Astroloji: 24 – 30 Temmuz haftalık burç yorumları

Astroloji: 24 – 30 Temmuz haftalık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

burç yorumları

Astroloji: 24 – 30 Temmuz haftalık burç yorumları. 24 Temmuz, 25 Temmuz, 26 Temmuz, 27 Temmuz, 28 Temmuz, 29 Temmuz ve 30 Temmuz tarihlerinde burçları neler bekliyor?

Haftalık burç yorumları:

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.


Burçlara göre haftanın tavsiyeleri yazının sonunda

koç burcu

Koç burcu 24 – 30 Temmuz haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu hafta profesyonel yaşamınızda daha fazla işbirliği için can atabilirsiniz. İttifaklar kurmak, yeni iş ortaklıkları aramak veya mevcutları güçlendirmek için uygun bir zaman. Ekip çalışması ve işbirliği başarı için çok önemli olacaktır, bu nedenle uzlaşmaya açık olun ve başkalarının fikirlerini dinleyin. Bir iş ortaklığı veya ortak finansal girişimi düşünüyorsanız, şimdi bu fırsatları keşfetme zamanı olabilir.

Bu hafta, aile dinamiklerinizde uyum ve anlayışı geliştirmek için harika bir dönem. İlişkinizi bir sonraki seviyeye taşımayı düşündüyseniz, bu uygun bir zaman dilimi olabilir. Bu, bekarların dışarı çıkıp benzer düşünen kişilerle karşılaşabilecekleri sosyal faaliyetlere katılmaları için ideal bir zamandır.

Venüs’ün Aslan burcunda geri hareketine başlaması, değer yargılarınızı kırmak yerine onları değiştirmek konusunda size ipuçları verebilir. Hayatta mutlu olduğunuz anları ve bunları nasıl yaşadığınızı, neyin üzerine kurduğunuzu düşünmelisiniz. Gerçek ve samimi bir sevginin, emeğin olmadığı her şeyle yüzleşebilirsiniz. Hem ilişkilerde hem de parasal konularda dikkatli olmanız, doğru gözlem yapmanız ve heyecanla, aceleyle hareket etmemeniz sizi olası sorunlardan kurtarabilir.

Merkür ve Venüs’ün Aslan burcundaki kavuşumu ikili ilişkilere olan yaklaşımlarınıza bazı etkiler getirebilir. Bu etkilerin olumsuz yönde olmaması adına tavırlarınızın altında yatan nedenleri iyi anlamalısınız. Farkında olmadan bir üstünlük kurmaya çalıştığınızda bunun geri dönüşleri olumsuz olabilir. 4 Eylül’e kadar devam edecek bu süreçte kendi fikrinizi ve hislerinizi dikte etmemeye, bunun istediğiniz yönde karşılık bulmasına zorlamamaya çalışmalısınız.

Merkür’ün Başak burcuna geçişi ise edindiğiniz tecrübeleri hayatınıza dahil etme konusunda size yol gösterebilir. İş konularını düzenleme, görüşmeler yapma ve işinizi daha iyi hale getirme gibi gündemlerle ilgilenebilirsiniz. İmzalara ve iletişime çok açık olduğunuz bir dönemdesiniz.

boğa burcu

Boğa burcu 24 – 30 Temmuz haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta, çalışma ortamınızı ve günlük rutinlerinizi iyileştirmeye odaklanabilirsiniz. Verimliliği artırmak için çalışma alanınızı düzenlemeye, görevlere öncelik vermeye ve net hedefler belirlemeye meyilli olabilirsiniz. Meslektaşlarla işbirliği tercih edilir ve ekip çalışması başarılı sonuçlarla neticelenebilir. Becerileriniz ve değerlerinizle uyumlu yeni fırsatlar arayın.

Detaylara verdiğiniz önem ve güçlü iş ahlakınız üstleriniz tarafından fark edilecek ve takdir edilecektir. Bu, sağlık, zindelik ve verimlilik yatırımları için mükemmel bir zaman. İşe ve kariyere odaklanmanız bu hafta size aileniz için sınırlı zaman bırakabilir. Profesyonel ve özel hayatınız arasında bir denge kurmak çok önemlidir.

