Astroloji: Nisan ayı burç yorumları

Astroloji: Nisan 2017 burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını neler bekliyor?

Astroloji: Nisan 2017 burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını neler bekliyor?

Astrolog Binnur Zaimler’in Nisan ayı burç yorumları

koç burcu astroloji

Koç burç yorumu

Ay boyunca kafanız biraz karışık olabilir. İletişimi, konuşma, yazma ve seyahatleri sembolize eden gezegen Merkür’ün geri hareketi Koç burcunda gerçekleşecek. Önemli kararları, imzaları bir sonraki aya bırakmanız uygun olabilir. Hem özel hem iş hayatınızda, olayları farklı algılamanız, insanları yanlış anlamanız, seyahatlerde değişiklikler, elektronik cihazlarda aksaklıklar, e-postaların yanlış adreslere gitmesi gibi olaylar gerçekleşebilir.

Aceleci, telaşlı olmaktan kaçının. Bunun yanında geçmişte yarım bıraktığınız işlere girişmek, eski projeleri gündeme getirmek, arşivleri karıştırıp işe yarar pek çok şey keşfetmek sizin için mümkün. 11 Nisan sabahı gerçekleşecek Dolunay’a doğru giderken, ilişkilerle ilgili önemli gelişmeler şekillenebilir. Koç-Terazi karşıtlığında gerçekleşecek Dolunay sayesinde, iyi niyetli ve sevecen kişilerle karşılaşacaksınız.


Hem özel hem de iş hayatınızda, sizin çıkışlarınızı tolere edebilecek bu insanları kaybetmemeye bakın. Diğer taraftan, Dolunay hayatınızdaki tüm ilişkilerle ilgili perdeleri aralıyor. Gerçekler, ilişkilerin sağlamlığı açıklığa kavuşacak. Farklı bir işe geçmek için karar verseniz de 8 Mayıs’tan sonra başlamaya çalışın. 26 Nisan’da gerçekleşecek yeni ay size yeni kazanç kapıları getiriyor. Bir projeden yüksek bir tutarda gelir elde edebilir, maaşınıza zam alabilir, veya ufak bir başarı primi elde edebilirsiniz. 28 Nisan günü Koç burcuna geçecek olan Venüs, birkaç hafta boyunca ilişkilerinizi olumlu etkileyerek, keyfinizin yerine gelmesini sağlayacak.

boğa burcu astroloji

Boğa burç yorumu

22 Nisan gününe dek atılım gezegeni Mars burcunuzda olacak. Bu günlerde, hedeflediğiniz konulara odaklanın. İş hayatında isteklerinizi başkalarına aktarmak, eğer istiyorsanız yeni işler için özgeçmişinizi göndermek için uygun günler. Kendi işinizi yapıyorsanız yeni müşteriler edinmek, işleri büyütmek için harekete geçin. Spora yapmıyorsanız başlayabilirsiniz. Bir şeyler öğrenmek, hobiler edinmek için de başlatabilme gücünüz var. İlk hamleyi yapmaktan çekinmeyin, hatta ısrarcı olun.

11 Nisan günü gerçekleşecek Dolunay, özellikle önceki birkaç gün etkili olacak. Bu dönemde günlük işlerinize, ofisinize odaklanın. Çalıştığınız kişilerle ilgili değişiklikler, farklı istekler hatta istifalar bile olabilir. Kontrol edemediğiniz ve sizin dışınızda gelişen olaylara bu günlerde aklınızı vermeyin. Şehir efsanelerini dinlemeyin. Hurafelerden uzak durun.

16 Nisan günü yönetici gezegeniniz Venüs’ün geri hareketini sonlandırmasıyla birlikte, Mart ayından bu yana yaşadığınız baskının azalacağını hissedeceksiniz. İlişkilerde kendinize güveninizin artması, özellikle sosyal çevrelerde mutluluğunuzu artıracaktır. 26 Nisan günü Boğa burcunda gerçekleşecek yeni ay öncesindeki iki gün boyunca elinizdeki işleri bitirmeyi, bir süredir sizi oyalayan işleri tamamlamayı hedefleyin.

