Astroloji: 26 Şubat – 4 Mart 2018 haftalık burç yorumları

Astroloji: Burç yorumları 26 Şubat – 4 Mart 2018 tarihleri arasında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını neler bekliyor?

Astroloji: 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftalık burç yorumları

koç burcu astroloji

Koç burcu (26 Şubat – 4 Mart 2018 haftalık burç yorumları)

Bu hafta hem ruhsal hem de kişisel anlamda yaşadığınız bütün olumsuzluklardan kendinizi arındırmanız gereken önemli bir süreci işaret etmekte. Yaşam yolculuğunda bir nehir misali akıp giderken göremediğimiz, ihmal ettiğimiz veya görmeye dâhi zaman ayırmak istemediğiniz her konuyla yüzleşecek, ruhunuzu dinlendirme adına adeta bir manevi tatile çıkarmak isteyeceksiniz. Zira bu yaşam yolculuğu sizi epey yormaya başladı. Zihninizi ve ruhunuzu bu hız içerisinde bir dengeye oturtmadığınız sürece işler pek te yolunda gidecek gibi gözükmüyor. Bu nedenle size iyi gelecek, yaşama bakışınızı renklendirecek, ruhunuzu besleyecek her şeyi yapmanız gereklidir. Haftanın ilk günleri finansal anlamda ailenizden destekler alabilecek ve aynı zamanda ailenizden geleceğe yönelik önemli dersler de edinebileceksiniz.

Hafta ortasında aşk hayatınız ve sosyal çevrenizde hızlı ve sürpriz gelişmeler oluşabilir. Bu gelişmeler sizin başınızı döndürecek bir teklif veya hiç ummadığınız kişilerden alacağınız sürpriz hediyeler olabilir. Ancak bu noktada şunu söylemeliyiz ki, yapacaklarınızın bir muhasebesini çıkarmalı, size vereceği zararı da göz ardı etmemelisiniz. Hafta sonuna doğru sizden saklanmış, gizli kalmış bazı konuların dedikodular ve söylentilerle ortaya çıkması canınızı sıkabilir. Özellikle sosyal medya ve sözlü söylemlerinize bu dönemde ayrıca dikkat etmeli ve sözlerinizin çarpıtılmamasına özen göstermelisiniz. Anlatmak istediğinizi tam olarak, dolaylı yoldan gitmeden ve karşı tarafın yanlış anlamasına müsaade vermeden anlatmak bu dönemde yapılacak en iyi iş olacaktır.


Haftanın mottosu: “Daima hatırlayın; dünya ana, sizin çıplak ayaklarınızın ona değmesini özlüyor ve rüzgâr, saçlarınızı uçuşturmak için can atıyor.”


boğa burcu astroloji

Boğa burcu (26 Şubat – 4 Mart 2018 haftalık burç yorumları)

Hafta sizler için sosyal kimliğinizle göz önünde ışıldayabileceğiniz, bu süreçte başkalarının da ilgisini toplayabileceğiniz bir sürece işaret etmekte. Sosyal çevrenizden her şeyi bilen ve yaşça olgun ayrıca statüce birçok bilgiler de edinebileceğiniz olan kişilerden yardım ve destekler alabileceğiniz bir zamana işaret etmekte. Yine arkadaş çevrenizde bir türlü yakınlık kuramadığınız, birebir iletişimsel yakınlık oluşturamadığınız kişilerle samimiyet kurma ve onları hayatınıza dahil etmenin zamanı da gelmiş bulunmakta. Sizin de gördüğünüz gibi bu hafta dostlarınızla dolu dolu geçireceğiniz, onların bilgi ve birikiminden yararlanacağınız verimli bir hafta. Birkaç ortak amaç için bir araya gelebilir, herkese görev paylaşımı yapabilir ve uzun zamandır düşündüğünüz harika bir projeyi hayata geçirebilirsiniz.

