Astroloji: Eylül ayı için burç yorumları

Astroloji: Eylül ayı burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını neler bekliyor?

Astroloji: Eylül ayı burç yorumları… Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını neler bekliyor?

Binnur Zaimler astroloji yorumu

Koç

Bu ay hem ilişkiler hem de günlük ofis hayatı gündeminizden hiç düşmeyecek. Önce ilişkilere bakalım… Oldukça uyumlu, romantik, nefis bir döneme giriyorsunuz. Şans gezegeni Jüpiter karşıt burcunuz olan Terazi’ye geçiyor. 9 Eylül’de başlayacak bu serüven Ekim 2017’ye kadar devam edecek. Bu ay Venüs’ün de Terazi burcunda olması, karşınızdaki kişilerle olan iletişimin rahatlığını kat be kat artıracaktır. Uzun zamandır özlediğiniz sakin ve anlayışlı kişiler hayatınıza giriyor. Bu aydan itibaren bir yıl boyunca kendinizi iş yerinde, özel hayatınızda ise ilişkiler yoluyla geliştiriyorsunuz. Jüpiter, gelişimi ve büyümeyi de simgeler.

Yabancılarla çalışmak, ortaklıklar, çok iyi bir patronla çalışmaya başlamak, evlilik gibi konularda büyük fırsatları değerlendirin. Uzun dönemli bir ilişkiniz varsa, son derece güzel gelişmeler yaşanacak; karşıdaki kişinin de hayatındaki olumlu olayların artması ilişkinizi pekiştirecek. Başınızı göğsüne yaslayıp şefkat bulacağınız insanlar yanınızda olacak.


Çok iyi bir yabancı şirketten teklif almanız da mümkün. Diğer taraftan Eylül ayı boyunca gerçekleşecek tutulmalar sebebiyle günlük işlerinizde koşturacak, üzerinde çalıştığınız projelere odaklanacaksınız. Bazı şeyleri tekrar tekrar yapmaya üşenmeyin. Elinizdeki işleri bir an önce bitirmeye çalıştıkça hatalar oluşabilir. Aceleden ve telaştan uzak durun. Unutkanlık ve ihmalkârlıklara kızıp kendinizi zora sokmayın.

Esnek olun ve hataları gidermek için yapıcı ve anlayışlı bir yaklaşımla davranın. Yeni durumlara, oluşabilecek aksaklıklara bu ay biraz alışın. Sindirim sisteminiz özen istiyor. Ruhsal anlamda rahatlamak için ne yediğinize de önem verin. Sağlık kontrollerinizi mümkün olduğunca Ekim ayına almaya çalışın. Laboratuvarda yanlış ölçüm yapılıp, gereksiz reçeteler yazılabilir. 23-24 Eylül sonrası işler rayına girmeye başlayacak, günlük düzeniniz geri gelecektir.

Boğa

Geçen ay yaşadığınız ikilemler, kariyer ve evle ilgili kararlarınız sonucunda daha rahatsınız. Bu ay sizi neyin mutlu ettiğini tekrar keşfedeceksiniz. Eskiden, hatta çok eskiden size keyif veren ilgi alanlarınızı hatırlamaya çalışın. Yapmayı çok istediğiniz, başlayıp yarıda bıraktığınız hobilerinizi canlandırma zamanı geldi.

Yaratıcılığınızı aktive etmek ne kadar büyük bir potansiyeliniz olduğunu da size gösterecek. Yeteneklerinizi keşfetme zamanı geldi. İş yerinde sunumlar, eğitimler yapabilir, ön plana çıkabilirsiniz. Tüm bunlarda her şeyi önceden birkaç defa kontrol edin. Eski sunumlarınızdan yararlanın.