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Aslan burcunda geri hareketine başlaması aileniz ve evinizle ilgili bazı gelişmeleri yeniden gündeme getirebilir. 4 Eylül’e kadar devam edecek bu süreçte özellikle parasal paylaşımlar, taşınma ve ev düzeniyle ilgili işlemlerinizde aceleden kaçınmalısınız. Bugüne kadar aldığınız, yaptığınız her şeyin hayatınıza nasıl etki ettiğini daha net göreceğiniz için harcamalarınızı ve tavırlarınızı da buna göre düzenleyebilirsiniz.

Merkür ve Venüs’ün Aslan burcunda bir araya gelmesi evle ilgili konularda önemli kararlar almanızı sağlayabilir. Hem fiziksel düzenleme hem de aile içi ilişkilerde bazı şeyleri netleştirmek isteyebilirsiniz. Gayrimenkul alım satım işleri, taşınma, işe bağlı yer değişiklikleri yapma gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

Merkür’ün Başak burcuna geçişi ile beraber hem keyfinize hem de duygusal hayatınıza odaklanacağınız bir dönem olabilir. Düşüncelerinizi dile getirmek, konuşmak ve paylaşımlar yapmak için bu fırsatı değerlendirmelisiniz. Elde ettiğiniz, size sunulan şansı kullanmak için adım atmanız gerektiğini fark ediyorsunuz.

ikizler burcu

İkizler burcu 24 – 30 Temmuz haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta, yeni kavramlarla ve alışılmışın dışında düşünme yeteneğiyle dolup taşacaksınız, bu da iş yerinde yeni teklifler veya projeler sunmak için harika bir zaman olacaktır. Karizmatik iletişim tarzınız iş arkadaşlarınızı ve üstlerinizi büyüleyecek ve kalıcı bir izlenim bırakmanıza yardımcı olacaktır. İçgüdülerinize güvenin ve hesaplanmış riskler alın; önemli kariyer ilerlemelerinin yolları açılabilir.

Gökyüzü, spekülatif faaliyetler yoluyla beklenmeyen finansal kazanç olasılığını gösteriyor. Sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmekten neşe ve sıcaklık bulacaksınız. Varsa, çocuklarla ilişkiniz keyifli olacak ve ortak etkinlikler üzerinden bağ kuracaksınız. Bu, bekarların sosyal toplantılar aracılığıyla özel biriyle tanışması için harika bir zaman.

Venüs’ün Aslan burcunda geri hareketine başlaması sosyal ağlarda ve çevrelerde dikkatli ve özenli olmanız gereken bir döneme işaret edebilir. 4 Eylül’e kadar devam edecek bu süreçte söylediklerinizin yanlış anlaşılmaması, ego ve güç oyunlarının yaşanmaması ve doğru ifadeler kullanabilmek için iki düşünüp bir konuşmanız gerekebilir.

Yönetici gezegeniniz Merkür ve Venüs’ün Aslan burcunuzda bir araya gelmesi bazı konularda sizi son noktaya getirebilir. Kararlarınızı kesinleştirmek isteğinizi ilişkilerinize de yansıtabilirsiniz. Doğru mesafeyi veya noktayı bulamadığınız, zorlandığınız, problemler yaşadığınız veya probleme neden olduğunuz durumlar gündeminize gelebilir. Bunu çözmekten yana olmalısınız.

Merkür’ün Başak burcuna geçişi sizi biraz ev hayatına yaklaştırabilir. Burada daha çok vakit geçirmek, ailenizle ilgilenmek, evinizin ihtiyaçlarına odaklanmak dışarıda yaşadığınız bazı sorunları aşmanıza yardımcı olabilir. Bunun getirdiği bir sonuç olarak taşınma, farklı bir tarzda veya ortamda yaşamak gibi düşünceleriniz oluşabilir.

yengeç burcu

Yengeç burcu 24 – 30 Temmuz haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Profesyonel yaşamınızda kendinizi daha fazla konfor ve güvenlik ararken bulabilirsiniz. Uyumlu bir çalışma ortamı yaratma ve meslektaşlarınızla ilişkilerinizi geliştirme arzusu yaşayacaksınız. Ekibinizle daha güçlü bağlar kurmak için besleyici içgüdülerinizi kullanın; desteğinizi ve ilginizi takdir edeceklerdir. Ev iyileştirmeleri veya aile meseleleriyle ilgili masraflar olabilir. Akıllıca bütçe yapmak çok önemlidir.