Hafta ortasından itibaren aileniz ve ebeveynlerinizle ilgili konularda geçmişten getirdiğiniz kısırdöngü haline gelen sorunlarla baş etmeniz istenebilir. Sabırla davrandığınız sürece kazanacağınızı bilmelisiniz. Hafta sonuna doğru başak burcunda oluşacak bu güzel dolunayla birlikte aşk hayatınızda heyecan verici gelişmeler sizleri bekliyor olacak. Bu aşkın geleceğe yönelik değişken şartlar taşıması sizleri biraz tedirgin edebilir ancak gelecek dediğimiz zaman dilimi de yine bizim düşüncelerimizle şekillenecektir, bunu unutmayın.

Haftanın mottosu: “Başka türlü davranmak gerekmiyorsa herkesle dost olmaya çalış ama kimseye teslim olma.”


ikizler burcu astroloji

İkizler burcu (26 Şubat – 4 Mart 2018 haftalık burç yorumları)

Bu hafta hayatınızı maddi beklentilerinize göre şekillendirmek isteyecek, önemli bazı değişiklikler yapma noktasına gideceksiniz. Maddi harcamalarınızda daha dikkatli ve temkinli olmanız gerekebilir. Otoriter figürler ve üstlerinizle önemli görüşmeler yapmanız ve geleceğe yönelik bazı kararlar almanız gerekebilir. Kariyerinizle ilgili geçmiş hayal kırıklıkların korkusu ile yeniden yüzleşiyor olmanız sizi panikli bir yapıya sokabilir dikkat. Bazı gerçekleri bilmekten değil, bilmemekten korkun. Sizler, zeki bilgili ve entelektüel kimselersiniz. Ancak bazı konularda gerçekçi davranmayı ve ipi elden bırakmamayı öğrenmelisiniz.

Hafta ortasından itibaren daha toparlayıcı etkiler devrede olacaktır merak etmeyin. Hafta ortasında yenilikler konusunda atacağınız her adım sizlere misliyle geri dönecek ve cesaretli tavırlarınızla göz dolduruyor olacaksınız. Sadece bazı konuları yanlış ya da farklı biliyor olmanızla üstlerinizin beklentilerini karşılayamamak gibi sorunlarla yüzleşebilirsiniz. Bunları yaşamamak ve yanlış anlaşılmalara meydan vermemek için üstlerinizle anlamadığınız konularda daha açıklayıcı tavırda konuşmanız sorunlar yaşamamak adına oldukça belirleyici olacaktır. Hafta sonuna doğru oluşan dolunay, aileniz ve ev yaşamınızla ilgili beklenmedik bazı sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabileceğiniz konusunda uyarıyor. Evinizin su sistemi ile ilgili arızalar yaşayabilirsiniz, dikkat.

Haftanın mottosu: “Kendi kendinizi yönetirken kafanızı, başkalarını yönetirken kalbinizi kullanın.”


yengeç burcu astroloji

Yengeç burcu (26 Şubat – 4 Mart 2018 haftalık burç yorumları)

Bu hafta kendinize yeni ufuklar ve yeni anlayış kalıpları kazandıracak, olaylara daha farklı ve değişik yerlerden bakmayı öğreneceksiniz. Hangi olay veya kişiler size neyi ifade ediyor? Tam olarak bunu anlamaya çalışacak ve her şeye gerektiği kadar değer verip vermemeyi öğreneceksiniz. Yaşamınızı bu anlamda baştan aşağı bir hesap defterine geçirir misali nelere çok kızıp nelere çok kıymet verdiğinizi hatırlayacak ve o zamanki gösterdiğiniz tepkileri bu zamanın düşünce sistemiyle değerlendireceksiniz. Fakat bilmelisiniz ki geçmiş zamanın tepkilerini şimdiki zaman durumunuzla açıklamak son derece yanlış olur ki, bu hesaplaşmaya hiç girişmeyin. Burada size düşen görev yeni anlayış kalıplarınızı benimseyip bunu yeni yaşam biçiminize adapte etmek olacaktır.

