Astroloji: 10 – 16 Haziran 2024 haftalık burç yorumları

haftalık burç yorumları

Astroloji: 10 – 16 Haziran 2024 haftalık burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

Astroloji: 10 – 16 Haziran haftalık burç yorumları. 10 Haziran, 11 Haziran, 12 Haziran, 13 Haziran, 14 Haziran, 15 Haziran ve 16 Haziran tarihlerinde burçları neler bekliyor?

Haftanın genel etkileri:

10 Haziran itibariyle Mars Boğa burcunda transit yapıyor. Mars Boğa’da zararlı pozisyonda olduğu için olumlu özelliklerini ortaya koymasını beklemeyiz. Daha çok para ve finans ile ilgili konularda hızımızı düşürecek, yavaşlatacak, harekete geçmemizi zorlaştıracak nitelikte. Adeta bir duraklama dönemine girmiş gibi hissedebiliriz. Mars parasal krizler, sorunlar, problemler ister istemez meydana getirecek ve stresler yaratacaktır. Bu dönem kişisel güvenliğimize çok daha fazla önem vereceğiz, kişisel güvenliğimizi oluşturmak adına harekete geçeceğiz. Güvenlik duygusunu tehdit eden bir durumla karşılaşıldığında bastırılmış bir öfke, kriz, tepkiler ortaya çıkabilir. Cinsel enerjinin de arttığı, enerjinin daha çok cinsellikle ilgili konulara harcanacağı bir dönem bizleri bekliyor. Bu süreçte hem maddi hem de güvenlik duygusunu yaratmak çok kolay olmayabilir, huzur çok daha kolay bir şekilde kaçabilir.


Haftalık burç yorumları:

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük ve haftalık burç yorumları.

koç burcu

Koç burcu 10 – 16 Haziran haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: Bu hafta özellikle finansal konularda dikkatli olmalısın. Kendini parayla ilgili kavgalar içinde bulabilirsin. Harcamaların kontrolden çıkabilir, lüks harcamalar yaparak bütçeni sarsabilirsin. Para kaynakları ile ilgili gerginlik yaşamanız muhtemeldir. Bu dönemde, maddi konularda endişelerimiz olabilir ve elimizdekini korumak için mücadele etmek gerektiğini hissedebiliriz.

Risk almaya veya yeni yatırımlar yapmaya eğilimli olacağımız, ancak son derece temkinli olmamız gereken bir dönemdeyiz. Finansal konularda adım atarken kendimizi güvene almamızda fayda var. Harcamalarınıza ve maddi kayıplara bu dönemde daha çok dikkat etmelisiniz. Finansal konularla ilgili özellikle harcamalarınız artabilir, bütçenizi dengede tutmak biraz daha zor bir hale gelebilir, dikkatli olmakta yarar var. Maddi konularla ilgili hayatınızda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Para için daha çok mücadele etmeniz gerekebilir.

Gelir gider dengenizi korumalısınız. Önünüzü görmek, planlarınızı gerçekleştirmek için yeterli bir bakiyenizin olmasına özen gösterin. Keyfi harcamalarla beraber işiniz, gelişiminiz ve ihtiyaçlarınız için bir kaynağınızın olması önemlidir. İşinizden elde edeceğiniz geliri büyütmek, bu sistemi doğrulamak ve kalıcı hale getirmek adına da bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sürpriz ödemeler, alacak verecek konuları gündeminize gelebilir. Kazançlı çıktığınızda yatırım ve birikim yapmak sizi can sıkıcı konulardan koruyacaktır. Yavaş ve emin adımlar süreci daha uzun vadeli hale getirebilir.

boğa burcu

Boğa burcu 10 – 16 Haziran haftalık burç yorumları

Boğa burç yorumları: Bu hafta Mars, sizin burcunuzda hareket edeceği için enerjiniz yüksek olabilir. Öte yandan Mars’ın yakıcı etkisi en çok yine sizi etkileyecek. Yaşamınızla ilgili ani ve hızlı karar almanızı gerektiren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatınızda bir şeyleri değiştirerek yeni formuna getirme adına hareketli ve zor bir sürece giriyorsunuz. Bize zarar verebilecek gereksiz inatçılıklardan kaçınmalıyız.

