Astroloji: Haziran 2024 aylık burç yorumları

Haziran burç yorumları

Astroloji: Haziran 2024 aylık burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: Haziran aylık burç yorumları. 

Haziran ayı burç yorumları:

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu Haziran ayında neler bekliyor?


koç burcu

Koç burcu Haziran burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu ay yakın dostlarla, kardeşlerle daha içli dışlı olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Küçük ticari adımların büyük kazanç kapılarını aralaması mümkün. Eğitim ve seyahatler, yeni oluşumlar içinde yer almak size iyi gelebilir. Yani küçük bir proje, gelip geçici işler diye nitelendirdiğiniz alanlarda durumlar değişebilir.

Dostları, aileyi, kardeşleri sorgulama zamanı. Yanı başında olanlar senin gerçekten yakının mı? Gerçek kardeşin, yol arkadaşın, dertlerini paylaştığın dostların nerede? Sosyal hayatını masaya yatırman, samimi bir dostluk arayışı içine girmen olası. Senin yaptığını yapan, inandığına inanan, söylediğini söyleyen, sana koşulsuz taraf olan kişi mi dosttur? Seni geliştiren, gerekirse eleştiren, yolunu aydınlatma cesaretine sahip yürekli insanları hayatına alman gerektiğini öğreneceksin. İlişkiler üstüne düşüneceğin, iletişim sorunlarını çözmeye çalışacağın bir yeniay deneyimi yaşayabilirsin. Topluluklara sesini duyurmak isteyeceğin bir dönemdesin. Yeniay, fırsatlar zamanı olabilir.

Hayatınızda “bundan sonra” ile başlayan cümlelere sıklıkla yer vereceğiniz bir dönemece geldiniz. Bireysel alanınızın sınırları konusunda stres yaşıyor olabilirsiniz. Kimse sizin sınırlarınızı zorlamıyor siz daha fazla elastikiyet ihtiyacı içindesiniz. Genel sağlık, spor, diyet konularında yüksek motivasyona sahip olabilirsiniz. Sosyal ve mental açıdan daha iyi hissedeceğiniz, bu hisleri bir yatırıma ve fikre dönüştüreceğiniz gelişmeler söz konusu olabilir.

3 Haziran itibariyle daha sosyal ve dışa dönük bir ruh haliyle ilerleyebilirsiniz. Yoğun bir trafiğin içinde yer almak sizi pek çok imkanla ve insanla buluşturabilir. Düşüncelerinizi paylaşacağınız mecralarda bulunmak sizi motive etse de bu paylaşımları kimlerle yaptığınıza dikkat etmenizde fayda var. Dedikodu ve asılsız haberlere maruz kalmamak adına bu konuda daha tedbirli olmaya çalışmalısınız.

17 Haziran’a kadar olan bu süreçte kendinizi geliştireceğiniz yeni alanlar keşfedebilir, iş görüşmeleri yapabilir, özellikle yakınlarınızla olan ilişkilerinizi destekleyecek konularla ilgilenebilirsiniz. Elektronik cihazlarınızın bakımı ya da yenilenmesi gibi durumlar gündeme gelebilir, araç sahibi olmak, ehliyet almak ya da ilgilendiğiniz bir alanda sertifikalı eğitim programlarına yönelebilirsiniz.

9 Haziran itibariyle Mars Boğa burcuna geçiyor. Bu dönemde özellikle finansal konularda dikkatli olmalısın. Kendini parayla ilgili kavgalar içinde bulabilirsin. Harcamaların kontrolden çıkabilir, lüks harcamalar yaparak bütçeni sarsabilirsin. Para kaynakları ile ilgili gerginlik yaşamanız muhtemeldir. Bu dönemde, maddi konularda endişelerimiz olabilir ve elimizdekini korumak için mücadele etmek gerektiğini hissedebiliriz.

22 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay, iş hayatınızdaki gelişmeleri ortaya çıkarıyor. Kariyerinizde bir süredir dönüşüm sürecine girmiş olabilirsiniz. Bazı haberler bekliyor olabilirsiniz. Dolunay, bir iki gün önceden başlayan etkisiyle, her şeyi ortaya çıkaracaktır. Dolunay döneminde, ev ve ailenizle de ilgili bazı konulara efor sarf etmeniz gerekebilir.

Dolunay, özellikle iş hayatın ve sosyal yaşamınla ilgili bir değişimin habercisi olabilir. Bu dönemdeki gelişmeler, seni hayati kararlar olmaya ve hayatında bir dönemi kapatmaya zorlayabilir. İşten ayrılabilir veya terfi alabilirsin. Ev değiştirmen mümkün. Attığın adımların sonuçlarını almaya başlayabilirsin.

Bazı Koç burçları kariyer ve sosyal yaşamında zorlu bir dönem geçirebilir. Önümüzdeki günlerde, aile bireylerinin veya yöneticilerinin baskısını üzerinde hissetmen mümkün. Kariyerini gözden geçirebilir, iş değiştirebilir veya başarılı olmak için çok çalışabilirsin. Gerek özel hayatında gerek iş hayatında üstlendiğin sorumluluklar seni yıpratabilir.

boğa burcu

Boğa burcu Haziran burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu ay finansal konulardaki çalışmalarınızın hız kazanacağı, sonuçlanacağı ve size yeni fırsatlar sunacağı bir döneme giriyorsunuz. Geçmiş, borçlarını kapatmak isteyecektir; eski alacaklar, hak edişler art arda elinize geçebilir. Kaygılı ve endişeli olduğunuz pek çok konuda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Bağımlı olduğunuz, yoksunluğundan korktuğunuz her ne varsa (para, iş, aile, eş, sağlık vb.) geride bırakabilirsiniz. Değerlisiniz ve size değer katacağını düşündüğünüz her şeye sahip olabilirsiniz.

Maddi-manevi değerlerini gözden geçirmen, hesap kitap yapman gereken bir dönemdesin. Korkularla mücadeleye harcadığın enerjiyi, kaynak yaratmaya harcasan hiç bir sorunun kalmayabilir. Olası değişiklikler için sağlam bir banka hesabına ihtiyaç duyuyor olabilirsin. Öncelikle atıl, kullanılmayan maddi-manevi güç ve yeteneklerine yoğunlaşmalısın. Değerlendirilmeyen bir eşya, kullanılmayan bir ev, açığa çıkarmadığın bir yeteneğin olmalı. İhtiyaç duyduğun her neyse bu sende zaten mevcut ve onu fark etmeni, kullanmaya başlamanı bekliyor. Kariyer hayatında zorunlu değişiklikler gündeme gelebilir. Zorunlu demem seni yanıltmasın sana iyi gelecek bir değişimden bahsediyorum.

