Astroloji: 28 Ağustos – 3 Eylül haftalık burç yorumları

Astroloji: 28 Ağustos – 3 Eylül haftalık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

burç yorumları

Astroloji: 28 Ağustos – 3 Eylül haftalık burç yorumları. 28 Ağustos, 29 Ağustos, 30 Ağustos, 31 Ağustos, 1 Eylül, 2 Eylül ve 3 Eylül tarihlerinde burçları neler bekliyor?

Haftanın genel etkileri: Bu hafta gerçekleşecek Dolunay yükselmeye, gelişmeye, genişlemeye hazır olup olmadığımızla yüzleşmemizi sağlayacak. Can yakan, yoran, üzen yükleri atmak için muhteşem bir zamandayız. İlahi bir son yaşayıp insani bir başlangıç yapmaya hazır mıyız? Kafanız karışmış, hangi yöne gideceğinizi bilemiyor olabilirsiniz. Hatta elinizden geleni yaptığınız halde yol alamıyor da olabilirsiniz. Durup derin bir nefes alın ve seçimiziniz yapın. Eylemsiz ve atıl yaşamak mı ‘sıra dışı’ fikirlerle yeni bir yol bulmak mı?


Haftalık burç yorumları:

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

koç burcu

Koç burcu 28 Ağustos – 3 Eylül haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu hafta ikili ilişkiler gündeminizde önemli yer tutabilir. Kendinizi bir tercih yapmak zorunda hissedebilir ve yapamadığınızda huzursuz olabilirsiniz. Bunun yerine sabırlı olmalı, insanlara ve durumlara karşı anlayışlı olmayı tercih etmelisiniz. Başka zamanlarda bu sizin için zor bir konu olabilirdi ancak bu kez şanslısınız. Şansınızı korumak ve geliştirmek adına hayatınızdaki insanlardan, dahil olacağınız yeni ortamlardan ve işbirliklerinden destek alabilirsiniz.

Bu dönemde özellikle parasal konularda kazanmak ve kaybetmek arasındaki dengeyi bulmalı, kendinizle ve çabalarınızla barışmalısınız. Hatalı veya eksik olduğunuzu gördüğünüz alanlarda olaylara karşı tepki vermek yerine bunları nasıl iyileştirilebileceğinize odaklanmalısınız. Sabrınızın zorlandığını hissedebilirsiniz ancak gitmeniz gereken bir yoldaysanız bunu sürdürmek zorunda olduğunuzu da unutmamalısınız.

31 Ağustos’ta Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ile kendi içinize dönmeli, ruhunuzu dinlemeli ve rüyalarınıza odaklanmalısınız. Sizi engelleyen korkularınızı incelemek için doğru zamandasınız. Çok fazla geçmişe takılmamaya dikkat edin çünkü Merkür retroda olacak. Bu dönemde önemli aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Dostu düşmanı ayırt etmek, gözünüzdeki perdeyi kaldırmak ve aldanmalarla yüzleşmek gibi gündemleriniz olabilir. Ancak burada sırtınızdaki bıçaklar kadar insanların o bıçağı saplayacağı yakınlıkta durduğunuz için sizin de sorumlu olduğunuzu bilmelisiniz.

Yardımsever ve iyi niyetli hallerinizin farklı şekillerde kullanılması karşısında artık yeni bir tutum sergilemelisiniz. Emin olmadığınız hiçbir şeyin hayatınızda yer tutmasına izin vermemeniz gereken bir dönemdesiniz. Bu kırılmayı yaşamak sizin için kolay olmasa da bu konuda her zaman her şeyi kolaylaştırabilen hislerinize ve cesaretinize başvurmanız gerektiğini unutmayın.

boğa burcu

Boğa burcu 28 Ağustos – 3 Eylül haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta günlük yaşantınıza ve iş koşullarınıza özen göstermeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Neyi nasıl bir sistemin üzerine kurmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Ancak bu dönemin düşünmek değil eyleme geçmek dönemi olduğunu bilmelisiniz. Sağlığınız, çalışma hayatınız, eviniz ve düzeninizle ilgili toparlanması gereken noktalara odaklanmalısınız. Sürüncemede kalan, kendi haline bıraktığınız veya ihmal ettiğiniz durumları gündeme taşıyarak yeni bir düzene geçiş yapmalısınız.