20 Temmuz’a kadar attığımız adımlarda, özellikle finansal, para ve yatırım konularında son derece temkinli olmamızda fayda var. Bir sağlık sorunu ya da bir ameliyat gündeme gelebilir. İlişkilerde kendi bildiğinden şaşmayıp inatçı davranabilirsin. Mars enerjisi, istek ve arzularınıza ulaşabilmeniz için gerekli destek ve motivasyonu sağlayacaktır size. Fakat aşırı hırs, sinir ve inat sizlere zarar olarak geri dönebilir, buna dikkat etmekte fayda var. Mars yüzünden gereksiz gerginlikler, kavgalar, tartışmalarda söz konusu olabilir. Kazalara da açık olabileceksiniz. Sakarlıktan doğan kesiklere sebep olabilir.

Bu süreçte fiziksel ve mental açıdan aktif olmanızda fayda var. Fazlalıklarınızdan kurtulmak, olumsuz etkilerden arınmak, hayatınıza heyecan katmak adına bu etkiyi kullanmalısınız. Güçlü bir duruşunuzun olması bunu değerlendirmenizle başka bir boyuta ulaşabilir. Kendinizi göstereceğiniz işler yapabilir, hazırlığını tamamladığınız konuları gündeme getirebilir. İş girişimleri ve duygusal ilişkiler açısından şanslı etkiler altındasınız. Spor, beslenme düzeni, sağlık kontrolleri hayatınıza dahil olabilir. Kısa vadeli alışkanlıklardan ziyade yaşam tarzı oluşturacağınız seçenekler ve yöntemlerle ilgilenebilirsiniz.

ikizler burcu

İkizler burcu 10 – 16 Haziran haftalık burç yorumları

İkizler burç yorumları: İç dünyamızda çalkantılar yaşayabileceğimiz bir döneme giriyoruz. Kendinizi savunmakta zorlanabilirsiniz. Para kayıpları canını sıkabilir. Bu dönemde enerjiniz her zamankinden daha düşük olabilir, kendinizi yorgun ve hasta gibi hissedebilirsiniz. Psikolojik olarak ve kapalı yerlerde olan işlerinizi yönetmek adına krizli şartlarla uğraşabilirsiniz. İç dünya ve bilinçaltımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Geçmişteki bazı şeyleri hatırlamak veya hatalarımız ve korkularımızla yüzleşmek bizi huzursuz edebilir.

Mücadele etmeyi bırakmamalı, geçmişe takılıp kalmaktan vazgeçmeliyiz. İş hayatınızda, çalışma düzeninizde ani, köklü değişimler kapıda. İş ilişkilerinde arka plan durumlara, art niyetlere ve gizli kapaklı durumlara dikkat etmelisiniz. Çok fazla istek ve arzunuz olabilir, ama bunları ortaya çıkartacak enerjiyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Daha kolay rahatsızlanabilir, ameliyatlar olabilir, eski kronik rahatsızlıklarınız gündeme gelebilir. Bu dönemde başlayacağınız tüm girişimleriniz boşa çıkabilir.

20 Temmuz’a kadar devam eden bu bir buçuk aylık süreçte kitap okumak, doğayla vakit geçirmek, birikimlerinizi değerlendirmek, başkalarına yardımcı olmak adına olumlu etkiler altında olacaksınız. Hayatınızda neyi başlatmak, sürdürmek istiyorsanız onunla ilgilenebilirsiniz. Bu sağlığınız, alışkanlıklarınız, ilişkileriniz olabilir. Ancak bir süreliğine de olsa, gizli tutmanızda fayda var. Konuşma ve paylaşma dürtünüzü yavaşlatmanız, bunun her zaman gerekli olmadığını hatta bazı zamanlarda koruyucu ve önleyici bir hamle olduğunu size gösterecektir. Gündelik yaşamınızı zorlaştıran alışkanlıklar, bağımlılıklar ya da sorumluluklar konusunda da ipleri elinize almak isteyebilirsiniz.

