Astroloji: 19 Nisan – 20 Mayıs Güneş Boğa transiti burç yorumları

burç yorumları

Astroloji: 19 Nisan – 20 Mayıs Güneş Boğa burcunda burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 19 Nisan’da Güneş Boğa burcuna geçiş yapıyor. Birikimleri değerlendirmek tam Boğa‘ya özgü bir tutumdur. Finansal kaynaklarımız, yatırımlarımız, gelir giderimiz, nereye ne harcadığımızın hesabını yapacağımız bir döneme adım atacağız. Bu süreçte muhafazakar, inatçı, değişimden hoşlanmayan, kararlı ve sahiplenici kişilerle karşılaşabilirsiniz, size kol kanat geren birileri hoşunuza gidebilir. Bu bir aylık dönemde iş ve özel hayatınızda daha fazla güvene, istikrara, denge ve huzura kavuşma arzusu duyacağız. Boğa maddi alanda oldukça yeteneklidir, risk almaktan uzak duran sağlam ve ileriye dönük düşünen yatırımlar yapmayı temsil eder. Para kazanma fırsatları kollanabilir. Bir Boğa gibi düşünüp güvenli yatırımlara yönelebilir, her zamankinden daha pratik olunabilir.

Burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.


koç burcu

Koç burç yorumları

Koç burç yorumları: Finansal kaynakların ve değere olan bakış açın ön plana çıkacak. Para kazanmak ve mali istikrarını korumak senin için önem kazanacak. Yeni bir gelir kapısı elde etmek için çaba sarf etmek isteyebilir, halihazırda akışta olan parayı biriktirmek isteyebilirsin. Diğer yandan kazançlarının devamlılığı ile ilgili seni huzursuz edecek koşullar gelişebilir. Kendine verdiğin değeri fark ederken hayatta sana daha çok keyif veren, huzurlu ve sakin hissettiren şeylere yönelebilirsin.

Maddi açıdan sizi olumsuz etkileyen durumlar varsa eğer bunları düzeltmek için elinizden geleni yapacaksınız. Farkındalığınızın artacak olduğu bir dönem içerisine giriyorsunuz. Maddi açıdan zorluk yaşıyorsanız eğer kendinizi çaresiz hissettiğiniz bir anda karşınıza ekstra para getirecek olan güzel bir iş fırsatı çıkabilir.

Para alacak verecek dengesi, cebinize giren para, kazanımlarınız aynı zamanda para ile ilgili konularda neler yapabileceğinizi çok net göreceğiniz, bu alanlarda daha temkinli, daha dikkatli enerjilerle hareket edeceğiniz bir dönem olacak. Maddi sorunların çözümü, beklentilerinizin karşılığı gerçek olurken bunun tahmin etmediğiniz şekillerde olabileceği ihtimallerini de göz önünde bulundurmalısınız. Mevcut işinizi ve düzeninizi daha iyi koşullara taşımak, teknolojik yeniliklere açık olmak, yatırım planları yapmak gerekebilir.

25 Nisan’da Merkür’ün burcunuzda ileri harekete başlaması motivasyonunuzu yükseltip işinizi hızlandırabilir. Artık planlarınızı konuşmak, duygularınızı açmak, işlerinizi ilerletmek adına daha etkili bir dönemde olduğunuzu görebilirsiniz. Bu döneme nasıl hazırladığınız önemli olacaktır. Daha net istekler, yeni başlangıçlar, imajınızla ilgili değişimler gündeminizde yer bulabilir.

boğa burcu

Boğa burç yorumları

Boğa burç yorumları: Güneşin desteğini arkanıza alıyorsunuz. Önümüzdeki bir aylık süreçte genel hayat dinamiklerin ve sağlığın ön plana çıkacak gibi görünüyor. Dış dünyaya kendini sergilerken keyifli ve huzurlu görünebilir, sağlığındaki istikrarı sürdürebilmek için güvenlik önlemlerini artırabilirsin. Gerek kariyer hayatında gerek ikili ilişkilerinde gerekse ev hayatında huzurlu ve sakin tavırlarınla dikkat çekebilirsin. Alışkanlıklarını bırakmaya zorlayan koşullar hissedebilirsin. Ancak Uranüs’ün burcundaki seyahatiyle dönem dönem huzurun kaçabilir.

