Referandum mitinginde hüsran: Evet için 200 kişi katıldı

Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın Ordu’nun Ünye ilçesinde yaptığı Referandum için “Evet” mitingine ait fotoğraflar sosyal medyada tartışma yarattı.

Recep Akdağ'ın Ordu Ünye'de yaptığı referandum mitingi

Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın 5 gün önce Ordu’nun Ünye ilçesinde yaptığı “Evet” mitingine ait fotoğraflar sosyal medyada tartışma yarattı.


Son genel seçimlerde AK Parti’nin yüzde 71 oranında oy aldığı ilçede Bakan Akdağ’ın “Evet” mitingini yalnızca yaklaşık 200 kişinin izlediği görülüyor. Küçük bir otobüs üzerinden “Evet” konuşmasını yapan Bakan Recep Akdağ’ın bu görüntüsü AK Parti’lileri de şaşırttı.


İşte Recep Akdağ’ın Referandum için Evet mitinginden o fotoğraflar…

Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın Ordu'nun Ünye ilçesinde yaptığı "Evet" mitingine ait fotoğraflar sosyal medyada tartışma yarattı.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın Ordu’nun Ünye ilçesinde yaptığı “Evet” mitingine katılımın çok az olması dikkat çekti. Mitinge yaklaşık 200 kişinin katılması, sosyal medyada AK Parti’nin tabanının da başkanlık istemediği yorumlarına neden oldu.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın Ordu'nun Ünye ilçesinde yaptığı "Evet" mitingine katılımın çok az olması dikkat çekti.
AK Parti Ordu’nun Ünye ilçesinde yüzde 71 oy oranı ile seçilmişti. Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın Ordu’nun Ünye ilçesinde yaptığı referandum mitingine katılımın çok az olması dikkat çekti. Fotoğraflarda yaklaşık 200 kişinin miting alanında olduğu gözleniyor.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın Ordu'nun Ünye ilçesinde yaptığı "Evet" mitingine katılımın çok az olması dikkat çekti.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın Ordu’nun Ünye ilçesinde yaptığı referandum mitingine katılımın çok az olması dikkat çekti. (Kaynak: ODATV.com)

Evet ile Hayır arasındaki algısal fark

10 araştırma şirketinden 16 Nisan anketi