Burcunuzdaki Uranüs’ün 29 Ağustos’ta geri hareketine geçişi size sınırlarınızı ve potansiyelinizi hatırlatabilir. Değişmeyi ve dönüşmeyi deneyimlediğiniz zamanların zor geçmesi sizi yormuş olabilir. Buna alışmayı, bunu öğrenmeyi sürdürdüğünüzde kazanabilirsiniz. Retro sürecinde de bu sürdürülebilirliği daha iyi hale getirecek fırsatlar edinebilirsiniz.

31 Ağustos’ta Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber sosyal çevrelerde seçici olmayı, değer verip değer bulacağınız insanlarla bir araya gelmeyi tercih edebilirsiniz. Tabiri caizse, dost kazığı yediğiniz günlerin ardından artık afiyette olmanız için önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bugüne dek edindiğiniz tecrübeler size başka bir duruş kazandırabilir.

Boğa burçları hayalleri ile ilgili güzel sonuçlar alacaklar. Hayatlarındaki insanlarla ilgili arınmalar yaşayacaklar. Kim toksik hissettiriyor, kim gerçek anlamda hayatlarında kalmalı karar verecekler. Uranüs gezegeni Boğa burçlarına hayatlarının geneliyle alakalı sürprizler hazırlayacak. Merkür retroda olacak, geçmiş aşklara takılmamalarında fayda var.

ikizler burcu

İkizler burcu 28 Ağustos – 3 Eylül haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta sizi strese ve karışıklığa sokan her şeyle kendi tarzınızla mücadele etme dönemine girebilirsiniz. Bunun için her zamanki cesaretinizi biraz daha süslemeniz ve geliştirmeniz gerekebilir. Kalp kırmadan hareket ettiğiniz her olgun tutum size olumlu geri dönüşler yapabilir. Özellikle yakınlarınızla olan ilişkileriniz ve duygusal konularda şanslı olabilirsiniz. Nasıl mutlu olacaksanız, kiminle nasıl bir beraberlik yaşamak istiyorsanız ona uyum sağlamak adına bir mücadele verebilirsiniz.

Bu dönemde artık kendinizi daha fazla ihmal etmemeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Dışa dönüklüğünüz kadar içe dönüklüğünüzün de sizin için önemli olduğunu hatırlamalısınız. Geçmişte yaşadıklarınız, sizde şok veya travma oluşturan konular ve insanlar, hem gündelik hayatınızı hem de iç dünyanızdaki düzeni alt üst eden gelişmelerden dersler çıkarmalısınız. Hislerinizi kendinize açmak önemli olabilir.

31 Ağustos’taki Balık dolunayıyla beraber kariyerinizle ilgili sancılı dönemlerin de sonu gelebilir. Kendinize nasıl bir yol çizmek istediğinize daha iyi odaklanabilir, fayda zarar analizlerinizi yapabilir ve buna göre sorumluluklarınızı şekillendirebilirsiniz. Daha gerçekçi olmanız ve daha gerçekçi bakmanız gereken bir süreçtesiniz. Duygu yoğunluğunun etkisiyle aldığınız kararların sizi getirdiği noktayı doğru anladığınızda artık bazı şeyler sizin için anlamını yitirebilir.