Aile yaşantınızda sizi zorlayan durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumlardan kaçmaktansa üstüne gitmek ve çözmeye çalışmak sizin için daha iyi olacaktır. Bazılarınız sosyal çevrenizle aranıza mesafe koymak durumunda kalmış olabilirsiniz. Bu durum her ne kadar sizi olumsuz etkilese de faydasını yavaş yavaş görmeye başlayacaksınız.

Kendinizi parlatacağınız bir dönem ve önemli konuşmalar, anlaşmalar, görüşmeler, koşturmalar hayatınızda önem kazanacak. Sağlığınızın iyi olduğunu, rahatsızlığınız varsa şifalandığınızı görebilirsiniz. Bu dönemde geleceğe yapacağınız yatırımlarla yolunuzda hızlı adımlarla ilerleyebileceksiniz. Görünür olacağınız ve iz bırakacak hamleler yapacağınız bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi göstermek kadar nasıl gösterdiğinizle de ilgilenebilirsiniz. Fiziksel ve duygusal açıdan yenilenmek, yeni tercihler yapmak daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Geri planda kalan, zamanı beklenen düşünceleriniz için adım atmak adına iyi bir süreçtesiniz.

25 Nisan’da Merkür’ün Koç burcunda ileri hareketine başlamasıyla duygusal olarak daha makul hissettiğinizi görebilirsiniz. Takılıp kaldığınız hiçbir şeyin size hizmet etmediği gerçeğiyle yüzleşmek zor olsa da bunu başarmış olmanın ya da başaracak olmanın gururunu yaşayabilirsiniz. Çevrenizde olup bitenlere nasıl bir tepki vereceğinizi, yaklaşımlarınızı nasıl düzenleyeceğinizi gösteren olayları tekrar düşünebilirsiniz.

ikizler burcu

İkizler burç yorumları

İkizler burç yorumları: Önümüzdeki bir aylık süreçte ruhsal dünyan ve kontrol dışı konular ön plana çıkacak gibi görünüyor. Bilinçaltımdaki korkular bu dönemde gün yüzüne çıkabilir. Maddi ve manevi güvenliğini tehdit eden koşullar seni içsel olarak huzursuz edebilir. Öte yandan bu stresle baş edebilmek adına ruhsal çalışmalara yönelebilirsin. Yaratıcılığına odaklanmayı tercih ederek bazı sanatsal faaliyetlere yönelebilirsin. Müdahale edemediğin ve tüm insanlığı ilgilendiren konulardaki gelişmeler seni strese sokabilir.

Mevcut rahatsızlıklarınız varsa artık fiziksel olarak güçlenmeye başlıyor olacaksınız. İçinize atmanın bir yararını görmediğinizden duygularınızı dışa vurmaya karar verebilirsiniz. İçinize dönmek isteyeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Başkalarını dinlemektense kendinizi dinleyecek ve ona göre kararlar alacaksınız. Dışarıda ki insanlar sizi her seferinde olumsuz şekilde etkiliyor ama artık buna bir son vermek isteyeceksiniz.

İş hayatınız ile ilgili tahmin edemediğiniz bazı olumsuz gelişmeler olabilir. Bunları aşmak için biraz çaba sarf etmeniz gerekecek. Kendinize iyi gelecek olan şeyler var ve bunlara odaklanacaksınız. Biraz dinlenmeye vakit ayıracaksınız. Yakın çevrenizdeki insanların işi ve kariyeriyle uğraşacağınız bu süreçte zaman zaman kendi halinizde olmak ve maneviyatınıza daha fazla önem vermek isteyebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz bir ay boyunca hayatınızda etkin olacak.

