Astroloji: 1 – 7 Nisan 2024 haftalık burç yorumları

haftalık burç yorumları

Astroloji: 1 – 7 Nisan 2024 haftalık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları. 1 Nisan, 2 Nisan, 3 Nisan, 4 Nisan, 5 Nisan, 6 Nisan ve 7 Nisan tarihlerinde burçları neler bekliyor?

Haftanın genel etkileri:

1 – 25 Nisan Koç burcunda Merkür Retrosu: İletişim sorunları yaşanabilir, yanlış anlamalar/anlaşılmalar ortaya çıkacaktır. İletişim cihazları sorunlar yaratabilir. Mümkünse seyahatlerinizi Retro sonrası için planlayın. Dikkat gerektiren işlerde (araba kullanırken, yemek yaparken) başka bir şeyle ilgilenmeyin, işinize odaklanın, kazalara karşı tedbirli olun. Detayların önemli olduğu bir işiniz varsa, son kez bir kontrol etmeden teslim etmeyin, mümkünse bir başkasına da kontrol ettirin. Her konuya balıklama atlamayın, her duyduğunuza inanmayın. Bilgi kirliliğine karşı her önünüze gelen şeyi okumayın, dinlemeyin, fikirlerinizi kirletmeyin.


Merkür retrosu zihnimizi karıştıracak, konsantrasyon sağlamakta zorluk çekebiliriz. Yaşam enerjimiz çok daha çabuk aşağı inebilir. Verilen sözler tutulmayabilir, gecikmeler yaşanabilir, fikirleriniz değişebilir, son derece kararsız olabiliriz. Kendimizi, bugün evet dediğiniz bir şeye yarın hayır derken bulabilirsiniz. Eski sevgililer gelebilir, eski dostlarla karşılaşılabilir.

5 – 29 Nisan Venüs Koç transiti: Venüs Koç burcunda transit yaparken zararlı konumdadır. İlişkiyi yorumlama şekli savaşmak ve mücadele etmektir. Özgürlük ve ben merkezcilik yoğundur; ilişkiyi sürdürmek için kendinden ödün vermeyen yapı vardır. İlişkilerde daha cesur, aktif risk alan bir yapıda ilerleyeceğiz. Yeni ilişkilere hevesle başlansa da, sonrasında uzun soluklu olma problemleri gündeme gelebilir.

Haftalık burç yorumları:

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

koç burcu

Koç burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu hafta Merkür sizin kişisel alanınızda gerileyecek. 25 Nisan’a kadar çok önemli girişimlerden, anlaşmalardan kaçının. Kendinizi doğru ifade etmeye çalışın. Acelecilik ve içsel sabırsızlığınızı bu dönemde kontrol etmelisiniz. Fikirlerinizi uygulamak, ifade etmek istediğiniz noktalarda zorlanmalar oluşabilir. Yine bu dönemde sağlığınıza özen göstermeniz gerekebilir. Bu dönemde eski hastalıklar nüksedebilir. Merkür sizin sağlık alanınızın yöneticisi olduğundan kendinizi çok fazla zorlamamaya çalışmalısınız.

Halen devam eden Ay Tutulması etkisiyle; yaşadıklarınızdan ders çıkarma biçiminizle ilgi odağı olabilirsiniz. Bu da bir döngünün, bir devrin kapanmasını beraberinde getirebilir. Zira bunun tetiklendiğini, artık zorunlu olduğunu fark edeceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Sosyal, hukuksal ve ticari anlamda hareketli bir dönem başlayabilir. Haklının haksızın ortaya çıkması, bu konunun artık gündeminizde yer işgal etmesi son bulabilir. Adil tutumlarınızdan, doğrularınızdan, kendinize de başkalarına gösterdiğiniz anlayışı ve saygıyı gösterme alışkanlığınızdan vazgeçmemelisiniz.