İkizler burçları kariyerleriyle ilgili güzel sonuçlar alabilirler. Artık ne istediklerine karar verecekler; belki de mevcut işlerinden ayrılacaklar. Çok seçenek arasında kalıp dağılmaktansa, hedefe odaklanmaya çalışmalılar. Uranüs İkizler burçlarına gizli kapılar arasında kalmış bazı gerçekleri sürprizli bir şekilde gösterecek. Merkür’ün retroda olması aile ve kökler konusunda bazı geçmiş konuları tekrar gündeme getirebilir.

yengeç burcu

Yengeç burcu 28 Ağustos – 3 Eylül haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu hafta ailenizin desteği ve sizin onlar için yaptıklarınız daha görünür hale gelebilir. Kendinizi yalnız veya yönsüz hissettiğiniz durumları aşmak adına aklınızdakileri uygulamaya geçebilirsiniz. Hayatınızda belirleyici olan ev ve iş düzeninizi kurmak sizin önceliğiniz olabilir. Ev ortamınızda daha çok vakit geçirmek, evinizle ilgilenmek veya buradan çalışmak, taşınma ve yeni yerler görme ihtiyacı gibi durumlar gelişebilir.

Bu dönemde sosyal konular ve arkadaşlıklar noktasında her şeyi en baştan düşünmeniz gerekebilir. Neyi devam ettirip neyi sonlandıracağınızı net bir şekilde görebilirsiniz. Aynı hatada ısrarcı olmamak, yeni deneyimlere açık olmak için bazı eski alışkanlıklarınızı ve düşüncelerinizi terk etmelisiniz. Çevrenizden bu noktada öneriler alabilirsiniz, bunları dikkate almanızda fayda var. Ticari ve parasal gündemlerinizin durağanlaştıran noktaları tespit edebilirsiniz. Bu sayede hızlanmak, adım atmak ve yeni çalışmalara dahil olmak konusunda motivasyonunuzu kazanabilirsiniz.

31 Ağustos’ta Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ile Yengeç burçları eğitim hayatlarında önemli kararlar verebilir, yurt dışı ile ilgili niyetleri bu dönemde gerçekleşebilir. Sosyal çevreleri bu konuda destek olacak. Kalabalıklara karışmaktan geri durmasınlar. Geçmişte kaçırdıkları eğitim ya da seyahat fırsatları bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. Merkür retroda olacağı için bol dedikodulu bir dönem geçirebilirler.

Hayatınıza yatırım yapmakla ilgili konular gündeminize gelebilir. Eğitimlerinizi tamamlamak, çalışmalarınızı sonuçlandırmak ve buna göre yol haritası belirlemekle ilgilenebilirsiniz. Kendinizi çaresiz, yönsüz veya başarısız bulduğunuz noktalarda kabullenişe geçmemelisiniz. Bu dolunay size neyi kabul edip neyi etmeyeceğinizi gösterecektir. Moralinizi bozmadan, elinizdeki değerlere sahip çıkarak, direnerek ve fedakarlıkları kendiniz için yaparak yaşamalısınız.

aslan burcu

Aslan burcu 28 Ağustos – 3 Eylül haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta pek çok konuda kendinizi yetiştirme, yeteneklerinizi geliştirme ve sorun yaşadığınız noktaların çözümü noktasında destekleniyorsunuz. Yardıma ihtiyaç duyduğunuzda bunun geleceğini bilmelisiniz. Bu sayede iyi niyetinizi ve iyi tutumlarınızı bozmadan ilerlemeniz kolaylaşacaktır. Eğitimler, iş görüşmeleri ve başvurular gündeminizde yer tutabilir. Yakınlarınız, ailenizin kadın üyeleri veya sosyal alanlarda karşılaştığınız kişilerle aranızda bazı anlaşmazlıklar veya sorunlar doğabilir.

Bu dönemde ayrıca kariyerinizi belirleyecek kararlarınız ve yaptığınız çalışmaların bir özeti karşınıza gelebilir. Bu özetle beraber, hangi alanlarda başarılı veya başarısız olduğunuzu anlayabilir ve buna göre yeni bir aksiyon planı hazırlayabilirsiniz. Beklentilerinizin dışında gelişen her şeyin beraberinde sizi de geliştirdiğini fark etmelisiniz. Bu da seçimlerinizi, çizeceğiniz yolu ve tutumlarınızı etkileyecektir. Denemekten, risk almaktan ve değişiklik yapmaktan çekinmeyi bırakmalısınız. Bunu başarmak için hala bir fırsat arıyorsanız fırsat veya fırsatlar önünüze gelecektir.

