Astroloji: 15 Eylül Başak burcunda Yeni Ay burç yorumları

Astroloji: 15 Eylül Başak burcunda Yeni Ay burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

yeniay burç yorumları

Astroloji: 15 Eylül Başak burcunda Yeni Ay burç yorumları.

Genel etkiler: Kendinize “Hayatıma üst üste yığılan ve beni darmadağın eden şey nedir?” diye sormanız gerekiyor. Peki ya vücudunuzu, ruhunuzu ve aklınızı zehirleyen şeyler? Sizi istemediğiniz biri haline getiren, kendi sisteminiz içerisinde alarm veren şeylerden arınmanın tam zamanı. Başak burcu evresi; fiziksel değişiklikler yapmaya, forma girmeye, alışkanlıklarımızı veya davranışlarımızı değiştirmeye elverişli bir dönemi gösterir. 15 Eylül Başak Yeni Ayı, uzun dönemli planlar yapmakla ve geçen 6 ayın -iyisiyle kötüsüyle- hasadını toplamakla ilgilidir. Hayatımızdaki öncelikleri belirler, dağınık olan şeyleri bir düzene sokmak isteriz. Özellikle iş hayatı ve sağlıkla ilgili kontroller önem kazanabilir.


Burç yorumları:

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık Yeni Ay burç yorumları.

koç burcu

Koç burç yorumları

Koç burç yorumları: İş hayatınız ve sağlığınızla ilgili değişimler yaşamanız olası. Bu Yeni Ay süresince komşular, kardeşler ve kuzenlerle konuştuklarınızı dikkatli seçmenizde fayda var. Yoğun bir dönemden geçiyorsunuz, öfkenizi kontrol altına alın. Deli gibi koştururken işler yolunda gitmediyse biraz durup dinlenmeniz gerekiyor olabilir. Yeni dostlarla, farkı çevrelerde bütünün hayrına güzel işler yapabilirsiniz ancak kendi limitlerinizi zorlamadan ilerleyin. Hayalleriniz eşsiz değere sahip ancak size bahşedilen hayatın kıymetini de bilmelisiniz. Günlük hayatınızı yeniden planlamanız, sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerekebilir.

İş ortamında ve günlük yaşamamızda tempomuz artıyor. Çok çalışacağımız, çok emek sarf edeceğimiz bir sürece giriyoruz. İş arkadaşlarımız veya işimiz değişebilir. Çalışmıyorsak, günlük yaşamamızda yenilikler yapabilir, yeni rutinler oluşturabiliriz. Bir süredir çözülmeyen, bizi sıkan, endişelendiren bir sağlık sorunumuz varsa bu dönemde tekrar sağlığımıza kavuşmamız da mümkün. Hayatımızı yeniden düzene sokmak için çabalayacağız.

Yeni Ay, çalışma ortamına hareketlilik getirebilir. Sana başarı getirecek yeni bir projeye başlayabilir, daha verimli bir şekilde çalışabilmek için günlük rutinlerini gözden geçirebilirsin. Akrabaların veya birlikte çalıştığın kişilerin yönlendirmelerini dikkatle değerlendirmeleri, yanılgıya düşmekten kaçınmalısın. Bu kişilerle ilgili sırlar ortaya çıkabilir. Ayrıca sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmalısın.

Çalışma ortamınızda veya beraber iş yaptığınız kişilerle yaşanacak pürüzlere kafanızı yormamalısınız. Seçici tavırlarınızın baskın gelmesi sizi bazı dedikodu ve krizlerden koruyabilir. Siz de bu konuda kendinizi korumak için çaba göstermelisiniz. Zira alacağınız yeni sorumluluklar, evinizde veya iş ortamınızda gündeme gelebilecekler, sağlık ve iyi yaşam koşullarınız gündeminizde oldukça yoğun yer tutacaktır. Serdiğiniz minderin rahatlığı ve bu minderi serdiğiniz yerin sağlamlığını önceliğiniz haline getirmelisiniz.

