Astroloji: Kasım ayı için burç yorumları

Kasım ayında burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları…

Astroloji: Kasım ayında burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları...

Astrolog Binnur Zaimler Kasım ayı değerlendirmesi ve her burca özel tavsiyelerde bulundu.

koç burcu astroloji

Koç burcu

Ay boyunca ortaklaşa yatırımlar, miras ve başkalarından gelen para konuları gündemde olacak. Ekim ayında başlayan ve unvanınızı, organizasyon şemasındaki pozisyonunuzu ilgilendiren gelişmelerin sonuçlarını 9 Kasım’a dek almanız mümkün. Bazı yeni görevler mevcut işinize eklenebilir ya da bambaşka bir işe geçiyor olabilirsiniz. Herkes tarafından bilinecek bu değişimde aktif rol oynayın. Hatta ilk adımı siz atın. İsteklerinizde ısrarcı olun.


9 Kasım ve sonrası sosyal çevre bakımından oldukça hareketli bir döneme giriyorsunuz. İşyerindeki kişiler değil ama daha çok mesleki çevrenizdeki dostlarla birlikte olmak size çok şey kazandırır. İdealleriniz, gelecek planlarınızla ilgili önemli çalışmalar yapmaya çalışın. Tanışmak istediğiniz kimselerin kapısını çalın. Üzerinizde kartvizit bulundurmadan sokağa çıkmayın. 12 Aralık’a dek devam edecek bu sosyal dönemde ekip çalışması, klüp ve derneklerle bağlantılı projeler de gündeme gelebilir. Fazla idealist olmak dikkati üzerinize çekecektir.

12 Kasım ve sonrasında, Venüs etkisi ile sizi tanımayanların da hakkınızda olumlu izlenimler edindiği bir dönem başlıyor. Kariyerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız 7 Aralık’a dek harekete geçin. Özgeçmişinizi paylaşın ve görüşmelere gidin.

14 Kasım’a doğru birkaç gün boyunca maddi manevi paylaşımlarınız, paranızla ilgili kararlar gündeme geliyor. Karşınızdaki kişinin istekleri ile kendi cebinizdeki parayı dengelemeye çalışın. İstemediğiniz şekilde para harcamak kendinizi kötü hissetmenize sebep olabilir. Bu nedenle içinizden gelene öncelik verin.

22 Kasım’a dek yatırım, para ve ortaklık gibi konulara eğilmeniz, uzun dönemli yatırımlarınızı da planlamanız, içinizi rahat ettirecektir. 29 Kasım’da gerçekleşecek yeniay sonrasında yurt dışı bağlantılı, yabancılarla ilgili yeni bir dönem başlıyor. Büyük düşünmeye ve kendinizi geliştirmeye fırsatınız olacak.

boğa burcu astroloji

Boğa burcu

Kasım ayı sizin için ilişkilerinizi yapılandırma, yeni kişilerle tanışmalar getiriyor. Var olan ilişkinizde, partnerinizin hayatındaki yeni gelişmeler sizi de etkileyecek. Bambaşka bir döneme giren partnerinizin değişimine ayak uydurmanız hiç de zor değil. Diğer taraftan işyerinde birlikte yakın çalıştığınız yeni biri var. Ortak projelerinizin sayısı giderek artacak gibi görünüyor.

Yeni bir işe girdiyseniz, çalışma çevreniz tamamen yenileniyor demektir. Kendi işinizi yapmaya hevesliyseniz, ortaklıklar gündeme gelebilir. Ortağınızı seçmeniz, kiminle hangi işi yapmak istediğinize karar vermeniz bu ay mümkün olacak. 9 Kasım tarihinden itibaren kariyer alanınızda hareketlenme söz konusu. Dış dünyadaki ününüz artıyor. Uzaklarda tanıyan kişiler de iş hayatınızdaki değişliklerden haberdar olacaklardır. Yeni görevler, yeni unvan, hatta yepyeni bir kartvizit sizi bekliyor olacak. Bu dönem 12 Aralık gününe kadar devam edecek.