5 Nisan’da Venüs’ün bir döngüyü bitirip yeniden sizin burcunuza geçmesiyle birlikte hayatınızda yeni başlangıçlar yapacağınız bir sayfa açabilirsiniz. Yaşamınızda eksik olan her şeyi tamamlayabilir, gelişim kaydetmek istediğin alanlara ilk adımı atabilirsiniz. İlişkiler kadar bireysel alanlarda da bazı hazırlıklar yapabilirsiniz. Dış görünüş, giyim tarzı ve bakımınıza daha çok zaman ayırabilirsiniz. Dikkatlerden kaçmayacağınız için ortaya atacağınız fikirler ve insanlara olan yaklaşımlarınız size pek çok kapı açabilir.

boğa burcu

Boğa burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Para ve aşk alanlarınızı yöneten Merkür gerilemesi bu alanlarda var olan iletişim sıkıntılarını ve problemleri karşınıza getirebilir. 3 haftalık süreç içerisinde hiçbir şekilde harekete geçmemeli, önemli anlaşmalarda bulunmamalısınız. Bilinçaltı düzenlemeleri, psikolojik yönden yardım almak için uygun bir dönem. Çözmeniz gereken geçmiş sorunlar, konular yeniden karşınıza gelebilir.

Halen devam eden Ay Tutulması etkisiyle; hak ettiğiniz değeri görme konusunda daha istekli ve heyecanlı olabilirsiniz. Yeni gündem başlıkları oluşturabilir, bir düzenlemeye gidebilirsiniz. Çalışma hayatı, günlük rutinler, evcil hayvanlar ve sağlık konuları ön planda olacak. İş hayatında daha etkin olma fırsatı yakalanabilir. Boğaz ve boyun bölgesine dikkat edilmeli. Bu süreçte, sosyal çevreyle yaşanacak rekabet de gündeme gelebilir.

5 Nisan’da Koç burcuna geçecek Venüs, sizi kendi hayatınızın arka planına çekiyor. Biraz daha kendi halinizde olmak, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik alanlar keşfetmek isteyebilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerden ziyade ruhsal bir iyileştirme planı yapabilirsiniz. Eski ilişkiler, aldığınız bazı haberler gündeminizde yer tutabilir. Yeni bir şeyler yapabilir, bir ilişkiye başlayabilirsiniz ancak bir süre bu tarz kararları kendinize saklamanız faydanıza olabilir.

ikizler burcu

İkizler burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Merkür sizin sosyal çevre ve arkadaş evinizde gerileyecek. Bu alanlarda bir takım iletişim sıkıntılarını karşınıza getirebilir. Bu dönemde arkadaşlarınızla olan konuşmalarınıza, toplum önü veya etkinliklerdeki faaliyetlerinize dikkat edin. Daha önceden tanıdığınız arkadaşlarınızla iletişiminizi arttırabilirsiniz. İş yapacaksanız yine 3 haftalık dönemde daha önceden yaptığınız insanlarla yapmaya çalışın.

Halen devam eden Ay Tutulması etkisiyle; büyük sorunlarla karşılaşmayacaksınız ancak her koşulda bu tutulma döneminde dengede, ölçülü ve daha idareci olmaya özen gösterin. Duygusal konularda kararlar alabilir, evlilik, ailenizi büyütmek gibi gündemler oluşturabilir. Sizi mutlu eden şeylerin değiştiğini görebilirsiniz. Çocuklarla ve özel hayatla ilgili alanlarda görmezden gelinen sorunların çözümlenmesi için bir dizi olay gündeme gelebilir. Olaylara daha farklı bakarak çözüm üretebileceksiniz. İş hayatında da tempo artacak.

