Astroloji: 6 – 12 Mayıs 2024 haftalık burç yorumları

burç yorumları

Astroloji: 6 – 12 Mayıs 2024 haftalık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 6 – 12 Mayıs haftalık burç yorumları. 1 Nisan, 2 Nisan, 3 Nisan, 4 Nisan, 5 Nisan, 6 Nisan ve 7 Nisan tarihlerinde burçları neler bekliyor?

Haftanın genel etkileri: Bu hafta 8 Mayıs tarihinde 18 derece Boğa burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, sahip olduklarımız, hayatın hazları, huzur ve mutluluk arayışlarını gündeme getirecek. Bu Yeni Ay’ın ana konusu, sahip olduklarımızdan çok, sahip olmak istediklerimiz olabilir. Boğa söz konusu olduğunda genelde maddi değerlerden bahsedilir. Ancak maddi değer algımızın manevi bir temeli olduğunu hesaba katmazsak, konu yarım kalır. Manevi değerler ve maddi değerler arasında bir köprü kurmayı başarabildiğimizde yaşamın değerini daha iyi anlayabiliriz. Hepimiz hak ve haklılık konuları üstüne düşünmeliyiz. Burada uğradığınız bir haksızlık, nerede yaptığınız haksızlığın kefareti? İlahi terazi yanlış tartmaz. Size yanlışlarını gösterir. Hak ettiğiniz kadar kazanmadığınızı, mutlu olmadığınızı, sevilmediğinizi düşünüyorsanız kendine dönmelisiniz. Değişim senden başlar!


Haftalık burç yorumları:

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

koç burcu

Koç burcu 6 – 12 Mayıs haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu hafta para durumunuz, gelirleriniz ve harcamalarınız konusunda yeni adımlar atabilirsiniz. Eve, ailenize yönelik işler, çocuklarla ilgili konular harcamalarınızı arttırabilir. Ortaklı ya da riskli konular da dikkat çekebilir. Bazı şeyleri geride bırakıp zirveye bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Verdiğiniz emeklerin nasıl şekillendiğini görebilir, çalışmalarınızın nereye uzandığını daha iyi anlayabilirsiniz. Neyi seçtiğinizin önemli olduğunu fark edeceksiniz.

8 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu iki haftalık süreçte paranı daha verimli bir şekilde kullanabilirsin. Gelecek için yatırım planları yapabilir, kazançlarını arttırmana yardım edecek yeteneklerini açığa çıkarabilirsin. Bu dönemde kendini özellikle maddi açıdan güvende hissetmek isteyeceksin. Bu nedenle kazançlarını arttırmak için kafa yorabilir, sahip olduğun yetenekleri kullanarak daha farklı, sağlam ve uzun vadeli girişimlerden kazanç elde etmeye çalışabilirsin.

Kaynakların verimli kullanılması konusu gündeme gelebilir. Maddi-manevi güvende olmak için bildiğin ezberler bozulabilir. Parasal konuları rafa kaldırıp içinize dönün. İstediğiniz hayatı yaşamadıktan sonra istediğiniz kadar para ve güce sahip olmanın bir anlamı var mı? O halde “ben gerçekte nasıl yaşamak istiyorum” diye sormakla başlayabilirsiniz.

Sahip oldukların ve olmak istediklerin için çaba harcamalısın. Yaşamında değişmesini istediğin ama değişmeyen durumlar için ne yapabilirsin? Eyleme geçme konusunda mı isteksizsin? Biz yaşama cesaretle tutunmayı, olmasını istediklerimiz için savaşmayı senden öğrendik. Sen de maddi-manevi değerlerine sahip çık ve bize yeniden örnek ol. Üstümüzdeki ataleti atalım sayende.

boğa burcu

Boğa burcu 6 – 12 Mayıs haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta kişisel istek ve girişimlerinize yenilik getirebilir ve öncelikleriniz yönünde adımlar atabilirsiniz. Yakın çevrenizdekiler, eve ve ailenize yönelik çabalar artıyor. Karşılıklı konular da önemli sayılır. Hayatınızda yeni bir sayfa değil defter açılıyor. Yeni görünüm, uğraşlar, hedeflerle kendinize dair yeni gerçeklikler ortaya koyabilirsiniz. Ayağınıza takılan taşlardan kurtulmak için yolunuzu değiştirmeniz gerektiğini fark etmenin ekmeğini yiyebilirsiniz. Etki yaratacak bir kapasiteniz olduğunu görmek ya da bunu kullanacağınız yeni imkanlar bulmak adına olumlu bir dönemdesiniz.

