Referandum mitinginde hüsran: Evet için 200 kişi katıldı

Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın Ordu’nun Ünye ilçesinde yaptığı Referandum için “Evet” mitingine ait fotoğraflar sosyal medyada tartışma yarattı.

Recep Akdağ'ın Ordu Ünye'de yaptığı referandum mitingi

Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın 5 gün önce Ordu’nun Ünye ilçesinde yaptığı “Evet” mitingine ait fotoğraflar sosyal medyada tartışma yarattı.


Son genel seçimlerde AK Parti’nin yüzde 71 oranında oy aldığı ilçede Bakan Akdağ’ın “Evet” mitingini yalnızca yaklaşık 200 kişinin izlediği görülüyor. Küçük bir otobüs üzerinden “Evet” konuşmasını yapan Bakan Recep Akdağ’ın bu görüntüsü AK Parti’lileri de şaşırttı.


İşte Recep Akdağ’ın Referandum için Evet mitinginden o fotoğraflar…

Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın Ordu'nun Ünye ilçesinde yaptığı "Evet" mitingine ait fotoğraflar sosyal medyada tartışma yarattı.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın Ordu’nun Ünye ilçesinde yaptığı “Evet” mitingine katılımın çok az olması dikkat çekti. Mitinge yaklaşık 200 kişinin katılması, sosyal medyada AK Parti’nin tabanının da başkanlık istemediği yorumlarına neden oldu.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın Ordu'nun Ünye ilçesinde yaptığı "Evet" mitingine katılımın çok az olması dikkat çekti.
AK Parti Ordu’nun Ünye ilçesinde yüzde 71 oy oranı ile seçilmişti. Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın Ordu’nun Ünye ilçesinde yaptığı referandum mitingine katılımın çok az olması dikkat çekti. Fotoğraflarda yaklaşık 200 kişinin miting alanında olduğu gözleniyor.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın Ordu'nun Ünye ilçesinde yaptığı "Evet" mitingine katılımın çok az olması dikkat çekti.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın Ordu’nun Ünye ilçesinde yaptığı referandum mitingine katılımın çok az olması dikkat çekti. (Kaynak: ODATV.com)

Evet ile Hayır arasındaki algısal fark

10 araştırma şirketinden 16 Nisan anketi


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.