yengeç burcu

Yengeç burcu 10 – 16 Haziran haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: Sosyal çevre, gruplar ve arkadaşlarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sosyal alanınız ve planlarınıza müdahale etmek durumunda kalacağınız gelişmeler söz konusu olabilir. Özellikle arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde dikkatli davranmalı, tartışmalardan uzak durmalısınız. 20 Temmuz’a kadar olan bu süreçte zam talep etmeyi düşünebilirsiniz. Çocuklarla ilgili sorunlar karşınıza çıkabilir. Romantik ilişkilerde gerginlik yaşayabilirsiniz.

Bu dönemde, yeni bir adım atmak istemeyebilir ancak ideallerimizi, hayallerimizi daha da sağlamlaştırmak için çalışabiliriz. Sosyal çevremiz vasıtasıyla önümüze yeni iş fırsatları çıkabilir, aşırı temkinli davranarak bu fırsatları kaçırmamalıyız. Arkadaşlarımızla çatışmaktan kaçınmamızda fayda var. Sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar evinizde ağırlayacağınız Mars, sizleri daha sosyal, girişken bir hale sokabilir. Sosyal çevreniz ile aranızda zaman zaman gerginlikler oluşabilir, sözünüzü geçirmekte zorlanabilirsiniz. Tartışmalardan uzak durmak yerinde olacaktır. Özellikle erkek figürlerle bu dönem ilişkiler daha gergin olabilir, onlarla anlaşmanız zor olabilir.

Bu bir buçuk aylık süreçte kendinizi güçlü hissetmenin nasıl bir duygu olduğunu deneyimleyebilir ve bunu daha çok yaşamak isteyebilirsiniz. Bu istek size yeni çevreler edinmek konusunda da cesaret verebilir. Alışmak size güven verebilir, neye alışmak istediğinizi daha net görebilirsiniz. Yatırım planları, ekonomik getiriler ve projeler üzerinde durabilirsiniz. Kendinize bir kapı oluşturmak, zor günler için kolaylık iyi günler için ferahlık olacak seçenekleri ve insanları hayatınıza dahil etmek isteyebilirsiniz. Yavaş ve ağır ilerleyen bir süreç olabilir, kararlarınızı almanız da uzun sürebilir. Emin olana kadar beklemek size daha sağlıklı gelebilir ama zamanın da akmaya devam ettiğini unutmadan bunu yapmanızda fayda var.

aslan burcu

Aslan burcu 10 – 16 Haziran haftalık burç yorumları

Aslan burç yorumları: Bu hafta itibariyle iş ve kariyer konularında harekete geçebilirsiniz. Kariyer hayatınızda önemli köklü değişimler yaşamaya başlıyorsunuz. İş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda gözle görülür bir hareketlenme başlıyor, tabi bu durum stres ve mücadele etmeyi de beraberinde getiriyor. Kariyer ve gelecek hedeflerimiz hakkında endişeli olabilir, bulunduğumuz pozisyonu korumak için işimize dört elle sarılabiliriz. Üstlerimizle inatlaşmaktan ve tartışmaktan kesinlikle kaçınmalıyız.

20 Temmuz’a kadar görev ve sorumluluklarınıza, hedef ve planlarınıza yönelik çaba ve gayret içinde olabilirsiniz. İş değişikliğine çok sıcak baktığımız bir dönemde değiliz ancak fazla temkinli olmak bize iyi fırsatları kaçırtabilir. Çalıştığınız alanda, süregelen işinizde yeni ve ek sorumluluklar alabilir, bir üst pozisyona yükselebilir, bir ekibin liderliğini üstlenebilirsiniz.

