olduğunuzu düşündüren fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ne yaşadığınızın farkında olun ve aniden geliştiğini sandığınız her şeyin, aslında sizin için tam zamanında geldiğini görün. Parasal konudan kazanımlarınızı arttıracak girişimlerde bulunabilirsiniz, çünkü bir şey sizin olacaksa bunu kendi çabanızla yapabileceksiniz.

aslan burcu

Aslan burcu 17 – 23 Temmuz haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta başında gerçekleşecek Yeni Ay’ın etkisiyle korkularınız, bağımlılıklarınız yüzünden harekete geçemediğiniz pek çok alanda ataletten kurtulacaksınız. Kariyerinizi ilgilendiren ani beklenmedik bir teklif gündeme gelebilir. Denemediğiniz iş kollarında çok iyi tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Yabancı ülkelere yapılacak seyahatler, iş bağlantıları, eğitim fırsatları sizi heyecanlandırabilir. Büyüme ilerleme fırsatı yakalayacağınızı söyleyebilirim.

17 Yemmuz itibariyle Ay düğümlerinin Koç-Terazi aksında ilerlemeye başlamasıyla artık 1,5 yıldır zorlandığınız, test edildiğiniz, sınav verdiğiniz süreç sona eriyor. Artık sizi bir öz disiplin, düzen ve rahatlıktan uzaklaştıran her şeyi hayatınızdan uğurlamaya başlıyorsunuz. Hislerinin, duygularının, endişelerinin farkında olan biri olarak büyüme fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Seyahat planları, taşınma gerektiren yer ve iş değişiklikleri gündeminize gelebilir. Bulunduğunuz çevrelerin ve sınırların dışında olmak sizi hem ruhsal olarak rahatlatacak hem de fiziksel olarak yeni yerler görmenizi sağlayacaktır. Paranın sizin için sadece bir araç olduğunu, bunu hayatınızı daha enerjik ve potansiyeli yüksek bir hale getirmek için kullanacağınızı düşünebilirsiniz.

Hayatınızdan yanlış ilişkileri, gizli saklı konuları çıkaracağınız için içsel olarak da hafifleyebileceksiniz. Tüm bu yeni deneyimleri bir araya getirdiğinizde ve bunu hayatınızın geri kalanı için kalıcı hale getirmeye çalıştığınızda bunun karşılığını alabileceksiniz. Cesaretinizi bilginizle ayağa kaldırıyorsunuz.

başak burcu

Başak burcu 17 – 23 Temmuz haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Bu hafta başında gerçekleşecek Yeni Ay’ın etkisiyle sosyal hayata daha fazla dahil olmak, gruplar içinde görev almak isteyebilirsiniz. Topluma katkı sağlayacak, iz bırakacak faaliyetler içinde yer almaya gayret edin. Ani gelişen iş, eğitim fırsatlarını iyi değerlendirin. Özellikle yurtdışı bağlantılı işler başarılı sonuçlara ulaşabilir. Tutkularınızı takip etmenizi önerebilirim.

Kendinizi bu hayatta var etmek, bu varlığı herkese gösterebilmek adına motive olacaksınız. Planlı olduğunuzda, sıraya koyduğunuzda üstesinden gelebileceğiniz her şeyin cesaretine ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bir adım atmak olduğunu, eski ve eskiten düşüncelerinizi bırakmanın önemli ve artık gerekli değil zorunlu olduğunu bilmelisiniz. Yolu beraber yürüyecek insanlar yanınızda olsa dahi kimsenin sizin için yürümeyeceğini unutmayın.

Sevdiğiniz alanlara ve insanlara vakit ayırmak, bunları hayatınıza yeni bir soluk olarak kazandırmak isteğini yoğun bir şekilde hissedebilirsiniz. Eşinizden veya ailenizden gelecek olan destekleri beklemek yerine bu konuda sizin öncülüğünüz sürecin daha hızlı ve kaliteli aksamasına yardımcı olacaktır. Neyi kazanca dönüştürebileceğinizi düşünmek yerine, zihninizin pratikliğini kullanmaya başlayabilirsiniz.


