Astroloji: 31 Ağustos Balık burcunda Dolunay burç yorumları

Astroloji: 31 Ağustos Balık burcunda Dolunay burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Dolunay burç yorumları

Astroloji: 31 Ağustos Balık burcunda Dolunay burç yorumları.

Dolunay burç yorumları:

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.


koç burcu

Koç burç yorumları

Koç burç yorumları: Kendinize daha fazla inanamaya, sezgilerinize kulak vermeye başlamalısınız. Alışkanlıklarınızın esiri olmadığınızdan emin olun. Hayatınızı değiştirememekten şikayet ediyor olabilirsiniz. Siz ne kadar değiştiniz, hangi zincirleri, korkuları geride bırakmaya cesaret ettiniz?

Hayatınızın tamamen değişmesini istiyorsanız bazı şeyleri göze almak zorundasınız. Değişime günlük rutini kırmakla, çalışma ortamınızda değişiklik yapmakla başlayabilirsiniz. Parasal konularda, beklenmedik gelişmeler yüzünüzü güldürebilir.

Önemli aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Dostu düşmanı ayırt etmek, gözünüzdeki perdeyi kaldırmak ve aldanmalarla yüzleşmek gibi gündemleriniz olabilir. Ancak burada sırtınızdaki bıçaklar kadar insanların o bıçağı saplayacağı yakınlıkta durduğunuz için sizin de sorumlu olduğunuzu bilmelisiniz.

Yardımsever ve iyi niyetli hallerinizin farklı şekillerde kullanılması karşısında artık yeni bir tutum sergilemelisiniz. Emin olmadığınız hiçbir şeyin hayatınızda yer tutmasına izin vermemeniz gereken bir dönemdesiniz. Bu kırılmayı yaşamak sizin için kolay olmasa da bu konuda her zaman her şeyi kolaylaştırabilen hislerinize ve cesaretinize başvurmanız gerektiğini unutmayın.

boğa burcu

Boğa burç yorumları

Boğa burç yorumları: Dolunay gelecek hayallerinizin hızla gerçekleşmesini sağlayabilir. Siz daima topluma hizmet etmek için elinizden gelenin en iyisini yaptınız. Artık kendiniz için bir şeyler yapmanın vakti geldi. Eski aşkları düşünmenizin de size bir faydası yok. Kendinize güvenin, yaratıcılığınızı kullanın ve geleceğe dair bir şeyler yapmak için ayağa kalkın.

Arkadaş çevresi ve sosyal ortamlarda geride kalması gereken kim varsa eleyeceksiniz. Beklenmeyen bir biçimde dış görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Değişim arzunuzun kök nedeni kendinizi kendinize, çevrenize, dünyaya ifade etme isteğiniz.

Sosyal çevrelerde seçici olmayı, değer verip değer bulacağınız insanlarla bir araya gelmeyi tercih edebilirsiniz. Tabiri caizse, dost kazığı yediğiniz günlerin ardından artık afiyette olmanız için önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Bugüne dek edindiğiniz tecrübeler size başka bir duruş kazandırabilir. Bu süreç bir araya gelemediğiniz insanlarla buluşmak, saklı düşüncelerinizi ve projelerinizi gündeme getirmek adına iyi bir dönem olabilir. Hayalleriniz en büyük desteğiniz ve gerçeğiniz olabilir. Ekonomik ve duygusal açıdan kısmetiniz açık olacağı için siz de gözlerinizi, kalbinizi ve emeklerinizi açık tutmalısınız.

ikizler burcu

İkizler burç yorumları

İkizler burç yorumları: Kariyer hayatınızda değişim vakti. Şimdiye kadar denemediğiniz bir alanda parlamanız sürpriz olmaz. İş hayatınızdaki kaos, belirsizlik ve düzensizlikler sona ermek üzere. Kesin olarak ev, yuva, aile hayatınızda da büyük değişiklikler gerçekleşecektir. Kök ailenize dayanan bir döngüyü tamamlamak üzeresiniz.

Bir devrin kapanıp yeni bir devrin başladığını en yoğun yaşayanlardan biri de siz olacaksınız. Sezgileriniz, rüyalarınız yol gösterici olabilir. Korkularınız nedeniyle yol almakta zorlandığınız ne varsa artık geride kaldı. Sorunların bu kadar kolay çözüme ulaştığına siz bile şaşıracaksınız.

Kariyerinizle ilgili sancılı dönemlerin de sonu gelebilir. Kendinize nasıl bir yol çizmek istediğinize daha iyi odaklanabilir, fayda zarar analizlerinizi yapabilir ve buna göre sorumluluklarınızı şekillendirebilirsiniz. Daha gerçekçi olmanız ve daha gerçekçi bakmanız gereken bir süreçtesiniz.