Aşırı inatçı ve ısrarcı olmadığınız takdirde iş hayatında hızlı bir yükseliş grafiğini yakalamanız an meselesidir. Yalnız iş hayatınızda erkek figürlerle anlaşmakta daha da zorlanabilirsiniz, mücadeleci ama zafer kazanabileceğiniz keyifli bir süreç olacağına benziyor kariyer konusunda. Bu dönemde iş hayatınızdaki rekabet de artabilir. Özellikle üstleriniz ile tartışmalardan uzak durmalısınız. Öfkeni kontrol etmekte zorlanabilir, herkesin içinde öfke krizleri yaşayabilirsiniz. Anneniz ile ilgili sağlık sorunları gündeme gelebilir.

Bu bir buçuk aylık süreçte çalışma hayatınızla ilgili konularda taşlar yerine oturabilir. Becerilerinizi kullanmanın, bunları geliştirmenin ve kazanca dönüştürmenin yollarını bulabilirsiniz. Teklif ve önerilere açık olmalısınız. Kapalı bir kutu gibi davranmak fırsatları kaçırmanıza neden olabilir. Garantici tutumunuz kayıplar yaşamanızı engellese de aksiyon almanız gereken konularda sorun yaşamanıza mahal verebilir.

Bu süreçte dengeli hareket etmeye çalışın. Sorumluluk sahibi olmanın ağırlığı sizi yorabilir ama karşılığını göreceğini bilmeniz motivasyonunuzu arttıracaktır. Yetiştirme, büyütme, geliştirme gibi konularda becerilerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Maddi ve manevi kazanımlar elde edebilirsiniz. İstikrarlı olduğunuz ve bunu doğrulukla, çabayla desteklediğiniz her şeyin bir karşılığı olacaktır.

başak burcu

Başak burcu 10 – 16 Haziran haftalık yorumları

Başak burç yorumları: Mars, Boğa burcunda ilerlerken özellikle yolculuklarda dikkatli olmalısın. Sosyal medyada tartışmaya girmekten kaçınmalısın. Eğitimle ilgili konularda engellerle karşılaşabilirsin. Eşinin akrabalarıyla sorun yaşayabilirsin. Uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular hız ve önem kazanıyor. Uzaklarla ilgili işleriniz ya da seyahat bağlantılı konular sizi meşgul edebilir. Şirketler, hukuk, akademi ve idealleriniz için mücadele zamanı olacak. Eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşlerimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır.

Bir süredir aldığımız veya yarım bıraktığımız bir eğitim bu dönemde tamamlanabilir. Uzun süren hukuksal bir konuda çözüme ulaşmamız söz konusu olabilir. Bu dönemde karşıt görüşlere karşı daha esnek olmalı, sosyal medyada tartışmalara girmekten kaçınmalıyız. Hayatınızda seyahatler ön plana çıkmaya başlıyor. Hatırı sayılır, önemli kişilerden destekler alabileceğiniz gibi bu kişilerle de diyaloglarınızda zaman zaman gerginlikler ortaya çıkabilir, dikkatli olmakta yarar var.

Bu bir buçuk aylık süreçte en çok yenilenmeye, yaptıklarınızı güçlendirmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Yaptıklarınızın kalıcı olması, mesleki ve kişisel açıdan sizi taşıması önemli olacaktır. Geleceğinize nasıl bir iz bırakmak istediğinizi düşünebilir, bu konuda yapmanız gerekenleri sıralayabilirsiniz. Ticari konularda şansınız yüksek olabilir.

Bu dönem aracınızın bakımını, muayenesini yaptırmayı ihmal etmeyin ki sorun yaşamayın. Bir de illegal işlerden uzak durun, özellikle para ile ilgili, fatura vs gibi. Eğitimler, yeni insanlar, fırsatlar konusunda kalıplarınızı zorlamalısınız. Yurtdışı işlemleri, pasaport ve vize başvuruları, hukuksal konular gündeminizde yer bulabilir. Özellikle alacak verecek konularının hakim olduğu davalar, süreçlerle ilgilenebilirsiniz. Olumlu geri dönüş almanız zaman alsa da sonunda kazanan olmanız için gereken ne ise ona uymalısınız.