5 Nisan’da Venüs Koç burcunda transit yapıyor. Geleceğinize daha büyük bir umutla bakabilir, daha cesur olabilirsiniz. Kendinize koyduğunuz hedeflere sadık kalmak, bunların sonuçlarını almak sizi daha da motive edebilir. Para kazanacağınız bir dönemdesiniz, bunu doğru bir şekilde değerlendirirseniz daha da büyük gelirler elde edebilirsiniz. Elinizde bulunan imkanları daha da geliştirebilir, çevrenizi de aynı şekilde büyütebilirsiniz.

yengeç burcu

Yengeç burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu hafta Merkür kariyer ve iş alanlarınızda geriliyor. Artık biliyorsunuz 3 hafta boyunca önemli anlaşmalara girmemeli, yeni başlangıçlardan sakınmalısınız. Eğer yapmak zorunda kalırsanız şartları ve koşulları iki kez gözden geçirmeye çalışın. Bir projeniz varsa onu topluma sunmak için uygun bir dönem değil, bunu aklınızdan çıkarmayın.

Halen devam eden Ay Tutulması etkisiyle; aile ilişkileriniz, eş seçiminiz, yaşam tarzınız ve koşullarınız konusunda eskisinden farklı bir sistem üzerinde gitmeniz gerekebilir. Çünkü eskinin bir faydasını göremediğiniz ya da size ihtiyacınız olanı vermediğini fark ettiğinizde bunu daha fazla zorlamamalısınız. Taşınmanızı gerektirecek kira kiracı gibi durumlarınız var varsa buralarda mahkemeniz varsa önemli haberler de gelebilir ve bu haberler sizi destekleyen haberler olacak. Finansal olarak olumlu gelişmeler yaşanabilir. Yurt dışı bağlantılı işlerinizle ya da eğitimle ilgili konularla da daha fazla uğraşmanız gerekebilir.

5 Nisan’da Venüs Koç burcunda transit yapıyor. Venüs kariyer evinize güzel haberler getirmek üzere geliyor. Ay boyu iş hayatınızla dikkat çekeceksiniz. Üstlerinizle ve kariyer çevreleriyle iletişiminiz gayet güzel. Bazılarınızın kariyerinde ilerleyici güzel gelişmeler olabilir. Size bir popülerlik verecektir Venüs. Ayrıca söz, nişan ya da evlilik gibi planlarınız varsa tam zamanıdır. Bu dönemdeki cesaretiniz ve başlangıçlarınız ilerleyen zamanlarda kazancınızı katlamak için iyi bir sebep olabilir.

aslan burcu

Aslan burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta Merkür retrosu gerçekleşiyor; seyahat, eğitim, hukuk, medya, yurtdışı bağlantılı işler, ticaret konularında bazı iletişim sıkıntılarını hayatınıza sokabilir. Bu alanlarda önemli kararlarınızı 25 Nisan’a kadar almamaya çalışın. Almak durumundaysanız işlerinizin üzerinden birkaç kez geçin, şartların uygunluğunu kontrol edin. Daha önceden tanıdığınız insanlarla olan işlerinize odaklanabilirsiniz.

Halen devam eden Ay Tutulması etkisiyle; hayatın birçok alanında dengeleri değiştirebilirsiniz. Uyumlu olmaya, özen göstermeye çalıştıkça elinize yüzünüze bulaştırdığınızı düşündüren, emeklerinizi boşa çıkaran durumlara daha fazla boyun eğmemelisiniz. Seçiciliğiniz ağır basabilir. Önceliklerinizi ve beklentilerinizi değiştirin. Yakın çevrenizdeki insanlar hayatlarındaki sıkıntı ve problemlerle sizi yorarken onlarla olan ilişkinizde dengesiz bir şeylerin olduğunu fark edebilirsiniz. Sorumlulukları gözden geçireceğiniz bir dönem. İletişim içinde olduğunuz her alanı da sorgulayacaksınız. İkili ilişkilerde şanslı olacaksınız.