8 Mayıs’ta sizin burcunuzda 18 derecede Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu Yeniay süreci, ön plana çıkmana yardım edebilir. Kendi isteklerinin peşinden gideceğin başlangıçlar yapmanı destekleyecek. Hem dış görünümle hem de bedensel sağlığınla her zamankinden daha çok ilgilenmeye başlayabilirsin. İlişkilerde kontrolü ele alabilir ve sevdiğin kişiyi daha fazla sahiplenebilirsin. Kendini daha cesur bir şekilde ifade edebilecek, ön planda olmaktan çekinmeyeceksin. Dış görünüm ve sağlığınla daha çok ilgilenmeye başlayabilirsin. İkili ilişkilerde daha baskın davranabilir, kontrolü ele alabilirsin.

Yeniay sensin! Bireysel anlamda ne yapmak, neyi değiştirmek istersin? Daha iyi bir iş, daha güzel bir ev ya da iş yeri her ne istiyorsan üstünde düşün. Hayatını güzelleştirmek için elinden gelenin en iyisini yap. Mutlu ve huzurlu yaşamanı sağlayacak her şeyle ilgilen.

Biz huzur ve mutluluk arayışını senden öğrendik. Senin sayende daha güzel bir hayata özlem duymayı dahası bunu yaratmayı başardık. Şimdi sen yine kendin ol ve insanlığa huzur ve mutluluk aşıla. Bu muhteşem dünya deneyiminin sırlarını açıkla. Mutluluğun dışarıda olmadığını hatırlamamızı sağla. Sonsuz bir kaynak olduğumuzu, sahip olduklarımızın ya da olmadıklarımızın bizi mutsuz edemeyeceğini uzun uzun anlat. Bu yeniayda hayatı sevmeye, bağlanmaya ihtiyacımız var.

ikizler burcu

İkizler burcu 6 – 12 Mayıs haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: Bu hafta tam olarak göremediğiniz, kontrol edemediğiniz ya da ihmalkar davrandığınız konulara dikkat etmelisiniz. İş ortamınızı, sağlık ve düzeninizi ilgilendiren alanlarda daha bilinçli davranmaya bakın. Yakın çevrenizde çok hareket ve değişiklik var. Rüyalarınız, iç sesiniz, kendinizle geçirdiğiniz zamanların kalitesi size pek çok yeni mesaj verebilir. Kendinize, fikirlerinize, hayattan beklentilerinize ve bunun için ortaya koyacaklarınıza güvenmek için doğru bir zamandasınız. Kariyerinizde, sağlığınızda, alışkanlıklarınızda, insanlara yaklaşım biçiminizde geçmişte yaşadıklarınız belirleyici olacaktır.

8 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu iki haftalık süreçte finansal konularda endişelerin biraz artabilir, kendini içsel olarak huzursuz hissedebilirsin. Kendine ya da yakınlarına karşı içten içe güvensizlik duyabilir, çevrendeki insanları kıskanabilirsin. Gizli düşmanların açığa çıkabilir. Yeniay kontrolün dışında gelişebilecek durumlara karşın maddi manevi olarak hazırlıklı olman gerektiğine işaret ediyor.

Seni huzursuz eden ve güvensiz hissetmene neden olan konular gün ışığına çıkabilir. Bu sorunlarla yüzleşmek seni içsel olarak rahatlatacak. Özellikle maddi konulardaki endişelerin sona erebilir. İhtiyaç duyduğun güven temasını bulmakta zorlanabilir ve içsel dünyanda huzursuz hissedebilirsin.

