26 Şubat Balık burcunda güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

26 Şubat’ta balık burcunda gerçekleşecek güneş tutulması tüm burçları nasıl etkileyecek? Dr. Astrolog Şenay Yangel’in astroloji yorumu.

26 Şubat'ta balık burcunda gerçekleşecek güneş tutulması tüm burçları nasıl etkileyecek? Astrolog Dr. Şenay Yangel'in astroloji yorumu...

 

koç burcu astroloji

Koç burcu

Bu hafta hayatınızı daha iyi hale getirmenin yollarını düşünebilir ve haftanın başlangıcı olarak şu an sahip olduğunuz işinizi ilişkilerinizi daha iyi hale getirecek fırsatları keşfedebilirsiniz. Heyecan verici gelişmeler ile karşı karşıya olduğunuz enerjiler sizleri güçlü kılacak. Küçük şeylerden heyecanlanabilir yükselen enerjinizle hayranlık uyandırabilirsiniz çevrenizde. Hafta ortasından itibaren finansal konular da ve iş hayatınızda, ilerleme kaydedebilir ve doğru yolu izlemek için uzun vadeli planların üzerinde çalışabilirsiniz.

Çarşamba günü, yönetici gezegeniniz Mars’ın Pluto ile oluşturacağı kombinasyon ile rakipleriniz ile savaşabilir işinize istediğiniz zaman nasıl sahip çıktığınızı yaşayarak öğretebilirsiniz. Hafta boyu her şeyi kontrol altında tutmak için mücadele edebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde iş ve finansal konularda nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine iş birlikleri ile odaklanabilirsiniz ve haftayı sezgisel ve yaratıcı enerjiler ile doğru değerlendirmenin sevincini yaşayarak tamamlayabilirsiniz.


Koç burçlarının aşk hayatı nasıl etkilenecek?

Aşk hayatınızda ise eş ya da sevgilinizden düşündüklerinizi de hissettiklerinizi de saklama eğilimi içinde olmamalı onunla iyi kötü her şeyi paylaşmalısınız. Bunu yaptığınız anda gölgeler huzursuzluklar kalkacak üzerinizden ve güven tazeleyerek ilişkinizi daha keyifli yaşar hale gelebileceksiniz. Pazar günü 26 Şubat Balık burcundaki Güneş tutulması 8 derece ve 12 dakika ile Türkiye saati ile 17:54 sizlerin 12.nci evinizde gerçekleşecek.

Tutulma enerjisi ile Hayalleriniz düşünceleriniz gerçekleşebilir. Tutulma enerjisini pozitif yönde kullanmalısınız. Ruhsal ve psikolojik sorunlarınızı alt edebilir gizli düşmanlıklar besleyen kişilerin kimler olduğunu tespit edebilirsiniz. Tutulma enerjisi ile inançlarınız heyecanlarınız sezgileriniz yükselecek ve kendi kendinizi hastalıklı düşüncelerinizden iyileştirecek gücü yakalayabileceksiniz. Tutulma saatinde dua etmeli meditasyon yapmalı ve yönetici gezegeniniz Marsın cesaretini yüreğinizde hissederek her zorluğun aşılır olduğuna inanmalı kırgınlıklarınızı kızgınlıklarınızı ardınızda bırakmalısınız.

Tutulma enerjisinin sizlere getirisi: Güzel günler sana gelmez sen onlara yürüyeceksin. (Hz. Mevlana)

Koç için haftanın en iyi günleri: Pazartesi ve Salı.

boğa burcu astroloji

Boğa burcu

Bu hafta iş ve eğitim hayatınıza daha çok öğrenmek kendinizi geliştirmek için yoğunlaşabilir başarılı olacağınız deneyimler kazanabilirsiniz. Bu hafta öğrendiğiniz her şey sizleri daha başarılı ve bilgi sahibi kılacak. Pratik ve odaklanmış olmanız pek çok kişiyi rahatsız etse de aradığınız her şeye ulaşacak kafanıza takılan soru işaretlerinin cevabını bulmuş olmanın avantajlarını yakalayacaksınız.