Satış ve pazarlama faaliyetleri ile ilgilenen yengeçler bu dönemde kendinizi eğitimsel farklılıklarınızla ortaya koymak isteyecek ve bununla ilgili önemli bir yükselişe geçmek isteyeceksiniz. İnandığınız her şeyi başarırsanız. Yılmadan devam edin. Yaşamınızı anlamlı kılacak olan değerleri olgunlaştırarak hayatınıza renk katmanın yollarını arayacak adeta kendinizi tepeden tırnağa yenileyeceksiniz. Manevi ve spritüal temalı konulara eğiliminiz artabilir. İletişimin ve sosyalleşmenin gücü sayesinde hayatınızda eksik kalan sorunlarınızı halledebileceksiniz. Haftanın ilk günleri bununla ilgili dikkat çekici teklifler sunulabilir. Aşk hayatınızla ilgili kafanızda netleşmeyen, kararsızlıklar yaratan durumlarla ilgili yanlış zamanlamada karşı tarafın üzerine giderseniz olaylar daha karmaşık hal alabilir. Bu konuda biraz beklemeniz cevapların netleşmesi bakımından önemlidir.

Haftanın mottosu: “Bazen en büyük zayıflığınızla yüz yüze gelene kadar, kendi gücünüzün farkına varamazsınız.”


aslan burcu astroloji

Aslan burcu (26 Şubat – 4 Mart 2018 haftalık burç yorumları)

Kariyer hayatınızdaki belirsizliklerin ruhunuzda yaratmış olduğu yorgunluktan sıyrılmak için kendinize daha fazla zaman ayırmanız gereken bir süreçtesiniz. Bugünlerde kendinizi finansal yükümlülüklerinizdeki sorunlarla baş etmekte zorlanıyor gibi hissedebilirsiniz. Belki de yaşamın bu durağında biraz daha bekleyip gerçekten nereye gideceğinizi saptamak ve sonrasında yönünüzü belirlemek gerekecektir. Her zaman dediğimiz gibi evrenin amacı kesinlikle sizinle uğraşmak değildir. Sadece, sendeki eksikliği o an görmen için bu sıkıntıları yaşıyorsundur. Eğer bu gözle bakılırsa ve şu konuda gerçekten değişmem gerekiyor bilincine varılırsa bundan sonra gelecek sıkıntılar için belirleyeceğin yol haritası da yine böyle olacaktır. Yine ilişkiler cephesine baktığımızda yüzeysel bir sevgi yerine haklı olarak içtenlik ve dürüstlük bekliyor olacaksınız.

Kariyer yaşantınızdaki sorunlar, istemeden de olsa ilişkinize yansıyabilir ve karşı taraf sizden daha sakin ve anlayışlı olmanızı bekleyebilir. Haklı olduğunu düşünmeli ve gereken fedakârlıklığı bu noktada göstermelisiniz. Bu hafta genel anlamda sabırlı olduğunuz müddetçe her şeyin iç yüzünü daha rahat görecek ve verdiği mesajı daha iyi anlayabileceksiniz. Hafta sonuna doğru finansal anlamda oluşacak olan dengesizliklere ve ani sorunlara karşı dikkatli olmalısınız. Bazı finansal değerlerle ilgili sizlere yanlış bilgi vermiş olabilirler. Size verilen bazı sözlerden cayılabilir ve yanlış yerlere farklı ödemeler yapılabilir dikkatli olun.