Çalışma stilinizi değiştirecek yeni iş teklifleri, fikirleri, interneti ve teknolojinin imkanlarını daha çok kullanacağınız projeler gündeme gelebilir. Mevcut yaşam tarzınızın dışına çıkma durumu başta size garip gelse de bunu kısa zamanda benimseyebilir, ilgi duyabilir ve geliştirmek için çalışabilirsiniz. 24 Nisan’daki Akrep dolunayı ile beraber yaşantınızı ağırlaştıran ve zorlaştıran konularla yüzleşebilirsiniz. 25 Nisan’da yönetici gezegeniniz Merkür’ün Koç burcunda ileri hareketine başlamasıyla sosyal ortamlarla ilgili kaygılarınız veya sorunlarınız son bulabilir. Tanıştığınız kişilerle iletişiminizi güçlendirmek, bir adım sonrasını düşünmek isteyebilirsiniz. Üzerinizden bir yükün kalktığını hissedebilirsiniz.

yengeç burcu

Yengeç burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Önümüzdeki bir aylık süreçte sosyal hayatın ve hedeflerin ön plana çıkacak gibi görünüyor. Bugünlerde sosyalleşmek kolay olmasa da arkadaş gruplarınla bir araya gelmek ve organizasyonlar yapmak isteyebilirsin. Mesleki ekipler, dernek veya vakıflarda insanlığa faydalı olacak çalışmalarda bulunabilir, sosyal çevrende uyumlu ve sakin tavırlarınla dikkatleri üzerine çekebilirsin. Ancak bu çalışmalar esnasında huzurunu kaçıracak ani gelişmeler de yaşaman mümkün. Geleceğe dair hedefleri somutlaştıracak birtakım düzenlemeler yapmak isterken strese girebilirsin.

Arkadaşlarınızın odak noktası siz olacaksınız, partiler, davetler, organizasyonlar! Sosyal yaşamınıza adeta bahar geliyor, oldukça canlı ve hareketli bir sürece giriş yapıyor olacaksınız. Arkadaşlarınızdan çok güzel destekler de görebileceksiniz. Bunun yanı sıra iş hayatından kazandığınız gelirlerinizde aynı performansta artmaya başlıyor. Bu bir ay umutlarınıza, isteklerinize ulaşmak sizler için çok daha kolay olacaktır.

Maddi açıdan olumlu bir şekilde destekleneceksiniz. Ailenizin içerisinden yada arkadaş çevrenizden size borç para verecek olan bir kişi olabilir. Mantığınızın ve duygularınızın çatıştığı bir süreç içerisine girebilirsiniz. Bu yüzden yeni kararlar alırken biraz daha tedbirli olmalısınız. Ani kararlar almak oldukça riskli olabilir. Kendinizi çok fazla mesleki konulara vermiştiniz şimdi işlerinizin karşılığını alacaksınız. Aynı zamanda ihmal ettiğiniz, uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelmek, yeni ortamlara girmek anlamında da hayat sizi destekleyecek.

Hayatın keyifli yanlarını bulmaya ve bunları kalıcı hale getirmeye odaklanmanızda fayda var. Ekonomik, duygusal ve sosyal açıdan yeni haberler alabilirsiniz. İş fırsatları, manevi yönden daha güçlü ve zengin hissedeceğiniz projeler ve hedefler gündeminize gelebilir. 24 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay ile beraber ikili ilişkilerde sizi neyin mutlu ettiğini ya da edeceğini düşünebilirsiniz. Bir sorgulama, değerlendirme aşamasında olduğunuzu fark ettiğinizde bir yanlışın ortasında olduğunuz kaygısına kapılmamalısınız. 25 Nisan’da Merkür’ün Koç burcundaki geri hareketini sonlandırmasıyla işinizle ilgili beklentileriniz ve çalışmalarınız hızlanabilir.

aslan burcu

Aslan burç yorumları

Aslan burç yorumları: Kariyer hayatın ve başarı hedeflerin gündemde olacak. Çalışma hayatına daha çok odaklanacağın, kariyerindeki istikrarı sürdürebilmek adına yeni eylem planları geliştirebileceğin bir dönem seni bekliyor. Toplumdaki sakin ve kontrollü duruşunla dikkatleri üzerine çekebilir, üstlerinle uyumlu çalışmalar yapabilirsin. Ancak hedeflerin için çalışırken ani gelişebilecek koşullar rahatını kaçırabilir. Projelerinde yaşanabilecek hızlı gelişmeler, devamlılığı sürdürebilmende güçlük çıkarabilir.

