Amazon’dan Anneler Günü hediye rehberi

anneler günü hediye

Heyecanla beklenen Anneler Günü öncesinde nasıl bir hediye alsam diye düşünüyorsanız, Amazon.com.tr’nin 12 Mayıs’a kadar devam edecek Anneler Günü Fırsatları kapsamında geniş hediye seçenekleri kaçırılmayacak fırsatlarla sizleri bekliyor.

Annelerimizi gülümsetmek için en anlamlı günlerden biri olan Anneler Günü, bu yıl 12 Mayıs Pazar günü kutlanacak. Annelere duyduğumuz sevgiyi göstermek için kutlanan Anneler Günü için de hazırlıklar başlarken siz de bu özel günde annenize veya hayatınızdaki özel anneye unutamayacağı bir hediye vermek isteyenlerdenseniz Amazon.com.tr’nin 12 Mayıs’a kadar sürecek olan Anneler Günü Fırsatları her zevke uygun hediye alternatiflerini Amazon.com.tr’nin Anneler Günü Hediye Rehberi’nde bulabilirsiniz.

Anneler Günü Hediye Rehberi

Kampanya kapsamında Philips Mutfak Ürünleri, Samsung, Gillette Venus, Nivea, Pantene, L’oreal Paris, Maybelline ve Garnier gibi önde gelen markalara güzellikten elektroniğe, kişisel bakımdan mutfak aletlerine her ihtiyaca uygun ürünler, indirimlerle Amazon.com.tr müşterilerine sunulacak.


PC, müzik enstrümanları, ofis ürünleri, oyuncaklar, kamera, kıyafet, ayakkabı, akıllı telefonlar, güzellik, bebek, elektronik, spor, ev ürünleri, mutfak ve kitap gibi onlarca kategori altında yer alacak cazip ürünlerinden bazıları şöyle:

  • Philips Mutfak Ürünleri
  • Samsung Akıllı Telefonlar
  • Gillette Venus Ürünleri
  • Nivea Luminous 630 Leke Karşıtı Gece Yüz Bakım Kremi
  • Head&Shoulders, Pantene ve Herbal Essences Ürünleri
  • L’oreal, Maybelline ve Garnier Ürünleri

Bu indirimlerin yanı sıra Prime üyeleri herhangi bir kampanya veya ön koşul aranmaksızın, yıl boyunca yüz binlerce seçili üründe 500 TL ve üzeri alışverişe yüzde 10 indirim fırsatından da yararlanıyor. Örneğin, yeni doğan bir bebek yılda yaklaşık 1.700 bebek bezi kullanıyor.

Bebek bezi başına ortalama maliyetin 4 TL olduğu dikkate alındığında 6.800 TL yıllık ortalama bebek bezi maliyeti ortaya çıkıyor. Prime ile fırsatlar ve diğer avantajlar hariç, yalnızca bebek bezi alışverişlerinizde yılda 680 TL’ye kadar tasarruf edebilirsiniz.

Üstelik satıcısı Amazon.com.tr olan ürünlerde yüzde 100 orijinallik garantisi sunulurken anneniz memnun kalmadığı ürünü 30 gün içinde kolayca iade edebilir.


Anneler günü hediyeniz zamanında kapınızda

Amazon Prime üyeleri, herhangi bir minimum sipariş limiti olmadan tüm alışverişlerinde ücretsiz hızlı teslimattan yararlanabiliyor. 600 bini aşkın ürün, Prime üyelerine ertesi gün ücretsiz teslimat ile sunuluyor. Prime ile Türkiye’nin 68 şehrinde akşam saat 17.00’ye kadar verdiğiniz siparişler ertesi gün ücretsiz teslimat ediliyor. Üstelik Prime ile seçili şehirlerde pazar günü dahi kapınızda.

Annenizin yorgunluğunu atmasını sağlayacak içerikler

Bu anlamlı günde bir anneye verilebilecek en iyi hediyelerden biri de popüler diziler, ödüllü filmler, dünyaca ünlü oyunlarla kaliteli eğlence ve ayrıcalıklı alışverişin tek üyelikte buluştuğu Prime üyeliği. Dünya çapında 200 milyondan fazla üyesine alışveriş ve eğlencenin en iyisini sunan Amazon Prime, Türkiye’de de ayda sadece 39 TL’ye üyelerine sunduğu ayrıcalıklarla farkını ortaya koymaya devam ediyor. Prime Video’da Fallout, Düğüm, Ufak Tefek Cinayetler, Sofra Sırları, Mom, This is 40, Görevimiz Tatil ve Aile Arasında gibi her yaştan annenin keyifle izleyeceği içerikler bulunuyor.

Anneler için yıl boyunca tasarruf ve akıllı alışveriş fırsatı

Amazon Prime üyeliği sayesinde, anneler de amazon.com.tr üzerinden her gün yenilenen “Günün Fırsatları” ve yıl boyunca düzenlenen “Prime Day”, “Bahar Fırsatları”, “Gülümseten Kasım” gibi büyük indirim dönemlerinde özel ayrıcalıklardan faydalanarak ihtiyaçlarına daima en uygun fiyatlarla ulaşabilirler. Seçili ürünlerde peşin fiyatına 6 aya kadar taksit imkânından faydalanabilen Amazon Prime üyeleri, alışverişlerinden sonra bile tasarruf etmeye devam ediyor.  Prime üyeleri alışverişlerini her zaman en uygun fiyatlarla yapar. Amazon Prime, müşterilerine en düşük fiyata sahip olma garantisi sunarken, etkinlikler dahilinde fiyatın düşmesi halinde Amazon kredisi şeklinde bir ücret iadesi sözü de veriyor.

Amazon Prime anneleri gülümsetmek için var

Anneniz henüz Prime üyesi değilse www.amazon.com.tr/prime adresini ziyaret ederek onun için 30 günlük ücretsiz deneme süresi de başlatabilir, anneniz böylelikle Prime üyeliğinin sunduğu tüm avantajlardan faydalanmaya hemen başlayabilir.

Amazon Hakkında


Amazon, dört ana prensibi takip eder: müşteri odaklılık, keşfetmek için tutku, operasyonel mükemmeliyetten ödün vermemek ve uzun vadeli düşünmek. Amazon, dünyanın en müşteri odaklı şirketi ve dünyanın en iyi işvereni olmayı hedefler. Amazon, Türkiye’deki operasyonlarına, Eylül 2018’de Amazon.com.tr’nin açılışıyla başladı. Amazon Prime, Eylül 2020’de Amazon’un alışveriş ve eğlencede en iyilerini Prime üyeleriyle buluşturmak için Türkiye’de hizmete sunuldu. Amazon, Türkiye’deki ilk lojistik üssünü yaklaşık 100 milyon dolar yatırım ile İstanbul’da açarak Türk KOBİ’lerin tüm dünyadaki yüz milyonlarca müşteriye ulaşmasına destek sağlıyor.

Anneler Günü İçin Mükemmel Hediye Seçenekleri


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.