Tatillerde daha önce gitmiş ve memnun kalmış olduğunuz yerleri tercih edin. Yalnızsanız eski aşklarınızla karşılaşabilirsiniz. İkinci bir şans vermenin sakıncası yok gibi. Bu ay eskilerden size fayda var. Geçmişinizi karıştırın, orada kendiniz bulacaksınız. Diğer taraftan bu aydan itibaren bir yıl boyunca gün içinde zaman geçirdiğiniz yer neresiyse; iş yeri, ev, sokaklar; kendinizi orada daha mutlu bulacaksınız. İş yerini fiziksel olarak güzelleştirme, büyütme, başka bir ofise taşınma kararları üzerinde düşünmeye başlayın.

Eğer taşınma olasılığı yoksa günü geçirdiğiniz mekânı güzelleştirin. Eskileri atın, yeni objelerle ve süslemelerle ilham bulun. Size bağlı çalışanların sayısı ve nitelikleri de artacak. Hukuksal konularda lehinize sonuçlar almanız bir yıl boyunca mümkün. Sanatsal, estetik konularda projeler yapabilir, oldukça hoş kişilerle bir arada çalışabilirsiniz.

astroloji-burclar-ay-tutulmasi-gokyuzuİkizler

1 Eylül ve 16 Eylül tutulmaları ev ve aile düzeninizde gelişmeler getiriyor. Özel hayatınız, kendinize ait olan bilgiler, çocukluğunuz, kökleriniz, aileniz… Tüm bu konularda eskiden yaşanmışlıkların üzerine, bağlantılı olarak yeni gelişmeler söz konusu. Taşınma, düzen değişikliği, eşya alımı gibi konularda araştırmalarınızı yapın. Yine de son kararınızı 25 Eylül sonrasına bırakın. Zihinsel çalışmalar ve iletişimle ilgili gezegen Merkür’ün geri hareketi bitmeden eksik bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bu nedenle tüm imzalarda ve sözleşmelerde açık kapı bırakın. 16 Eylül’e doğru iş hayatınızda nereye doğru gitmek istediğinizi bir kere daha düşünmenizde fayda var. Yeteneklerinizi, hayallerinizi ortaya çıkaran koşullar oluşuyor. 9 Eylül’den sonra bir yıllık süre içinde yaratıcılığınızı kullanarak ön plana çıkabilirsiniz. Stratejik konularda başarı sizi bekliyor. Spekülatif konularda, şans oyunlarında da oldukça yolunuz açık. Şans gezegeni Jüpiter’in size destek veren konumu; aşk, keyif ve rahatlık getiriyor. Hayatınızda özel biri yoksa çok büyük bir aşka tutulmanız olası.

Varsa çocuklarınızdan gelen şans ve fırsatları iyi değerlendirin. Onların büyüyüp geliştiğini görmek sizi memnun edecek. Geçen aydan bu yana ikili ilişkiler, ortaklıklar, başkalarıyla bağlantılı yürüttüğünüz tüm konularda hareketlenme bu ay da devam ediyor. Israrcı otorite figürlerinden gelen talepler üzerine çok çalışmanız, kendinizi baskı altında hissetmeniz mümkün. Bu etki 27 Eylül sonrası hafifliyor olacak. Sizden yaşça veya konum olarak yukarıda olan kişilerle olan ilişkilerinizi dert etmeyin, olaylar kendiliğinden yumuşayacaktır. Yabancılarla iş yapma fırsatlarınız bu ay da devam ediyor.

Yengeç

1 Eylül ve sonrasında 16 Eylül günlerinde gerçekleşecek tutulmalar çevrenizde sürpriz olayların gelişmesi anlamına geliyor. Tutulmalar esnasında, iletişim ve zihinsel çalışmalarla ilgili gezegene Merkür’ün geri harekette olması iki anlama geliyor. Bahsedeceğimiz konularla ilgili eski kayıtlara, kaynaklara, eskiden yaptığınız ve yarım kalmış her türlü iletişime ihtiyaç hissedip tekrar devreye sokabilirsiniz.