Arkadaş çevrenizden veya ailenizden bu konu hakkında destek almak isteyebilirsiniz. Kariyer ve meslek hayatınızda sizi kimse tutamaz. Önünüzdeki bir ay boyunca mesleğinizde, işinizde, kariyerinizde kendinizi çok net bir şekilde ortaya koyacak, tuttuğunuzu koparacak ve önemli adımlar atacaksınız. Faydasını görmediğiniz, hizmet alamadığınız, kazanç elde edemediğiniz konuları bırakmalı ve önünüze bakmalısınız. Bu vazgeçiş motivasyonunuzu yükseltecek, gereksiz yüklerinizden kurtulmanızı sağlayacaktır. Kariyerinizde yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz. Bu yönde tekliflere açık olduğunuz kadar bireysel girişimleriniz de etkili olacaktır.

24 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber hayatınızdaki insanların, ailenizin sizin için önemini bir kez daha fark edebilirsiniz. Zıtlık yaratan, zorlayan durumların hepsinin sizin iyiliğinize geliştiğini görmek daha sakin ve iyicil ilişkiler kurmanızı sağlayacaktır. 25 Nisan’da Merkür’ün Koç burcunda ileri hareketine başlamasıyla beklediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz seyahatleri gündeme getirebilirsiniz. Hem zihninizi toplamak hem de yapmak istedikleriniz için araştırmalarla ilgilenmek motivasyonunuzu yükseltebilir.

Ailenizle aranızdaki bağlar kuvvetleniyor. Onlarla ayrıysanız eğer tekrar bir araya gelmek için elinize güzel bir fırsat geçebilir. İşiniz ve kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşamanıza az kaldı. Hayatınızda sizi olumsuz etkileyen noktalar var bunları çözüme kavuşturmak için de yapmanız gereken bazı şeyler var. 29 Nisan’da Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle beraber hayatınızda bir dönüm noktası sayılabilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.

başak burcu

Başak burç yorumu

Başak burç yorumları: Hayat görüşlerin ve yurt dışı konular gündemde olacak. Kişisel gelişimin için bazı eğitimlere başlamak isteyebilir ve değerlere olan bakış açını sorgulayabilirsin. Yabancılarla ilgili konularda hareketlenmeler olabilir. Uluslararası ticaretle uğraşıyorsan çalışmalarındaki istikrarı sağlamak önem kazanabilir fakat ani gelişmelerle strese girebilirsin. Öte yandan yurt dışına seyahat etmek isterken engellerle karşılaşabilirsin.

Uzun zamandır içinizde tuttuğunuz ve söylemediğiniz şeyler var bunları daha fazla içinizde tutmak istemeyebilirsiniz. Geçmişte kalan ilişkileriniz tekrar gün yüzüne çıkabilir. Özellikle eski sevgiliniz sizinle tekrar iletişime geçmek isteyebilir. Sosyal medyada fikirlerini paylaşırken beklemediğin tepki alabilir, sakinliğini kaybedebilirsin.

Hayatınıza bir yön verebilirsiniz. Hayattan ne beklediğiniz, inançlarınız, eğitimler, iş bağlantılarınız, yurt dışı bağlantılarınızla ilgili, hukuki süreçler, akraba ilişkileri, seyahatler para ilgili bazı konular gündeminizde olabilir. Hayatı daha geniş bir alandan göreceğiniz ve kendinizi geliştireceğiniz bir dönem başlıyor. Toprak enerjisi size çok yarayacak o yüzden hızlı gitmeniz gereken noktalarda hayatın sizin tarafınızda olduğunu çok net bir şekilde göreceksiniz.