Yengeç Yeniayı’nın da getirdiği güçle, geleceğe dönük hedefler koymak ve bunlar doğrultusunda yeni insanlarla yol almak sizin için kaçınılmazdır. Yetiştirmek ve insanlara ulaşmak gibi bir misyonunuz olduğunu daha güçlü bir şekilde hissedebilirsiniz. Bu da sizi sosyal sorumluluk projelerine yaklaştırabilir, yeni çevrelerle buluşturabilir. Sosyal açıdan güvendiğiniz insanlarla yola devam etmenin haklı gururunu yaşayabilirsiniz. Az, öz ve samimi dostluklarla hayatınızı çevrelemek kendinize yaptığınız en iyi yatırımlardan biri olabilir.

terazi burcu

Terazi burcu 17 – 23 Temmuz haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Hafta başında gerçekleşecek Yeni Ay’ın etkisiyle yeni projelere başlayabilir hatta kariyerinize farklı bir alanda devam etmek isteyebilirsiniz. Ortak kazançlar, harcamalar konusunda beklenmedik durumlarla karşılaşmak canınızı sıkabilir. Tek yapmanız gereken yeni duruma uygun planlar yapmak. Eşinizle, ortaklarınızla ilişkilerinizde ılımlı adımlar atmayı denemelisiniz.

17 Temmuz’da Ay Düğümlerinin Koç-Terazi aksına geçişi ve Yengeç yeni ayının gerçekleşmesiyle hayatınızı bundan önce ve bundan sonra olarak ikiye ayıracağınız bir döneme giriyorsunuz. İnsanlara ve olaylara bakış açınızın değişmesi, buna karşı gösterdiğiniz direnç, fedakarlıklarınızın getirdiği olumlu olumsuz tüm sonuçlar görmek ana gündem başlıklarınız olabilir. Kendinizi düşünmeye başlıyorsunuz.

Bugüne kadar bunu yapmanıza engel olan tüm bireysel ve çevresel faktörleri daha net görebilirsiniz. Direnç göstermeye devam etmedikçe, bazı gerçeklere yüzünüzü çevirmedikçe hayatınızın nasıl hızlı ve güzel şekilde aktığına şahitlik edebilirsiniz. Can sıkıcı ilişkiler, problemli işbirlikleri, iyi niyetli olmayan kişiler karşısında yeni bir duruş sergilemek için gereken cesarete sahipsiniz.

Bu potansiyeli dönüştürmek için önce onun var olduğuna ikna olmalısınız. Alışkanlıklarınızı, beklentilerinizi lehinize olacak şekilde yenilediğinizde evlilik ve ticari ortaklıklarda hayati ve kadersel değişimler kapınızı çalabilir. Bundan sonrasının aynı olmayacağını biliyorsunuz, bu bilginizi nasıl bir yaşam sürmek istiyorsanız ona adamalısınız.

Yengeç yeni ayı ile bunu yapmanız kolaylaşabilir. Özellikle kariyer noktasında yeni atılımlar yapmaya meyilli olduğunuz bir dönemdesiniz. Anlayın ve bu anladıklarınızı geliştireceğiniz bir iş sistemi üzerinde çalışın. Kadın figürlerin veya ailenizin desteğini alabilirsiniz. İş ve evlilik gündemlerinin iç içe olabileceği gelişmeler, bunlara bağlı yer değişiklikleri yapabilirsiniz. Sizi bir yere bağlayan ne varsa buluyorsunuz, çözülmesi gereken çözülüyor.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 17 – 23 Temmuz haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: 17 Temmuz Pazartesi günü gerçekleşecek Yengeç Yeni Ayı yüksek ideallerinizi, adalet anlayışınızı, inançlarınızı, hayattan beklentilerinizi değiştirebilir. Ani bir ilişkiye başlamanız veya ortaklık kararı almanız mümkün. Bu karar gelecek planlarınızı değiştirecektir. İş hayatında ani ve abartılı kararlardan kaçınmanız yerinde olabilir. Hayat hikayenizi tekrar yazdığınızı var sayabiliriz. Yeniaydan öncesi, sonrasıyla aynı olmayacak.