Para kaynaklarınızın da artabileceği bir dönemdesiniz. Aynı anda iki proje yürütebilir ya da iki farklı alanda varlık gösterebilirsiniz. Parasal sıkıntılarınızı sona erdirmek için güzel zamanlar. Korkularınızla yüzleşin, o ilk başarısız olduğunuz, parasız kaldığınız anı hatırlayın. Zaman değişti, siz değiştiniz ve artık para sizin korkulu rüyanız değil.

17 Haziran’a kadar maddi durumunuzu geliştirmeye yönelik adımlar ve görüşmeler gündeme gelebilir. Kendinize daha esnek ve rahat bir yaşam şekli oluşturmak isteyebilirsiniz. İş görüşmeleri, araştırma ve planlamalar, özellikle el becerinizle elde edecekleriniz size önemli kapılar açabilir. Aktif ve fikirleriyle dikkat çeken biri olmanın ödüllerini alabilirsiniz. Konuştuklarınızın ve yaptıklarınızın farkında olarak ilerlediğinizde iyi bir etki bırakabilirsiniz.

9 Haziran itibariyle Mars sizin burcunuzda transit yapıyor. Mars, sizin burcunuzda hareket edeceği için enerjiniz yüksek olabilir. Öte yandan Mars’ın yakıcı etkisi en çok yine sizi etkileyecek. Yaşamınızla ilgili ani ve hızlı karar almanızı gerektiren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatınızda bir şeyleri değiştirerek yeni formuna getirme adına hareketli ve zor iki aylık sürece giriyorsunuz. Bize zarar verebilecek gereksiz inatçılıklardan kaçınmalıyız. Attığımız adımlarda, özellikle finansal, para ve yatırım konularında son derece temkinli olmamızda fayda var. Bir sağlık sorunu ya da bir ameliyat gündeme gelebilir. İlişkilerde kendi bildiğinden şaşmayıp inatçı davranabilirsin. Önümüzdeki iki aylık dönemde çok meşgul olabilirsiniz. Enerjinizi doğru ve yerinde kullanmaya gayret etmeli, sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

22 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Kardeşleriniz, yakın çevreniz, bazı yabancı insanlar veya akademisyenlerden gelen destekler hayatınızı kolaylaştıracaktır. Bu noktada kişisel gelişiminizle ilgili bazı kararlar da alabilirsiniz. Uzaklarla ilgili konular ortaya çıkabilir. Yabancı bir ülkeyle iş yapmak, oraları ziyaret etmek veya yabancılarla temasa geçmek söz konusu. Öğrenme aşkınız alevleniyor.

Yüksek öğrenim, yurt dışı ve mahkemelerle ilgili konular sonuçlanabilir. Bir kursa gitmek, yepyeni bir konuyu baştan öğrenmeye başlamak iyi fikir olabilir. Dolunay ışığı altında sözleşmelere imza atmanız, evrak işlerinde ilerleme kaydetmeniz iyi olacaktır. Dolunay, seni daha çok zihinsel olarak etkileyebilir. Tecrübelerin olayları ele alış biçimini değiştirmene neden olabilir. Hayatı daha farklı görmeye başlayabilirsin.

Dolunayla birlikte hayata bakışını gözden geçirmek durumunda kalabilirsin. Olaylara daha karamsar bir gözle bakman mümkün. Özellikle kardeşler, kuzenler, yaşadığın çevre ile ilgili konular, olayları ele alış biçimini değiştirmeni gerektirebilir. Yüksek öğrenim ve yurt dışıyla ilgili konular sonuçlanabilir, gelişmeler tam olarak arzu ettiğin gibi olmayabilir.

ikizler burcu

İkizler burcu Haziran burç yorumları

İkizler burç yorumları: Sizin burcunuzda gerçekleşecek yeniay size yeni düşüncelerin ışığında bazı önemli kararlar aldırabilir. Sizin için yaşamın her alanında yenilikten söz edilebilir. İmaj değişikliği, yaşam alanını düzenleme gibi konularda güçlü bir motivasyona sahip olabilirsiniz. Sağlık, spor, beslenme konusunda daha titiz davranmanızı önerebilirim. Sosyal çevreniz genişleyebilir. Arkadaşlar ve dostlarınızla organizasyonlara katılabilirsiniz.

Bu ay hayatınıza giren yeni kişiler yeni tutkularınızın mimarı olabilir. Size yeni benliğiniz konusunda ilham verebilirler. Yepyeni bir yaşam planı, gelecek hayali ve ufka sahip olmanızı destekleyeceklerdir. Bütünsel çalışmalar, gruplar içindeki başarılardan fazlaca besleneceksiniz. Hiç aklıma gelmezdi dedirten, başarı öyküleri yazabilirsiniz.

Tek yapman gereken seçim yapmak. Nereye ait olduğun konusunda bir karar ver. Sana eşlik edecek yol arkadaşları bulacaksın. Sağlığın, beslenmen, yaşam alanını güzelleştirmek önceliğin olsun. Kendini ifade etmekten, göstermekten korkma. İşte veya evde sana ait özel bir alan olmasına gayret et. Sana iyi gelen, heyecan duyduğun şeylere yönel. Kariyer hayatında karşılaştığın zorlukların kendiliğinden ve kolayca çözümlenmesi mümkün. Yabancı ortak gelebilir. Cesur ol, garantici davranmak yolu uzatabilir.

Kontrolü kendi istediğiniz yöne çekebilir, yaşamak istediğiniz düzeni kurmak adına adım atabilirsiniz. Bu konuda enerjik ve cesaretle dolu olduğunu hissedebilirsiniz. Bunu doğru ve güzel işlerde kullanmak adına aklınızın ve aklınızın gücünün farkında olun. Yaşam şeklinizi, tarzınızı ve ilişkilere olan yaklaşımlarınızı düşünüp bunları değiştirebilirsiniz. Bu da size yeni insanlara ve konulara açılma konusunda önemli fırsatlar sunabilir. Hem sağlığınız hem de dış görünüşünüz için spora başlayabilir, rahatsızlıklarınız için doktorunuzla görüşebilir ve yeni bir beslenme düzenine geçebilirsiniz.

Merkür de 3 Haziran itibariyle sizin burcunuza geçiyor. Hareketli ve bol konuşmalı zamanlar yaşayabilirsiniz. Kendinizden konuşmak, merak ettiklerinizi öğrenmek, öğrendiklerinizi uygulamak adına önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu da çevrenizin dikkatini çekmeniz anlamına gelecektir. Sakin geçen zamanların ardından şimdi daha görünür ve aktif bir tarz benimseyebilirsiniz.

17 Haziran’a kadar olan bu süreçte tutumlarınızın ve sözlerinizin yanlış anlaşılmaması, asılsız konuların gölgesinde de kalmamak adına ne düşündüğünüze ve ne konuştuğunuza dikkat etmenizde fayda var. Çevrenizin olumsuz tepkilerini almamak ya da olumsuz etkilerin altında kalmamak bu dönemi en güzel şekilde geçirmenizi sağlayacaktır.