31 Ağustos’ta gerçekleşecek Dolunay ile Aslan burçları Balık dolunayıyla beraber parasal konularda önemli sonuçlar alabilir. Yatırımlarının dönüşlerini alacakları bu dönemde Uranüs kariyer evlerine güzel destek verecek. Harcamalar konusunda dikkatli olmalılar, büyük sözler vermemeliler. Merkür retro olacağı için parasal konularda kafaları karışabilir, geçmişteki sorunlar gün yüzüne çıkabilir.

Önümüzdeki 15 günlük süreçte özellikle ödemeleriniz ve borçlanmalarınızla ilgili bazı sonuçlanmalar alabilirsiniz. Güvendiğiniz kişiler dışında herhangi biriyle aranızda para ile ilgili bir diyalog geçmemesine dikkat etmelisiniz. Bunun neden önemli olduğunu anlamak adına olumsuz ve yanıltıcı tecrübelere açık olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ancak duygularınızı, hislerinizi dizginlemeyi başarırsanız sınır ihlalini de önleyebileceksiniz.

Sorgulanmadan, dikkat edilmeden ve üzerinde düşünülmeden yapılan her şeye yeni bir tutum geliştirmelisiniz. Bu sayede hem başlangıç yapmakla ilgili tereddütleriniz azalacak hem de elinizdeki potansiyeli daha faydalı yerlerde kullanabileceksiniz. Miras ve aileden gelecek desteklerle ilgili konular gündeme gelebilir, hakkınızı alabilirsiniz.

başak burcu

Başak burcu 28 Ağustos – 3 Eylül haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Bu hafta itibariyle Başak burçlarının para alanlarında hareketli bir dönem başlayabilir. Aynı anda çok kazanıp çok da harcayacağınız bir dönem olabilir. Dolayısıyla ne yapmanız ve yapmamanız gerektiğiyle ilgili tüm kararlarınızı mantıklı ve gerekli bir çerçevede almaya çalışmalısınız. Eşinizin, yakın dostlarınızın veya hayatınızdaki bazı kadın figürlerin desteği bu konuda size yol gösterebilir.

Geçmişte bıraktığınızı düşündüğünüz bazı konuları yeniden önünüze gelebilir. Bu bir ceza veya zaman kaybı şeklinde değerlendirmek yerine sizin için ikinci bir şans olarak düşünebilirsiniz. Bakış açınızı değiştirmelisiniz. Bununla ilgili verdiğiniz mücadelede kazandığınız ve kaybettiğiniz tecrübelerinizden yola çıkmanızda fayda var. Çünkü tüm tecrübeleriniz hem kazanç elde hem de hayatınızı kaliteli hale getirmekle ilgili soru işaretlerini yok edebilir. Önemli olan ne yaşadığınızı fark etmeniz olacaktır.


31 Ağustos’taki Balık dolunayı, insan ilişkileriyle ilgili tecrübelerinizi size sorgulatabilir. Başak burçlarının ilişki evinde gerçekleşen bu Dolunay ilişkisi olanlar için sürpriz, belki de radikal kararlar getirebilir. Bu dönemi ortaklıklar ve uzun süreli ilişkiler için karar zamanı olarak düşünebilirler. Merkür retroda olacağı için kafaları karışabilir, çevreleri çok fazla duruma müdahale edebilir. Kararlarını sakin kafayla vermelerinde fayda var.

Önümüzdeki 10-15 günlük süreçte kaçındığınız veya konduramadığınız her şeyin gün yüzüne çıkışı ile artık nerede durmanız, nasıl bir sınır belirlemeniz gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz. Çevrenizdeki bazı insanların sizi hayal kırıklığına uğratacak geri dönüşlerini alabilir, beklemediğiniz kişilerden gelen tepkilerle davranışlarınızda iyileştirmeye gidebilirsiniz. Bu şifalanma süreciyle beraber hem duygusal hem sosyal hem de ticari ilişkilerinizin akışı değişebilir. İşinize, hayallerinize odaklanarak, hayatınızı buna göre yaşamak adına önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz.