Disiplin her konuda söz sahibi olmanızı sağlarken özel yaşamınız ile ilgili konular da sevdiğiniz insana karşı güven duygunuz zayıfladıysa bu hafta karşınıza çıkacak ipuçları ile merakınızı giderecek ve ilişkinizde rahatsızlığa sebep olan gerçekleri keşfederek sorunları aşabileceksiniz. Pazar günü 26 Şubat Balık burcunda ki Güneş tutulması 8 derece ve 12 dakika ile Türkiye saati ile 17:54 sizlerin doğum haritalarınızda 11’inci evinizde gerçekleşiyor. Dostlar ve birlikte hareket ettiğiniz insanlarla acı tatlı olaylar deneyimleyebilirsiniz.

Boğa burçları yeni insanlarla yeni başlangıçlar yapabilir

Çözülmemiş geçiştirilmiş duygusal bir mesele karşınıza çıkabilir ve siyahı beyaza çevirebilmenin mutluluğunu deneyimleyebilirsiniz. Hayatınızın kaos ve karmaşasını ardınızda bırakabilir bu gücü enerjiyi yaratıcı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Hayata karşı işten eğitime aşktan aile ve arkadaşlıklara kadar rotanızı yeni bir radikal yönde belirlemeniz gerekebilir.

Tutulma enerjisi ile göreceğiniz rüyaları dikkate almalısınız Rüyalarınız size pek çok konuda rehberli edebilir. Bu sayede ilerleme kaydedebilir, geleceğiniz için yeni bir hedef belirleyebilir, farklı bir şeylere yönelebilir ve kendi iç dünyanızda biriktirdiğiniz yorucu enerjilerden uzaklaşabilirsiniz. Tutulma günü ve saatinde hangi inanca mensupsanız dua edebilir ruhunuzu bedeninizi şifalandıracak aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz.

Tutulma enerjisinin sizlere getirisi: Kendini sev kendine saygı göster.

İncinmeden incitmeden yaşamaya çalış ve her an, Ayağın yere sağlam bassın. Nankörden HAD bilmezden Bilmediğinin farkında olmayanlardan UZAK dur! Ve şimdi düşün yazdıklarımı anlamaya çalış hem aklınla hem kalbinle Yeni bir ana Yeni bir SEN le başlamak için.

Boğalar için haftanın en iyi günleri: Salı, Çarşamba.

ikizler burcu astroloji

İkizler burcu

Haftanın başlangıcı ile birlikte, hayatınızdaki insanlara odaklanabilir ve ilişkilerinizde daha fazla çalışmak ve başkalarına verdiğiniz sözleri yerine getirmek için mücadele etmeye başlayabilirsiniz. Pazartesi günü iş ve eğitim hayatınızda olumlu enerjiler hakim dikkat çekebilir başvurularınızın olumlu değerlendirilmesi ile sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür Salı günü Jüpiter’e olumlu bir açı oluşturacak bu durum sizler için yeni fırsatlar yaratabilir.

Haftanın ilerleyen günlerinde, önemli bir şey hakkında araştırma yapabilir ve pek çok önemli veriye ulaşarak hukuki konularda finansal alanlarda sizi yoran pek çok şeyin kaynağını öğrenerek gerekli müdahaleleri yaparak başarı çıtanızı yükseltebilirsiniz. Bu sayede hedefleriniz için odaklı çalışmalar yapabilir iş birlikleri ile maddi olarak kaynaklarınızı arttırabilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün güçlü yansımaları ile kariyer ve yaşam yolunuza ait konularda uzun vadeli planlarınıza yönelebilir, yeni hedefler ile yüksek bir noktaya gelmek için çalışabilirsiniz. Pazar günü 26 Şubat Balık burcundaki Güneş tutulması 8 derece ve 12 dakika ile Türkiye saati ile 17:54 sizlerin doğum haritalarınızda 10’uncu evinizde gerçekleşecek.

İkizler burcunun kariyer ve özel hayatı güneş tutulmasından çok etkilenecek

Bu tutulma kariyer ve özel hayatınızı fazlası ile etkileyecek enerjileri barındırmakta. Başkalarının söylediği ama kabul edemediğiniz iletişim becerilerinizi anlamanız için kendinizde fark etmediğiniz özelliklerinizi keşfedecek yetenekleriniz sayesinde işinizle ilgili pek çok konuda daha popüler hale geleceksiniz.