Ailenizle bağınızı güçlendirmek size duygusal denge ve destek sağlayacaktır. Ancak bazı hassas tartışmalar olabilir. Bu durumlara empati ile yaklaşın. Bekarlar, aile bağlantıları yoluyla aşk ilgi alanları bulabilir. Kalbinizi açık tutun ve yeni olasılıkları kucaklayın.

Venüs’ün Aslan burcunda geri hareketine geçmesiyle ekonomik konularda dikkatli olmanız gereken günler başlayabilir. Alacak verecek dengenizi iyi belirlemelisiniz. 4 Eylül’e kadar devam edecek bu süreçte ödemelerin tahsili, hakedişlerin gelmesi konusunda bazı pürüzlerle karşılaşabilir veya kişilerle aranızda birtakım problemler oluşabilir. Bunun önüne geçmek, etkisini azaltmak adına bu etki başlamadan parasal mevzuları çözmeye çalışmalısınız.

Merkür ve Venüs’ün Aslan burcundaki kavuşumuyla parasal konulara gereğinden fazla önem verebilirsiniz. Bir işin her şeyiyle en iyisi olmak isteyebilir, çevrenize de bunu yansıtabilirsiniz. Kendi bildiğiniz şekilde ilerlemek, işbirliklerini ikinci sıraya atmak veya kendi söz hakkınızı yüksek tutmak isteyebilirsiniz.

Merkür’ün Başak burcundaki seyrinin başlaması sizi sosyal hayata ve yeni gündemlere taşıyabilir. Organizasyonlara katılmak veya bunları düzenlemek, yolculuklar yapmak, eğitimler almak, yeteneklerinizi destekleyecek veya parlatacak çalışmalara dahil olmak isteyebilirsiniz.

aslan burcu

Aslan burcu 24 – 30 Temmuz haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Kendinizi, fikirlerinizi çekicilik ve netlikle ifade ederken, iş yerinde öne çıkmanızı sağlayacak şekilde bulacaksınız. Bu, müzakere etmek, yeni projeler sunmak veya yenilikçi çözümlerinizi üstlerinize aktarmak için mükemmel bir zamandır. Zamanı daha iyi kullanacağınız, hayatın keyifli yanlarına odaklanacağınız bir dönem olabilir. Çevrenizde dikkatleri çekiyor oluşunuz, hem iş hem de ilişkiler konusunda yeni sürprizleri de beraberinde getiriyor olacak.

Ağ kurma yeteneğiniz de artacaktır, bu nedenle etkili kişilerle bağlantı kurma fırsatlarından yararlanın. Belki yan projeler veya serbest çalışma fırsatları yoluyla gelirlerinizi artırmanın yeni yollarını keşfedebilirsiniz. Toplantılar planlamak, anıları paylaşmak ve iç açıcı sohbetler yapmak için harika bir dönem. Kardeşleriniz veya komşularınızla sorunlar yaşıyorsanız, aranızı düzeltmek ve ortak bir zemin bulmak için uygun bir zaman.

Burcunuzda geri harekete başlayan Venüs; sevmek ve sevilmekle ilgili tüm algınızı değiştirebilir. Verdiğiniz kararları düşünebilirsiniz. Bitiş veya başlangıçlar konusunda aceleci olmadan, anlamaya ve taşları yerine oturtmaya gayret gösterirseniz bunu avantaja dönüştürebilirsiniz. Sağlığınız, fiziksel değişiklikleriniz konusunda bir adım atmak istediğiniz mecbur olmadıkça riske girmemeye, özellikle sağlık konusunda doktorunuzun bilgisi dahilinde bir süreç geçirmeye özen göstermelisiniz. Bu süreç 4 Eylül tarihinde sona erecek.

23 Temmuz’da yönetici gezegeniniz Güneş’in burcunuza geçecek olması burada yaşayacağınız olumsuzlukları en aza indirmenizi, krizi fırsata dönüştürmenizi sağlayabilir. Özgüveninizi zedeleyen bazı ilişkilerin ve işlerin ardından hızlıca motivasyonunuzu yakalayabilir, kendinizi daha iyi ve gerçek konulara hazırlayabilirsiniz. Bir süredir psikolojik olarak zorlandıysanız, hevesinizin ve motivasyonunuzun düşük olduğu bir zamandan geçtiyseniz, Güneş bu bir aylık süreçte sizleri toparlayacak, şifalandıracaktır.