9 Haziran itibariyle Mars Boğa burcuna geçiyor. Psikolojik olarak ve kapalı yerlerde olan işlerinizi yönetmek adına krizli şartlarla uğraşabilirsiniz. İç dünya ve bilinçaltımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Geçmişteki bazı şeyleri hatırlamak veya hatalarımız ve korkularımızla yüzleşmek bizi huzursuz edebilir. Para kayıpları canını sıkabilir. Bu dönemde enerjiniz her zamankinden daha düşük olabilir, kendinizi yorgun ve hasta gibi hissedebilirsiniz.

22 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Ortağınız, eşiniz veya çok yakın çalışma arkadaşlarınızla maddi ve manevi paylaşımlarınız önem kazanıyor. Bir yerden para kazanmanız, gelirinizi artırmanız mümkün. Diğer taraftan ortak bir yatırıma para da koyabilirsiniz. Miras yoluyla size ulaşan paralar veya paylaşımlar da söz konusu. Finansal konular, bu dönemde üzerinde ciddi bir baskı yaratabilir, kendini maddi anlamda kısıtlanmış hissedebilirsin. Özellikle başkalarıyla ortak kullandığın kaynakların idaresinde karşındaki insanlarla anlaşmazlıklar yaşaman mümkün.

Bu dönemde eşinin finansal kaynaklarıyla ilgili bir dönüşüm gündeme gelebilir. Miras, sigorta, prim gibi konularda yaşanan sorunlar çözüme kavuşabilir. Parasal krizlerini gözden geçirebilir ve çözüm arayışına girebilirsin. Maddi ve manevi paylaşımların ve de seni içsel olarak huzursuz eden konularla ilgili kararlar alabilirsin. Bu dönemde aşırı harcamalar yapmaktan kaçınmalısın.

yengeç burcu

Yengeç burcu Haziran burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Bu ay kariyerinize odaklanmanız, iş hayatınızı yapılandırmanız gereken bir dönemdesiniz. Baskı hissettiğiniz alanda büyüme ve ilerleme şansı elde edeceğinizi unutmayın. İçe dönme değil dışa açılma zamanlarından geçiyorsunuz. Dedikodu ve söylentilerin ortaya çıkışı ile geçmişteki bazı hesapları kesin olarak kapatabilirsiniz.

Hayatındaki atıl işlerden ve kişilerden kurtulmayı deneyeceksin. Seni aşağıya çeken hiç bir enerjiyi hayatında tutma. Yeni deneyimlere, dostluklara, kişilere yer açmak için bunu yapmak zorundasın. Neşe ve keyfi başarı ve gücü paylaşacağın yol arkadaşları bulacaksın. Beklentilerin, ideallerin, hedeflerin, inançların değişime uğrayabilir. Yeni bir hayat görüşüne sahip olacağın bu dönemde iç sesini iyi dinle. Yurtdışı bağlantılı iş-eğitim konularında yeni imkanlar ortaya çıkabilir. Kariyer hayatında yenilenme zamanı.

İçinizde kalmış, kendinizden bile sakladığınız pek çok şeyle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Artık üzüntüden, yalnızlıktan, kırmaktan, kırılmaktan korkmamayı öğrendiniz. Duygusal bağımlılıklarınızı fark ettikçe yönetebilir hale geldiniz. Geleceği düşünmek ya da şimdinin tadını çıkarmak anılara ihanet sayılmaz. Ruhsal-duygusal-zihinsel ve fiziksel konforu korumak için harcadığınız enerjiyi mutlu bir gelecek için kullanın.

Çevrenizden sıkça haberler alacağınız ve bunlara göre hareket etmek isteyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Arkanızdan konuşulanlar, sizden gizlenenler veya sizin saklı tuttuklarınızın ortaya çıkması ilişkilerdeki dengeleri değiştirebilir. Kime güveneceğiniz konusunda emin olamayabilirsiniz.

Kendinizi bunlardan korumak adına paylaşımlarınızı kısıtlamanızda, bazı fikirleri ve planları kendinize saklamanızda fayda var. İçinizden gelenleri konuşmak istediğinizde ya da buna mecbur kaldığınızda da iki düşünüp bir konuşmak sizi yanlış anlaşılmaların, küslüklerin etkisinden kurtarabilir.

9 Haziran itibariyle Mars Boğa burcuna geçiyor. Sosyal çevre, gruplar ve arkadaşlarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. İki aylık süreçte sosyal alanınız ve planlarınıza müdahale etmek durumunda kalacağınız gelişmeler söz konusu olabilir. Özellikle arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde dikkatli davranmalı, tartışmalardan uzak durmalısınız. Bu iki aylık süreçte zam talep etmeyi düşünebilirsiniz. Çocuklarla ilgili sorunlar karşınıza çıkabilir. Romantik ilişkilerde gerginlik yaşayabilirsiniz. Bu dönemde, yeni bir adım atmak istemeyebilir ancak ideallerimizi, hayallerimizi daha da sağlamlaştırmak için çalışabiliriz.

22 Haziran’da karşıt burcunuz Oğlak’ta Dolunay gerçekleşiyor. Özellikle ev, aile ve kariyerle ilgili konularda bir dönüm noktası olabilir. Çok kuvvetli otorite figürleriyle, katı ve ciddi insanlarla iş yapmak durumundasınız. Onların baskın tavırları karşısında daha gerçekçi olmaya, mantıkla hareket etmeye çalışın. Duygusal şantajlar, duygu sömürüleri size bir şey kazandırmayacaktır. Evlilik kararı alabilirsin veya evliliğinle ilgili olarak seni rahatsız eden koşulları değiştirmek için karar alabilirsin. Eşini daha fazla sorumluluk alması için zorlayabilirsin. Yakın ilişkilerde sorunlar yaşanması olası, bu nedenle sağduyulu davranmaya çalışmalısın.

Dolunay ışığında büyük şirketlerle iş yapmak, yeni bir kariyere başlamak da sizin için mümkün. Özel hayatınızdaki partneriniz bir dönüşüm içinde. Onun hayatındaki gelişmelere ayak uydursanız iyi olur. Yalnız Yengeçler bu dönemde uzun soluklu bir ilişkiye de başlayabilir. Ortaklıklar, partner ilişkileri, sözleşmeler, anlaşmalar ve kendini açıkça gösteren düşmanlar bölümünde gerçekleşecek olan bu Dolunay bir takım sonlanmalara, bitişlere işaret ediyor. Olası kötü niyetli kişiler renklerini bu Dolunay zamanında daha çok belli edecekler.

aslan burcu

Aslan burcu Haziran burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu ay kendinizi sosyal açıdan daha fazla ön plana çıkarabilir, yeni ortamların ve gündemlerin etkisiyle statü sahibi olabilirsiniz. Tanınırlığınızın artacağı mecralarda bulunmak size yeni fırsatlar konusunda yeşil ışık yakabilir. Yeni bir uğraş edinebilir, kendinize bunun üzerinden bir gelir kapısı ya da çevre oluşturabilirsiniz. Beklettiğiniz, ertelediğiniz her şeyi ortaya çıkarmak adına önemli etkiler altındasınız, bunları değerlendirin.