boğa burcu

Boğa burç yorumları

Boğa burç yorumları: Hayata bakış açınızla ilgili değişimler gündeminizde. Hobilerinizi işe dönüştürebilirsiniz. Ailenizde lider konumuna yükseleceğiniz bir dönem. Bir süredir iş-meslek hayatınıza çeki düzen vermek istiyorsunuz. Birçok Boğa, kariyer hayatında köklü değişiklikler yapıp, büyük adımlar attı bile. Bu Yeni Ay dönemi özellikle aşk ve çocuklarla ilgili konuları öne çekmenizi gerektirebilir. Aniden gelişen durumlar, cevap verilmesi gereken sorular arka arkaya sıralanabilir. Kariyerinize harcadığınız emeğe, ayırdığınız zamana ihanet etmiyorsunuz. Hayattan yeteri kadar zevk almayan bir Boğa yaratıcılığını kaybeder. Sukunetinizi koruyun, gereğini yapın ki dengeler kurulsun.

Sosyal ortamlarda yeni kişilerle tanışabiliriz. Uzun zamandır beklediğimiz yeni bir aşk yolda olabilir. Aynı zamanda üzerinde bir süredir çalıştığımız, emek verdiğimiz bir projemiz, bu dönemde sonuca ulaşabilir. Yaratıcılığımız da en üst seviyede olacağından, yeni bir projeye de başlayabiliriz. Tatile çıkmak, hobilerimize vakit ayırmak, ilişkimiz varsa partnerimizle keyifli zaman geçirmek için iyi bir dönem. Hatta hobilerimizi para kazanabileceğimiz bir uğraşa çevirebiliriz.

Genel olarak titiz, detaycı, mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Özel hayatınızı daha fazla sorgulayabilir, hatalar arayabilir, sık sık eleştirileri dile getirebilirsiniz. Özel hayatta bir aldanma, kafa karışıklığı, ne istediğini bilememe gibi durumlar yaşanabilir. Özel hayatta bir hayal kırıklığı söz konusu olabilir açıkçası. Yeni tanışabileceğiniz kimselerin size verdiği bilgileri farklı noktalardan doğrulamayı ihmal etmeyin.

Gecikmeli bir tatil planını yeniden devreye sokabilir, çevrenizden davetler alabilir, ailenizle veya uzun süre bir arada vakit geçirdiğiniz kişilerle görüşmeler planlayabilirsiniz. İnsanlarla bu kadar iç içe iken yeni tanışmalar ve heyecanlar da kapınızı çalacaktır. Duygusal konularda karar vermek için zamana ihtiyacınız olabilir. Ancak bu zamanı ne ile ve nasıl geçirdiğiniz de önemli olacaktır. Nelerin üzerinde durduğunuz, neleri dert edindiğiniz ve beklediğiniz konusunda net ve açık ifadeler kullanmalısınız.

ikizler burcu

İkizler burç yorumları

İkizler burç yorumları: Ailenizle ilgili ve yaşadığınız yerle ilgili bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda mantıklı kararlar almaya özen gösterin. Çalışma ortamınız ve yaşam alanınız eş zamanlı değişebilir. Yurtdışında eğitim almak, iş-ticaret yapmak veya tatile gitmek konusunda heveslisiniz. Öncesinde erteleme, aksama yaşamış olsanız bile yurtdışı bağlantılı iş, ticaret, eğitim, seyahat konularında şansınıza güvenin. Hayallerinize ulaşmanın bu kadar kolay olabileceğine sizde inanamayacaksınız. Yaşam alanınızı, evinizi yuvanızı daha konforlu hale getirin, yaratım artacaktır.

Evinizde şöyle bir detaylı temizlik yapmak, köklerinizi araştırmak, aile büyükleriniz ile bir araya gelmek için harika. Evinizi, yaşadığınız alanı düzenlemek, tertiplemek, elden geçirmek, bakım ve onarım gerektiren noktaları halletmek içinde gökyüzü destekleyici olacaktır. Ailenize karşı veya evi paylaştığınız kişilere karşı biraz daha az eleştirel olmaya dikkat ederseniz iyi olur. Veya en azından eleştirilerinizi ifade ederken kalp kırmamaya özen gösterin.