Merkür ve Venüs’ün burcunuzdaki kavuşumu zamanı kendinize ayırmakla ilgili bir meşguliyet getirebilir. Fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarınıza odaklanmalısınız. Bununla ilgili ertelediğiniz bir şeyler olduğunu bilmek sizi çevrenize karşı olumsuz gösterebilir. Yorgunluk ve stresinizi bu şekilde attığınızda motivasyonunuzun yükseldiğini görebilirsiniz.

Merkür’ün sizin burcunuzdan çıkıp Başak burcuna geçişi ekonomik açıdan şanslı ve bereketli bir dönem yaşamanızın önünü açabilir. Para kazanmak, parayı değerli hale getirmek ve bunu uzun vadeye taşımak adına yeni fikirler üretebilirsiniz. Ödemelerinizi düzenleyerek arta kalanlarda yeni yatırımlar, ek iş gibi çalışmalara vakit ayırabilirsiniz.

başak burcu

Başak burcu 24 – 30 Temmuz haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Bu hafta, büyümek için yeni zorluklar ve fırsatlar arayabilirsiniz. Detaylara olan keskin gözünüz ve analitik becerileriniz ile profesyonel yaşamınızda iyileştirmeye açık alanları belirleyebileceksiniz. Düzenli ve odaklanmış kalın, uzun vadeli hedeflerinize doğru önemli adımlar atabilirsiniz. Finansal hedeflerinizi analiz edin ve nerede tasarruf edebileceğinizi veya akıllıca yatırım yapabileceğinizi belirleyin.

Yatırım yapmayı veya yeni bir girişime başlamayı planlıyorsanız, bu uygun bir zamandır. Bu, aile üyelerinizle bağlarınızı güçlendirmek için de uygun bir zamandır, bu nedenle bir aile toplantısı yapmayı veya sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmeyi düşünebilirsiniz. Gönül meselelerinde, kendinizi romantik ilişkileri yeniden değerlendirirken bulabilirsiniz.

Venüs’ün Aslan burcunda geri hareketine başlamasıyla geçmişin ve geri planda tuttuklarınızın bir muhasebesini yapabilirsiniz. İlişkilerinizdeki değer kavramı bu muhasebede ağır basabilir. Evliliklerde veya sosyal arkadaşlıklarda var olan sorunların çözümü için iyi bir zaman dilimi olsa da bunu başarmanızı yolu farkında olmanızdan geçecektir.

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Venüs ile Aslan burcundaki kavuşumu ikili ilişkilerle ilgili önemli ve ses getiren gündemlere işaret edebilir. Konuşulmayanları konuşabilir, duygusal ve parasal kayıplarınızı önlemek adına kendinizi öne çıkarabilirsiniz. Dışarıda işleri iyi yürütmek için önce içeride bunu yapmanız gerektiğini fark ediyorsunuz. Bu konuda yetenekli olduğunu görebilirsiniz.


Merkür’ün burcunuza geçişi, edindiğiniz tecrübeleri konuşacağınız ve konuşturacağınız bir dönemin kapısını aralayabilir. Düşünen, düşündüklerini titizlikle hazırlayan ve aynı titizlikle uygulamaya geçen bir duruş sergileyebilirsiniz. Bunu her zamankinden daha yoğun bir şekilde yapacağınız için daha çok dikkat çekmeniz de olasıdır.

terazi burcu

Terazi burcu 24 – 30 Temmuz haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu hafta, muhtemelen diplomatik yaklaşımınız ve ekibi birleştirme beceriniz için takdir alacaksınız. Başkaları önerilerinize daha açık olabileceğinden, fikirlerinizi ve katkılarınızı öne sürmeyi ihmal etmeyin. Finansal hedefleriniz ve onlara nasıl ulaşacağınız konusunda net bir vizyona sahip olabilirsiniz. Bu, bütçenizi gözden geçirmek ve tasarruf edebileceğiniz alanları belirlemek için iyi bir zamandır.

