Meltem Cumbul Kırlangıç Fırtınası dizisi setini terk etti

Meltem Cumbul, Fikret Kuşkan, Ekin Mert Daymaz ve Bestemsu Özdemir gibi oyuncuların rol alacağı yeni dizi Kırlangıç Fırtınası’nın çekimlerinde bebek krizi çıktı. Meltem Cumbul seti terk etti.

Meltem Cumbul, Fikret Kuşkan, Ekin Mert Daymaz'ın rol alacağı Kırlangıç Fırtınası dizisi çekimlerinde bebek krizi çıktı.

Sete ara verdi

Hürriyet’in haberine göre, senaryosunu Erkan Birgören ve Betül Yağsağan’ın yazdığı, yapımcılığını Limon Yapım’ın üstlendiği dizide kızını arayan bir anneyi canlandıran Meltem Cumbul, dizinin oyuncu kadrosuna 1 yaşın altında bir bebeğin de dahil edilmek istendiğini öğrenince sete ara verdi.

Başkanı olduğu Oyuncular Sendikası’nın “Bu Sette Çocuk Var” adlı kampanyasıyla çocuk oyuncu konusunda bilinçlendirme çalışmaları yapan Meltem Cumbul, çocuk oyuncuların çalışma koşullarını belirleyecek olan yönetmelik hâlâ çıkmadığı için çocuk çalıştırma kuralları konusunda çalışmalar yapıyor. Meltem Cumbul, ekibe çekimlere devam etmeyeceğini söyledi. Set ekibinin ünlü oyuncuyu ikna etme çabalarının sürdüğü belirtildi.


Kırlangıç Fırtınası dizisi ne zaman başlayacak?

Fox Tv ilk sezonunda istediği reytingi yakalayamadığı ve 2. sezona iddialı bir giriş yapabilmek için yeni dizi haberlerini peş peşe verdi. Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği yeni dizisi Kırlangıç Fırtınası isimli dizisi Ocak 2017 gibi ekranlara gelmesi bekleniyor.


Dram kategorisindeki Kırlangıç Fırtınası dizisinin senaryosunu yazması için Karagül’ün senaristi Erkan Birgören ile anlaşıldı. Dizinin yönetmenliğini ise Özcan Alper gerçekleştiriyor. Kırlangıç Fırtınası’nın konusu hakkında henüz bilgi verilmiyor ancak duygusal bir dram dizisi olması bekleniyor.

Yeşilçam Üniversitesi kurulsaydı nasıl olurdu?


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.