Tutulma enerjisi ile mesleki büyümenin yeni bir döngüsünü başlayacak sizler için. Bununla birlikte, düzensiz bir Mars-Uranüs enerjisi de tutulma ile birlikte etkileyecek sizleri, Hızlı çıkışınız bazı çevreleri rahatsız edebilir ve beklenmedik gerilimler yüzeye çıkabilir sözlü saldırılar ile muhatap olmak zorunda kalabilirsiniz. Pek çok dost bildiğiniz insanların maskelerinin düşmesi ile şeyin kontrol dışı olaylar deneyimleyebilir ve olgunlaşabilirsiniz.

Tutulma enerjisinin sizlere getirisi: Düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir” diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını? Şemsi Tebrizi

İkizler için haftanın en iyi günleri: Cuma, Cumartesi.

yengeç burcu astroloji

Yengeç burcu

Haftaya pek çok şeye çeki düzen vermek için yerinde müdahaleler yapabilirsiniz. İşinizde küçük şeylerden mutlu olmaya başlayabilir var olan şartlarınızdan daha fazlasını elde etmeye çalışabilir ve yolunuza kararlılıkla devam edebilirsiniz. Hafta ortası, hayatınızdaki insanlar ile ilişkilerinize daha fazla odaklanabilirsiniz ve ilişkilerinizde yakınlaşmaya, duygusal bağlarınızı güçlendirmeye yaralayabilir ve sorunlarınızın kaynağını daha iyi anlamak isteyebilirsiniz.

Finansal konularda ve iş hayatınızda haftanın ilerleyen günlerinde büyük fikirler bulabilir, olumlu bir bakış açısı kazanabilir ve genişleme planları ile başarılı girişimler gerçekleştirebilirsiniz. Balık’ta güneş tutulması. Pazar günü 26 Şubat Balık burcunda ki Güneş tutulması 8 derece ve 12 dakika ile Türkiye saati ile 17:54 sizlerin doğum haritalarınızda 9ncu evinizde gerçekleşecek.

Tutulma enerjisi ile yeni deneyimlerle açık olmalısınız. Tutulma enerjisi sizlere eğitim ve özel hayatınızda yeni kapılar açacak. Kırılan dökülen kalbinizi aşk ile iyileştirebilirsiniz. 9ncu evinizi etkileyecek tutulma enerjisi ile Seyahatler ve eğitim hayatınızda idealleriniz ulaşılmayacak gibi görünse de hayallerinizi gerçeğe çevirmek için mücadele edebilir kişisel vizyonlarınızı güçlendirecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise içinizde yaşanan fırtınaları artık kendinize saklamayacağınızın göstergesi şok edici kararlar alabilir kendiniz için doğru adımlar atarak sorunlu bir ilişkiyi bitirme kararı alabilirsiniz.

Yengeç burçları radikal kararlar alabilirler

Tutulma enerjisi sizi birçok konuda radikal kararlar almaya iter. Durup beklememeli ve düşündüklerinizi hemen uygulamaya geçmelisiniz. Unutmayın sonra asla olmaz. Ya şimdi yeni fırsatlara sahip olursunuz, hedefleriniz hakkında iyi hissedebilir ve istediğiniz şey için daha fazla çalışır elde edersiniz ya da keşkelerinize yenilerini eklersiniz. Seçim sizin. Tutulma 9’uncu evde gerçekleşeceği için, Eğitim uzun yolculuklar la ilgili sıkıntılar ya da sürprizler söz konusu olabilir. Özel yaşamınızda da AŞK kavram değiştirecek sizler için alışkanlıkları bir yana bırakıp gerçek duygunun peşine yönelecek

Yengeçler için haftanın en iyi günleri: Pazar.

Tutulma enerjisinin sizlere getirisi:
Anladım ki: İnsanlar;
Susanı korkak.
Görmezden geleni aptal.
Affetmeyi bileni çantada keklik sanıyorlar.
Oysaki; biz istediğimiz kadar hayatımızdalar.
Göz yumduğumuz kadar dürüstler ve sustuğumuz kadar insanlar..! (Şemsi Tebrizi)

aslan burcu astroloji

Aslan burcu

Yılbaşından bu yana iş hayatınızda daha yaratıcı olabilirsiniz ve bunu yaptığınız andan itibaren hem dikkat çekecek hem de bulunduğunuz konumu sağlamlaştırabileceksiniz. Sıradan ve sıkıcı şeylerden uzaklaşmalı daha üretken ve verimli olduğunuz işleri eğitsel fırsatları değerlendirmeye çabalamalısınız. Bu hafta beklenmedik iş teklifleri alabilirsiniz duygusal değil profesyonel düşünmeli ve menfaatinize yönelik kazançlı teklifleri değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise bir dargın bir barışık devam eden ilişkinizi bu hafta yapacağınız ciddi bir konuşma ile iyileştirebilir kaldığınız yerden devam etme kararını alabilirsiniz.