Gelecek kaygısı duymana neden olan olaylar yaşayabilirsin. Belki, geleceği bilmek hatta kontrol etmek isterdin ama mümkün değil. Evlilik hayatınla ilgili bir karar vermen ya da alınmış bir kararı uygulaman gerekebilir. Alınmamış hakların alınması, söylenmemiş sözlerin söylenmesi için uygun bir zaman. Sen ne yaşamak, kimle olmak istediğin konusunda kendine dürüst ol. Elinde olanın değerini bil. Sırtındaki yüklerden kurtulduğunda yepyeni dostluklar ve arkadaşlıklar kurarak daha çok eğleneceksin.

Sosyal hayatınız da hareketleniyor. İçinde bulunduğunuz grupların tatil planlarına dahil olmak istersiniz. Eski dost ve arkadaşlarla paylaşımlarda bulunmak isteyebilir ve o çevreden neden uzaklaştığınızı hatırlamak zorunda kalabilirsiniz. Yabancılarla iş-eğitim projeleriniz desteklenir. Artık gelecekten farklı beklentileriniz var. Kolektife katkı sunmaktan, toplumu ileriye taşıyacak projelerde yer almaktan beslenebileceğiniz bir dönemdesiniz.

Yeni arkadaş çevrelerine girebilir, yeni gündemler edinebilir ve tecrübelerinizi geliştirebilirsiniz. İletişim kurma ve organizasyon kurma becerilerinizi gösterebileceğiniz projeler yapabilir, hem maddi hem de sosyal getirisi olan işler oluşturabilirsiniz. Kendinize bir yol belirlediğinizin farkında olmanız gereken bir etkiyle karşıya karşıya olduğunuzu unutmayın.

9 Haziran itibariyle Mars Boğa burcuna geçiyor. Önümüzdeki iki aylık süreç bizleri iş ve kariyer konularında harekete geçiriyor. Kariyer hayatınızda önemli köklü değişimler yaşamaya başlıyorsunuz. İş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda gözle görülür bir hareketlenme başlıyor, tabi bu durum stres ve mücadele etmeyi de beraberinde getiriyor. Kariyer ve gelecek hedeflerimiz hakkında endişeli olabilir, bulunduğumuz pozisyonu korumak için işimize dört elle sarılabiliriz. Üstlerimizle inatlaşmaktan ve tartışmaktan kesinlikle kaçınmalıyız.

22 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay, özellikle iş ortamında yaşanacak gerginliklere işaret ediyor. Üzerinde çalıştığınız projelerin sonuçları, teslim tarihleri sizi biraz gerebilir. Ekibinizden bazı kimseler istifa edebilir, ofis yaşantınızda sizin kontrolünüzün dışında bazı gelişmeler de yaşanabilir. Ancak başarınız, verdiğiniz emek de herkesin dikkatini çekecektir.

Çalışma arkadaşlarınla aranda rekabete dayalı anlaşmazlıklar olabilir. Aynı şekilde akrabalarınla da problemler yaşayabilirsin. Gerek evde gerek işte gündelik sorumlulukların artabilir, her zamankinden daha çok çalışman gerekebilir. Bu yoğun tempoda sağlığını ihmal etmemelisin. Bu dönemde özellikle sağlığına dikkat etmelisin. Akrabalarla ilgili konular gündeme gelebilir. Kendinle veya yakın akrabalarınla ilgili hastana süreçlerini canını sıkabilir. Çalışma ortamın ve iş hayatınla ilgili sorunlar gün ışığına çıkabilir. Çalıştığın ortamı değiştirmek durumunda kalabilirsin.

başak burcu

Başak burcu Haziran yorumları

Başak burç yorumları: Bu ay yeni bir iş teklifi almanız, ek kazanç fırsatları elde etmeniz, terfi almanız mümkün. Kariyer hayatınız ile ilgili kararlar almanız, adımlar atmanız gerekecek. Paranın kazanılması, paylaşılması, değerlendirilmesi konusunda yeni fikirler geliştireceksiniz. Yeni fikirlerinizin kabul görmesi, anlaşılması zaman alabilir. Miras, nafaka yoluyla elde edilen gelirler, alacak-verecek hesaplarının kapanması gündeme gelecek.

Uzun zamandır tekrar eden döngüleri değiştirmek niyetindesin. Ortağın ya da eşinle ilgili zorunlu bir değişiklik yaşayabilirsin. Göründüğün gibi olmak ya da olduğun kişiyi yansıtmak, ifade etmek için harekete geçmelisin. Hayal ettiğinle yaşadığın uyumlu değilse bir yerde hata yapıyor olabilirsin. Kariyer hayatında değişiklik yapmak, parlamak için güçlü bir destek alabilirsin. Ancak hareketi başlatması gereken kişi sensin. Her şeyi zihninde yaşayıp bununla yetiniyor olabilir misin? Şunu yaparım, yapacağım demekle yapmak çok farklı, değil mi? Yeniay sana ihtiyacın olan motivasyonu verebilir.

“İşim, maddi-manevi tüm değerler geçici, baki olan benim” diyebilen Başaklar için hayatın her alanında büyüme, gelişme fırsatları sıraya girebilir. Bu yeni ay; hedeflerinizin ne olduğunu, ne yönde ilerlemeniz gerektiğini size bir kez daha hatırlatabilir. İş kurmak, eğitimini aldığınız alanlarda çalışmalar yapmak, sosyal mecraları kullanmak adına iyi bir dönem olabilir. Popüler ve insanların odağında olacağınız bir süreçtesiniz. Bu ilgiyi kullanarak kendinizden daha çok söz ettirecek çalışmalarınızı sunabilirsiniz. Hem duruşunuzla hem de iş yapma potansiyelinizde sosyal açıdan da önemli arkadaşlıklar kurabilirsiniz.


Yönetici gezegeniniz Merkür’ün de İkizler burcundaki hareketi, yetiştiğiniz ve çalışmalar yaptığınız alanlarda daha etkin bir sistem kurmanıza yardımcı olabilir. İş görüşmeleri, kendi fikirlerinizden bir iş kurmak, sosyal medya ve yazı işleri gibi konulara fazlasıyla kafa yorabilirsiniz. Aynı anda birçok alanda yer almak, birçok işi takip etmek sizi daha öncesinde yorduysa bundan dersler çıkararak ilerlemelisiniz. Tavırlarınız ve çalışma stiliniz değiştiğinde işinizle ilgili sonuçlanmaların da değişeceğini bilerek hareket ettiğinizde her şeye zamanınız ve azminiz yetecektir.