Evde iletişim ve misafir trafiği artıyor. Aile bireyleri ile ilgili bir sorumluluk almamız söz konusu olabilir. Taşınma konuları da gündeme gelebilir. Yeni bir ev satın alabiliriz. veya evin düzeninde değişiklik yapmak isteyebiliriz. Miras, mal, mülk paylaşımları konusunda ailemiz ile bir araya gelip sorunlara çözüm bulabiliriz. Kariyer konusunda da bizi sevindirecek gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir işe geçebilir veya evden çalışmaya başlayabiliriz.

Kızdığınız veya farklı düşündüğünüz konularda tepki göstermemeli, yapıcı olan her teklife kulak vermelisiniz. Göremediğiniz bir detayın önünüze gelmesi, fazlaca kurduğunuz bir konunun ise aslında çok basit bir şekilde çözülebildiğini görebilirsiniz. Hayatın içerisinde her şey sırası gelip oluyorken siz de kendi hayatınızda bir sıralama yapmalısınız. Yanlış bir karar alacağınız korkusuyla adım atmamak sizi yaşayacağınız mutluluktan alıkoyabilir.

yengeç burcu

Yengeç burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Komşular, kardeşler ve kuzenler ve akrabalarla ilgili bazı gündemler meydana gelebilir. Bu Yeni Ay döneminde fevri konuşmalardan kaçınmalısınız. Bir süredir borçlar, alacaklar, krediler gündeminizi meşgul etmekteydi. Kardeşler, yakın arkadaşlar aracılığı ile pek çok problemi çözmüş olabilirsiniz. Yeni çevreniz, sosyal ortamlarınız sayesinde yatırım imkanları bulmanız ve ileri hedeflerinize ulaşmanız mümkün olabilir. Mevcut iş ve ticaret alanınızın dışında teklifler almanız bu sayede hayallerinize daha çabuk ulaşmanız mümkün olabilir.

Bu dönem sağlık kaygısı yapmadan, fazla eleştirel hareket etmeden hareket edebilmeniz gerekmekte. Güvensiz hissettiğiniz konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni ay etkisi ile, hayatınızda bilgileri tasnif etmek, düzenlemek, ajandanızı temize çekmek, telefonunuzun datasını düzenlemek, maillerinizi düzene sokmak, kardeş-kuzenlerinizle vakit geçirmek, yeni bir eğitime başlamak, bir şeyleri satmaya-pazarlamaya hazırlanmak için destekleyici olacaktır.

İletişim trafiğimiz bizim için bile çok yüksek hızlara ulaşabilir. Kardeşlerimizden, kuzenlerimizden veya yakın çevremizden sürpriz haberler alabiliriz. Bu dönemde çok fazla seyahat etmemiz söz konusu olabilir. Bir süredir planladığımız bir eğitim varsa, başlamanın tam sırası. Çocuğumuz varsa, onun eğitimiyle ilgili de güzel gelişmeler olabilir. Sosyal medya ortamlarında son derece aktif olacağız. Başarılı anlaşmalara imza atmamız, toplantılar ve sunumlarda kendimizi göstermemiz mümkün.

Kendinizi yetiştirme noktasında daha düzenli ve kesin gerçekler üzerinden hareket etmek bu noktada işinizi kolaylaştıracaktır. Süreç yorucu ve yoğun geçse de, bundan kazanımlarınızın olacağını bilmek sizi motive edecektir. Dalgınlık ve dikkat dağınıklığının size bir yanlış yaptırmaması için söylemlerinizin ve eylemlerinizin dozunu iyi ayarlamalısınız. Nasıl bir arkadaş edinmek istiyorsanız öyle davranacağınız, nasıl bir iş istiyorsanız ona göre çalışacağınız bir dönemdesiniz.