Diğer taraftan iletişim kazalarına da dikkat gerekiyor. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, eski çocukluk arkadaşlarınız ve iş yerindeki müşterilerle doğru iletişimi kurduğunuza dikkat edin. Yanlış anlaşılmalar, boş laflar, küskünlükler, aşırı iddialı konuşmalar zarar verebilir. Aldığınız bilgilerde eksiklik olduğunu sonradan fark edebilirsiniz. Sözleşme imzalamaktan, önemli iş seyahatlerinden kaçınmak, yapmak zorundaysanız temkinli olmak en iyisi görünüyor. Yine de eski müşterilerinize yeni tekliflerle gidebilir, eski arkadaşlarınızı arayabilirsiniz. Arşivler, dosyalamalarla ilgili karışıklık için biraz çaba harcamanız ve belki de her şeyi yeniden düzenlemeniz gerekebilir.

Sosyal medya ve internet konularında mesajlarınızı yayınlamadan önce birkaç kere kontrol etmeniz sizi aksaklıklardan kurtarabilir. Venüs ve sonra da şans gezegeni Jüpiter’in Terazi burcuna geçmesi, bu aydan itibaren ev hayatınızı renklendiriyor. Bir yıllık dönemde aile düzeni, ev, özel hayatınız parıldıyor olacak. En rahat ettiğiniz yer ne iş yeri, ne tatiller ne de seyahatler. Eviniz bir yıl boyunca size mutluluk saçacak. Taşınma, eşya alma, evden çalışma gibi konuları bundan sonra daha rahat düşünebilirsiniz.

Aslan

Bu ay gerçekleşen tutulmalar değer verdiğiniz konularla ilgili gelişmeler getiriyor. 1 Eylül Güneş tutulması para durumunuzla ilgili harekete geçmenizi sağlayacak. Cebinizdeki paranın değerini daha iyi anlamanız gerekiyor. Başkalarına verdiğiniz borçları bu ay geri alabilirsiniz. Gelirinizi ve birikimlerinizi iyi analiz edin, yanlış kararlardan kaçınmak için önemli yatırımları gelecek aya ya da en azından 25 Eylül sonrasına erteleyin. 16 Eylül’e doğru başkalarından gelecek olan maddi manevi desteği reddetmek yerine kabul edin.

Ortaklaşa yatırımlar konusunda biraz daha beklemek ve işin 25 Eylül sonrasında nasıl bir şekil alacağını görmek akıllıca olacaktır. Ay boyunca geziler, arkadaş ziyaretleri, en yakın olduğunuz dostlarınızla toplantılar size keyif verecek. Bir süredir planladığınız kursa bu ay başlayabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek ruhunuzu da besleyecektir. Sözleşmeler, imzalar diğer burçların aksine sizin için olumlu görünüyor. Ofis dışına çıkın, sahada olun. Böyle bir imkânınız yoksa iletişime, sosyal medyaya, internet üzerinden projelere ağırlık verin.

Kardeşleriniz ve çok yakın arkadaşlarınızla ilgili gelişmeler sizi de olumlu etkiliyor. Tıpkı geçen ay olduğu gibi, bu ay da kendinizi iyi hissedeceğiniz ve ön planda olduğunuz stratejik çalışmaların içinde yer alacaksınız. Eforunuzu gereksiz operasyonel görevlere değil, yaratıcılık içeren projelere verin. Eğitimler verebilir, sunumlar yapabilirsiniz. Kısa bir tatil, enerji toplamanıza yarayacaktır. Beğendiğiniz özel biri varsa ilk adımı siz atın. Çok temkinli olmaya çalışmadan rahat olduğunuzda güzel bir ilişki başlayabilir. Uzun zamandır hobi olarak sürdürdüğünüz çalışmalar yeni kariyeriniz olabilir.