9 Haziran itibariyle Mars Boğa burcunda transit yapıyor. Şirketler, hukuk, akademi ve idealleriniz için mücadele zamanı olacak. Eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşlerimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bir süredir aldığımız veya yarım bıraktığımız bir eğitim bu dönemde tamamlanabilir. Uzun süren hukuksal bir konuda çözüme ulaşmamız söz konusu olabilir. Bu dönemde karşıt görüşlere karşı daha esnek olmalı, tartışmalardan kaçınmalıyız.

22 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay, özellikle romantik ilişkilerini, aşk hayatını ve çocuklarla ilgili konuları etkileyebilir. Aşık olabilirsin. Mevcut ilişkini gözden geçirebilir, ilişkine ciddiyet kazandırmak isteyebilirsin. Bu Dolunay, eğer ki hayatınızda biri yok ise aşk kapınızı aralık bırakmanızda fayda var.

Dolunay, senin için yaşamdan keyif almakta zorlanacağın, keyifleri sorumluluk haline dönüştüreceğin bir döneme işaret ediyor. Romantik ilişkilerde duygularınla mantığın arasında kalabilir, bu nedenle ruhsal olarak yıpranabilirsin. Karşındaki insana duygularını anlatmakta zorlanabilir veya onun seni anlamadığını düşünebilirsin.

terazi burcu

Terazi burcu Haziran burç yorumları

Terazi burç yorumları: Bu ay uluslararası iş, eğitim, seyahat fırsatları doğabilir. Bir sebeple ertelemek zorunda kaldığınız planlarınızı artık hayata geçirebilirsiniz. İdeallerinizden, hayallerinizden, tutkularınızdan vaz geçmemelisiniz. Yaşamınıza yeniden yön vermek isterseniz destekleneceksiniz. İki farklı konuda aynı anda (aile,iş vb.) karar almanız, plan yapmanız, uygulamaya geçmeniz gerekebilir. İkili ilişkilerde, evlilikte ılımlı adımlar attıkça güzel sonuçlar alınabilir. Anlaşılmak istiyorsanız karşı tarafı anlamaya çalışmakla başlayabilirsiniz. İlişkilerde adil ve dengeli olmaya özen göstermeniz gereklidir.

Neye inanıyorsanız onun için emek vermek ve adım atmak isteyebilirsiniz. Eğitim hayatınız, iş tecrübeleriniz ve sosyal bağlantılarınız size bu konuda önemli destekler sunabilir. Birikimlerinizi değerlendirerek kendi yeteneklerinizi değerlendireceğiniz, kişisel düzeyde gelişim sağlayabileceğiniz ve bunu tanıtabileceğiniz mecralar oluşturabilirsiniz. Sizin olmasını istediğiniz her şeyi hayatınıza dahil etmek için çaba göstermeye hazırsınız.

Hayatın değeri üzerine düşünmeye başlama zamanı. Kaçırdıklarına, sahip olamadıklarına değil elindekilere odaklansan iyi edersin. Aile ve aşk hayatına daha fazla özen göstermek isteyeceksin. Tabii önce elindekilerin kıymetini bilip bilmemek açısından bir muhasebe yapman gerekecektir. Kayıplarına, hayal kırıklıklarına tarafsız bir noktadan bakmayı dene. Bunu başarabilirsen pek çok sorunun kendiliğinden çözüldüğünü göreceksin. Hırs, kırgınlık, kızgınlık üzerine bir hayat inşa etmenin kimseye bir yararı olmaz. Yeni ve şahane bir dönemin başladığı inancıyla karşıla yeniayı.

3 Haziran itibariyle İkizler burcunda hareket edecek Merkür de yarım kalan ya da bir sebepten askıya aldığınız, üzerinde çalıştığınız konuları hızlandırabilir. Eğitiminiz, sınavlarınız ve geçiş süreçlerinizle ilgilenebilirsiniz. Bunun getirisi olarak yeni insanlarla tanışmak ve daha ileri seviyeye ulaşmak için farklı yerlere, farklı bilgilere de merak salabilirsiniz. Bu merakınız size pek çok bilgiyi ve kazanç kaynağını getirebilir. Hukuksal ve devlet dairelerindeki işlemler konusunda elinizi çabuk tutmak, sonuçlandırmak isteyebilirsiniz. Dalgınlıkla ya da tam olarak emin olamadığınız durumlar yüzünden hatalar yapmamak için işin uzmanıyla hareket etmenizde fayda var.

9 Haziran itibariyle Mars Boğa burcunda transit yapıyor. Ortak kazançlar, eşin parası, sigorta, vergi, miras gibi konuların ön plana çıkacağı bir dönemdeyiz. Maddi konular ile ilgili endişelerimiz artabilir. Ortak gelirler gündeminizde olacak. Bir takım ödemeler sizi uğraştırabilir. Para ile ilgili konularda kemerleri sıkmanın zamanının geldiğini düşünebiliriz. Ancak bir yandan da harcama dürtülerimiz de artabilir. Kendimizi frenlemeye çalışmak bizi iyice gerebilir. Ortak kaynakların kullanımı konusunda partnerimiz, eşimiz veya ailemiz ile tartışma yaşayabiliriz.

22 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Evinizle, aile içindekilerle ilgili değişim dönemine giriyorsunuz. Aslında birkaç zamandır düşündüğünüz, hep aklınızda olan konuların su yüzüne çıkmasıyla başlayacak bu hareketlilik dönüşüm de getirecek. Dolunay günlerinde özel hayatınızla ilgili alacağınız kararlar, dış dünyadaki konumunuzla da bağlantılı duruyor. Taşınma, evdeki eşyaların değişikliği gibi fiziksel değişim olabileceği gibi, aile yaşantısına yönelik değişimler de söz konusu.

Evin, ailen veya kariyerinle ilgili önemli kararlar alabilirsin. Aldığın kararların gerçekçi ve hayata geçirilebilir olduğundan emin olmalısın. Hem evde hem iş yerinde son derece yorucu bir dönemden geçiyor olabilirsin, üzerinde ciddi bir baskı hissedebilirsin. Bu hissiyatın kararlarını etkilemesine izin vermemeli, sorumluluklarından kaçmamalısın.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu Haziran aylık yorumları

Akrep burç yorumları: Ortak gelir-giderler, borçlar, krediler, parasal anlamdaki tüm sorunlar senden ayrılmak istiyor. Yeniayda bu ayrılığa destek verebilirsin. İkili ilişkilerde net ve kararlı davrandığında (bilerek ya da bilmeyerek) sana zarar veren-zarar verdiğin pek çok kişiyi, durumu geride bırakabilirsin. İstek ve beklentilerini açıkça ifade ettiğinde, olumlu karşılıklar alabileceğin bir dönemdesin. Bir ilişkiyi, ortaklığı bitirmek ya da başlatmak için kararlı olman yeterli. Aile ve yuva anlayışın değişebilir, uzaklara taşınma konusu gündeme gelebilir. Ev almak, taşınmak ya da gerçek bir yuva kurmak isteyeceksin.