aslan burcu

Aslan burç yorumları

Aslan burç yorumları: Maddi anlamda yeni yatırımlar ve yeni kazanç kaynakları elde edebilirsiniz. Sosyal çevrenizde fevri davranışlardan uzak durmalısınız. İkili ilişkilerde yeni bir sayfa açmak için çok çaba harcadınız. İlişkilerde, iş ve parasal konularda eş zamanlı bir hareketlilik gözlemlenebilir. Yeni Ay gözden kaçırdığınız detayları görmenizi sağlayabilir. Öfkeye kapılmadan, bundan sonrası ile ilgilenin. Size özgü bir güç ve para tanımı yapmaya ihtiyacınız var. Zorlukları aşa aşa kahramanlığınızı ilan ederek kazanmak zorunda değilsiniz. Bu defa kolaylıkla ve kendiliğinden gelsin.

Parasal konularda daha titiz, özenli, detaycı davranabilirsiniz. Kazançlarınızı arttırmanın yollarını ararken, bir süredir peşinde olduğunuz bir iş veya projenin de sonuna gelmiş olabilirsiniz. Bu yeni ay döneminde odak noktanız daha çok kazançlarınız üzerinde olacak. Finansal konularda güven arayışı içinde olacağımız bir süreç başlıyor. Maddi olarak kendimizi güvende hissetmek bizim için en önemli şey haline gelebilir.

Ailemize yardım etmek durumunda kalabiliriz veya biz finansal destek için onlara başvurabiliriz. Kariyerimizle ve finansal durumumuz ile ilgili yeni bir yol haritası çıkarmamız mümkün. Bu dönemde yeni iş fırsatlarını değerlendirebilir veya mevcut işimizde terfi edip, gelir artışımızın tadını çıkarabiliriz.

Özel hayatınız ve manevi değerleriniz sizin için daha önemli hale gelebilir. Bu konuda kararlar almak için yeni kriterler oluşturabilirsiniz. Böylece acelece verilmiş, gereksiz risk alınmış durumların önüne geçebilirsiniz. Garantide kalmak isterken “garantinin” tanımını yeniden yapmanız gerekebilir. Bu size alışılmışın dışında gelebilir veya sınırlarınızı, sinirlerinizi fazlaca zorlayabilir. Hayatla olan anlaşmazlığınızın sonuna gelmek için bu zorluğa göğüs germelisiniz.

başak burcu

Başak burç yorumu

Başak burç yorumları: Kendi iç dünyanıza döneceğiniz ve kendinizi sorgulayacağınız bir dönem. Bu dönemi iyi değerlendirin. Maddi konularda fevriliklerden kaçınmalısınız. İş, eğitim, sağlık, spor, günlük hayata dair hemen her konuda yeniliğe hazırsınız. Bu Yeni Ay ile birlikte “daha mutlu olmamı sağlayacak, bir ben yaratmalıyım” diyeceksiniz. Aklınızdan geçenin hızla gerçekleşebileceğini unutmayın. Bu dönemi aksayan, tamamlanamayan konuların çözümüne (kaygıdan uzak) odaklanarak değerlendirin. Yeni günlük rutinler maddi-manevi yeni kapılar anlamına gelebilir.

Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan Yeni Ayda değerlerinizi sorgulayın ve yapıcı güçlü kararlar alın. Bazı kişilerin bu yeni ile birlikte sağlık konularında yenilenme söz konusu olabilir. Hayatınıza çeki düzen vermek, kendinizi toparlamak, yeni kararlar almak, yarım kalan işlerinizi bitirmek, fiziksel olarak yeni bir şeyler denemek için destekleyici olacaktır.

Büyük bir değişim ve dönüşüm döneminden geçebiliriz. Fiziksel olarak bir imaj değişikliğine gidebiliriz. Yeni bir ilişki, yeni bir iş fırsatı söz konusu olabilir. Bize yeni kapılar açacak yeni insanlarla tanışabiliriz. Ancak planlı hareket etmemizde ve iyice düşünüp taşınarak harekete geçmemizde fayda var.