5 Nisan’da Venüs Koç burcunda transit yapıyor. Fiziksel ve zihinsel olarak hareketli bir döneme giriyorsunuz. Yeni bir amaç edinmek, hayatınızda birtakım değişiklikler yapmak ve bunu rutin haline getirmek için uğraş verebilirsiniz. Seyahat ve taşınma işlerine bağlı olarak önemli yer değişiklikleri yapabilir, burada tanıştığınız kişilerle bazı ortaklıklara girebilirsiniz. Hakkınız olanı almak, hukuksal süreçleri lehinize çevirmek için iyi bir süreç olacaktır. Hayat akışınız hız, yaşadıklarınız anlam kazanıyor ve kendinizi bu anlamda geliştiriyorsunuz. Araştırma ve seyahat dolu bu sürecin hazırlıklarına başlamalısınız. Var olan planınız doğrultusunda adım atmak kolaylaşacaktır.

başak burcu

Başak burcu 1 – 7 Nisan haftalık yorumları

Başak burç yorumları: 1 Nisan itibariyle Merkür gerilemeye başlıyor. Bu tarihten 25 Nisan’a kadar önemli bir borcun, kredinin, parasal anlaşmanın altına girmeyin. Anlaşmalar yapmayın, yapmak zorundaysanız şartları iki kez gözden geçirin. Net olun. Borç almayın veya vermemeye çalışın.


Halen devam eden Ay Tutulması etkisiyle; kendinizi heba ettiğiniz ama sonucu yine de değiştiremediğiniz durumlara daha fazla gözünüzü kapatmamalısınız. Kendi yolunuzu çizmeye, değerlerinize öncelik vermeye odaklanmanız gerekebilir. Parasal konularda bunu daha çok deneyimleyeceğiniz gelişmeler olabilir. Ödemeler dengesini iyi tutturmanız gerekiyor çünkü tam da bir borcun altına girmek üzeresiniz hatta bu konuda cesur adımlar atmaya çalışıyor olabilirsiniz. Olaylara bakış şeklinizi değiştirmek, esnek düşünebilmek size iyi gelecek. Çalışma hayatında daha etkin olacaksınız. İkili ilişkilerinizde ise gereksiz eleştirilerden sakınmaya gayret edin.

5 Nisan’da Venüs Koç burcunda transit yapıyor. Venüs’ün desteğiyle maddi anlamda oldukça rahatlayacağınız ve yeni işler, alanlar keşfedeceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ek işlerinizde veya onların getirilerinde artış yaşayabilir, aileden veya ortaklarınızdan maddi destekler alabilir, bununla da sadece alım gücünüzü değil kapasitenizi ve bakış açınızı da genişletebilirsiniz. Harekete geçmek, çekindiğiniz konuları gündeminize taşımak isteyebilirsiniz. Bunu yaptığınızda, eğer mantıklı bir yol haritasıyla da ilerlerseniz sonuç sizi memnun edebilir.

terazi burcu

Terazi burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu hafta başında Merkür gerilemeye başlıyor. Bu süreçte ilişkilerinizdeki iletişiminizde sıkıntılara ve yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Eski bir konu yeniden gündeme gelebilir. Eski ilişkiler aklınıza düşebilir veya haber alabilirsiniz. 3 hafta boyunca ortaklı işlerinizde önemli adımlardan ve başlangıçlardan kaçının. İmza atmayın, yeni bir projeye başlamayın. Yapmak zorunda kalırsanız şartları ve koşulları birkaç kez gözden geçirin.

Halen devam eden Ay Tutulması etkisiyle; hak etmenin önemli olduğunu düşünüp buna daha çok öncelik verebilirsiniz. Kendinizi yormak, birilerine ya da bir şeylere emek vermek konusunda daha seçici olabilirsiniz. İki yönlü bir mutluluk, iki yönlü bir kazanç isteyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konularda verilecek önemli bir karar olabilir. Bu kararı kendiniz için ve arkanıza bakmadan vermelisiniz. Beraber olduğunuz insan sizi yoruyorsa zorluyorsa arkanızdan iş çeviriyorsa bazı önemli kararlar gündeme gelebilir. Özetle bu dönemde özellikle krizli gördüğünüz konuları çözümlemek isteyeceksiniz. İkili ilişkilerde akışı kendi istediğiniz yöne döndürebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla dengeleri korumada da zorlanacaksınız.