Başak

Eylül ayı size 2016 yılının en önemli günlerini getiriyor. Mart ayındaki gelişmelerin devamında yeni bir dalga geliyor olabilir. 9 Mart’taki tutulma, ilişkiniz üzerine önemli ipuçları taşıyordu. Bunun üzerine gidin, kendi kararlarınızı vermeye çalışın. 1 Eylül Güneş tutulması Başak burcunda gerçekleşecek ve ardından 16 Eylül Ay tutulması Başak-Balık karşıtlığında olacak. Güneş tutulması yeni başlangıçlar, tazelenme demektir.

Ay tutulması ise hem iş yerinde hem de özel hayatınızdaki ilişkilerin gözden geçirilmesini isteyecek. Her şey o kadar ortaya çıkacak ki, saklamaya çalışıp durduğunuz ne varsa göz önüne gelecek. Biraz riskli anlar yaşanabilir. İletişim ve zihinsel hareketlerle ilgili gezegen Merkür Başak burcunda geri harekette olacak. Bu konum, ağzınızdan hiç istemeden yanlış sözler çıkmasını, yanlış yerlere imza atmanızı, kontrol etmeden kararlar vermenizi, alınganlıkları, yanlış anlaşılmaları körükleyebilir.

İhmalkârlıklar, detaylara fazlaca takılmak ya da incir çekirdeğini doldurmayan sorunların aşırı büyümesini önleyin; sakin kalın. 25 Eylül sonrası olaylar durulacak, toz duman geçtikten sonra sağduyuyla hareket etmeniz kolaylaşacak. Venüs ve Jüpiter’in para evinizde olması, küçük- büyük her türlü kazanç fırsatını kolayca yakalayabileceğinizi söylüyor.

Jüpiter bir yıl boyunca bu etkiyi devam ettirirken, hoş, keyifli konulardan para kazanmanız, kendinizi geleceğe yönelik emniyette hissetmenizi de sağlayacaktır. Aşırılık, abartıyı da temsil eden gezegen, bir yandan bolluk bereket bilincinizi açacak. Refah, maddi birikimlerde rahatlık geliyor. Bu nedenle yeni bir işe geçmek veya terfi durumları cebinizi de güzelce doldurabilir. Öte yandan aşırı adil ve insaflı olmanız, karşı tarafı fazlasıyla düşünmenizi hatta kendinizden de öne koymanızı getirebilir. Size sunulan imkanları geri çevirmeyin, şükrederek kullanın.

Terazi

Harika bir döneme giriyorsunuz. 9 Eylül’de refah, şans ve gelişim gezegeni Jüpiter Terazi burcuna geçiyor. Bir yıl boyunca devam edecek süreç içinde güzel anlar, büyük gelişmeler, ödüller, diplomalar, aşk ve evlilikle ilgili meyveler sizi bekliyor. Rahat, yaratıcı ve sanat dolu bir döneme gireceksiniz. İlişkilerinizdeki uyumlu tavrınız artarken, karşınızdakiler için oldukça etkileyici olacaksınız.


Özellikle Eylül ayındaki günlerde hem Venüs, sonra da Jüpiter, bayrağı birbirlerinden devralarak çekici, alımlı, şanslı biri olmanızı sağlayacak. Fiziksel görünümünüzde ufak değişiklikler yapabilir, kendinize yönelip zamanınızın bir kısmını tamamen görünümünüze ayırabilirsiniz. Eylül ayının diğer etkileri tutulmalarla ilgili.

1 Eylül ve 16 Eylül tutulmaları sırasında günlük işlerinize konsantre olun. Tutulma etkisi iki alanda görülecektir. Etki edemeyeceğiniz konulara zaman ayırmak sizi endişelendirebilir. Gereksiz kuruntu ve endişelerden uzak durun. Nereden çıktığı belli olmayan küçük aksaklıkları hafife alın, iyimser olun. Beslenmenize, ne yediğinize dikkat edin, abur cubur ve bilmediğiniz gıdaları mutfağınızdan çıkarın.