Ay Düğümlerinin Koç-Terazi aksında ilerlemeye başlaması hayatınızı nasıl bir düzlemde yaşayacağınızı yeniden belirleyebilir. Konforunuza düşkün olsanız da bazen bunu yenilemek ve geliştirmek için uygun zamanı, uygun fırsatı bulmakta zorlanmış olabilirsiniz. Bu süreç içerisinde fırsatı da zamanı da bulmak, bunları değerlendirmek kolaylaşacaktır. Sağlığınıza önem vermek, beslenme düzeninizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlemek, yaşadığınız ve çalıştığınız yerlerde yenilik yapmakla zamanınız geçebilir.

İş, sosyal çevre veya evlilik nedeniyle kendinizi farklı bir rutinin içinde bulabilirsiniz. Bu konulara karşı daha ılımlı olabilirsiniz. Bu ılımlılığın altında, kendiniz için iyi olanı istemek ve bunun için çalışmak isteği yatabilir. Artık sahneye çıkmak, hakkınız olanı almak, bunu beklemek yerine hakkınızı ispat etmek isteyebilirsiniz.

Önceliklerinizi değiştirebilirsiniz. İş imkanlarıyla karşılaştığınızda bu öncelikleri yeniden belirlemiş olmak seçim yapmanızı daha kolay ve etkili hale getirebilir. Güne başlamak ve devam ettirmek konusunda yeni deneyimler elde edebilirsiniz. Sosyal hayatınıza da etki edecek olan bu durum seçili insanlarla, doğru bir denge yakalamanıza yardımcı olabilir. Herkesin ziyafette olmasını isteyebilirsiniz ancak artık masaları ayırmanız gereken bazı gelişmeler de yaşayabilirsiniz. Bunlara kayıtsız kalmamalı, kendinizce bir savunma geliştirmemelisiniz.

Yengeç burcunda gerçekleşecek yeni ay ile birlikte burada yaşadığınız zorluklar yerini kendi beklentilerinize bırakabilir. İnandığınız her şeyi yaşantınıza dahil etmek adına bir mücadele verebilirsiniz. Bu duygusal ilişkilerle, eğitimlerle veya hukuki konularla gerçekleşebilir. Duygusallığınızı kontrol altına almanın sizi daha güçlü kılacağını fark edebilirsiniz. Hiçbir şeyin aynı kalmaması için sizin de aynı kalmamanız gerektiğini unutmayın.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 17 – 23 Temmuz haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay sizi yeni yatırımlar, projeler için fırsatlarla karşılaştırabilir. Yeniay, finansal konulara netlik kazandırmanız açısından destekleyici olabilir. Maddi güvenlik kaygılarınızı aza indirmek için adımlar atmak isteyeceksiniz. Günlük hayata düzen getirmek sağlık, beslenme konularını merkeze almak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda hareketli, heyecanlı deneyimler gündeme gelebilir.

Ay Düğümlerinin değişmesiyle birlikte hayatta mutlu olmak için izlediğiniz yolu, tercihlerinizi ve çevrenizi değiştirebilirsiniz. Farkında olmadan bir takıntı oluşturan durumlar söz konusu olabilir. Yeter ki, aşmak isteyin. Bu süreçte isteyip de alamayacağınız şey olmayacak denilebilir. Duygu ve düşüncelerinize hizmet etmeyen hiçbir şeyin sizinle kalmasına müsaade etmeyebilirsiniz. Bu da eğlenme ve mutlu olma tanımınızı büyük oranda değiştirebilir. Kendinizi bu yönde yetiştirmeye başladığınızda aklınızdaki fikirleri netleştirmek de bunları uygulamak da kolaylaşabilir.

Sosyal çevrenizde sayılı arkadaşlıklarınız olabilir. Herkesle iyi olma, bazılarıyla samimi olma gibi bir misyonla ilerlediğinizde iyi niyetinizin sömürüldüğü durumlar doğabilir. Buna bir son vermek adına iyi bir dönemdesiniz. Başkalarına verdiğiniz desteğin her zaman olumlu geri dönüşü olmayabilir, bunun bilincinde olarak ilerlemelisiniz. Kendinize destek verin. Hayal ettiğiniz bir şeyler varsa bu konuda adım atabilir, kazanç noktası oluşturabilirsiniz.