Yeni Ay etkilerini diğer burçlara göre daha fazla hissedebilir, hayatını etkileyen önemli girişimlerde bulunabilirsin. Ev alma, iş değiştirme, evlenme gibi hayati konularda önemli kararlar verebilirsin. Sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmalısın, mevcut bir sağlık sorunu yanlış teşhis nedeniyle canını sıkabilir. Partnerinle aranda yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan sorunlar olabilir.

Bu dönemde kişisel alanlarınızla ilgilenmek daha doğru olabilir. Bu sayede çevrenize tanıtmak ve sunmak istediğiniz her şeyi daha da destekleyebilirsiniz. İşiniz, özel hayatınız ve hayata bakış açınız büyük oranda etkilenecektir. Etkinin yönünü siz belirleyeceksiniz, kendinize neyi layık gördüğünüzü sorun. Ve kendinize iyi, güzel, sade, keyifli olan şeyleri layık görmeyi alışkanlık haline getirin. Kendinizi iyi hissederseniz, yolunuza iyiden devam etmeniz kolaylaşacaktır.

terazi burcu

Terazi burç yorumları

Terazi burç yorumları: Kendi ruh dünyanıza dönüp gerçekten ne istediğinizi bulmanız gereken bir dönem. Arkadaş çevrenizden büyük destekler görebilirsiniz. İnanç konularıyla ilgili fevrilik ve aşırılıktan da kaçınmalısınız. Korku ve kaygılarınızı geride bırakmak konusunda daha kararlı olmanızı bekliyorum. Aşkla, çocuklarınızla ilgili konularda öncelikleriniz değişiyor. Daha huzurlu bir aile hayatı gerçek bir mucize yaratabilir. Her zamankinden daha uyumlu, keyifli ilişkiler kurmak sizin elinizde. Mutlu olmayı seçen Terazilerin hayallerine ulaşmaları yakındır.

Özellikle sağlığınıza biraz daha dikkat etmenizde yarar var. Bağırsaklarınız, midenizle ilgili sorunlar çıkabilir, ilaçların yan etkileri daha güçlü bir şekilde görülebilir, zehirlenmeler olabilir, uyku bozuklukları oluşabilir vb. Bunun yanı sıra sizi ruhsal anlamda rahatsız eden konular gün yüzüne çıkabilir. Bu dönemde hayatı kontrol etmek, koşulları istediğiniz gibi yönetmek pek kolay olmayabilir, hayal kırıklıkları oluşabilir.

İç dünyamıza dönmek, bir süre kendimizle baş başa kalmak bizi rahatlatabilir. Öte yandan, uzun süredir içimizde tuttuğumuz ve bizi negatif etkileyen düşüncelerimizi dışa vurmak için terapiye yönelebiliriz. Bu dönemi kendimizi toparlamak, endişelerimizden arınmak, yeniden öz güven ve enerji toplamak için kullanmalıyız. Sağlık konusunda kontrollerimizi aksatmamamız gereken bir dönemdeyiz. Yakınlarımızın sağlık sorunlarıyla da ilgilenmemiz gerekebilir.

Bu dönemde her şeyin aslında seçimlerinizle doğru orantılı olduğunu düşünebilirsiniz. Duygularınızı anladığınızda bunlarla ilgili hakimiyeti sağlamak, hayatınızdaki gölgeleri ışıkla doldurmak daha kolay olabilir. Daha mantıklı ve sağduyulu hareket etmek için zihnen hazır olduğunuzu görebilirsiniz. Finansal ve duygusal konular sizin için bir risk olmaktan çıkacaktır. İç dünyanızdaki bu karmaşanın sonlanması, korktuğunuz ancak üzerine gitmeyi başarabildiğiniz olayların olumlu dönüşleri gündelik yaşantınıza da olumlu etki edecektir.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burç yorumu