Bu iki gün aynı zamanda ruhsal, fiziksel ve zihinsel anlamda arınmanızı sağlayabilir. Üstünüzdeki fazla işleri, sahip olup kullanmadığınız eşyaları azaltın, başkalarına devredin. Meyve, sebze ve sade ve çiğ beslenme de bu iki gün bedeninizi rahatlatacaktır. yeni ay sonrası tazelenme zamanı. Yeni projeler, yeni görevler geliyor.

ikizler burcu astroloji

İkizler burç yorumu

Kariyerinizin nereye doğru gitmesi gerektiğini düşündüğünüz bir dönem içindesiniz. Bir takım kararsızlıklar yaşamanız olası. Mayıs ayına kadar belirsizlikler devam edebilir. Karar vermek için acele etmeyin. İş hayatınızı yakında ilgilendiren sözleşmeleri, projeleri Mayıs ayına bırakmaya çalışın. İtibarınız konusunda şüpheye düşmeyin, her şeyi gelecek ay toparlayacaksınız.

 

11 Nisan günü gerçekleşecek Dolunay, etkilerini birkaç gün önceden başlatacak. Sosyal hayatınız, ilgilendiğiniz keyifli işler, hobileriniz, yaratıcı tarafınız göz önünde olacak. Bu günlerde sıkıcı rutin görevlerle ilgilenmek yerine, işinizin en zevkli taraflarına odaklanın. Eğitim vermek, sahneye çıkmak için şartlar uygun.

22 Nisan günü burcunuza geçecek olan Mars hareketlenmenizi sağlayacak. Atılım, coşku, yaşama sevinci, fiziksel hareketliliğiniz son derece artıyor. Eş zamanlı olarak birden fazla işin peşinde koşacak, özellikle iletişim tarafında yoğunlaşacaksınız. 8 Nisan günü geri harekete başlamış olan Merkür, yine de seyahat ve iş planlarında esnek olmanızı gerektiriyor. Başkalarına dürüst olmaya, alelacele yapılan işleri sunmamaya özen gösterin.

22 Nisan sonrası birkaç hafta boyunca spor yapın, günübirlik veya şehir içi iş seyahatleri organize edin. Sosyal çevrenizle ilgili biraz karışıklık hissetmeniz doğal. İnsanlar size istemeden yanlış şekilde davranabilir, veya eksik bilgiler verebilir. Her şeyi Mayıs ayına yeniden denemek faydalı olabilir.

yengeç burcu astroloji

Yengeç burç yorumu

Bir süredir kendinizi geliştirmek, dünyaya açılmak için çeşitli faaliyetler içine girmiş olabilirsiniz. Yeni bir yabancı dil öğrenmek, akademik ortamda ilerlemek size yakın gelen konular. Mart ayında başladığınız ve şimdi süregelen gelişim konularında kararsızlık yaşayabilir, bazı şeylerden hoşnutsuz olabilirsiniz. Yine de ısrar edin ve çalışmalarınızı kesmeyin. Mayıs ayında işler rayına girecektir.

Yurt dışı bağlantılı konular, seyahatler ve yabancılarla olan ilişkiler de dikkat çekiyor. Bu konularda beklediğiniz tatmini alamayabilir, sizi yoran insanlarla ve ya uyum problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Eskiden tanıdığınız yurt dışından kişilerle tekrar iletişime geçmek size yeni fırsatlar getirebilir.

11 Nisan’da gerçekleşecek Dolunay, özel hayatınıza dikkat çekiyor. Aile hayatınızda bir süredir değiştirmek istediğiniz konuları ele almak için uygun bir dönem. Ev değiştirmek, eşyaları yenilemek, aile düzeniyle ilgili değişiklikler isteyebilirsiniz. İş ve aileniz arasında dengenizi doğru kurmanız, Dolunay’da önemli olacak. Ev içinde sürpriz konular ortaya çıkabilir. Bu günlerde, evinizle ilgili düşünceleri net bir karar bağlamamak, açık kapı bırakmak ve Mayıs’ın 5’inden sonra harekete geçmek avantaj sağlayabilir.