Yengeç burcunda gerçekleşecek yeni ay ile özellikle finansal açıdan şanslı bir süreç yaşayabilirsiniz. Başkalarından beklentiyi en aza indirip kendinizi ve imkanlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Eşinizden alacağınız bir destek, beraber yürüteceğiniz bir iş fikri ekonomik açıdan kendinizi rahat hissedeceğiniz bir düzen oluşturmanıza yardım edebilir. Korkmasanız da sizi durduran bir şeyler olduğunu görün, gördüğünüzü anlamak ve dönüştürmek her zaman daha kolay ve kısa bir yoldur.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 17 – 23 Temmuz haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay’ın etkisiyle önümüzdeki 10 günlük süreçte yeni yol arkadaşları edinebilir, yeni işbirlikleri yapabilirsiniz. Kendinize adil olmaya dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Uzun ilişkiler, ortaklıklar başlar ve desteklenir. Kendini merkeze alan Oğlaklar, aşkta beklenmeyen gelişmeler yaşayabilir. Köklerinizle, atalarınızla ilişkilerinizi yapılandırmanız, yuva tanımını yeniden yapmanız gerekebilir.

17 Temmuz’da Ay Düğümlerinin Koç-Terazi aksında ilerlemesi sizin için 2023 yılını gerçek manada başlatabilir. Ev hayatınız, bir evden beklentileriniz, yuva tanımınız tümüyle değişebilir. Burada kuralların değişmesi ve yeniden yazılmasına karşı göstereceğiniz tepkiler belirleyici olacaktır. Bazen kitapta yazdığı gibi hayatta yaşandığı gibi olması gereken durumlar doğabilir. Kendinizi bunlara hazırlamalısınız.

Ev değişikliği, taşınma ve evlilik gibi hayatınızı tümüyle etkileyecek bir düzene girebilirsiniz. Bunlar iş kapsamında da kapınızı çalabilir. Zira kariyer noktasında da bazı alışkanlıklarınızı yok edebilir, yeni bir tarz geliştirebilirsiniz. İnsanlarla aranızdaki doğal mesafe, iş ilişkileri ve sosyal arkadaşlıklar noktasında kriterlerinizi güncellemeniz gerekebilir. Bazı şeyler canınızı sıktığında artık tepkinizi göstermeniz gerektiğini deneyimleyebilirsiniz.

Gayrimenkul edinmek, bununla ilgili işler yapmak söz konusu olabilir. Öncü yanınızı ortaya çıkardığınızda hayatın sizden yana olduğunu görebileceksiniz. Yengeç burcundaki yeni ay da bu noktada destekçiniz olacaktır. Yol arkadaşlarınızı neye göre seçeceğinizi, nasıl bir düzlemde yer almanız gerektiğini daha net görebilirsiniz. Burada duygularınıza kulak vermeniz gereken durumlar da doğabilir. Duygusal ve ticari ortaklıklar adına şanslı bir dönemdesiniz. Kendinizi sıkışmış hissettiğiniz yer aslında önemli çıkış noktalarını da saklıyor olabilir, bakış açınızı bu yönde geliştirin.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 17 – 23 Temmuz haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay hayat biçiminizi gerçek anlamda değiştirebilir. Özellikle günlük işler, sağlık, spor, beslenme konusunda hiç olmadığınız kadar dikkatli olmaya başlayabilirsiniz. Bunu zaten bir süredir hissediyor ve başlamayı düşünüyordunuz. Yeni bir ofise taşınmanız, yeni çalışma arkadaşları edinmeniz olasıdır. Ev alma-satma, taşınma konuları gündeme gelecektir. Büyüme fırsatı arayan Kovalar, seslerini kitlelere duyurabilir.