Günlük koşturmalar ve çalışmaların içinde olayları duygusal olarak ele almamaya özen gösterin. Kişiselleştirmeyin, kendinize acımayın. Akışta olduğunuzda işler daha kolay çözülecek, siz rahatlayınca ofisteki enerji de düzelecektir. 10-17 Eylül tarihlerinde bol sıvı tüketmek, sabah-akşam duş ve suyla temas sezgilerinizi açtığı gibi, arınmanızı da sağlayacaktır.

Akrep

İçinde bulunduğunuz her türlü grubu, dost ve arkadaşı sorguladığınız bir dönemden geçiyorsunuz. Yaptıklarınıza güveniyor, projelerinizle gurur duyuyorsunuz. Yeteneklerinizi sergileyerek oluşturduğunuz eserlerinizin kimse tarafından küçümsenmesine izin vermeyin. Kulüp, dernekler veya idealist gruplar içinde eskiden çalışmış olabilirsiniz. Yine aynı insanlar, aynı organizasyonlar içinde bulunmak ikinci bir fırsat yakalamanızı sağlayacaktır. Gelecek planlarınızla ilgili kafanız karışık.

Aşk ve sevgiliyle olan ilişkilerde de kararsızlık yaşayabilir, belirsiz durumlardan sıkılabilirsiniz. Hiçbir şeyi kestirip atmayın, sadece zamana bırakın. Toz bulutları temizlendiğinde gerçek aşk olup olmadığını Ekim ayında anlayacaksınız. İş yeri ve mesleğinizle bağlantılı tüm davetleri kabul edin, dış dünyada olmaya, çevrenizi genişletmeye çalışın. Venüs ve Jüpiter’in konumu, iç dünyanızda huzurlu olmanızı sağlıyor.

Hayaller kurmak, hiç kimsenin bilmediği yeteneklerinizi geliştirmek, zaman zaman inzivada olmak ruhsal anlamda bu ay kuvvetlenmenizi sağlayacak. 22 Eylül tarihinde aşk, uyum ve güzellikle ilişkili gezegen Venüs, Akrep burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren birkaç hafta boyunca ilişkilerde beğeni kazanmanızın yanında karizmanız da artacak. Çekici, etkileyici ve tutkulu tavırlarınızla başkalarını etkileyeceksiniz.

İkna edemeyeceğiniz kimse yok gibi. Bu durumda önemli iş görüşmelerini yapmaktan, büyük müşterilere satışa gitmekten çekinmeyin. Sonuç, tavırlarınız sayesinde başarı olacaktır. 27 Eylül sonrası Mars’ın konumu kısa seyahatler ve iş gezilerinin size fayda getireceğini söylüyor. Ciddiyetle ele alınması gereken sözleşmeler, dosyalamaların altından kalkabilir, iletişim konularında başarı kazanabilirsiniz. İmza atmak için bu tarih sonrası çok uygun görünüyor.

Yay

1 Eylül’deki Güneş, 16 Eylül’deki Ay tutulması eviniz ve aile düzeninizle çok ilgili. Bu dönemde aniden gelişen olaylar sizi taşınma, eşya alma, ev düzenini değiştirme gibi kararlara itebilir. Bir şekilde evinizden sıkılmış, bazı sebeplerden rahatsız olabilirsiniz. Diğer taraftan aile düzeni, evdekilerin arasındaki uyum da bozulabilir. Yanlış anlamalar, öfkeli ve fazla titiz tavırlar aile içindeki ilişkilere zarar verebilir. Her durumda anlayışlı olmaya çalışın. Bunların hepsinin geçici olduğunu bilin. Gereksiz yere kendinizi yıpratmayın.