Haftanın mottosu: “Sıkıntıya yüklediğimiz anlam, rüzgâr karşısındaki yelken gibidir. Onunla ilerleyebilir veya devrilebiliriz.”


başak burcu astroloji

Başak burcu (26 Şubat – 4 Mart 2018 haftalık burç yorumları)

Bu hafta hem ilişkiler hem de ortaklıklarla ilgili belirleyici bir zaman dilimi. Sonlandırmak istediğiniz ilişkilerinizle ilgili karşı tarafa hesap bile vermeden çekip gitmek isteyebilir, kendinizi yoran bütün yüklerden kurtulmak isteyebilirsiniz. Zira ikili ilişkilerde yaşadığınız gerginlik hayatınızın her safhasını adeta kemirmiş durumda. Bu durumda kafanızda oluşan soru işaretlerinin ve geleceğe dair belirsizliğin yeteri kadar bitirme nedenleri olabileceğini düşünüyor olabilirsiniz. Fakat burada şunu rahatlıkla söylememiz mümkündür. Şimdiye kadar bu sorunların birikmesinde belki sizin de fark edemediğiniz bir katkınız vardı. Zamanında oturup konuşarak halledeceğiniz şeyler şimdi önünüze bir engel oluşturdu ve siz bu engeli geçmeli mi yoksa bu engelin gerisinde mi kalmalı mı? Buna bir karar vermeniz gerekiyor. Yaşadığınız güvensizlik sorunu ve ikilemde kaldığınız konular arasında seçim yapmalı ve kimseyi suçlamadan hareket etmelisiniz.

Kimsenin özgürlüğünü ve yaşam haklarını kısıtlamadan vereceğiniz kararlar, yaşamınızı doğru yolda ilerletirken bunun tersine vereceğiniz kararlar hayatınızın her anında ayak bağı olacak ve sizi içten içe yıpratacaktır. Bu nedenle belki bir büyüğünüzden yardım almanız, onun destekleri yönünde ilerlemeniz yaşamınızı dürüstlükle ilerletmek adına daha yapıcı olacaktır. Bugünlerde yakın arkadaş çevreniz sayesinde tanıştırılmalar yasayabilir, bu tanıştırılmalar ilerleyen süreçlerle farklı boyutlara ulaşabilir. Hafta sonuna doğru sağlığınıza ayrıca dikkat etmeli, stres kaynaklı duygularınızı frenlemelisiniz. Aksi takdirde istemediğiniz kişileri incitmeniz mümkün gözüküyor.

Haftanın mottosu: “Dünyada her şeyin bir ölçüsü vardır, sevginin ölçüsü de fedakârlıktır. Fedakârlık yapmayanın sevgisine de inanılmaz.”


terazi burcu astroloji

Terazi burcu (26 Şubat – 4 Mart 2018 haftalık burç yorumları)

Hafta sizler için çalışma hayatınızı olumlu ya da olumsuz etkenleriyle bir araya getirip toparlama ve sentezleme haftasına işaret etmekte. Bu hafta özellikle bu konulara yoğunlaşacak ve olumsuz gibi gördüğünüz bazı şartların aslında sizi ilerletmeye yönelik bir durum olduğunu anlayacaksınız. Tam tersine olumlu gördüğünüz çalışma koşullarının da yaşamınızdaki sıçramaya çok da etkisi olmadığını fark edip, bundan sonra alınacak kararları belirleyecek ve yaşama farklı bir yerden başlamayı deneyeceksiniz. Yine bu bağlamda çalışma hayatınızda ve çalışma arkadaşlıklarınızla olan ilişkilerinize yalan ve riya karışabilmesi mümkün gözüküyor.


Bazı kişilerin bu anlamda gerçek yüzünü öğrenebilirsiniz. Eğer emrinizde çalışanlarınız söz konusu ise bu kişilerle aranızda hayal kırıklığı yaşayabilir, umutlarınızın boşa çıktığını düşünerek üzülebilirsiniz. Fakat aslında yolun başındayken bunu görüyor olmanız yaşanacak daha büyük olumsuzluklara engel olurken, fark etmemeniz durumunda daha kötüsünü yaşayacağınızı düşünerek mutlu olmalısınız. Sağlınızla ilgili gündelik kullandığınız ilaçlara bu dönemde dikkat etmeli, üzerinde durmadığınız, pek fazla önemsemediğiniz sağlık sorunlarını dalgınlığa getirmemeye dikkat etmelisiniz. Hafta sonuna doğru sizde stres yaratabilecek, sizin bilmediğiniz daha doğrusu sizden saklanan gizli konulara dikkat etmeniz gerekmekte.