Hayatınızda artık yeni bir tarz oluşturabilirsiniz. Konuşmanız, yaklaşımlarınız, düşünme biçiminiz size getiriler sunabilir. Ancak bu dönemin enerjisini yoğun bir şekilde hissetmeye başladığınızda bu getirilerin sunulmasını beklemeyebilir ve onları almak için harekete geçebilirsiniz. Sakin ve makul tavrınıza bir hareketlilik gelecek olmasından endişelenmeyin. Seyahat planlarınız artabilir, yolculuk yapmanızı gerektirecek işler edinebilirsiniz. Araç kullanımı konusundaki eksiklerinizi de bu vesileyle kapatabilirsiniz.

Çok yönlü yanınızı destekleyecek iş ve eğitim fikirleri üzerinde çalışabilir, yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz. Özellikle işinizi kurmak ve kendi konularınız üzerinde bir şeyler üretmek noktasında şanslısınız. Hayatınızın bu yönde akması gerektiğine ikna olabilirsiniz. Çevrenize göre, söylenenlerle hareket etmek her zaman olumsuz olmayacaktır. Ancak bunların etkisini biraz daha azaltmak ve bireysel kararlardan etkilenmek isteyebilirsiniz. Bunun da son derece normal bir durum olduğunun farkına varıyorsunuz.

Yengeç yeni ayı da bu anlamda kriterlerinizi değiştirebilir. Günlük hayatınızı nasıl sürdüreceğiniz noktasında bir düzenlemeye gidebilirsiniz. Yeni çalışma arkadaşları, aile destekli işler, evden yürütülebilecek çalışmalar ilginizi çekebilir. Sesinizi duyurmanız, varlığınızı göstermeniz kolaylaşacaktır. Bu sürecin iyi yanlarından biri de sağlık sorunlarını geride bırakıyor olmanızdır. Kendinizi mental olarak hafiflettiğinizde bedensel olarak da rahat edebileceksiniz.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 17 – 23 Temmuz haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay’ın etkisiyle aşk hayatınıza el atmanın, çocuklarınızla ilişkilerinizi gözden geçirmenin vakti gelmiş olabilir. Keyif aldığınız şeylere en çok da kendinize zaman ayırmaya özen gösterin. Sözlü yazılı iletişim, sosyal medya aracılığıyla beklenmeyen kazançlar elde edebilirsiniz. Parasal kaygılarınız yüzünden büyüme, ilerleme fırsatlarını gözden kaçırıyor olabilirsiniz.

Ay Düğümlerinin aks değiştirmesi hayat kalitenize olumlu yansımalar yapabilir. Para kazanmak, iş kurmak ve bunları devamlı hale getirmek konusunda sizi cesaretlendirebilir. Geçmişe, orada yaşadıklarınıza takılmak yerine artık önünüze bakmanız gerektiğini düşündüren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu bir kazanç kaybı, bir ilişkinin sonlanması şeklinde de olabileceği gibi önünüze çıkan, aklınıza düşen bir fikir ve beklenti şeklinde de olabilir.

Özgüveniniz olduğunu kabul etmeniz hayatınızda yeni bir perde açmanıza yardımcı olacaktır. Günlük yaşantınızda kendinizi ihmal ettiğiniz durumların artışı, ilişkilerinizin ve bunların getirdiği sorumlulukların yoğunluğu, kapasitenizi zorladığınız işler, fedakarlıklarınızın yön değiştirmesi gibi durumları geride bırakıyorsunuz.

Hayatınıza bir dengenin gelmesi kendi halinizde kaldığınız zamanların kalitesini arttıracaktır. Planlarınızı hazırlayın, detaylandırın ve yürürlüğe koymak için bir takvim çıkarın. Yengeç burcunda bir yeni ayın gerçekleşecek olması da, bu noktada size bir çıkış noktası verebilir. Nereden yol almanız gerektiğini bilmiyorsanız işe hayallerinizden başlayabilirsiniz.


Duyguların sadece gönül meselelerinde değil hayatın her alanında sizi taşıyabileceğini bilmelisiniz. Tatil planları, aileyle vakit geçirmek, çocuklar ve bunlarla ilgili gündemlerle ilgilenmek hem bakış açınızı değiştirecek hem de hayatınıza yeni bir soluk getirecektir. Parasal konularda da girişimleriniz desteklenebilir.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, InstagramGoogle Haberler


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.