İndigo Dergisi 12. Altın Örümcek Yarışması Finalisti

İndigo Dergisi, 12’inci Altın Örümcek Yarışması’nda finalist seçildi. Sizlerin desteğiyle birinci olabiliriz.

altin-orumcek-indigo-dergisi

Türkiye’nin en iyi web sitelerinin yarıştığı Altın Örümcek Web Ödülleri bu yıl 12’inci kez düzenleniyor. İndigo Dergisi olarak “haber siteleri” kategorisinde katıldığımız yarışmada birçok büyük haber sitesini geride bırakarak finalist olmayı başardık. Halk oyu ile 38 kategorideki en iyilerin ve Türkiye’nin en iyi web sitesinin seçileceği yarışma 28 Mart’a kadar devam edecek.

Siz de İndigo Dergisi’ne destek olmak isterseniz


ALTIN 1779 yazıp bir boşluk bırakıp 3969‘a SMS gönderebilirsiniz.

* ALTIN ve 1779 arasında bir boşluk bırakılmalı.

Son gün: 28 Mart 2014. Hat başına yalnızca bir oy kullanabilmektedir. Oylama kapsamında gönderilen her bir oy Turkcell için 1,7 TL, Vodafone ve Avea için 1,6 TL olarak ücretlendirilir.

Okurlarımıza İndigo Dergisi’ni ve bağımsız basın anlayışını destekledikleri için teşekkür ederiz.

[divider]

İNDİGO DERGİSİ HAKKINDA

İndigo Dergisi, 2005 yılında yayın hayatına başladı. Türkiye’nin ilk bağımsız internet dergisidir. Alternatif haber odağı yayın yaparak ayda 300 bin üstünde okura ulaşmaktadır. 

İndigo Dergisi’nin ‘alternatif basın’ söylemi; taraflı ana akım meydanın güvenilirliğinin şüpheli hale geldiği 21’inci yüzyılda, internetin gücünü kullanan; okurlarının sesi olan; tabuların üstüne giden;  ilkelerinden ödün vermeyen şeffaf bir yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir.


Yayın İlkeleri ve İçerik Politikası


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.