5 Nisan’da Venüs Koç burcunda transit yapıyor. Evlilik ve ortaklık ilişkileri de ön plana çıkacaktır. Bekarsak, hayatımıza heyecan katacak yeni biri girebilir. Ya da yeni bir iş birliğine imza atabiliriz. Evliysek ilişkilerde karşı tarafa da söz vermeyi öğrenmeli ve kendi görüşlerimizin doğruluğu hakkında diretmekten kaçınmalıyız. Ciddi bir ilişkinin içindeysek, evlilik kararı almamız mümkün. Hayatınızda böyle kişiler varsa, bağlantınız içerisinde samimiyetiniz artacaktır.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 1 – 7 Nisan haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Bu haftanın ilk günü itibariyle Merkür sizin iş, hizmet alanlarınızda gerilemeye başlıyor. 25 Nisan’a kadar iş başlangıçlarından, görüşmelerinden, yeni projelerden kaçınmalısınız. Anlaşma yapacaksanız, işe başlayacaksınız şartların netliğinden emin olun, durum ve koşulları 2 kez gözden geçirin. Daha önceden iş yaptığınız insanlarla işbirlikleri içine girebilirsiniz. Bu dönemde sağlığınıza da gereken özeni göstermelisiniz. İş alanlarınızda yaşayacağınız sıkıntılar sağlığınızda da sorunlara neden olabilir.

Halen devam eden Ay Tutulması etkisiyle; arkanızdan dönen işleri görebilir, bazı insanların gerçek niyetlerini yeni fark edebilirsiniz. Özellikle eski ilişkilerinizle ilgili konularda bunu daha yoğun bir şekilde yaşayabilirsiniz. Artık hayatınızda yeni olana yer açmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bu tutulma iş hayatında size adaletsizlik yapan ya da sizin zamanında adaletsiz davrandığınız belki fark etmediğiniz belki de karşı tarafı üzdüğünüz bazı konularla yüzleşmenize de neden olacak. İkili ilişkilerde keskin kararlar alabilirsiniz. Evinizde, ailenizle kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Çalışma hayatınız da hareketlenecek.

5 Nisan’da Venüs Koç burcunda transit yapıyor. Çalışma koşullarımız, iş yerimiz, sağlığımız ve günlük rutinlerimizle ilgili konular ön plana çıkacaktır. Daha keyifle çalışabilir, iş arkadaşlarımızın yanında kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Günlük yaşamımızda da keyfimize düşkünlüğümüz artabilir. Sağlık konularına dikkat etmeli, bol bol egzersiz yapmalı, kilo almamak için aşırı yeme içmeden kaçınmalıyız. Şayet kronik sağlık problemleriniz varsa Venüs size şifa vermek için yanı başınızda olacak. Bu süreçte spor yapabilir, hayatınızı daha işlevsel hale getirebilirsiniz.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Sizlerin aşk evinde gerileyecek olan Merkür, ilişkinizde iletişim sıkıntılarını ortaya çıkarabilir. Kendinizi doğru ifade etmeyebilir, acelecilikle, patavatsızlıkla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminize 25 Nisan’a kadar dikkat edin. Eski aşklar, yarım kalmış ilişkiler bu dönemde çözülmek üzere yeniden karşınıza gelebilir. Önemli işlere başlamayın ama yapmak zorundaysanız şartların gerçekçiliğini iki kez kontrol etmelisiniz.

Halen devam eden Ay Tutulması etkisiyle; sosyal alanlarda ve arkadaşlıklar konusunda değişime gidebilirsiniz. Gerçek arkadaşlarınızın kim olduğunu göreceğiniz bir süreç olabilir. Ekonomik koşullarınızı iyileştirecek planlar yapabilir, işlerinizin geri dönüşlerini isteyebilirsiniz. İstemelisiniz, çünkü artık hakkınızdan ve payınızdan vazgeçmemeyi öğrenmelisiniz. İleri dönük fikirlerinizi hayata geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Evinizle ya da ebeveynlerle ilgili de daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Bu süreçte politik olmalı, ortama uygun davranmalısınız; o zaman istediğiniz koşulların ve şartların hem iş ortamında hem de özel hayatınızda yerine geldiğini fark edeceksiniz.

