Astroloji: 3 – 9 Temmuz haftalık burç yorumları

Astroloji: 3 – 9 Temmuz haftalık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

haftalık burç yorumları

Astroloji: 3 – 9 Temmuz haftalık burç yorumları. 3 Temmuz, 4 Temmuz, 5 Temmuz, 6 Temmuz, 7 Temmuz, 8 Temmuz ve 9 Temmuz tarihlerinde burçları neler bekliyor?

Kısaca genel etkiler:

Yeni haftaya, Oğlak burcunda gerçekleşen Dolunay etkileriyle başlıyoruz. Oğlak Dolunay zamanı aslında yeni bir iş kurmak, işe odaklanmak, disiplinli çalışmak, kendimize çeki düzen vermemiz gereken konularda gerekli adımlar atmak, ciddiyetle halledilmesi gereken işlerin üzerine gitmek, iş hayatına ve para kazanmaya odaklanmak için iyi bir süreç olabileceğini düşünmek pek de yanlış olmaz. Yaklaşık 2 hafta etkili olacak bu Dolunay sürecinde sorumluluklarımız artabilir, sorumluluklarımızı yerine getirmek için daha çok çalışmamız gerekebilir. İş ve kariyer ile ilgili konular çok daha ön planda olacaktır. Bireysel anlamda bu Dolunay döneminde daha çok iş odaklı harekete geçebilir, projeler üretebilir, şirket kurabilir, iş hedeflerimizi belirleyip bununla ilgili aksiyonlar almak için çok ama çok uygundur.


Haftalık burç yorumları:

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

koç burcu

Koç burcu 3 – 9 Temmuz haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda bir tamamlanma, bitiş ve sonlanma yaşayabilirsiniz. Bu üstlendiğiniz bir projenin sonuna gelmek olabileceği gibi bir süredir peşinde koşturduğunuz bir işin sonuna gelmek, üstlerinizden birinin istifası, terfisi veya görevden ayrılması gibi bir durumda olabilir.

Daha güçlü hissedeceğiniz bir düzenin içinde olduğunuzu düşünüyorsanız bunu devam ettirme yönünde bir çaba gösterebilirsiniz. Sürecin sizin için nasıl akacağını tam olarak bu düşünce belli edecektir. Belli bir odak noktası üzerinden ilerlediğinizde aklınızı, duygularınızı, tutumlarınızı ve bulunduğunuz ortamları da buna göre düzenleyebileceksiniz. Gergin ve yorgun hissettiğinizde bunu hatırlamak size hem daha iyi çalışma imkanı verecek hem de yanlış anlaşılmaların, beklenmedik olumsuz konuşmaların önüne geçecektir.

Bazı Koç burçları kariyer ve sosyal yaşamında zorlu bir dönem geçirebilir. Önümüzdeki günlerde, aile bireylerinin veya yöneticilerinin baskısını üzerinde hissetmen mümkün. Kariyerini gözden geçirebilir, iş değiştirebilir veya başarılı olmak için çok çalışabilirsin. Gerek özel hayatında gerek iş hayatında üstlendiğin sorumluluklar seni yıpratabilir.

Bu dönemdeki gelişmeler, seni hayati kararlar almaya ve hayatında bir dönemi kapatmaya zorlayabilir. İşten ayrılabilir veya terfi alabilirsin. Ev değiştirmen mümkün. Attığın adımların sonuçlarını almaya başlayabilirsin.

boğa burcu

Boğa burcu 3 – 9 Temmuz haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Dokuzuncu evinizde gerçekleşecek olan bu Dolunay hukuksal, eğitim, iletişim ve akrabalarla ilgili konularda bir tamamlanma, sonlanma ve bitiş yaşayabilirsiniz. Seyahatlerde organize edebilirsiniz. Son dakika aksiliklerine karşı temkinli olmanızda yarar var.