terazi burcu

Terazi burcu 10 – 16 Haziran haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: Ortak kazançlar, eşin parası, sigorta, vergi, miras gibi konuların ön plana çıkacağı bir dönemdeyiz. Maddi konular ile ilgili endişelerimiz artabilir. Ortak gelirler gündeminizde olacak. Bir takım ödemeler sizi uğraştırabilir. Para ile ilgili konularda kemerleri sıkmanın zamanının geldiğini düşünebiliriz. Ancak bir yandan da harcama dürtülerimiz de artabilir. Kendimizi frenlemeye çalışmak bizi iyice gerebilir. Ortak kaynakların kullanımı konusunda partnerimiz, eşimiz veya ailemiz ile tartışma yaşayabiliriz.

Paranızı daha çok sağlıkla ilgili konular için harcamanız gerekebilir. Finansal konularda kadınlar daha destekleyici, destek alabileceğiniz kişiler gibi görünürken erkek figürlerle zorlanmalar söz konusu olabilecektir. Parasal konularda kendini güvende hissedemeyeceğin bir dönemden geçebilirsin. Eşinin ya da ortağının gelirlerinde sorun olabilir. Vergi, sigorta ya da kredi konularında anlaşmazlıklar yaşanabilir. Duygusal krizlere açık olabilirsin.

20 Temmuz’a kadar eşinizin, ortağınızın işleri oldukça yoğun olabilir. Ortak maddi konularda temkinli hareket etmeyi ihmal etmeyin. Ruhsal anlamda özellikle sağlığınıza daha çok özen göstermelisiniz. Sizi bir çıkmaza düşüren durumların haricinde, nasıl düze çıktığınızı değerlendirmelisiniz. Kalıcı kararlar konusunda seçici olmanız önemlidir. Enerjinizi, sabrınızı, motivasyonunuzu korumalısınız. Hem sağlık sorunları hem de ruhsal dengeler açısından buna ihtiyacınız olacaktır.

Kazançlarınız, ekonomik beklentileriniz, sağlıkla ya da estetikle ilgili işlemleriniz açısından kendinizi güçlü ve güvende hissetmelisiniz. Bu hissi vermeyecek konular, insanlar için daha fazla zaman kaybetmemelisiniz. Ek iş, ortaklık, hukuksal süreçler gibi konularda fikrine güvendiğiniz kişilerin desteği sizi de hareketlendirebilir. Korkmayın, korkunun üzerine gidin. Ne kadar yavaş gittiğiniz bir yere kadar önemli değildir. Ama bir yerden sonra gerçekten gaza basmanız gerecektir.

akrep burcu burç yorumları

Akrep burcu 10 – 16 Haziran haftalık yorumları

Akrep burç yorumları: Evlilik, ortaklık, anlaşmalar gibi konular ön plana çıkacak. İkili ilişkilerde, evliliğimizde veya ortaklıklarımızda gergin süreçlerden geçeceğimiz bir dönemdeyiz. Karşımızdaki kişilerle uzlaşmaya yanaşmadığımız için aramızda çatışmalar çıkabilir. Ortaklıklar konusunda canınızı sıkabilecek krizli ilişkiler sizi zorlayabilir. Dediğim dedik olmak bize yarardan çok zarar getirecektir. Daha sonra zararlı çıkabileceğimiz için 20 Temmuz’a kadar olan bu süreçte herhangi bir konuda anlaşma veya sözleşmelere imza atmak için uygun bir zaman değildir.

İkili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili mücadeleli ve stresli bir süreç sizleri beklemekte. Eğer ilişkiniz var ise veya ortağınız onunla ilişkilerde gerginlikler oluşabilir, dikkatli olmakta yarar var. Aşırı inatçı, kıskanç ve tutucu yaklaşımlar ilişkilere zarar verebilir. Genel anlamda Mars’ın girişken ve motive edici tarafı ile ilişkilerinize hareket ve enerji de katabilirsiniz. Bu süreçte kadınların ilişkileri, kadın tarafının problemli gözükürken, erkekler daha rahat bir süreçte olacaklar.