terazi burcu

Terazi burcu 28 Ağustos – 3 Eylül haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Haftanın ilk günü Mars sizin burcunuzda hareketine başlıyor. Yeni işbirlikleri ve tanışmalar, yeni tutum ve tarz arayışları bu dönem gündeminizde yer tutabilir. Hem adım atmak isteyip hem kenarda beklemekle günlerin geçeceğini düşünebilirsiniz. Ancak yaşadıklarınızı doğru analiz ettiğinizde ve sadece isteklerinize odaklandığınızda bunun tam tersi olacağını görebilirsiniz. Hayatınızı ve ilişkilerinizi güzelleştirmek, kendinize daha iyi bakmak sizin için önemli bir motivasyon olabilir. Bunu korumak için yalnız kalmak ve çevrenizden destek almak noktasındaki dengeyi kurmalısınız.

Bu dönemde korktuğunuz veya güvenmediğiniz için geri plana attığınız her şeyi dışarı çıkarabilirsiniz. Hayatın saklanarak yaşanacağına dair yanlış bilgilerinizi doğrularıyla değiştirmelisiniz. Kendinizle karşı karşıya gelmemek için bunu yapmak zorunda olduğunuzu unutmayın. Bugün elde ettiklerinizi yarın da bulabilmek için bazı riskleri almalısınız. Yeteneklerinize, çevrenize ve aile desteklerinize güvenerek bir şeyler yapmalısınız. Bu bir eğitim olabileceği gibi kazanç elde edeceğiniz bir alana yönelmek de olabilir. Cesaret etmek ve konfor alanından çıkmaya çalışmak size her zaman önemli kazançlar getirebilir. Buna duygusal konulardaki iyi gelişmeler de dahildir.

Bu hafta gerçekleşecek Dolunay ile hem iş hayatınızı hem de gündelik durumunuzu iyileştirecek gelişmelere tanık olabilirsiniz. İş görüşmeleri yapmak, ne istediğinden emin olmak, hayatınıza çeki düzen vermekle ilgili soru işaretleriniz cevap bulabilir. Yaşantınızdaki belirsizliklerin sonlanmasıyla beraber adım atmanız da kolaylaşacaktır. Fark ettiklerinizi unutmadan yaşamanız hem beden sağlığınıza hem de mental yönünüze hizmet edecektir. Sağlıklı beslenme ve uyku düzeninizi gözden geçirerek, gerektiğinde doktor tavsiyesiyle hareket etmek isteyebilirsiniz.

Terazi burçları önümüzdeki 10-15 günlük süreçte günlük rutinlerinde, alışkanlıklarında, işlerinde değişiklik yapabilirler. Onlar için dönüşüm zamanı. Uranüs gezegeninden destek görecekler, değişim fırsatlarına açık olmalılar. Merkür retroda olacağı için her kararlarında adımlarını net atmaya çalışsınlar. Arkalarından yapılan konuşmalar bu dönemde önlerine düşebilir.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 28 Ağustos – 3 Eylül haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Bu hafta, bir şeyler yapmakla yapmamak arasında sıkışmış hissedebilirsiniz. Hayatın her zaman koşmakla, savaşmakla, sert olmakla geçmeyeceğinin farkında olmalı ve buna göre hareket etmelisiniz. İçinizde bunun dengesini kurduğunuzda hayatınızın o kadar da zorlayıcı olmadığını görebilirsiniz. Ruh sağlığınızı korumak, iyileştirmek ve bunu başkalarıyla da paylaşabilmek adına çözümler düşünebilirsiniz. Aşırı düşünmeyi hayatınızdan çıkarabilmek adına profesyonel destek almanız gerekebilir, bunu bir kayıp olarak değil kazanacaklarınız için fırsat olarak görmelisiniz.

Bu dönemde artık toksikleşen ve sizi mutlu etmeyen, ortak bir paydada buluşamadığınız her ilişkinizi gözden geçirmek için doğru zaman. Devam edip etmemekle ilgili nihai kararı yaşadıklarınızın sonuca ve bu sonuca uygun hareketlere bakarak verebilirsiniz. Değer vermek ve değer görmekle ilgili tereddütleriniz olmadan, güvene dayanan ortaklık ve birliktelikler için emek vermelisiniz. Bunu yapmanıza engel olan veya size yapılmayan durumları bir takıntı haline getirmemelisiniz.