Şimdiye kadar neyi görmedin ya da görmezden geldin? Kendin, ailen ve yakın çevren mutlu olsun diye yaptıklarını destekliyorum. Dünyanın, insanlığın yararı için ne yapabilirsin? Benim desteğimden ne çıkar diye düşünmekten vazgeç. Biz neşe, keyif ve heyecanla hayata dahil olmayı senden öğrendik. Korkularından kurtul, umudunu kestiklerine, umursamadıklarına kafa yormaya başla. Daha güzel bir dünya için sana ihtiyacımız var. Seni tutan tüm korku ve kaygılardan kurtulmayı istemekle başla. İşler yolunda gitmiyorsa görünmeyen, göremediğin şeyler olabileceğini hatırla. Yeniay seni maddi-manevi olarak özgürleştirmek istiyor. Hayatı eskisi gibi merak ve heyecanla yaşa.

yengeç burcu

Yengeç burcu 6 – 12 Mayıs haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Gelecek beklentilerinizde, parasal işlerde yeni durumlar var. Ekonomik güçlenme, yaptıklarınızın sonuçlanması, ezberleri bozmak, deneyimleyerek öğrenmek ve geliştirmek en önemli gündem maddeleriniz olabilir. Sevdiklerinize ya da güzel olan şeylere daha çok zaman ayırabilirsiniz. Sizi alıştığınızın dışına çıkaran arkadaşlıklar kurabilir, öncelikler edinebilirsiniz. Kazanımlarınızın yönünü ve kaynağını değiştirmek adına olumlu etkiler altındasınız. Hayatınıza yeni insanların dahil olması demek, aynı zamanda yeni gündemlerin ve fikirlerin de dahil olmasıdır. Bakış açınızı değiştiren, genişleten ve size içinizdeki potansiyeli görme imkanı tanıyan gelişmelere tanık olabilirsiniz.

8 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu iki haftalık süreçte tanışacağın insanlar, farkındalık kazanmana ve yeni ufuklara doğru ilerlemene yardım edebilir. Ancak bugünlerde senin için en önemli konu geleceğini güvence altına almak, eğer akıllı davranırsan bu konuda doğru ve kalıcı adımlar atabilirsin.

Sosyal olduğun bir döneme giriyorsun, arkadaşlarınla paylaşımların artabilir. Farklı gruplar içinde yer alabilir, sosyal ortamını değiştirebilirsin. Eğer çocuk sahibi olmayı planlıyorsan çocuk sahibi olabilirsin. Hedeflerine varmak için yeni adımlar atabilir, geleceğini güvenceye almak isteyebilirsin.

Mutlu bir gelecek hayali kurmaktan ne zaman vaz geçtin? Şimdiyi kurtarmak için çalışırken hayatı kaçırıyorsun. Çözülmesi gereken problemler ve krizler hiç bitmeyecek. Esaretine son ver, zamanın dışına çık, geleceğe yönelik planlar yap, hayal kur…Geleceğin için küçük adımlar at. Biz vicdan, merhamet, şefkat ve koşulsuz sevgiyi senden öğrendik. Güzel yarınlar hayal et hem kendin hem insanlık için. İmkansız görünenin imkansız olmadığını kabul etmekle başla. Ya başka bir yolu varsa. Sadece inanmaya başlaman tüm maddi-manevi zorlukları aşmanı sağlayabilir. Yeniden koşulsuz sevgiye inanmamıza yardım et. Herkesin acısını ve sevincini paylaşacak bir yüreğe sahip olmaktan pişman olmamayı öğret insanlığa.

aslan burcu

Aslan burcu 6 – 12 Mayıs haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta itibariyle iş hayatınızda önemli adımlar ve fırsatlar gündeme gelebilir. Eğer çaba gösterdi iseniz şimdi bunların karşılığını alabilirsiniz. Ancak eve, ailenize, toprağa yönelik işlere de özen göstermelisiniz. Kendinizi farklı bir şekilde ifade edebileceğiniz çalışmalar yapabilirsiniz. İş kurmak, mevcut işte yeni sorumluluklar almak, terfi ve zam haberleri, aile destekleri, kadın girişimcilerle ortaklık, borsa gibi alanlarda şanslısınız. Bu şansı değerlendireceğiniz yeni fırsatlar bulabilir, teklifler alabilir, mevcut çalışmalarınızı neticelendirebilirsiniz. Koyduğunuz hedefler, hayatınızı şekillendirmek ve bunu uzun vadeli hale getirmek için belirleyici olacaktır.