Haftanın mottosu: “Yarını iyileştirmenin tek yolu bugün neyi yanlış yaptığını bilmektir.”


akrep burcu astroloji

Akrep burcu (26 Şubat – 4 Mart 2018 haftalık burç yorumları)

Bu hafta sizler için aşk hayatınız ve ilişkilerle ilgili beklentilerinizin hareketleneceği önemli bir döneme sahne olacak gibi gözüküyor. Uzun süredir kapınızı çalmayan bir sevginin yokluğundan şikâyetçi iseniz, bu aralar hazır olun derim. Ya da bir birliktelik içinde fakat kendinizi aynı zamanda bir boşluk içinde hissediyorsanız yine bu noktada bekleyin ve görün diyeceğiz. Çünkü bu haftanın gezegen etkileri sizleri ilişkiler konusunda küçük ama nitelikli sayılabilecek bir imtihandan geçirmek istiyor. Bu aralar söylediklerinize, yazdıklarınıza ayrıca önem vermeli, kimseyi incitecek veya yanlış anlamasına müsaade verecek söylemlerde bulunmamalısınız. Zira bu gelecek zamanlarda başınızı ağrıtabilir. Sizler, hisleri ve sezgileri son derece güçlü ve bir o kadar da zeki kimselersiniz. Ancak duygusal konularda hata yapmaya müsait olduğunuz sürece hayatınızda ilişkilerden yana mutsuzluk yaşayacağınız tahmin edilemez bir durum değil. Bu günlerde sosyal çevrenizden tanışacağınız kişilerle kendinizi romantik bir ilişkinin heyecanı içerisinde bulabilirsiniz.

İlişkisi olan akrepler ise iletişimin gücünü sonuna kadar doğru yönde kullandıkları bir süreç olacaktır. Hafta ortasından itibaren kariyer hayatınız ve beklentilerinizle ilgili her şeyi abartma ve sorunları büyük ve dar pencereli gözlüklerden izlemek adına ısrarcı davranabilirsiniz. Maddi ve finansal konularda ailenizden beklediğiniz destekleri göremeyebilirsiniz. Ailenizle ilgili durumlarda inanmak istediklerinize inanmayın aksi halde bu sizi karamsarlığa itecektir. Hayatınızda önem arz eden finansal durum ve koşullarınızla ilgili kararsızlık yaratan ve net olmayan koşullarla yola çıkmamalısınız. Önünüzü net bir şekilde gördüğünüzde harekete geçmeniz daha doğru olacaktır.

Haftanın mottosu: “Okumasını bilirsen her insanın bir kitap olduğunu göreceksin.”


yay burcu astroloji

Yay burcu (26 Şubat – 4 Mart 2018 haftalık burç yorumları)

Geçtiğimiz yılda ortaya çıkan kariyerdeki pişmanlıklarınızı ve hayal kırıklıklarınızı bu seneye taşımakla belki de hayatınızın en büyük hatasını yaptığınızı düşünüyor ve bunun için kendinizi suçluyor olabilirsiniz. Evet, bunda haklı olabilirsiniz ancak gelişim süreciniz devam ettiği sürece önünüze bir sürü fırsatlar çıkacak ve siz de bunları değerlendirme yoluna gideceksiniz. İşte bu hafta tam da bu konu üzerine yoğunlaşacak ve önünüze çıkan fırsatlarla yüz yüze geleceksiniz. Buradaki şans faktörü, sizlerin bu fırsatı yakalayıp yakalayamadığıyla yakından ilişkilidir. Yine yavaştan alıp daha başka fırsatlar da elime geçer diye düşünüyorsanız, hayal kırıklığı yaşamanız olasıdır.