Aile üyelerinizin duyguları ve ihtiyaçları ile daha uyumlu olacaksınız, bu da çatışmaları çözmeyi ve evde uyumu korumayı kolaylaştıracaktır. Destekleyici doğanız takdir edilecek ve sevdikleriniz tavsiye ve duygusal destek için size danışabilir. Mevcut ilişkiler, yenilenmiş bir tutku ve duygusal yakınlık duygusu yaşayacak.

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Aslan burcunda geri hareketine başlamasıyla arkadaş çevrelerinde bıraktığınız intiba, ortaklı girişimler konusunda gözden geçirmeniz gereken bazı durumlar ortaya çıkabilir. Beklemenin sadece durmak olmadığını kavramalısınız. Beklemek, bir sonraki adımınızı daha sağlam bir şekilde atmanız için bir fırsat olabilir. 4 Eylül’e kadar devam edecek retro boyunca hem ilişkilerde hem de parasal konularda riskli adımlar atmamak için bu fırsatı değerlendirmelisiniz.

Merkür ve Venüs’ün Aslan burcunda bir araya gelişiyle sosyal çevrenizde ses getirecek sözler söyleyebilirsiniz. Hem davranışlarınızla hem yaptıklarınızla dikkat çekebilirsiniz. Bunun olumlu yönde olması, kabul görmesi için de kelimelerinizi özenle seçmeniz önemli olacaktır. Yatırım ve işle ilgili konular, ortaklıklardaki paydanızı gündeme getirebilir ve burada bir yeniliğe gitmek isteyebilirsiniz.

Merkür’ün Başak burcuna geçişi bazı fikirleri kendinize saklamanız gerektiğini size hatırlatabilir. Hem içsel hem de günlük hayatta bir arınma, eleme yapmalısınız. Fazla insan, fazla eşya, fazla his, fazla sorumluluk sizi eksiye düşürebilir. Doğru dozu bulmak için bu eleme konusunda istekli olmalısınız.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 24 – 30 Temmuz haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Bu hafta kendinizi daha duyarlı ve sezgisel hissedebilirsiniz. Canlı rüyalar görebilir veya yüksek sezgi ve psişik farkındalık yaşayabilirsiniz. Ancak, kendinizden şüphe duymaya veya aşırı düşünmeye kapılmamaya dikkat edin. Bu dönemi büyümek ve kendini keşfetmek için önemli bir fırsat olarak kucaklayın. Biraz geride durun, kariyer yolunuzu yeniden değerlendirme konusunda düşünün.

Bu hafta kendinizi daha içe dönük ve düşünceli hissedebilir, gittiğiniz yönü sorgularken bulabilirsiniz. Gizli masraflar veya öngörülemeyen finansal zorluklar olabilir, bu nedenle bütçenizi aşmamak ve beklenmedik masraflara hazırlıklı olmak çok önemlidir. Eski ailevi meseleler veya gizlenmiş duygular yeniden su yüzüne çıkarak dikkatinizi isteyebilir. Aile dinamiklerinizi iyileştirmek ve anlamak için bu zamanı iyi değerlendirin.

Venüs’ün Aslan burcundaki geri hareketine başlaması, iş hayatınızla ilgili konulara daha çok kafa yormanızı isteyebilir. İnsanlara yaklaşımlarınız, iş yapma şekilleriniz, üzerinizdeki sorumluluklar konusunda alacağınız geri dönüşler sizin için birer ipucu olabilir. Maddi beklenti doğrultusunda hareket etmek istediğinizde sonucun sizi memnun etmeyeceği ihtimalini de düşünmelisiniz.

Merkür ve Venüs’ün Aslan burcundaki kavuşumu iş hayatınızla ilgili önemli imzaları beraberinde getirebilir. Zirveye çıkmak, alanınızın en iyisi olmak için çaba gösterebilirsiniz. Bu durum sizde fazla bir hırs, gözü kara davranışlar veya güç zehirlenmeleri oluşturabilir.