8 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. İş ve sosyal hayatında parlayabileceğin bir dönem diyebiliriz. Bu Yeniay hedeflerine varman için sana yeni kapılar açabilir. Evlilik planların gerçekleşebilir ya da çocuk sahibi olabilirsin. Bu süreçte yer ya da iş değişiklikleri de gündeme gelebilir. Annenle daha fazla vakit geçirmen gerekebilir.

Kendini güvende hissetmek için hem kariyerin hem özel hayatınla ilgili uzun soluklu planlar yapabilirsin. Gereken cesareti gösterebilirsen makul riskler alarak hedeflerine ulaşabilirsin. Ancak her adımını düşünerek atman gerektiğini unutmamalısın. Öte yandan uluslararası ticaretle ilgili girişimlerin olabilir, yabancılarla ilgili süreçlerde mücadele etmen gerekebilir veya sosyal medyada cesurca görüşlerini ifade edebilirsin. Bu Yeni Ay döneminde iş hayatında verilecek yeni kararlar olabilir. Bazı bitişler yeni başlangıçlara zemin hazırlayabilir.

İş hayatınla ilgili önemli adımlar atabileceğin, teklifler alabileceğin bir dönemdesin. Yorgun olduğunu biliyorum. Çalıştın, uğraştın bazen başardın bazen başaramadın. Şimdi yeniden ayağa kalkma, güçlenme dönemindesin. Hayatın sana öğrettikleri aldığın dersler çok önemli. Biz bir çocuk saflığında ‘’yeniden düşmeyecekmiş gibi” neşeyle ayağa kalkmayı senden öğrendik. Hayatta güzel şeylerinde olacağına, alkışlanmayı hak ettiğine inancını yitirme. Kimse onaylamasa bile önüne engeller çıksa bile kendine güvenmene hepimiz hayranız. Önce kendin sonra ailen daha sonrada insanlık için var gücünle yaşa. Biz de seni örnek alıp yeniden tutunalım hayata. Büyük bir gösteride baş rol olduğumuzu hatırlamamızı sağla.

başak burcu

Başak burcu 6 – 12 Mayıs haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Bu hafta itibariyle uzaklarla ilgili işler, yabancılar ya da yolculuklar hayatınıza daha çok girebilir. Yeni şeyler öğrenmeye açıksınız, kafaca da meşgul olacak şeyler var. Ancak gururunuzu etkileyecek durumlara dikkat etmelisiniz. Kendi değerinizi yükseltmek adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Eğitim almak, taşınmak, iş değiştirmek, çevreden destek almak ya da destek alacağı çevreyi yenilemek adına olumlu etkiler altındasınız. Vize pasaport işlemleriniz için kaynak bulabilir, yazılı iş ve başvurularınızdan, hukuki konulardan sonuçlar alabilirsiniz. Elde ettiklerinizi değerlendirme konusunda bildiğiniz yatırım planlarının dışında bir şeyler düşünmelisiniz.

8 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu iki haftalık süreçte son dakika seyahatler gündeme gelebilir veya yeni bir eğitime başlayabilirsin. Kardeş ya da kuzenlerinle ilgilenmeni gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Eşinin kardeşleri ile bir araya gelebilirsin. Her durumda sıra dışı çözümler üreterek, alternatifler bulabileceğin bir döneme giriyorsun.

Karşınıza sosyal medya, yayıncılık ya da uluslararası konularda birçok fırsat çıkabilir. Hayata bakış açını yenilemen, yaptığın işlerde de fark yaratmanı sağlayabilir. Arkadaşların ya da eşin desteğinin olacağı bu dönemde hayata bazı yenilikler katma isteği fazla olacak. Çalışma ortamı ile ilgili gerginlikler yaşanabilir. Yeni eğitimler, yurt dışı bağlantılı işler, medya alanlarıyla ilgili başlangıçlar olabilir.