8 Nisan sonrası geri harekete geçen Merkür, kariyerinizle ilgili kafanızın karışabileceğini gösteriyor. Ünvanınız, kartvizitinizdeki değişiklikler kalıcı değil. Mayıs ayında tekrar ve bu sefer daha kalıcı bir değişime hazır olun. 26 Nisan günü gerçekleşecek yeni ay, sosyal anlamda çevrenizin genişlemesini, yeni dostluklar kurmanızı sağlayacak. Bu güzel başlangıç ile gelecek davetlere açık olun. Evde durma değil, dışarı çıkıp tanışıklıkları artırma zamanıdır.

aslan burcu astroloji

Aslan burç yorumu

Günlük işler, ofis hayatı, fiziksel olarak işyerinin kendini size 1-16 Nisan tarihleri arasında çok cazip gelmeyebilir. Venüs bu alanda geri harekette olacağı için eskiden beraber çalıştığınız, size bağlı kimselerin geri dönmesi gibi güzel bir fırsat da getirebilir. Neyse ki 16 Nisan sonrasında hem yaptığınız işler, projeler hem de ofis ortamındaki uyumdan memnuniyet duyacaksınız.

16-28 Nisan tarihleri, çalıştığınız, her gün zaman geçirdiğinizi mekanı güzelleştirme, sevimli hale getirmek için iyi bir dönem. Bu günlerde üzerinde çalıştığınız projelerden keyif alacaksınız.

8-11 Nisan tarihlerinde, Dolunayın da etkisi ile iletişim konuları hayatınızda öne çıkıyor. Yazılı sözlü iletişim, sosyal medya, duyurular, müşteri ziyaretleri, saha çalışmaları, şirket dışı aktiviteler, reklam çalışmaları önemli olacak. Daha önceden bu konularda atmış olduğunuz adımların başarılı mı başarısız mı olduğunu tam olarak göreceksiniz. İş dışında da, yakın çevreniz, kardeşlerinizle ilgili konulara odaklanmanız mümkün. Yurt içi ve dışı seyahatleriniz, hareketlenmenizi de sağlayabilir. Kendinizi geliştirmek, yeni bir şeyleri sıfırdan öğrenmek arzusundaysanız bunu değerlendirin.

26 Nisan günü Boğa burcunda gerçekleşecek yeni ay, kariyerinizle yakından ilgili. Ünvanınız, çalıştığınız yer, patronunuz veya görevinizle ilgili, herkesin de fark edeceği büyük yenilenmeler sözkonusu olabilir. yeni aydan sonraki birkaç hafta içinde kendinizi bambaşka bir pozisyonda bulabilirsiniz. Görünür halde olacağınız bu dönemde kişisel imajınıza, nasıl algılandığınıza, hatta dış görünüşünüze özen gösterin.

başak burcu astroloji

Başak burç yorumu

1 Nisan günü karşıt burcunuz Balık’a geçecek olan Venüs, ilişkilere dikkat çekiyor. 1-16 Nisan arası, eskiden tanıdığınız hatta beğendiğiniz birileri karşınıza çıkabilir. Eski sevdiğiniz iş arkadaşlarıyla temasa geçip yeni projeler üretebilirsiniz. Venüs’ün bu konumu, işyerinde ve özel hayatınızdaki kişilerin fazla duygusal, romantik ve alıngan olabileceklerini de gösteriyor. 16 Nisan sonrası uyum, rahatlık, dostluk arkadaşlık konularında çok daha mutlu olduğunuz bir dönem başlıyor. Venüs’ün gri hareketi sonlandırması özel ve iş ilişkilerinizde rahatlama sağlarken, karşı taraftan fazlaca fedakarlık ve yardım göreceğinizi anlatıyor.

11 Nisan günü gerçekleşecek Dolunay ise para konularına dikkat çekiyor. Paranızı nereye yatıracağınız, alacakların durumu, başkasıyla işbirlikleri gündeme gelebilir. Bu dönemde eskiden vermiş olduğunuz borçları geri isteyebilirsiniz.

