Efsane Cuma için Alışveriş Rehberi

Tüm dünyada heyecanla beklenen Black Friday, yılın belirli döneminde düzenlenen bir alışveriş festivalidir. Fırsatlardan faydalanmak isteyen kullanıcılar Black Friday nedir sorusunun cevabını merak eder.

efsane cuma

Bu özel dönem, küçük ev aletlerinden mutfak gereçlerine, ev tekstilinden dekoratif ürünlere kadar pek çok ürünü satın alabileceğiniz kampanya dönemlerinden biridir. Black Friday ne demek sorusuna ayrıca Kara Cuma yanıtını vermek de mümkün. Bu kampanya günü aynı zamanda Efsane Cuma gibi isimlerle de anılır.

Black Friday ne zaman sorusunun yanıtı ise bu yıl için 24 Kasım 2023 şeklindedir. Şükran Günü’nden sonraki ilk cuma kutlanan bu özel etkinliğin tarihi her yıl değişebilir. Siz de özel fırsatlardan yararlanmak için 24 Kasım tarihi itibariyle Karaca ürünlerine göz atabilirsiniz.

Efsane Cuma Küçük Ev Aletleri

Birçok kategoride düzenlenen Kara Cuma indirimleri küçük ev aletlerinde sunduğu fırsatlarla ev işlerini pratik bir şekilde tamamlamanıza imkân verir. Yılın belirli döneminde yapılan bu kampanyayla Karaca’nın sunduğu fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Kampanya döneminde tercih edebileceğiniz küçük ev aletlerinden bazıları şunlardır:

 • Temizlik işlerine yardımcı olacak süpürgeler
 • Gıda hazırlama süreçlerinde kullanabileceğiniz mutfak şefi, robotu makinesi el mikseri ve blenderı gibi seçenekler
 • Pratik içecekler hazırlamak için yararlanabileceğiniz çay ve kahve makineleri, meyve sıkacakları ve smoothie blenderlar
 • Fritöz, tost makinesi gibi elektrikli pişirme aletleri

Efsane Kasım indirimleri döneminde siz de bu ve diğer pek çok ürünü Karaca’da bulabilirsiniz. Yaşam alanlarınıza konfor ve işlevsellik katan küçük ev aletlerine avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Efsane Cuma Mutfak Ürünleri

Efsane Cuma indirimleri çok çeşitli mutfak ürünlerini de kapsar. Black Friday Kasımda Karaca Başkadır kampanyasıyla mutfağınıza pratiklik katan indirimleri değerlendirebilir, Karaca’nın sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Fırsatları değerlendirmek için göz atabileceğiniz ürünlerden bazıları şunlardır:

 • Zevklerinizi yansıtan çatal kaşık bıçak seti ve yemek takımları
 • Airfryer, ekmek kızartma makinesi, tost makinesi, mikser çeşitleri ve mutfak robotları
 • Pasta ve kekler için ısıya dayanıklı kalıplar
 • Sofralarınıza şıklık katan servis gereçleri
 • Tencere setleri, düdüklü tencereler ve tavalar gibi pişirme gereçleri

Daha pek çok kullanışlı aracı Black Friday kampanyasıyla mutfaklarınıza avantajlı bir şekilde taşıyabilirsiniz Birbiriyle uyumlu ürünleri çeşitli ihtiyaçlarınıza göre belirleyerek seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Böylece mutfağınızda hem estetik hem de işlevsel açıdan beklentilerinizi karşılayan gereçlere sahip olabilirsiniz.

Efsane Cuma Ev Tekstili Ürünleri

Günlük yaşamın vazgeçilmez parçalarından biri olan ev tekstili ürünlerini de Kasım indirimleri kapsamında avantajlı şekilde satın alabilirsiniz. Böylece yaşam alanlarınızı hem ihtiyaçlarınıza hem de estetik zevklerinize göre yeniden dekore edebilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanarak satın alabileceğiniz başlıca ev tekstili ürünleri şunlardır:

 • Banyonuzda kullanabileceğiniz havlular, bornoz takımları ve paspaslar
 • Bebek odalarında değerlendirebileceğiniz uyku setleri ve çocuk odası ürünleri
 • Yatak odası ev tekstili ürünlerinde; battaniye, çarşaf, pike, yastık, yorgan ve nevresim ürünleri

Kara Cuma fırsatlarıyla pek çok ev tekstili ürünü arasından seçimde bulunarak yaşam alanlarınızı zevklerinize daha uygun hâle getirebilirsiniz.

Efsane Cuma Dekoratif Aksesuarlar

Efsane Kasım indirimleri farklı tarzlara hitap eden dekoratif aksesuarlara sahip olmanız için iyi bir fırsattır. Vazo, tablo, biblo gibi ürünleri farklı ebatlar ve tasarımlarla her eve uygun modellerde bulabilmeniz mümkündür.

Ev dekorasyon ürünleri yaşam alanlarınızı daha özgün ve şık mekânlar hâline getirir. Üstelik yalnızca evinizde değil, ofisiniz için de şık ortamlar oluşturabilirsiniz. Black Friday kampanyasından önce aksesuarları kullanacağınız alanları, renkleri ve çeşitleri belirleyerek hazırlığınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.