Uyanmaya, hayata başka bir açıdan bakmaya, diğerlerinin gözünden görmeye cesaret edebilir misin? Sabit fikirler, değişmez kalıplar içinde yaşamaktan sıkılmadın mı? Bulunduğun alandan çıkmaktan, düşüncelerini, inançlarını sorgulamaktan neden kaçınıyorsun? Hata yapmış olmaktan mı, değişmek zorunda kalmaktan mı korkuyorsun? Şimdi karar vermek zorundasın; ya gözünü, kulağını açıp gerçeği arayacaksın ya da görmezden gelip hayatını yaşayacaksın. Biz Tanrıya layık olacak düzeyde saflaşmak arınmak için senden ilham aldık. Mükemmellik arayışın bizlere ışık tuttu. Daha iyisini yapabilme gücüne sahip olduysak senin sayende. Şimdi bizi yarı yolda bırakıp kaçamazsın. Sadece fiziksel temizlik düzen ve intizamla yetinip, ruhsal arayışımızda bizi yalnız bırakamazsın.

terazi burcu

Terazi burcu 6 – 12 Mayıs haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu hafta finansal işler, borçlar ya da ortaklı işler, eşten kaynaklanan konular daha çok dikkat çekebilir. Çalışma ortamına yönelik hayaller de var. Para durumunuz ve harcamalarınız üzerinde daha çok durabilirsiniz. Parasal konulardaki beklentileriniz, istekleriniz şekillenebilir. Çalışmalarınızın neticelenmesi, ailenizden/eşinizden gelen desteğin büyümesi, hukuksal konuların çözümlenmesi, gayrimenkul ya da ek işlerin sonuç vermesi önünüzü görmenizi kolaylaştıracaktır. Bu konuda halihazırda bir gündeminiz ya da çalışmanız yoksa, harekete geçmek için iyi bir zamanda olduğunuzu bilmelisiniz.

8 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu Yeniay başkasının kaynakları ile ilgili konuları gündeme getirebilir. Mesela eşinin parasıyla ilgili gelişmeler meydana gelebilir. Ayrıca yatırımlar, kredi, vergi, sigorta ve prim ile ilgili yeni bir döneme girmeni sağlayabilir. Yakınlarınla duygusal paylaşımların artabilir.

Kendini bir güven krizinin içinde bulma ihtimalin de var. Kendini finansal açından güvende hissetmek için harekete geçebilir, borçlarını yapılandırmak ya da yatırımlarını sağlama almak isteyebilirsin. Eşinin ya da ailenin gelirlerindeki değişiklik sana olumlu bir şekilde yansıyabilir.

Ortak gelir ve giderler, sahip olunan aile mülkleri ile ilgili bir gündem belirebilir. İş ve para konusunda yeni kararlar alman gerekecektir. Yeni iş ve yatırım alanlarına yönelmek isteyebilirsin. Sahip olduklarını korumak için çok mücadele ettin. İlahi adalet, hak ettiklerini sana verecektir. İlahi adaletin yerini bulması hepimize ümit verir. Adaletle, huzurla birlik içinde yaşamanın değerini bize sen öğrettin. Geçmişin yüklerinden kurtulduğun, güzel bir döneme girdiğin için hepimiz mutluyuz. Başta kendini, sonra sevdiklerini mutlu edecek yeni planlar yapmaya başlayabilirsin. İzin ver sahip oldukların sana hizmet etsin.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 6 – 12 Mayıs haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Bu hafta eşinizi, ilişkilerinizi ya da ortaklı işleri ilgilendiren pek çok değişiklik gündeme gelebilir. Şahsi alanda ya da sağlığınızı ilgilendiren konularda daha çok adım atabilirsiniz. İş hayatınız ve hedefleriniz yönünde güçlü bir mücadele var. İlişkiler konusundaki seçimlerinizin büyük oranda etkileneceği, değişeceği bir dönemdesiniz. Eski alışkanlıklarınızı, beklentilerinizi ve davranışlarınızı bırakıyorsunuz. Sizin için radikal ya da imkansız görünen her şeyin bir yol bulup hayatınızda yer almasını seyredebilirsiniz. Yeni bir ilişki, ortaklık ya da var olan ilişkilerin derinleşip bir isme kavuşması söz konusu olabilir.