5 Nisan’da Venüs Koç burcuna geçiyor. Venüs transiti sizi özellikle aşk, çocuklar, hobilerle ilgili konularda etkiliyor olacak. Özellikle aşk ilişkileri açısından çok hareketli bir döneme giriyoruz. İlişkimiz yoksa, bir yıldırım aşkı söz konusu olabilir. İlişkimiz varsa, partnerimizle çok tartışacağımız ancak aynı zamanda birlikte çok da eğleneceğimiz bir döneme giriyoruz. Yeteneklerinizin farkına varmakla kalmayıp bunları uygulamaya geçirebilirsiniz. Bu sayede gelirinizi ve çevrenizi de geliştireceğiniz için yatırım yapmak, paranızı değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yeni bir hobi edinebilir, sevdiklerimizle spor aktivitelerine katılabiliriz.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 1 – 7 Nisan haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Merkür ev, aile ve yuva alanlarınızda gerileyecek. Bu alanlarda daha önceden karşınız gelmiş bazı sorunlar yeniden alevlenebilir. Ailenizde iletişiminize dikkat etmelisiniz. Yine bu 3 haftalık süreçte emlak, alım, satım işlerinden uzak durmalısınız. Yapmak zorunda kalırsanız şartları 2 kez gözden geçirin ve merkür düzeldiğinde olayların değişeceğini aklınızın bir köşesinde tutun.

Halen devam eden Ay Tutulması etkisiyle; kariyerinizle ilgili dönüm noktalarına ulaşıyorsunuz. Ortaklı işlerden ziyade kendi girişimleriniz daha çok önem kazanabilir. Özellikle aile ile ortak hareket ettiğiniz işler ya da konularda bu değişikliği daha hızlı başlatabilirsiniz. Sektör değişiklikleri, mevcut işle ilgili sorumluluk değişimi gündeme gelebilir. Kariyer hayatınızla, üstlendiğiniz sorumluluklarla aile hayatınızın dengesini kurmaya öncelik vereceğiniz bir dönem. İşinizde kazançlarınızı artıracak gelişmelerle karşılaşacaksınız. Kardeşleriniz ya da yakın akrabalarınızın sorunları gündeme gelebilir.

5 Nisan’da Venüs Koç burcunda transit yapıyor. Venüs evimizde hareketli günler geçireceğimiz bir dönemi müjdeliyor. Ailemiz ile bir araya gelebilir, çok sayıda misafir ağırlayabiliriz. Aile büyükleri ile tartışmaktan kaçınmamızda yarar var. Bu dönemde evi güzelleştirmek için büyük bir hevesle kolları sıvayabiliriz. Evinizi güzelleştirmek, yeni bir mobilya, eşya almak istiyorsanız tam zamanı. Kendinizi özgür hissettiğiniz “ev” kavramınızı bulabilirsiniz. Yaşam alanınızı yeniliyor ve geçmişten gelen psikolojik yüklerinizden kurtuluyorsunuz.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 1 – 7 Nisan haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: 1 Nisan Pazartesi günü Merkür geriliyor. İletişime dayalı işlerinizde yanlış anlaşılmalara açıksınız. İnsanlara kendinizi anlatmak kolay olmayabilir. Bir eşyanız, elektronik bir aletiniz bu dönemde bozulabilir. Evrak kayıpları, randevuların karışması sizi zorlayabilir. 25 Nisan’a kadar yeni bir işe başlamayın, önemli görüşmeleriniz olursa karar vermeyin. Vermek zorunda kalırsanız üstünden birkaç kez geçin.