Dolunayla birlikte hayata bakışını gözden geçirmek durumunda kalabilirsin. Aldığınız eğitimleri, edindiğiniz tecrübeleri uygulamaya koymak isteyebilir; bu alandaki çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Her zaman uzun vadeli ve kazançlı olanı istediğiniz için burada bir karar vermek ve bunun üzerinden ilerlemek sizin için daha kolay olabilir. Buna gölge düşüren durumlara ve insanlara karşı tavırlarınızın netleşmesini isterken gergin ve mesafeli bir duruş da sergileyebilirsiniz. Olaylara daha karamsar bir gözle bakmanız da olasıdır, kendinizi kaptırmayın.

Doğru kişilerle doğru ilişkiler kurmak konusunda da kayıp yaşamamak için dengeyi yakalamalısınız. Özellikle kardeşler, kuzenler, yaşadığın çevre ile ilgili konular, olayları ele alış biçimini değiştirmeni gerektirebilir. Yüksek öğrenim ve yurt dışıyla ilgili konular sonuçlanabilir, gelişmeler tam olarak arzu ettiğin gibi olmayabilir.

Bu dönemde hukuksal, eğitim, iletişim ve akrabalarla ilgili konularda bir tamamlanma, sonlanma ve bitiş yaşayabilirsiniz. Seyahatlerde organize edebilirsiniz. Son dakika aksiliklerine karşı temkinli olmanızda yarar var. Yüksek öğrenim, yurt dışı ve mahkemelerle ilgili konular sonuçlanabilir. Dolunay, seni daha çok zihinsel olarak etkileyebilir. Tecrübelerin olayları ele alış biçimini değiştirmene neden olabilir. Hayatı daha farklı görmeye başlayabilirsin.

ikizler burcu

İkizler burcu 3 – 9 Temmuz haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Sekizinci evinizde gerçekleşecek olan bu Dolunay başkalarına ait finansal kaynaklar, krediler, ödemeler gibi konuları hayatınızda çok daha görünür bir hale getirecektir. İş yatırımı yapmak, iş büyütmek veya iş yeri açmak için de güzel destekler alabilirsiniz. Ruhsal ve bedensel olarak daha iyi hissetmeniz için alışkanlıklarınızı endişelerinizin gölgesinden çıkarmalısınız.

Bu dolunay, özellikle parasal konulardaki akışı düzene sokmanıza yardımcı olabilir. Finansal konular, bu dönemde üzerinde ciddi bir baskı yaratabilir, kendini maddi anlamda kısıtlanmış hissedebilirsin. Özellikle başkalarıyla ortak kullandığın kaynakların idaresinde karşındaki insanlarla anlaşmazlıklar yaşaman mümkün. Kendinizi güvende hissetmenizin önündeki engelleri kaldırıyorsunuz.

Banka veya diğer ödemeleriniz, maddiyatın ve bunun devamlılığının önemli olduğu konuları daha ciddi bir şekilde ele alabilirsiniz. Bu yönde bir hazırlığın içinde olmak sizi ilerleyen günlerde daha iyi başlangıçlar yapmak konusunda destekleyebilir. Özgüven kadar bunun altını doldurmanızın da önemini fark etmek, sadece finansal olarak değil psikolojik olarak da ayağa kalkmanızı sağlayacaktır.

Bu dönemde başkalarına ait finansal kaynaklar, krediler, ödemeler gibi konular hayatınızda çok daha görünür bir hale gelebilir. İş yatırımı yapmak, iş büyütmek veya iş yeri açmak için de güzel destekler alabilirsiniz. Finansal yetersizlikler seni ruhsal olarak da yıpratabilir. Harcamalarında disiplinli davranman bu süreci zararsız atlatmanı sağlayabilir.

yengeç burcu

Yengeç burcu 3 – 9 Temmuz haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Ortaklıklar, partner ilişkileri, sözleşmeler, anlaşmalar ve kendini açıkça gösteren düşmanlar bölümünde gerçekleşecek olan bu Dolunay birtakım sonlanmalara, bitişlere işaret ediyor. Olası kötü niyetli kişiler renklerini bu Dolunay zamanında daha çok belli edecekler.