Bu süre içinde kişisel imajınıza özen gösterin. Evden çıkarken baştan aşağı bakımlı ve konumunuza uygun giyindiğinizden emin olun. İtibarınızın konu edildiği, sizi daha yakından tanımak isteyen iş insanlarıyla bir araya geleceksiniz. 12 Kasım sonrası Venüs’ün burç değiştirmesiyle, yabancılarla olan bağlantılarınızda olumlu gelişmeler var. Kişisel gelişiminize katkı sağlayacak yepyeni şeyler öğrenmeniz, uzaklara seyahat etmeniz, bir sertifika programına katılmanız mümkün. Hayata geniş bir açıdan bakın.

Dünyaya olan inancınız artıyor ve iyimserleşiyorsunuz. Venüs’ün Oğlak burcunda hareket etmesi, 7 Aralık’a dek sürecek bu dönemde mesafeli, ciddi yabancıların size destek olacaklarını söylüyor. Medyada yer alma, reklamcılık ve basın yayın işlerinizi yapmak, bu konuda ses getirmek için de uygun günler.

14 Kasım günü Boğa burcunda Dolunay oluşuyor. 11 – 14 Kasım tarihleri, hayatınızda pek çok şeye karar vermek için uygun günler. Bilinmedik, eksik hiçbir şey olmayacak. Her türlü alternatif gözünüzün önünde karar vermenizi bekliyor. Aşırı temkinli davranmak size pek bir şey kazandırmaz. Seçimlerinizi, ne yöne gitmek istediğinizi daha fazla ertelemeye gerek yok.

ikizler burcu astroloji

İkizler burcu

Günlük işlerinize daha fazla zaman ayırdığınız bir döneme giriyorsunuz. 2 Kasım günü oluşan gökyüzü tablosu, kontrolünüz dışında görünen olaylara işaret ediyor. Planlarda değişiklikler olabilir. İşyeriniz, ofisiniz, her gün çalıştığınız mekanlarda yapacaklarınızla ilgili yenilikler var. Öncelikle işyeri, ofis ortamı, her gün oturduğunuz ve çalıştığınız yerlerde, masanızda bile değişiklik ve yenilenme olabilir.

Kasım ayının ilk yarısında ofisteki değişim sizi tazeleyecek görünüyor. Size verilen yeni projeler, küçük görevler ve ilk defa üzerinde çalışacağınız konulara özen gösterin. Her zamankinden daha fazla odaklanmanız çok başarılı olmanızı sağlayacak. Üretken olmak, daha fazla çalışmak isteyecek, elinizdeki işi seveceksiniz.

Bu arada bazı angaryalarla da karşılaşmanız mümkün tabii. İşyerindeki fiziksel şartlarınızı tazeleyin, yeni ve sevdiğiniz objeleri, ekipman ve aletleri hayatınıza katın. İhtiyacınız olan değişiklikleri yapmaya hemen başlayın. Size bağlı bir ekip varsa büyümesi, yeni kişilerin katılması, size verilen desteğin bu anlamda artması da mümkün olacak. Bu ay, aynı zamanda sağlığınızı da mercek altına almanızı tavsiye ediyoruz. Rutin olarak yaptıklarınız, yeme – içme alışkanlıklarınıza bir göz atın. Sağlık kontrolleri yaptırın. Rutinlerinizde değişiklik yapmak, örneğin işe giderken bir parça yürümek, her gününüze sağlıklı bir 10 dakika katmak çok işe yarayacaktır. Kan testleri ve üreme organlarıyla ilgili kontrolleri yaptırın.

Özellikle 11 – 14 Kasım tarihlerinde tahlillerde yanılma payı oldukça düşük olacaktır. Yine bu tarihlerde üzerinde çalıştığınız işin gidişatı ve başarısı da ortaya çıkacaktır. Eksiklikleri tamamlamak için uygun zamanlar. Gerginliğe o günlerde hayatınızda yer vermeyin. Rahatlamak için ofiste sevdiğiniz müzikleri dinleyin.