Merkür’ün Başak burcuna geçişi ile beraber sosyal çevrede adınızı yaptıklarınızla duyurabilirsiniz. Herkes konuşurken sizin çalışıyor olmanız bir fark yaratacaktır. Bu da işverenlerin, işbirliklerin dikkatini çekecektir. Sosyal ve dışa dönük olmak, seviyeyi doğru anlamak ve korumak, iletişim becerilerinizi sergilemek adına iyi bir dönemdesiniz.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 24 – 30 Temmuz haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Bu hafta, sosyal bağlantılar ve işbirlikleri yoluyla kişisel gelişim için fırsatlar vaat ediyor. Ekip çalışmasını benimseyin, pozitif kalın ve iyimserliğinizin yolunuzu aydınlatmasına izin verin. Bu, beyin fırtınası ve inovasyonun gücünü kucaklamak için bir dönem. Yeni bir grup veya kuruluşa katılmayı düşündüyseniz, heyecan verici fırsatlara yol açabileceği için şimdi bu mükemmel zamanı iyi değerlendirin.

Finansal olarak, bu hafta muhtemelen istikrar ve ılımlı bir büyüme getirecek. Sosyal bağlantılarınız, gelirinizi artırmada veya kazançlı yatırım fırsatları sunmada rol oynayabilir. Tavsiyenizi veya desteğinizi isteyebilecek aile üyelerini dinlediğinizden emin olun.

Venüs’ün Aslan burcunda geri dönüşe geçişi kendinize yatırım yapmanın önemi ve gerekliliği üzerinde durabilir. Bu yatırımı sadece kişisel gelişim, iş desteği ve çevresi olarak adlandırmamalısınız. Keyif almanızı, iyi hissetmenizi sağlayan konulara ne kadar yer verdiğinize de bakmalısınız.

Merkür ve Venüs’ün Aslan burcundaki kavuşumu hakkınızı savunmak ve bunun doğru bir şekilde yapılmasına zemin hazırlamak konusunda size bazı uyarılarda bulunabilir. Kendinizi nasıl ifade ettiğiniz, işbirliklerinize ve ilişkilerinize nasıl yaklaştığınıza, burada nasıl bir izlenim bıraktığınıza odaklanmalısınız.

Merkür’ün Başak burcuna geçişi kariyerinizdeki tempoyu destekleyecek fikirleri ve anlaşmaları beraberinde getirebilir. Çabanızı göstermek daha kolay olabilir, söylediklerinizle iz bırakabilirsiniz. Yöneticiler, üst düzey kişiler, işbirlikçileri ve aracılarla sıkı bir iletişiminiz olabilir.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 24 – 30 Temmuz haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Muhtemelen sizi uzun vadeli hedeflerinize doğru iten bir hırs dalgası yaşayacaksınız. Üstleriniz, sıkı çalışmanızı ve bağlılığınızı fark edecek; tanınma ve ilerleme için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca artan sorumluluklarla birlikte, elinizden gelenin en iyisini yapma konusunda baskı hissedebilirsiniz. Bu, yatırım stratejilerinizi gözden geçirmek ve gerekirse profesyonel tavsiye almak için ideal bir zamandır. İş ve aile arasındaki dengeye dikkat edin ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmek için çaba gösterin.

Venüs’ün Aslan burcunda geri hareketine geçişi ile beraber ikili ilişkiler ve bunların maddi getirileri konusunu gündeme getirebilirsiniz. Hayal kırıklığı yaşamak da hayatın bir parçasıdır. Bunu kabullendiğinizde süreç içerisinde karşılaşabileceğiniz olumsuz durumları daha iyi yönetebilirsiniz. Ekonomik beklentilerinizde aksaklıklar, işlerinizin durağanlaşması, beklenen ilgiyi görmemesi motivasyonunuzu etkileyebilir.

23 Temmuz’da Güneş de Aslan burcuna geçerek size destek verebilir. Manevi olarak enerjinizi yükseltebilirsiniz. Kendinize yeni alternatifler bulabilirsiniz. Bu da belli bir yöndeki beklentilerinizin dışına çıkmanızı sağlayabilir. Parasal konularda şanslı olacağınız bir süreçtesiniz. Emeklerinizin karşılığını yüklü miktarlarla alabilir, yeni parasal kaynaklar edinebilirsiniz. Banka, kredi, borçlar ve alacaklar konusunda olumlu geri dönüşler gelebilir.