Bu dönemde özellikle ilişkiler konusunda dikkatli olmalısın. Karşındaki insanlar seni kışkırtabilir. İlişkilerinde ya da evliliğinde sorunlar yaşayabilirsin. Ortaklıklar bozulabilir. Mahkemelere ilgili konular gündeme gelebilir. 20 Temmuz’a kadar ikili ve bire bir ilişkiler sizi epeyce uğraştırabilir. İlişkilerde denge ve uyumu korumak adına epeyce mücadele verirken bir yandan da iş ve para konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Artık netleştirmek, adını koymak istediğiniz durumlar olabilir. Bunların gereğini yerine getirmek adına çaba gösterebilir, çabanızın karşılığını görmeyi bekleyebilirsiniz. Sürpriz olduğu kadar kendinden emin gündemler oluşturabilir ya da bunlarla karşılaşabilirsiniz.

Duygusal ve ticari ortaklıklar açısından şanslı etkiler altındasınız. Beklentilerinize uygun davranışlar sergilediğinizde, bunları sergileyenleri desteklediğinizde kazançlı çıkacaksınız. Evlilik, ortaklık kurmak, ilişkileri güçlendirmek, sonuçlandırmak adına bu süreci değerlendirebilirsiniz. Anlaşmazlıklar ve beklentilerin farklılığından doğan sorunlar gündeme gelebilir. Çatışmak yerine çözmeyi, huzur ortamı kurmayı hedeflerseniz ve muhataplarınıza bunu yansıtırsanız süreç uzamayacaktır.

yay burcu burç yorumları

Yay burcu 10 – 16 Haziran haftalık burç yorumları

Yay burç yorumları: Sağlık, işyeri, günlük rutinlerle ilgili konular ön plana çıkacaktır. İş yerimizde, günlük hayatımızda gergin bir döneme giriyoruz. Birlikte çalıştığımız kişilerle fikirlerimizden ve yöntemlerimizden taviz vermediğimiz için çatışma yaşanabilir. Gündelik rutinleriniz, çalışma hayatınız açısından yoğun ve enerji gerektiren bir dönem olacak diyebiliriz. Rutin ve angarya işler, ayrıca sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İşleri zamanında yetiştirmek için çok çaba sarf edebilirsin.

20 Temmuz’a kadar iş yaşamınıza enerji, motivasyon, güç ve cesaret getirebilir. Ancak bunun yanında gerginlik, stres ve mücadele ile de uğraşmanız gerekebilir. Çok çalışıp yorulabilir ve sağlığını bozabilirsin. Çalışma arkadaşlarınla tartışmalardan kaçınmalısın. Birlikte çalıştığınız kişiler ile zaman zaman ipler gerilebilir, inatçı ve dediğim dedik bir yapı sergilerseniz zararlı çıkabilirsiniz. Yeniliklere ve yeni fikirlere karşı açık olmalısınız.

Bu bir buçuk aylık süreçte sağlığınla ilgili konulara özen göstermelisiniz. Çok ağır sporlar yapmamız sakatlanmamıza veya kendimizi fiziksel olarak daha da yorgun hissetmemize sebep olabilir. Gündelik yaşantınıza kattığınız alışkanlıkları, değerleri işlemek ve kalıcı hale getirmek için çaba gösterebilirsiniz. Hangi sistemde kendinizi daha iyi hissettiğinizi bilirseniz ne yapacağınızı, nasıl devam edeceğinizi bilmeniz de kolaylaşacaktır.

Bu transit kolaylık ve rahatlık noktasında size şans getirebilir. Ancak sizin çabanız da önemli olacaktır. Kaygılar yerine sorumluluklar, iyi hissettiren alışkanlıklar, sağlıklı düzenlemelerle vakit geçirmelisiniz. Sağlık kontrolleri, beslenme ve uyku düzeni, iş akışı gibi konularla ilgilenebilirsiniz. İş görüşmeleri, yeni iş fikirleri ve sorumluluklar gündeminizde yer bulabilir. Bu yönde beklentilerinizin sonuçlarını alabilir, kazancınızı ve statünüzü güçlendirebilirsiniz.