9 Kasım sonrasında yaratıcılığınız ve yaptıklarınızı başkalarına anlatma isteğiniz artıyor. 12 Aralık gününe kadar eğitim vermek, sunum yapmak ve eserlerinizi tanıtmak için hiç durmayın. Entelektüel birikiminiz başkalarını oldukça etkileyecektir. Aşk, keyif, tatil, hobiler… İşte bu tarihlerde ilgi göstermeniz gereken diğer konular. Neden keyif alıyorsanız zaman ayırın. Şans oyunları, spekülatif yatırımlar, stratejik riskli kararlar konularında aktif ve heyecanlı bir dönemdesiniz. İletişim sanatları, sinema ve sahne sanatlarıyla ilgiliyseniz 9 Kasım sonrası canlanın.

yengeç burcu astroloji

Yengeç burcu

Sizi seven ve sizinle birlikte olmak isteyenlere kapılarınızı açın. Onlara işyerinde daha fazla zaman ayırın. Kasım ayında yaratıcı konular, keyifli işler sizi bekliyor. Kendi çocuğunuz gibi gördüğünüz, el emeği göz nuru işler yapacak, başarınızla gurur duyacaksınız. Yaptıklarınızı başkalarına tanıtmanız, kendinizi ifade etmeniz için pek çok fırsat sizi bekliyor.

Yatırım yapmayı, ortağınız veya eşinizle paralarınızı birleştirip satın almaya girmek istiyorsanız 9 Kasım – 12 Aralık tarihleri arasında önünüze çekici fırsatlar çıkacaktır. Rüzgar arkadan esiyorken bunları değerlendirin, hiçbir şeyden uzak kalmayın. Yine bu tarihlerde işyerinde en yakınınızdaki kişiyle birbirinizi daha iyi anlamanız, karşılıklı beklentileriniz üzerinde anlaşmanız da mümkün. Ortada karışık, belirsiz bir şey kalmamasına çalışın.

Başkalarının kaynaklarından destek almanız için sizin talep etmeniz gerekiyor. Mars’ın konumu, siz adım atınca maddi, manevi ve bilgi desteğinin geleceğini söylüyor. Borç istemek, deneyimlerinden faydalanmak, tanışıklık yaratmak için uygun günler.

12 Kasım sonrasında ilişkilerde oldukça rahatlayacak, sizden desteğini esirgemeyen, başarılı ve ciddi kişilerle ortak projelere gireceksiniz. Çok rasyonel, ayakları yere basan bu kişilerin yardımıyla yeni bir işe girmeniz bile mümkün. 7 Aralık’a dek sürecek bu dönemde eşiniz veya partnerinizin de hayatında olumlu gelişmeler söz konusu olacaktır.

11 – 14 Kasım tarihlerinde Dolunay etkisi ile arkadaş ve iş çevresinde dostlarınızın yaklaşımını daha iyi anlayacak, onları daha yakından tanıyacaksınız. Gelecek planlarınıza hizmet eden bazı projelere girebilir, sosyal sorumluluk alanında yer alabilirsiniz. Yine aynı günlerde dost çevresinden özel biri ilginizi çekebilir. Kendinizi bir anda sahnede bulabileceğiniz bu Dolunay günlerinde utangaçlığı bir kenara bıraksanız iyi olur.

aslan burcu astroloji

Aslan burcu

İşyerinde işler bir düzene girmişken şimdi biraz odağınızı evinize kaydırsanız iyi olur. Özel hayatınız bu ay önem taşıyor. Ev düzeni, evdekiler, aileniz ve onlarla olan iletişiminiz çok önemli. Zamanınızı evde geçirmeye, beraber ortak keyifli zamanlar geçirmeye özen gösterin.

Taşınma, yeni bir eve geçme gibi bir isteğiniz varsa bu ay yapabileceksiniz. İsteklerinize uygun yeni bir yer bulmanız ve belki de 11 – 14 Kasım tarihlerinde taşınmanız mümkün. Taşınmayı düşünmeseniz de evde, eşyalar, oturma düzeni, odaların konumlarıyla ilgili de değişiklikler gündeme gelecektir. Aile düzeninizi gözden geçirin ve karşılıklı beklentileri demokratik şekilde masaya yatırın.