8 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu Yeniay, eşinin ya da partnerinin yaşamındaki ani gelişmelerin habercisi olabilir. Evlilik, ortaklık ve iş birliklerinde yeni sayfalar açabilir, sıra dışı kişilerle tanışabilirsin. Bu dönemde evlilik teklifi alabilir, evlenebilirsin. Karşındaki insanlara güven tazeleyebilirsin. Ayrıca önümüzdeki günlerde düşmanlıklara karşı dikkatli olmanda yarar var.

Hayatınızı ikili ilişkiler ve ortaklıklarda yeni bir yöne çekebilirsiniz. Bugünlerde karşına çıkan kişiler, sana hayata farklı bir açıdan bakmayı öğretebilir ve güzel fırsatlar getirebilir. Ancak kuracağın ilişkilerde güven teması ön plana çıkacak ya da mevcut ilişkilerinde güven tazelemek isteyeceksin.

Ortaklı işlerde dengeler değişiyor. Haklarını teslim ettiklerin ya da edemediklerinle helalleşmen mümkün olabilir. Yeni ticari sözleşmeler imzalanabilir, finansal bağlantılar kurulabilir. Aşk ve evlilik ilişkilerinde hem beklentilerin hem gelecek planların değişecektir. Senin dışında gelişen durumlarla başa çıkmak, ayakta kalmak için çok çaba harcadın. Artık her tür ilişkide sağlam bir alma-verme dengesi kurduğunu söyleyebilirim. Bu denge bolluk ve bereket kapısını aralayabilir. Değişip, dönüşmek sabredip sonuçlandırmak konusunda rol modelimiz sensin. Bildiğimizle, bilmediğimizle, kabul edip, etmediğimizle nasıl başa çıkacağımızı, uzlaşacağımızı senden öğrendik. Şimdi sıra sende. Ayağa kalk ve ilahi adaleti arkana alarak cesaretle ilerle.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 6 – 12 Mayıs haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Bu hafta çalışma ortamınızı, düzen ve sağlığınızı ilgilendiren konulara daha fazla zaman ayırabiliriz. Bu dönemde bazı krizler, sizi ruhsal ve bedensel açıdan test eden koşullar var. İç dünyanıza, duygularınıza zaman ayırmayı ihmal etmemelisiniz. Yaşam tarzınızla ilgili yeniliklere kapılarını açabilirsiniz. Hem gelirinizi arttırmak hem zamanınızı daha verimli geçirmek adına yeni fırsatlarınız, hedefleriniz olabilir. Bakış açınızı sadece kazanmaya değil, kazandıklarınızı değerlendirmeye ve hayatınızı yaşamaya odaklayacak şekilde değiştirebilirsiniz.

8 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu Yeniay’la beraber, özellikle sağlığınla ilgili konular gündeme gelebilir. Yeni bir görev ya da sorumluluk üstelenmen gerekebilir, bu nedenle yoğun bir tempoda çalışabilir, kendini yorabilirsin. Kendine özen göstermen gereken bir dönem.

Akrabalarınla bir araya gelebilirsin. Yeni bir görev üstlenebilirsin ve çok çalışman gerekebilir. Ancak çalışma ortamında seni geliştirecek, uzmanlaştıracak ve farkındalığını artıracak gelişmeler yaşaman da mümkün. Yeni iş arkadaşları edinebilir, yaptığın işe farklılık katabilirsin. Evinin düzenini korumak isteyebilirsin.