Kararsız, gergin ve kaygılı hissediyor olabilirsiniz. Tutkuyla istediğiniz ne varsa dört elle sarılmanız gerekecektir. Konunun maddi ya da manevi olması fark etmez. Değerinize değer katacak adımlar atabilecek bir eşiğe geldiniz. Ortak kazanç ve harcamalarınızı (borç, alacak, kredi, miras vb.) planlamanız gereken bir dönemdesiniz. İkili ilişkilerde maddi-manevi sorumluluklar ve hak edişleri tekrar gözden geçirin.

Yoğun iş temponuzun karşılığını almak üzere planlamalar yapınız. Kendinizi ve karşı tarafı zora sokmadığınızdan emin olun. Adil paylaşım, her iki tarafın geleceğe güvenle bakması ve ileri adımlar atması sonucunu doğurabilir. Artık sadece önünüze bakmanız gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz. Maddi getiriler ve aileden gelecek desteklerle ekonomik sorunlarınızı çözebilir, yeni yatırım ve birikimler üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

finansal konularda nasıl yol izlemeniz gerektiği netleşebilir. Borçlanmalar karşısında temkinli olduğunuzda imkanlarınızı, size gelecek destekleri en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Kendinize yeni seçenekler bulabilir, üzerinde çalıştığınız işleri ve fikirleri işlemeye başlayabilirsiniz. Daha enerjik ve motive olmanız bu süreci daha geçirmenizi sağlayabilir. Ancak bu durumu boş vermek ya da geçiştirmekle karıştırmayın.

9 Haziran itibariyle Mars Boğa burcunda transit yapıyor. Evlilik, ortaklık, anlaşmalar gibi konular ön plana çıkacaktır. İkili ilişkilerde, evliliğimizde veya ortaklıklarımızda gergin süreçlerden geçeceğimiz bir dönemdeyiz. Karşımızdaki kişilerle uzlaşmaya yanaşmadığımız için aramızda çatışmalar çıkabilir. Ortaklıklar konusunda canınızı sıkabilecek krizli ilişkiler sizi zorlayabilir. Dediğim dedik olmak bize yarardan çok zarar getirecektir. Daha sonra zararlı çıkabileceğimiz için bu iki aylık süreçte herhangi bir konuda anlaşma veya sözleşmelere imza atmak için uygun bir zaman değildir.

22 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay, yaşamınızda istediğiniz gelişimi size getirebilir. Sözleşmelere imza atmaktan çekinmeyin. Kurumsal iletişim veya reklam bağlantılı bir işiniz varsa, gelişmeler sizi sevindirecek. Çok yoğun olacağınız bu dönemde müşterilerin isteklerini sakın atlamayın. Sahada olmak, masa başında oturmaktan daha çok işe yarayacaktır. Gezin, ziyaret edin ve satışınızı yapın.

Öte yandan bu Dolunay, yakın çevrenle ilişkilerinde sorunlara neden olabilir. Kardeş, kuzen veya komşularınla ilgili gelişmeler, seni yeni kararlar almaya zorlayabilir. Bu dönemde çevrene karşı kırıcı bir dil kullanmaktan kaçınmalı, sözlerinden sorumlu tutulacağını unutmamalısın.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu Haziran burç yorumları

Yay burç yorumları: Bir süredir ikili ilişkilerde kararsızlık yaşıyor olabilirsin. Hayatınla ilgili önemli kararlara gebe bir dönemdesin. Yeni ortaklık veya evlilik teklifleri alman olası. Yakın çevren, kardeşlerin vereceğin kararlarda etkili olabilir. Mutluluğu uzaklarda aramış olabilir misin? Her şey kusurlu, eksik ya da az olsa ne olacak, yaşamaya değmez mi? Yaşamaya değer ve sende kendini hayata ispat etmeye yani ertelemeden yaşamaya hazırsın. Yeniay yeni bir dünya yaratmak için seni destekleyecektir. Bu fırsatı iyi değerlendir.

Ortaklarınız veya duygusal birliktelik yaşadığınız kişilerle ilgili kafanızı karıştıran durumlar mı var? Gelecekle ilgili düşüncelerinizi açıkça paylaşmanız yerinde bir adım olabilir. Uzun ve anlamlı birlikteliklere adım atabileceğiniz bir dönemdesiniz. Aşk, yalnız yayların elinden tutacaktır, aşık yaylar ise ilişkilerini geleceğe taşımanın yolunu bulmaya çalışacaktır.

Ruhsal-duygusal-zihinsel ve fiziksel olarak iş birliği içinde olduğunuz kişilerle sürtüşmeler yaşıyor olabilirsiniz. İdeal tutum, sorunun gerçek nedenini bulmaya çalışmanızdır. Nedeni bildikten sonra çatışmadan uzak durmak, çözümleri hayata geçirmek kolay olabilir. Yalnız Yaylar yeni girdikleri sosyal çevrelerde dostlukla başlayan yeni aşklara yelken açabilirler.

Merkür’ün etkisiyle ilişkiler ve iş konularınız hız kazanabilir, kararlarınızı uygulamak sizin için daha kolay hale gelebilir. Gergin ve sabırsız tavırlardan kaçındığınız sürece pek çok fırsatı lehinize kullanabilirsiniz. Düşüncelerinizden, beklentilerinizden ve işinizden emin olmalısınız. İş ortamınızı veya koşullarınızı değiştirecek görüşmeler yapabilir, anlaşma ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz.

9 Haziran itibariyle Mars Boğa burcunda transit yapıyor. Bu iki aylık süreç iş yaşamınıza enerji, motivasyon, güç ve cesaret getirebilir. Sağlık, işyeri, günlük rutinlerle ilgili konular ön plana çıkacaktır. İş yerimizde, günlük hayatımızda gergin bir döneme giriyoruz. Birlikte çalıştığımız kişilerle fikirlerimizden ve yöntemlerimizden taviz vermediğimiz için çatışma yaşanabilir. Gündelik rutinleriniz, çalışma hayatınız açısından yoğun ve enerji gerektiren bir dönem olacak diyebiliriz. Rutin ve angarya işler, ayrıca sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İşleri zamanında yetiştirmek için çok çaba sarf edebilirsin.

22 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Maddi birikimleriniz, paranızı nasıl değerlendirdiğiniz, nerelere para harcadığınız konuları açılabilir. Özellikle ortak paralar üzerinde uzlaşmak için biraz çaba sarf etmeniz gerekecek. Herkesin harcama anlayışı diğerinden farklı olabilir. Bir yatırım düşünüyorsanız, en doğrusu Dolunay ışığı altında kararlarınızı netleştirmek olacaktır.