Tadilat gerektiren ev işlerinde yapılanları iyice kontrol edin. Ekim’e doğru işlerin gerçek yüzü ve insanların ne istediği daha – belirli olacak, siz de rahat bir nefes alacaksınız. Ev durumu böyleyken yakın çevrenizden destek göreceksiniz. Kendinizi bu ay kısa gezilerle, yakınlarınızla geçireceğiniz güzel zamanlarla oyalayın. Sosyal medya, internet, sözleşme konuları bu ay keyif alacağınız önemli projelere dönüşebilir. Hiç bilmediğiniz bir konuda temel eğitim almanın, mesela bir yabancı dil öğrenmeye başlamanın tam zamanı. Öğrenmek hatta tekrar öğrenci olmak sizi memnun eden konulardan biri.

Tüm ay boyunca burcunuzda bulunan Mars ve Satürn, size yeni bir kimlik kazandırıyor. Ağustos ayından başlayarak devam eden tempolu zamanlar, iş yerinde bambaşka işlere dalmanızı, yeteneklerinizi farklı konularda sergilemenizi sağlıyor. Belki çok yoruluyor ve dinlenecek zaman bulamıyorsunuz. Yine de bu dönemde yaptığınız her şey, uzun yıllar boyunca başarınızı ve itibarınızı olumlu etkileyecektir. Yeter ki işi ciddiye alın ve kendinizi yüzde yüz verin. 27 Eylül sonrası biraz daha rahatladığınızı göreceksiniz.

Oğlak

Venüs ve 9 Eylül sonrasında Jüpiter’in konumu itibarınızın arttığını gösteriyor. Tam 12 yıl sonra tekrar kariyer alanınıza gelen şans gezegeni Jüpiter burada Ekim 2017’ye dek kalacak. Refah, bolluk, bereket ve kişisel gelişimle ilişkili bu gezegenin konumu, bir yıl boyunca ödüllerin, başarının, çekici iş tekliflerinin ve terfinin müjdecisi. Sizi tanımayanların, uzaktan isminizi bilenlerin bile hakkınızda olumlu izlenimler edindiği güzel bir döneme giriyorsunuz. Bu ay tüm bunların başlangıç zamanı.

Diğer taraftan 1 Eylül ve 16 Eylül’deki tutulmalar yolculuklar, yabancılar, uzaklar, medya, reklamcılık, akademik kariyerle ilgili vurguları artırıyor. Tüm bu alanlarla ilginiz çalışmalarınız, istek ve arzularınız, yarım kalmış projeleriniz varsa tekrar asılmak için ikinci şansa sahipsiniz. Kendinizi geliştirmek için yapmak istedikleriniz tutulmalarla tetikleniyor. Özellikle geçmişten gelen yarım kalmış işlerin, eski tanıdıkların yararı daha büyük olacaktır. Büyük bir kurumsal iletişim kampanyasının içindeyseniz, her şeyi iyice kontrol etmeden yayına çıkmayın.

İletişim kazalarına karşı uyanık olun. Kullanılan cihaz ve ekipmanları da güçlendirin. 27 Eylül günü Oğlak burcuna geçecek olan Mars, hedeflerinizi iyi bilmenizi, onlara ulaşmak için niyetinizin ve gücünüzün yerinde olmasını sağlayacak. Mars’ın bu konumu, fiziksel enerjinizi de artırırken, doğru plan programla başarıya koşmanızı kolaylaştırıyor.

Kova

Ay boyunca uzaklarla ilgili konular ilginizi çekecek. Aslına bakarsanız bu daha başlangıç. Önce Venüs uzaklar ve kişisel gelişiminizle bağlantılı alanları tetikleyecek sonrasında ise Jüpiter bu alanda bir yıldan fazla kalacak. Şans, bolluk bereket, büyüme, gelişim ve refah gezegeni Jüpiter’in bu konumu yabancılarla ilişkilerinizde adeta sihirli bir değnek gibi. Aynı zamanda üniversitelerle ilgili bir projeniz varsa, medya ve reklamcılık bağlantılı bir iş yapıyorsanız şans kapınızda demektir.

