Kiralık Aşk 42. Bölümde neler yaşanacak?

STAR TV’nin en çok konuşulan dizilerinden Kiralık Aşk, 42. bölüm fragmanı ile tüm sevenlerini meraklandırdı. 15 Nisan akşamı 42. bölümü ile ekrana gelecek olan Kiralık Aşk’ta, Sinan, Defne ve Ömer için sürpriz bir organizasyon planlıyor!

kiralık aşk 42. bölüm

Defne ile Ömer’i en son bölümde kavga ederken bırakmıştık. Yeni bölümde bakalım bizi ne gibi sürprizler bekliyor.

Hepimizin her cuma heyecanla beklediği Defne ile Ömer’in aşkları diziye yeni katılan modacı Fikret Gallo yüzünden yeni bir sınavdan geçiyor. Ömer ve Fikret’in işlerinde çok iyi olmaları ve beraber uyum içinde çalışmaları, hazırladıkları defilenin çok başarılı geçmesi Defne’nin kıskançlığına sebep olmaktadır. Ayrıca Ömer’e herşeyi itiraf edememek de Defne’yi her geçen gün daha fazla sıkıntıya sokmaktadır. Yeni bölümde Defne’nin yardımına Neriman İplikçi yetişecek gibi görünüyor, o da Fikret Gallo’dan çok hoşlanmışa benzemiyor.


Ömer’in şehir dışında bir seminere gitmesi gerekiyor. Sinan’da Ömer ve Defne’yi seminere beraber yollayarak bir ön balayı organize ediyor.

İlk bölümünden beri büyük hayran kitlesi yakalayan Kiralık Aşk dizisi instagramda bir milyon takipçiye ulaştı. Dizinin bu kadar sevilmesinde bütün karekterlerin özenle seçilmiş olmasının çok büyük payı var. Defne karekterinin sıradan biri olması ama aklı ve çalışkanlığı sayesinde her işin üstesinden gelmesi, çok doğal olması onu çok sevmemize, kendimizden biri gibi hissetmemize sebep oldu. Sanırım bu yüzden de onu korumaya aldık. Ömer’in eski sevgilisi İz ve şimdi de eskiden tanıştığı ve hayatının en zor zamanında ona tavsiyelerde bulunan ve Simurg’unu veren Fikret Gallo ortaya çıktı.

Fikret ve Ömer’in birlikte olması fikri bile bütün seyircilerin tepkisine neden oldu. İzleyiciler sosyal medyadan dizinin senaristlerine mesajlar yağdırıyor.

Bu arada Sinan ve Yasemin’in aşkı da Sude’ye rağmen çok güzel ilerliyor. Neriman hanım da Sude’nin Sinan’dan vazgeçmeyeceğine ikna olmuş görünüyor. Yeni bölümlerde bir anne kız dayanışması izlememiz çok mümkün.


Son bölümlerde yeni bir heyecan daha var. Hulusi Bey ve Türkan Hanımın birbirlerinden hoşlanmaları, görüşmek için bahaneler bulmaları. Bakalım onların bu yakınlaşması bir yol arkadaşlığına dönüşecek mi?

Ve son iki bölümün en başında haziran ayında gerçekleşecek bir düğün gösteriliyor. Acaba damat ve gelin kim ya da çifte düğün mü var?

İzleyip göreceğiz hep birlikte!

Kiralık Aşk 42. Bölüm fragmanı izle

Kiralık Aşk, baş rollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Sinem Öztürk, Salih Bademci, Levent Ülgen, ve Nergis Kumbasar’ın paylaştığı Star TV’nin 2015 yapımı romantik komedi dizisidir.

Kiralık Aşk dizisi konusuTam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından biri olan Ömer’i kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçek arkadaşlarıdır. Bu korkunç karmaşada, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?


Filinta 55 Bölümde sezon finaline 1 kala ne olacak?


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.