Bu Dolunay ilişkilerinizin farklı bir yüzünü size gösterebilir. Bunu olumsuz bir bitiş olarak düşünmek yerine yaşadıklarınızın, emeklerinizin neticesini görmek olarak da değerlendirebilirsiniz. Sadece duyguların değil, bunların davranışlara yansımalarına da önem vermelisiniz. Eylemlerin ve çabanın öncelikli olacağı bir dönemin içindesiniz. Hem duygusal hem de ticari ilişkilerde bunu kıstas haline getirerek kararlar almanızda fayda var. Finansal açıdan beklentileriniz karşılanabilir.

Evlilik kararı alabilirsin veya evliliğinle ilgili olarak seni rahatsız eden koşulları değiştirmek için karar alabilirsin. Eşini daha fazla sorumluluk alması için zorlayabilirsin. Yakın ilişkilerde sorunlar yaşanması olası, bu nedenle sağduyulu davranmaya çalışmalısın.

Dolunay, bazı Yengeç burçları için bir hayli zorlu günlerin habercisi olabilir. Ancak aynı zamanda ev, aile ve kariyerle gibi yaşamsal konularda bir dönüm noktasında olduğunu unutmamalısın. Bugünlerde ne kadar zorlanırsan zorlan sorumluluklardan kaçmamalı, üstüne düşüne eksiksiz yerine getirmelisin.

aslan burcu

Aslan burcu 3 – 9 Temmuz haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: İş ve çalışma ortamınıza ilişkin konular ön planda olacak. İşinizi, çalışma ortamınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Sağlığınıza biraz dikkat! Özellikle dişlere, kemiklere, cilde ve böcek sokmalarına karşı tedbirli olun.

Bu Dolunay ile birlikte fiziksel ve ruhsal olarak sizi yoran alışkanlıkları daha iyi fark edebilirsiniz. Yeni bir düzene geçmek isterken bu düzenin gerekliliklerine göre hareket etmeyi öğreniyorsunuz. Özellikle çalışma koşullarınızda önemli başlangıç ve bitişler gündeme gelebilir. Yeni bir sorumluluk, çalışma alanı veya gelir durumu söz konusu olabilir. Günlük planlarınızı, yeme içme ve uyku düzeninizi neye göre belirleyeceğinizi görebilirsiniz. Dış görünüşünüzü iyileştirmek için spora başlayabilirsiniz ancak kemik sağlığınızı dikkate almanızda ve buna uygun egzersizlerle çalışmanızda fayda var.

Çalışma ortamın ve iş hayatınla ilgili sorunlar gün ışığına çıkabilir. Çalıştığın ortamı değiştirmek durumunda kalabilirsin. Görev değişikliği söz konusu olabilir. Çalışma arkadaşlarında aranda rekabet artabilir.

Dolunay, özellikle iş ortamında yaşanacak gerginliklere işaret ediyor. Çalışma arkadaşlarınla aranda rekabete dayalı anlaşmazlıklar olabilir. Aynı şekilde akrabalarınla da problemler yaşayabilirsin. Gerek evde gerek işte gündelik sorumlulukların artabilir, her zamankinden daha çok çalışman gerekebilir. Bu yoğun tempoda sağlığını ihmal etmemelisin.

başak burcu

Başak burcu 3 – 9 Temmuz haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Beşinci aşk evinizde gerçekleşecek olan bu Dolunay, eğer ki hayatınızda biri yok ise aşk kapınızı aralık bırakmanızda fayda var. Eğer hayatınızda biri var ise flört olarak onunla ilişkinizi ciddi bir boyuta ve sevgili olma yoluna taşıyıp taşımayacağınıza karar verebilirsiniz.

Bir yol ayrımına gidiyorsunuz. Yaşadıklarınızın bir getirisi olması fikrini benimseyebilir, bunu mümkün kılacak ortamların ve işlerin takipçisi olabilirsiniz. Özellikle finansal açıdan daha iyi bir noktada olmanızı sağlayacak girişimleri araştırabilir, yolunuzun hayalinizden ve çabanızdan geçtiğine ikna olabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak, çocuklarla ilgili alanlarda çalışmalar yapmak, duygusal konularda bir karar noktasına gitmekle ilgili gündemleri değerlendirebilirsiniz.