26 Nisan günü Boğa burcunda gerçekleşecek yeni ay, toprak burcu olduğunuz için sizi olumlu etkileyecek. Eğlenceli bir dönem başlıyor. Birkaç hafta boyunca yaratıcı, keyifli, eğlenceli işler yapabilir, başkalarını etkileyebilirsiniz. Eğitim vermek, sunum yapmak, sahnede olmak size iyi gelecek. Stratejik konularla ilgilenin, hobilerinize vakit ayırın Angaryaları ise bir süre başkalarına devredin. Bu dönemde flörtler de var. Etrafınızda sizi beğenen ve sizin beğendiğiniz kişiler de çoğalacak.

8 Nisan sonrası 20 gün boyunca geri harekete geçecek olan yönetici gezegeniniz Merkür ise, ortaklaşa yatırımlarda çekinceli durumlar ortaya çıkarıyor. Eşiniz, ortağınızla aranızdaki sürtüşmeleri çözmek, her şeyi masaya yatırmak için doğru zamanlama. Ortaklaşa yatırım için Mayıs’ı beklemek doğru olabilir.

terazi burcu astroloji

Terazi burç yorumu

Mart ayı boyunca karşıt burcunuzda geri harekette olan Venüs, ilişkiler açısından sizi biraz yormuş olabilir. Bu gökyüzü hareketi aynı zamanda sizin geçmiş ilişkilerinizi de gündeme getirdi. İşle bağlantılı eski ortaklar, eski çalışma arkadaşlarınız tekrar hayatınıza girmiş olabilir. Eski sevgililerinizle iletişime de geçmiş olabilirsiniz.


1 Nisan sonrası birkaç hafta boyunca işyerinde uyum arayışı içine giriyorsunuz. Ofisteki işlerin tatsızlığını boşverin, çalışmaya devam edin. Eskiden çok severek yaptığınız işler ve konuları tekrar hatırlayın ve üzerinde çalışın. Sağlık konuları bu dönemde özen istiyor. Kilo vermek istiyorsanız rejime başlayın, fazla karışık yemek ve içkilerden uzak durun. Alerjinizi tetikleyecek ortamlardan kaçın.

11 Nisan günü gerçekleşecek Dolunay Terazi burcunda olacak. 8-12 Nisan tarihleri arasında hayatınızda önemli manevralar yapmak için kararlarınızı verin. Seçim yapmanız, gideceğiniz yolu netleştirmeniz, her şeyi rahatlatacak. Terazi burcunun kararsız ve sürekli başkalarına fikirlerini soran yaklaşımını Dolunay süresinde bırakmanız gerekiyor. Merkür’ün geri hareketi, Dolunay zamanı ve hatta sonrasındaki birkaç hafta boyunca kendi isteklerinizi başkalarına sormadan yapmanızı öneriyor. İstemeden de olsa, karşınızdaki kişiler sizi yanıltabilir.

İşyerinde aldığınız bilgileri kontrol etmeden harekete geçmeyin. Eksik bilgi verebilirler. Karşınıza iş hayatında ve özel hayatınızda çıkacak kimselerle uzun işbirlikleri olabilir. Özel hayatınızdaki partnerinizle olan ilişkilerinizdeki problemleri açık açık konuşun. Dolunay ışığı, hayatınızda bilmediğiniz hiçbir şey kalmadığını gösteriyor. O zaman tek yapmanız gereken şey ipleri kendi elinize almak.

16 Nisan günü geri hareketi sonlandıracak olan Venüs, rahatlamanızı, kendinizi iyi hissetmenizi ve sevmenizi sağlayacak. İş yerindeki ortam, insanlarla uyum konuları da düşündüğünüzden daha iyi bir hal alacak.

akrep burcu astroloji

Akrep burç yorumu

Yaratıcı olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz. Ay boyunca pek çok konuyu geliştirebilir, hobilerinize de zaman ayırabilirsiniz. Bir sanat, eser üzerine çalışıyorsanız, 16’sına dek içe dönük çalışmak, fazla göz önüne çıkmamak akıllıca olabilir. O zamana dek yaptığınız sunumlar, verdiğiniz eğitimler içinize belki de sinmeyecek. Yine bu tarihlerde, eski ilgi alanlarınızı canlandırın, yarım bıraktığınız hobilere geri dönün. Eski sevgilileri de görmeniz, onlarla haberleşmeniz olası.