oğlak burcu burç yorumları

Oğlak burcu 10 – 16 Haziran haftalık yorumları

Oğlak burç yorumları: Bu hafta aşk, sosyal yaşam, hobiler ve yaratıcılık ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Bu dönemde aşk hayatımızda deneyimleyeceğimiz gerginlikler yüzünden strese girebiliriz. Riskli finansal yatırımlardan uzak durmakta fayda var. Çocuklar, yatırımlar en önemlisi kendinizi gösterdiğiniz alanlarda zorlanma yaşayabilirsiniz. Sportif aktivitelerden çok keyifli zaman geçireceğimiz, çok fazla aksiyon içermeyen, rahat etkinlikler bu dönemde bizi daha çok rahat ettirebilir. Keyifleriniz için harcamalar yapabilirsiniz.

Aşk hayatınızda zaman zaman gerginlikler gündeme gelebilir. Özellikle de çocuk sahibi olanlar, ilişkilerde zorlanmalar yaşayabilir. Bu dönemde spor sakatlıklarına karşı dikkat etmekte fayda var. Sürpriz hamilelikler gündeminize girebilir. 20 Temmuz’a kadar aşka dair konuların sizi meşgul edeceği bir dönem olacak. Bu dönemde sevdiğiniz bir konuya iyice odaklanarak onu iş haline dönüştürebilirsiniz. Diğer yandan ilişkilerinizde dikkatli davranmalısınız. Partnerinizle sorun yaşayabilirsiniz. Çocuklarla ilgili ani gelişmeler olabilir. Bir ilişkiyi sonlandırıp yenisine başlayabilirsiniz.

Bu bir buçuk aylık süreçte hayattan keyif almak ve bunu bir rutine dönüştürmek adına çaba göstermeniz gerekiyor. Kendinize ve mutluluğunuza odaklanmalısınız. Bu konuyu yeterince ihmal ettiğiniz için artık bir zorunluluk hissedebilirsiniz. Dinlenme ve tatil planları, sevdiklerinizle bir arada olacağınız etkinlikler, hobileriniz, toprak ve doğa işleriniz, şehir hayatından uzak yerlerde bulunma isteğiniz gündemde olabilir. Kendinize bir tecrit alanı oluşturabilirsiniz. Aşk hayatınız, çocuk sahibi olmakla ilgili fikirleriniz gündeme gelebilir. Bu konularda kalıcı kararlar alabilirsiniz. Ruhunuza iyi gelecek seçimler yapmanın rahatlığı, ekonomik planlarınızı da şekillendirecektir.

kova burcu burç yorumları

Kova burcu 10 – 16 Haziran haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu hafta ev ve aile konuları ön plana çıkıyor. Ailevi konularla ilgili gelişmelerde bir şeyleri değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Aile içi gerginlikler yaşayabilirsiniz. Tadilat, tamirat gibi konular gündeminizde olacak. 20 Temmuz’a kadar ailemiz ile gerginlik yaşayabileceğimiz bir dönem. Geçmişten gelen konular üzerinde tartışıp uzlaşmaya yanaşmamamız aile bireyleri ile aramızı açabilir.

Yeni bir gayrimenkul almak veya satış yapmak için hareket geçebiliriz. Evde yapılacak tadilat, dekorasyon değişikliği veya taşınma gibi durumlar olabilir ve bu durumlar sinirimizi biraz bozabilir. Evde birlikte yaşadığınız kişilerle veya ailenizle olası gerginliklere ve tartışmalara karşı dikkatli olmakta yarar var. İnatçı tavırlar sizi zor duruma sokabilir. Özellikle ailede erkek figürlerle çatışmalar söz konusu olsa bile kadın figürlerle ilişkileriniz daha iyi olabilecektir. Ayrıca bu dönemde ev kazalarına karşı dikkatli olmalısın.