31 Ağustos Dolunayı ile duygusal konularda daha faza yanılgı ve aldanmayla karşılaşmamak için kararlar alabilirsiniz. Hayatınızda bir döngüyü bitirip yenisini açmak isteyebilirsiniz. Bunun için eski döngülere ve hikayelere dair her şeyle vedalaşmalısınız. İlişkilerinizle ilgili bazı gerçeklerin ortaya çıkışı tamam veya devam demekle ilgili tereddütlerinizi sonlandırabilir. Evlenmek, çocuk sahibi olmak, çocukları ilgilendiren konularda yatırım ve çalışmalar oluşturmak adına iyi bir dönemdesiniz. Kararlarınızı alırken bu sürecin hayalperestliği kadar hayal kırıklığı ihtimaline de hazırlıklı olmalısınız.

Akrep burçları önümüzdeki 10-15 günlük süreçte sürpriz tanışmalar yaşayabilir, yalnızlıklarını bitirebilirler. Merkür retroda olacağı için hemen ‘hayatımın aşkını buldum’ moduna girmemeli biraz gözlem yapmalılar. İlişkisi olanlar ise sürpriz tekliflere açık olmalılar. Etraflarındaki insanların konuşmalarına çok kulak vermemeye çalışsınlar, çok fazla dedikodu ve kafa karıştırıcı fikre maruz kalabilirler.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 28 Ağustos – 3 Eylül haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Bu hafta doğru insanlarla ve doğru konularla hayatınızı sürdürmek isteğinizi uygulamaya geçirebilirsiniz. Odaklanmalısınız ve daha önce bunu yapamadığınız günleri geride bırakmalısınız. Her şeyin birbiriyle bağlantılı olduğunu düşünüyorsanız iyi konuları artırmaya, yetenekleri geliştirmeye, ilişkileri dengelemeye çalışmalısınız. Bu sayede neyin ne ile bağlantılı olacağının kararını siz verebilirsiniz. Hayatınıza neler katacağınıza dair planlar yaparak sorunlu arkadaşlıklardan sıyrılabilir, yanlış ilişkileri önleyebilir ve doğabilecek iletişim krizlerine set çekebilirsiniz.

Hayatınızın akışı ve işinizin, sağlığınızın bundan ne derece etkilendiği konularına ağırlık verebilirsiniz. Bazı noktalarda ihmalkar veya inatçı davranmış olabilirsiniz. Bunu sürdürmek yerine durdurmak ve değiştirmek önceliğiniz haline gelmelidir. Çalışma düzeninizle ilgili sorunların çözülmesini ve buna göre hareket etmeyi beklemek yerine kendi düzeninizi kuran olmalısınız. Kendinizi buna teşvik edin ve hayatınızı olduğundan daha iyi hale getirin. Seçimleriniz fiziksel ve mental olarak neyin kalıcı olacağına karar verecektir.

31 Ağustos tarihinde gerçekleşecek Dolunay ile beraber ev düzeninizle ilgili konulara ağırlık verebilirsiniz. İhtiyaçlarınızın ne olduğunu bilerek hareket etmenin önemini fark edebilirsiniz. Bu da size seçim kolaylığı getirecektir. Alım satım ve imzalı işler söz konusu olduğunda anlaşmayı iyi okumaya, kendinizi garantiye almaya dikkat etmelisiniz. Aile içindeki kırgınlıklara son vermek, konuşulmayan konuları gündeme getirerek büyümeden çözmek isteyebilirsiniz. Kullanacağınız ifadelerde özenli olmak karşılıklı olarak bir hayal kırıklığı yaşamanızın önüne geçecektir.