Akrep burç yorumları: Sosyal hayatınız, arkadaşlık ilişkileriniz ve toplum önündeki konuşmalarınız bu Yeni Ay döneminde önem kazanabilir. Kredi borç ve miras konularıyla ilgili de fevri davranmamalısınız. Gireceğiniz yeni gruplar, kulüpler, sosyal ortamlar çeşitli organizasyonlarda görev almanızın önünü açabilir. Başkalarına destek olurken hem mutlu olacak hem de gelişme, genişleme fırsatı yakalayacaksınız. Ev almak-satmak, taşımak, tadilat yapmak durumunda kalmış Akrepler artık eğlenceye vakit ayıracak zaman bulabilir. Siz içten dışa bir büyüme bekleyebilirsiniz.

Çevrenizin genişleyeceği bu Yeni Ayda, sosyal olacağınız, dernek veya kalabalık grupların içerisinde olacağınız yeni gelişmeler olabilir. Ayrıca zorlandığınız sağlık veya iş gündemlerine çözümler üretmek isteyebilirsiniz. Dostlarınızın dertlerine derman olmak, onların sorunlarına çözümler yaratmak, yeni insanlarla tanışmak, dostlarınız da sevmediğiniz özellikleri dile getirmek, kalabalık gruplarla eğlenceli aktiviteler içinde olmak için harika etkiler mevcut.

Hayallerimize ve gelecek planlarımıza yoğun bir şekilde odaklanacağımız bir döneme giriyoruz. Hayatımıza, gelecek planlarımızı gerçekleştirmemize yardımcı olacak yeni insanlar girebilir. Arkadaşlarımızın desteğini her an yanımızda hissedebilir, çok sayıda sosyal aktiviteye katılabiliriz. Kariyer kazançlarımız ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Gelirimizde büyük bir artış deneyimleyebiliriz.

Yapıcı, iş bitirici ve yardımsever tavrınızı ortaya koyacağınız projelerde yer alabilir, organizasyon yeteneklerinizi geliştirebilir, gerek kendiniz için gerekse çevreniz için yapacağınız çalışmalarla ses getirebilirsiniz. Sizi bu hayatta neyin canlı tuttuğunu görebilmek, yeni hedefler koymanızı ve bunlar için çalışmanızı kolaylaştıracaktır.

yay burcu burç yorumları

Yay burç yorumları

Yay burç yorumları: Kariyer ve iş hayatınız ile ilgili değişimler yaşayabilirsiniz. Bu Yeni Ay döneminde ikili diyaloglarda fevri çıkışlardan uzak durun. Hobilerinize yönelmelisiniz. İş hayatınızla, kariyerinizle ilgili yeni ve cesur adımlar atmanız mümkün olabilir. Yakın çevre, arkadaşlar ve kardeşler ile ilişkileriniz derinlik kazanabilir. İletişim konusunda yaşanan problemler artık geride kaldı. Siz enerjinizi iş-meslek hayatınızı düzene sokmaya yönlendirin. Odağınızı kaybetmediğiniz sürece büyük başarılara imza atacaksınız.

Bu Yeni Ay ile birlikte zorlandığınız para konularında veya ilişki konularında yeni çözümler üretebilirsiniz. Genel olarak, iş ve çalışma ortamınızda daha pratik, sistemli, kontrollü bir süreç sizleri bekliyor. Patronlarınız sizden daha mükemmel olmanızı bekleyebilir, bazı minik eleştiriler getirebilirler. Son 10-15 gündür üzerinde uğraştığınız işleriniz varsa artık bu dönemde o işleri tamamlama, toparlama zamanı olacaktır. Yeni iş başvuruları yapabilir veya işinizle ilgili konularda kendinize çeki düzen verebilirsiniz.

Kariyerimizde bir yenilenme ve dönüşüm dönemine giriyoruz. Tüm hayatımızı yeniden düzenleme ve ciddi kararlar almak için çok uygun bir süreçteyiz. Terfi veya iş değiştirme gibi durumlar söz konusu olabilir. Üstlerimiz ve ebeveynlerimizin her konuda desteğini görebiliriz. Bu dönem bizim için çok çalışma ve kendimizi gösterme dönemi olacak. Ayrıca yine bu dönemde, evlilik kararı alabilir, evlenebilir, çocuk sahibi olabiliriz.