Hayallerine ulaşan insanlar şanslı değil fakat fırsatları anında yakalayan ve kendi şansına çeviren insanlardır. Bu noktada kendinizi geliştirmeniz ve ideal yaşam standartlarını oluşturmanız için epey mücadele etmeniz gerekecektir. Eğer bunun için doğru zamanlama ne zamandır diye sorarsanız cevabımız çok nettir. Hemen şimdi! Harekete geçin ve yaşamınızı şekillendirecek yeteneklerinizi sergileyin. Ayrıca ailenizle ilişkilerinizde gerilim yaşatan ve hayal kırıklıklarına uğrayabileceğiniz sorunları bir kenara bırakmalı, kendi gücünüzün farkına varabileceğiniz bu sürece adım adım yaklaşmalısınız. İlişkilerde yanlış anlaşılmalara dayalı kıskançlık sorunlarına karşı sükûnetle yaklaşmalı, yersiz ispat çabasına girmeden kendinizi savunmalısınız.

Haftanın mottosu: “Büyük işlerde fırsatlar kollamaktan ziyade, önüne çıkan fırsatları değerlendirmek daha doğrudur.”


oğlak burcu astroloji

Oğlak burcu (26 Şubat – 4 Mart 2018 haftalık burç yorumları)

Bu hafta ilişkilerle ilgili alacağınız ciddi kararlar, sizi geleceğe taşıma konusunda önemli bir noktaya getirebilir. Ancak yine de bazı konularda daha esnek davranmalı, karşımızdakine baskı yaratacak söz ve davranışlardan kaçınmalıyız. Zira belki de ciddi birliktelik kararı aldığınız kişi de bundan muzdarip ve sizin değişmenizi bekliyor olabilir. Birlikte oturup konuşarak her iki tarafında beklentileri dikkate alınmalı ve ilişkiler tam rayına oturduğu zaman gelecek planları yapılmalıdır. Aksi takdirde bu sorunlar zamanla büyüyerek içinden çıkılamaz bir hâl alacaktır. Geçmişinizdeki sorunları artık tamamen geride bırakabileceğiniz, hayal kırıklıklarının iyi ‘kilere dönüştüğünü fark edebileceğiniz özel bir zamana dilimi. Yeter ki siz görmeyi bilin.

Haftanın ilk günleri bu anlamda daha belirleyici zamanlar olacaktır. Hafta ortasından itibaren borçlar ve alacaklar sorunları ile tekrar yüzleşmeniz gerekebilir. Hayatınızı belli bir dengeye oturtmak için mücadele etmediğiniz sürece bunları yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Duygusal anlamda kendinizi tatmin edemediğiniz her sorun için suçlayıcı bir yapı içerisinde bir kriz yaratmaktan vazgeçmeli, bu konuda hırslarınızın ve öfkenizin kurbanı olmamalısınız. Hafta sonuna doğru yakın çevrenizdeki bir büyüğünüzün yardımıyla ilişkilerinizde var olan bazı sorunları aşabilir, geleceğe daha emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Haftanın mottosu: “Görevin sevgiyi aramak değildir, asıl görev sevgiye karşı kendi içinde oluşturmuş olduğun bütün engelleri aramak ve bulmaktır.”


kova burcu astroloji

Kova burcu (26 Şubat – 4 Mart 2018 haftalık burç yorumları)

Bu hafta gerek çalışma hayatınız gerekse maddi beklentilerinizle ilgili oldukça destekleyici ve ümit vaad eden gelişmeler söz konusu. Bu aralar yoğun ilerleyen çalışma hayatınız ekstra mesailer ve daha fazla verilen sorumluklar sayesinde sizlere maddi anlamda karşılık getirebilir. Gündelik yaşantınızda bazı düzenlemelere gideceğiniz bunun yanında çalışma hayatınızdaki bazı sorunlara da etkili çözümler bulabileceğiniz olumlu etkiler sizinle olacaktır. Kendinizi sosyal çevreniz arasında özel hissedebileceğiniz bazı davetlere katılabilir ve orada hiç ummadığınız birisi ile karşılaşabilirsiniz. Bu kişi ile aranızda hoş bir yakınlaşma oluşabilir. Yine bugünlerde alacağınız davetler ve tekliflerle hoş zaman dilimleri geçirebilir, neşenize neşe katabilirsiniz.