Aslan burçları hem aşk hem de iş hayatında istikrar yakalayabilirler

Pazar günü 26 Şubat Balık burcunda ki Güneş tutulması 8 derece ve 12 dakika ile Türkiye saati ile 17:54 sizlerin doğum haritalarınızda 8’inci evinizde gerçekleşecek tutulma enerjisi ile yeni dönüşümler başlayacak sizler için. İş ve özel hayatınızda karşılıklı yarar sağlayan fırsatlardan yararlanabilir olumsuz inatçı tavırlarınızdan uzaklaşarak alacağınız kararlar ile aşk hayatınızda da finansal konularda da istikrarı yakalayabilirsiniz. için aylarca kritik olabilir. 8. Ev Yatırım var olan mülkler ile ve iş ortaklığıyla ilgili beklenmedik değişikliklere neden olabilir. Tutulma esnasında Mars-Uranüs kombinasyonu, ifade edilmemiş duyguları gün yüzüne çıkarır. Ani tepkileri hırsla söylenenleri görmezden gelmeli bu tarz olayları büyütmeden hareket etmelisiniz.

Tutulma enerjisinin sizlere getirisi: Kalp ruha der ki: Ben severim, aşık olurum; ama acısını nedense hep sen çekersin. Ruh da cevap verir: Sen yeter ki SEV. (Şemsi Tebrizi)

Aslan için haftanın en iyi günleri: Perşembe ve Cumartesi.

başak burcu astroloji

Başak burcu

Bu hafta kendinizi daha güvenli ve duygusal hissedeceksiniz. İş hayatınızda mecbur kalıp istemeyerek de olsa yaptığınız işlerin yerini daha keyifli ve kazançlı işler alıyor. Sabırla sessiz ve derinden ilerlediğiniz takdirde istikrar sizden yana olacak. Yönetici gezegeniniz Merkür Salı günü Jüpiter ile olumlu bir kombinasyon oluşturarak gerçek dostlarınızdan gelecek faydaları getirecek sizlere. Bu hafta iş hayatınız da finansal konular da kalbinizin mükafatını alacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Uzun vadede kazanç ve kar sağlayacak yatırımlar haftanın en güzel enerjisi olabilir sizler için. Özel yaşamınızla ilgili yalan yanlış konuşmaları ile dikkatinizi farklı alanlara çekme çabası içinde olan kişilere dikkat etmeli onların söylemlerini ciddiye almadan hareket etmeniz gerektiğini aklınızdan çıkarmadan hareket etmelisiniz.

Başak burçlarında yeni bir ilişki başlayabilir

Pazar günü 26 Şubat karşıt burcunuz Balıkta Güneş tutulması 8 derece ve 12 dakika ile Türkiye saati ile 17:54 sizlerin doğum haritalarınızda 7’inci evinizde gerçekleşecek tutulma enerjisi ile ortak yatırımlı işler ve özel hayatınızda yeni bir ilişki söz konusu olabilir sizler için. Deneyimlerinizden kazandığınız olgunlukla kuracağınız ilişkiler iş ve özel hayatınızda son derece kalıcı güven ve sevgi üzerine olacaktır.

Dikkat etmeniz gereken en önemli konu ise evli Başaklar eşinizin tutumu bir anda değişebilir ve sizi hayal kırıklığına uğratacak davranışlar içinde olabilir. Kıskançlık baskı ve geçmişle ilgili konuları gündeme getirmesi sizi oldukça huzursuz kılabilir. Eşinizle uzlaşmak onun alışkanlıklarından kaynaklı iş hayatında yaşadığı huzursuzlukları size yansıtması problemlere neden olabilir sakin olmalı, pes etmeden son uyarılarınızı nazikçe yapmalı karşılıklı fedakarlık ve uzlaşı içinde davranması gerektiğini ona anlatmalısınız.