9 Kasım günü Mars’ın burç değiştirmesiyle iş yerindeki temponuz azalırken, bugüne dek üzerinde çalıştığınız konularla göz önünde olacaksınız. Bazıları tarafından takdir görürken, bazı eleştiriler de alabilirsiniz. En azından angaryalar, operasyonel işleri biraz olsun geride bırakarak sosyalleştiğiniz bir döneme giriyorsunuz. İkili çalışmalar, bir ortaklık fikri belli projeler için gerekli ve olumlu görünüyor. Gelen teklifleri geri çevirmeyin. Mutlaka bir yolunu bulup ortak işlere girişin.

11 – 14 Kasım tarihlerinde, Dolunay etkisi ile kariyeriniz, itibarınız önem kazanıyor. Dış dünyadaki konumunuzu öne çıkaracak gelişmeler var. Nasıl anılmak istiyorsunuz? Hangi işinizle ön plana çıkmalısınız? İmajınıza ve kişisel görüntünüze de bu tarihlerde özen göstermeniz iyi olur.

12 Kasım sonrası ekibinize çok iyi biri katılıyor. Size destek vermekten mutluluk duyacak, her şeyi sizin için düzenleyecek çalışkan ve sorumluluk sahibi bu kişinin değerini bilin. Sağlığınız iyi. Daha iyi olması için zindelik programlarına hayatınızda yer açın. Spor, iyi beslenme, sistemli olarak hayatınıza dahil edeceğiniz rutinlere sıcak bakın.

29 Kasım’da gerçekleşecek yeniay öncesinde, bitirmek istediğiniz bir ilişkiniz varsa sonlanabilir. Aşk defterinde yeniay sonrası beyaz bir sayfa açmak için, önceki günlerde istemediğiniz ilişkilerden kopmak akıllıca olacaktır. 29 Kasım’daki yeniay oldukça heyecanlı, yaratıcı, neşe dolu bir dönem getiriyor.

başak burcu astroloji

Başak burcu

Yakın çevrenizde, akraba, kardeş ve yakın arkadaşlarınızla ilgili gelişmelerle Kasım ayına başlıyorsunuz. İşyerinde masa başında oturmak yerine bol bol dolaşın. Şirketten dışarıya adımınızı atıp tanıtım, saha çalışması, müşteri ziyareti gibi programlara zaman ayırın. Bir eğitime başlamak, yeni şeyler öğrenmek için başlangıçlar yapın. Kısa geziler, şehir içi veya dışı kısa seyahatler iletişim ağınızı güçlendirecektir.

Sosyal medya ve internetle bağlantılı tüm işlerde aktif olmanın faydalarını göreceksiniz. Bu konuda yeni projeler de sizi bekliyor. Önemli sözleşmelere imza atmak için çok doğru bir aydasınız. Elektronik veya geleneksel dosyalamalar, arşivlemelerle ilgili çalışın. Yazılı sözlü konulara zaman ayırmanız, ileriki günlerde rahat etmenizi sağlayacak. Müşterilere yeni teklifler vermek, yeni müşteriler edinmek sizin için mümkün.

9 Kasım sonrası işyerinde bir projenin üzerinde daha yoğun bir çalışma da sizi bekliyor. Performansınızı artırmak için bu tarihten sonra nefesi doğru kullanmaya özen gösterin. Doğru nefes almak ve özellikle havadar hatta rüzgarlı alanlara çıkmak zihninizi berraklaştıracaktır. Bilgi yönetimini en doğru şekilde yaptığınız, teknolojiyi etkin şekilde kullandığınız bu dönemde oldukça yenilikçi çalışmaların içinde yer alabilirsiniz.

2 Kasım günü ev, aile konularında sorumluluklarınız size hatırlatılacaktır. ‘Bu da şimdi nerden çıktı?’ demek yerine, esnek olun ve taleplere ayak uydurmaya çalışın.

11 – 14 Kasım tarihlerinde, Dolunay etkisiyle gelişim sağlayacağınız yeni fırsatlar kapınızı çalıyor. Bir süredir düşündüğünüz, uzaklarla, yabancılarla ilgili hayalleriniz gerçek olabilir. yurt dışı bağlantılı beklediğiniz haberleri bu dönemde duyacaksınız. Medyada yer almak, reklam dünyasında ses getiren işlere girişmek de olasılıklar arasında görünüyor.

12 Kasım ve sonrasında Venüs etkisi ile eğitim, sunum ve her türlü sahneye çıkma konuları gündeme geliyor. Kendinizi başkalarının karşısında güçlü ve güvende hissederek hareket edeceksiniz. Rakamlarla konuşmak, ayakları yere basan konuşmalar yapmak heyecan verici olacaktır. Spekülatif konularda ve şans oyunlarında biraz hesap kitap yapıp başarı kazanabilirsiniz.


terazi burcu astroloji

Terazi burcu

Geçtiğimiz aylarda hayattaki duruşunuz, kimliğiniz, başkaları üzerinde bıraktığınız izlenim sizin için önemliydi. Şimdi gelelim işin para kısmına. Bu ay, maddi birikimlerinizi artırmak, geleceğe bu anlamda daha güvenle bakmak için fırsatlar var. Öncelikle cebinizdeki parayla biraz ilgilenin. Nasıl değerlendireceğinizi, nasıl harcamak istediğinizi, alacaklarınızı gözden geçirin. Bir yatırım yapma niyetindeyseniz şimdi doğru zaman. Diğer taraftan herzamanki yolla para kazanmanın yanında farklı yollar da deneyebilirsiniz. Örneğin, sabit maaşınızın yanında size ek gelir kazandıracak yeni kapılar açılabilir. Israrcı olun, ne istediğinizi bilerek hareket edin.

9 Kasım sonrasında Mars, aşk ve eğlenceli her türlü konuda yanınızda olacak. Yani ilk adımı atan siz olduğunuzda ve isteklerinizi karşı tarafa ilettiğinizde işler yoluna girecek gibi görünüyor. Entelektüel ortamlarda, bilginiz, donanımınız ve deneyiminiz ile oldukça etkileyici olacaksınız. Bir tatil kaçamağı, aşk heyecanı yaratıcılığınızın üst boyutlarda olmasını sağlayacaktır.

12 Kasım sonrası Venüs etkisi ile evde, aile hayatınızın daha keyifli hale gelmesi söz konusu. Evden çalışmak, bazı projeleri evden yürütmek 7 Aralık’a dek size iyi gelecektir. Almayı düşündüğünüz eşyaları şimdi alın, evinizi her anlamda güzelleştirin. Bunu çok kolay yapabilirsiniz. Evdeki ortam huzur bulmanızı sağlayacak. Bazı iş arkadaşlarınızı eve davet edebilirsiniz.

11 – 14 Kasım tarihlerinde eş veya ortağınızla beraberce yatırımlar, paylaşımlar size heyecan verecek. Paraları birleştirip uzun dönemli, akıllı bir yatırıma girmeniz uygun olur. Bu konuda ince eleyip sık dokuyacaksınız. İçinize sinen şekilde küçük veya büyük bir yatırım akıllıca olacaktır. Sizi engelleyen, bloke eden hiçbir şey yok görünüyor.

29 Kasım günü oluşacak yeniay sonrası sürpriz geziler, hareketlilik kendini gösterecek. Kasım ayı bolluk ve bereketiyle geliyor. Israr ettiğiniz sürece isteklerinizi bir bir gerçekleştirme yeteneğiniz var.

akrep burcu astroloji

Akrep burcu

Akrep burcunda oluşan yeniayla birlikte Kasım ayına başlıyorsunuz. Bu ay sizin ayınız. Kendinizi yenileme, tazeleme dönemindesiniz. Önemli hedeflerinizi uygulamaya koyarken dost çevrenizden destek alın. Mesleğiniz, projeleriniz gereği çevrenizi genişletme, daha çok kimse tanıma durumundasınız. Kartvizitlerinizi cebinize koyun ve yola çıkın. Seminerler, davetler sizi bekliyor. Önemli karşılaşmaları bu ortamlarda yakalayabilirsiniz.

Kararlı olduğunuz sürece işleriniz daha da açılıyor. Fiziğinizle, sağlığınızla, dış görüntünüzle ilgilenin. Kendinizi yenileyin. İşte o hep gitmek istediğiniz kursa yazılın. Yeniliklere açık olun. Mesela gardrobunuzda radikal değişiklikler yapın. Yeni bir mesleğe ilk adımınızı bile atabilirsiniz.

9 Kasım sonrasındaki birkaç hafta boyunca evinizle ilgilenmeniz gerekiyor. Bu nedenle işyerindeki ajandanızı biraz rahatlatmanızda fayda var. Ufak tadilatlar, elektrik ve teknoloji bağlantılı alet edevatın yenilenmesi gibi işleri yapabilirsiniz.

12 Kasım sonrası Venüs sayesinde davetlerde fark edilen biri olacaksınız. Evde oturmayıp bol bol sosyalleşin.

11 – 14 Kasım arası günler sizin için önemli gelişmelere sahne oluyor. Akrep – Boğa karşıtlığında oluşacak dolunay ilişkilerinize dikkat çekiyor. Hem özel hem de iş hayatınızda ilişkilerinizdeki yanlışlıkları daha net görebilirsiniz. Gerginliğe gerek yok. Karşılıklı beklentileri ortaya koyduğunuzda pek çok sorun kendiliğinden çözülebilir. Sabit fikirle olaylara bakmamaya çalışın. Unutmayın, kimse size karşı değil aslında. Herkes kendi tarafında. Dolunay, konfor alanından çıkmanızı, alışkanlıklarınızı değiştirmenizi de sağlayacak. Değişime açık olun yeter.

yay burcu astroloji

Yay burcu

İç dünyanızın sesine kulak vereceğiniz günler geliyor. Kendi kendinize kalacağınız sakin zamanlar yarattığınızda, bu ay ruhsal anlamda güçleneceksiniz. Çok sevdiğiniz kitaplarınızı, müziği yanınıza alıp belki de birkaç gün karmaşadan uzaklaşmak, içinize dönmek muhteşem şeyler ortaya çıkarmanızı sağlayacak. Kendinize güvenin. Yeniliklerin arifesindesiniz.

22 Kasım günü Güneş yay burcuna geçtiğinde ortaya çıkıp kendinizi daha net gösterecek, isteklerinizi bir bir gerçekleştirebileceksiniz.

2 Kasım günü fazla sert ve otoriter davranmanız etrafınızda karışıklık yaratabilir. Kendi prensiplerinizden ödün vermeyin, yine de başkalarının görüşlerine de saygılı olmaya çalışın. Hem kariyer hem de ev hayatınız aynı anda ilgi istiyor olacak.

11 – 14 Kasım tarihlerinde dolunay etkisi ile günlük çalışma hayatınızla ilgili değişiklikler söz konusu olabilir. Birinin istifa ettiğini veya görev değişikliklerini duyabilirsiniz. Kendinizi özgürce ifade etmekten bu günlerde çekinmeyin. Önemli bir proje üzerinde çalışıyorsunuz. Dolunay sırasında küçük pürüzleri kolayca görüp çaresine bakabilirsiniz.

12 Kasım sonrasında gelirinizde bir sıçrama bekleyebilirsiniz piyangodan büyük ikramiye olmasa da, biraz ısrarcı olduğunuzda daha fazla para kazanmanız söz konusu olacaktır. Para konusundaki bu olumlu dönem özellikle 7 Aralık’a dek devam edecektir. Prim, ikramiye, ufak bir zam istemeniz işe yarayacak. Kendinize güvenin.

29 Kasım’da Yay burcunda gerçekleşecek yeniay öncesindeki birkaç gün sizin için arınma günleridir. Sade şeyler yiyin, bol sıvı almaya çalışın. Eviniz, işyeriniz ve kıyafetlerinizde kullanmadıklarınızı ihtiyacı olanlara verin. Sadeleşin. Zihinsel olarak da düşüncelerinizi susturacak meditatif çalışmalar yapın. Geleceğe ümitle bakın, hayaller kurun. Yeniay sonrası taze olan her şeyin size kolayca geldiğini göreceksiniz. İsteklerinize ulaşmak için harekete geçin. Mesela en çok çalışmak istediğiniz şirket ve görev için başvuruda bulunun.

oğlak burcu astroloji

Oğlak burcu

Kasım ayının ilk yarısında sosyal çevreniz genişliyor. Tanışmak istediğiniz kişiler, yeni dostlar yakınınızda olacak. Dernek, kulüp ve STK’lardan teklifler gelebilir. Çevrenizi genişletmek için sosyal bir kelebek olun. Gelen davetleri geri çevirmeyin, evde oturmayın ve bol bol partilere katılın. Böylece, gelecek planlarınızı, ideallerinizi netleştirebilmek için başkalarından fikir ve fırsatları da öğrenme şansınız olacaktır.

Uzun dönemde gitmek istediğiniz yol, yapmak istedikleriniz, aileniz, çevreniz ve sizinle bağlantılı her şeyi düşünüp hayal kuracak zamanlarınız olacak. Bu doğrultuda, hedefiniz için kendi yolunuzu kendiniz çizmelisiniz.

12 Kasım günü burcunuzda geçecek olan Venüs, her zamankinden daha çekici, alımlı olmanızı da sağlayacak. 7 Aralık tarihine dek sürecek bu etki, özel ilişkilerinizde beğeni toplamanızı sağlayacak. İşyerindeyse ikna gücünüz, yumuşak ve akıllı tavırlarınız dikkat çekmenizi sağlayacak. Popülerliğiniz artarken iş teklifleri, yeni görev ve terfi fırsatları da gelecektir. Kendi işinizi yapıyorsanız, Venüs’ün desteğiyle pek çok yeni müşteri kazanabilir, kendinizi başkalarına güzel bir şekilde anlatabilirsiniz.

Hayata olan ciddi duruşunuzu bozmanıza gerek yok. Aksine bu dönem, ciddi ve mesafeli, diğer taraftan güvenilir olmanız sayesinde başarı gelecektir. Utangaçlığınızı bir kenara bırakmanızın zamanı geldi. Rüzgar bu kadar arkadan eserken özgüveninizi sağlamlaştırın ve o çok istediğiniz şeyler için insanlarla iletişime geçin.

11 – 14 Kasım tarihlerinde Dolunay etkisi ile aşk kapınızı çalabilir. Heyecanlı, yaratıcı günler sizi bekliyor. Günlük hayatın angaryalarından kurtulmanız gereken bir dönem. Sadece keyifli konulara zamanınızı ayırın. Dolunay, sahnede olmanızı, kendinizi başkalarına iyi şekilde ifade etmenizi sağlayacak.

Dost gruplarıyla ilgili fikirlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı arkadaşlardan uzaklaşırken, bazı yeni gruplar daha fazla ilginizi çekebilir. İlgi alanlarınıza zaman ayırın, yeteneklerinizi işyerinde başkalarının da fark etmesini sağlayın. Gizli ilişkiler bu dönemde ortaya çıkacak, gizli saklı kalmayacaktır.

kova burcu astroloji

Kova burcu

Kasım ayının ilk yarısında kariyeriniz, unvanınız ve itibarınızla ilgili yeni gelişmeler de söz konusu olacaktır. Özel hayatınızı şimdilik bir kenara bırakın ve bu ay dışarıya odaklanın. Kişisel imajınızda ilgilenin. İş değiştirmek, hatta tamamen başka bir alanda çalışmaya başlamak bile söz konusu olabilir. Hayatın size çizdiği yönü değiştirmeniz, konfor alanınızdan çıkmayı gerektiriyor. Bugüne kadar yaptıklarınızı bir kenara bırakıp yeni başlangıçlara odaklanabilecek misiniz? Bunu yaparsanız hayatınızın diğer alanları da yavaş yavaş tazelenir.

2 Kasım günü paranız, ortak yatırımlarla ilgili ani kararlar almanız gerekebilir. Kafanız karıştığında insanlardan zaman isteyin ve sakince düşünün. 9 Kasım günü Mars birkaç hafta için Kova burcuna geçiyor. Bu önemli gelişme sizin için neredeyse iki yılda bir olur. Bu dönemi en iyi şekilde değerlendirmeniz size bağlı. Atılım, mücadele, dinamizm getiren kırmızı gezegen Mars her konuda size güç verirken, sizden tek bir şey ister: Cesaret.

İlk adımı atmayı başkasından beklemeyip kendiniz yaptığınızda sihirli bir formül gibi tüm kapıları açabilirsiniz. Fiziksel, ruhsal, zihinsel gelişmeleri başlatacak önemli bir dönem içindesiniz. Spor yapmanız, özellikle havadar ortamlarda yürümeniz, koşmanız tüm hayatınızı olumlu etkileyecektir. Kariyerinizde istekle dört elle sarılacağınız projeleri siz başlatabilirsiniz.

Özellikle yenilikçi, teknolojik, müzikle ve iletişimle ilgili alanlara yönelin. Eğitim veriyor, sunum yapıyorsanız, Mars Kova burcundan geçerken muhteşem bir şekilde sahnede olabilirsiniz. Güç sizde. Yapmanız gereken, isteklerinize doğru gitmek için ısrarcı olmak olacaktır. Buradaki tek risk fazla ‘ben bilirim’ci tavırlarınız olabilir. Siz kendinize güveniyor olabilirsiniz. Ancak entelektüel egoya kapılmamak, gerçek başarı için önceliklidir.

11 – 14 Kasım tarihlerine, Dolunay etkisi ile ev ve aile düzeninize ait konular öne çıkacaktır. Tozları görmezlikten gelip halının altına süpürmeyi bırakın. Kendinize ve evdekilere karşı dürüst olun. Aile düzeninde değişiklik yapmak gerekiyorsa, artık ertelemeden bunu gerçekleştirmek sizi de rahatlatacaktır.

balık burcu astroloji

Balık burcu

Kişisel gelişiminize bu ay önem verin. Dünya’da dönen, olan biten her şeyi aslında siz algılayabiliyorsunuz. Kolektif bilinçle bütünleşen, toplumun nabzını koklayabilen özelliğiniz sayesinde, herkesin saçma bulduğu yollara girip başarı elde edebiliyorsunuz. Akrep burcundaki yeniay,

Kasım ayının özellikle ilk yarısında büyük düşünmenizi, hayata olan inancınızı kuvvetlendirmenizi sağlayacak. Medyada yer alabilir, basın yayın ve TV platformlarında sesinizi duyurabilirsiniz. Yabancı felsefeler ilginizi çekebilir. Yeni bir gelişim programı, yüksek öğrenim ortamıyla ilgili konular da görevlerinize eklenebilir. Bu yeniay, sizin ruhsal anlamda büyümenizi, yeni bakış açıları kazanmanızı da sağlayacaktır.

Venüs’ün 12 Kasım günü Oğlak burcuna geçmesi, dost ve arkadaş çevresindeki olumlu gelişmelere işaret ediyor. Yeni tanışıklıklar, ekip çalışması gerektiren projeler ve davetler ilginizi çekecektir. Mesleki gruplardan destek görebilirsiniz. Bu arada kalabalıklar içinden biri de özel olarak dikkatinizi çekebilir. Arkadaş da olsa sosyal flört eğiliminde bulunabilirsiniz.

11 – 14 Kasım tarihlerinde Dolunay etkisi ile sözleşmeler, yazılı ve sözlü iletişim konuları oldukça hızlanıyor. Teklif verdiğiniz yerlerden gelen cevaplar, beklediğiniz haberlerin sonuçları da karşınıza Dolunayla birlikte çıkacak. Yabancılardan beklediğiniz haberler sonunda güzel bir seyahat sizi bekliyor olabilir. dünyanın küçük olduğunu fark edecek, uzaklarla güzel işbirlikleri içine gireceksiniz. Reklamcılıkla ilgili kreatif faaliyetlerde ne kadar başarılı olduğunuzu görme fırsatlarınız var. Yaptığınız işi genişletin, farklı açılardan şirkete faydanız olabilir.

Astroloji: Akrep burcundaki Yeni Ay burçları nasıl etkileyecek?


Astroloji: ‘18 Ekim – 12 Kasım’ Venüs Yay burcunda


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.