Hafta ortasından itibaren ilişkilerinizde geçmişin aniden ortaya çıkışı ile bazı problematik sorunların üstesinden gelmeniz gerekebilir. Zamanında yersiz şüphelere kapılıp, uğradığınız hayal kırıklıklarının hesabını yine gerçekte olmayan şüphelerinizle birleştirip karşınızdaki kişinin yüzüne vurmamalısınız. Bekar kovalar içinde geçmişte yaşadığı bir ilişkinin sürpriz bir şekilde tekrar hayatına girmeleriyle şaşırabilir ve bu sefer karşı tarafın tek taraflı beklentileri arasında kalarak ezilebilirler. Bu konuda karar mekanizmasını akıllıca çalıştırmalı kendinize baskı yaratacak hiçbir ilişki içinde olmamalısınız. Hafta sonuna doğru sosyal çevrenizdeki kişilerle bazı konular üzerine sıkıntı yaşayabilirsiniz, dikkatli olun.

Haftanın mottosu: “Yaşam yükseklere ulaştıkça zorlaşır, soğukluk, sorumluluk artar. Yüksek kültür bir piramittir, ancak geniş bir taban üzerinde yükselebilir.”


balık burcu astroloji

Balık burcu (26 Şubat – 4 Mart 2018 haftalık burç yorumları)

Bu hafta aşk ve ilişkiler cephesinde ilişkilerimizde belirli netlikler kazanmak isteyeceğimiz eğer ciddi bir birliktelik içindeyseniz buna bir isim koymak isteyeceğiniz bir süreç işliyor. Şayet evliyseniz ve bu sorunlu giden bir beraberlik ise yine sonlandırma adına olumlu enerjiler hâkim. Fakat ayrılmak istemiyor ve evliliğinizi kurtarmak istiyorsanız yine bunun için güzel fırsatlar yakalayabileceksiniz. Yani kısacası bu hafta belirsizlik durumlarına bir isim koyma amacıyla sizden belli bir karar almanız ve uygulamaya geçmeniz bekleniyor. Çünkü yaşam bizlere sunulan bir armağandır. Bizler maalesef bunun çok bilincinde olarak hareket etmediğimiz zaman evren bizi uyarmak için bazı tecrübeler yaşamamızı ister ve ona göre karar verip yol haritamızı çizdirir.

Son olarak söylemek istediğimiz şey, ilişkilerinize önem verin, değer verin demek olacaktır. Eğer vermeyeceksiniz yol vermeli, kimseyi kendi egonuz için zor durumda bırakmamalısınız. Şükretmenin kıymetini anlamanız için bir şeyleri kaybetmeniz gerekmiyor ki? İlişkilerle ilgili özel ve önemli bir imtihandan geçiyorsunuz. Bunun bilincinde hareket etmeli, kimseyi incitmeden ve kırmadan ilerlemelisiniz. Ayrıca bu dönemde gizli ilişkiler içinde de olmasanız iyi olur. Zira ilahi adalet bu konuda sizi özellikle uyarıyor. Hiç ummadığınız bir zamanda size karşı hayranlık besleyen kişilerin varlığını öğrenebilirsiniz. Bu da sizin için haftanın en can alıcı konusu olacaktır.

Haftanın mottosu: “Batan güneş için ağlamayın, yeniden doğduğunda ne yapacağınızı düşünün.”


Yazar: Astrolog Aygül Aydın

Kova burcu güneş tutulması burçlara etkileri