Dolunay, seni özellikle finansal konularda etkileyecek. Bu dönemde tutumlu olmanda ve borçlanmamanda yarar var. Kazancını arttırmak isteyebilirsin, bu konuda attığın adımların sonuçlarını almaya başlayabilirsin. Yeteneklerini daha fazla para kazanmak için kullanmak isteyebilirsin. Verdiğin borçları geri alman da mümkün.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu Haziran aylık yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu ay ev, aile hayatınızda köklü değişiklikler gerçekleşecektir. Yeni rutinlerinize uyum sağladıkça iç huzuruna ulaşacaksınız. Günlük hayatınızın akışını etkileyecek yenilikler yapabilirsiniz. Hayatınıza yeni bir düzen getirmek adına bugüne kadar yaptıklarınızın dışına çıkabilirsiniz. İş ortamınız, iş yapma şekliniz ve alışkanlıklarınızda bir değişime gitmeye kararlı olabilirsiniz. Yoğun bir iletişim trafiğiniz olabilir, üstleriniz ya da iş ortaklarınızla görüşmeler yapabilirsiniz. Yeni insanlar tanımak konusundaki çekincelerinizi de bu vesileyle aşabilirsiniz. Sağlığınızı riske atacak sporlardan ve ani hareketlerden kaçınmanızda fayda var.

İş ve çalışma hayatın, arkadaşların hakkındaki görüşlerin değişebilir. Senin gibi pek çok kişinin hayatı da değişimin eşiğindedir. Başkalarının hayatına müdahale etmek yerine kendi hayatına odaklan. Sağlık ve beslenme konusunu merkeze alın. Gün içinde seni mutlu eden işlere zaman ayır. Bunu yapmam gerek, cümlesini hayatından çıkarmaya çalış. Bunu yapmak istiyorum dediğin şeylerin ne kadar az olduğunu fark edeceğin bir döneme girdin. İsteklerine, hayallerine zaman ayırmıyorsan, mutlu olmayı bekleyemezsin. Yeniay, mutluluğun anahtarını bulmanı sağlayacaktır. Parasal iyileşme istiyorsan, hayattan keyif almayı öğrenmen gerekir.

Günlük sorumluluklar sizi fazlaca yormuş olabilir. Hatta rutinler içinde kaybolmuş hissediyor olabilirsiniz. Geleceğe yönelik hayaller kurmak, ileri adımlar atmak için uygun bir dönemdesiniz. Yeni bir işe başlamak, yeni iş arkadaşlarıyla farklı paylaşımlarda bulunmak size iyi gelecektir. Spor, beslenme, sağlığa özen günlük hayatınızın olmazsa olmazları haline gelmelidir. Yaşam alanınız değiştikçe gelecekten beklentilerinizde değişecektir. Çatışmaya açık kişilerden, ortamlardan uzak durun. Böyle olmalı dediğiniz her şey artık başka türlü olmak zorunda.

Merkür’ün etkisiyle 3 Haziran itibariyle iş ortamınızdaki trafiği hızlandırabilir. Birden çok konuyla ilgilenebilir, yeni sorumluluklar edinebilirsiniz. Zamanı doğru kullandığınızda ve işbirliklerine önem verdiğinizde sürecin düşündüğünüz gibi olmadığını görebilirsiniz. Hem üstlerinizle hem de iş arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmeler, fikir alışverişleri gelişimizi hızlandırabilir. Özellikle iş görüşmelerinin sonuçlanması ve yeni anlaşmaların hazırlanması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Enerjik ve hızlı hareket ediyor olmanız bazı küçük kazalara sebebiyet verebilir. Gerek konuşmalarınıza gerekse hareketlerinize dikkat etmelisiniz.

9 Haziran itibariyle Mars Boğa burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki iki ay boyunca aşka dair konuların sizi meşgul edeceği bir dönem olacak. Bu dönemde sevdiğiniz bir konuya iyice odaklanarak onu iş haline dönüştürebilirsiniz. Aşk, sosyal yaşam, hobiler ve yaratıcılık ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde aşk hayatımızda deneyimleyeceğimiz gerginlikler yüzünden strese girebiliriz. Riskli finansal yatırımlardan uzak durmakta fayda var. Aşk hayatınızda zaman zaman gerginlikler gündeme gelebilir. Özellikle de çocuk sahibi olanlar, ilişkilerde zorlanmalar yaşayabilir. Bu dönemde spor sakatlıklarına karşı dikkat etmekte fayda var. Sürpriz hamilelikler gündeminize girebilir.

22 Haziran’da sizin burcunuzun 1. derecesinde Dolunay gerçekleşiyor. Sizin burcunuzda gerçekleşen bu Dolunay, hayatınızda yeni bir dönemin habercisi olabilir. Hayatınızdaki pek çok alanda kararlar almanızı sağlayabilir. Hayatınızda bazı sonlanmalar ve bitişler yaşayabilirsiniz. Bu hayatınızda sorun olan konularla ilgili de olabilir. Aslında sizler için bir nevi tamamlanma süreci gibi olacak.

Özel ve iş hayatınızda pek çok şeyin netleştiği, açıklandığı, görünür hale geldiği bir dönemden geçiyorsunuz. Dolunaydaki etkiler, giderek daha da güçlendiğinizi gösteriyor. Bu Dolunay, aslında güçlenmenizde sadece bir adım. Daha fazla sorumluluk almak, basamakları tırmanmak giderek kolaylaşırken otorite figürü haline geliyorsunuz.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu Haziran burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu ay yakın çevre ve arkadaşlar tarafından destekleneceğiniz bir dönemdesiniz. Aşk hayatınızla, çocuklarınızla ilgili yeni kararlar alabilir, ileri adımlar atabilirsiniz. Esas mesele hayatı keyifli hale getirebilmektir. Yetenekleriniz ve düşüncelerinizi paylaşmak için yeni fırsatlar bulabilirsiniz. Daha cesur ve daha iyi işlenmiş fikirlerle hareket ediyor olmak, çevrenizden de beklenen desteği almanızı sağlayacaktır.

Biraz rahatlamaya ihtiyacın var. Sorumluluklarını aksatma ama hayatı da kaçırma. Duyguların için yeni bir sayfa aç. Gerçekçi ve objektif olduğun, duygusal beklentilerini ve hassasiyetlerini (görmezden gelmeden, küçümsemeden) dile getirdiğin bir sayfa. Gerçekten tutku duyduğun şeyleri yapmaya başla. Kendine; sağlığına, dış görünüşüne yaşadığın yere, çalışma ortamına özen göster. Yaratıcı yeteneklerini korkmadan sergile, sahne ışıklarından kaçmadan yaşamayı öğren. Tatile çıkmak, hobilere zaman ayırmak, çocuklarla vakit geçirmek iyi gelebilir.