Bu dönemde terfi, yer değişiklikleri, gelirle ilgili görüşmeler gündeminize gelebilir. Her şeyin daha da üstünde, yaptıklarınızın bir karşılığının olması ve emeklerinin görülmesi sizi daha da güçlendirebilir. Hevesleriniz ve özgüveniniz tazelenebilir. Bu sayede bir sorumluluk almaktan korkmayacak, yoğunluğunuzu daha iyi yönetebileceksiniz.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burç yorumu

Oğlak burç yorumları: Yurt dışı bağlantılı konular, yüksek eğitim hayatınız ile ilgili bazı değişimler söz konusu olabilir. Maddi anlamda harcamalara dikkat etmeniz gereken bir dönem. Kendinizi bambaşka bir alanda geliştirmek, yeni bir eğitime başlamak konusunda cesur hissedebilirsiniz. Yurtdışına yapabileceğiniz bir seyahat iş ve meslek hayatınıza da katkı sağlayacaktır. Para ve harcamalar konusunda anlayışınız değişti. Bu değişim parayı kazanma, değerlendirme konusunda daha başarılı olmanızı sağlayabilir.

Bu Yeni Ayda sağlamlaşmak, kalıcı adımlar atmak için gökyüzü desteğini alıyorsunuz. Seyahatler organize edebilir, eğitimlere-seminerlere katılabilir, vize-pasaport işlerinizi halledebilir, hukuksal anlamda destek alabilirsiniz. Bu süreçte ruhsal konular, spirütel konular üzerine çokça araştırmalar ve okumalar yapabilir, bu konularda işin ehli kişilerden destekler alabilirsiniz. Sık sık hayatı, bu hayata neden geldiğinizi sorgulayabilir, kendinize yeni idealler, fikirler, amaçlar arayabilirsiniz

Kişisel gelişim konuları bizim için çok fazla önem kazanacak. Kendimizi geliştirmek için harekete geçebilir, hayatımızla ve geleceğimiz ile ilgili yeni kararlar alabiliriz. Bu dönemde iş amaçlı seyahatlere çok sık çıkabiliriz. Yeni bir eğitime başlamamız da mümkün. Devam eden bir hukuki sürecimiz varsa, nihayet lehimize sonuçlandığına tanık olabiliriz.

Eğitimlerinize devam edebilir, kendi öğretilerinizi oluşturabilirsiniz. Bu anlamda yeni teklifler alabilir, yurtdışından veya çalıştığınız alanların haricinde gelen görüşmeleri kabul edebilirsiniz. Bir başlangıç hedefliyorsanız bunun gereklerini de oldurmalısınız. Maddi ve hukuki açıdan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Çıkacağınız seyahatler veya bunlarla ilgili planlar konusunda profesyonel destek almak işinizi kolaylaştırabilir.

kova burcu burç yorumları

Kova burç yorumları

Kova burç yorumları: Kredi borç ve miras konularıyla ilgili birtakım değişimler yaşayacağınız bir dönem. Aile hayatınızdaki konumlar da gündeme gelebilir. Ortak gelir-giderler (borç, alacak, kredi, miras, nafaka) konusuna başka bir açıdan bakmaya başlayabilirsiniz. Bu konuda ulaştığınız elastikiyet hayatınızdaki tüm maddi-manevi unsurları iyileştirebilir. Yaşam alanınızı güzelleştirmek, dış görünüşünüzü değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. Ufak tefek dokunuşlar yaşamınıza renk katabilir.