Halen devam eden Ay Tutulması etkisiyle artık kriterleriniz değişiyor. Sizi buna mecbur bırakan bazı olaylar yaşamış olabilirsiniz. Bu yüzden şimdi dönüştüğünüz kişiden rahatsızlık duymak yerine onun sesini, size anlatacaklarını duymalısınız. Kulağınızı başka türlüsüne kapatmanızda fayda var. Terazi burcundaki bu tutulma sizi destekler nitelikte. Bir davanız varsa mahkemelik bir durumunuz varsa bununla da ilgili önemli bazı sonuçlar bu tutulma zamanı ve tutulmanın tetiklendiğini dönemler olan Nisan, Mayıs, Haziran ayında karşınıza gelebilir. Eğitim, ticaret ya da uzaklarla ilgili konuların gündemde olacağı bu dönemde bireysel isteklerinizi gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ailevi konularda ya da yaşam alanınızla ilgili yeni kararlar almanız gerekecek. Yatırımlarınızla ilgili her öneriyi ciddiye almamaya dikkat edin.

5 Nisan’da Venüs Koç burcunda transit yapıyor. Yakın çevremiz, komşularımızı, kardeşler ve akrabalarımız ile sık sık bir araya gelebilir, tartışmalar yaşayabiliriz. Yeni bir alanda eğitime başlamanın tam zamanıdır. Eğitim veya iş amaçlı ani kısa yolculuklar yapmamız gerekebilir. Kardeşlerinizle ilgili sorunlu durumlar varsa iyileşebilir. Aranız bozuksa düzelebilir. Onların hayatında yeni güzel gelişmeler olabilir. Karar ve imza gerektiren işlerle ilgili Venüs sizi desteklese de 25 Nisan’a kadar retro sürecinin devam ettiğini göz ardı etmeyin.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 1 – 7 Nisan haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Maddi konular, bu alanda yapacaklarınız, yatırımlarınız, harcamalarınız önem kazanırken 1 Nisan itibariyle Merkür para evinizde gerileyecek. 25 Nisan’a kadar önemli parasal işlerinizde sıkıntı ve aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Büyük para harcamalarından kaçının, borç almayın veya vermeyin. Yapmak durumunda kalırsanız da olayların ve şartların üzerinden birkaç kez geçmeli, işinizi sağlama almalısınız. Ticari işlerinizde daha önceden iş yaptığınız insanlarla yola koyulabilirsiniz.

Halen devam eden Ay Tutulması etkisiyle; bazı endişelerinizden uzaklaştığınızı fark edebilirsiniz. Özellikle duygusal ilişkiler konusuna verdiğiniz önemi yeniden değerlendirebilirsiniz. Artık bazı bağları koparıp kendi çabanızla hayatınıza değer katmaya başlıyorsunuz. Kendinizle ilgili çok önemli hayalleriniz ve kararlarınız varsa, bu tutulma bu kararları tetikleyecek. Finansal konularda denge kurmaya çalışacağınız bu dönemde özellikle de yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi tekrar değerlendireceksiniz. Olumsuz düşüncelerden uzaklaşın.


5 Nisan’da Venüs Koç burcunda transit yapıyor. Finansal konularda bolluk ve bereket dönemindeyiz. Zam alabilir, farklı kaynaklardan da gelir kazanmaya başlayabiliriz. Spekülatif yatırım araçlarından kazanç elde edebiliriz. Ayrıca daha önce fark etmediğimiz bir yeteneğimiz ortaya çıkabilir. Artık maddi kaygılarınız da sona eriyor. Maddi ve manevi anlamda ödüller elde edebilirsiniz. Bu sayede enerjiniz yükselebilir ve çevrenize karşı daha ılımlı olabilirsiniz. Parasal açıdan şanslı bir dönemde olacaksınız ancak 25 Nisan’a kadar Merkür retrosunun devam ettiğini göz ardı etmeyin; paranın geldiği gibi gidebileceğini unutmayın.

Astroloji || Bizi takip edin: InstagramThreadsGoogle Haberler


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.