Yay burçları önümüzdeki 10-15 günlük süreçte evleriyle alakalı kararlar verebilir, evin içerisinde değişiklik yapabilirler. Her şeyi aynı anda yapmamaya çalışsınlar. Küçük fikirler üretip onları destekleyici küçük adımlar atmalılar. Kariyer evlerinde gerçekleşen Merkür, bu dönem çok fazla yanlış anlaşılmaların olabileceğini gösteriyor. Her şeyi yazılı ve bir kopyasını alarak plan dahilinde ilerletmeye özen göstermeliler.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 28 Ağustos – 3 Eylül haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu hafta çalışmalarınız ve iş hayatınızdaki tutumlarınızla dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Ortaklı işler, çoğunluğun katılımı ve desteğiyle sürdürülen projeler, girişimcilik, kendi işinizi kurma veya fikrini gösterebilmek gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. İşten kaçmasanız da bazı sorumlulukları nasıl yöneteceğinizi bilemediğiniz, daha çekimser durduğunuz zamanların sonuna geldiniz. Alacağınız destekleri reddetmek yerine kullanmayı denemelisiniz.

Bu dönemde hissettiklerinizi yansıtmak ve paylaşmakla ilgili sorunlarınız doğabilir. Bu da kendinizi yorgun ve stresli hissetmenize neden olabilir. Her şeyin çözümü olduğundan önce her şeyin geçici olduğu gerçeğini kabul etmelisiniz. Bugün üzerinde çalıştığınız en ufak iş, tatil için planladığınız mekanda bile son anda değişikliğe gidebiliyorken yaşamın her zaman değişen ve dönüşen bir olgu olduğunu anlamanızda fayda var.

31 Ağustos’ta gerçekleşecek Dolunay size yetilerinizi işe dönüştürmek ve artık kazanım elde etmek konusunda destek verebilir. Yanılmış, yanlışı fark edememiş veya doğruyu görmek istememiş olabilirsiniz. Bunun tek seferlik veya kısa süreli bir durum halinde kalması için tam tersi yönde gitmelisiniz. Hayal gücü ve düşünce gerektiren işler, bunları destekleyecek eğitimlerle ilgilenebilirsiniz. Yoğun bir trafiğiniz olabilir, zihninizin doluluğu dikkat dağınıklığına yol açabilir. Kendinize dinlenmek için zaman yaratmalısınız.

Oğlak burçları önümüzdeki 10-15 günlük süreçte eğitim, seyahat ve ticaretle ilgili önemli kararlar verebilir. Seyahat ve eğitim alanlarında eğlenceli vakitler geçirebilir. Uranüs’ün desteği ile flörte açık olabilirler. Merkür retroda olacağı için seyahat ve sözleşmelerde her şeyi birkaç kez kontrol etmeyi unutmalılar.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 28 Ağustos – 3 Eylül haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu hafta sosyal konularda daha etkin bir rol oynayabilirsiniz. Gönüllülük çalışmaları, hukuksal ve toplumsal platformlar ilginizi çekebilir. Vizyonunuzu ve tecrübelerinizi aktaracağınız bir yer bulduğunuzda geri adım atmamalısınız. Bir fırsat karşınıza çıktığında bunu değerlendirmek, düşünmek daha önemli ve belirleyicidir. Seyahat planları, yurtdışı bağlantılı veya ortaklı işlerle ilgilenebilirsiniz. Hayatınızı estetik bir düzleme taşımak isteyebilirsiniz. Samimi gelmeyen, size iyi hissettirmeyen ortamları terk etmek yeni ortamlar ve nedenler bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Bu dönemde aile ve ev hayatınızla ilgili bazı konularda geriye gidebilirsiniz. Maddi ve manevi rahatlığınızı önemseyebilir, buna gölge düşürecek veya düşüren durumlara karşı önlemler alabilirsiniz. Fiziksel düzenlemeler yapmak isterken evinizin konumuna ve imkanlarınıza göre hareket etmelisiniz. Tam olarak ihtiyacınız olanı elde edemediğiniz noktada taşınma ve yer değişikliğine sıcak bakmalısınız. Bu konu eğer askıdaysa artık gündeme getirerek netleştirmeniz faydalı olabilir. Aile büyüklerinizle ilişkilerinizi iyileştirmek adına bazı defterleri açmanız gerekebilir. Bir inatlaşmaya girmek yerine herkesin huzurlu olacağı bir payda oluşturmalısınız.