Dolunay, senin için yaşamdan keyif almakta zorlanacağın, keyifleri sorumluluk haline dönüştüreceğin bir döneme işaret ediyor. Romantik ilişkilerde duygularınla mantığın arasında kalabilir, bu nedenle ruhsal olarak yıpranabilirsin. Karşındaki insana duygularını anlatmakta zorlanabilir veya onun seni anlamadığını düşünebilirsin.


Bu dönemde hayatın keyifli taraflarına değil, görev ve sorumluluklarına odaklanabilirsin. Çocuk sahibi olmaya karar verebilirsin. Olayları duygularınla değil, mantığınla değerlendirebilirsin.

terazi burcu

Terazi burcu 3 – 9 Temmuz haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Ev, yuva, aile ve yerleşime ait bir takım konular gündeme gelebilir. Bir taşınma, yer değiştirme durumu olabilir, aradığınız özellikte evi bulabilirsiniz. Dolunay gergin etkilere sahip olacağı için komşularınızla veya aile içi ilişkilerde gerginliklerden kaçınmakta yarar var.

Önümüzdeki iki haftalık süreçte aile hayatınıza, aile bireylerinize karşı sorumluluklarınızı düşünebilirsiniz. Üzerinizde bir sorumluluğun olması sizi psikolojik olarak yorabilir. Bu da ailenizdeki erkek figürlerle yapacağınız konuşmalara olumsuz etki edebilir. Kendinizdeki değişime buradan başlayın ve sakin kalmayı, hayatınıza yeni bir soluk getirmek için buna göre yaşamayı öğrenin. Yaşadığınız yeri güzelleştirmek, buraya emek vermek, taşınma ve ev içinde değişikliklerle ilgilenmek enerjinizi pozitif yöne çekecektir.

Evin, ailen veya kariyerinle ilgili önemli kararlar alabilirsin. Aldığın kararların gerçekçi ve hayata geçirilebilir olduğundan emin olmalısın. Hem evde hem iş yerinde son derece yorucu bir dönemden geçiyor olabilirsin, üzerinde ciddi bir baskı hissedebilirsin. Bu hissiyatın kararlarını etkilemesine izin vermemeli, sorumluluklarından kaçmamalısın.

Ev, yuva, aile ve yerleşime ait bir takım konular gündeme gelebilir. Bir taşınma, yer değiştirme durumu olabilir, aradığınız özellikte evi bulabilirsiniz. Dolunay gergin etkilere sahip olacağı için komşularınızla veya aile içi ilişkilerde gerginliklerden kaçınmakta yarar var.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 3 – 9 Temmuz haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Üçüncü evinizde gerçekleşecek olan bu Dolunay özellikle yakın çevrenizle ilişkilerinizi düzenlemek için destekleyici olabilir. Bu dönem sürpriz ortaklıklar ve iş birlileri gündeme gelebilir. Anlaşmalar imzalamak, sözleşmeler yapmak içinde uygun bir dönemdir. Hatta bu konulardan yana fırsatlar elde edebilirsiniz.

Özellikle yakın çevrenizle ilişkilerinizi düzenlemek için destekleyici bir dönem olabilir. Ancak dikkatli olmanızda fayda var. Hatalı davranışlar, yanlış ilişkiler ve bozulan mesafelerin getirdiği sorunları kesin olarak çözmek için arkadaş seçimi ve yakın çevreye yaklaşımlar konusunda da önemli bir değişime gidebilirsiniz.

Hakkında olumsuz konuşan insanların varlığını fark edebilirsin, duyacağın şeyler canını sıkabilir. Duyduklarınızın sizi incitmemesi için söylemlerinizin de önemli olabileceğini unutmayın. Duygu ve düşüncelerini anlatma zorlanabilir, kendini savunamayabilirsin. Özellikle kardeşler, kuzenler veya komşularla ilişkiler seni duygusal olarak yıpratabilir.