Duygu yoğunluğunun etkisiyle aldığınız kararların sizi getirdiği noktayı doğru anladığınızda artık bazı şeyler sizin için anlamını yitirebilir. Yeni anlamlara ve çabalara yoğunlaşıyorsunuz. Aile işleri, aileyle ilişkiler noktasında da bazı sorunların çözülmesi işinize ve hayatınıza daha iyi odaklanmanıza yardımcı olabilir.

yengeç burcu

Yengeç burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Yabancılarla ilişkiler, iş-ticaret, eğitim konularında yeni plan ve projeler devreye girebilir. Uygulamaya koyamadığınız kararları hayata geçirmek için verimli bir dönemdesiniz. Kararsızlıkları aşıp sağlam bir planlama yapabilirseniz önemli bir döngüyü tamamlayabilirsiniz.

Geleceğinizi kökten etkileyecek ani kararlar almanız mümkün. Yakınlarınız, kardeşleriniz hayatınızdaki değişim ve değişiklikleri destekleyecektir. İletişim sorunlarını çözüme ulaştırmanız gereken bir sürece girdiniz.

Hayatınıza yatırım yapmakla ilgili konular ağırlığını koyabilir. Eğitimlerinizi tamamlamak, çalışmalarınızı sonuçlandırmak ve buna göre yol haritası belirlemekle ilgilenebilirsiniz. Kendinizi çaresiz, yönsüz veya başarısız bulduğunuz noktalarda kabullenişe geçmemelisiniz.

Bu dolunay size neyi kabul edip neyi etmeyeceğinizi gösterecektir. Moralinizi bozmadan, elinizdeki değerlere sahip çıkarak, direnerek ve fedakarlıkları kendiniz için yaparak yaşamalısınız.

aslan burcu

Aslan burç yorumları

Aslan burç yorumları: Aslanlar maddi-manevi borç ve alacaklarını yapılandırmaları gereken bir döneme giriyor. Müşterek gelirlerin (eşin, ailenin veya ortakların) masaya yatırılacağı bir dolunaya hazır mısınız? Harcama konusunda dengeyi korumaya dikkat etmelisiniz.

Maddi-manevi tutamayacağınız sözler vermemeye, büyük adımlar atmamaya özen gösterin. Sahip olduklarınızı koruma konusunda bir sınav verebilirsiniz. Kariyer hayatınızda beklenmeyen gelişmeler, teklifler almanız muhtemel. Değerlendirirken iç sesinize kulak verin. Başkalarının düşüncelerini değil öz arzunuzu önceleyin.

Ödemeleriniz ve borçlanmalarınızla ilgili bazı sonuçlanmalar alabilirsiniz. Güvendiğiniz kişiler dışında herhangi biriyle aranızda para ile ilgili bir diyalog geçmemesine dikkat etmelisiniz. Bunun neden önemli olduğunu anlamak adına olumsuz ve yanıltıcı tecrübelere açık olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ancak duygularınızı, hislerinizi dizginlemeyi başarırsanız sınır ihlalini de önleyebileceksiniz.

Sorgulanmadan, dikkat edilmeden ve üzerinde düşünülmeden yapılan her şeye yeni bir tutum geliştirmelisiniz. Bu sayede hem başlangıç yapmakla ilgili tereddütleriniz azalacak hem de elinizdeki potansiyeli daha faydalı yerlerde kullanabileceksiniz. Miras ve aileden gelecek desteklerle ilgili konular gündeme gelebilir, hakkınızı alabilirsiniz.

başak burcu

Başak burç yorumu

Başak burç yorumları: Başak burçları ortaklık, ikili ilişkiler, evlilik alanında dolunay etkisinde kalıp kafa karışıklığı yaşayacaklar. Çeşitli ortaklık, iş birliği ve evlilik teklifleri almanız mümkün. Bireysel alanınızı korumakla, birinin elini tutmak konusunda kafanız karışmış olabilir.

Yola yalnız mı devam etmeli yoksa hayatınızı biriyle paylaşma cesareti mi etmelisiniz? Hayatınıza birini almak istediğiniz halde yalnızsanız korkularınızın kurbanısınız. İçinize dönün, yalnız yaşamanın size iyi gelip gelmediğini bir kez daha düşünün. Hayata bakışınız değişmeden hayatınız değişmez.

İnsan ilişkileriyle ilgili tecrübelerinizi size sorgulatabilir. Kaçındığınız veya konduramadığınız her şeyin gün yüzüne çıkışı ile artık nerede durmanız, nasıl bir sınır belirlemeniz gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz.