Tutulma enerjisinin sizlere getirisi: Sana affedilemeyecek kadar büyük hata yapan birine, akıl sınırlarının bittiği yerden başlayacak ceza vermek istiyorsan; bütün samimiyetinle affet. Hissedilen her şeyi arşivleyen kader, kendisiyle en iyi biçimde ilgilenecektir. Şemsi Tebrizi

Başak için en iyi günler: Salı, Çarşamba, Perşembe.

terazi burcu astroloji

Terazi burcu

Bu hafta parlak zekanızı ortaya koymalı iş ve eğitim hayatınızda yeni fikirler üretmeli, aklınızda olanı paylaşmalısınız. Hafta boyunca sezgilerinize kalpten hissettiklerinizi dikkate almalı en çok keyif aldığınız iş ve eğitsel konulara odaklanmalısınız. İş hayatınızda girişimci davrandığınız takdirde şeytanın bacağını kıracak ve güçlenerek adınızdan söz ettirecek imkanı yakalayacaksınız. Bu haftanın bir diğer getirisi de yeni iş fırsatları yeni bir çalışma projesi başlatabilir, yeni bir rutin oluşturabilir, yaşam biçiminizi geliştirebilir veya günlük hayatınızı daha keyifli hale getirecek değişimler gerçekleştirebilirsiniz.


Terazi burçları gerçek aşkı bulabilirler

Aşk hayatınızda ise Pazar günü 26 Şubat Balık burcunda Güneş tutulması 8 derece ve 12 dakika ile Türkiye saati ile 17:54 sizlerin doğum haritalarınızda 6’ncı evinizde gerçekleşecek tutulma enerjisi ile kader size olumlu yönde sürprizler hazırlayabilir ve gerçek aşkı yaşayacağınız harika bir ilişki ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam eden Terazilerde yakınlarınızın sebep olduğu gerginliklerin sona ermesi ile ilişkinizde kaybolan heyecan ve ifade etmekten korkar hale geldiğiniz sevginizi daha yoğun ve güçlü şekilde birbirinize ifade eder hale gelebilirsiniz.

Tutulma enerjisinin sizlere getirisi: Yaşarım mutlu olurum, yaşarım mutlu ederim, Tabiki mutsuz da olurum ama yaşadığım sürece umutsuz, şükürsüz olmam. Aldatmaya çalışanlar aldanırlar, Güvenim kaybedilir hep ama ben hep kazanırım. (Şemsi Tebrizi)

Terazi haftanın en iyi günleri: Cuma, Cumartesi.

akrep burcu astroloji

Akrep burcu

Gökyüzü bu hafta hayatınıza güven ve istikrarlı enerjileri getirmekte. İş hayatınızda temponuz yükseliyor hakkınız olan pek çok konuda önemli gelişmeler yaşamaya başlıyorsunuz. Çarşamba gününden itibaren çok daha faal olabilir ve işinizi kazançlarınızı geliştirme arttırma yönünde bir sürü yeni fikir bulabilir ve kısa vadeli planlar üzerinde isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu hafta dikkat etmeniz gereken en önemli konu öfkenizi kontrol etmek ve başarınızı gölgelemek için sizi öfkelendirerek hataya sürükleme çabası içinde olan kişilere karşı mesafeli durmanız olmalı. Özel yaşamınızda ise evli Akrep’ler eşinizin kıymetini daha iyi anlayacağınız gelişmeler söz konusu olacak sizler için özellikle arkadaşlarınızdan kaynaklı sorunları anlayacak ve eşinize karşı size gösterdiği sabırdan dolayı minnettar kalacaksınız.

Akrep burçlarının hobileri profesyonel iş hayatına dönüşebilir

Pazar günü 26 Şubat Balık burcunda Güneş tutulması 8 derece ve 12 dakika ile Türkiye saati ile 17:54 sizlerin doğum haritalarınızda 5’inci evinizde gerçekleşecek tutulma enerjisi ile aşk hayatınız ve çocuk ya da çocuklarınız ile ilişkiniz önem kazanıyor. Sorunları aşabilir gel gitler içinde içten içe yaşadığınız duyguları kalbinizden geçtiği gibi sözlerinize yansıtarak hayatınızın aşkı ile gönül bağınızı birleştirebilirsiniz. Ayrıca tutulma enerjisi ile bir hobiniz profesyonel iş hayatına dönüşebilir iyi değerlendirmelisiniz.