11 Nisan günü gerçekleşecek Dolunay iç dünyanızı aydınlatıyor. Beklenmedik olaylar ve kontrol edemediğiniz gelişmeler karşısında rahat olmaya çalışın. İşyerinde üzerinde çalıştığınız işler yüzünden telaşa kapılmak yerine, sakin ve tempolu olmayı deneyin. Dolunay’a doğru giderken endişe, şüphe ve ilişkilerle ilgili korkularınız su yüzüne çıkabilir. Bunların kuruntu olduğunu bilin, görmediğiniz bir şeye inanmayın.

26 Nisan günü gerçekleşecek yeni ay ise karşıt burcunuz Boğa’da olacak. Bu tarihten sonra birkaç hafta içinde iş hayatında karşınıza yepyeni kişiler çıkabilir. Başka bir iş yerinde çalışmak da olasılıklar arasında yer alıyor. Boğa burcundaki yeni ay, işle ilgili beraber çalışacağınız, yakın işbirliği içinde olacağınız iş arkadaşına veya ortağa işaret ediyor. Eğer bir ortaklık düşünüyorsanız, 26 Nisan sonrasındaki birkaç hafta içinde kararınızı netleştirin.

8 Nisan sonrasında iletişim ve seyahatleri sembolize eden gezegen Merkür’ün geri hareketi 20 gün sürecek. İş yerinde üzerinde çalıştığınız konularda bazı aksamalar, zamanında işi yetiştirememe durumları olabilir. Bazı işleri tekrar tekrar yapmanız gerekebilir. İş teslim sürelerini biraz daha uzatmak, planlarınızı esnetmek akıllıca olacaktır. Günlük rutinlerinizde unutkanlık sözkonusu olabilir. Sağlık kontrollerinde, tahlillerin ve teşhislerin doğru sonuç vermemesi, yanlış ölçümler de yanlış tedavilere yol açabilir. Bu nedenle sağlık kontrollerini 5 Mayıs sonrasına bırakmakta fayda var.

yay burcu astroloji

Yay burç yorumu

Ev ve aile düzeniyle ilgili konularda 1-18 Nisan tarihlerinde önemli aksiyonlar almamaya çalışın. Taşınmak, eşya almak gibi kararları daha sonraya bırakın. Ev düzeninde hoşunuza gitmeyen, keyfinizi kaçıran durumların üzerinde durmayın. Her şey 18’inden sonra yavaşça rayına girecek görünüyor.

11 Nisan günü gerçekleşecek Dolunay öncesindeki birkaç gün boyunca sosyal alanda yoğunsunuz. Evde oturmayıp kendinizi dışarı atın. İnsanlarla olan tanışıklıklarınız sayesinde çeşitli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Dernek, kulüp ve sosyal gruplar içindeyseniz, olayların hızla geliştiğini, şekillendiğini ve belki de görevler aldığınızı göreceksiniz. Kendi yaptıklarınızı başkalarına sunmak için de doğru zamanlar.

22 Nisan tarihinde karşıt burcunuz İkizler’e geçen Mars, ilişkilere dikkat çekiyor. İşyerinde, işbirliği yaptığınız, çalıştığınız kişilerden bazıları fazlaca üzerinize gelebilir. Israrcı, hareketli, talepkar kişiler, sizi iletişim anlamında biraz yorabilir. Kendinizden emin davranın. Birkaç haftadır üzerinde çalıştığınız, emek verdiğiniz projeler de 22 Nisan sonrasında daha fazla kimse tarafından fark edilecek. Başarınızı alkışlayacak kişiler olacağı gibi, eleştiriler de gelebilir.

28 Nisan tarihinden sonra keyifli, eğlenceli, yaratıcı ortamlar sizi bekliyor. Hayattan keyif almanız, kendinizi özgürce ifade etmeniz için her türlü ortam hazır. Hobilerinizi bu tarihlerde önemseyin. İş yerinde stratejik konularda söz sahibi olma zamanınız geldi. Daha fazla düşüncelerinizi aktaracağınız toplantılar yaratın. Angaryaları, operasyonel görevleri, rutin ve sıkıcı konuları bir süreliğine başkalarına bırakın.