Bu bir buçuk aylık süreçte eksiklerinizi, ihtiyaçlarınızı bilmek, duygusal farkındalık yaşamak gibi gündemleriniz olabilir. Gelip geçici konulardan ziyade hayatınızın merkezinde yer alacak konulara ağırlık vermeniz gerekebilir. Yaşam tarzınız, alanlarınız, eviniz, taşınmazlarla ilgili kararlarınız önemli hale gelebilir. Bu konuda bazı anlaşmazlıklar da yaşayabilirsiniz. Ancak imkanlarınız dahilinde hareket ettiğinizde çözümü bulmanız zor olmayacaktır.

Bir süredir planladığınız alım satım süreçleriniz olabilir, bu konudaki girişimleriniz neticelenebilir. Bundan sonraki yaşamınızı devam ettireceğiniz eviniz, yeriniz ve eşyalarınızla ilgilenebilirsiniz. Maddi güç kimin elindeyse onun kararları doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Bu bir çekişme değil, düzen yakalamak ve rahatlamak adına önemli olabilir. Bakış açınızı bu yönde değiştirmenizde fayda var. Ev kazaları, aile üyelerinin rahatsızlıkları gibi konular karşısında temkinli olmalısınız.

balık burcu burç yorumları

Balık burcu 10 – 16 Haziran haftalık yorumları

Balık burç yorumları: Bu hafta yakın çevremiz ve varsa kardeşlerimiz ile aramızdaki ilişkiler ön plana çıkıyor. Kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile gerginlik yaşayabilir, onlarla uzlaşmakta zorluk çekebiliriz. İletişim halinde olduğunuz insanlar ve yazışmalarla ilgili konularda krizlere müdahale etmek durumunda kalabilirsiniz. Günlük yaşamımızda ve kısa yolculuklarda ertelemeler, gecikmeler yaşanabilir. Fikirlerimizi çevremize kabul ettirmeye çalışabilir, düşüncelerimize karşı çıkanlarla çatışmaya girebiliriz. Sosyal medyada kendimize hakim olmakta fayda var.

Kardeş, komşu ya da kuzenlerle gerilim yaşamaktan kaçınmalısın. Yolculuklarla ilgili sorunlar olabilir, trafikte aksaklıklar yaşayabilirsin. Ağzından çıkan laflara dikkat etmelisin, öfkeyle söylediğin sözlerden pişman olabilirsin. Mars etkisi yüzünden bu süreçte erkek figürlerle iletişim veya fikir alışverişlerinde zorlanmalar söz konusu olabilir, kadınlarla daha iyi anlaşabileceksiniz. Bir de Mars etkisinden dolayı trafikte lütfen dikkat edin, arabanızın orasını burasını çarpmayın, kimse ile dalaşmayın, tartışmayın!

20 Temmuz’a kadar devam eden bu süreçte iletişimde, haberleşmede, trafikte aksaklık ve engellerle meşgul olacağınız bir dönem. Bu dönemde sinirlerinizi yıpratmamaya, sportif veya fiziksel aktivitelerle kendinizi çok yormamaya gayret etmelisiniz. Kazanç elde etme noktasında iletişim yetenekleriniz, sosyal çevreniz size destek sağlayabilir. Bunları nasıl kullanacağınız konusunda araştırmalar yapabilir, rol modeller belirleyebilirsiniz.


Tamamen bilinen, emin olduğunuz ve güvenilir seçenekler olması sizin için önemli olacaktır. Bunun dışına çıkmaktan çekinebilirsiniz. Başlangıçta böyle olsa bile ilerleyen süreçte sürprizler, yenilikler gündeme gelebilir; bunlara kendinizi kapatmamalısınız. İlerleyişinize ve hedeflerinize destek olmayacak insanlarla karşılaşabilirsiniz. Burada sorun yaşamak ya da sorun oluşturmak yerine yolunuza bakmalısınız. Haksızlığa mahal vermemeli, doğru olandan şaşmamalısınız. Ticari konularda şansınız yüksek olabilir. Seyahatler, gayrimenkul işleri, yatırım planları, yakın çevrenizle yapılacak işbirlikleri bu şansı katlamanıza yardım edebilir.

Astroloji || Bizi takip edin: Instagram, Google Haberler


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.