Kendinizi kısıtladığınız ne varsa serbest bırakmak isteyebilirsiniz. Ait olmadığınızı ya da bir baskı altında olduğunuzu düşündüğünüz durumlara dur demek için ayağa kalkabilirsiniz. 24 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay bir disipline, bir sisteme ihtiyaç duymak kadar bunu nasıl geliştirip uygulayacağınız konusuna ışık tutabilir. 25 Nisan’da yönetici gezegeniniz Merkür’ün Koç burcunda ileri hareketine başlamasıyla beraber ekonomik sancılarınız son bulabilir. Daha rahat adım atabilir, paylaşımlarda bulunabilir ve işinizi gösterebilirsiniz. 29 Nisan’da Venüs’ün Boğa burcuna geçişi ile şanslı ve kaliteli bir döneme giriyorsunuz. Bizi takipte kalın 🙂

terazi burcu

Terazi burç yorumları

Terazi burç yorumları: Önümüzdeki bir aylık süreçte finansal paylaşımlar ön plana çıkıyor. Ortaklı gelirlerindeki istikrarı ve düzeni devam ettirmek bu dönemde önem kazanabilir. Alacaklarını tahsil etmeye odaklanırken diğer yandan giderlerini de düzene koyman gerekebilir. Bu dönemde vergi, sigorta, miras ve kredi gibi konular hareket kazanırken beklemediğin gelişmeler seni biraz strese sokabilir. Ayrıca güvenliğini ve içsel huzurunu tehdit eden koşullar psikolojik olarak sana baskı hissettirebilir.

Kendinize yeni bir hayat kurmanın temellerini atmak isteyeceksiniz. Maddi durumunuzla ilgili güzel gelişmelere şahit olabilirsiniz. Kendi geleceğiniz için yatırım yapmak istiyorsanız eğer bunun için elinize güzel bir fırsat geçebilir. Biraz daha ketum olacaksınız. Bu dönem hayatı olduğu gibi değil çok farklı bir noktadan görmeye başlayabilirsiniz. Daha ruhani konulara kendinizi kaptırabilirsiniz. Olayların arkasında olup biten konularla daha fazla ilgili olacaksınız.

Burası para alanı olduğu için parasal konularda mücadeleniz, kendinizi ortaya koyuş şeklinizde önemli olmaya başlayacak. Bu dönem önemli bir insanla tanışabilirsiniz ve bu insan hayatınızda önemli açılımları size sunabilir. İkili ilişkilerde bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Bu sizin aşırı tavırlarınızdan kaynaklanabilir. Bu yüzden biraz sakin kalmalı ve karşı tarafı da dinlemeyi ihmal etmemelisiniz. Hedeflerinizin peşinden gitmeli ve bunları ihmal etmemelisiniz.

Büyük harcamalar ve operasyonlar gündeme geldiğinde öncelik, aciliyet sıralaması yapmanız ekonomik durumunuzu daha iyi yönetmenizi sağlayabilir. Fiziksel ve ruhsal değişimler yaşayabilirsiniz. 24 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay ile beraber sizi yanılgıya ve kayıplara uğratan durumların iç yüzünü öğrenebilirsiniz. Alacak verecek, ortaklık, hak ve miras paylaşımı gibi konularda iyi niyetinizin suistimal edilmesiyle yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. 25 Nisan’da Merkür’ün Koç burcunda ileri hareketine başlamasıyla ikili ilişkilerin girdiği çıkmazların yönü değişebilir ve sorunlardan uzaklaşabilirsiniz.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burç yorumu

Akrep burç yorumları: İkili ilişkiler ön plana çıkıyor. Evliliğindeki huzura ve maddi-manevi güvene odaklanmak isteyebilirsin. Beraberliğini daha keyifli hale getirmek ve zamanı uyum içinde geçirebilmek için harekete geçebilirsin. Eşinin finansal koşullarında dengesizlikler oluşabilir ve bu sebeple huzurunun kaçtığını düşünebilirsin. Ortaklığın veya iş birliği yaptığın kişilerle ilgili beklenmedik gelişmeler gündemine gelebilir ve stres yaşayabilirsin.

