İndigo Dergisi 12. Altın Örümcek Yarışması Finalisti

İndigo Dergisi, 12’inci Altın Örümcek Yarışması’nda finalist seçildi. Sizlerin desteğiyle birinci olabiliriz.

altin-orumcek-indigo-dergisi

Türkiye’nin en iyi web sitelerinin yarıştığı Altın Örümcek Web Ödülleri bu yıl 12’inci kez düzenleniyor. İndigo Dergisi olarak “haber siteleri” kategorisinde katıldığımız yarışmada birçok büyük haber sitesini geride bırakarak finalist olmayı başardık. Halk oyu ile 38 kategorideki en iyilerin ve Türkiye’nin en iyi web sitesinin seçileceği yarışma 28 Mart’a kadar devam edecek.

Siz de İndigo Dergisi’ne destek olmak isterseniz


ALTIN 1779 yazıp bir boşluk bırakıp 3969‘a SMS gönderebilirsiniz.

* ALTIN ve 1779 arasında bir boşluk bırakılmalı.

Son gün: 28 Mart 2014. Hat başına yalnızca bir oy kullanabilmektedir. Oylama kapsamında gönderilen her bir oy Turkcell için 1,7 TL, Vodafone ve Avea için 1,6 TL olarak ücretlendirilir.

Okurlarımıza İndigo Dergisi’ni ve bağımsız basın anlayışını destekledikleri için teşekkür ederiz.

[divider]

indigo_logo_PNG_217x222

İNDİGO DERGİSİ HAKKINDA

İndigo Dergisi, 2005 yılında yayın hayatına başladı. Türkiye’nin ilk bağımsız internet dergisidir. Alternatif haber odağı yayın yaparak ayda 300 bin üstünde okura ulaşmaktadır. 

İndigo Dergisi’nin ‘alternatif basın’ söylemi; taraflı ana akım meydanın güvenilirliğinin şüpheli hale geldiği 21’inci yüzyılda, internetin gücünü kullanan; okurlarının sesi olan; tabuların üstüne giden;  ilkelerinden ödün vermeyen şeffaf bir yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir.


Yayın İlkeleri ve İçerik Politikası