Merkür ve Venüs’ün Aslan burcundaki kavuşumuyla beraber ekonomik beklenti ve sonuçlar gündeminizde yer tutabilir. Eşinizden/ailenizden, çalışmalarınızdan sonuçlar elde etmek yükünüzü hafifletebilir. Harcamalarda dengeli biri olsanız da bazen kazanmanın ve haklı olma düşüncesinin getirdiği sorunlar da yaşayabilirsiniz.

Merkür’ün Başak burcundaki seyrine başlamasıyla özgüveniniz sözlerinize ve kaleminize yansıyabilir. Daha net ve akılcı ifadeler kullanabilir, bunların değerlendirilmesinin önünü açabilir, farklı platformlarda kendinizi tanıtabilirsiniz. Yurtiçinde ve yurtdışında seyahatler, görüşmeler gündeme gelebilir. İlişkileriniz uzak olsa da bazı insanlardan alacağınız destekler daha verimli sonuçlar almanıza yardımcı olabilir.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 24 – 30 Temmuz haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu hafta kendinizi entelektüel arayışlara, keşfetmeye ve ufkunuzu genişletmeye daha yakın bulacaksınız. Bu maceracı bakış açınız, profesyonel yaşamınızı da olumlu yönde etkileyecektir. Daha fazla eğitim almayı veya yeni beceriler edinmeyi düşünüyorsanız, şimdi bu yolculuğa çıkmak için uygun bir zaman. Uzun mesafeli girişimler, yabancı yatırımlar veya yüksek öğrenim arayışları yoluyla finansal kazançlar elde edebilirsiniz.

Yeni bir işletmeye yatırım yapmayı veya uluslararası ortaklarla işbirliği yapmayı planlıyorsanız, bunu yapmak için uygun bir dönem. Kökleriniz ve mirasınızla bağlantı kurmak için güçlü bir istek hissedebilirsiniz. Soyunuzu keşfetmek veya aile geçmişini araştırmak size bir aidiyet ve anlayış duygusu getirebilir. Kendinizi bir karar aşamasında hissedebilirsiniz. Bunu yaparken sadece kendi istek ve beklentilerinizi değil, karşı tarafı da düşünerek hareket etmenizde fayda var.

Venüs’ün karşıt burcunuz Aslan’da retro hareketine başlaması ikili ilişkilerle ilgili farkındalıklarınızı artırabilir. Hayatınızı ve zamanınızı adadığınız insanları daha iyi anlama ve tanıma fırsatınız olabilir. Bu fırsatlar olumsuz tecrübeler şeklinde gelebilir ancak sizin almanız gereken mesaj değişmeyecektir.

Güneş’in de 23 Temmuz’da Aslan burcuna geçişi size yol gösterebilir. Her işin, hayatınızdaki her insanın tüm yanlarını anladığınızda beklentilerinizi ve hamlelerinizi de ona göre belirleyebilirsiniz. Hayatınıza dahil edeceğiniz insanları ve işleri de bu kriterlere göre dahil edebilirsiniz. Yeni iş bağlantıları doğabilir, yeni sosyal çevrelere katılabilirsiniz bu süreçte. İmzalı konular, sözleşmeler olabilir. İş ortaklıkları ve evlilik ile ilgili olan alana bir Güneş doğmakta. Burada var olan iyi, kötü ne varsa hepsi ortaya çıkıyor. Ve siz de bu konular ile ilgili önümüzdeki bir ay boyunca iniş ve çıkışlar yaşayabilirsiniz.

Merkür ve Venüs’ün Aslan burcundaki kavuşumu ikili ilişkilerde önemli gündemler doğurabilir. Evlilik, ilişkiyi ileriye taşımak, mutluluğunuzu destekleyecek kararlar almak gibi durumlar hayatınıza dahil olabilir. Ne istediğinizin farkında olmanın ödüllerini katlamak istiyorsanız karşınızdaki kişinin isteklerine de önem vermelisiniz. Bu sayede empati kurmayı, sorunları çözmeyi veya en aza indirmeyi mümkün kılabilirsiniz.