Çevrenizdeki bazı insanların sizi hayal kırıklığına uğratacak geri dönüşlerini alabilir, beklemediğiniz kişilerden gelen tepkilerle davranışlarınızda iyileştirmeye gidebilirsiniz. Bu şifalanma süreciyle beraber hem duygusal hem sosyal hem de ticari ilişkilerinizin akışı değişebilir. İşinize, hayallerinize odaklanarak, hayatınızı buna göre yaşamak adına önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz.

terazi burcu

Terazi burç yorumları

Terazi burç yorumları: İş hayatınızı ilgilendiren önemli değişiklikler olabilir. Günlük yaşam kalitenizin yükseleceği, temel sağlık sorunlarınızın aşılacağı, korku ve kaygılarınızın sona ereceği bir dönemdesiniz. Günlük akışta değişim rüzgarları esebilir. Ancak size iyi gelecek rutinlere öncelik verin. Kendinizi yeni rutinlere, alışkanlıklara kurban etmeyin.

Eski alacakların geleceği, haklarınızın iade edileceği bu hesap dönemini iyi değerlendirin. Tüm yaşananlar siz bazı şeyleri fark edin diye yaşandı. Kendinize zaman ayırın, hayaller kurun ve bu hayalleri yaratmaya çalışın, yeterli…

Bu dolunay ile birlikte hem iş hayatınızı hemde gündelik durumunuzu iyileştirecek gelişmelere tanık olabilirsiniz. İş görüşmeleri yapmak, ne istediğinden emin olmak, hayatınıza çeki düzen vermekle ilgili soru işaretleriniz cevap bulabilir.

Yaşantınızdaki belirsizliklerin sonlanmasıyla beraber adım atmanız da kolaylaşacaktır. Fark ettiklerinizi unutmadan yaşamanız hem beden sağlığınıza hem de mental yönünüze hizmet edecektir. Sağlıklı beslenme ve uyku düzeninizi gözden geçirerek, gerektiğinde doktor tavsiyesiyle hareket etmek isteyebilirsiniz.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burç yorumu

Akrep burç yorumları: Dolunay sizin için Aşk demek, yaratım demek. Keyif aldığınız konulara, hobilere, seyahatlere vakit ayırın. Yalnız Akreplerin yalnızlıklarına son vermeleri, ilişkisi olan Akreplerin ilişkilerini ileriye taşımaları mümkün. Toplumsal imajınızın güçleneceği, popülerliğinizin artacağı bir dönemdesiniz.

Sosyal çevrede, gruplar içinde kendinizden söz ettireceksiniz. Çocuklarınızla aranızdaki bağlar güçlenirken, yaratıcı yönlerinizle sahnede daha çok yer alabileceksiniz. Ani gelişen ortaklık, evlilik kararları söz konusu olabilir.

Bu dolunay ile duygusal konularda daha faza yanılgı ve aldanmayla karşılaşmamak için kararlar alabilirsiniz. Hayatınızda bir döngüyü bitirip yenisini açmak isteyebilirsiniz. Bunun için eski döngülere ve hikayelere dair her şeyle vedalaşmalısınız.

İlişkilerinizle ilgili bazı gerçeklerin ortaya çıkışı tamam veya devam demekle ilgili tereddütlerinizi sonlandırabilir. Evlenmek, çocuk sahibi olmak, çocukları ilgilendiren konularda yatırım ve çalışmalar oluşturmak adına iyi bir dönemdesiniz. Kararlarınızı alırken bu sürecin hayalperestliği kadar hayal kırıklığı ihtimaline de hazırlıklı olmalısınız.

yay burcu burç yorumları

Yay burç yorumları

Yay burç yorumları: Ev, aile, yuva konuları sizi epey meşgul etti. Şimdi bu geçiş dönemini hazmedip evinizde yuvanızda huzurla yaşayacaksınız. Kocaman adımlar atmasanız bile işle ilgili harekete geçmelisiniz. Kök aileyle sorunlarınızı çözüme ulaştırmanıza bağlı olarak iş ve kariyer hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir.

Ani bir iş teklifi almanız, sizi çok mutlu edecek bir ortamda çalışmaya başlamanız mümkün olabilir. Rutin değişmeliydi, şimdi değişti sizde hayalleriniz için yola çıkmaya hazırsınız. Sezgilerinize güvenin doğru yoldasınız.

Bu dolunay ile birlikte ev düzeninizle ilgili konulara ağırlık verebilirsiniz. İhtiyaçlarınızın ne olduğunu bilerek hareket etmenin önemini fark edebilirsiniz. Bu da size seçim kolaylığı getirecektir. Alım satım ve imzalı işler söz konusu olduğunda anlaşmayı iyi okumaya, kendinizi garantiye almaya dikkat etmelisiniz.