İletişim yeteneğiniz sayesinde hayatınız değişebilir. Bir seyahatte, eğitimde veya ticari süreçte bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Yeni kararlar alabilir ve hayatınızın gidişatını kolaylaştırabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı konularda eksik parçaları bulacağınız bir dönemdesiniz. Yakın çevrenle ilişkilerini gözden geçireceğin bir dönemdesin. Dolunay konuştuklarınız ve kararlarınızda belirleyici olabilir. Bir başlangıç yapabilmek için öncelikle bunu destekleyen kadar engelleyen durumları daha iyi fark edebilirsiniz. Daha özgüvenli ve sıkı bir hazırlık süreci başlatabilirsiniz.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 3 – 9 Temmuz haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Finansal konular bu Dolunay’ın ilgi odağı olacak. Kazançlarınızı arttırabilir, evinizdeki eşyaları yenileyebilirsiniz. Alternatif para kazanma yolları arayabilir veya yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Gereksiz fuzuli harcamalardan uzak durun.

Finansal konular bu Dolunay’ın ilgi odağı olacak. Kazançlarınızı arttırabilir, evinizdeki eşyaları yenileyebilirsiniz. Alternatif para kazanma yolları arayabilir veya yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Gereksiz fuzuli harcamalardan uzak durun.

Değerli hissettiğiniz, değer verebildiğiniz alanlar ve ilişkiler, iyi ve uzun vadeli bir kazanç gayretinde olmak sizi olası sorunlardan koruyabilir. Yanlış anlaşılmalar ve olumsuz davranışlardan uzak durmak için ne elde etmek istediğinizi düşünün. Mars’ın Başak burcundaki seyri kariyerinizin zirvesine giden yolu hazırlayabilir. Kendinizi ve çabalarınızı en güzel şekilde gösterebilirsiniz. Bunun için gereken donanıma sahip olduğunuzu öncelikle kendiniz kabullenmelisiniz.

Dolunay, kendini maddi açıdan güvensiz hissetmene neden olabilir. Önümüzdeki günlerde maddi kaynaklarınla ilgili kısıtlanmalar yaşayabilirsin. Kendini finansal olarak disipline etmende ve aşırıya kaçan harcamalar yapmaktan kaçınmanda yarar var. Üzerinde sahip olduğun yetenekleri paraya çevirmen konusunda bir baskı olabilir.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 3 – 9 Temmuz haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu hafta sizin burcunuzda bir Dolunay meydana geliyor. Hayatınızda bazı sonlanmalar ve bitişler yaşayabilirsiniz. Bu hayatınızda sorun olan konularla ilgili de olabilir. Aslında sizler için bir nevi tamamlanma süreci gibi olacak.

Bu Dolunay, Oğlak burçları için yeni bir döneme işaret edebilir. Hayatını büyük bir ciddiyetle ele alabilir, şimdiye kadar attığın adımları gözden geçirebilir ve bundan sonra atman gereken adımları netleştirebilirsin. Kendini birçok konuda baskı altında hissediyor olabilirsin. Ancak disiplinli ve azimli hareket etmenin karşılığını alabilirsin.

Yaptıklarınızın, seçimlerinizin yerinde sonuçlar verdiğini görebilirsiniz. Bu da kendinizi fiziksel ve mental olarak daha güçlü hissetmenize yardım edecektir. Hayatınızda önemli yol ayrımlarına ve ayrıştırmalara gidebilirsiniz. Kesin bir sonuç alamadığınız her şeyin netleştiğini fark edebilirsiniz. Bitiş ve başlangıçlar karşısında gerçekçi ve mantıklı bir tutum sergilediğinizde yerinden oynayan taşların daha iyi oturmaya başladığını anlayacaksınız.