Bu Yeni Ay sana “Kendine bak!” diyor. İş ve çalışma hayatını, bedenini, sağlığını, hayallerini, güne nasıl uyanmak istediğini hatırla. Kendini yok mu saydın, az mı saydın? Ya da olduğu kadar yeter deyip akışa mı bıraktın. Akış, yaptıklarına, müdahalene rağmen başına gelendir. Kendiliğinden olsun diye beklemek yok, elinden geleni yapacaksın. Yaşama sıkı sıkı bağlı ve saygılı olacaksın. Hayatı ve dünyasal deneyimi küçümseme asla. Bu hayat, Yüce alemin kendi senaryonu yazmana izin verdiği eşsiz bir sahne. Biz yüksek inanç ve ideallere adanmayı, bunun için çalışmayı senden öğrendik. Şimdi sıra sende. En yüce amacını hatırla ve doyasıya yaşa. Kendini yeniden anlat hayata. Sen anlat ki yeni bakış açılarıyla tutunalım hayata.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 6 – 12 Mayıs haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu hafta itibariyle sevdiklerinizle, çocuklarla ilgili gelişmeler, hayatınıza daha fazla keyif ve yaratıcılık katabilecek olanaklar güdeme gelebilir. Gelecek planlarınızı revize edebilirsiniz ancak kriz çıkarabilecek ufak çaplı durumlar da gündeme gelebilir. Mutluluk kavramının sizin için yeniden ve daha iyisiyle tanımlanacağı bir dönemdesiniz. Toprak ve bahçe işlerine ilgi duyabilir, bunun için kendinize küçük hobi bahçeleri oluşturabilir ya da bu işle ilgili hesapları takip edebilirsiniz.

8 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu dönemde ilişkimizi bir adım öteye götürmeye karar verebiliriz. Çocuk sahibi olmakla ilgili planlar yapabilir, bu konunda somut adımlar atabilirsin. Çocukların için yatırım yapabilir, onlarla ilgili gelecek planlamaları yapabiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza bize huzur verecek, destek olacak birinin özlemini çekebiliriz ya da böyle biri hayatımıza girebilir. Genel olarak yatırımlarınla ilgili konular gündemde olacak.

Ekonomik koşullarınızı, yapabileceklerinizi, alacağınız destekleri iyi analiz etmelisiniz. Bu konuda sizinle aynı fikirde olan, sizinle yürüyebilecek insanlara da ihtiyaç duyabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlara aynı zamanda güvenebilmenin büyük bir nimet olduğunu anlayacaksınız. Yaşamdan çok daha fazla keyif alabileceğin bir döneme girdiğini söyleyebiliriz. Yeni aşklar hayatına girebilir ya da yeni hobiler edinebilirsin. Sıra dışı bir bakış açısıyla doğru riskler alabilir, bu sayede kazanç elde edebilirsin. Farklı hobilerle ilgilenmek isteyebileceğin bir dönem olabilir.

Hayattan keyif almak için harekete geçmen güzel. İster tatile git, ister hobilerine vakit ayır, ister çocuklarla ilgilen ama mutlaka eğlen. Aşkı yok saymaktan vaz geçmekle kalma hatta aşkı aramaya başla. Yaratıp, üretmek için gereken enerjiye sahipsin. Biz senden çok çalışmayı, düzenli üretim yapmayı öğrendik. Aklımızdakini hayata geçirme gücüne sahip olduğumuza bizi sen inandırdın. Şimdi sen mutluluk yarat hem kendin hem etrafındakiler için. Ailen, sevdiklerin için yaptıklarına bir yenisini ekle. Kendin için yaşamaya başla, sen iyi oldukça onlarda iyileşecek göreceksin. Hayatının baş rolü olmadıkça görevini tam olarak yerine getirmiş sayılmazsın.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 6 – 12 Mayıs haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu hafta ailenizi, ev ve yerleşim konularını, toprakla ilgili uğraşıları daha fazla düşünebilirsiniz. İş ve ev konularında önemli uğraşlar var. Eşinizle ya da karşılıklı konular içinde daha sakin düşünmelisiniz. Artık bir şeylerin eskisinden daha iyi olmasını isteyebilir, bunu engelleyen durumları ortadan kaldırabilirsiniz. Aslında herkesin aynı rahatlık ve anlaşma halini benimsediğini görebilirsiniz. Bu da aile içindeki anlaşmazlıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir.

8 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Özel hayatında ve kariyerinde önemli gelişmeler yaşanabilir. Baba veya baba figürü ile ilgili konular da gündeminde olabilir. Ebeveynlerle ve evle ilgili konularda yeni kararlar alınacak bir dönem. Bu kararlarla daha güvenli hissedilecek. Yaşadığın ortamdaki huzur ve sakinlik senin için her zamankinden daha fazla önem kazanabilir. Evinde ailenle geçirdiğin zamanı keyifli hale getirebilmek için yeni adımlar atabilir, hoş sohbetlerin olduğu sofralar kurabilirsin.