Ayrıca aile içindeki kırgınlıklara son vermek, konuşulmayan konuları gündeme getirerek büyümeden çözmek isteyebilirsiniz. Kullanacağınız ifadelerde özenli olmak karşılıklı olarak bir hayal kırıklığı yaşamanızın önüne geçecektir.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burç yorumu

Oğlak burç yorumları: Yakın çevre ve kardeşler konusunda eski hesaplar, sıkıntılar gündeme gelmiş olabilir. Onlarla daha fazla vakit geçirmek, paylaşımınızı arttırmak isteyebilirsiniz. Önce seyahatlere, yeni eğitim fırsatlarına, ticari yatırımlara yani kendinize zaman ayırın.

Bakış açınızı değiştirmiş ve şimdiki hayatınız için yeni adımlar atmıştınız. Yurtdışı hayallerinizden, seyahat planlarınızdan şimdi vaz geçemezsiniz. Hayattan keyif almaya zaman ayırmadıkça işleri yoluna koyamazsınız. Aşk hayatınızda süpriz bir gelişme yaşanabilir.

31 Ağustos’ta gerçekleşecek bu dolunay size yetilerinizi işe dönüştürmek ve artık kazanım elde etmek konusunda destek verebilir. Yanılmış, yanlışı fark edememiş veya doğruyu görmek istememiş olabilirsiniz. Bunun tek seferlik veya kısa süreli bir durum halinde kalması için tam tersi yönde gitmelisiniz.

Hayal gücü ve düşünce gerektiren işler, bunları destekleyecek eğitimlerle ilgilenebilirsiniz. Reklamcılık ve sosyal mecralardaki çalışmalarınızı şekillendirebilirsiniz. Yoğun bir trafiğiniz olabilir, zihninizin doluluğu dikkat dağınıklığına yol açabilir. Kendinize dinlenmek için zaman yaratmalısınız.

kova burcu burç yorumları

Kova burç yorumları

Kova burç yorumları: Özellikle maddi hayatınızda büyük bir değişim yaşanabilir. Geçmiş hesapları kapatarak, borç ve alacaklarınızı yapılandırarak büyük bir döngüyü kapatabilirsiniz. Maddi-manevi baskılardan kurtuldukça bekleyen hak ve alacaklarınıza (nafaka, miras, kredi vb.) ulaşmanız beklenebilir.

Karşılık beklemeden maddi-manevi kime ne katkı sağladıysanız onlarda katlanarak size geri dönecektir. Dolunay aidiyet geliştirmenizi destekleyecektir. Ev, aile, yuva konularında beklenmeyen güzel gelişmeler yaşanabilir.

31 Ağustos’ta gerçekleşecek bu dolunay ekonomik dengelerinizi yeniden düzenleyebilir. Hem zararlı ve sonuca bağlanmayan işleri bitirmek hem de bunların yerine daha gerçek ve iyi bir iş imkanı oluşturmak adına iyi bir dönemdesiniz. Parasal konularda ve güven hususunda bir açıklık oluşmaması için dikkatli, gözü açık ve ne istediğinizden emin olmalısınız.

İş görüşmelerine gitmek, bir hayali gerçeğe dönüştürecek araştırmalar yapmak isteyebilirsiniz. Elinizdeki imkanları karlı yatırımlar haline getirmek için gerektiği noktada uzman desteği de alabilirsiniz. Eksiklerinizi tamamlamak, keyfinize bakmak üzere harcamalar yapabilirsiniz.

balık burcu burç yorumları

Balık burç yorumu

Balık burç yorumları: Ciddi bir dönüm noktasında olduğunuzu söyleyebilirim. Geçmişe takılıp kalmadığınız sürece başarılı ortaklıklar ve mutlu ilişkiler kurmayı başarabilirsiniz. İkili ilişkilerde iletişim sorunları yaşamanız söz konusu olabilir, önyargılı olmamaya dikkat edin.

Kendinize bakmaya, spor yapmaya, sağlıklı beslenmeye vakit ayırmalısınız. Yaşamdan keyif almanız gerektiğini kendinize hatırlatın. Kardeşleriniz, yakın çevreniz ile ilgili olumlu haberler almanız söz konusu olabilir. Beklenmeyen ticari kazançlar elde edebilirsiniz. Seyahat ihtimallerini değerlendirin.

31 Ağustos’ta sizin burcunuzda gerçekleşecek bu dolunay ile birikte artık hayatınızın bütün alanlarında yeniliklere gidebilirsiniz. Her şeyin netlik kazanması, soru işaretlerinin kaybolması ve gerçeklerin konuşulması üzerinizdeki yükü hafifletecektir. Hem fiziksel değişiklikler yapmak hem de hayatınızı sadeleştirmek adına bir adım atabilirsiniz.


Sizin için fazla olan her şeyden vazgeçme eşiğinde olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bu hisse sıkı tutunun. Operasyonlar, anlaşmalar ve görüşmeler söz konusu olduğunda ne yaptığınızdan ve bunun sonuçlarından emin olarak ilerlemeniz olası hayal kırıklıklarının önüne geçebilir.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagramGoogle Haberler


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.