Hayatınızda yeni kararlar almak isteyebileceğin bir dönem. Vaktinizi daha fazla ikili ilişkiler ve özel hayatınıza ayıracaksınız. Sevdiğiniz insanın hayatına göre gününüzü düzenlemek ya da onunla daha fazla vakit geçirmek önemli olabilir. Hayatınızda bir insan yoksa artık bir insanı hayatınıza almanın ne kadar önemli olduğunu çok net bir şekilde görecek ve adımlar atmak isteyeceksiniz.

Eski ilişkilerinize odaklanmaktan vazgeçmeli yeni ilişkilerinize odaklanmaya çalışmalısınız. Parayla ilgili konularınızda biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Özel hayatınızla ilgili çok fazla şey paylaşıyorsunuz. Artık biraz ilişkinizi kendi içinizde yaşamayı tercih etmelisiniz. Aksi halde yaşayacak olduğunuz olayları net bir şekilde göremeyebilirsiniz.

Sosyal ve ticari ilişkilerde bazı pürüzler yaşayabilir, nasıl davranacağınızı kestirmekte zorlanabilirsiniz. Güven duygunuzu neyin üzerine inşa ettiğinizi sorgulayabilirsiniz. Hukuksal konular gündeminizde yer bulabilir, mevcut davalarınızla ilgili sonuçlar alabilirsiniz. 24 Nisan’da burcunuzda gerçekleşecek dolunay ile sınırlarınızı aşmanın, farklılaşmanın ve iyileşmenin önünün açıldığını görebilirsiniz. Mutsuz, gergin ve anlaşılmaz hissettiren duygulardan arınıyorsunuz. 25 Nisan’da Merkür’ün Koç burcundaki geri hareketini sonlandırmasıyla özellikle sağlık konularındaki aksaklıkların önüne daha hızlı geçebilirsiniz.

yay burcu burç yorumları

Yay burç yorumları

Yay burç yorumları: Bir aylık süreçte çalışma hayatın ve sağlığınla ilgili konular gündemde olacak. Günlük ortamında sakin ve uyumlu olmaya odaklanabilirsin. Rutinlerini pratikleştirebilmek adına bazı düzenlemeler yapmak isteyebilirsin. Çalışma arkadaşlarınla ahenk içinde süreci yürütmeye özen gösterebilir, iş akışındaki istikrara ve tutarlılığa önem verebilirsin. Ancak projelerinde oluşabilecek ani gelişmeler seni strese sokabilir veya ofis ortamındaki hızlı olaylar ile huzursuz hissedebilirsin.

Ev içinde yapacağınız işler bir miktar artabilir. Kendinizde bazı yenilikler yapmak istiyorsanız eğer bunun için çok doğru bir zamanlama içerisine giriyorsunuz. İş hayatınız, gündelik hayatınız, sağlığınız çok önem kazanıyor. Başkalarına hizmet etmekten, çalışmaktan mutluluk duyacağınız, kendinizi işinize, gücünüze vereceğiniz bir dönem. İşte bu dönem mümkün olduğunca kendinizi işinizde göstermeye çalışın.

Öncelikle sağlık! Olası sorunların üstesinden hızla gelebileceksiniz, profesyonel diyet veya spor desteği alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni iş projeleri, teklifler gündeme gelebilir. İş ve çalışma ortamınıza ilişkin güzel gelişmelerin yaşanabileceği keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz! Eğer iş arıyorsanız sık sık iş görüşmelerine çağrılabilirsiniz. Hayatınızla ilgili almanız gereken kararları artık ertelememelisiniz. Aksi halde fazlasıyla pişman olabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz size iyi gelmeyen zararlı şeylerden uzak durmalısınız. Evde olsanız bile mutlaka egzersiz yapmayı ihmal etmeyin.