Merkür’ün Başak burcuna geçişi gelir artışı ve beraberinde gelen kafa rahatlığıyla size nefes aldırabilir. Ortaklı veya ek işler, aile destekleri, hakkınız olanın veya emeğinizin size dönmesi bu dönemde ilgileneceğiniz konular olabilir. Bu yönde alacağınız haberler, öneriler ve geri dönüşler size neyin fazla neyin eksik olduğunu daha net gösterecektir.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 24 – 30 Temmuz haftalık yorumları

Balık burç yorumları: İç gözlem yapma ve en içteki arzularınızı anlama zamanı. Kariyeriniz bu hafta dönüştürücü bir etki alabilir. Duygusal gücünüzü ve uyum sağlama yeteneğinizi talep eden yoğun durumlarla karşılaşabilirsiniz. Değişiklikleri kucaklayın ve yeni stratejiler veya projeler keşfetmekten çekinmeyin.

Bu, dürtüsel harcamalardan ziyade finansal planlama ve strateji oluşturma zamanıdır. Uygun belgeler, fizibilite vb. olmadan arkadaşlarınıza veya aile üyelerinize borç para vermekten kaçının. Köklü sorunları ele alın ve ailenizde duygusal bir güvenlik duygusu yaratın. Sevdiklerinizin yanında olun ve onlara sarsılmaz desteğinizi sunun. Bekarlar yeni romantik bağlantılara açık olmalı ve kalp meselelerinde sezgilerinin onlara rehberlik etmesine izin vermelidir.

Venüs’ün Aslan burcunda geri hareketine başlamasıyla gündelik işleri yoluna koymak noktasında size bazı gelişmeler getirebilir. İş yoğunluğunuz, beslenme ve uyku düzeniniz, iletişim şekliniz ve beklentilerinizi ifade etme biçiminizi mercek altına almalısınız. Bu sayede hem mevcut problemleri çözebilir, eksikleri kapatabilir hem de olası sorunlara karşı da önlem alabilirsiniz.

Güneş’in 23 Temmuz’da Aslan burcuna geçecek olmasıyla da bu noktada gerekli motivasyonu yakalamanız kolaylaşacaktır. Hareket edeceğiniz asıl noktayı da burada bulabilirsiniz. Sizi bu motivasyonu tekrar tekrar kazanmaya zorlayacak, yani her seferinde kaybetmenize neden olacak etkenleri daha iyi görebilirsiniz. Kuracağınız düzeni elden geçirirken bu kriterleri unutmamalısınız.

Merkür ve Venüs’ün Aslan burcunda bir araya gelişi hem sağlığınızı hem de gündelik yaşantınızı düzene koymanız adına size bazı fırsatlar getirebilir. Kendinizi ödüllendirmek, dinlenmek konusunda daha cesur olabilirsiniz. Düzeninizi bunları önemseyerek kurmaya çalıştığınızda çıkan sonuç sizi memnun edecektir. Bir süredir uğraş vermenin getirdiği yorgunlukla konuşmalarınızı kontrol etmeniz zorlaşabilir. İş ilişkilerinize zarar vermemek adına, fikirlerinizi kabul ettirmek yerine uygulanabilir hale getirmek daha iyi bir fikir olabilir.


Merkür’ün Başak burcunda ilerlemeye başlamasıyla beraber sorun yaşanan noktaları düzeltmek, pürüzleri ortadan kaldırmak ve daha iyi ilişkiler kurmak kolaylaşacaktır. Kendinizi buna odakladığınızda hatanın da nerede olduğunu görebileceksiniz. İlişkilerde daha belirgin kararlar alabilir, işinizi kalıcı hale getirmek için görüşmeler yapabilirsiniz.

Burçlara göre haftanın tavsiyeleri:

 • Koç burcu: Yeni ortaklıkları keşfedin.
 • Boğa burcu: İş-yaşam dengesini koruyun.
 • İkizler burcu: Hesaplanmış riskler alın.
 • Yengeç burcu: Bağlantılarınızı geliştirin.
 • Aslan burcu: Düşüncelerinizi ifade edin.
 • Başak burcu: Aile bağlarınızı geliştirin.
 • Terazi burcu: Fikirlerinizi öne sürün.
 • Akrep burcu: Fazla düşünmeyin, takılı kalmayın.
 • Yay burcu: Ekip çalışmasını benimseyin.
 • Oğlak burcu: İş yükünü etkili bir şekilde yönetin.
 • Kova burcu: Yeni beceriler edinin.
 • Balık burcu: Borç vermekten kaçının.

AstrolojiGüneş Aslan burcunda burç yorumları || Bizi takip edin: Facebook, InstagramGoogle Haberler


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.