Tutulma enerjisinin sizlere getirisi: Allah senin kapından aşk sarayına bir insan alacaksa, o insana sen nasıl ben seni sevmiyorum dersin? (Şemsi Tebrizi)

Akrep için haftanın en iyi günleri: Cuma ve Pazar.

yay burcu astrolojiYay burcu

Gökyüzü haftaya güçlü etkiler ile başlayacağınızı müjdeliyor sizlere. Emek verdiğiniz üzerinde çalıştığınız projeleriniz kabul görebilir ve beklentilerinizi gerçekleştirecek imkanlara kavuşabilirsiniz. Bu hafta finansal konularda da iyileşmeler söz konusu ödemelerinizin zamanında yapılması ile borçlarınızı ödeyip üzerinizden büyük bir yükü atabilirsiniz. Özellikle iş arayan ve uzun zamandır işsizlik problemi yaşayan Yay’lar salı gününden itibaren şansınız dönüyor ve kalıcı bir iş imkanı ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

Eğitim hayatınızda da başarılı olacağınız hafta boyu sizleri motive edecek ve ön planda olmayı azminiz ile gerçekleştirebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise empati yaparak kararlar alacak ilişkinizi çıkmaza sokmak yerine emekle daha iyi hale getirmek için çaba gösterip karşılığını da aşk ile alacaksınız. Ailevi konularda yaşanan gerginlikler dargınlıklar da…

Pazar günü 26 Şubat Balık burcunda Güneş tutulması 8 derece ve 12 dakika ile Türkiye saati ile 17:54 sizlerin doğum haritalarınızda 4’üncü evinizde gerçekleşecek tutulma enerjisi ile önem kazanacak. Fikir ayrılıklarından uzaklaşacak ortak değerlerde barış ve huzurun zaferi ile bağlarınızı güçlendirebileceksiniz.

Yay burçlarında yeni ev veya taşınma gibi konular öne çıkıyor

Tutulma enerjisi ile; yeni bir ev alabilir kiralayabilir taşınabilir, gayrimenkul satın alabilir veya satabilir, aileyle vakit geçirerek onlarında desteği ile bu anlamda keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. yeni aileyi ağırlar ya da baştan başlamak üzere bir şeyler başlatabilirsiniz .

4. Evinizde gerçekleşecek tutulma enerjisi ile daha duyarlı, daha duygusal davranarak eski bir aile yarasını iyileştirmenin sevinci ile kalben ruhen kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Ayrıca tutulma enerji ile yakınlarınız aracılığı ile tanıyacağınız biri ilk defa farklı duygular ve kendinizi bir ilişkiye ait hissetmenizi sağlayabilir. Bu şansı alışkanlıklarınız ile hırpalamadan iyi değerlendirmeniz faydanıza olacaktır.

Tutulma enerjisinin sizlere getirisi: Aşkın Hikayesini Durmaksızın Feryat Eden Bülbüle Değil; Sessiz Sedasız Can Veren Pervanelere Sor. (Hz.Mevlana)

Yay için haftanın en iyi günleri: Pazartesi ve Pazar.

oğlak burcu astroloji

Oğlak burcu

Bu hafta şikayet ettiğiniz pek çok konuda kendi yapmadıklarınızın da farkına varabilmenin getirisi ile ruhunuzu kendiniz ile yüzleşerek şarj edecek yenilenecek kaprisli huzursuz davranışlarınızdan uzaklaşarak tazeleneceksiniz. Ay başından bu yana tamamlamak için uğraştığınız işlerinizi neticelendirebilir finansal olarak beklentilerinizin karşılığını alabilirsiniz.

İş hayatınızda salı gününden itibaren yeni bir projeye, plana veya girişim üzerine odaklanabilirsiniz yeteneklerinize güvenenin ve fikirlerinizin başkaları tarafından kullanılmaması için tedbirli davranın. Finansal olarak kazançlarınızın artması bazı yakınlarınızın iştahını kabartarak sevimlilik maskesi ile yanınızda yer almalarını merhamet duygunuzu kullanarak sizden daha doğru kazançlarınızdan faydalanma çabalarını arttırabilir. Dikkatli olun ve maskenin arkasında yatan gerçeği görmeyi seçin.

Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin beklentilerini fark ederek ona karşı takındığınız soğuk tavrınızı bırakıp sevgi ve anlayışlı yaklaşımınızla ilişkinizi adı gibi özel hale getirebileceksiniz.

Oğlak burçları iletişim, arkadaşlık, dostluk ve kardeşlik konularında çarpıcı gelişmeler yaşayabilir

Pazar günü 26 Şubat Balık burcunda Güneş tutulması 8 derece ve 12 dakika ile Türkiye saati ile 17:54 sizlerin doğum haritalarınızda 3’üncü evinizde gerçekleşecek tutulma enerjisi ile iletişim, dostluklar ve aynı zamanda kardeşler ve kardeşlerinizin görüştüğü kişiler ile ilgili konularda çarpıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sezgileriniz güçlenecek ve gerçekleri karanlıkları yırtıp gösterecek sizlere mutluluğunuzu başarınızı gölgeleyenlerin kim ya da kimler olduğunu öğrenmek sizleri hayal kırıklığına uğratsa da güçlenecek doğru kararlar alıp hem iş hem de özel hayatınıza vermeniz gereken önemi fark edeceksiniz.

İşinizle ilgili konularda tutulma enerjisi ile iletişime önem vermeli ikna kabiliyetiniz ile isteklerinizi hayallerinizi gerçekleştirmek için çaba göstermelisiniz. Emin olun emeklerinizin karşılığını alabileceksiniz. Televizyon basın sektöründe çalışan Oğlaklar değişim dönüşüm başarı sizler için şaşırtıcı derece de hızlı gelişecektir. Meslek ya da eğitiminiz hangi alanda devam ederse etsin başarınız ile çok fazla kişiye ulaşabilecek ve adınızdan söz ettirmeyi başarabileceksiniz.

Tutulma enerjisinin sizlere getirisi: Senin gönlün değişirse dünya değişir. (Şemsi Tebrizi)

Oğlak için haftanın en iyi günleri: Salı, Çarşamba, Perşembe.

kova burcu astroloji

Kova burcu

Gökyüzü haftaya iş ve eğitim hayatınızda geleceğinizi, bunun nasıl olacağını umduğunuzu, ve isteklerinizin gerçekleşmesi için şimdi ne yapmanız gerektiğini düşünerek başlayacağınıza işaret etmekte. Bu hafta uzun vadeli planlar içinde olmak yerine elinizdekileri değerlendireceğiniz kısa vadeli sonuçlar üzerine odaklanmanız çalışmanız istikrar ve kazanç anlamında doğru kararlar almanızın anahtarı olacak sizler için.

İş hayatınızda birlikte çalıştığınız kişilerin fikirlerini önemsemeli fikir ayrılıklarından bile başarılı sonuçlar alabileceğinizi dikkate alarak hareket etmelisiniz. Bu hafta arkadaşlık ilişkilerinizde önem kazanıyor onlarla zaman geçirebilir iş değişikliği yeni bir iş planınızı onlarında görüşlerine sunarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kova burçları yatırım ve riskli işlere dikkat! Tavsiyelere mesafeli yaklaşın!

Hafta boyunca yatırımlar riskli işler ve farklı alanlara yönelme noktasında dikkatli olmalı özel yaşamınızda birlikte olduğunuz eş ya da sevgilinizin ısrarları ile bilmediğiniz alanlara yönelmemelisiniz. Aksi takdirde para kaybı yaşayabilir hukuki sorunlar ile de uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Pazar günü 26 Şubat Balık burcunda Güneş tutulması 8 derece ve 12 dakika ile Türkiye saati ile 17:54 sizlerin doğum haritalarınızda 2’nci evinizde gerçekleşecek tutulma enerjisi ile dünden bugüne yaptığınız tüm finansal planlarınızı inceleyebilir, sorunlu ortaklıkları sonlandırabilir finansal fırsatları takip edebilir, bildiğiniz ve kendinize güvendiğiniz konularda kazanç ve istikrarı artırabilirsiniz.