Durağan, ne olduğu belirsiz, yapılanların sonuçsuz olduğu bir dönemin ardından gerçekten verim alarak ilerleyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Taşların yerine oturması, beklentilerinizi ve tarzınızı da şekillendirecektir. 24 Nisan’da Akrep burcundaki dolunay ile sizin bir tehdit oluşturan durumların gerçekliğini ortaya çıkarabilirsiniz. İkili ilişkilerinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. 30 Nisan’da Mars’ın Koç burcuna geçişi ile beraber hayattan daha çok keyif almaya başlayabilirsiniz.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burç yorumu

Oğlak burç yorumları: Önümüzdeki bir aylık süreçte hobilerin ve aşk hayatın ön plana çıkacak gibi görünüyor. Birlikte olduğun kişiyle olan ilişkini uyum ve ahenk içinde sürdürmeye odaklanırken güven temasının önemini daha çok hissedebilirsin. Ancak birlikteliğindeki istikrarın tehdit altında olduğunu hissettirecek gelişmeler yaşayabilirsin. Çocuklarınla çok zaman geçirdiğin bugünlerde sevecen ve yumuşak olmaya özen gösterirken onların ani çıkışları sakinliğini bozabilir.

Aşk hayatınızda yenilikler dönemi. Bu değişimler size oldukça iyi gelecek ve yeni bir hayat enerjisi elde edeceksiniz. Bir ay boyunca aşka, keyfe, mutluluğa, eğlenceye daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz, hobileriniz daha fazla ön plana çıkacak. Hayatla mücadele ettiyseniz ve yorulduysanız bu dönem kendinize, sporunuza daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz.

İş ortamınızda gerginlikler varsa eğer bunlardan rahatlıkla kurtulabileceksiniz. Özellikle sizinle inatlaşan kişiler varsa eğer o kişilere elde ettiğiniz başarılar sayesinde cevaplarını verebileceksiniz. Sanatsal ve kreatif işlerinizde de ön planda olacak ve insanların dikkatini üzerinize çekeceksiniz. Beş duyuna hitap eden zevklere yönelebilir, hayattan keyif olmaya çalışabilirsin. Sanatsal yeteneklerini harekete geçirecek hobilere yönelebilirsin.

Gökyüzünün desteğini arkanıza alarak hayatınıza farklı sayfalar açabilirsiniz. Duygusal konuları artık gündeme getirmeli ve bu konuda net bir karar almalısınız. Sorunları çözmekten yana olduğunuzda karşılaşacağınız hiçbir şey bir engel teşkil etmeyecektir. 24 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek dolunayın ardından geleceğinizi geçmişin gölgesinden kurtarıyorsunuz. Bazı olumsuz tecrübeler yaşayıp bunların sonuçlarıyla uğraşmanın ardından bunların nedenlerine odaklanabilir ya da bu nedenlerle karşılaşabilirsiniz. 25 Nisan’da Merkür’ün Koç burcunda ileri hareketine başlamasıyla aile ortamınızdaki yanlış anlaşılmaları, kırgınlıkları aşabilirsiniz.

kova burcu burç yorumları

Kova burç yorumları

Kova burç yorumları: Önümüzdeki bir aylık süreçte ailen ve ev hayatın ön plana çıkaracak gibi görünüyor. Ev ortamındaki ilişkilerin sakin ve huzurlu olmasına odaklanabilirsin. Aile bireylerinin hem maddi hem manevi güvenliğini sağlamak her zamankinden daha çok önem kazanabilir. Sevdiklerinin değerini fark ederken onlara keyif verecek aile içi organizasyonlar düzenleyebilirsin. Öte yandan evinde dinlenmeyi tercih edebilirsin.

Ailenizden destek göreceğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Aranızdaki bağın güçlendiğini hissedebilirsiniz. Ayrıca eviniz içerisinde bazı yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu değişimler size oldukça iyi gelecek ve rahatlayacaksınız. Ancak aniden tamirat tadilat gerektiren işler gündemine gelebilir ve huzurun kaçabilir. Evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla vaktinizi ayıracağınız, evinizde yapılması gereken bir işle daha fazla ilgileneceğiniz bir dönemde olacaksınız.

Bu dönem emlak, gayrimenkul, arazilerle ilgili konu ve olaylar da hayatınızda yer edebilir. Ayrıca partnerinizin kariyeriyle ilgili konu ve olaylar bu dönem daha da hız kazanabilir. Eğitim hayatınız devam ediyorsa eğer ileriye dönük bazı yeni proje fırsatları karşınıza çıkabilir. Bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek tamamen sizin elinizde olan bir durum. İleriye dönüp keşke dememek için çevrenizden bu konu hakkında destekte alabilirsiniz.