Evlilik, boşanma, çocuk sahibi olma, taşınma veya iş değiştirme gibi oldukça önemli konularda bir karar alabilirsin. Bu dönemde attığın adımların etkilerinin uzun soluklu olacağını unutmamalısın. Kendi bildiğin yoldan gitmek isteyeceksin ama karşındakileri sana uyum sağlamaları için fazla zorlamamalısın.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 3 – 9 Temmuz haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: 12. evinizde gerçekleşecek olan Dolunay ile birlikte arkanızdan iş çeviren, dedikodu çıkartan birtakım insanlarla yüzleşebilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmenizde yarar var. Hastalanma veya rahatsızlanma potansiyeliniz yüksek olacak. Artık bazı konuları kendi içinizde tutmaktan vazgeçiyorsunuz. Kendinize koyduğunuz sınırlar ve engellerin ardından hayata nasıl karışacağınıza dair fikirleriniz netleşebilir.

Doğruyu yanlışı ayırt etmekte zorlandığınız durumları kolaylaştıracak bazı haberler alabilir, kişilerin gerçek niyetlerini görebilirsiniz. İyi niyetle dahil olduğunuz, parasal yönü de bulunan girişimlerin neticelerinde ne yapacağınız ve yapmayacağınızla ilgili sınırlar daha belirgin hale gelebilir. Kendinize karşı sergilediğiniz yargılayacağı ve acımasız tutumlarla vedalaşıyorsunuz.

Bu dönemde bir taraftan hayatını kontrol altına almak konusunda üzerinde ciddi bir baskı hissedebilir, diğer taraftan hiçbir şeye müdahale edemiyormuş, olaylar sana rağmen gelişiyormuş gibi hissedebilirsin. Belirsizlik seni her zamankinden daha fazla yıpratabilir ama bir müddet olayları akışına bırakmanda yarar var.

Sağlık sorunları, dedikodular veya düşmanlıklar gibi can sıkıcı konularla uğraşmak durumunda kalabilirsin. Sorumlulukların altında ezilmiş gibi hissetmen mümkün. İçine kapanman ve depresif bir ruh haline bürünmen olası. Sırların açığa çıkması, seni yeni kararlar almaya zorlayabilir.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 3 – 9 Temmuz haftalık yorumları

Balık burç yorumları: 11. evinizde meydana gelecek olacak Dolunay hayatınıza yeni bir arkadaş veya dost katabilir, size destek olacak kişilerle tanışmanıza neden olabilir. Sosyal çevrenizi ve arkadaşlarınızı düzenleme içine girebilirsiniz. Sosyal ilişkilere dikkat!

Dolunay hayatınıza yeni bir arkadaş veya dost katabilir, size destek olacak kişilerle tanışmanıza neden olabilir. Sosyal çevrenizi ve arkadaşlarınızı düzenleme içine girebilirsiniz. Sosyal ilişkilere dikkat! Seçili ve sayılı arkadaşlıkların önemini kavrayabilirsiniz. Yardıma koştuğunuz kadar size destek verilmediğini gördüğünüz yerlerde daha fazla durmamalısınız.

Kendinize bir şeyleri layık görmeyi bir bencillik olarak görmekten vazgeçmek için gereken özgüveni hissedebilirsiniz. Sadece düşüncelerle değil bunların somut hareketleriyle, aldığınız geri dönüşleriyle yaşantınıza şekil verebilirsiniz. Parasal konularda çalışmalarınızın neticelerini görebilir, bunu garanti altına alacak çalışma şekillerini ve işbirlikleri planlayabilirsiniz.


Bu dolunay, geleceğinle ilgili hedeflerini sorgulamana neden olabilir. Keyif aldığın şeylerle, geleceğin için yerine getirmen gereken sorumluluklar arasında bir çatışma olabilir. Sorumluluklar, üzerinde baskı yaratabilir. Arkadaş çevrenle ilişkilerinde sorunlar yaşaman mümkün. Üzülsen de bazı insanları hayatından çıkartman gerektiğini fark edebilirsin.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, InstagramGoogle Haberler


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.