Evlilik, bireysel tercihler, yalnız yaşama isteği, yaşam alanlarında ya da tarzında değişiklik gibi konuları gündeme alabilirsiniz. Bu konularla ilgili gündemleriniz varsa taşlar yerine oturabilir. Satın alma işlerinizi tamamlayabilir, beklentilerinizin karşılandığını görebilir, ihtiyacınız olan maddi ve manevi güce erişebilirsiniz.

Kendinden, ailenden, yuvandan önce toplumu düşünmen hata sayılmaz. Daima geleceği düşünüp şimdiyi kaçırma eğilimindesin. Ancak bu dönem kendine, ailene vakit ayırmaya ihtiyacın var. Evini güzelleştirme, yeni bir düzen kurma arzusu duyabilirsin. Bunu yaptığında ne geleceğin olumsuz etkilenir ne de insanlığa karşı görevini aksatmış olursun. Hayata bağlılık duydukça bugünü yaşadıkça güçleneceksin. Bireysel alanını koruman, özel ve özgün bir tavra sahip olman bize güç verdi. Kimseye benzemek zorunda olmadığımızı bize hatırlattı. Biz imkansıza inanmayı senden öğrendik. Her şeyin değişebileceğine sayende inanıyoruz. Şimdiyi yaşa hayata dahil ol ve gelecek güzel günlere inan, inandır.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 6 – 12 Mayıs haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Bu hafta yaratıcı düşünceler, tasarımlar ve yakın çevrenizde iletişim gerektiren konular öne çıkmakta. Eğitim, zihinsel uğraşlar da öne çıkıyor. İş ortamınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Sağlığınıza da özen gösterin. Kişisel gelişiminizi destekleyecek bazı radikal kararlar alabilirsiniz. Önyargılarınızdan sıyrıldığınız, kendinizi kıyaslamayı bıraktığınız fark edildiğinde yeni ve saygın bir çevreye ulaşabilirsiniz. Hem güzel vakit geçirmek hem de güzel geçen vakti kalıcılaştırmak adına iyi etkiler altındasınız.

8 Mayıs’ta Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Kendimizi geliştirmek için eğitim almak istiyorsak, bu dönem iyi bir başlangıç olabilir. İçimizdekileri biriktirip biriktirip sonra da sosyal medyada aniden patlamamakta da büyük yarar var. İletişim trafiğiniz hareketlendirebilir. Önümüzdeki iki haftalık dönemde, kardeşlerinle veya kuzenlerinle bir araya gelebilirsin. Kısa yolculuklar gündeme gelebilir, akrabalarına ziyaretlerde bulunabilirsin.

Araç, elektronik cihaz satın alabilir ya da bunlarla ilgili resmi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Alışkanlıklarınızın, tercihlerinizin, eğitim düzeyinizin değişmesiyle beraber maddi ve manevi getiri sağlayacak imkanlarınız da artabilir. Çevreniz aracılığıyla yeni işler edinebilir, görüşmeler yapabilirsiniz. İşbirliği yapmak, kardeşleriniz ya da yakın arkadaşlarınızdan destek almak bu konuda işinize yarayabilir.


Eğitimler, seyahatler, ticari atılımlar için önemli bir dönemden geçmektesin. Yakın çevrenden uzaklaşmak, yeni ortamlarda bulunmak isteyebilirsin. Kendini en doğru şekilde anlatmayı, yaşamayı başarabilecek misin? Hayallerimizden sen sorumlusun. Hayal etmeyi dahası hayal ettiklerimizi yaratmayı senden öğrendik. Hayallerimizin önündeki sis perdesini aralamak için yine sana ihtiyacımız var. Hayatın, kendini yenmek olduğunu bize ilk söyleyende sendin. Şimdi yeniden kendimizi aşmamız gerektiğini bilmekteyiz. Hep birlikte el ele olursak başarabiliriz.

Astroloji || Bizi takip edin: Instagram, Google Haberler


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.