oğlak burcu astroloji

Oğlak burç yorumu

1-22 Nisan tarihlerinde oldukça yaratıcı, hareketli, sanatla ve güzelliklerle iç içe olabileceğiniz günler sizi bekliyor. Yaratıcı, konuşkan, ön planda olduğunuzu hissedeceksiniz. Yeni bir hobi edinmek, tatile çıkmak ve biraz da sosyal flörtlere zaman ayırmak için harika zamanlar. Stratejik konuların içine girebilirsiniz. Tüm bunları yapmak için ısrarcı olmanız gerekiyor. Mars, ilk adımı atıp ısrar ettiğinizde, daha eğlenceli bir hayat getirecektir. Özellikle ilgi alanlarınıza zaman ve efor harcayın. Sözde kalmasın.

11 Nisan günü gerçekleşecek Dolunay iş hayatınız ve kariyerinizle yakından ilgili. Bir süredir beklediğiniz bir terfi, yeni iş teklifi veya başka bir görev varsa sonuçlarını Dolunay sırasında alacaksınız. 9-12 Nisan günlerinde etkili olacak Dolunay, iş hayatınızın gidişatını ortaya koyarken, ev ve iş arasındaki dengeyi de korumanızı istiyor. Aile düzeni, ev konularında bazı kararlar da alabilirsiniz. Merkür’ün geri harekette olması, 8 Nisan sonrası 20 gün boyunca evle ilgili kafanızın karışık olabileceğini gösteriyor. Taşınma gibi önemli kararlarınızı mümkünse erteleyin. Ailenizdeki kişilerin söylediklerine bu dönemde kulak asmayın. İstemeden yanlış bir tavır sergileyebilirler veya siz onları yanlış anlayabilirsiniz.

26 Nisan’daki yeni ay Boğa burcunda. Toprak burçlarında gerçekleşen gökyüzü hareketleri size hep destek verir. Bu yeni ay, hayata olan inancınızı kuvvetlendirecek yepyeni projeler yaratabileceğinizi gösteriyor. İstediğiniz, bir süredir düşündüğünüz yaratıcı çalışmalara yeni aydan sonra başlayabilirsiniz. Ne yapıyorsanız yapın, keyifli tarafını unutmayın. yeni ayla birlikte, yeni bir hobiniz de olsun. Yalnızsanız, çok beğendiğiniz biriyle karşılaşabilirsiniz.

kova burcu astroloji

Kova burç yorumu

Ay boyunca para konuları sizin için önemli olacak. 1-18 Nisan tarihlerinde herhangi bir yatırım kararı almadan önce ciddi şekilde düşünmenizde fayda var. Başkalarının sizden istediği borçları vermeden önce iyice düşünün. Fazla savruk, fazla özverili olmak sonradan pişman olmanıza neden olmasın. Çok önceleri verdiğiniz borçları da bu tarihler arasında geri alabilirsiniz. 18-28 Nisan tarihleri arasında kazancınız artıyor. Zam almanız, projelerden gelen paralar, gelirinizi bir şekilde artırmanız mümkün.

11 Nisan günü gerçekleşecek Dolunay, hayata geniş açıdan bakmanızı sağlayacak. Dolunay etkisi ile 8-12 Nisan tarihlerinde büyük düşünün. Kendi gelişiminize, ilerlemenize önem verin. Bu anlamda eğitimler, sertifika programları, yurt dışı bağlantılı işler, yabancılarla işbirlikleri konularında haberler alabilirsiniz. Reklamcılık, medya üzerine çalışıyorsanız, Dolunay büyük projelerin etkilerini size gösterecektir. Yazılı ve sözlü iletişimi nasıl kurduğunuz, internet ve sosyal medyadaki başarınız da bu günlerde gündem olabilir.

22-24 Nisan tarihlerinde ise evde detoks yapın. Kullanmadığınız, bir senedir elinizi sürmediğiniz eşyaları, kıyafetleri ve cihazları, başkalarının kullanımına verin. Evde arınma, sizi ruhsal anlamda da rahatlatacaktır.

8 Nisan sonrası 20 gün boyunca geri harekette olan Merkür, sözleşmeleri, anlaşmaları etkiliyor. Yazılı sözlü iletişim yeteneklerini, konuşmayı, seyahatleri sembolize eden gezegenin geri hareketi sırasında eski arşiv, ekipman ve dosyaları karıştırabilir, içlerinden oldukça işe yarar, güncel işlerinizde kullanacağınız malzeme toplayabilirsiniz.