Heyecanlarından vazgeçmeyen daha özgür biri olarak yolunuza devam edin. En büyük sorumluluğunuz yaşamaktır. Rekabetçi, mücadeleci olan değil vicdanlı, şefkatli olan kazanır. Bugüne kadar sahneyi reddetmiş olsanız dahi artık ışıklar sizi gösterecektir. Yaratımda bulunmak istediğiniz pek çok alanda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Yazılı ve sözlü iletişim, sosyal medya aracılığı ile büyüme ve kazanç elde edebilirsiniz.

3 Haziran Merkür İkizler transiti etkisiyle kendinize, hayallerinize daha fazla yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Heyecanlı ve çok yönlü olabilirsiniz. Durağan bir zaman diliminin ardından hem aklınızı hem de çevrenizi de hareketlendirecek çalışmalar başlatabilirsiniz. İnsanları bir araya getirmek, aynı paydada aynı isteklerle buluşan topluluklar kurmak motivasyonunuzu da arttıracaktır.

9 Haziran itibariyle Mars Boğa burcuna geçiş yapıyor. Yeni bir gayrimenkul almak veya satış yapmak için hareket geçebiliriz. Evde yapılacak tadilat, dekorasyon değişikliği veya taşınma gibi durumlar olabilir ve bu durumlar sinirimizi biraz bozabilir. Ailevi konularla ilgili gelişmelerde bir şeyleri değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Aile içi gerginlikler yaşayabilirsiniz. Tadilat, tamirat gibi konular gündeminizde olacak. Önümüzdeki iki aylık süreç ailemiz ile gerginlik yaşayabileceğimiz bir dönem. Geçmişten gelen konular üzerinde tartışıp uzlaşmaya yanaşmamamız aile bireyleri ile aramızı açabilir.

22 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay, senin için oldukça zorlayıcı olabilir. Olayları kontrol etmekte zorlanabilirsin. arkanızdan iş çeviren, dedikodu çıkartan bir takım insanlarla yüzleşebilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmenizde yarar var. Hastalanma veya rahatsızlanma potansiyeliniz yüksek olabilir.

Dolunay, işyerindeki rutinlerinizi bir parça değiştirebilir. Bazı konuları kontrol etmeniz zorlaşabilir. Bu durumda kuruntuları bir kenara bırakıp sadece gördüğünüz somut olaylara odaklanın. Kapalı kapılar ardında konuşulanları öğrenmek size bir şey kazandırmayacağı gibi, aklınızı da karıştırabilir. Projeleri zamanında teslim edebilmek için önleyici tedbirler alın.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu Haziran aylık yorumları

Balık burç yorumları: Bu ay aile, yuva, özdeğer konuları gündeminizde. Kendinizi güvende hissettiğiniz alanları, yuvam dediğiniz yerleri değiştirmek isteyebilirsiniz. Aile içinde yaşanan belirsizlikler, dengesizlikler üzerine düşünmeniz gerekebilir. Tükenmekte olduğunuzu hissediyor ve yönünüzü bulmakta zorluk çekiyorsunuz. Esas kabul edemediğinizi veya değiştirmeye çalıştığınızın ne olduğunu tespit etmeye çalışmalısınız.

Ev ve iş arasında sıkışıp kalmış olabilirsin. Evde de işte de ya fazla taviz veriyor ya kapıları tamamen kapatmayı tercih ediyorsun. Orta yolu bulman önemli. Kendini kurban etmek veya kurban gibi hissetmek konusunda uzmanlaştın. Buna ara ver. Yeni bir projeye imza atman, bir başarı öyküsü yazman imkan dahilindedir. Vicdanına izin ver, iç sesine güven, rüyalarla gelen mesajlara dikkat et. Günlük hayatında olağanüstü bir hareketlilik yaşamanı beklerim. Hayatı, kendin ve çevren için güzelleştir, kolaylaştır, artık.

Maddi koşulları fazlaca kafanıza takıyor olabilirsiniz. Şu an sahip olduğunuz maddi-manevi kıymetleri korumak önceliğiniz olsun. Öfke kontrolünü sağlamak adına yoga, nefes egzersizleri, meditasyon size iyi gelebilir. Bu yeni ay, sosyal çevrenizde yeni insanlarla tanışmanıza, yeni projelere dahil olmanıza veya mevcut projelerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir. Bu Yeni Ay aynı zamanda özgürlük, bağımsızlık ve macera arayışınızı da vurgulayabilir ve size yeni fırsatlar sunabilir. Yeni Ay enerjisiyle birlikte, kafanızdaki projeleri hayata geçirmek için cesaret ve kararlılık kazanabilirsiniz.

Merkür’ün İkizler transiti ailenizle sıkça ve keyif vakit geçireceğiniz bir dönemi başlatabilir. Birbirinize zaman ayırmak, paylaşımlarda bulunmak, fikirleriniz üzerine konuşmak herkese iyi gelecektir. İyi bir zemin oluşturduğunuzda fikir ayrılıkları ya da anlaşmazlıkların önüne geçmeniz de kolaylaşabilir. Ev işleri, düzenleme, tadilat ve alım satım gibi konular gündeminize gelebilir, hızlı kararlar alabilirsiniz.

9 Haziran itibariyle Mars Boğa burcuna geçiş yapıyor. Yakın çevre ve kardeşler ile aramızdaki ilişkiler ön plana çıkacaktır. Kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile gerginlik yaşayabilir, onlarla uzlaşmakta zorluk çekebiliriz. İletişim halinde olduğunuz insanlar ve yazışmalarla ilgili konularda krizlere müdahale etmek durumunda kalabilirsiniz. Günlük yaşamımızda ve kısa yolculuklarda ertelemeler, gecikmeler yaşanabilir. Fikirlerimizi çevremize kabul ettirmeye çalışabilir, düşüncelerimize karşı çıkanlarla çatışmaya girebiliriz. Sosyal medyada kendimize hakim olmakta fayda var.

22 Haziran’da Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay’ın hayatınıza olan etkileri son derece olumlu görünüyor. Hobileriniz, eserlerinizle göz önünde olacak, takdir göreceksiniz. Sizin için oldukça sosyal bir dönem. Sosyal çevreniz giderek genişliyor. Gelecek planlarınızı somutlaştırmak, ilerisi için istediğiniz yönde adımlar atmaktan çekinmeyin. Varsa çocuklarınızla ilgili beklediğiniz haberlerin sonuçlarını alabilir, ne yöne doğru gidecekleri üzerinde kafa yorabilirsiniz.


Bu dolunay, geleceğinle ilgili hedeflerini sorgulamana neden olabilir. Keyif aldığın şeylerle, geleceğin için yerine getirmen gereken sorumluluklar arasında bir çatışma olabilir. Sorumluluklar, üzerinde baskı yaratabilir. Arkadaş çevrenle ilişkilerinde sorunlar yaşaman mümkün. Üzülsen de bazı insanları hayatından çıkartman gerektiğini fark edebilirsin.

Astroloji || Takip edin: Instagram · Google Haberler


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.