Gayrimenkul, alım satım gibi işlemleriniz varsa bu konuda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu durum aynı zamanda taşınma, ev sahibi olma, evlilik, iş gereği değişiklik yapma gibi konuları da gündeme getirebilir. 24 Nisan’daki Akrep dolunayı ile beraber beklentileriniz karşılığını almaya başlayabilirsiniz. 29 Nisan’da Venüs’ün Boğa burcuna geçişi ile beraber kendinizi daha rahat hissedeceğiniz, güzel kararlar alacağınız ya da güzel haberler duyacağınız bir dönem olabilir. 30 Nisan’da Mars’ın Koç burcuna geçişi ile birçok yeni fikriniz olabilir ve bunları değerlendirmek isteyebilirsiniz.

balık burcu burç yorumları

Balık burç yorumu

Balık burç yorumları: Önümüzdeki bir aylık dönemde yakın çevren ve anlaşmalar ön plana çıkaracak. Kardeşlerin, akrabaların ve komşularınla uyumlu ve huzurlu ilişkiler kurmaya odaklanabilirsin. Düşüncelerini yumuşak bir şekilde ifade etmeye yönelirken zihinsel sakinliğe daha çok önem vereceksin. Öte yandan varsa ticari anlaşmalarının devamlılığını sağlamak için çalışman gerekebilir. Bu anlamda beklemediğin gelişmeler seni hem finansal hem de düşünsel olarak sıkıntıya sokabilir. Öğrenim hayatında bazı yavaşlamalar olabilir.

Finansal konularınıza çeki düzen vermek isteyeceksiniz. Yine bu süreçte kariyer, yatırım, iş fırsatları vb. konular dikkat çekecektir. İletişimle ilgili her türlü konuda kendinizi göstereceğiniz bir dönem olacak. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınız bu dönem kuvvetlenebilir. Akrabalar, kardeşler, komşular yakın çevrenizde kim varsa onlara daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. Aynı zamanda iletişimsel işlerinizde kendinizi ortaya koyacağınız bir aylık döngü içerisinde olacaksınız.

Zihniniz oldukça aktif olacaktır. Odak noktanız iş konuları, yakın çevreniz, akrabalar gibi ortak gündemler konusunda çevreyle iletişim içinde olabilir ve yeni planlar, kararlar alabilirsiniz. Geçmişten gelen ve sizi tedirgin eden konular varsa eğer bunların çözümlerini bulmak isteyebilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili sizi tedirgin eden durumlar varsa bununla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir ve içinizi rahatlatabileceksiniz. Eğitim hayatınız devam ediyorsa bununla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Kendi isteklerinize yönelin ve bunları gerçekleştirmek için daha fazla beklemeyin.


Yeni fırsatlarla etrafınızın sarılacağı bir döneme giriyorsunuz. Duygularınızı göstermek, istekleriniz için çalışmak, hem işbirliklerinde hem bireysel alanlarda daha iyi sonuçlar almak önceliğiniz olabilir. 24 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay ile seyahat işleri, taşınma, iş değişikliği, hukuksal konularda kararlarınızı netleştirecek haberler alabilirsiniz. 25 Nisan’da Merkür’ün Koç burcunda ileri hareketine başlamasıyla maddi konulardaki adımlarınız hızlanabilir. Beklentilerinizin önündeki engelleri aşmak adına yeni çözümler üretebilirsiniz. 29 Nisan’da Venüs’ün Boğa burcuna geçişi ile beraber ticari konularda şanslı bir döneme giriyorsunuz. 30 Nisan’da ise Mars’ın burcunuzdan ayrılıp Koç burcuna geçmesiyle ekonomik açıdan hızlı ve kazançlı bir döneme girebilirsiniz. Bizi takipte kalın 🙂

Astroloji |Bizi takip edin: Instagram, Threads, Google Haberler


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.