Bu dönemde önemli imzaları atmak zorundaysanız açık kapı bırakın. Merkür düzeldikten sonra revize etmek isteyebilirsiniz. 26 Nisan günü gerçekleşecek yeni ay ev ve aile düzeniyle yakından ilgili. Bir süredir evle ilgili efor sarf ediyor, eve daha fazla zaman ayırıyor olabilirsiniz. yeni ay sonrası ev için bir şeyler almak veya taşınmak doğru karar olabilir.

balık burcu astroloji

Balık burç yorumu

1-28 Nisan tarihleri arasında güzellik gezegeni Venüs Balık burcunda olacak. Ne var ki ilk 18 gün geri harekette olacak gezegen biraz içe dönmenize yol açabilir. Yaratıcılık, yenilikler üretme, sanatla ilgilenme anlamında olumlu olan bu etki, diğer taraftan geri hareket süresince duygusal dünyanızı da etkileyecek. Alınganlıklar, yanlış anlaşmalar ve biraz melankoliye karşı hazırlıklı olun. İçinizdeki güzellikleri ortaya çıkarmak, hiç yazmadıysanız şiirler yazmak, müzik dinlemek, doğayla iç içe olmak büyük eserlere başlangıç yapmanızı sağlayabilir. Bunun yanında size uygun gelecek suyla bağlantılı terapi, ruhsal rahatlama yöntemlerini deneyebilirsiniz.

18-28 Nisan tarihleri arasında güzel, çekici olduğunuz harika günler sizi bekliyor. İlişkilerde yumuşak tavrınız, tüm sorunları kolayca çözebilmenizi, ilişki yönetiminde başarılı olmanızı sağlayacak. 11 Nisan günü gerçekleşecek Dolunay’a yakın günlerde ortaklaşa yatırımlar, hem iş hem de özel hayatınızda mümkün. Paranızla ilgilenin. tüm borçlarınızı akıllıca kapatabilir, maddi destek alabilirsiniz.

Mars, 1-22 Nisan tarihlerinde internet sosyal medya alanlarında, kurumsal iletişim konularında güç veriyor. Müşteri ziyaretleri, teklifler vermek için de uygun tarihler. 26 Nisan günü gerçekleşecek yeni ay ile birlikte yeni iş gezileri, sözleşmeler gündeme gelebilir.


22 Nisan sonrası ajandanızda eve zaman koyun. Ev ve aile düzeni konusunda efor sarf etmeniz, bizzat gidip sizin ilgilenmeniz gereken konular ortaya çıkabilir. Evde tadilat yapmak, iletişim anlamında da hareketli günler yaşamak olası. Mars, taşınma kararı bile getirebilir. Bunun için hazırlık yapmak, ancak taşınmayı 5 Mayıs sonrasında bırakmak tavsiye edilir.

Burçlara göre yaşamanız gereken 12 şehir


Editor
Haber Merkezi ▪ İndigo Dergisi, 18 yıldır yayın hayatında olan bağımsız bir medya kuruluşudur. İlkelerinden ödün vermeden tarafsız yayıncılık anlayışı ile çalışmaktadır. Amacı; gidişatı ve tabuları sorgulayarak, kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmaktır. Vizyonu; okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmaktır. Temel değerleri; dürüst, sağduyulu, barışçıl ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmaktır. İndigo Dergisi, Türkiye’nin saygın İnternet yayınlarından biri olarak; iletişim özgürlüğünü halkın gerçekleri öğrenme hakkı olarak kabul etmekte; Basın Meslek İlkeleri ve Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumluluk Bildirgesi’ne uymayı taahhüt eder. İlaveten İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Buradan hareketle herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. İndigo Dergisi, Türkiye Cumhuriyeti çıkarlarına ters düşen; milli haysiyetimizi ve değerlerimizi karalayan, küçümseyen ya da bunlara zarar verebilecek nitelikte hiçbir yazıya yer vermez. İndigo Dergisi herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik hiçbir oluşumun parçası değildir.