Tutulma enerjisi size aşk hayatınızda da farkındalık kazandıracak sorunlu bir ilişkiyi sonlandırıp sevgi ve güven üzerine bir ilişkiye adım atabilir sosyalliğiniz sayesinde yeni insanlar tanıyarak keyif verici duygusal gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Tutulma enerjisinin sizlere getirisi:

Kalp Sırrına Erenler; Neler Yapar, Bilir Misin?
Kızmazlar… Küsmezler… Kırmazlar… Kırılmazlar…
Her Şeyde Bir Güzellik Bulurlar.
Hiçbir Şeyi İnsanoğlundan Bilmezler;
“Rab’binden Bilirler’ Her Şeyi; Ondan Umup
Beklerler…
Ve, Susarlar… Susarak Konuşurlar.
(Hz. Mevlana)

Kova için haftanın en iyi günleri: Cuma, Cumartesi.

balık burcu astroloji

Balık burcu

Gökyüzü bu hafta uyuyan ruhunuzu uyandıracak enerjiler ile dolu. Eski alışkanlıklarından kurtulmanın zamanı geldi, hayat yolunuzda işte eşte eğitimde sıkışıp kaldınız mı, yalnız kalma korkusu ile sizi yoran kıran yok sayan insanlara bile bile katlanarak kendi özünüzü yok mu sayıyorsunuz? Bu sorulara cevabınız evet ve benzerleri ise kalıplarınızı alışkanlıklarınızı arkanızda bırakmanın prangalarınızdan kurtulmanın zamanıdır şimdi.

Balık burçlarını yenilenme ve heyecan verici gelişmeler bekliyor

Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz değişimle başarıya ulaşacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Pazar günü 26 Şubat burcunuzda gerçekleşecek Güneş tutulması 8 derece ve 12 dakika ile Türkiye saati ile 17:54 sizlerin doğum haritalarınızda 1’inci evinizde etkili olacak ve heyecan verici, keşfedilmemiş yönlerinizi fark ederek hoşlanmadığınız pek çok şeye karşı tavrınızı da kararlarınızı da değiştirerek hayat pencerenizi başka alanlara açarak yenileneceksiniz. Çılgın yeni fikirlerin seli, iş ve özel hayatınızda heyecan verici gelişmeleri beraberinde getirebilir sizlere değerlendirebildiğiniz özün sesine kulak verebildiğiniz takdirde.

Balık burçlarında yurt dışı fırsatları, üst basamaklara ulaşma gibi konular ön planda

İş hayatınızda yurt dışı ile tahminlerinizden çok üst noktaya ulaşmaya başlayabilir ve zeki ve akıllı girişimleriniz ile başarılı olarak onca kayıptan sonra kazanmaya başlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda da aynı enerjiler söz konusu varlığınızı kendi çıkarları uğruna kullanan tek taraflı istekleri ile sizi bunaltan sizi size küstüren o zor insanla yollarınızı ayırabilir ama kısa ama uzun yolculuklar gerçekleştirerek ruhunuzu da kalbinizi de iyileştirip yeni insanlar tanıyarak aşka olan bakış açınızı değiştirebilir ve tutulma enerjisi ile önümüzdeki 6 ay boyunca aşk hayatınızda kalıcı gerçek duygular ile ilerleyeceğiniz büyük bir aşk hikayesinin kahramanı olabilirsiniz.

Tutulma enerjisinin sizlere getirisi: Gönlü ışık yakmayı, aydınlanmayı öğrenen kişiyi, güneş bile yakamaz. Gündüz gibi ışıyıp durmayı istiyorsan, geceye benzeyen benliğini yakıver.


Balıklar için haftanın en iyi günleri: Cuma ve Pazar.

Astroloji: Şubat ayı burç yorumları

Türkiye astroloji haritası


Editor
İndigo Dergisi Haber Merkezi | İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. 2005 yılında kurulan İndigo Dergisi, indigodergisi.com web sitesi üzerinden tamamen dijital ortamda günlük yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk internet haber dergisi olmakla birlikte, tüm yayın kadrosu ve okurlarıyla birlikte sürekli gelişmektedir. İndigo Dergisi’nin amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İlkelerinden ödün vermeyen şeffaf yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Köşe yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir; İndigo Dergisi yayın politikası dahilinde değerlendirilir ve yayın ilkeleri ile çelişmediği müddetçe, düşünce ve ifade özgürlüğünü teşvik ederek yayına alınır. İndigo Dergisi, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu teyit ve kontrol eder; bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir.