Meltem Cumbul Kırlangıç Fırtınası dizisi setini terk etti

Meltem Cumbul, Fikret Kuşkan, Ekin Mert Daymaz ve Bestemsu Özdemir gibi oyuncuların rol alacağı yeni dizi Kırlangıç Fırtınası’nın çekimlerinde bebek krizi çıktı. Meltem Cumbul seti terk etti.

Meltem Cumbul, Fikret Kuşkan, Ekin Mert Daymaz'ın rol alacağı Kırlangıç Fırtınası dizisi çekimlerinde bebek krizi çıktı.

Sete ara verdi

Hürriyet’in haberine göre, senaryosunu Erkan Birgören ve Betül Yağsağan’ın yazdığı, yapımcılığını Limon Yapım’ın üstlendiği dizide kızını arayan bir anneyi canlandıran Meltem Cumbul, dizinin oyuncu kadrosuna 1 yaşın altında bir bebeğin de dahil edilmek istendiğini öğrenince sete ara verdi.

Başkanı olduğu Oyuncular Sendikası’nın “Bu Sette Çocuk Var” adlı kampanyasıyla çocuk oyuncu konusunda bilinçlendirme çalışmaları yapan Meltem Cumbul, çocuk oyuncuların çalışma koşullarını belirleyecek olan yönetmelik hâlâ çıkmadığı için çocuk çalıştırma kuralları konusunda çalışmalar yapıyor. Meltem Cumbul, ekibe çekimlere devam etmeyeceğini söyledi. Set ekibinin ünlü oyuncuyu ikna etme çabalarının sürdüğü belirtildi.


Kırlangıç Fırtınası dizisi ne zaman başlayacak?

Fox Tv ilk sezonunda istediği reytingi yakalayamadığı ve 2. sezona iddialı bir giriş yapabilmek için yeni dizi haberlerini peş peşe verdi. Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği yeni dizisi Kırlangıç Fırtınası isimli dizisi Ocak 2017 gibi ekranlara gelmesi bekleniyor.


Dram kategorisindeki Kırlangıç Fırtınası dizisinin senaryosunu yazması için Karagül’ün senaristi Erkan Birgören ile anlaşıldı. Dizinin yönetmenliğini ise Özcan Alper gerçekleştiriyor. Kırlangıç Fırtınası’nın konusu hakkında henüz bilgi verilmiyor ancak duygusal bir dram dizisi olması bekleniyor.

Yeşilçam Üniversitesi kurulsaydı nasıl olurdu?