Kredi araştırmaları işine girebilir, para konularını ilgilendiren davalarını varsa onlar üzerine yoğunlaşabilir, dışarıya olan borçlarınızı gözden geçirip kendinize bir ödeme planı oluşturabilir, kullandığınız kredi kartlarınızla ilgili kararlar alabilir, harcamalarınız konusunda kendinize biraz çeki düzen verebilirsiniz. Finansal bir kriz söz konusu olursa panik yapmayın, zira gelip geçici.

Ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda bir süredir devam eden ve bizi endişelendiren bir sorun sonuca kavuşabilir. Yeni bir girişime veya ortaklığa adım atabiliriz. Bu arada ailemizden biri, özellikle eşimiz, partnerimiz ile ilgili birtakım beklenmedik harcamalar çıkabilir. Gelir durumumuz iyi olsa da yine de aşırı harcamalardan kaçınmaya dikkat. Finansal kaynaklarımız ile ilgili yeni bir düzenleme yapabilir, bütçemizi tekrar gözden geçirmek isteyebiliriz.

Bu dönemde özellikle miras ve ek gelir gibi konularda bazı dönüşler alabilir, resmi işlemlerin tamamlanması için başvurular yapabilirsiniz. Borçlanmalar konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Kendinizi sağlama alacak bir plan yaptıktan sonra bu görüşmeleri yapmak daha doğru olabilir. Güzel olanın güzel devam etmesi dikkatinizle mümkün olacaktır. Müdahale edebildiğiniz noktaya kadar bunu sürdürmek, sizi aşan durumları lehinize çevirebilir.

balık burcu burç yorumları

Balık burç yorumu

Balık burç yorumları: İkili ilişkiler, insanlarla diyaloglarınız ve aşk hayatınızla ilgili değişimler yaşamanız muhtemel. Kendi içinize dönüp kendinizle olan savaşınızı sonlandırmalısınız. Yeni evlilik, ortaklık, işbirliği kararları almanızda bazı ilişkilere son vermenizde sizi hafifletecektir. Koparılamayan iş, aşk, dostluk, aile bağlarından özgürleşmek yeniden doğmuş gibi hissettirecektir. Yeni hayatınızın yeni adımlarının atmak için daha fazla zaman kaybetmeyin. Basit düzenlemeler, değişiklikler yaparak çok daha fazla mutlu ve başarılı olabilirsiniz.

İlişkimiz yoksa, hayatımıza uzun zamandır beklediğimiz yeni biri girebilir. Eğer ilişkimiz varsa, ciddi kararlar alabilir, evlilik yolunda ilerleyebiliriz. Eğer ilişkimizde veya evliliğimizde sorun yaşanıyorsa, bu konularla ilgili karşılıklı konuşmalar yapabilir, kendi iletişim tarzımızdaki yanlışlıkları da düzeltebiliriz. Bu arada yeni ortaklıklar, iş birlikleri kurmamız ve yeni iş anlaşmalarına imza atmamız da mümkün. Devam eden bir hukuki süreç varsa, olumlu bir şekilde sonuçlanabilir veya en azından büyük ilerleme kaydedilebilir.

Bu Yeni Ay, çevrendeki insanların ağır eleştirilerine maruz kalmana neden olabilir. Kendini savunmakta zorlanabilirsin. İlişkilerinde veya iş birliği içinde olduğun kişilerle sorunlar yaşayabilirsin. Ancak bu dönem senin için yeni bir sürecin başlangıcı da olabilir; evlilik, ortaklık veya iş birlikleriyle ilgili akılcı değerlendirmeler yapabilir, yeni girişimlere başlayabilirsin.


Belirsiz, havada kalan ve başlatılamayan her konu gündeminize gelerek hızlıca çözülebilir. Bu hız sizi korkutmasın. Hayatınızı hep aynı akışta devam ettirmek yerine bazen ritmi ve akan yolu değiştirmeye çalışabilirsiniz. Bunda korkulacak bir şey olmadığını yaşadığınızda görebileceksiniz. Sorunların sonuna, iyi gelişmelerin başlangıcına geldiniz.

Astroloji || Bizi takip edin: Facebook, TwitterInstagramGoogle Haberler


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.