31 Ağustos’ta gerçekleşecek Dolunay ekonomik dengelerinizi yeniden düzenleyebilir. Hem zararlı ve sonuca bağlanmayan işleri bitirmek hem de bunların yerine daha gerçek ve iyi bir iş imkanı oluşturmak adına iyi bir dönemdesiniz. Parasal konularda ve güven hususunda bir açıklık oluşmaması için dikkatli, gözü açık ve ne istediğinizden emin olmalısınız.

Önümüzdeki 10-15 günlük süreçte iş görüşmelerine gitmek, bir hayali gerçeğe dönüştürecek araştırmalar yapmak isteyebilirsiniz. Elinizdeki imkanları karlı yatırımlar haline getirmek için gerektiği noktada uzman desteği de alabilirsiniz. Eksiklerinizi tamamlamak, keyfinize bakmak üzere harcamalar yapabilirsiniz. Merkür retroda olacağı için para harcama konusunda çok iddialı olabilirsiniz aman dikkat! Yanlış anlaşılmalara karşı da bu dönemde çok dikkatli olmalısınız.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 28 Ağustos – 3 Eylül haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Bu hafta hakkınız olanı savunmalı, istemeyi öğrenmeli ve sizin olanın size gelmesi için bu çabayı gösterebilmelisiniz. Artık sorunların çözüldüğü bir dönemdesiniz, bunu korumak ve geliştirmek sizin tutumlarınızla ilgili olacaktır. Ekonomik olarak önünüzde engellerin değil desteklerin olduğunu görebilir, bu motivasyonla bazı girişimleri daha sık bir şekilde düşünmeye başlayabilirsiniz. Evliliğinizden veya ailenizden, yakın olduğunuz kadın figürlerden göreceğiniz maddi ve manevi destekler de bu konuda önemli rol oynayabilir.

Bu dönemde düşünmenin ötesine geçerek hayatın içine karışmak gerekebilir. Bunu yaptığınız ve yapmadığınız zamanların neticelerini görebileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Merakınızı ve öğrenme motivasyonunuzu korumalısınız. Bu size her zaman gördüklerinizden daha fazlasını gösterebilir. İş ve sosyal çevre konusunda yaptığınız girişimlerin devamlılığı konusunda bazı eksikleriniz olabilir. Bu eksiklerin kapanmak için var olduğunu ve kapanan her şeyin sizde yeni bir sayfa açtığını bilmelisiniz.

31 Ağustos tarihinde sizin burcunuzda gerçekleşecek Dolunay ile hayatınızın bütün alanlarında yeniliklere gidebilirsiniz. Her şeyin netlik kazanması, soru işaretlerinin kaybolması ve gerçeklerin konuşulması üzerinizdeki yükü hafifletecektir. Hem fiziksel değişiklikler yapmak hem de hayatınızı sadeleştirmek adına bir adım atabilirsiniz. Sizin için fazla olan her şeyden vazgeçme eşiğinde olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bu hisse sıkı tutunun. Operasyonlar, anlaşmalar ve görüşmeler söz konusu olduğunda ne yaptığınızdan ve bunun sonuçlarından emin olarak ilerlemeniz olası hayal kırıklıklarının önüne geçebilir.


Balık burçları önümüzdeki 10-15 günlük süreçte dış görünüşlerini değiştirebilirler. Hayatlarının geneline yansıyan büyük değişiklikler yapabilirler. Ancak dikkatli olmalarında fayda var çünkü Merkür retroda olacak. Yanlış anlamalara ve anlaşılmalara karşı çok dikkatli olmalılar. Eski ilişkileri tekrar gündeme gelebilir. Merkür retrosu ilişki ve ortaklık evlerinde gerçekleşecek. Geçmiş mevzuları çok karıştırmamaya dikkat etsinler.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, InstagramGoogle Haberler


İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.