Hayata olan inancınızın arttığı bu dönemde büyük düşünecek, etrafınızda olan biten küçük olaylarla uğraşmayacaksınız. Şimdi dünyaya açılma zamanı. Yabancı bir dil öğrenmek, yurt dışı seyahatler yapmak, kitle iletişim mecralarını işinizle ilgili olarak kullanmak isteyecek, çok da başarılı olacaksınız. Üst konumdaki kişilerin desteği, kendinize daha fazla güvenmenizi sağlayacak. Eylül ayına biraz daha yakından bakarsak, tutulma etkilerini de görüyoruz. Eşinizle, en yakın arkadaşınızla, ortağınızla paylaşımlarınız kafanızı karıştırabilir.

Ortak yatırımlar için analiz yapmak, çalışmak güzel olsa da son noktayı koyarken açık kapı bırakın. Bu dönemde miras, başkalarının parasını kullanabilme, borç isteme gibi temalar da karşınıza çıkıyor. 16 Eylül civarı ortaya bir para koymanız ve bunu başkalarıyla paylaşmanız gerektiğinde yapıcı olun; olaya tüm açılardan bakın. Partnerinizle olan ilişkinizde yanlış anlaşılmalar sizi mutsuz etmesin.

Balık

Mart ayından sonra önemli aylardan biri daha. Bu ay gerçekleşen tutulmalar doğrudan sizinle çok ilgili. 1 Eylül Güneş tutulması yeni birileriyle tanışmanızı, ilişkiler yönünden tazelenmenizi sağlayabilir. Hem iş hem de özel hayatınızdaki bu kişileri aslında çok öncelerden tanıyorsunuz. Sadece bir tanışıklıktan öte, hayatınızdaki kararlarınızı etkileyecek, belki yeni bir iş veya ilişki kapılarını açacak tanışıklıklardan bahsetmek mümkün.

16 Eylül’de Balık burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkileri ise bir hafta öncesinden başlayacaktır. Bu dönemde karşınızdakilere karşı esnek olmanız önemli. Bu esneklik size karşı tutumlarını da değiştirecektir. Genel anlamda hem ilişkiler hem de elde ettiğiniz her şeyi sorguladığınız günlerden geçiyorsunuz.

Geçmişte ektiğiniz tohumların meyvelerini yiyecek, iyi niyetle inşa ettiğiniz her şeyin yeşerdiğine tanık olacaksınız. Herhangi bir konuda endişe, kaybetme korkusu, kuruntu, kendine acıma, öfke gibi duygularınız varsa, bunlarla da yüzleşebilirsiniz. İşte şimdi hayata farklı davranma, her zamankinden farklı bir cevap verme zamanı. Olaylar karşısında tavrınız eskisi gibi olursa, sonuçlar da öyle olacaktır. Manevi gelişiminiz için farklı cevaplar bulmaya çalışın. Unvan, eşya, maddi ve manevi birikimler, yeme-içme…

Tüm bu alanlarda yalınlaşın, sade bir hayat sizi rahatlatacaktır. Eylül ayı boyunca Venüs ve sonrasında Jüpiter etkisi ile başkalarından gelen maddi-manevi fırsatlar konusunda oldukça şanslısınız. Sormaya, istemeye çekinmeyin. Ortak yatırım kararları bereketli görünüyor. Maddi yatırım ve ortaklık kararlarını 25 Eylül sonrasında vermek doğrusu olacaktır. Her türlü yatırım ve paylaşımlarda dengeyi korumaya çalışın. Açgözlü olmadığınız belli ancak fazla vericilik de hem sizin hem de karşınızdakiler için uzun dönemde uygun görünmüyor. Önce kendinizden çok verip sonra da kendinize acımayın.


Astroloji: 2016’da en çok hangi burçlar etkilenecek?


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.